Takie ładne, ze aż szkoda używać? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-06, 08:41   #31
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Takie ładne, ze aż szkoda używać?

hm, wielkich milosci perfumeryjnych mam kilka, ogolnie perfum - troche wiecej, tak ze tymi najladniejszymi w mojej ocenie nie spryskuje sie codziennie jeno z tego prostego powodu, ze ich nieco brzydsze rodzenstwo kurzyloby sie wobec takiego stanu rzeczy

i tych najukochaszych perfum staram sie zawsze miec w duzych pojemnosciach, wiec tak szybko dna nie osiagne - ta mysl mnie uspokaja

inaczej sie rzecz zas ma z perfumami unikatowymi - tych to mi zal czasem uzywac, przyznaje. stad niekiedy po prostu sciagam korek i wacham. a uzyc ide co innego
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 08:47   #32
malaszamanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 16
Dot.: Takie ładne, ze aż szkoda używać?

gryx82 no to właśnie podobnie czuję z ta szarą prozą życia oraz specjalnymi okolicznościami przyrody
selya to w sumie fajnie, ze nie masz jakichś specjalnych oporów,przynajmniej się nie zadreczasz
Faktem jest też, że łatwiej zużyć flaszeczkę mając świadomosć, że dane perfumy są łatwo dostępne i że stać nas na nie, gorzej gdy wycofane z produkcji i trzeba nieźle kombinować, żeby je zdobyć plus nie zawsze można sobie na taki wydatek pozwolić. Ale jak możliwości są to super - sama przyjemność
malaszamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 14:24   #33
Kami84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 56
Dot.: Takie ładne, ze aż szkoda używać?

Mnie to się nigdy nie zdarzyło Może dlatego, że lubię zmieniać perfumy i właściwie fakt, że jedno opakowanie mi się kończy, jest pretekstem by kupić sobie nowe
Kami84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 15:39   #34
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Takie ładne, ze aż szkoda używać?

nie mam tak
używam kiedy mam ochotę
śledzę pilnie ewentualne wstrzymanie produkcji, jak coś to zapasy!!!!
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....



Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 16:35   #35
evelle
Wtajemniczenie
 
Avatar evelle
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 466
Dot.: Takie ładne, ze aż szkoda używać?

ja mam tak, iż niektóre są tak ładne, że nie mam gdzie ich używać, tak jak napisłał Gryx82 nie pasują do szarej prozy życia...np taki Shalimar
evelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 13:26   #36
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Takie ładne, ze aż szkoda używać?

Cytat:
Napisane przez malaszamanka Pokaż wiadomość
To jednak nie jestem sama Widzę, ze dla wielu z nas te nasze drogocenne zapachy znaczą wiele i aż szkoda ich używac, by któregoś dnia nie dostrzec z żalem dna buteleczki Jak to zostało ładnie nazwane "syndrom dna butelki"
No a ja mam "syndrom takie ładne, ze szkoda używać" , ale stwierdziłam, że jednak nie chodzi o to, że mi się znudzi, bo to chyba niemożliwe, ale raczej o to, zeby nie spowszedniał.
Bo niektóre zapachy pachną rajem i jak tu w nich wyjść na zwykłą szarą ulicę tak po prostu... Czekam na lepszą okazję. I tak czekam....i czekam.......i czekam........... :P

No nic... Pozdrawiam wizażanki z syndromami

o dokladnie . mam tak z Coze...pasują mi do takich okazji w jakich sie prawie nigdy nie znajduję , no i L'Eau Trois....tej chętnie bym uzywała częściej ale juz są nieosiągalne więc to co mam skrzętnie chomikuję
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 13:51   #37
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Takie ładne, ze aż szkoda używać?

u mnie tak jest chyba jedynie z OI
mam za to odwrotny problem: mnostwo zapachów do których miłość juz mineła, posyłac w swiat mi sie nie chce a jakos nie moge ich wykonczyc

Cytat:
Napisane przez evelle Pokaż wiadomość
ja mam tak, iż niektóre są tak ładne, że nie mam gdzie ich używać, tak jak napisłał Gryx82 nie pasują do szarej prozy życia...np taki Shalimar
do mojej szarej prozy zycia shalimar pasuje w zimie uzywam dosc czesto, wystarczy mały psik a flacha duza wiec nie ma oporów przed uzywaniem
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-08, 14:25   #38
palindromy
Raczkowanie
 
Avatar palindromy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 179
Dot.: Takie ładne, ze aż szkoda używać?

