Mamy czerwcowe 2018 r. - cz. II - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-11-23, 07:54   #601
_annika_
Zadomowienie
 
Avatar _annika_
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 242
Dot.: Mamy czerwcowe 2018 r. - cz. II

Mocne kciuki za dzisiejsze wizyty!
_annika_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 07:58   #602
ladyroses
Zakorzenienie
 
Avatar ladyroses
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 5 040
Dot.: Mamy czerwcowe 2018 r. - cz. II

Ja się muszę brać za sprzątanie, bo dom zarasta brudem...
Także ruszam dupke z pod kołdry i czyszczę dom na błysk. W międzyczasie będę was podczytywac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ladyroses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 08:00   #603
weIka
Rozeznanie
 
Avatar weIka
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 590
Dot.: Mamy czerwcowe 2018 r. - cz. II

Ja również trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty!

U mnie mdłości odpuściły zupełnie, za to mam wrażenie że coraz większa senność mnie wieczorami ogarnia. A może to już organizm mi się do tego przyzwyczaił, że wcześniej niż zwykle chodzę spać
weIka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 08:00   #604
misiol
Zadomowienie
 
Avatar misiol
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 936
Dot.: Mamy czerwcowe 2018 r. - cz. II

Kciuki za wizyty moja na 15.40

Wieczorem się zorientowałam, że jak tylko położę głowę na płasko, to mdli mnie bardziej,więc przespałam dziś noc bez mocnych mdłości, ale za to z bolącym karkiem. Za to rano mdłości nadrobiły. Dziś pewnie dostanę listę badań do zrobienia. Nie wiem, jak ja jutro pójdę do tego laboratorium.
misiol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 08:13   #605
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamy czerwcowe 2018 r. - cz. II

Ja jestem w pracy i wcinam pieguski od Milki na lepszy dzień :P

Czekam za wieściami z wizyt
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 08:15   #606
aaby
Zakorzenienie
 
Avatar aaby
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6 184
Dot.: Mamy czerwcowe 2018 r. - cz. II

Bry!

Czy muszę mówić, jak bardzo mi się nie chce?

Pisałyście o zwierzakach...
Jak byłam w pierwszej ciąży to wszyscy jak jeden mąż pytali "A co zrobicie z kotami"? No kurde jak to co?! Wywalę na śmietnik, bo jestem w ciąży?
Naprawdę nie kumam czasem logiki ludzi...


Ależ mamy dziś wizyt!
Trzymam za wszystkie kciuki i nie mogę się doczekać relacji!
[dziwnie mi z tych, że Waszych wizyt nie mogę się doczekać, a ze swojej wychodzę z płaczem ]


---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

Cytat:
Napisane przez ladyroses Pokaż wiadomość
Ja się muszę brać za sprzątanie, bo dom zarasta brudem...
Także ruszam dupke z pod kołdry i czyszczę dom na błysk. W międzyczasie będę was podczytywac
Ja już od chyba tygodnia zbieram się za ogarnięcie i zebrać się nie mogę
Wciąż mam popołudnia z niemocą, jestem wypompowana, na nic nie mam siły.
Nie mówię już o tym, że wciąż dużo rzeczy po przeprowadzce zostało do ogarnięcia
__________________


Odtąd MY - już nigdy JA.
W duecie siła.

aaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 08:17   #607
ladyroses
Zakorzenienie
 
Avatar ladyroses
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 5 040
Dot.: Mamy czerwcowe 2018 r. - cz. II

Ja mam dwa psy, jeden rasowy, drugi ze schroniska. I też mi mówili że ten rasowy może zostać bo to przecież nasz mały skarbek, ale ten ze schroniska musi iść out bo jak to tak... ludzie niech sami siebie wywalą...

