Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-08, 12:04   #751
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Odrostow nie ruszylam, bo jak rozjasnilam czarne i polozylam rudzielce na te rozjasnione to kazalam fryzce nie ruszac odrostu bo powiedzialam ze po umyciu domaluje mi bo wgl chce zobaczyc jak wygladam i jak zobaczylam ten odrost jakis taki zloty sie zrobil przy tych rudych to stwierdzilam ze nie maluje wiec mam ombre

co do bokow mi sie podobaja ale jak widze gruba laske z okragla twarza w glanach z czerwonymi popalonymi kudlami i wygolonym bokiem to az mi gorzej
oo pomalowałaś jednak to jak odchodzisz to pokaż się chociaż !
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 14:37   #752
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

jak tam wasze włoski dziś w taką pogodę? ja cały dzień spędziłam na basenie odkrytym, pływając, grając w siatkówkę trochę... i dzięki emulsji ziaji i wielkiemu, słomkowemu kapeluszowi (który niestety dużo ładniej wygląda z długimi włosami...) i mam piękną, brązową i jednolitą opaleniznę od razu, bez raczka! cud tylko chlor źle na mnie zadziałał.

boleję ciągle nad moim paskudztwem na włosach, ale takie króciutkie (chociaż już ładnie odrastają! jeszcze z miesiąc-półtora i będą idealne) są niezastąpione na taką pogodę, wiecie? jest trochę mniej gorąco i to mnie pociesza. jutro mam kolejną rozmowę o pracę, tym razem jako asystentka w firmie modowej i już się denerwuję...
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 14:48   #753
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

u mnie jeden wielki przesusz w powietrzu ciągle wilgoć i ona sprawia, że mam okropne włosy
ale jutro idę ściąć końcówki
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 16:43   #754
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
jak tam wasze włoski dziś w taką pogodę? ja cały dzień spędziłam na basenie odkrytym, pływając, grając w siatkówkę trochę... i dzięki emulsji ziaji i wielkiemu, słomkowemu kapeluszowi (który niestety dużo ładniej wygląda z długimi włosami...) i mam piękną, brązową i jednolitą opaleniznę od razu, bez raczka! cud tylko chlor źle na mnie zadziałał.

boleję ciągle nad moim paskudztwem na włosach, ale takie króciutkie (chociaż już ładnie odrastają! jeszcze z miesiąc-półtora i będą idealne) są niezastąpione na taką pogodę, wiecie? jest trochę mniej gorąco i to mnie pociesza. jutro mam kolejną rozmowę o pracę, tym razem jako asystentka w firmie modowej i już się denerwuję...
powodzenia kochana! i nie stresuj się, będzie dobrze na pewno !
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 19:45   #755
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

suche?!!! W takie upały moje przetłuszczaja się po kilku godzinach
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 19:55   #756
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

pin up girl szkoda Kochana, że pomalowałaś. Ja chcę Cię koniecznie zobaczyć no i rudy ehh uwielbiam ten kolor jak się w nim czujesz???

Co do dbających o siebie facetów to... z umiarem stos męskich kosmetyków w jego łazience skutecznie by mnie odstraszył mój używa tylko żelu pod prysznic, balsamu po goleniu, jakiegoś kremu od czasu do czasu, bo ma sucha skórę, żelu, brylantyny i gumy, bo to typowy żeluś jest ale kocham żelusiów
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 19:57   #757
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

co myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z2940201X,Prostota-i-lekkosc--br---Styl-nowoczesny---emanujacy.jpg (23,2 KB, 21 załadowań)
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-08, 19:58   #758
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
co myślicie?
bardzo ładna fryzura podoba mi się!
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 20:06   #759
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
co myślicie?
Fryzurka bardzo fajna, ale jesli myslisz czy dla Ciebie - to wydaje mi sie ze nie . Jakos tak mi sie wydaje, ze dobrze Ci jednak w "klasycznych" fryzurach bo z charakteru tez wydajesz mi sie "spokojniejsza" niz ta fryzura. Nie wiem, czy jasno sie wyrazam , ale sa takie "dzikie" dziewoje ktorym bym ja polecala, Ty mi sie kojarzysz raczej ze stonowana klasyka.
Ale w ostatecznosci nie znam Cie osobiscie, a przez pryzmat internetu wiele faktow wyglada inaczej wiec...
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 20:11   #760
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Fryzurka bardzo fajna, ale jesli myslisz czy dla Ciebie - to wydaje mi sie ze nie . Jakos tak mi sie wydaje, ze dobrze Ci jednak w "klasycznych" fryzurach bo z charakteru tez wydajesz mi sie "spokojniejsza" niz ta fryzura. Nie wiem, czy jasno sie wyrazam , ale sa takie "dzikie" dziewoje ktorym bym ja polecala, Ty mi sie kojarzysz raczej ze stonowana klasyka.
Ale w ostatecznosci nie znam Cie osobiscie, a przez pryzmat internetu wiele faktow wyglada inaczej wiec...
Mówisz? Ja wiem, czy ja taka spokojna... No może tak, ale tak chce mi się odmiany po tych wszystkich bobach, obcięciach na prosto... ciągle mi się marzy coś innego i już mnie to męczy
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 20:21   #761
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Mówisz? Ja wiem, czy ja taka spokojna... No może tak, ale tak chce mi się odmiany po tych wszystkich bobach, obcięciach na prosto... ciągle mi się marzy coś innego i już mnie to męczy
Moze zle to okreslilam tym przymiotnikiem "spokojna" - chodzi mi raczej o skojarzenie z Toba, na przyklad: figura klepsydry, filologia, typ "kobiecej" kobiety ("chlopczyca" to raczej chyba nie Ty). Ale to tak jak mowie - moje indywidualne skojarzenie wiec posluchaj przede wszystkim siebie.
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-08, 20:24   #762
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Ciekawe czy naturalki bym całe miała ech, nie wiem co robić. Chce mi się zmian i się boję -cała ja

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Moze zle to okreslilam tym przymiotnikiem "spokojna" - chodzi mi raczej o skojarzenie z Toba, na przyklad: figura klepsydry, filologia, typ "kobiecej" kobiety ("chlopczyca" to raczej chyba nie Ty). Ale to tak jak mowie - moje indywidualne skojarzenie wiec posluchaj przede wszystkim siebie.
Może i masz racje w końcu jakaś sensowna odpowiedź odradzająca, a nie TŻowe "w długich ta laska wyglądałaby lepiej" hehe. Dzięki
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 20:35   #763
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Fryzurka bardzo fajna, ale jesli myslisz czy dla Ciebie - to wydaje mi sie ze nie . Jakos tak mi sie wydaje, ze dobrze Ci jednak w "klasycznych" fryzurach bo z charakteru tez wydajesz mi sie "spokojniejsza" niz ta fryzura. Nie wiem, czy jasno sie wyrazam , ale sa takie "dzikie" dziewoje ktorym bym ja polecala, Ty mi sie kojarzysz raczej ze stonowana klasyka.
Ale w ostatecznosci nie znam Cie osobiscie, a przez pryzmat internetu wiele faktow wyglada inaczej wiec...
tez tak troche pomyslalam
ale jesli sie Tobie podoba to moze warto czasem zaszalec??
bo tak to nie wiadomo nigdy na pewno
a teraz jeszcze jestes mloda to czas na eksperymenty (byle bez farby hehe)
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 21:22   #764
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
suche?!!! W takie upały moje przetłuszczaja się po kilku godzinach
suche są, siano od upału na drugi dzień mam tłuste to fakt, ale mimo to bejbiki odstają itd.
Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Mówisz? Ja wiem, czy ja taka spokojna... No może tak, ale tak chce mi się odmiany po tych wszystkich bobach, obcięciach na prosto... ciągle mi się marzy coś innego i już mnie to męczy
nie wyobrazam sobie ciebie w krótkich włosach ta fryzura, co masz teraz pasuje.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 07:48   #765
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
tez tak troche pomyslalam
ale jesli sie Tobie podoba to moze warto czasem zaszalec??
bo tak to nie wiadomo nigdy na pewno
a teraz jeszcze jestes mloda to czas na eksperymenty (byle bez farby hehe)
Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
nie wyobrazam sobie ciebie w krótkich włosach ta fryzura, co masz teraz pasuje.
No dobra, odpuszczam -TŻ też się ucieszy Macie rację -ja się napalam, bo chcę już naturalki, ale przecież jak będę wyglądać źle to odrastać do tego co jest teraz będą pół roku znowu

