Fotodepilacja czy laser diodowy? - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-05, 08:43   #301
asia022
Raczkowanie
 
Avatar asia022
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 31
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

dziewczyny nie dawajcie sie nabierac na ten ipl, nawet w polaczeniu z rf!!!!!!!!!!!!
asia022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 08:49   #302
exotic smile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 366
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Cytat:
Napisane przez asia022 Pokaż wiadomość
dziewczyny nie dawajcie sie nabierac na ten ipl, nawet w polaczeniu z rf!!!!!!!!!!!!
A czemu? Co masz dokładnie na myśli?
exotic smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 13:33   #303
Maja_13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Nie wiem dlaczego piszesz ze nie warto się nabrać na ipl z rf-- bo wiem ze jest skuteczny, przetestowane na własnej skórze u mnie działał rewelacyjnie i z tego co czytam o LS to jest tak samo skuteczny bo też dochodzi do 4 mm pod skórę. Nie zostawia strupków, nie boli tak bardzo no i co chyba najważniejsze nie jest tak drogi.

Metoda e light jest po prostu nowocześniejsza i tańsza!
Maja_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 13:39   #304
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Cytat:
Napisane przez Maja_13 Pokaż wiadomość
Nie wiem dlaczego piszesz ze nie warto się nabrać na ipl z rf-- bo wiem ze jest skuteczny, przetestowane na własnej skórze u mnie działał rewelacyjnie i z tego co czytam o LS to jest tak samo skuteczny bo też dochodzi do 4 mm pod skórę. Nie zostawia strupków, nie boli tak bardzo no i co chyba najważniejsze nie jest tak drogi.

Metoda e light jest po prostu nowocześniejsza i tańsza!

możesz powiedziec po ilu jesteś zabiegach IPL+RF i na jakie strefy? I czy w tych strefach juz nie masz włosków?
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 13:40   #305
exotic smile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 366
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Orientujecie się może ile trzeba wykonać serii na bikini? Wiem, że to zależy od osoby, ale muszę wiedzieć chociaż w przybliżeniu bo nie wiem czy zaczynać ze względu finansowych....
exotic smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 13:51   #306
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

no na początek to pomyśl o kasie na 6zagiegów, minimum pewnie, a póżniej jakoś kase uda Ci się skołować
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 13:19   #307
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Hej. Czy któraś z dziewczyn była na fotodepilacji w Opolu? Tak czytam o tej depilacji i czytam, i nie jestem do końca przekonana.
tak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-07, 12:15   #308
asia022
Raczkowanie
 
Avatar asia022
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 31
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Cytat:
Napisane przez asia022 https://static.wizaz.pl/forum/images...s/viewpost.gif
dziewczyny nie dawajcie sie nabierac na ten ipl, nawet w polaczeniu z rf!!!!!!!!!!!!

A czemu? Co masz dokładnie na myśli?
https://static.wizaz.pl/forum/images...er_offline.gif https://static.wizaz.pl/forum/images...ons/report.gif

dokladnie mam na mysli to ze ipl uszkadza mieszek wlosowy, wlosy niby wypadaja ale zazwyczaj po kilku latach mieszek wlosowy regeneruje sie i wlosy znow zaczynaja rosnac. najskuteczniejszy jest light sheer, czyli laser diodowy, który niszczy cebulkę bezpowrotnie. ipl to pieniadze wyrzucone w bloto!

Edytowane przez asia022
Czas edycji: 2011-01-07 o 12:16
asia022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 18:00   #309
martini87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

To jasne, że po kilku latach włosy zaczynają odrastać ale dzieje się tak zarówno w przypadku ipl jak i lasera diodowego. Dlatego w obu przypadkach po ok dwóch- trzech latach należy robić zabieg tzw. "przypominający". Jak narazie to chyba jeszcze nie ma metody, która w 100% sprawi, że włosy NIGDY już się nie pojawią.

