Paznokcie żelowe/akrylowe problemy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-12, 06:47   #31
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Paznokcie żelowe/akrylowe problemy

no to nam zdradź- może komuś się przyda
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 01:30   #32
blacknail
Niezgodna
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 7
Dot.: Paznokcie żelowe/akrylowe problemy

Budowałam za gruby szkielecik jak dałam na niego żel maskujący plus biała końcówka już było wysoko , do tego musiałam zbudować krzywą c żelem budującym to już było mega wysoko jak zaczęłam to wszystko na koniec piłować żeby nadać kształt i dać odpowiednią grubość wolnego brzegu to dopiłowywałam się do zbyt grubo nalanej białej końcówki mam nadzieję że ktoś skorzysta , kto napotkał podobny problem ja zorientowałam się chyba na pięćdziesiątym paluszku co robię źle także korzystać do woli

---------- Dopisano o 01:30 ---------- Poprzedni post napisano o 01:20 ----------


Edytowane przez blacknail
Czas edycji: 2015-06-13 o 01:31
blacknail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-29, 22:54   #33
CallMeKejti
Przyczajenie
 
Avatar CallMeKejti
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Dot.: Paznokcie żelowe/akrylowe problemy

Cześć dziewczyny,

Sprawa jest delikatna, dlatego zawracam głowę.
Moja kuzynka się przebranżawia, chce zostać kosmetyczką, zdaje się że zrobiła już jakiś kurs podstawowy. W ramach rodzinnej solidarności oddajemy jej dłonie 'do ćwiczeń'. Póki co wiem, że pracuje na jakimś zestawie startowym z internetu, bo nie chce za dużo inwestować na wypadek, jakby się okazało, że jej nie idzie.
Ja sama nie robię paznokci, wiem tylko tyle co podejrzę jak specjalistki zajmują się stylizacją moich dłoni (często robię przedłużanie na żelu + hybryda, bo pracuję w rękawiczkach i żaden normalny lakier tego nie wytrzymuje).
Ostatnio kuzynka ćwiczyła na mnie. Opiłowała płytkę, wyczyściła, nałożyła primer i od razu przeszła do przedłużania na szablonie takim gęstym żelem przezroczystym (zawsze na tym etapie kosmetyczki nakładały mi jeszcze taką cienką warstwę na samą płytkę jakiegoś kleju czy bazy, dopiero potem robiły tą grubszą, co wychodzi na szablon). Reszta wyglądała w miarę tak jak u kosmetyczek.
Paznokcie mam od 3 dni, dwóch już nie mam.
Biję się z myślami, co zrobić. Czy to wina tego, że kuzynka nie założyła tej cienkiej warstwy kleju na paznokieć? Czy to raczej kwestia tego że zestaw z internetu jest lipny? Nie wiem co jej powiedzieć, ona pyta jak paznokcie, nie wiem jak z tego wybrnąć żeby jej nie zrobić przykrości
CallMeKejti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 00:02   #34
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Paznokcie żelowe/akrylowe problemy

Hej
Mam pytanie o efekt syrenki - taki modny teraz jest wiec i mnie kusi Czy na paznokciach zelowych mozna zrobic ten efekt ? Bo nz hybrydzie to wiem, ze tak a z zelowymi nie jestem pewna
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 06:22   #35
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Paznokcie żelowe/akrylowe problemy

zarówno żel jak i hybryda pozostawiają warstwę dyspersyjną więc na oba produkty można nałożyć pyłek syrenki i wetrzeć go metodą dla Ciebie dogodną.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 08:37   #36
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Paznokcie żelowe/akrylowe problemy

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
zarówno żel jak i hybryda pozostawiają warstwę dyspersyjną więc na oba produkty można nałożyć pyłek syrenki i wetrzeć go metodą dla Ciebie dogodną.
Czyli po nalozeniu koloru, sypie tym proszkiem i wkladam do lampy i potem ten przezroczysty tzn zel 1-fazowy nakladam ? Czy moze kolor, przezroczysty i na ten utwardzony dopiero pylek ( utwardzam ) i znow przezroczysty ? Sorki za takie glupie pytania ale wole sie upewnic niz cos potem popsuc a tutaj nic nie znalazlam na ten temat
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 09:11   #37
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Paznokcie żelowe/akrylowe problemy

proszku nie posypujesz tylko albo wcierasz palcem albo szczoteczką-musi być wtarty, inaczej będzie wyglądał jak zwykły brokat. Ja bym dała na utwardzony kolor i dopiero warstwa nawierzchniowa przeźroczystego na to.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-07, 16:49   #38
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Paznokcie żelowe/akrylowe problemy

