Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY! - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-03, 22:47   #1651
truskawka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 27
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Używałam i Ziaji, i Floseku. O ile Ziaja jest totalnie beznadziejna, o tyle Flos jest przynajmniej w dobrej cenie, dobrze odżywia i wogóle. Nie zauważyłam co prawda rozjaśnienia cieni, ale jestem bardzo zadowolona z tych kosmetyków.
truskawka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 23:55   #1652
luniaska
Raczkowanie
 
Avatar luniaska
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 341
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Pozwólcie drogie panie, że podepnę się pod wątek,bo nie chce nowego zakładać. Moim wielkim problemem są zielono-niebieskie (bardzo widoczne) żyły pod oczami przy nosie mają również odcień lekko fioletowy jest to "wada" genetyczna... w zasadzie cała moja rodzina ma coś takiego (wynika to chyba z budowy oka) nie ważne... ale moje pytanie, prośba - doradźcie coś skutecznego czym mogłabym to zatuszować. Testowałam już różne korektory, najlepiej wypadł L'oreal i Boujrois, którego obecnie używam. Pomagają w małym stopniu, ale te żyły nadal są widoczne właśnie w tej chwili rozważam kupno kamuflażu z Art deco, bo są w przystępnych cenach ale nie za bardzo wiem jaki odcień, żółty i pomarańczowawy chyba mi nie pomaga... rozważam taki bardzo jasny beż aaa i zapomniałam dodać, że w zasadzie ten obszar jest troszkę jaśniejszy od mojej twarzy masakra normalnie...

może uda mi się to uchwycić na zdjęciu to będziecie miały lepszy obraz mojego problemu
Z góry dziękuję za wszystkie sugestie


w rzeczywistości ta żyła jest bardziej widoczna na zdjęciach nie potrafie tego uchwycić, może przy świetle dziennym pójdzie mi lepiej

Edytowane przez luniaska
Czas edycji: 2010-10-21 o 23:59
luniaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 20:46   #1653
luniaska
Raczkowanie
 
Avatar luniaska
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 341
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Rozumiem, że nie ma dla mnie ratunku
luniaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 17:52   #1654
Marien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 174
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez luniaska Pokaż wiadomość
Pozwólcie drogie panie, że podepnę się pod wątek,bo nie chce nowego zakładać. Moim wielkim problemem są zielono-niebieskie (bardzo widoczne) żyły pod oczami przy nosie mają również odcień lekko fioletowy jest to "wada" genetyczna... w zasadzie cała moja rodzina ma coś takiego (wynika to chyba z budowy oka) nie ważne... ale moje pytanie, prośba - doradźcie coś skutecznego czym mogłabym to zatuszować. Testowałam już różne korektory, najlepiej wypadł L'oreal i Boujrois, którego obecnie używam. Pomagają w małym stopniu, ale te żyły nadal są widoczne właśnie w tej chwili rozważam kupno kamuflażu z Art deco, bo są w przystępnych cenach ale nie za bardzo wiem jaki odcień, żółty i pomarańczowawy chyba mi nie pomaga... rozważam taki bardzo jasny beż aaa i zapomniałam dodać, że w zasadzie ten obszar jest troszkę jaśniejszy od mojej twarzy masakra normalnie...

może uda mi się to uchwycić na zdjęciu to będziecie miały lepszy obraz mojego problemu
Z góry dziękuję za wszystkie sugestie


w rzeczywistości ta żyła jest bardziej widoczna na zdjęciach nie potrafie tego uchwycić, może przy świetle dziennym pójdzie mi lepiej
Spróbuj jeszcze korektora Super Stay 24 z Maybelline, ale od razu mówię, że podkreśla zmarszczki pod oczami, ale na tą twoją żyłę powinno być ok. A co do kamuflażu to nic nie poradze, bo nawet nie wiem co to jest
Marien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 18:10   #1655
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez luniaska Pokaż wiadomość
Rozumiem, że nie ma dla mnie ratunku
moze korektor mineralny...

zajrzyj na forum mineralne - szczegolnie polecam watek "przed i po..." https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=311233 i