Ja niedługo wybieram się na czwarty zabieg fotoepilacji i dam znać jakie będą efekty, ale jak do tej pory jestem zadowolona bo mam o wiele mniej włosów myślę że tak ok 60% mniej niż na początku, a jak wcześniej już pisałam robię całe nogi. Oczywiśnie niektóre włosy odrosły bardzo jaśniutkie dlatego piszę o 60% bo gdybym liczyła same czarne to jest ich w 90% mniej

Dlatego uważam, że zabieg działa i nie są to pieniądze wyrzucane w błoto
martini87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 13:19   #310
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

wg mnie to nie jest problem raz na rok, wykonac zabieg przypominający.
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 17:11   #311
Maja_13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

To prawda co piszesz, a włosy tak samo odrosną po paru latach to ipl+rf jak i po light sheer. DZIAŁANIE JEST DOKŁADNIE TAKIE SAME - tylko pieniedzy się tyle nie wydaje

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

Cytat:
Napisane przez bettyk83 Pokaż wiadomość
w novello na pewno mają epilację tylko IPL. Myślę że IPL wzmocnione Falami Radiowymi (IPL+RF) daje dużo lepsze efekty - porównywalne z LightSheerem a jest w przystępnej cenie

To prawda co piszesz, a włosy tak samo odrosną po paru latach to ipl+rf jak i po light sheer. DZIAŁANIE JEST DOKŁADNIE TAKIE SAME - tylko pieniedzy się tyle nie wydaje
Maja_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-11, 11:37   #312
lady_sensible
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 16
Smile Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Na początku chodziłam na IPL skuszona niską ceną. Zrobiłam dwa zabiegi na pachy plus jeden górna warga. Efekty były średnio widoczne, choć przyznam włosy pod pachami były wyraźnie słabsze i delikatniejsze. Miejscami było też widać obszary bez włosów, ale dopiero po dłuższym czasie. Na wardze prawie nie było różnicy, jednak mam dość jasne włosy i może dlatego zabieg był mniej skuteczny (choć robiony z RF), ale póki co stwierdziłam, że nie warto kontynuować.

Jakiś czas temu znalazłam świetną promocję na light sheer na zestaw zabiegów pachy+bikini+łydki. Po przeliczeniu stwierdziłam, że wyjdzie taniej niż ipl i postanowiłam spróbować, choć bałam się, że może to jakaś ściema. W końcu light sheer jest o wiele droższy.

Byłam już na pierwszym zabiegu. Był o wiele mniej przyjemny niż ipl, szczególnie bikini to była masakra, trochę bolała też dolna część łydek, ale jakoś wytrwałam Efekt jest taki, że pod pachami mam już naprawdę znikome ilości włosów, a górna część bikini jest ich prawie całkowicie pozbawiona! Z łydkami trochę słabszy efekt, ale mam nadzieję, że po kilku zabiegach będzie już ok. Być może wcześniejsze zabiegi na pachy ipl-em też trochę pomogły, a bikini kiedyś kilka razy depilowałam i włosy mogły być dzięki temu słabsze (na dole wypadło ich o wiele mniej, ale ich nigdy nie ruszałam depilatorem)?

Ogólem jestem bardzo zadowolona i cieszę się, że udało mi się upolować taką okazję Miałam już dość golenia maszynkami, które powodowały podrażnienia, a miałam miejscami naprawdę dość grube i ciemne włosy. Następny zabieg mam prawdopodobnie pod koniec lutego. Podobno im mniej włosów tym mniej boli, więc mam nadzieję, że teraz będzie już lepiej.

Edytowane przez lady_sensible
Czas edycji: 2011-01-11 o 11:40
lady_sensible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 14:49   #313
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Cytat:
Napisane przez lady_sensible Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu znalazłam świetną promocję na light sheer na zestaw zabiegów pachy+bikini+łydki. Po przeliczeniu stwierdziłam, że wyjdzie taniej niż ipl i postanowiłam spróbować,

Byłam już na pierwszym zabiegu. Był o wiele mniej przyjemny niż ipl, szczególnie bikini to była masakra, trochę bolała też dolna część łydek, ale jakoś wytrwałam Efekt jest taki, że pod pachami mam już naprawdę znikome ilości włosów, a górna część bikini jest ich prawie całkowicie pozbawiona!
zdradź nam co to za promocja???

po jednym zabiegu prawie nic na bikini?? W to nie uwierzę!
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 10:39   #314
lady_sensible
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 16
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Promocja trwała tylko jeden dzień i wątpię, czy się jeszcze powtórzy. Z tego co wiem, zostały natychmiastowo wykupione wszystkie bony.

