Efekty olejowania paznokci / część 2 - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-25, 20:27   #1681
LuLila
Raczkowanie
 
Avatar LuLila
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 209
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez didaska Pokaż wiadomość
W takim razie bardzo się cieszę
We wtorek poszukam odżywki Killys i keratynowych rybek GAL. Muszę też znaleźć jakiś dobry lakier, który nie odpryskuje na drugi dzień jak mi się często zdarzało.Najlepiej w odcieniu nude żebym mogła nosić go codziennie, jakieś firmy polecacie? Essie, OPI, China Glaze? Kompletnie się nie znam ;/
I zaczęłam moczyć paznokcie w podgrzanej olejowej mieszance, tak przez tydzień, a później raz w tygodniu

Co prawda u kazdego lakiery trzymaja sie inaczej i duzo zalezy od bazy i topu, ale ja z lakierow nude polecam Lovely Nude. Najpierw mialam odcien nr 5, potem troszke jasniejszy nr 3. Mi trzymaja sie 4-7 dni, czyli calkiem dobrze przy pierwszej buteleczce bylam po prostu wkurzona, bo w domu okazalo sie ze lakier byl wczesniej otwierany, szyjka zalana a pedzel jakis taki roztrzepany... Mimo to nakladalo sie go dobrze, nie zostawia smug, w miare szybko schnie, pedzelek szeroki. Ogolnie polecam
__________________
Olejuję: włosy, paznokcie, twarz, wszystko!
***
Ćwiczę
***

The Vampire Diaries

LuLila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 22:39   #1682
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Bo ich odżywki mają też masę zwolenniczek. Jest wiele osób, które twierdzą, że uratowały im paznokcie. Nie każdy źle reaguje na formaldehyd. Wile paznokciowych hitów opartych jest właśnie na formaldehydzie - klasyczny Nail Tek, Herome. Ja niestety boleśnie przekonałam się, że muszę go unikać.
Ja mialam.i Eveline i Herome. Zarowno jedna jak i druga ze tak powiem w trakcie stosowania poprawila mi paznokcie.w.sensie z deka wzmocnila. Ale jak tylko sie skonczyla jedna badz druga paznokcie byly takie same jak sprzed uzywania tychze odżywek. Nie pomogly nic.
A ja zrobilam mieszanke mojej Sis i kazałam wcierac Bo Jej paznokcie to dopiero "papiórki" :/
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 22:43   #1683
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Ja mam ochote na Regenerum...
A mnie Regenerum nic nie dało. Nawilżyło skórki i tyle, czyli efekt jak po jakimkolwiek olejku. Skończyło mi się po dwóch tygodniach, bo olejuję ostro i sumiennie. Jeśli za 2 dychy mam 5 ml Regenerum, to wolę solidną butlę Alterry za podobną kasę. Dobrze, że dostałam je w prezencie i nic nie straciłam Jedyny plus taki, że fajny pędzelek został. Ale napełnić to opakowanie po Regenerum to jakiś kosmos... Strzykawką mam to zrobić?
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 23:40   #1684
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

A w ogóle ma coś ciekawego w składzie to Regenerum i czy może coś zdziałać? Nie mam nic do stracenia, a tylko do zyskania to i może wypróbuję. Mnie i oleje czasem suszą, jedynie do tej pory alterka pomarańczowa działa, więc czemu nie.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 23:41   #1685
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
A mnie Regenerum nic nie dało. Nawilżyło skórki i tyle, czyli efekt jak po jakimkolwiek olejku. Skończyło mi się po dwóch tygodniach, bo olejuję ostro i sumiennie. Jeśli za 2 dychy mam 5 ml Regenerum, to wolę solidną butlę Alterry za podobną kasę. Dobrze, że dostałam je w prezencie i nic nie straciłam Jedyny plus taki, że fajny pędzelek został. Ale napełnić to opakowanie po Regenerum to jakiś kosmos... Strzykawką mam to zrobić?
Regenerum warto kupić jedynie dla opakowania. Napełnić wcale nie jest trudno. Była już poruszana swego czasu ta kwestia
Ja napełniam bezpośrednio do buteleczki.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 01:07   #1686
orange_sky
Raczkowanie
 
