Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-28, 16:41   #3031
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Princeska gratulacje zdolna lady jesteś
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 16:43   #3032
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
hehe myslalam ze tylko ja tu na watku tak mam bo z tego co obserwuje to dziewczyny maja okresolny cel, jaki chca uzyskac kolor wlosow, ja w sumie tez ale waham sie miedzy jasniejszym a ciemniejszym

bunny a jak zrobie wlosy np ta 9.22 i gdyby mi sie nie spodobal kolor to czy przy nastepnym farbowaniu moge uzyc farby z poziomu 10? chociaz troszke rozjasni calosc? nie mowie zeby uzyskac poziom 10, ale gdyby ta 9tka okazala sie zbyt ciemna to czy mam do czego wracac wiem ze farba farby nie rozjasni, ale ani troszke?
Jeden raz to tragedii nie zrobisz tym bardziej że to tylko ton różnicy.
Troche sie wypłucze i kolor pojasnieje.
Takze raz mozesz spróbować.

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
nawet nie wiedzialam,ze cos takiego jest
ale to fajny taki stresik co tam Ci wpiszą do tego indeksu




dokładnie, chyba wole taki niż przez internet

a ja bym na Twoim miejscu wypróbowała Palette C12.
ale czekaj Ty chcesz robić kąpiel,a pozniej farbke czy sama farbe klasc??


pochwal sie efektami

Blondaski koniec sesji,wszystko zdane
Gratulacje!


Wiecie co laseczki Doszlam do wniosku że dzis moje wlosy są ok.
Nie wiem co im się stalo wczoraj podczas mycia.
dziś zrobiłam reanimacje i kręcą sie spoko, są takie puszyste i lekkie- taka szopa i wszystko jest super!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 16:48   #3033
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez myshka2307 Pokaż wiadomość
Yattamanka no tak umyłam włosy niebieskim szamponem wczoraj wieczorem i dzisiaj po powrocie ze szkoły i niestety nic się nie zmieniło... żółtko ani drgnęło Mówisz, że tragedii nie ma, a ja uważam inaczej. Świeciłam dziś głową jak żarówka hehe :P Tak mi było wstyd się pokazać, ale dałam radę. I doszłam do wniosku, że jak później mam płakać jak źle mi coś wyjdzie, to wolę iść do fryzjera. Uff jestem umówiona na poniedziałek na 16. Już się nie mogę doczekać... Tak tylko myślę, co mogłaby mi zrobić ta moja fryzjerka, bo superekstrajasny blond chyba mi nie pasuje-chyba mam za ciemne brwi i troszkę zaróżowioną cerę, więc to co mam aktualnie na głowie strasznie mi to podkreśla. Pewnie będzie balejaż jak zawsze. Oczywiście będę Was odwiedzać, bo uwielbiam oglądać zdjęcia waszych włosków i czytać jak o nie dbacie
oby fryzjerka zrobiła Ci ładnie włoski
ja np, nie mam zaufania co do farbowania w salonie.. zawsze blond wychodził mi zółtawo;/ rozjaśniały mi rozjaśniaczem, włosy miałam jak siano, nie mogłam dogadać się z fryzjerką w kwestii koloru, wybierałam kolor z palety a ta i tak mi rozjaśniaczem robiła
jak wyszło zółtko to mi 3 razy wyszorowały szamponem silver i było ok..a wiecie po umyciu włosów w domu były zółtawe. Postanowiłam sama farbować, zrobiłam sobie dekoloryzację z ciemnego brązu i sama doszłam do blondu takiego jaki mam, ostatnio nawet powiedziała mi ,że mam najlepszy blond jaki miałam kiedykolwiek Ona umie ładnie obciąć ale z farbowaniem gorzej
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 16:53   #3034
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

bunny a moze jakies male foto
tez bym wstawila cos ale nie zrobie tego dopoki nie zrobie odrostutakze tydzien bez fotorelacji u mnie bedzie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 17:03   #3035
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Blondaski koniec sesji,wszystko zdane
Brawo kochana

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
yattamanka tak myslisz? podnioslas mnie na duchu ostatnio siorka miala jak ja robione same pasemka ale sobie zrobila calosc i tak czlowiek sie napatrzy naslucha i juz ma metlik w glowie


princeska
No tak myślę Gdybym miała tak piękne włoski nic bym już przy nich nie majstrowała