Też nie mogłam uwierzyć, że tak dużo włosów mi wypadło, jednak zastanawiam się czy to efekt trwały, czy też zaczną powoli odrastać... Może to dzięki temu, że mam dość ciemne i grube włosy, a na takie laser działa najmocniej? W sumie jak się przyjrzę dokładniej to miejscami widzę pod skórą takie czarne kropki, ale nie wiem czy to jeszcze pozostałości po starych włoskach, czy też może zaczęły powoli pojawiać się nowe... Minęły dopiero około 3 tygodnie od zabiegu i póki co wszystko było gładkie, chyba że dopiero teraz te włosy zaczęłyby się znów pojawiać? Mam nadzieję, że się mylę i już ich więcej nie zobaczę, ale kto wie...
lady_sensible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 08:59   #315
Arta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 256
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Dziewczyny, dziś na grouponie jest depilacja metodą e-light (IPL plus RF) w bardzo korzystnej cenie... Naprawdę nie warto?
Jestem blondynką, włosy mam jasne i mało widoczne, ale wolałabym, żeby ich W OGÓLE nie było... Kurde, kurde, co robić!?
__________________
Arta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 13:19   #316
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

pytanie czy oni w tej ofercie mają na myśli że "depilacja laserowa IPL+RF to to samo co fotodepilacja IPL+RF??

bo jesli chodzi o foto to oferta oczywiście się nie opłaca. Ale po cenia jaka była można uważać że warto było za 150zł zabieg na 2 strefy

oferta sie juz skonczyła, ale były takie pakiety:
Dziś do wyboru macie jeden z dwóch pakietów: 1-Depilacja laserowa całych nóg oraz głębokie bikini
2-Depilacja laserowa łydek, kolan, pach oraz głębokie bikini


jedna osoba mogła kupić 5 voucherów, czyli 5 zabiegów 5x150zł ;]
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 14:31   #317
wbirma
Raczkowanie
 
Avatar wbirma
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 181
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Czyli wychodzi na to że opłaca się bardziej laser diodowy??
A i czy zna ktoś dobry gabinet na śląsku (górnym) najlepiej okolice Gliwic, Zabrza ale mogą być też Katowice
Ja się zastanawiam którą metodę wybrać bo z tego co czytałam na forum to fotodepilacja jest mniej bolesna i tańsza ale mniej skuteczna od lasera diodowego. No i przy ilości powtórzeń jest duża różnica. Fotodepilacji trzeba wykonać od 5 do 10 a laserem diodowym do 3?? Czyli i tak wyjdzie laser tańszy. A bardzo bolesny jest ten laser diodowy??
wbirma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 20:38   #318
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

zalezy gdzie i za ile wyjdzie laser tańszy... nie licząc takich super promocji jak po wyżej, dajmy na to laster diodowy 400zł jedna strefa i to też zależy jak sa strefy liczone... czasem bikini a bikini głębokie do dwie strefy, czasem jest strefa "noga cała" a czasem oddzielnie jest łydka udo, więc róznie to mozna liczyć, wiadomo każdy chce zarobić. ale na jednej strefie wyglada to tak:

l.diodowy. "3"zabiegi x mnie wiecej 400zł = 1200zł
foto 5-10zabiegów na ogół 99zł = 500-1000zł
ja np mam promocje "karnetową" 4zabiegi w cenie trzech.
więc... 8zabiegów = ok 600zł.
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 00:00   #319
Neutrina
Raczkowanie
 