A wiecie co wam powiem? Uważam, że ten ze schroniska będzie bardziej przyjazny do malucha, bo jemu dużo nie potrzeba. Pełna miska i fotel do spania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ladyroses jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-23, 08:21   #608
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamy czerwcowe 2018 r. - cz. II

nie rozumiem zupelnie tego uprzedzenia do zwierząt w ciąży, czy przy dziecku
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 08:23   #609
aaby
Zakorzenienie
 
Avatar aaby
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6 184
Dot.: Mamy czerwcowe 2018 r. - cz. II

Cytat:
Napisane przez ladyroses Pokaż wiadomość
Ja mam dwa psy, jeden rasowy, drugi ze schroniska. I też mi mówili że ten rasowy może zostać bo to przecież nasz mały skarbek, ale ten ze schroniska musi iść out bo jak to tak... ludzie niech sami siebie wywalą...

A wiecie co wam powiem? Uważam, że ten ze schroniska będzie bardziej przyjazny do malucha, bo jemu dużo nie potrzeba. Pełna miska i fotel do spania.
Ja mam dwa koty rodowodowe i tyle, ile mam z nimi problemów przez te kilka lat to nie mieli moi rodzice z żadnym kotem "podwórkowym" przez całe swoje życie
Także...
Uważam, że zwierzaki przygarnięte są dużo bardziej wdzięczne
__________________


Odtąd MY - już nigdy JA.
W duecie siła.

aaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 08:23   #610
misiol
Zadomowienie
 
Avatar misiol
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 936
Dot.: Mamy czerwcowe 2018 r. - cz. II

aaby jak dziś poranek?


Dziś chciałam przy kasie w sklepie przepuścić starszego Pana z laską, 2 rzeczy dosłownie kupował, a kolejka na pół sklepu. I się nie zgodził. Ale bardzo miły był, powiedział, że pies na mnie czeka pod sklepem, to mi się bardziej spieszy. Spostrzegawczy A nie znamy się nawet z widzenia. Zagadywał potem. Sam miał 4 jamniki. I na koniec jeszcze dziękował za tę propozycję, że to się teraz rzadko zdarza. A ja się zastanawiam, czy naprawdę się o mojego psa martwił, czy ja po prostu taka zielona w tej kolejce stałam.
misiol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 08:28   #611
aaby
Zakorzenienie
 
Avatar aaby
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6 184
Dot.: Mamy czerwcowe 2018 r. - cz. II

Cytat:
Napisane przez misiol Pokaż wiadomość
aaby jak dziś poranek?
Lepiej, dziękuję
Staram się brać głęboki oddech, liczę do miliona i jakoś przeżywamy. Obie
__________________


Odtąd MY - już nigdy JA.
W duecie siła.

aaby jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-23, 08:30   #612
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Mamy czerwcowe 2018 r. - cz. II

Ja się dzisiaj w ogóle na pracy skupić nie mogę...
__________________
"Reggae jest rzeką miłości i jest dla tych, którzy wiedzą czym naprawdę jest miłość"

6.09.2014 -
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 08:35   #613
aaby
Zakorzenienie
 
Avatar aaby
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6 184
Dot.: Mamy czerwcowe 2018 r. - cz. II

Właśnie dotarło do mnie, że na koniec przyszłego tygodnia zaczynam II trymestr. Na razie całkiem śmiga ta ciąża

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Natus276 Pokaż wiadomość
Ja się dzisiaj w ogóle na pracy skupić nie mogę...
Wcale się nie dziwię!
__________________


Odtąd MY - już nigdy JA.
W duecie siła.

aaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 08:38   #614
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamy czerwcowe 2018 r. - cz. II

U mnie drugi trymestr startuje jakoś 4-6 grudnia różne terminy mi wychodzą :P
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 08:48   #615
_annika_
Zadomowienie
 
Avatar _annika_
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 242
Dot.: Mamy czerwcowe 2018 r. - cz. II

Piecze któraś z was domowe chleby na zakwasie?