Cytat:
Napisane przez myshka2307 Pokaż wiadomość
Yattamanka no tak umyłam włosy niebieskim szamponem wczoraj wieczorem i dzisiaj po powrocie ze szkoły i niestety nic się nie zmieniło... żółtko ani drgnęło Mówisz, że tragedii nie ma, a ja uważam inaczej. Świeciłam dziś głową jak żarówka hehe :P Tak mi było wstyd się pokazać, ale dałam radę. I doszłam do wniosku, że jak później mam płakać jak źle mi coś wyjdzie, to wolę iść do fryzjera. Uff jestem umówiona na poniedziałek na 16. Już się nie mogę doczekać... Tak tylko myślę, co mogłaby mi zrobić ta moja fryzjerka, bo superekstrajasny blond chyba mi nie pasuje-chyba mam za ciemne brwi i troszkę zaróżowioną cerę, więc to co mam aktualnie na głowie strasznie mi to podkreśla. Pewnie będzie balejaż jak zawsze. Oczywiście będę Was odwiedzać, bo uwielbiam oglądać zdjęcia waszych włosków i czytać jak o nie dbacie
Mówię, że tragedii nie ma a wiem co mówię, bo miałam gorsze rzeczy na głowie. Miałam marchewkę a nie żółtko i szampon niebieski pomógł - stąd moja pewność Szczególnie, że to co masz teraz wystarczy położyć na to byle jaką farbkę byś mogła spokojnie spojrzeć w lustro Gorsze przypadki miałyśmy tu

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Wiecie co laseczki Doszlam do wniosku że dzis moje wlosy są ok.
Nie wiem co im się stalo wczoraj podczas mycia.
dziś zrobiłam reanimacje i kręcą sie spoko, są takie puszyste i lekkie- taka szopa i wszystko jest super!
A nie mówiłam ?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 17:06   #3036
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
no to jest nas dwie mnie to już znajomi dość mają bo im tak marudzę..
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
a ja to znowu mam dylemat czy pozostac przy pasemkach czy zrobic calosc bo pasemka mam robione jasniutkie sloneczne ale w polaczeniu z moimi naturalkami n daja ciemniejszy efekt
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Tak kochana.. szczególnie ja
Od września experymentuję i dalej nie wiem co ze sobą zrobić



Myślę, że takie jak masz teraz są cacy - a jak zrobisz po całości to może Ci się już nie podobać - a po co psuć jak teraz jest dobrze?
to widze ze jest nas wiecej

caskada jesli najaktualniejsze zdjecia to te pierwsze trzy- to wlosy wygladaja pieknie z reszta juz baardzo dawno temu zachwycalam sie Twoimi lokami, jeszcze na watku sie tu nie udzielalam

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
nawet nie wiedzialam,ze cos takiego jest
ale to fajny taki stresik co tam Ci wpiszą do tego indeksu




dokładnie, chyba wole taki niż przez internet

a ja bym na Twoim miejscu wypróbowała Palette C12.
ale czekaj Ty chcesz robić kąpiel,a pozniej farbke czy sama farbe klasc??


pochwal sie efektami

Blondaski koniec sesji,wszystko zdane
gratuluje
Zawsze wiem wczesniej co dostaje, przesylaja nam wyniki na maila grupowego lub czasami wykladowcy sprawdzaja na nastepny dzien. Ogolnie nie wszystkie egzaminy mialam w sesji, czesc z nich mialam na ostatnich zajeciach


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Jeden raz to tragedii nie zrobisz tym bardziej że to tylko ton różnicy.
Troche sie wypłucze i kolor pojasnieje.
Takze raz mozesz spróbować.


Gratulacje!


Wiecie co laseczki Doszlam do wniosku że dzis moje wlosy są ok.
Nie wiem co im się stalo wczoraj podczas mycia.
dziś zrobiłam reanimacje i kręcą sie spoko, są takie puszyste i lekkie- taka szopa i wszystko jest super!
dziekuje Ci za odpowiedz
to super ze wloski sie ulozyly spowrotem ja swoje rano reanimowalam, tez bylam nawet zadowolona
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 17:10   #3037
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

buahhot
tak sa aktualne dziekuje
widocznie udzielaja mi sie wasze rozterki
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-28, 17:17   #3038
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Kąpiel + farba nierozjaśniająca.
Sama farba mi nie da rady... Bede miała cały czas to samo. Jasna góra + ciemniejszy dół który sie lekko rozjasni Za ciemne są jeszcze te włosy...