Kokaina -> a próbowałaś zamiast odżywki maski użyć? Ja teraz nakładam ciągle Joannę jako drugie O, bo chcę się jej pozbyć i od 3 dni nie puszą mi się włosy

A w ogóle zaczynam myśleć co nad morze zabrać dla włosów Wezmę chyba Isanę (i będę nią myć włosy przed szamponem), szampon Alterry z kofeiną (jeśli jutro kupię), maskę z granatem i odżywkę b/s Radicala -no i CHI. Coś byście dorzuciły/zmieniły?

A dziś lub jutro chyba jednak idę do lekarza. Jaką miałam noc ! Teściowa mówi do mnie bym się orzechówki napiła (wiecie -orzechy zalane czystym spirytusem -takie lekarstwo na żołądek). No to wypiłam o 20 Theraflu, o 1 się obudziłam i napiłam tej orzechówki (żeby nie łączyć lekarstw i alko), a potem... Do 4 wymiotowałam Chyba jeszcze ten jej lek nie dojrzał i się zatrułam na dodatek Tak więc spałam 4 godziny dziś i nawet nie potrafię określić czy mi lepiej czy gorzej
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 09:59   #766
Farmetka
Raczkowanie
 
Avatar Farmetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PLland
Wiadomości: 466
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Nadszedł mój koniec na wizażu jestem rudzielcem od jakiejs pol godziny na szybko zadzwonilam po moja fryzjerke a ze jej salon nieczynny to sie mna zajela

EDIT: Dzieki za fajnych kilka tygodni Kat, Farmetka, Niewa, Kaguya, Kokaina, Tygryska i Espoir Fajnie tu z Wami bylo a Ciebie Espoir bede meczyc jak nie na gg to na facebooku

Powodzenie w hodowli

Lece
ooohhhh nieeee
bede tesknic

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
b
A dziś lub jutro chyba jednak idę do lekarza. Jaką miałam noc ! Teściowa mówi do mnie bym się orzechówki napiła (wiecie -orzechy zalane czystym spirytusem -takie lekarstwo na żołądek). No to wypiłam o 20 Theraflu, o 1 się obudziłam i napiłam tej orzechówki (żeby nie łączyć lekarstw i alko), a potem... Do 4 wymiotowałam Chyba jeszcze ten jej lek nie dojrzał i się zatrułam na dodatek Tak więc spałam 4 godziny dziś i nawet nie potrafię określić czy mi lepiej czy gorzej
Dżizas, dlatego nigdy nie polecam pacjentom łączenia sposobów domowych z konwencjonalnym leczeniem. Ciesz się dziewczyno, że tylko tak sie to skończyło.
Farmetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 10:06   #767
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość

Dżizas, dlatego nigdy nie polecam pacjentom łączenia sposobów domowych z konwencjonalnym leczeniem. Ciesz się dziewczyno, że tylko tak sie to skończyło.
No widzisz, się głupia dałam namówić szukając jakiejkolwiek pomocy nie wiem co mnie zaślepiło. No ale już jest ok w miarę, choć noc była ciężka.
Ja już nie wiem co mi jest. Najpierw dwa dni bolało mnie gardło -poza tym nic. Potem gardło przestało, ale dostałam kataru i ogólnie taka rozbita zaczęłam się czuć -i tak od soboty. Bez gorączki, bez nawet stanu podgorączkowego (i sama nie wiem czy się cieszyć czy nie -bo mi zawsze mówili, że jak się ma lekką temperaturę to znaczy, że organizm walczy)... Przeziębienie? Nawet nie wiem co mam lekarzowi powiedzieć jak pójdę
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 10:21   #768
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Zaślepienie czasem się zdarza
dziewczyny, czy warto zapuszczać włosy? W sensie, pasują mi krótkie, bo jestem raczej dynamiczna, czasami szalona, wybuchowa, więc mam raczej krótkie, takie pocieniowane, ale marzą mi się równe, proste, taki bob z mocnym cięciem...
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 10:29   #769
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
ooohhhh nieeee
bede tesknic
ojj wiesz niby naturalek nie farbowalam bo wracam do swoich farbnelam tylko farbowance ale nie wiem czy jeszcze tu pasuje dzisiaj u mnie w biedronce jakies depilatory byly jak sie baby rzucily to od otwarcia sklepu 7.00 do godziny 7.08 zostal jeden haha szok
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-09, 10:46   #770
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