Do pewnego czasu u mnie było podobnie. Zanim jeszcze bardziej zaczęłam się interesować perfumami miałam flakonik Lempickiej, który hołubiłam do granic niedorzeczności. Jego ogonek naciskałam naprawdę od wielkiego dzwonu, a każdy psik powodował smutek w mojej duszy. Wraz z większym zaangażowaniem się w świat zapachów mój stan zaczął się systematycznie pogarszać.

Z rozmiarów mojego obłędu zdałam sobie sprawę niedawno, gdy zauważyłam, że zużyłam zaledwie 3 ml perfum zakupionych 2 lata temu. Na to wszystko nałożył się jeszcze mój odwieczny problem z globalnym niepachnieniem, który spowodowany był nadmierną oszczędnością. I tak teraz może nie zlewam się bez opamiętania, ale sięgam po ulubione niszowce o wiele częściej i w o wiele większych ilościach. Parafrazując pewien jogiczny postulat "Pachnę tu i teraz". No, to w końcu wyznałam jeden z moich większych grzechów. Ufff
__________________

palindromy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 21:46   #39
malaszamanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 16
Dot.: Takie ładne, ze aż szkoda używać?

Cytat:
Napisane przez palindromy Pokaż wiadomość
Parafrazując pewien jogiczny postulat "Pachnę tu i teraz"
To będzie moja nowa afirmacja Dobre
Acz czy zaczne używać Ogródka na codzień? O nie sądzę. Zastosuję do innych perfum, które też żal używać w szarej prozie życia.
malaszamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 22:26   #40
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Takie ładne, ze aż szkoda używać?

Ja tak mam tylko z Angelem, a nie wiem dlaczego. Trudno dostępne nie są, drogie też nie jakoś specjalnie. Chyba prześladuje mnie myśl, że mi się znudzą (co się często dzieje z zapachami) chociaz jak dostałam go po raz pierwszy to używałam codziennie przez kilka dni, a teraz "oszczędzam"
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 08:37   #41
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Takie ładne, ze aż szkoda używać?

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
U mnie może nie tyle "szkoda używać", co "tylko na specjalne okazje/właściwy nastrój" Mam tak z męskimi Opium, które to wielbię miłością bezgraniczną i uważam za swój "signature scent", noszę jednak dość rzadko, bo nie pasują mi do szarej prozy życia Wersji edp nie używam chyba od pół roku (lub też dłużej), a to z tej prozaicznej przyczyny, że na dnie flachona zostało nie więcej niż 2 ml Podobnie sprawa ma się z Avignon i Kingdom - mam tylko odlewki, więc oszczędzam, a poza tym zapachy te muszę dopasować do szczególnych okoliczności przyrody
o ja mam tak samo
wyjście w zwykły dzień w Avignon to niemal profanacja (poza tym trochę szkoda, ze się za szybko skończy, bo wyczekiwałam na tę flachę miesiącami), jak i "ubranie" uwodzicielskich AoD i Poison przed zmrokiem
A BC, to już o ogóle - mrok, magia, czary... ja w tym w ciągu dnia po prozaicznym biurze łazić? W dodatku wycofane szkoda używać...
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2010-07-09 o 08:38
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-09, 12:04   #42
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Takie ładne, ze aż szkoda używać?

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
A BC, to już o ogóle - mrok, magia, czary... ja w tym w ciągu dnia po prozaicznym biurze łazić? W dodatku wycofane szkoda używać...
tylko argument, ze wycofane, moglby mnie powstrzymac przed zalozeniem do pracy Koszmary. bo czyz nie jest fajnie nadac zupelnie zwyklemu dniowi, spedzonemu w prozaicznym biurze, tej magii i mroku?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 12:17   #43
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Takie ładne, ze aż szkoda używać?