Avatar Neutrina
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 165
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Promocje są prawie codziennie na FastDeal, Grupon, GrouponCitiDeal,Buzzinga, MyDeal i coś tam jeszcze.
Ja na epilacji byłam w studiu Nova na Ul.Rakietników w wawie.Mają IPL+RF Jestem ciemną blondynką. Zrobiłam pachy i głębokie bikini ponad miesiąć wstecz.Pod pachami na dziś po jednym zabiegu nie mam 90%włosów.Bikini mam wyepilowane w 20% Teraz chodzę do No+Vello ale robię fotoodmładzanie i uważam że to rewelka.Pamiętajcie dziewczyny że każda z nas jest inna i można na którymś z portali promocyjnych kupić sobie po 2 zabiegi i zobaczyć jak dany laser na nas działa.Poza tym pamiętajcie, że możecie akurat pójść na zabieg jak macie ostatnią fazę wzrostu włosa i stąd mierny efekt po pierwszym czy nawet drugim zabiegu, bo może należycie do grupy osób u których większość włosów jest w takiej samej fazie wzrostu.Niby normalnie jest tak, że 1/3 włosów jest w różnej fazie wzrostu i stąd twierdzenie że od 20 do 30 % włosów przy jednym zabiegu powinno zniknąć, ale to najwyraźniej różnie bywa.Moje bikini jest na to dowodem
Neutrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-14, 07:27   #320
artsemaco
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 4
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

ściema!!!!!!!!!!!!

Wykonałam po 3 zabiegi na nogi bikini i pachy w salonie no mas vello w krakowie w odstępach miesięcznych. Po każdym zabiegu miałam wrażenie że włosów jest mniej albo raczej zostały "uśpione" bo przed kolejnymi zabiegami zauważałam już pod powierzchnią skóry włosy o których myślałam że są usunięte...miałam jednak nadzieję że to inna faza wzrostu włosa i to normalne.... Po 3 zabiegu nie mogłam na kolejny isć po 4 tyg ale pani w salonie powiedziała że może być troche później..i po 5/ 6 ty od zabiegu włosy mialam takie jak przed ...efekt zerowy....a cena -co z tego ze 99 zł skoro ja wydałam 1000 i nie mam efektów dodatkowo 10 godzin na fotelu...masakra...uważaj cie na te teksty reklamowe....
artsemaco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 14:12   #321
parasolkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Ja tez przymierzam sie do usuwania zednego (jak bardzo!) owlosienia. Z tego co czytam duza wiekszosc z Was poleca wlasnie laser diodowy. Jak przygotować się do takiego zabiegu? Znacie jakies sprawdzone miesjce w Krakowie?

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

http://www.groupon.pl/oferty/krakow
co myslicie o tej ofercie i salonie?
parasolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 00:53   #322
Neutrina
Raczkowanie
 
Avatar Neutrina
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 165
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Cytat:
Napisane przez artsemaco Pokaż wiadomość
ściema!!!!!!!!!!!!