Gratuluje zdania
no to ja zrob najpierw kapiel,wstaw foto,a zponiej doradzimy
nigdy nie wiadomo co Ci wyjdzie
dziekuje

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość

princeska


Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
super gratulacje
dzięki
Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
dziewczyny a wy co studiujecie?
ja już niedługo będę musiała wybrać.. tak naprawdę sama nie wiem co bym chciała robić w życiu.. ostatni mój pomysł to prywatny detektyw

caskada ta odżywka nivea co analizowałaś mi skład jest genialna na moje włosy są gładkie, lśniące, końcóweczki nawilżone, nie mam push up'a jak wyjdę na dwór i co najważniejsze nie obciąża mi włosów jak inne
generalnie polecam
ja studiuję Zarządzanie Zasobami Ludzkimi czyli zarządzanie kadrami, ludzmi...
chcialam isc na Gospodarke Nieruchmosciami,ale nie otworzyli tego kierunku
teraz jeszcze mysle o kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja nie studiuje bo musze pomagać mamie z kasą a tak to chcialabym zrobić kurs przedłużania wlosów na keratynę
Kotka może na początek coś takiego http://allegro.pl/kurs-przedluzanie-...423938229.html ?

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Buahhot ja podobnie
w tym tygodniu zaczela mi sie sesja i mialam 2 egzaminy tylko
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 17:25   #3039
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Kotka może na początek coś takiego http://allegro.pl/kurs-przedluzanie-...423938229.html ?

To kotka chce specjalny kurs robić a Ty mnie namawiasz, żeby koleżanka bez doświadczenia mi włoski robiła?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 17:29   #3040
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość

ja studiuję Zarządzanie Zasobami Ludzkimi czyli zarządzanie kadrami, ludzmi...
chcialam isc na Gospodarke Nieruchmosciami,ale nie otworzyli tego kierunku
teraz jeszcze mysle o kosmetologii

kosmetologia no ciekawe ale co po tym? wydaje mi się że teraz to bardzo oblegany kierunek i ciężko z pracą tak mi się wydaje...
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 17:35   #3041
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Heej

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
no cos Ty juz niedostepne i na allegro tyle kosztuja??
200 zł wychodzi z wysyłką,a nie chciałabym kupować w ciemno.... jest teraz coś ładnego??
no niestety na all zawsze sobie zarabiają Teraz jest jedna bardzo ładna sukienka, taka na jedno ramię falbaniasta ale dłuższa trochę, tak do kolanka ja osobiście na pewno bym ją skróciła, kosztuję 179zł. I coś tam jeszcze znajdziesz na pewno


Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
u nas już rok temu zrezygnowali z indeksów dużo pomyłek przez to jest i ciężko je odkręcać, bo baby w dziekanacie to straszne zołzy
chyba jak wszędzie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
jaką farbką?

ja farbowałam odrost 2 tygodnie temu, więc jeszcze troszkę poczekam chociaż jak już tylko pojawiają się moje włosy to mam ochotę farbować :P
ja mam tak samo z tym ciągłym farbowaniem nie znoszę mieć odrostu i nawet lepiej mi to wychodzi bo przynajmniej po każdym farbowaniu jestem zadowolona, równiutko wychodzi a tak to niewiadomo co to by było przy 3cm odroście

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość

Blondaski koniec sesji,wszystko zdane
gratulację!!