uuuuch depilatory brrrr
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 10:55   #771
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
ojj wiesz niby naturalek nie farbowalam bo wracam do swoich farbnelam tylko farbowance ale nie wiem czy jeszcze tu pasuje dzisiaj u mnie w biedronce jakies depilatory byly jak sie baby rzucily to od otwarcia sklepu 7.00 do godziny 7.08 zostal jeden haha szok
kochana Ty zawsze do nas będziesz pasowała a poza tym jak farbowańce farbnęłaś to się nie liczy, ważne żebyś naturalek nie ruszała i pokaż nam te włosięta no

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

co do depilatorów to nigdy nie używała, zawsze tylko żyletka. Naprawdę tak boli depilacja nim?
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 11:03   #772
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
co do depilatorów to nigdy nie używała, zawsze tylko żyletka. Naprawdę tak boli depilacja nim?
Boli kilka pierwszych razy. Ja za pierwszym razem ogoliłam sobie tylko jedną nogę i z łzami w oczach. Potem prawie nie czuć. Ale depilatory są dobre na zimę, latem jak się nóżki pokazuje to lepiej maszynką golić, bo depilator nie jest tak dokładny

Kurde, a może ja mam jelitówkę wypiłam herbatę i znowu mi niedobrze
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 11:09   #773
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

depilatorem daje rade tylko nogi, chociaż uda już nie, bo boli, o bikini nie wspomnę...
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 11:19   #774
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
uuuuch depilatory brrrr
Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
kochana Ty zawsze do nas będziesz pasowała a poza tym jak farbowańce farbnęłaś to się nie liczy, ważne żebyś naturalek nie ruszała i pokaż nam te włosięta no

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

co do depilatorów to nigdy nie używała, zawsze tylko żyletka. Naprawdę tak boli depilacja nim?
A wiec zdjecia beda jak wroce z P z wczasow szuka zony i powiedzial ze ja sie nadaje:haha: a depilator ja kupilam wczoraj philips'a na promocji i dzisiaj pierwszy raz uzylam na bikini a teraz ... chodze jakbym z konia zeszla ale uzylam odzywki bambino i nie ma sladu ze uzylam depilatora

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Boli kilka pierwszych razy. Ja za pierwszym razem ogoliłam sobie tylko jedną nogę i z łzami w oczach. Potem prawie nie czuć. Ale depilatory są dobre na zimę, latem jak się nóżki pokazuje to lepiej maszynką golić, bo depilator nie jest tak dokładny

Kurde, a może ja mam jelitówkę wypiłam herbatę i znowu mi niedobrze
fakt duzo wloskow pomija a mi jeszcze nierowno rosna to wgl wiec reszte bede dogalac maszynka albo penseta

Kat moze po prostu z upalu ja od rana nic nie jem dzis ale fakt faktem wypilam 10piw na pusty zoladek i wrocilam o 3 do domu, a o 6 musialam wstac karmic koty smoczkiem bo mi jakas kocica na balkon slepe przyniosla
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 11:27   #775
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
A wiec zdjecia beda jak wroce z P z wczasow szuka zony i powiedzial ze ja sie nadaje:haha: a depilator ja kupilam wczoraj philips'a na promocji i dzisiaj pierwszy raz uzylam na bikini a teraz ... chodze jakbym z konia zeszla ale uzylam odzywki bambino i nie ma sladu ze uzylam depilatora



fakt duzo wloskow pomija a mi jeszcze nierowno rosna to wgl wiec reszte bede dogalac maszynka albo penseta