Wykonałam po 3 zabiegi na nogi bikini i pachy w salonie no mas vello w krakowie w odstępach miesięcznych. Po każdym zabiegu miałam wrażenie że włosów jest mniej albo raczej zostały "uśpione" bo przed kolejnymi zabiegami zauważałam już pod powierzchnią skóry włosy o których myślałam że są usunięte...miałam jednak nadzieję że to inna faza wzrostu włosa i to normalne.... Po 3 zabiegu nie mogłam na kolejny isć po 4 tyg ale pani w salonie powiedziała że może być troche później..i po 5/ 6 ty od zabiegu włosy mialam takie jak przed ...efekt zerowy....a cena -co z tego ze 99 zł skoro ja wydałam 1000 i nie mam efektów dodatkowo 10 godzin na fotelu...masakra...uważaj cie na te teksty reklamowe....
Może jesteś hirsutyczką.A tak poza tym, skoro jest sieć salonów i nie ma jakoś przy tym tabunu niezadowolonych, to znaczy że powinnaś faktycznie zmienić laser.Prawda też jest taka, że zabieg fotodepilacji można robić w dowolnych odstępach czasu ale nie mniejszych niż 5-6 tyg, więc zamiast nażekać mogłaś wcześniej poczytać w necie, porównując swój fototyp z innymi opisującymi efekty po laserze i zrobić 1-2 zabiegi, a dopiero potem zdecydować się na serię. Wszystkim to doradzam i sama tak postępuję, po to mamy właśnie FastDeal,MyDeal,Grupon itp.U mnie od zabiegu minęło 40 dni i jeszcze czekam ok2tyg żeby podjąć decyzję gdzie i na co.Mam wykupiony na Gruponie kupon na zabieg w innym studiu i zastanowie się czy zrobić pachy czy bikini dla porównania, ale raczej bikini na dzisiaj, widząc efekty ostatniego zabiegu na pachy.Zrobię, porównam i zastanowie się gdzie zrobić nogi i dokończyć głębokie bikini włącznie z rowkiem
Też chciałam jakiś czas temu iść do no+ na serię, ale jakoś szybko doszłam do słusznych wniosków. Moja kumpela chodzi na depilkę do no+ , widziałam efekt, dobry+. Ja z fotoodmładzania u nich jestem na maksa zadowolona.
Neutrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 09:24   #323
kasienkarobaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 91
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Ja rok temu byłam na usuwaniu owłosienia na brodzie IPL. Miałam czarne i bardzo grube włoski... Było to okropne i strasznie krępujące, mimo braku funduszy sie zdecydowałam... Nie mogłam w okilicy znaleźć lepszego lasera...
Po pierwszych trzech zabiegach wypadło mi ok 50 % włosków... Byłam na 8 zabiegach każdy po 150 zł Co do efektu nie ma żadnego efektu... Włoski które straciłam po pierwszych 3 zabiegach odrosły a nawet jest ich dwa razy więcej... Kosmetyczka mnie zapewniała, że to pomoże że trzeba wykonać w moim przypadku ok 10 zabiegów i może zdażyć sie tak, że po którymś wypadna mi wszystkie na raz... A to wszystko jest g....o prawda laser IPL nie jest do usuwania owłosienia tylko do blizn, trądziku i rumienia... Teraz jest juz za słaby i bardzo zadko przynosi efekty...
Nie dajcie sie nabierac na piekne słowa.... Jak widac ja trafiłam na bardzo nieuczciwą osobę... Wydałam łącznie 1200 zł i to na darmo... Nie pomogło mi nic...

Teraz jestem kilka dni po pierwszym zabiegu na LightSeer czy jak to się pisze... Efektów nie ma jeszcze bo to dopiero dwa dni... Za brodę duzo większy obszar i duzo gęściejszy płace 200 a wąsik mam gratis. Na wąsiku mam białe włoski tylko takie dłuższe w kąciku nad ustami... Broda natomiast jest rozległa gruba i czarna... Bardzo krępująca sytuacja w moim przypaku... Nie daje sobie rady z tym owłosienie... Wczesniej depilowałam woskiem.. Nawet i po pęsetę siegałam byłam w takiej desperacji ale jest top bardzo uciążliwe poniewaz te włosy i tak odrastają i aby je spowrotem wydepilować muszą miec ok 0,5 cm a przy moich czarnych włoskach to ciągle je widać...

A dziewczyny jak sie przedstawia u was sprawa hormonów przy tym nadmiernym owłosieniu... jak sie leczycie i czy poziom testosteronu macie uregulowany jak chodzicie na ten zabieg???

Dam znac za jakis czas jakie bedą efekty po obecnym laserze... Kosmetyczka mi powiedziała że w tej chwili jest to najlepszy i najsuteczniejszy laser na rynku i jesli on mi nie pomoże to musze czekac aż medycyna wynajdzie lepszy sprzet... ;/
Jestem pełna nadzieji bo momio braku funduszy to jest moja ostatnia deska ratunku...
kasienkarobaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 18:13   #324
wbirma
Raczkowanie
 
Avatar wbirma
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 181
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Lightsheer to jest laser diodowy czy to całkiem inny laser?? Jest bolesny??
wbirma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 04:13   #325
kutikul
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

mialam juz dwa zabiegi IPL na bikini i wloski ladnie wypadly (praktycznie cala 'gora' jest ladnie lysa, nizej jakos wlosy sa bardziej oporne:/) nie wiem natomiast jeszcze na ile dlugotrwaly bedzie ten efekt. Postanowilam natomiast przysluzyc sie ludzkosci i porownac IPL z laserem Light Sheer, ktorym mam zamiar za dwa tygodnie (sesja nie pozwala mi szybciej) zrobic sobie lydki jednoczesnie kontynuujac zabiegi IPL na bikini. Tak wiec za kilka miesiecy (jak licze to mi wychodzi, ze kolo czerwca) powinnysmy miec odpowiedz na pytanie 'fotodepilacja czy laser diodowy?' (bedzie mnie to troche kosztowac wiec mam nadzieje, ze obie metody sa rewelacyjne i wloski nie odrastaja). Obiecuje na biezaco zdawac relacje. Pozdrawiam. o!