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
dziewczyny a wy co studiujecie?
ja już niedługo będę musiała wybrać.. tak naprawdę sama nie wiem co bym chciała robić w życiu.. ostatni mój pomysł to prywatny detektyw
ja zarządzanie wcześniej turystykę ale po roku zrezygnowałam a teraz najchętniej przeniosła bym się na kosmetologię.. Jest u mnie taka jedna szkoła wyższa i baaardzo mnie korci


A ja dziś farbuję
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-28, 17:39   #3042
myshka2307
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 33
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Nikola17 Ja farbuje włosy od 4 lat. Najpierw to robiłam w domu. Zaczynałam od jakiś słonecznych blondów i zawsze ładnie wychodziło, dosłownie jak na opakowaniu. Potem postanowiłam być coraz jaśniejsza i jaśniejsza. I zaczęłam farbować się palettem na początku przez kilka miesięcy to był czysty blond, potem platynowy blond, a na koncu właśnie skandynawski blond-zawsze było pięknie. To samodzielne farbowanie trwało ok. 2,5roku. Dodaje zdjątka niektórych kolorków.
Później postanowiłam wrócić do naturalek i zaczęłam zapuszczać. Jak miałam ok.6cm odrost to mówię sobie, nie babo jak Ty wyglądasz, weź się ogarnij i coś ze sobą zrób i poszłam do fryzjera na balejaż i byłam zachwycona. I chodzę do tej fryzjerki tak raz na 3 miesiące i zawsze robię balejaż tylko czasem odcienie zmieniam tego ciemniejszego koloru. No i teraz znowu mnie wzięło na jasny, jednolity blond i efekty tego już znacie:P Także wolę trzymać się tego co umiem, a włosy oddać w ręce profesjonalistów i profesjonalnych farb
PS też jestem Nikola

1-platynka(skandynawskiego nie mogę znaleźć)
2-prawdopodobnie czysty blond
3,5-słoneczny blond z loreala-casting
4-pierwszy balejaż
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg w.jpg (7,6 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ww.jpg (9,8 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wwwww.jpg (11,4 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0520.jpg (65,5 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1010.jpg (42,6 KB, 52 załadowań)
myshka2307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 17:40   #3043
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bunny a moze jakies male foto
tez bym wstawila cos ale nie zrobie tego dopoki nie zrobie odrostutakze tydzien bez fotorelacji u mnie bedzie
Mówisz-masz
Tylko wloski po przejściach bo byłam pól dnia na dworze i wiatr i te sprawy ale jest ok.

shaki 28.01.11 001.jpgshaki 28.01.11 004.jpg

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Brawo kochana



No tak myślę Gdybym miała tak piękne włoski nic bym już przy nich nie majstrowała



Mówię, że tragedii nie ma a wiem co mówię, bo miałam gorsze rzeczy na głowie. Miałam marchewkę a nie żółtko i szampon niebieski pomógł - stąd moja pewność Szczególnie, że to co masz teraz wystarczy położyć na to byle jaką farbkę byś mogła spokojnie spojrzeć w lustro Gorsze przypadki miałyśmy tu



A nie mówiłam ?
Miałaś rację
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 17:43   #3044
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Dziewczyny, kochane, pomogłyście mi już nie raz - jaki to poziom blondu - zdjęcie nr 3 - i jakie farby mają taki lub zbliżony odcień. Nie potrafię ocenić sama.
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 17:44   #3045
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez myshka2307 Pokaż wiadomość
Nikola17 Ja farbuje włosy od 4 lat. Najpierw to robiłam w domu. Zaczynałam od jakiś słonecznych blondów i zawsze ładnie wychodziło, dosłownie jak na opakowaniu. Potem postanowiłam być coraz jaśniejsza i jaśniejsza. I zaczęłam farbować się palettem na początku przez kilka miesięcy to był czysty blond, potem platynowy blond, a na koncu właśnie skandynawski blond-zawsze było pięknie. To samodzielne farbowanie trwało ok. 2,5roku. Dodaje zdjątka niektórych kolorków.
Później postanowiłam wrócić do naturalek i zaczęłam zapuszczać. Jak miałam ok.6cm odrost to mówię sobie, nie babo jak Ty wyglądasz, weź się ogarnij i coś ze sobą zrób i poszłam do fryzjera na balejaż i byłam zachwycona. I chodzę do tej fryzjerki tak raz na 3 miesiące i zawsze robię balejaż tylko czasem odcienie zmieniam tego ciemniejszego koloru. No i teraz znowu mnie wzięło na jasny, jednolity blond i efekty tego już znacie:P Także wolę trzymać się tego co umiem, a włosy oddać w ręce profesjonalistów i profesjonalnych farb
PS też jestem Nikola