Avatar orange_sky
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 384
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
A mnie Regenerum nic nie dało. Nawilżyło skórki i tyle, czyli efekt jak po jakimkolwiek olejku. Skończyło mi się po dwóch tygodniach, bo olejuję ostro i sumiennie. Jeśli za 2 dychy mam 5 ml Regenerum, to wolę solidną butlę Alterry za podobną kasę. Dobrze, że dostałam je w prezencie i nic nie straciłam Jedyny plus taki, że fajny pędzelek został. Ale napełnić to opakowanie po Regenerum to jakiś kosmos... Strzykawką mam to zrobić?
można odkręcić/wyciągnąć (nie pamiętam) końcówkę z pędzelkiem W regenerum najlepsze jest właśnie opakowanie z pędzelkiem
__________________
http://anukah.tumblr.com
orange_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 09:56   #1687
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez orange_sky Pokaż wiadomość
można odkręcić/wyciągnąć (nie pamiętam) końcówkę z pędzelkiem W regenerum najlepsze jest właśnie opakowanie z pędzelkiem
To to wiem, końcówkę wyjęłam, tylko dziurka jest tak mała, że ciężko cokolwiek tam wlać Próbowałam też zasysać opakowanie w miseczce z olejem. Muszę poczytać starsze posty i popróbować
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-26, 10:35   #1688
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Witam się po długiej nieobecności i ze złamanym lewym środkowym. Mówiłam, że są najsłabsze? W prawej ładnie odrósł więc lewy się złamał żeby nie było zbyt kolorowo I szlag mnie trafia! Przyrost w nich znikomy i te łamanie
Nadrabiam troszkę po łebkach

LuLila niesamowita różnica! Jestem pod wrażeniem.
Cudny niebieski z 6-ego zdjęcia. Lubię takie kolorki

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Wieeeem Moim problemem są właśnie paznokcie środkowe - są krótkie i łopatowate, dlatego przy takiej długości wyglądają fatalnie.
Jak wspomniałam wyżej też mam problem ze środkowymi.
Co do łopatowania to powiem Ci, że olejowanie bardzo pomaga. Na pewno ma to związek z przyrostem bo jak się wydłużyły tak przestały łopatować. Serdeczne i środkowe miałam okropne, a w tej chwili serdeczne mnie zachwycają, a środkowe są znośne

KizdaM Booooooooooooooski "sweterek"

orange_sky Ogromna różnica, ale muszę się przyczepić do jednej rzeczy. Pilnik w dłoń! Pozwolę sobie powtórzyć za LuLila: "spiłuj wszystkie w miarę równo, a potem jak chcesz".
Wiem, że jak są długie to "boli" ich skracanie, ale czasem niestety trzeba.

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;49898164]czy stosowała któraś z was regularnie olejek arganowy do paznokci? solo czy w mieszance? czy działa on dobrze na przyrost? czy daje duże efekty czy jest średni?
dzisiaj kupiłam do włosów, nie wiem czy nie wkraplać by pod paznokcie [/QUOTE]

Moja znajoma bardzo sobie chwali. Nie wiem jak działa na przyrost, ale na ogólny stan paznokci ponoć super. Kupiła typowo do włosów i po czasie z ogromnym zdziwieniem zauważyła, że i pazurki ma mocniejsze. Nic innego nie zmieniała więc przypisała to właśnie olejkowi arganowemu.

Cytat:
Napisane przez orange_sky Pokaż wiadomość
Do tych dziewczyn, które zazdroszczą wydłużenia płytki - możecie próbować też w drugą stronę Kiedyś już o tym tu pisałam, czesto "odsuwałam skórki", przy byle okazji i widze, ze to dało fajne efekty (patrząc od końca opuszki, paznokcie mi się "przesunęły" wgłąb palca). Próbujcie delikatnie paznokciem odsuwać
Potwierdzam. U mnie też przyniosło to efekt.