Dziś robię pierwszy raz od chyba 5 lat i to jeszcze z jakiegoś nowego przepisu. Mega jestem ciekawa jak wyjdzie
_annika_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 08:59   #616
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Mamy czerwcowe 2018 r. - cz. II

Mój maż bardzo chciał psa i to owczarka długowłosego Heloł, powiedziałam że mogę się zgodzić na małego szczura np jorka. Ale nie, to musi być owczarek. To kazałam wybierać albo pies albo dziecko
Nie wiem jak on sobie wyobrażał mieszkanie z takim wielkoludem na 20m gdzie my czasem mało się nie pozabijamy.
Pójdzie do pracy na 7 wróci o 19. A z psem ja musiałabym latać. Faceci to mają wyobraźnię.
A weź potem coś wynajmij z psem. Z dzieckiem będzie ciężko a z jednym i drugim to już kosmos.
Jak ustabilizuje się nam sytuacja mieszkaniowa to wtedy może kupie mu tego psa ( a zacieram rączki bo raczej się to nie wydarzy, więc problem z głowy, nie odczuwam na razie potrzeby posiadania zwierzęcia, no może jakieś sympatyczne patyczaki) .
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 09:10   #617
Feliska
Zakorzenienie
 
Avatar Feliska
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 3 070
Dot.: Mamy czerwcowe 2018 r. - cz. II

My mamy dwa koty i mamy też ogromną nadzieję, że normalnie zaakceptują maluszka. Nie wyobrażam sobie, że miałabym je z jakiegokolwiek powodu oddać Aktualnie to moje najukochańsze dzieci
Wg mnie dziecko się powinno od najmłodszych lat wychowywać ze zwierzakami

Kciuki za wizyty dziś dziewczyny!
Feliska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 09:16   #618
baniutka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 818
Dot.: Mamy czerwcowe 2018 r. - cz. II

Witam. Z rana. Ja już w kolejce. Powodzenia wszystkim wizytującym.
baniutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 09:18   #619
Feliska
Zakorzenienie
 
Avatar Feliska
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 3 070
Dot.: Mamy czerwcowe 2018 r. - cz. II

Ja byłam rano na pobraniu krwi na to wszystko, co trzeba zrobic na początku... Upuściła mi chyba z pół litra krwi, muszę się nawodnić dziś koniecznie Bardzo się boję glukozy, trzymajcie kciuki, żeby wyszła dobrze
Feliska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-23, 09:19   #620
_annika_
Zadomowienie
 
Avatar _annika_
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 242
Dot.: Mamy czerwcowe 2018 r. - cz. II

Ja tez marze o psie... w zasadzie juz od dzieciństwa Marzy mi sie jakiś duży typu owczarek niemiecki albo husky. No ale czekam aż sie przeprowadzimy do domu. Nie miałabym sumienia tak wielkiego psa trzymać w mieszkaniu. Niestety dom to perspektywa 10 lat albo i dłużej i ne ukrywam, ze bardzo ubolewam, ze dzieci wychowają sie bez zwierzaków, bo uważam, ze to są niesamowite relacje, które kształtują człowieka na całe zycie. Ja z psem dziadków to z jednej miski jadłam w dzieciństwie Potem lazilismy cały dzien po lesie, a wieczorem spac w jednym lozku wymienialiśmy sie kleszczami
_annika_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 09:21   #621
triolka
Zadomowienie
 
Avatar triolka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z laptopa
Wiadomości: 1 418
Dot.: Mamy czerwcowe 2018 r. - cz. II

Ja zawsze byłam anty psowa ale dlatego że się bałam psów😏
Męża musiałam ado ptować razem z psem no i pokochałam tego psiaka...aczkolwiek w małym mieszkaniu ciężko jest. Pies jest maly więc nie ma źle...ale czasami ciężko. Ale jak ktoś ma większy metraż a tym bardziej dom to pies to rewelacja😄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Życie jest ciężkie. generalnie
triolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 09:32   #622
neesanek
Rozeznanie
 
Avatar neesanek
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 859
Dot.: Mamy czerwcowe 2018 r. - cz. II

Dziewczyny, wczoraj zrobiłam badanie na cytomegalię i wyszło, że jej nie przechodziłam Bratowa (lekarka) kiedyś mi powiedziała, że większość osób w przeszłości przechodziło cytomegalię i że głównym nosicielami są dzieci do lat 3, a dokładnie ich kupa, siku i chyba ślina. Już przed badaniem tak się cykałam, że myłam ręce 50xdziennie po kontakcie z córeczką. Jak tak dalej pójdzie to za niedługo zacznę unikać swojego dziecka ze strachu

I mam super newsa. Dzisiaj pierwsze co zobaczyłam po wstaniu to był mms od przyjaciółki z dwoma kreseczkami made my day !

