Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-17, 20:23   #751
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

do dziewczyn, które robiły depilacje bikini głębokiego
Miałam 3 zabiegi depilacji Light Sheer. Na wzgórku i w okolicach nóg mam kilka pojedynczych włosków, jednak niżej na wargach tych włosów odrasta dość sporo. Zastanawiam się czy w ogóle warto robić kolejny zabieg? Jak to u Was wygląda?
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 21:16   #752
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
do dziewczyn, które robiły depilacje bikini głębokiego
Miałam 3 zabiegi depilacji Light Sheer. Na wzgórku i w okolicach nóg mam kilka pojedynczych włosków, jednak niżej na wargach tych włosów odrasta dość sporo. Zastanawiam się czy w ogóle warto robić kolejny zabieg? Jak to u Was wygląda?
wlosy na wargach sa chyba najtrudniejsze do "wytepienia" z bikini, bo skora tam jest stosunkowo ciemna, a to, jak wiadomo, nie sprzyja skutecznej depilacji. u mnie po 6 zabiegach na bikini, praktycznie tylko tam wlosy zostaly, i to w calkiem sporej ilosci, ale po ostatnim zabiegu wiekszosc juz nie odrosla.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 21:35   #753
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
wlosy na wargach sa chyba najtrudniejsze do "wytepienia" z bikini, bo skora tam jest stosunkowo ciemna, a to, jak wiadomo, nie sprzyja skutecznej depilacji. u mnie po 6 zabiegach na bikini, praktycznie tylko tam wlosy zostaly, i to w calkiem sporej ilosci, ale po ostatnim zabiegu wiekszosc juz nie odrosla.

A ja na jednej wardze mam połowę więcej włosów niż na drugiej..hmm
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 08:37   #754
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
wlosy na wargach sa chyba najtrudniejsze do "wytepienia" z bikini, bo skora tam jest stosunkowo ciemna, a to, jak wiadomo, nie sprzyja skutecznej depilacji. u mnie po 6 zabiegach na bikini, praktycznie tylko tam wlosy zostaly, i to w calkiem sporej ilosci, ale po ostatnim zabiegu wiekszosc juz nie odrosla.
Przyznam, że trochę mnie zmartwiłaś, 6 zabiegów to dużo, zrozumiałam, że dopiero po 6 zabiegu ich ilość wyraźnie na wargach się zmniejszyła, ale i tak włosy pozostały. Ja mam wykupione 4 zabiegi, to dla mnie spory wydatek, nie sądzę, aby było mnie stać na kolejne. Liczyłam, że 4 wystarczą...
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 09:53   #755
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
Przyznam, że trochę mnie zmartwiłaś, 6 zabiegów to dużo, zrozumiałam, że dopiero po 6 zabiegu ich ilość wyraźnie na wargach się zmniejszyła, ale i tak włosy pozostały. Ja mam wykupione 4 zabiegi, to dla mnie spory wydatek, nie sądzę, aby było mnie stać na kolejne. Liczyłam, że 4 wystarczą...
Annuar, u Ciebie moze byc inaczej! jedno to wlasciwosci osobnicze (ot, chyba TmargoT byla na malej ilosci zabiegow, a efekty widzi spore), drugie, ze z moich obserwacji wynika, ze LS Duet sie u mnie srednio sprawdza (a 4 zabiegi z tych 6 mialam robione wlasnie duza koncowka).
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 13:36   #756
Aneeczka1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 58
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

hej dziewczyny. mam problem we wtorek tzn 3 dni temu mialam depilacje twarzy. juz wczesniej robilam depilacje jakies 2 lata temu ale kilka wlosków odrosło i chciałam sie ich pozbyć. teraz mam problem bo nie mam już zadnych zaczerwien ani strupków tylko mam spuchniętą twarz. nie wiem czy to normalne?? juz 3 dni mam policzki jak chomik!! czy to reakcja mojej twarzy po tak długiej przerwie?? pomocy!!
Aneeczka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 13:43   #757
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Aneeczka1234 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny. mam problem we wtorek tzn 3 dni temu mialam depilacje twarzy. juz wczesniej robilam depilacje jakies 2 lata temu ale kilka wlosków odrosło i chciałam sie ich pozbyć. teraz mam problem bo nie mam już zadnych zaczerwien ani strupków tylko mam spuchniętą twarz. nie wiem czy to normalne?? juz 3 dni mam policzki jak chomik!! czy to reakcja mojej twarzy po tak długiej przerwie?? pomocy!!
rany, nie mam pojecia, ja nigdy nie mialam zadnych powazniejszych sladow po depilacji, nawet na bikini, tak ze trudno mi orzec czy to, co Ci sie stalo, jest normalne. a dzwonilas do salonu, w ktorym przeprowadzano zabieg?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-19, 14:00   #758
Aneeczka1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 58
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

tak i pani powiedziala ze to niby normalne zeby przykładać zimne okłady ale ja jakos nie widze efektu. mialam wczesniej depilacje i nic takiego mi sie nie działo. wogóle po zabiegu czułam sie jakbym dostała w twarz tak mnie bolałą szczęka.

