Bia³y osad na ustach po ca³owaniu ..strasznie g³upi i dziwny k³opot. Help:((( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-06-19, 08:02   #31
aaanuuusiaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 137
Dot.: Bia³y osad na ustach po ca³owaniu ..strasznie g³upi i dziwny k³opot. Help:(((

mnie na szczê¶cie nikt jeszcze uwagi nie zwróci³, ale ja te¿ tak mam jak ma³o pijê, szybko wysuszaj± mi siê usta i ³uszczy naskórek... :/ ale jak siê zdarzy to staram siê to dyskretnie wytrzeæ i malujê siê pomadk± nawil¿aj±c±
__________________
"Pozwoliæ innym na niedoskona³o¶æ, dostrzegaj±c t± niedoskona³o¶æ w sobie zamiast siê jej wypieraæ i udawaæ kogo¶ innego, za wszelk± cenê staraj±c siê aby maska sta³a siê prawdziw± twarz±."
aaanuuusiaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-21, 16:01   #32
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 280
Dot.: Bia³y osad na ustach po ca³owaniu ..strasznie g³upi i dziwny k³opot. Help:(((

Cytat:
Napisane przez aaanuuusiaaa Poka¿ wiadomo¶æ
mnie na szczê¶cie nikt jeszcze uwagi nie zwróci³, ale ja te¿ tak mam jak ma³o pijê, szybko wysuszaj± mi siê usta i ³uszczy naskórek... :/ ale jak siê zdarzy to staram siê to dyskretnie wytrzeæ i malujê siê pomadk± nawil¿aj±c±
W³a¶nie to mia³am napisaæ. Twój ch³opak mo¿e byæ odwodniony. Ja tak mam, jak za ma³o pijê. ¦liny w buzi jest za ma³o, robi siê gêsta, lepka, bia³a i osiada na ustach, jêzyku i zêbach, ale na wargach i w k±cikach ust jest najbardziej widoczna.
Czasem takie same objawy mia³am po pa¶cie do zêbów, która wysusza³a mi ¶luzówkê w ustach, wiêc wygl±da³o to tak samo jakbym by³a odwodniona. Pomog³a zmiana pasty na ³agodniejsz± w dzia³aniu.
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spó³ka
Instagram
Regista jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-22, 13:07   #33
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 6 203
Dot.: Bia³y osad na ustach po ca³owaniu ..strasznie g³upi i dziwny k³opot. Help:(((

Ja mam ten sam problem...Z ró¿n± czêstrotliwo¶ci± w prawdzie ale ustawicznie od kilku lat. Fakt-jestem osob± która do¶æ ma³o pijê, bo po prostu jak wypijê wiêcej ni¿ 5 szklanek napojów dziennie to mi niedobrze na ¿o³±dku, ale je¶li nawet zmuszam siê i staram siê piæ wiêcej to to co¶ bia³e na ustach pojawia siê. Jednak trochê pomaga mi carmex- bo od czasu jego stosowania pojawia siê to zdecydowanie rzadziej ni¿ kiedy u¿ywa³am jakiegokolwiek b³yszczyka czy nawet pomadki typu nivea-niezale¿nie od firmy i ceny mo¿e nie kupowa³am jakich¶ super drogich ale takie od 6z³-80z³-u mnie ¿adnej ró¿nicy w tej sprawie przy ich stosowaniu. Ju¿ nie wiem czym mo¿na siê tego pozbyæ i czy w ogóle mo¿na...
bleuclair jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:04.