Kat moze po prostu z upalu ja od rana nic nie jem dzis ale fakt faktem wypilam 10piw na pusty zoladek i wrocilam o 3 do domu, a o 6 musialam wstac karmic koty smoczkiem bo mi jakas kocica na balkon slepe przyniosla
czekamy

tylko u mnie nie ma dziś już upałów... Nie wiem. Nic już nie wiem.
To Ci kocica numer zrobiła
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 11:35   #776
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
czekamy

tylko u mnie nie ma dziś już upałów... Nie wiem. Nic już nie wiem.
To Ci kocica numer zrobiła
Wiecej eksperymentow niech tesciowa na Tobie nie robi
Najgorsze jest to ze ja wszystkie koty osiedlowe juz drugi rok dokarmiam ludzie mi rozne karmy kupuja bo wszedzie gonia jak karmia a mi nie przeszkadza bo zawsze w kiblu mi szczury rury przegryzaly i jak spuszczalam wode to cieklo odkad kotki sie kreca nie ma szczurow, ludzie gadaja ze pchly beda ale te koty sa tak czyste i zadbane ze czasem je do domu wpuszczam i wez tu dogodz dlatego trzymam ta gromade w domu
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 11:55   #777
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Wiecej eksperymentow niech tesciowa na Tobie nie robi
Najgorsze jest to ze ja wszystkie koty osiedlowe juz drugi rok dokarmiam ludzie mi rozne karmy kupuja bo wszedzie gonia jak karmia a mi nie przeszkadza bo zawsze w kiblu mi szczury rury przegryzaly i jak spuszczalam wode to cieklo odkad kotki sie kreca nie ma szczurow, ludzie gadaja ze pchly beda ale te koty sa tak czyste i zadbane ze czasem je do domu wpuszczam i wez tu dogodz dlatego trzymam ta gromade w domu
Przegrzebałam Internet i mam typowe objawy dla przeziębienia i teraz nie wiem normalnie katar trwa 7 dni, u mnie jest od 4 i nie wiem czy w takim razie iść do lekarza bo niby jak trwa dłużej niż 7 dni powinno się iść.. No i co ja mam robić
Wiem, nigdy więcej teściowej słuchać nie będę pod tym względem jakim cudem TŻi szwagierka przeżyli dzieciństwo to ja nie wiem

Kociara z Ciebie fajnie ja też lubię zwierzaki i zawsze na podwórku dokarmiałam przybłędy.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 12:19   #778
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Może byc przeziębienie. Mój kolega przez 4 dni miał gorączkę 40 C...
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 12:26   #779
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Może byc przeziębienie. Mój kolega przez 4 dni miał gorączkę 40 C...
40 to dużo. Był u lekarza? Ja nie mam wcale. No nic, pójdę do lekarza i niech sam oceni. Bo potem się okaże, że jednak nie przeziębienie i będę nad morzem w pokoju pod kocem siedziała
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 12:32   #780
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Przegrzebałam Internet i mam typowe objawy dla przeziębienia i teraz nie wiem normalnie katar trwa 7 dni, u mnie jest od 4 i nie wiem czy w takim razie iść do lekarza bo niby jak trwa dłużej niż 7 dni powinno się iść.. No i co ja mam robić
Wiem, nigdy więcej teściowej słuchać nie będę pod tym względem jakim cudem TŻi szwagierka przeżyli dzieciństwo to ja nie wiem

Kociara z Ciebie fajnie ja też lubię zwierzaki i zawsze na podwórku dokarmiałam przybłędy.
hehe jakos przezyli skoro masz TŻa co do kataru to juz chyba za pozno na porady ale acatar jest dobry mi po dwoch tabletkach katar calkowicie przechodzi

kociara?? Kat ale jak dzwonilam do schroniska zeby je zabrali to powiedzieli ze nie przyjmuja i mam wyrzucic w krzaki... no sorrki ale wyrzucilabys male stworzonko w dodatku slepe i takie co ciagle buzka rusza jakby ssalo w krzaki? Ja jaks nie potrafie przynioslam im wielkie pudlo, mama z pracy papiery z niszczarki i siedza na balkonie nawet parasol maja zeby im goraco nie bylo tylko niestety ich matka wrocila i dwa wyniosla gdzies ja jednego dalam kumpeli, bo otworzyl oczka i sam pil i mam jeszcze 2 nie mam pojecia co z nimi zrobic zreszta sama wiesz jak jest ciezko wywalic czy oddac skoro sama dokarmiasz
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:57.