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

aaa no w sumie mi powiedziała jak opuchlizna nie bedzie sie zmniejszać mam do nich pójść. nie wiem co robić............buuuuuuu uuuuuuuu .........;(
Aneeczka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 15:13   #759
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

ja też mam pytanie. Czy zakaz kwasów dotyczy części depilowanej czy w ogóle? np jak robię pachy to mogę isć na kwasy na plecach?
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 19:51   #760
Tindomerel
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 775
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

http://www.groupon.pl/oferty/krakow/Le-Pure/11734803 dziewczyny co myślicie o tej ofercie ? Korzystała któraś z Was z oferty tego salonu ?
Tindomerel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 20:17   #761
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Tindomerel Pokaż wiadomość
http://www.groupon.pl/oferty/krakow/Le-Pure/11734803 dziewczyny co myślicie o tej ofercie ? Korzystała któraś z Was z oferty tego salonu ?
Buuu już się napaliłam, a tu:
,,Partie ciała do wyboru: górna warga, baki, broda, policzki, uszy, brodawki piersiowe, pachy"
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-19, 21:09   #762
Tindomerel
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 775
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

no nie popisali się Ale mi akurat zależy na pachach. Pierwsze w kolejności miało być bikini, ale skoro jest oferta laser jest dobry, prawda ?
Tindomerel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 21:37   #763
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Tindomerel Pokaż wiadomość
no nie popisali się Ale mi akurat zależy na pachach. Pierwsze w kolejności miało być bikini, ale skoro jest oferta laser jest dobry, prawda ?
Dobry, szkoda, że to nie bikini
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 21:05   #764
catiens
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 17
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez EmCa Pokaż wiadomość
No to upewniłam się, ze w BC robią fuszerkę. Poprosiłam o zwrot kasy, wystawili mi zaświadczenie dla groupona bez problemu...
Nie zrażam się. Zapisuję się do innego gabinetu, poleconego tym razem, ale muszę odczekac 6 tygodni