1-platynka(skandynawskiego nie mogę znaleźć)
2-prawdopodobnie czysty blond
3,5-słoneczny blond z loreala-casting
4-pierwszy balejaż
hehe ja tak nie mam na imię
jestem Ola no bez tego "Nik"
mam bratanice Nikolkę ma prawie 3 latka <3

Edytowane przez Nikola17
Czas edycji: 2011-01-28 o 17:48
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 17:50   #3046
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

bunny super delikatne falki a pod spodem widac spiralki
no zupelnie jakbys tak od zawsze latala a z czasem bedzie jeszcze lepiej


no a wiecie moja siorka wlasnie studiuje w wawce kosmetologie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 17:50   #3047
myshka2307
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 33
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

A co do kosmetologii, to ja właśnie studiuję i jestem na 1 roku. Kiedunek ciekawy, tym bardziej jeśli ktoś się takimi rzeczami interesuje. Jak narazie to mam takie podstawowe przedmioty jak chemia, anatomia, doraźna pomoc, jakaś tam psychologia i inne takie humanistyczne, ale od 2 semestru będzie kosmetologia pielęgnacyjna, wizaz, będziemy robic kremy i je badać, no super sprawa Ja ze swojej strony bardzo polecam ten kierunek, chociaż trzeba się troszkę przyłożyć jeśli chce się zaliczyć chemie i anatomię Ale nie jest najgorzej. A co do pracy to ja może powiem coś na przykładzie praktyk. Na wykładach babeczka nam powiedziała, żeby się zapisywać na praktyki z ERASMUSA(wyjazd do Grecji na praktyki na 3 miesiące-ja odpadam mnie TŻ za Chiny nie puści), bo u nas w mieście nie znajdziemy. A ona wie, co mówi, bo uczy także na zaocznych i tam są panie, które mają już swoje zakłady i one jej powiedziały, że nie będą przyjmować na praktyki, bo nie mają zamiaru szkolić konkurencji... Także widzicie, że jest nie za ciekawie z praktykami, a co z pracą...?? Nie mam pojęcia, ale chyba podobnie :/ Ale ja mam już mały pomysł Ha!
myshka2307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 17:51   #3048
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
kosmetologia no ciekawe ale co po tym? wydaje mi się że teraz to bardzo oblegany kierunek i ciężko z pracą tak mi się wydaje...
no jak to co po tym przecież teraz jest ogromne zapotrzebowanie właśnie na takie kosmetyczne zawody jak chociażby spa&wellness, wizaż, stylizacja, masaże, rehabilitacja, dermatologia i tak mogłabym godzinami wymieniać Moim zdaniem jest to bardzo przyszłościowy kier. na który zawsze będzie zapotrzebowanie. Najlepsze jest to, że po takiej szkole właściwie obojętnie jaką specjalizację bys robiła, możesz otworzyć coś swojego i sama byc sobie szefem a nie pod kimś całe życie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Mówisz-masz
Tylko wloski po przejściach bo byłam pól dnia na dworze i wiatr i te sprawy ale jest ok.

Załącznik 3700989Załącznik 3700990


Miałaś rację
Bunny śliczne falki
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 17:52   #3049
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
no to ja zrob najpierw kapiel,wstaw foto,a zponiej doradzimy
nigdy nie wiadomo co Ci wyjdzie
dziekuje
Tylko zebym wogóle mogła z domu wyjsc

Swoja droga to juz mnie tak mecza te włosy ze co chwile jak widze ciemne farby to mam ochote sie pofarbowac spowrotem - odrostów przy jasnym brazie prawie nie widac. Farba raz na pol roku. I spokoj przynajmniej był

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
kosmetologia no ciekawe ale co po tym? wydaje mi się że teraz to bardzo oblegany kierunek i ciężko z pracą tak mi się wydaje...
Po kosmetologii trzeba miec pomysł na to co chce sie robić.
Jak chcesz pracowac w zwykłym salonie to idz lepiej na studium - tam jest więcej praktyki, a przedmioty teoretyczne takie same - tylko nie tak rozszerzone.
Na te studia idzie masa osób i po 1 roku marudza ze to beznadziejne, ze po co to, ze wogole bez sensu. Połowa odpada bo myslala ze to cos innego.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-28, 17:54   #3050
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Mówisz-masz
Tylko wloski po przejściach bo byłam pól dnia na dworze i wiatr i te sprawy ale jest ok.