Didaska Faktycznie są okrutnie przezroczyste. Masz dużo do czynienia z wodą? Bo moje tak wyglądają (może nie aż tak, ale prześwitują) jak się dłużej potaplam z golasami (mycie garów, ręczne pranie). Z tym, że jak wyschną to jest ok.
Chyba, że są tak słabiutkie i cienkie. Myślę, że olejowanie powinno pomóc. Z całą pewnością wzmacnia paznokcie i niektóre oleje mają właściwości wybielające.

Cytat:
Napisane przez LuLila Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi co prawda nie zdarzylam ich zobaczyc przed pojsciem do Rossa, wiec krem kupie kiedy indziej
Kupilam za to odzywke Miss Sporty 5w1 i olejek Alterra B&P olejek pachnie bardzo ladnie, dobrze natluszcza, a reszta sie okaze
Też ją mam/miałam. Strasznie wysuszyła mi paznokcie więc teraz leży sobie w kącie i czeka aż się zbiorę żeby ją wyrzucić.

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Tak, tę mam na myśli. Ale skoro ją masz to rozumiem Nie pomogę w takim razie specjalnie. Moje paznokcie nie lubią się z wszystkim co lakierowe, bo lakierowe mnie wysuszają.
Ale może spróbuj z Killy's, dużo dziewczyn stąd mówi, że są dobre i bez formaldehydu (choć ostatnio jednej nie pomogła).
Nie tylko nie pomogła, ale i zaszkodziła. Cholera jedna! ;p
__________________
"Take what you need and be on your way"
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 11:14   #1689
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
Witam się po długiej nieobecności i ze złamanym lewym środkowym. Mówiłam, że są najsłabsze? W prawej ładnie odrósł więc lewy się złamał żeby nie było zbyt kolorowo I szlag mnie trafia! Przyrost w nich znikomy i te łamanie
Nadrabiam troszkę po łebkach

LuLila niesamowita różnica! Jestem pod wrażeniem.
Cudny niebieski z 6-ego zdjęcia. Lubię takie kolorki


Jak wspomniałam wyżej też mam problem ze środkowymi.
Co do łopatowania to powiem Ci, że olejowanie bardzo pomaga. Na pewno ma to związek z przyrostem bo jak się wydłużyły tak przestały łopatować. Serdeczne i środkowe miałam okropne, a w tej chwili serdeczne mnie zachwycają, a środkowe są znośne

KizdaM Booooooooooooooski "sweterek"

orange_sky Ogromna różnica, ale muszę się przyczepić do jednej rzeczy. Pilnik w dłoń! Pozwolę sobie powtórzyć za LuLila: "spiłuj wszystkie w miarę równo, a potem jak chcesz".
Wiem, że jak są długie to "boli" ich skracanie, ale czasem niestety trzeba.



Moja znajoma bardzo sobie chwali. Nie wiem jak działa na przyrost, ale na ogólny stan paznokci ponoć super. Kupiła typowo do włosów i po czasie z ogromnym zdziwieniem zauważyła, że i pazurki ma mocniejsze. Nic innego nie zmieniała więc przypisała to właśnie olejkowi arganowemu.


Potwierdzam. U mnie też przyniosło to efekt.

Didaska Faktycznie są okrutnie przezroczyste. Masz dużo do czynienia z wodą? Bo moje tak wyglądają (może nie aż tak, ale prześwitują) jak się dłużej potaplam z golasami (mycie garów, ręczne pranie). Z tym, że jak wyschną to jest ok.
Chyba, że są tak słabiutkie i cienkie. Myślę, że olejowanie powinno pomóc. Z całą pewnością wzmacnia paznokcie i niektóre oleje mają właściwości wybielające.


Też ją mam/miałam. Strasznie wysuszyła mi paznokcie więc teraz leży sobie w kącie i czeka aż się zbiorę żeby ją wyrzucić.