Edytowane przez kutikul
Czas edycji: 2011-01-16 o 04:15
kutikul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 16:27   #326
theo0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

ja chodze na to IPL+RF do Adolescence, bylam na 3cim zabiegu,
jeden zabieg =99zł (chodze na bikini) i szczerze mowiąc efekty marne;/
i czeka sie dlugo bo pomiedzy zabiegami 3tyg przerwy... mowili ze 4 wystarczy ale to raczej chwyt marketingowy, bo przydalo by sie drugie tyle a moze i to byloby za malo.. porazka;/

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

no nie zgodze sie, poniewaz ja tez chodze i gowno to daje a nie mam nadmiernego owlosienia -ot zwykle bikini i faktycznie fododepilacja to chyba pic na wode, no chyba ze sie wykupi 10 zabiegow.
a poza tym ciezko ocenic po 1 czy 2óch czy warto chodzic dalej bo w wiekszosci widoczny efekt jest przy 3cim zabiegu.

ponadto oferty na gruperze etc. przeglądałam i nic rewelacyjnego, tych zabiegów bylo chyba 3, a do pełnego efektu trzeba od 6-8 (wiem bo tam bylam i pytalam)wiec dopłać sobie reszte, po stałej cenie.. ;[



Cytat:
Napisane przez Neutrina Pokaż wiadomość
Może jesteś hirsutyczką.A tak poza tym, skoro jest sieć salonów i nie ma jakoś przy tym tabunu niezadowolonych, to znaczy że powinnaś faktycznie zmienić laser.Prawda też jest taka, że zabieg fotodepilacji można robić w dowolnych odstępach czasu ale nie mniejszych niż 5-6 tyg, więc zamiast nażekać mogłaś wcześniej poczytać w necie, porównując swój fototyp z innymi opisującymi efekty po laserze i zrobić 1-2 zabiegi, a dopiero potem zdecydować się na serię. Wszystkim to doradzam i sama tak postępuję, po to mamy właśnie FastDeal,MyDeal,Grupon itp.U mnie od zabiegu minęło 40 dni i jeszcze czekam ok2tyg żeby podjąć decyzję gdzie i na co.Mam wykupiony na Gruponie kupon na zabieg w innym studiu i zastanowie się czy zrobić pachy czy bikini dla porównania, ale raczej bikini na dzisiaj, widząc efekty ostatniego zabiegu na pachy.Zrobię, porównam i zastanowie się gdzie zrobić nogi i dokończyć głębokie bikini włącznie z rowkiem
Też chciałam jakiś czas temu iść do no+ na serię, ale jakoś szybko doszłam do słusznych wniosków. Moja kumpela chodzi na depilkę do no+ , widziałam efekt, dobry+. Ja z fotoodmładzania u nich jestem na maksa zadowolona.
theo0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 21:30   #327
dorrotka_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

http://gruper.pl/krakow

Jest kolejna oferta. Calkiem ciekawa wg mnie
Wychodzi ok 67 zl za jeden zabieg ( bo w pakiecie sa 3 na pachy i 3 na bikini). Myslicie ze warto? Tzn po tak konkurencyjnej cenie na pewno nigdzie w Krakowie nie znajde, szczegolnie light sheer a nie IPL.

Juz od roku nosi mnie na trwala depilacje, ale jakos ze jestem studentka i mam ograniczony budzet, to nie chce wyrzucic 400 zl w bloto

Na kilku stronach (salonow ) doczytalam ze trzeba 3-5 zabiegow, ale te 4 to jednak wypada. No i teraz mam dylemat, bo na pewno nie bedzie mnie stac na dokupienie 2 w cenie regularnej.

Aha, podobno "Włosy osłabione wcześniejszymi wielokrotnymi zabiegami depilacji woskiem, pęsetą, depilatorem mechanicznym, mogą wymagać przeprowadzenia większej liczby zabiegów dla uzyskania lepszych wyników. 100% depilacja zwykle nie jest możliwa."