Jak Ci się uda odzyskać kasę to daj znać koniecznie ( i czy muszę osobiście to zaświadczenie odebrać bo nie jestem z Wawy), ja też się dałam nabrać na tego groupona i już obszernie opisałam wcześniej w wątku jak mnie załamała ta wizyta u nich - mogłabym obsmarować ich na wszystkich forach bo to jest tragiczny salon...
catiens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 15:08   #765
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Byłam dzisiaj w Laser Expert na depilacji pach i linii białej- laser LS 32J.
Co najdziwniejsze, prawie w ogóle mnie nie bolało... pare razy zakuło i to wszystko...
Zero podrażnień, tak jaby skóra nie była tknięta.. Czy to normalne?
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 19:34   #766
monika.c25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 56
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Jeszcze raz wypowiem sie na temat LS jako, ze jestem juz po 4 zabiegach (po 1 fuszerce w Dermal w Bialymstoku oraz po 3 zabiegach u pan z beauty4you, ktore przyjezdzaja do Bialegostoku z salonu w Warszawie) na pachy, bikini oraz lydki i kolana, bo uda sobie odpuscilam.
Od poczatku:
Dermal rozczarowal mnie zbyt niska moca zabiegu-25 LS (podobno taka moc nie usunie skutecznie owlosienia. moc wyjsciowa powinna byc nie mniejsza niz 30) no i pani "dobila" sie stwierdzeniem, ze "trzeba zrobic jak najwiecej zabiegow prze wakacjami" i wyznaczyla termin po...30 dniach od poprzedniego zabiegu na pachy, bikini oraz nogi.
Dopiero panie z beauty4you, u ktorych kontynuuje zabiegi fachowo i rzeczowo prowadza mnie od pol roku:
Moc wyjsciowa min 30, ale sa rozne maszyny do LS (LS duet ma inna skale, bodajze max to 10, ale nie jestem pewna). LS ma mniejsza koncowke, co jest dobre przy trudno dostepnych miejscach, wiec nie dziwie sie ze mozna depilacje zrobic szybciej laserem o wiekszej powierzchni jakim jest LS duet, ale jest mniej precyzyjny. obydwa maja chlodzenie, co czuje sie na skorze. Momentami nie wiem, czy mnie zabolalo czy to mnie chlodzi ;-). Z kazdym zabiegiem moc powinna sie zwiekszac sukcesywnie, oprocz mocy sa jeszcze inne ustawienia zalezne od fototypu skory. Najgorsze do depilacji sa skory ciemne+jasny/ciemny wlos. Ostatnia moc na jakiej mialam robione pachy i bikini to 55 (z ciekawosci spytalam jaka maksymalna moc ma ten model lasera-100 a najwyzsza moc z jaka pani pracowala na zywym czlowieku wynosila-70), masakrycznie bolalo (bikini) a nie jestem jakos specjalnie wrazliwa na bol, no i bylam znieczulona emla do tego stopnia, ze nie czulam, ze...mam cos miedzy nogami . Doradzam bezwzglednie emle na bikini (minimum godzina przed zabiegiem, posmarowac dosyc gruba warstwa i owinac sie szczelnie folia spozywcza). Emla przestaje bardzo szybko dzialac, zatem pozbadzcie sie folii juz na fotelu przed zabiegiem. Pachy sa do wytrzymania, chociaz bol to dziwny do opisania...takie doglebne uklucie jakby z piorunem pod skora (wlasnie niszczony jest wlos i cebulka). Nogi czuje aczkolwiek nie odczuwam tego uczucia jako jakis bol, raczej nieprzyjemne uczucie. Pani z Dermalu za slabo i niedokladnie przysuwala glowice, w skutek czego zostalam poparzona v(energia z lasera skupila sie na skorze a nie "ustrzelonym" wlosie) na bikini i nogach-kwadratowe plamki, ktore zamienily sie po kilku dniach w strupki. Zaczerwienienie i obrzek jest normalny, wystarczy zlagodzic panthenolem i asypac zasypka dla dzieci, ale inne "rany" sa efektem niewlasciwie wykonanego zabiegu.
Co do odstepow miedzy zabiegami, jest to sprawa baaaardzo indywidualna i w dodatku wlosy w roznych miejscach rosna w roznym czasie! Chodzi o to, zeby jak najwiecej wlosow w trakcie zabiegu bylo w fazie wzrostu. I tak nogi robilam co 8 tygodni a pachy i bikini co 12. kolana osobno, bo tam tez wlosy rosna inaczej niz na lydkach i piszczelach. Kolejny zabieg, byc moze 4 z kolei (nie licza 1-szego nieudanego) mam wyznaczony za ponad 3 miesiace. Wlosow mam juz bardzo malo, na pachach praktycznie nie gole, na nogach co 3 cienki wlos, na bikini jak u wszystkich najwiecej na ciemnych wargach w pozostalych miejscach pojedyncze. Nie oszukujmy sie, 100% wlosow nie da sie usunac, od razu panie z beauty powiedzialy lojalnie, ze zostana jasniejsze wlosy, ktore tworza tzw meszek. z ud zrezygnowalam, bo wlosy okazaly sie tak jasne, ze nie zareagowaly na laser (norma sa czerwone punkty lub czarne wyciagniete na wierzch wlosy od razu po zabiegu to dowod ze laser dziala!). brak jakichkolwiek "znakow" i brak w ogole odczucia oznacza, ze wiazka swiatla nie natrafila na wlos lub jest on zbyt jasny --> brak efektu.
Przed zabiegiem panie rysuja sobie na moich nogach duza szachownice i miejsce przy miejscu na wielkosc glowicy strzelaja, bez uzycia zelu, czasem przemywaja glowice i skore zwilzonym wacikiem, ale to raczej zeby pozbyc sie tluszczu.
Generalnie przed kazdym zabiegiem a czasem i w miesiac po zabiegu przychodzilam na kontrol wzrostu wlosow, podczas ktorego pani z nosem przy nodze i peseta sprawdzala, czy wlosy nadal wypadaja czy juz sa w fazie wzrostu. Mnie ciezko bylo uchwycic ten moment, byam pewna ze juz rosna a one wciaz wypadaly, ale mozna uznac, ze wyglada to tak: czuje ulge bo gole sie rzadko i nagle wlosow zaczyna przybywac jakby odrosly z powrotem, to oznacza ze wlasnie jest najlepszy moemnt na kolejny zabieg.
to z grubsza wszystko, ale chetnie odpowiem na wszelkie pytania

