Studia/ szkolenie/ praca w policji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-07, 23:27   #1
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Arrow

Studia/ szkolenie/ praca w policji


Witam.
Zawsze bardzo interesowała mnie praca w policji, jednak z przyczyn zdrowotnych pewne jest, że nie zostałabym dopuszczona do testów. Ostatnio jednak usłyszałam, że po ukończeniu studiów (nieważne, na jakim kierunku), po uzyskaniu tytułu magistra, można wziąć udział w kilkumiesięcznym szkoleniu (niekoniecznie testy sprawnościowe), po którym można starać się o pracę w biurze policji albo w areszcie. Co prawda, stanowisko zajmuje się niższe. Czy ktoś z Was słyszał o tym? Albo zna taką osobę? Póki co, chodzę do liceum. Ale już chcę zadbać o swoją przyszlość. Istnieje w ogóle taka możliwość ? Czy to tylko jakaś plotka, przekształcona?
Proszę o pomoc
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 23:42   #2
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Studia/ szkolenie/ praca w policji

Treść usunięta

Edytowane przez mm444
Czas edycji: 2011-05-07 o 23:46
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 11:59   #3
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: Studia/ szkolenie/ praca w policji

Zdaję sobie z tego sprawę, oczywiście!
I dzięki za link, zajrzę tam na pewno.
Ale chodzi mi właśnie o to stanowisko cywilne. Ktoś mi może wyjaśnić, o co chodzi ?
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 12:53   #4
inga_iga
Raczkowanie
 
Avatar inga_iga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 449
Dot.: Studia/ szkolenie/ praca w policji

Cytat:
Napisane przez smellsliketeenspirit Pokaż wiadomość
Zdaję sobie z tego sprawę, oczywiście!
I dzięki za link, zajrzę tam na pewno.
Ale chodzi mi właśnie o to stanowisko cywilne. Ktoś mi może wyjaśnić, o co chodzi ?
polecam strony:
http://praca.policja.pl/portal/pwp/7...m_Policji.html
http://www.dsc.kprm.gov.pl/
inga_iga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 11:52   #5
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Studia/ szkolenie/ praca w policji

znajoma starala sie o prace w policji do biura. nie bylo mowy o jakimkolwiek szkoleniu.
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 19:10   #6
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Studia/ szkolenie/ praca w policji

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 10:24   #7
kasiuletka
Rozeznanie
 
Avatar kasiuletka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 573
Dot.: Studia/ szkolenie/ praca w policji

Pierwsza podstawowa sprawa, skończ szkołę, następnie wybierz studia i je skończ z całym szacunkiem jeśli nie masz znajomości zapomnij o pracy bez wykształcenia. Pracownikiem cywilnym może zostać osoba, która spełnia wymagania na dane stanowisko w SC. Najczęściej są to osoby po administracji, prawie, informatyce, mają przynajmniej 0,5roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, posiadają nieposzlakowaną opinię, korzystają z praw publicznych etc. NIE MA ŻADNYCH SZKOLEŃ. Szkoleniem podstawowym objęci są policjanci, którzy pozytywnie ukończyli proces rekrutacji. Ja za 3 tygodnie po raz drugi podchodzę do testów sprawności fizycznej, test wiedzy ogólnej mam już za sobą. Jestem od Ciebie trochę starsza i wiem, że plany się zmieniają, do tego trzeba dojrzeć. Ja po maturze wybrałam się na studia pedagogiczne mam tytuł pedagoga ale się przekwalifikowałam i już nie długo będę mieć inny tytuł. Teraz wiem co chcę robić i już się tego trzymam. Pozdrawiam, życzę determinacji i wytrwałości w dążeniu do celu.
kasiuletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-10, 10:47   #8
inga_iga
Raczkowanie
 
Avatar inga_iga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 449
Dot.: Studia/ szkolenie/ praca w policji

Cytat:
Napisane przez kasiuletka Pokaż wiadomość
Pierwsza podstawowa sprawa, skończ szkołę, następnie wybierz studia i je skończ z całym szacunkiem jeśli nie masz znajomości zapomnij o pracy bez wykształcenia. Pracownikiem cywilnym może zostać osoba, która spełnia wymagania na dane stanowisko w SC. Najczęściej są to osoby po administracji, prawie, informatyce, mają przynajmniej 0,5roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, posiadają nieposzlakowaną opinię, korzystają z praw publicznych etc. NIE MA ŻADNYCH SZKOLEŃ. Szkoleniem podstawowym objęci są policjanci, którzy pozytywnie ukończyli proces rekrutacji. Ja za 3 tygodnie po raz drugi podchodzę do testów sprawności fizycznej, test wiedzy ogólnej mam już za sobą. Jestem od Ciebie trochę starsza i wiem, że plany się zmieniają, do tego trzeba dojrzeć. Ja po maturze wybrałam się na studia pedagogiczne mam tytuł pedagoga ale się przekwalifikowałam i już nie długo będę mieć inny tytuł. Teraz wiem co chcę robić i już się tego trzymam. Pozdrawiam, życzę determinacji i wytrwałości w dążeniu do celu.
trzymam kciuki za sprawnościówkę
inga_iga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:45.