Nie tylko nie pomogła, ale i zaszkodziła. Cholera jedna! ;p
Łączę się w bólu, mi lakierowe odżywki też szkodzą
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 11:36   #1690
LuLila
Raczkowanie
 
Avatar LuLila
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 209
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
Witam się po długiej nieobecności i ze złamanym lewym środkowym. Mówiłam, że są najsłabsze? W prawej ładnie odrósł więc lewy się złamał żeby nie było zbyt kolorowo I szlag mnie trafia! Przyrost w nich znikomy i te łamanie
Nadrabiam troszkę po łebkach

LuLila niesamowita różnica! Jestem pod wrażeniem.
Cudny niebieski z 6-ego zdjęcia. Lubię takie kolorki


Też ją mam/miałam. Strasznie wysuszyła mi paznokcie więc teraz leży sobie w kącie i czeka aż się zbiorę żeby ją wyrzucić.

Dziękuję dziękuję

Niebieski to moj ulubiony kolor pod prawie kazda postacia obudowa na telefon, swetry, bluzki, mata do ćwiczeń, no i oczywiscie lakiery

Mam nadzieję, że u mnie sie spisze, jak nie - kupuje Paese (co pewnie i tak zrobie)

A co do twoich srodkowych to ciesz sie, ze jeden - u mnie lamia sie oba kciuki w tym samym miejscu i momencie, to chyba jakas klatwa
__________________
Olejuję: włosy, paznokcie, twarz, wszystko!
***
Ćwiczę
***

The Vampire Diaries

LuLila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 11:41   #1691
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Logika wg Reg. Byłam w sobotę z siostrą w pobliskim mieście. Ona miała "interes" w Rossmanie, a ja stwierdziłam, że z nią nie pójdę, bo wyjdę z Alterrą pomarańczową, a jako, że mam w domu dwie inne, to szkoda mi kasy. Czekając na siostę, weszłam do Natury, która jest obok parkingu. I co zrobiłam? Kupiłam puder w cenie Alterry
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-26, 11:45   #1692
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Łączę się w bólu, mi lakierowe odżywki też szkodzą
Mnie nie wszystkie. Latami używałam zwykłej utwardzającej z Dor. Nie było spektakularnych efektów, ale krzywdy mi nigdy nie zrobiła. Utwardzała paznokcie "w miarę możliwości".
Słynna Eveline nie zrobiła z moimi paznokciami nic. I w sumie całe szczęście bo lubi zaszkodzić
Miss Sporty 5 w 1 wysuszyła okrutnie.
Killys Bomba Witaminowa sprawiła, że zaczęły się łamać na potęgę, jeden za drugim.
Teraz mam arganową z Diademu i w sumie nie jest zła. W każdym razie póki co nie szkodzi. Paznokcie nie są suche, a i lakier nieźle się trzyma.
Więcej chyba nie używałam.
Nie skupiam się na lakierowych odżywkach bo są dla mnie jedynie bazą pod lakier kolorowy. Jak mają pomóc to niech pomogą byle nie zaszkodzą. Zresztą i tak nie wierzę w odbudowującą moc odżywki lakierowej.

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez LuLila Pokaż wiadomość
Dziękuję dziękuję

Niebieski to moj ulubiony kolor pod prawie kazda postacia obudowa na telefon, swetry, bluzki, mata do ćwiczeń, no i oczywiscie lakiery

Mam nadzieję, że u mnie sie spisze, jak nie - kupuje Paese (co pewnie i tak zrobie)

A co do twoich srodkowych to ciesz sie, ze jeden - u mnie lamia sie oba kciuki w tym samym miejscu i momencie, to chyba jakas klatwa
Aż tak to nie, ale lubię ;p Mam kilka niebieskich odcieni lakierów i kilka ciuchów, ale chyba nic po za tym ;p
Nie ma się z czego cieszyć! ;p Ładne już miałam bo "Killysowe złamasy" poodrastały i sssrrruuu!
Muszę znaleźć jakiegoś bogatego chłopa co by na mnie pracował, a ja mogłabym leżeć i pachnieć z pięknymi pazurkami
Tak! I to jest plan na przyszłość