Powodzenia wszystkim wizytującym! Czekamy na super newsy! Ja czekam w kolejce do stomatologa.
neesanek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 09:34   #623
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Dot.: Mamy czerwcowe 2018 r. - cz. II

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
No ciężko
:Hahaha: jaki słodki! Moja sunia nigdy tak zabawnie nie wyglada. Zawsze śpi „z gracją”. Taka księżniczka.
Cytat:
Napisane przez misiol Pokaż wiadomość
Auto jak auto. Większe łóżko kupcie
o dokładnie
Cytat:
Napisane przez frik frik Pokaż wiadomość
To ja tak wtrace, że w UK nikt nie ustepuje pierwszenstwa kobietom w ciazy w kolejkach. Nigdy, nikt mnie nie traktowal nigdzie z przywilejami. Ani razu tego nie odczulam. Raz jakis facet wpuscil mnie przed sobą do pociagu, jak pchala sie do niego masa ludzi. No przykre, zwłaszcza jak juz tuz przed porodem, dziecko uciska wszystko pod spodem a ty stoisz i stoisz w tej kolejce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja często wpuszczam osoby przede mną, czy w ciąży, czy z 2produktami a ja mam wielki kosz, albo jak się wchodzi gdzieś to tez puszczam. Wydaje mi się ze chodzi o kulturę i wychowanie.
Cytat:
Napisane przez agugus90 Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Też się boję, że w szpitalu (to będzie drugie usg) dowiem się, że coś jest nie tak, i nie mam tu na myśli wad u dziecka. Pocieszam się, że nie plamilam, cycki z niebieskimi zylkami są, brzuch coraz większy, a dziś przywitałam dzień odruchem wymiotnym

Jak piszecie o zwierzątkach, to u mnie niestety są problemy. Wydaje się nam, że kot umiera z badań wyszła leukocytoza, dostaje antybiotyk co drugi dzień w zastrzykach, w pt ma być robiony test na fiv. Trudno nam się z tym pogodzić, bo ma dopiero cztery lata, a był adoptowany od malenkosci i karmiony butelką.

Wczoraj byłam taka zmęczona a nie spałam popołudniu, że na kursie angielskiego koleżanka zapytała czy nie jestem chora. Poszłam spać o 21 i o 0.50 już byłam wyspana, więc może było mi to potrzebne.
Czekam na wieści od wizytujacych, będę Was podczytywac na przerwach, trzymam kciuki

Sent from my WAS-LX1 using Wizaz Forum mobile app
Mojego brata kot najprawdopodobniej miał fiv. Niestety nie zdążył zrobić testu, bo był upał jak na test szli i kot zmarł w transporterze miała Ok 3-4lat przygarnięta ze schroniska. Była super kochana, skoczna i zabawna, ale niestety nie wzięliśmy pod uwagę ze jej ospałość i brak chęci do zabawy to nie dojrzałość a objaw choroby

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Współczuję kotkowi mam nadzieje ze dojdzie do siebie.


Wracając jeszcze do tematu zwierząt współczuję alergikom. Mam koleżankę z pracy która jest mocno uczulona na sierść. Była u mnie kilka razu i po 5 minutach siedzenia u mnie całe dłonie i ręce ma w pokrzywce. Gdybym nie widziała na własne oczy to ciężko byłoby mi uwierzyć. Z tego powodu spotykamy się albo u niej albo na miescie. A dziewczyna uwielbia zwierzęta.