WIem, ze depilacje woskiem/depilatorem mozna zrobic napozniej miesiac przed zabiegiem, potem nie wolno wyrywac wlosow. Ale przestraszylam sie, ze zabieg bedzie u mnie mniej skuteczny jesli dlugo regularnie woskowalam, potem mialam przerwe, ale teraz znowu nie wytrzymalam.
Czy ktos z wlasnego doswiadczenia wie jak duzy ma to wplyw na rezultaty??
Bo nie wiem czy zamawiac
dorrotka_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 00:28   #328
Neutrina
Raczkowanie
 
Avatar Neutrina
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 165
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Cytat:
Napisane przez theo0 Pokaż wiadomość
ja chodze na to IPL+RF do Adolescence, bylam na 3cim zabiegu,
jeden zabieg =99zł (chodze na bikini) i szczerze mowiąc efekty marne;/
i czeka sie dlugo bo pomiedzy zabiegami 3tyg przerwy... mowili ze 4 wystarczy ale to raczej chwyt marketingowy, bo przydalo by sie drugie tyle a moze i to byloby za malo.. porazka;/

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

no nie zgodze sie, poniewaz ja tez chodze i gowno to daje a nie mam nadmiernego owlosienia -ot zwykle bikini i faktycznie fododepilacja to chyba pic na wode, no chyba ze sie wykupi 10 zabiegow.
a poza tym ciezko ocenic po 1 czy 2óch czy warto chodzic dalej bo w wiekszosci widoczny efekt jest przy 3cim zabiegu.

ponadto oferty na gruperze etc. przeglądałam i nic rewelacyjnego, tych zabiegów bylo chyba 3, a do pełnego efektu trzeba od 6-8 (wiem bo tam bylam i pytalam)wiec dopłać sobie reszte, po stałej cenie.. ;[
A Ja przestaje wierzyć tego typu wpisom.Mam zrobione pachy i wiem co mam i co mi odrasta.I jeśli moja kumpela Hirsutyczka nie narzeka, to raczej mamy tu doczynienia ciągle z nieczystą konkurencją.Jeśli przeciętny salon pisze na stronach i czyta sie o tym w necie, że znika do 30% włosów przy 1 zabiegu, przy czym reszta robi się słabsza i jaśniejsza i JA TAK MAM, a nawet lepiej, bo nie mam pod pachami 90% tego co miałam.To co jest grane, że tu nagle tyle niezadowolonych z 3 wpisami raptem, sie pojawia?Kurde jak mnie to wkurza Weźcie się zawińcie z wątków nieuczciwe baby, właścicielki salonów czy inne Licho, bo tylko zaśmiecacie forum.


Cytat:
Napisane przez dorrotka_s Pokaż wiadomość
http://gruper.pl/krakow

Jest kolejna oferta. Calkiem ciekawa wg mnie
Wychodzi ok 67 zl za jeden zabieg ( bo w pakiecie sa 3 na pachy i 3 na bikini). Myslicie ze warto? Tzn po tak konkurencyjnej cenie na pewno nigdzie w Krakowie nie znajde, szczegolnie light sheer a nie IPL.

Juz od roku nosi mnie na trwala depilacje, ale jakos ze jestem studentka i mam ograniczony budzet, to nie chce wyrzucic 400 zl w bloto

Na kilku stronach (salonow ) doczytalam ze trzeba 3-5 zabiegow, ale te 4 to jednak wypada. No i teraz mam dylemat, bo na pewno nie bedzie mnie stac na dokupienie 2 w cenie regularnej.

Aha, podobno "Włosy osłabione wcześniejszymi wielokrotnymi zabiegami depilacji woskiem, pęsetą, depilatorem mechanicznym, mogą wymagać przeprowadzenia większej liczby zabiegów dla uzyskania lepszych wyników. 100% depilacja zwykle nie jest możliwa."