Edytowane przez monika.c25
Czas edycji: 2012-10-22 o 19:37
monika.c25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 21:04   #767
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
do dziewczyn, które robiły depilacje bikini głębokiego
Miałam 3 zabiegi depilacji Light Sheer. Na wzgórku i w okolicach nóg mam kilka pojedynczych włosków, jednak niżej na wargach tych włosów odrasta dość sporo. Zastanawiam się czy w ogóle warto robić kolejny zabieg? Jak to u Was wygląda?
ja po dwoch zabiegach na wzgorku mam malutko wlosow, a na wargach cale miliony ale juz mi sie nalezy zabieg, pojde na poczatku listopada, moze bedzie jakas promocja na nowy miesiac.

wiecie co, 3 tygodnie temu robilam 4 zabieg na pachy. nie mam pojecia dlaczego, babka robila mi mocą 28. wydaje mi sie to strasznie malo. a dzis zauwazylam pod pachami troche wloskow, cienkich, ale czarnych. Czy nie wypadly przez za niską moc, jak myślicie? Nastepnym rzem bede sie klocic o moc, nie bede przeiez wiecznie do nich choddzic...
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 13:08   #768
szagii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

hej, ja zdecydowalam sie na zabieg laserem LightSheer, jestem ze slaska i moze ktos moze mi polecic salon w rybniku albo zorach? pozdrawiam
szagii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 20:09   #769
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez szagii Pokaż wiadomość
hej, ja zdecydowalam sie na zabieg laserem LightSheer, jestem ze slaska i moze ktos moze mi polecic salon w rybniku albo zorach? pozdrawiam
w żorach nie ma salonu z LS ,za to w rybniku tak.
polecam ten koło PLAZY od ronda gliwickiego,choć w rynku tez może być.
nie ma tam super promocji,ale oba salony sprawdzone
jeśli szukasz promocyjnych cen to tylko bielsko-biała z LS Duet
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-24, 21:36   #770
misia3006
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Australia
Wiadomości: 70
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

TmargoT ja wlasnie sie wybieram na konsultacje do salonu ktory polecalas w BB Ile razy bylas u nich na zabiegu? Nadal jestes zadowolona z ich uslug?
Ja po ostatnim razie ktory opisywalam niestety mam nadal zaczerwieniona skore boje sie ze to poparzenie Zastanawiam sie czy nie pojsc do nich z reklamacja
misia3006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 22:12   #771
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez misia3006 Pokaż wiadomość
TmargoT ja wlasnie sie wybieram na konsultacje do salonu ktory polecalas w BB Ile razy bylas u nich na zabiegu? Nadal jestes zadowolona z ich uslug?
Ja po ostatnim razie ktory opisywalam niestety mam nadal zaczerwieniona skore boje sie ze to poparzenie Zastanawiam sie czy nie pojsc do nich z reklamacja
byłam tam tylko raz,ale to co zastałam to luksus,którego nigdy nie zapomnę.
nie dość,że dostałam jednorazowe kapcie i stringi to jeszcze było sporo wydepilowanych miejsc gratis.
dojazd jest prosty,a ceny super.
powołaj się na wizaż
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 23:20   #772
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

słuchajcie, a czy w Waszych salonach któryś zabieg jest gratis albo taniej?
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 23:42   #773
patrycja11
Raczkowanie
 
Avatar patrycja11
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 163
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej dziewczyny

Dzisiaj byłam na depilacji laserem pach i wąsika w bielsku-białej Delux na ul.Szkolnej. Zabieg wykonany był LS. Ogólne wrażenie to WIELKI pozytyw!! Świetna obsługa, Panie bardzo konkretne i miłe.
Co do bólu to trochę bolało, takie ukłucia.
Pod pachami mam drobne strupki i zapach spalenizny na wąsiku nic nie znać.
Następny zabieg idę początkiem grudnia. Zastanawiam się nad bikini, robiła któraś z was??