Załącznik 3700989Załącznik 3700990


Miałaś rację
dzisiaj lepiej wyglądają.. a czemu taka smutna?
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 17:55   #3051
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
no jak to co po tym przecież teraz jest ogromne zapotrzebowanie właśnie na takie kosmetyczne zawody jak chociażby spa&wellness, wizaż, stylizacja, masaże, rehabilitacja, dermatologia i tak mogłabym godzinami wymieniać Moim zdaniem jest to bardzo przyszłościowy kier. na który zawsze będzie zapotrzebowanie. Najlepsze jest to, że po takiej szkole właściwie obojętnie jaką specjalizację bys robiła, możesz otworzyć coś swojego i sama byc sobie szefem a nie pod kimś całe życie



Bunny śliczne falki
Na dermatologie to za mało Mozna co najwyzej współpracować. Na rehabilitacje też za mało. Chyba ze sie zrobi dodatkowe szkolenia, kursy, czy technika.
Po tych studiach ma sie czesto dużą wiedze, a z praktyką troche gorzej.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 17:57   #3052
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Nie ta maska nie jest fioletowa
Kolor ma błękitny, jest kokosowa- ładnie pachnie.
Doskonale nawilza ze sklepowych.
Koszt koło 12zl.
O ta:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,32116,herbal-essences-hello-hydration-intensive-mask.html&next=1
Bunny kupiłam zapach faktycznie ładny zaraz wypróbuję
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 17:57   #3053
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Na dermatologie to za mało Mozna co najwyzej współpracować. Na rehabilitacje też za mało. Chyba ze sie zrobi dodatkowe szkolenia, kursy, czy technika.
Po tych studiach ma sie czesto dużą wiedze, a z praktyką troche gorzej.
no to jest chyba logiczne, że przy takim kierunku różne kursy są jak najbardziej wskazane inaczej lepiej pójść do studium, będzie mniej roboty.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 18:00   #3054
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Tylko zebym wogóle mogła z domu wyjsc

Swoja droga to juz mnie tak mecza te włosy ze co chwile jak widze ciemne farby to mam ochote sie pofarbowac spowrotem - odrostów przy jasnym brazie prawie nie widac. Farba raz na pol roku. I spokoj przynajmniej był


Po kosmetologii trzeba miec pomysł na to co chce sie robić.
Jak chcesz pracowac w zwykłym salonie to idz lepiej na studium - tam jest więcej praktyki, a przedmioty teoretyczne takie same - tylko nie tak rozszerzone.
Na te studia idzie masa osób i po 1 roku marudza ze to beznadziejne, ze po co to, ze wogole bez sensu. Połowa odpada bo myslala ze to cos innego.
u mnie w mieście ja nawet nie mam szans na znalezienie pracy w charakterze kosmetyczki..

co do włosków zdradzić chcesz blond?
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 18:01   #3055
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

snow dokladnie tak jak mowisz moja siorka chce po tej szkole cos swojego otworzyc
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 18:06   #3056
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
snow dokladnie tak jak mowisz moja siorka chce po tej szkole cos swojego otworzyc
no dokładnie, bo jak robić taką szkołę wyższą to tylko żeby coś swojego otworzyć jak chcę się pracować po prostu w zawodzie u kogoś to i studium wystarczy - mniejsze pieniążki chociażby
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 18:07   #3057
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

snowwhite ja niestety mieszkam w niewielkim mieście gdzie jest już kilka salonów, nawet spa.. więc na otworzenie czegoś swojego nie mam szans, upadają nowo otworzone salony bo u nas po prostu ludzie chodzą do tych sprawdzonych, a poza tym chyba nie ma takiego 'popytu' Z pewnością musiałabym wyjechać z tąd.. Generalnie do Warszawy mam nie tak daleko 100 km. A mogłabyś mi powiedzieć co to za szkoła o której wcześniej pisałaś?
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 18:12   #3058
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
snowwhite ja niestety mieszkam w niewielkim mieście gdzie jest już kilka salonów, nawet spa.. więc na otworzenie czegoś swojego nie mam szans, upadają nowo otworzone salony bo u nas po prostu ludzie chodzą do tych sprawdzonych, a poza tym chyba nie ma takiego 'popytu' Z pewnością musiałabym wyjechać z tąd.. Generalnie do Warszawy mam nie tak daleko 100 km. A mogłabyś mi powiedzieć co to za szkoła o której wcześniej pisałaś?
jasne, mi się ta marzy
http://kosmetyka.edu.pl/index.html
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 18:20   #3059
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bunny super delikatne falki a pod spodem widac spiralki
no zupelnie jakbys tak od zawsze latala a z czasem bedzie jeszcze lepiej