WIem, ze depilacje woskiem/depilatorem mozna zrobic napozniej miesiac przed zabiegiem, potem nie wolno wyrywac wlosow. Ale przestraszylam sie, ze zabieg bedzie u mnie mniej skuteczny jesli dlugo regularnie woskowalam, potem mialam przerwe, ale teraz znowu nie wytrzymalam.
Czy ktos z wlasnego doswiadczenia wie jak duzy ma to wplyw na rezultaty??
Bo nie wiem czy zamawiac
Opłaca się.Nawet jeśli 3 nie wystarczą to i tak się opłaca.Tam gdzie włosów nie ma skóra się super wygładza.Reszta włosów robi się cieńsza i jaśniejsza.Dłużej włoski odrastają.Ja tak mam!! Zrobisz 3 a jak cię będzie stać dokupisz nawet za pól roku następne.Pachy nawet inaczej sie pocą po tych zabiegach.Umnie zrobiły się tak ładnie zaróżowione Włosów tych co odrastają prawie nie widać.Uwielbiam te zabiegi.I nawet jak bym miała chodzić z łysymi plackami gdzieniegdzie, to i tak lepsze, to od depilatora, maszynki do golenia od której są wieczne podrażnienia i wrastanych włosków.Wydepilowanie się woskiem czy depilatorem niestety ma duży wpływ na rezultat, bo wyrwane włosy rosną nieregularnie i przy jednym zabiegu mniej ich zniknie.Ale widziałam daty ważności kuponów więc możesz je zacząć wykorzystywać za kilka tygodni jak ci włosy porządnie odrosną.Ja też musiałam czekać ponad miesiąc, bo używałam depilatora do bikini. Nogi potrzebują ok 2 żeby całe owłosienie odrosło.

Edytowane przez Neutrina
Czas edycji: 2011-01-18 o 00:47
Neutrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 17:06   #329
lady_sensible
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 16
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Cytat:
Napisane przez dorrotka_s Pokaż wiadomość
http://gruper.pl/krakow
Aha, podobno "[COLOR=#000000][FONT=Arial][B]Włosy osłabione wcześniejszymi wielokrotnymi zabiegami depilacji woskiem, pęsetą, depilatorem mechanicznym, mogą wymagać przeprowadzenia większej liczby zabiegów dla uzyskania lepszych wyników. 100% depilacja zwykle nie jest możliwa."
Czy ktos z wlasnego doswiadczenia wie jak duzy ma to wplyw na rezultaty??
Bo nie wiem czy zamawiac
Akurat obszary na bikini, które depilowałam kilkukrotnie przez pewien czas wcześniej już po 1 zabiegu były gładkie choć z tego co piszesz powinno być na odwrót ! Gorzej z włoskami na dole, których zostało o wiele więcej... Nie wiem czy depilacja miała na to jakiś wpływ, a może moc lasera była po prostu inna... Bolało mocno, ale efekt był tego warty. Już po pierwszych zabiegach LS widać w moim przypadku wielką różnicę, więc sądzę, że warto Ci kupić pakiet, nawet jeśli nie stać Cię na kolejne. Może okazać się, że w Twoim przypadku wystarczą trzy zabiegi? Jednak to kwestia indywidualna. Ja mam pakiet na 5 zabiegów kupiony w promocji, a zastanawiam się czy w ogóle będę w stanie wszystkie zużyć skoro efekty są aż tak widoczne Jeśli masz ciemne, grube włosy to laser powinien sobie z nimi szybko poradzić.
lady_sensible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 20:40   #330
dorrotka_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Dziekuje za odpowiedz

Myslalam, myslalam.... i jeszcze nie zamowilam bonu, ale w sumie co jakis czas pojawiaja sie takie oferty- coraz wieksze zainteresowanie, wiec licze ze np po wakacjach w sezonie zimowym sobie zafunduje. Dorobie cos na wakacjach- bedzie motywacja do pracy

Wiem, juz, ze na pewno conajmniej 2, 3 miesiace wczesniej musialabym zaprzestac depilacji woskiem, bo po prostu teraz w tej dluzszej przerwie widzialam, ze niektore wloski w rejonie bikini odrosly po kilku miesiacach!! Dlatego nie chce tego robic na szybko, bo juz musze
No chyba, ze bedzie pakiet-bon na dowolna partie, np 3 zabiegi to zrobie pachy, a potem zobaczymy jak pozwola fundusze.
dorrotka_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-23 16:09:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:16.