Cytat:
Napisane przez EmCa Pokaż wiadomość
słuchajcie, a czy w Waszych salonach któryś zabieg jest gratis albo taniej?
W delux jest promocja na wszystkie zabiegi 199zł (wąsik 99). Na dodatek jak kogoś polecisz to masz od tego -50% a osoba polecona -20%
Dlatego też zdecydowałam się na depilacje
patrycja11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 23:43   #774
monika.c25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 56
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez EmCa Pokaż wiadomość
słuchajcie, a czy w Waszych salonach któryś zabieg jest gratis albo taniej?
w moim miescie co prawda ciezko z konkurencja w kwestii lasera LS, ale po 3 zabiegu, kazdy nastepny zabieg jest za polowe ceny.
monika.c25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 00:38   #775
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez EmCa Pokaż wiadomość
słuchajcie, a czy w Waszych salonach któryś zabieg jest gratis albo taniej?
U mnie (Kraków) są akcje promocyjne, np. zniżki wakacyjne. W tym roku było "-50% na każdy zabieg depilacji", "zapłać za 1,2,3 zabieg, a 4 i 5 gratis" i jeszcze coś,ale nie pamiętam. Wystarczyło się zapisać na depilację do końca sierpnia (samą dep. można było wykonać kiedy się chce) i wszystkie zabiegi zostały objęte promocją,więc ja płacę -50%/ zabieg.
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 09:28   #776
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez patrycja11 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Dzisiaj byłam na depilacji laserem pach i wąsika w bielsku-białej Delux na ul.Szkolnej. Zabieg wykonany był LS. Ogólne wrażenie to WIELKI pozytyw!! Świetna obsługa, Panie bardzo konkretne i miłe.
Co do bólu to trochę bolało, takie ukłucia.
Pod pachami mam drobne strupki i zapach spalenizny na wąsiku nic nie znać.
Następny zabieg idę początkiem grudnia. Zastanawiam się nad bikini, robiła któraś z was??




W delux jest promocja na wszystkie zabiegi 199zł (wąsik 99). Na dodatek jak kogoś polecisz to masz od tego -50% a osoba polecona -20%
Dlatego też zdecydowałam się na depilacje
wiele z nas.poczytaj
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 11:41   #777
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w Laser Expert na depilacji pach i linii białej- laser LS 32J.
Co najdziwniejsze, prawie w ogóle mnie nie bolało... pare razy zakuło i to wszystko...
Zero podrażnień, tak jaby skóra nie była tknięta.. Czy to normalne?
podbijam mój problem, ktoś pomoże?
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 12:03   #778
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
podbijam mój problem, ktoś pomoże?
nie wiem czy to normalne, mnie zawsze kluje podczas zabiegow laserem, no i po zwyklym LS skore mam zaczerwieniona. a co mowi na to osoba, ktora wykonala Ci ten zabieg?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 13:42   #779
monika.c25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 56
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
podbijam mój problem, ktoś pomoże?
na nogach tez nie czuje bolu tylko uklucia a potem po zabiegu czerwone kropki. skora nie jest podrazniona a zaczerwieniona jest tylko przez chwile. po 3 zabiegach wlosow zostalo mi bardzo malo, sa rzadkie, cienkie i rosna w tempie golenia 1/tydzien.
co innego na bikini, tam boli okropnie i to po emli, ale zaczerwienienie potrakowane jeszcze w salonie zelem lagodzacym, panthenolem i zasypka powoduje ze do domu wracam juz calkiem ok.
pachy bola bez emli, ale do zniesienia. drobne zaczerwienienie i zapach spalenizny.
tak to wyglada u mnie, wiec brak podraznienia uwazam za ok, jesli wlosow ubywa wyraznie np. po pol roku.

te uklucia oznaczaja, ze laser ustrzelil wlasnie wlosek, brak uklucia oznacza, ze wiazka lasera rozeszla sie po skorze bez napotykania wlosow. z drugiej strony moc 32J to bardzo niska moc. Mnie pani powiedziala, ze wyjsciowa powinna byc niemniejsza niz 30 (ja mialam 35), a kolejne zabiegi sukcesywnie na wiekszej mocy (doszlam do 55).
Pierwszy nieudany zabieg pani w innym salonie przeprowadzila na mocy 25 a mimo to poparzyla mnie na bikini. domagaj sie wyzszych mocy, inaczej bedziesz chodzic w nieskonczonosc.

Edytowane przez monika.c25
Czas edycji: 2012-10-26 o 13:45
monika.c25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 14:01   #780
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez eevvaa
Byłam dzisiaj w Laser Expert na depilacji pach i linii białej- laser LS 32J.
Co najdziwniejsze, prawie w ogóle mnie nie bolało... pare razy zakuło i to wszystko...
Zero podrażnień, tak jaby skóra nie była tknięta.. Czy to normalne?
ja słyszałam,że im większy ból tym grubszy włos.tam,gdzie mam cienkie włoski,lub ich nie mam to nie boli,tylko lekko kłuje,a gdzie grube włosy i twarde to bo bardzo boli,tak jaby ktoś nakłuwał igłą głęboko w skorę-tylko moja moc była na 35,a potem na 38

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2012-10-26 o 14:07
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:42.