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
proszku nie posypujesz tylko albo wcierasz palcem albo szczoteczką-musi być wtarty, inaczej będzie wyglądał jak zwykły brokat. Ja bym dała na utwardzony kolor i dopiero warstwa nawierzchniowa przeźroczystego na to.
Tak tak masz rację, źle się wyraziłam chodziło mi właśnie o wklepanie, że tak powiem pędzelkiem a napisałam skrót myślowy w sensie posypać :brzydal Dziękuję ogólnie za pomoc jeszcze poszukam na YouTube jakieś filmiki z żelami i syrenką
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-15, 09:49   #39
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Paznokcie żelowe/akrylowe problemy

noiring- nie ma potrzeby pisać ten sam post w kilku wątkach, dodatkowo założyłaś sobie nowych wątek. Następnym razem będą punkty za zaśmiecanie.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 23:24   #40
ViktoriaJ
Przyczajenie
 
Avatar ViktoriaJ
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2
Odpowiednie przygotowanie płytki

Witajcie. Możliwe,że już pojawił się taki wątek na grupie, jednak jestem nowym użytkownikiem i nie za bardzo jeszcze ogarnęłam forum. Z góry przepraszam
- Zajmuje się stylizacja paznokci metodą żelowa i od pewnego czasu zmieniłam żele na: IBD oraz SPN. Tutaj pojawia się pytanie do Was, czy któraś z Was miała problem z tymi żelami pod kątem tzw. Podważania się do góry? Paznokieć ogólnie się trzyma bardzo dobrze, zawsze ze spokojem 3 tygodnie, ale bardzo irytujące są te przestrzenie od góry.
Mam świadomość tego, że jest to jeden z podstawowych problemów, jednak wydaje mi się że płytka jest odpowiednio odtłuszczona i wypiłowana. Używam Primera z eclair - może w tym problem?
Może polecicie jakiś lepszy primer? Może któraś z Was łączy akurat dwa ze sobą fajne produkty.
Żele myślę ,że są z dobrej półki
Pozdrawiam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ViktoriaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 23:37   #41
ViktoriaJ
Przyczajenie
 
Avatar ViktoriaJ
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2
Błąd - żele - primer ?

Witam. Możliwe ,że już pojawił się taki wątek - z góry przepraszam, jestem nowym użytkownikiem na forum 😉
Zajmuje się stylizacja paznokci metodą żelową i ogólnie myślę, że idzie mi świetnie, jednak mam problem jak większość stylistek...
Mianowicie, nie wiem czy to primer czy to żel. A pracuje na żelach firmy: SPN i IBD. Wykonuje je na szablonie.
U nasady paznokcia po jakimś czasie u niektórych paznokci tak jakby żel się odpowietrza, odchodzi, ale paznokieć ogólnie się trzyma normalnie 3 tygodnie. Napewno dobrze przygotowuje płytkę paznokcia (odtłuszczona i dobrze zmatowiona)..
Może błąd leży w primerze? Możliwe, że nie jest najlepszej jakości , jest to primer od firmy eclair. Niby robi się po nim biały i suchy pazurek z ale czy aby na pewno jest dobry? Może polecicie mi jakiś dobry primer?
Myślę, że to nie przez żel, bo raczej cieszy się dobrą opinią.
Może macie jakieś inne pomysły?
Pozdrawiam serdecznie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ViktoriaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-04, 10:38   #42
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Błąd - żele - primer ?

wątki poprzenosiłam a następnym razem proszę przejrzeć treść forum (nie tylko pobieżnie sprawdzić tytuły) przed założeniem nowego wątku. Skoro jesteś nowym użytkownikiem to zacznij od lektury regulaminu forum.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-04 11:38:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:41.