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Logika wg Reg. Byłam w sobotę z siostrą w pobliskim mieście. Ona miała "interes" w Rossmanie, a ja stwierdziłam, że z nią nie pójdę, bo wyjdę z Alterrą pomarańczową, a jako, że mam w domu dwie inne, to szkoda mi kasy. Czekając na siostę, weszłam do Natury, która jest obok parkingu. I co zrobiłam? Kupiłam puder w cenie Alterry
Ach te baby
__________________
"Take what you need and be on your way"

Edytowane przez Martinezzzz
Czas edycji: 2015-01-26 o 11:48
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 11:58   #1693
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
Mnie nie wszystkie. Latami używałam zwykłej utwardzającej z Dor. Nie było spektakularnych efektów, ale krzywdy mi nigdy nie zrobiła. Utwardzała paznokcie "w miarę możliwości".
Słynna Eveline nie zrobiła z moimi paznokciami nic. I w sumie całe szczęście bo lubi zaszkodzić
Miss Sporty 5 w 1 wysuszyła okrutnie.
Killys Bomba Witaminowa sprawiła, że zaczęły się łamać na potęgę, jeden za drugim.
Teraz mam arganową z Diademu i w sumie nie jest zła. W każdym razie póki co nie szkodzi. Paznokcie nie są suche, a i lakier nieźle się trzyma.
Więcej chyba nie używałam.
Nie skupiam się na lakierowych odżywkach bo są dla mnie jedynie bazą pod lakier kolorowy. Jak mają pomóc to niech pomogą byle nie zaszkodzą. Zresztą i tak nie wierzę w odbudowującą moc odżywki lakierowej.
Gdzieś kiedyś udało mi się przeczytać, ze takie odżywki nie utwardzają paznokci, a jedynie je nadbudowują. Oznacza to tyle po prostu, że efekt jest na 'tu i teraz', nowy pazur wcale twardszy nie rośnie. W artykule było coś jeszcze opisane, dlaczego takich odżywek nie stosować, ale dziś już nie pamiętam. Odnośnie mnie - nie za bardzo mogę takie odżywki stosować, bo pazury mam suche. To działa prawie tak samo jak proteiny na włosy, tyle że w takim przypadku z włosami można sobie jeszcze jakoś poradzić. No i 'dzięki' tej suchocie mam problem z dobraniem bazy pod lakier. Służyły mi za to kiedyś Eveline 8w1 oraz Nail Tek II (ten ostatni szczególnie się sprawdzał), było ok, ale niestety po pewntm czasie zapuszczony brzeg nadawał się do kasacji.
W ogóle dochodzę do wniosku, że kombinowanie nie wyszło mi na dobre. Po zaprzestaniu obgryzania i zapuszczaniu trochę kondycja była lepsza niż przed wszystkimi odżywkami. Teraz tylko oleje wcieram i to akurat pomaga.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 12:34   #1694
didaska
Raczkowanie
 
Avatar didaska
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 452
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość


Didaska Faktycznie są okrutnie przezroczyste. Masz dużo do czynienia z wodą? Bo moje tak wyglądają (może nie aż tak, ale prześwitują) jak się dłużej potaplam z golasami (mycie garów, ręczne pranie). Z tym, że jak wyschną to jest ok.
Chyba, że są tak słabiutkie i cienkie. Myślę, że olejowanie powinno pomóc. Z całą pewnością wzmacnia paznokcie i niektóre oleje mają właściwości wybielające.