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
tylko argument, ze wycofane, moglby mnie powstrzymac przed zalozeniem do pracy Koszmary. bo czyz nie jest fajnie nadac zupelnie zwyklemu dniowi, spedzonemu w prozaicznym biurze, tej magii i mroku?
byłam w nim pare razy w pracy, ale to tylko wtedy, kiedy scała jestem ubrana czarno - jakoś inne kolory mi do tego zapachu nie pasują
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 12:19   #44
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Takie ładne, ze aż szkoda używać?

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
byłam w nim pare razy w pracy, ale to tylko wtedy, kiedy scała jestem ubrana czarno - jakoś inne kolory mi do tego zapachu nie pasują
hm, mam chyba ze cztery rozowe sukienki - wloze jedna z nich i spryskam sie Koszmara, obaczym, co z tego wyniknie
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 12:44   #45
selya
Zadomowienie
 
Avatar selya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 976
Dot.: Takie ładne, ze aż szkoda używać?

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
byłam w nim pare razy w pracy, ale to tylko wtedy, kiedy scała jestem ubrana czarno - jakoś inne kolory mi do tego zapachu nie pasują
Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
hm, mam chyba ze cztery rozowe sukienki - wloze jedna z nich i spryskam sie Koszmara, obaczym, co z tego wyniknie
nie wiem jak do różu, ale do śliwki i wszelkich fioletów (poza lila - bo nie sprawdzałam) pasje idealnie tak jak do czerni
i do takiego nasyconego, krwistego bordo tyż
__________________

dear darkness

selya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 12:56   #46
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Takie ładne, ze aż szkoda używać?

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
hm, mam chyba ze cztery rozowe sukienki - wloze jedna z nich i spryskam sie Koszmara, obaczym, co z tego wyniknie
profanacja

Cytat:
Napisane przez selya Pokaż wiadomość
nie wiem jak do różu, ale do śliwki i wszelkich fioletów (poza lila - bo nie sprawdzałam) pasje idealnie tak jak do czerni
i do takiego nasyconego, krwistego bordo tyż
hm, dla mnie ten zapach ma kolor głębokiej nocnej czerni, ciemnozłotego miodu i brązowo-sadzowatego palonego drewna (albo starych ławek)
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2010-07-09 o 12:57
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 15:52   #47
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Takie ładne, ze aż szkoda używać?

mam tak, zakochana od niedawna nabyłam flakonik i teraz leży on smutnie a ja tylko napawam się momentami z koreczka bo są za piękne by nosić na codzień. Nie wiem nawet czy wieczorem bym się odważyła w nie ubrać musiała by to być odpowiednia okazja A mowa o Crystal Noir, zawładnęły mną te perfumy......
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 12:26   #48
lemongrass_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: ogród zen :-)
Wiadomości: 6
Dot.: Takie ładne, ze aż szkoda używać?

La Prairie Silver Rain - nie wiem co jest takiego w tym zapachu, ale pobudza moją wyobraźnię jak żaden inny i nadaje chwili jakiś taki magiczny posmak. Nie posiadam na własność ani 1ml z obawy że używałabym zbyt często, nos by się przyzwyczaił, a sam zapach straciłby ten swój cudowny urok. Kiedy chcę się nim "ponacieszać" muszę sie pofatygować do Douglasa. Choć pewnie kiedyś nie wytrzymam i nabędę flaszkę.
Druga "niespełniona" miłość to Micallef Automne. Ponieważ nie przepadam za naszą lokalną Quality jako potencjalnym miejscem do przeprowadzania nieskrępowanych testów, zamawiam czasem próbkę z Warszawy i napawam się nią od czasu do czasu.

Jest też kilka zapachów, które uwielbiam tylko w formie jednego psiku na nadgarstku - kocham je wąchać, ale nie chciałabym nimi pachnieć, na przykład Crystal Noir czy L LL.
lemongrass_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 12:51   #49
rena63
Zakorzenienie
 
Avatar rena63
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 7 026
Dot.: Takie ładne, ze aż szkoda używać?

Ja na szczęście tak nie mam (Takie ładne, ze aż szkoda używać) Im ładniejsze i bardzo lubię tym więcej używam
rena63 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:14.