Zaraz idę ogarniać się i po 10 smigamy do Poznania na wizytę
Moja bratowa ma alergie na sierść psów. A ja mam w domu psa. Także zanim była w ciąży to brała lek antyhistaminowy i przychodziła, teraz przychodzi rzadziej.
Za to szczęście ze nie ma na koty bo maja z moim bratem 2koty i jej mama ma jednego kota.
Cytat:
Napisane przez misiol Pokaż wiadomość
Kciuki za wizyty moja na 15.40

Wieczorem się zorientowałam, że jak tylko położę głowę na płasko, to mdli mnie bardziej,więc przespałam dziś noc bez mocnych mdłości, ale za to z bolącym karkiem. Za to rano mdłości nadrobiły. Dziś pewnie dostanę listę badań do zrobienia. Nie wiem, jak ja jutro pójdę do tego laboratorium.
A próbowałaś leżeć na lewym boku z głowa wyżej? Budowa żołądka jest taka, ze jak położysz się na lewej stronie to jest tam „misa” ulozona z dna żołądka i krzywizny i wtedy nie ma dostępu łatwego do przełyku
Cytat:
Napisane przez aaby Pokaż wiadomość
Właśnie dotarło do mnie, że na koniec przyszłego tygodnia zaczynam II trymestr. Na razie całkiem śmiga ta ciąża

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------



Wcale się nie dziwię!
Ja zaczynam II trymestr 1grudnia

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty

Poszłam się ubrać, bo kurier miał przyjść i zostawiłam kanapkę na stole. W porę sobie przypomniałam, ale nie wiem czy pies tylko ją wąchał...

Ale przyszła mi książka z face chartami i będę mogła makijaze robić przynajmniej na kartkach
__________________
4.06.2013 dziewczyna
3.06.2015 narzeczona
1.07.2017 żona

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram prywatny

Instagram makijażowy
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 09:41   #624
ladyroses
Zakorzenienie
 
Avatar ladyroses
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 5 040
Dot.: Mamy czerwcowe 2018 r. - cz. II

Triolka wyslalam ci priv

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ladyroses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 09:46   #625
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Mamy czerwcowe 2018 r. - cz. II

Cytat:
Napisane przez aankaa092 Pokaż wiadomość
:Hahaha: jaki słodki! Moja sunia nigdy tak zabawnie nie wyglada. Zawsze śpi „z gracją”. Taka księżniczka.


o dokładnie


Ja często wpuszczam osoby przede mną, czy w ciąży, czy z 2produktami a ja mam wielki kosz, albo jak się wchodzi gdzieś to tez puszczam. Wydaje mi się ze chodzi o kulturę i wychowanie.
Masz rację. Ja postepuje tak samo. Nie umialabym inaczej. I wychodzacych zawsze sie wypuszcza, a ile razy ludzie sie pchają wchodząc :/

No coz, sa ludzie... i ludzie...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 09:49   #626
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Mamy czerwcowe 2018 r. - cz. II

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
Podejrzenie choroby Maluszka Więc bardzo nerwowo czekamy na usg prenatalne oraz wyniku testu Panorama.
Ojej Trzymaj się Trzeba wierzyc, ze bedzie dobrze.

Cytat:
Napisane przez aaby Pokaż wiadomość
Z tym badaniem to różnie bywa. U mnie np. w przychodni katar czy kaszel nie są przeciwwskazaniem do szczepienia Także zawsze uprzedzam sama, że nie przyjdę.
U nas odpada jakiekolwiek przeziebienie.