Nie mam aż tak dużo do czynienia z wodą. I nie są też nie wiadomo jak cieniutkie, nie wiem skąd taki kolor płytki. Anemia ma ponoć wpływ na stan paznokci, ale na kolor końcówek chyba raczej wpływu nie ma?;/

Hmm, czyli odpuścić sobie lakierową odżywkę? Zamiast tego kupię alterrkę w tej samej cenie
__________________
'Jeśli myślisz,że potrafisz lub jeśli myślisz,że nie potrafisz-masz rację'


didaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 13:02   #1695
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez didaska Pokaż wiadomość
Nie mam aż tak dużo do czynienia z wodą. I nie są też nie wiadomo jak cieniutkie, nie wiem skąd taki kolor płytki. Anemia ma ponoć wpływ na stan paznokci, ale na kolor końcówek chyba raczej wpływu nie ma?;/

Hmm, czyli odpuścić sobie lakierową odżywkę? Zamiast tego kupię alterrkę w tej samej cenie
To zależy. Warstwa odżywki to jednak ochrona płytki przed niektórymi uszkodzeniami mechanicznymi. Jeśli Twoje paznokcie nie reagują źle na odżywki w formie lakieru warto je nimi zabezpieczać. Ale Alterra oczywiście też się przyda
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 13:07   #1696
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez LuLila Pokaż wiadomość
Byc moze formaldehyd to jedyne, dzieki czemu te odzywki daja jakiekolwiek efekty? Wiekszosc drogeryjnych odzywek bez tego skladnika nie daje nic :/
Być może





Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Ja wczoraj kupiłam zwykły Babydream i jestem zadowolona Pięknie się wchłania. BDFM kupię za jakiś czas Uwielbiam te olejki, świetne składy i są tanie!

Ja tak samo i na włosy,ciało.Mam butelkę białej u TŻ to pupę masuję ;p




Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
O widzisz. Byc moze... Ja sie na tym nie znam

Ja mam ochote na Regenerum...

Też mam ochotę :P




Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Bo ich odżywki mają też masę zwolenniczek. Jest wiele osób, które twierdzą, że uratowały im paznokcie. Nie każdy źle reaguje na formaldehyd. Wile paznokciowych hitów opartych jest właśnie na formaldehydzie - klasyczny Nail Tek, Herome. Ja niestety boleśnie przekonałam się, że muszę go unikać.


Od siebie mogę polecić Alterrę limonkę albo pomarańczę. Akurat jest na nie promocja

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------


Jojoba Wellnes&Beauty? W nim tej jojoby niestety tyle, co kot napłakał
Ja używałam Eveline i polamaly mi się paznokcie potem używałam Herome i nic takiego złego się nie działo, tylko właśnie szkoda ze jak jej się przestaje używać to nie ma efektów.Teraz mam Micro Cell ale rzadko używam.
Chce kupić herome bez f bo też taka jest
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 14:15   #1697
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ja używałam Eveline i polamaly mi się paznokcie potem używałam Herome i nic takiego złego się nie działo, tylko właśnie szkoda ze jak jej się przestaje używać to nie ma efektów.Teraz mam Micro Cell ale rzadko używam.
Chce kupić herome bez f bo też taka jest
Pewnie mają różne stężenia formaldehydu, no i resztę składu.
Ja na razie odżywek nie kupuję, bo mam ich za dużo, a i tak ostatnio używam tylko bielendy. Fajna jest Co dziwne, czasem jak nią pomaluję to już mi się nie chce kolorowego lakieru nakładać, bo sama tak ładnie wygląda
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 15:19   #1698
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Logika wg Reg. Byłam w sobotę z siostrą w pobliskim mieście. Ona miała "interes" w Rossmanie, a ja stwierdziłam, że z nią nie pójdę, bo wyjdę z Alterrą pomarańczową, a jako, że mam w domu dwie inne, to szkoda mi kasy. Czekając na siostę, weszłam do Natury, która jest obok parkingu. I co zrobiłam? Kupiłam puder w cenie Alterry
Ale olejku nie kupiłaś
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 16:34   #1699
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Gdzieś kiedyś udało mi się przeczytać, ze takie odżywki nie utwardzają paznokci, a jedynie je nadbudowują. Oznacza to tyle po prostu, że efekt jest na 'tu i teraz', nowy pazur wcale twardszy nie rośnie. W artykule było coś jeszcze opisane, dlaczego takich odżywek nie stosować, ale dziś już nie pamiętam. Odnośnie mnie - nie za bardzo mogę takie odżywki stosować, bo pazury mam suche. To działa prawie tak samo jak proteiny na włosy, tyle że w takim przypadku z włosami można sobie jeszcze jakoś poradzić. No i 'dzięki' tej suchocie mam problem z dobraniem bazy pod lakier. Służyły mi za to kiedyś Eveline 8w1 oraz Nail Tek II (ten ostatni szczególnie się sprawdzał), było ok, ale niestety po pewntm czasie zapuszczony brzeg nadawał się do kasacji.
W ogóle dochodzę do wniosku, że kombinowanie nie wyszło mi na dobre. Po zaprzestaniu obgryzania i zapuszczaniu trochę kondycja była lepsza niż przed wszystkimi odżywkami. Teraz tylko oleje wcieram i to akurat pomaga.
Właśnie wiem, że to efekt na "tu i teraz". Tylko mam wrażenie, że producenci chcą nam wmówić, że to efekt stały. Przecież każda jedna jest najlepsza, a reszta na choooj :p
Na szczęście mam trochę własnego rozumu i dlatego używam ich jako bazę pod lakier i nie oczekuję cudów. Bądź co bądź to martwa tkanka. Przepraszam za porównanie, ale to tak jakby wyciągnąć ciało z grobu i chcieć przywrócić go do świata żywych "plaskaczem" w twarz. Wybaczcie mam trochę wisielczy humor.
Zaraz poczytam dlaczego nie powinno się ich stosować. Zaintrygowałaś mnie tym.
Co do kombinowania zgadzam się. Nie zawsze więcej znaczy lepiej.