no a wiecie moja siorka wlasnie studiuje w wawce kosmetologie
dziękuję za slowa pociechy!

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
no jak to co po tym przecież teraz jest ogromne zapotrzebowanie właśnie na takie kosmetyczne zawody jak chociażby spa&wellness, wizaż, stylizacja, masaże, rehabilitacja, dermatologia i tak mogłabym godzinami wymieniać Moim zdaniem jest to bardzo przyszłościowy kier. na który zawsze będzie zapotrzebowanie. Najlepsze jest to, że po takiej szkole właściwie obojętnie jaką specjalizację bys robiła, możesz otworzyć coś swojego i sama byc sobie szefem a nie pod kimś całe życie



Bunny śliczne falki
dzięki! pokaż sie po farbie.

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
dzisiaj lepiej wyglądają.. a czemu taka smutna?
Miałam ciężki dzien i niestety zmęczenie wychodzi u mnie to od razu widać- noc nie przespana i doły pod oczami i buzia szara a oczka czerwone...

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Bunny kupiłam zapach faktycznie ładny zaraz wypróbuję
Daj znac czy sie spodobała.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 18:22   #3060
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
no to jest chyba logiczne, że przy takim kierunku różne kursy są jak najbardziej wskazane inaczej lepiej pójść do studium, będzie mniej roboty.
Dla mnie logiczne Bo sama to robie, ale nie dla każdego uwierz mi :P
A że studium = mniej roboty. To też nie tak. W studium ma sie takie same przedmioty - ale okrojone do tej najpotrzebniejszej wiedzy. Ale zajęć praktycznych, ma sie o wiele więcej. My mamy więcej teorii
Dlatego na prace w zwykłym salonie ma od razu po skończeniu szkoły większe szanse dziewczyna po studium - dlatego że ma więcej praktyki.
A w studium też kursy są jak najbardziej wskazane

Wg mnie po prostu dla pracy w zwykłym salonie nie ma co isc na wyzsze studia bo tam jest mniej tej praktyki jednak. Jeśli ktos ma okreslony plan, swój cel to wtedy jak najbardziej tak. Kursy i tak trzeba robić, praktyki załatwiać, bo tych na uczelni jest naprawde malutko
Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
u mnie w mieście ja nawet nie mam szans na znalezienie pracy w charakterze kosmetyczki..

co do włosków zdradzić chcesz blond?
Ja u siebie raczej tez nie Ale ja bede łączyc 2 kierunki
Zreszta taka kosmetyczka wcale kokosów nie zarabia jak pracuje u kogos. Jeszcze zalezy w jakim salonie i na jakiej zasadzie.

A co do włosków to nie chce ale naprawde brak mi do nich cierpliwości. Ja bym chciała na juz, zeby bylo wszystko cacy. A przy brązowych roboty malutko...
Z tym ze sie w nich czuje nijako. Chyba ze sie odmaluje jak lalka


BlondBunny faktycznie dzisiaj takie mniej napuszone są Ładnie

Nikola patrzyłam te twoje włoski po tym N&E i całkiem całkiem ten kolor Tylko jaka one mają wode? Bo podobno to są dosc słabe farbki.

Ale tak myśle, ze gdybym zrobiła tą Londą, i by mi wyszła mocno szaro - to by mi to az tak nie przeszkadzało bo wiem ze nie bede zle wygladała w takich włosach, bo ja naturalnie mam włosy tak popielate ze az momentami w zielony wpadaja
Nie bede cudowac i po prostu wezme to co bedzie na próbniku najlepiej wyglądać, bo im bardziej bede myslec tym bardziej bede komplikować.

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-01-28 o 18:25
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:43.