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
U mnie drugi trymestr startuje jakoś 4-6 grudnia różne terminy mi wychodzą :P
Ja nie wiem jak na to patrzec, czy od 13 czy 14 tyg sie zaczyna?
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 09:50   #627
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Mamy czerwcowe 2018 r. - cz. II

Cytat:
Napisane przez frik frik Pokaż wiadomość
Masz rację. Ja postepuje tak samo. Nie umialabym inaczej. I wychodzacych zawsze sie wypuszcza, a ile razy ludzie sie pchają wchodząc :/

No coz, sa ludzie... i ludzie...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Takie życie. Wiele razy miałam sytuacje ze ja wychodziłam ze sklepu z siatami, a otworzyły się drzwi i myślałam ze ktoś mnie puści, a du starsza kobieta weszła, patrząc na mnie krzywo ze chciałam wyjsc przed nią. Zanim odeszła od drzwi bym mogła w końcu przejść to drzwi się zamknęły i weź je otwórz z ciężkimi siatkami. A sama jak widzę taka sytuacje to trzymam drzwi.
__________________
4.06.2013 dziewczyna
3.06.2015 narzeczona
1.07.2017 żona

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram prywatny

Instagram makijażowy

Edytowane przez aankaa092
Czas edycji: 2017-11-23 o 09:52
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 09:51   #628
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamy czerwcowe 2018 r. - cz. II

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Ojej Trzymaj się Trzeba wierzyc, ze bedzie dobrze.


U nas odpada jakiekolwiek przeziebienie.


Ja nie wiem jak na to patrzec, czy od 13 czy 14 tyg sie zaczyna?
Z początkiem 14 tygodnia zaczyna się II trymestr
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 09:52   #629
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 051
Dot.: Mamy czerwcowe 2018 r. - cz. II

Dziewczyny to ja się chyba witam dzisiaj w II trymestrze U mnie dzisiaj 13+0 to chyba wg naszej listy na pierwszej stronie II trym?
Kciuki za dzisiejsze wizyty, ale ich dużo.
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 09:52   #630
aaby
Zakorzenienie
 
Avatar aaby
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6 184
Dot.: Mamy czerwcowe 2018 r. - cz. II

Cytat:
Napisane przez neesanek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wczoraj zrobiłam badanie na cytomegalię i wyszło, że jej nie przechodziłam Bratowa (lekarka) kiedyś mi powiedziała, że większość osób w przeszłości przechodziło cytomegalię i że głównym nosicielami są dzieci do lat 3, a dokładnie ich kupa, siku i chyba ślina. Już przed badaniem tak się cykałam, że myłam ręce 50xdziennie po kontakcie z córeczką. Jak tak dalej pójdzie to za niedługo zacznę unikać swojego dziecka ze strachu

I mam super newsa. Dzisiaj pierwsze co zobaczyłam po wstaniu to był mms od przyjaciółki z dwoma kreseczkami made my day !
Ja też nie przechodziłam ale nie myślę o tym, bo bym bzika dostała

Gratulacje dla przyjaciółki!


Cytat:
Napisane przez aankaa092 Pokaż wiadomość
Ja często wpuszczam osoby przede mną, czy w ciąży, czy z 2produktami a ja mam wielki kosz, albo jak się wchodzi gdzieś to tez puszczam. Wydaje mi się ze chodzi o kulturę i wychowanie.


Mojego brata kot najprawdopodobniej miał fiv. Niestety nie zdążył zrobić testu, bo był upał jak na test szli i kot zmarł w transporterze miała Ok 3-4lat przygarnięta ze schroniska. Była super kochana, skoczna i zabawna, ale niestety nie wzięliśmy pod uwagę ze jej ospałość i brak chęci do zabawy to nie dojrzałość a objaw choroby



Moja bratowa ma alergie na sierść psów. A ja mam w domu psa. Także zanim była w ciąży to brała lek antyhistaminowy i przychodziła, teraz przychodzi rzadziej.
Za to szczęście ze nie ma na koty bo maja z moim bratem 2koty i jej mama ma jednego kota.
Ja też wpuszczam Zanim ja zdążę swój kosz wypakować na taśmę to tamta osoba już wychodzi

Biedny kiciuś

Moja przyjaciółka ma alergię na koty do tego stopnia, że wystarczą nasze odwiedziny u nich z alergenami na ubraniach i po krótkim czasie już kicha
__________________


Odtąd MY - już nigdy JA.
W duecie siła.

aaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-08 15:32:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:20.