Cytat:
Napisane przez didaska Pokaż wiadomość
Nie mam aż tak dużo do czynienia z wodą. I nie są też nie wiadomo jak cieniutkie, nie wiem skąd taki kolor płytki. Anemia ma ponoć wpływ na stan paznokci, ale na kolor końcówek chyba raczej wpływu nie ma?;/

Hmm, czyli odpuścić sobie lakierową odżywkę? Zamiast tego kupię alterrkę w tej samej cenie
Nie musisz odpuszczać. Jeśli nie stosujesz kolorowych lakierów to zabezpieczy płytkę i ją utwardzi. Jeśli stosujesz to tym bardziej powinnaś mieć jakąś bazę żeby uniknąć przebarwień.
__________________
"Take what you need and be on your way"
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-26, 19:02   #1700
201701191223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 693
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Olejek różany nadaje się do paznokci czy tylko do twarzy?
201701191223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 19:06   #1701
orange_sky
Raczkowanie
 
Avatar orange_sky
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 384
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

LuLila, Martinezzzz, zmotywowałyście mnie do przełamania się i wyrównałam. Jest lepiej Dziękuję! A niebawem będę do Was pisać w sprawie kształtu

Martinezzzz, ja mam to samo ze środkowymi. Uparły się i koniec, nie poradzisz
__________________
http://anukah.tumblr.com
orange_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 19:18   #1702
LuLila
Raczkowanie
 
Avatar LuLila
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 209
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez orange_sky Pokaż wiadomość
LuLila, Martinezzzz, zmotywowałyście mnie do przełamania się i wyrównałam. Jest lepiej Dziękuję! A niebawem będę do Was pisać w sprawie kształtu

Martinezzzz, ja mam to samo ze środkowymi. Uparły się i koniec, nie poradzisz

O, wstaw zdjecia
Nie ma za co
__________________
Olejuję: włosy, paznokcie, twarz, wszystko!
***
Ćwiczę
***

The Vampire Diaries

LuLila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 19:21   #1703
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez orange_sky Pokaż wiadomość
LuLila, Martinezzzz, zmotywowałyście mnie do przełamania się i wyrównałam. Jest lepiej Dziękuję! A niebawem będę do Was pisać w sprawie kształtu

Martinezzzz, ja mam to samo ze środkowymi. Uparły się i koniec, nie poradzisz
No! I tak miało być :p Proszę
Dziady przebrzydłe! Wkurza mnie to strasznie :/

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Cytat:
Napisane przez loipop Pokaż wiadomość
Olejek różany nadaje się do paznokci czy tylko do twarzy?
Google mówi, że się nadaje :p
__________________
"Take what you need and be on your way"
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 07:50   #1704
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Pewnie mają różne stężenia formaldehydu, no i resztę składu.
Ja na razie odżywek nie kupuję, bo mam ich za dużo, a i tak ostatnio używam tylko bielendy. Fajna jest Co dziwne, czasem jak nią pomaluję to już mi się nie chce kolorowego lakieru nakładać, bo sama tak ładnie wygląda
Pewnie tak

U mnie wczoraj olej kokosowy KTC :P normalnie wzięłam go z słoiczka pod każdy paznokieć i heja
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 09:10   #1705
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Smerfetka - robię tam samo wieczorem tylko pod paznokcie i idę spać, niech się topi Dla mnie to lepsza metoda, bo nabieram tego sporo i on stopniowo się wchłania
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 09:53   #1706
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
Smerfetka - robię tam samo wieczorem tylko pod paznokcie i idę spać, niech się topi Dla mnie to lepsza metoda, bo nabieram tego sporo i on stopniowo się wchłania
Dla mnie to opcja dla leniwych bo tak to musze otwierać lakier i nabierać pipetą olej i pod paznokcie a potem zakręcić, a że wczoraj mnie tż wymęczył to se myśle nałoże sam olej kokosowy nie wiem czy sam kokos coś da wgl, ale lepsze to niż żaden olej ;p w sumie taka opcja dla mnie jest spoko szkoda tylko, że moja mieszanka nie ma stałej konsystncji.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 12:29   #1707
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
Ach te baby
Prawda?

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;49942303]Ale olejku nie kupiłaś[/QUOTE]Taaa, misja wykonana Szkoda, że mój portfel myśli inaczej

Cytat:
Napisane przez orange_sky Pokaż wiadomość
LuLila, Martinezzzz, zmotywowałyście mnie do przełamania się i wyrównałam. Jest lepiej
Też jestem ciekawa, jak teraz wyglądają, efekty po olejowaniu masz super
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 12:46   #1708
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Taaa, misja wykonana Szkoda, że mój portfel myśli inaczej
Portfel nie myśli, portfel otwiera swe serce na babskie potrzeby
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 13:43   #1709
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Nabyłam Alterre migdal i papaja Dawniej uzywalam ja na wloski teraz bedzie do pazurkow Jej zapomnialam juz jak ona bosko pachnie Swoja droga dzis mnie pani kasjerka w Rossku mike zaskoczyła bo patrzy sie na mnie i patrzy-a moj brzuszek 9 miesieczny-i sie mnie pyta czy nie zechcialabym skorzystac z promocji na artykuly przecenione po 1 grosz. Ze sa fajne leginsy ciążowe. Jak tu nie skorzystac Mile zaskoczenie
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 14:06   #1710
didaska
Raczkowanie
 
Avatar didaska
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 452
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Nabyłam Alterre migdal i papaja Dawniej uzywalam ja na wloski teraz bedzie do pazurkow Jej zapomnialam juz jak ona bosko pachnie Swoja droga dzis mnie pani kasjerka w Rossku mike zaskoczyła bo patrzy sie na mnie i patrzy-a moj brzuszek 9 miesieczny-i sie mnie pyta czy nie zechcialabym skorzystac z promocji na artykuly przecenione po 1 grosz. Ze sa fajne leginsy ciążowe. Jak tu nie skorzystac Mile zaskoczenie
No takiej okazji nie można by było przegapić Kiedy masz termin?

Dziewczyny dzisiaj z 10 aptek zwiedziłam i nigdzie nie było tych keratynowych rybek ;/
__________________
'Jeśli myślisz,że potrafisz lub jeśli myślisz,że nie potrafisz-masz rację'


didaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-17 07:18:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:36.