"makijaze wykonane kosmetykami mineralnymi" - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=306877
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA

Edytowane przez carolinascotties
Czas edycji: 2010-10-28 o 18:13
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 18:24   #1656
luniaska
Raczkowanie
 
Avatar luniaska
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 341
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Marien Pokaż wiadomość
Spróbuj jeszcze korektora Super Stay 24 z Maybelline, ale od razu mówię, że podkreśla zmarszczki pod oczami, ale na tą twoją żyłę powinno być ok. A co do kamuflażu to nic nie poradze, bo nawet nie wiem co to jest
Dziękuję kochana za odpowiedź
na pewno wypróbuje, bo już testuje naprawdę wszystkie korektory i żaden nie daje rady ale może w końcu coś znajdę

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
moze korektor mineralny...

zajrzyj na forum mineralne - szczegolnie polecam watek "przed i po..." https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=311233 i

"makijaze wykonane kosmetykami mineralnymi" - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=306877
również bardzo dziękuję
przeczytam wątki na pewno, bo o korektorze mineralnym za bardzo nie mam pojęcia, a może to właśnie będzie ten
jeszcze raz dziękuję
luniaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 09:24   #1657
Marien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 174
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez luniaska Pokaż wiadomość
rozważam kupno kamuflażu z Art deco, bo są w przystępnych cenach ale nie za bardzo wiem jaki odcień, żółty i pomarańczowawy chyba mi nie pomaga... rozważam taki bardzo jasny beż
Na stronie Maybelline przeczytałam " Wybieraj żółte odcienie korektorów.
Pomogą Ci zakamuflować czerwone lub fioletowe wypryski i przebarwienia – dodatkowo dopełniają każdy odcień skóry."
Może zastanów się pomiędzy żółtym, a jasny beżem,ja bym chyba wybrała jasny beż. Najlepiej posprawdzaj jeszcze w Internecie na youtubie jest dużo dziewczyn,które robią filmiki na temat kosmetyków i paćkania się nimi więc może napisz do kilku co by ci poradziły.
Marien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-29, 18:46   #1658
khloe_
Zadomowienie
 
Avatar khloe_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: warsaw
Wiadomości: 1 278
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Hej dziewczyny. Jak większość z Was mam również problem związany z oczami, moje są wiecznie podpuchnięte i sine. Nie jest to kwestia niewyspania czy złego trybu życia gdyż borykam sie z tym problemem odkąd pamiętam (nawet na zdjeciach z przedszkola miałam spuchnięte oczy, a wtedy nie było komputerów,papierosów itd) Budze się,a zamiast oczu mam szparki, sięgam po lód, krem z lodówki, korektor, podklad itd itp. nic nie pomaga. Byłam u internisty, powiedział,że nic mi na to nie pomoże ;/ nawet nie zalecił żadnych badań! czuje,ze zostałam z tym sama, kazdy ma gdzies i mówi "taka twoja natura", a ja wiem,ze to nie jest normalne i powinnam cos zrobic. Moj wzrok przez to wydaje sie zmeczony, ludzie źle mnie przez to odbierają, a niektórzy nawet pytają czy nie biore narkotyków...
Powiedzcie mi o skierowanie na jakie badania mam prosić lekarza? Tym razem już nie odpuszcze! A jeśli badania wyjdą prawidłowo to ile kosztuje zabieg chirurgiczny, który pomoże mi się tego pozbyć?
Wrzucam zdjęcie żebyście nie miały wątpliwosci jak to koszmarnie wygląda i jak ja moge sie z tym czuc... nie narzekałabym na zwykłe cienie czy lekkie podkówki, które można zatuszować, a tego w ogóle nie da się niczym ukryc! Pomożcie, proszę.
__________________
'there are things that we don't want to happen but have to accept. things we don't want to know but have to learn. and people we can't live without but have to let go.'



khloe_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 09:08   #1659
Tanitka
Rozeznanie
 
Avatar Tanitka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 834
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

khloe nie jestes sama ;( ja tez prosze o pomoc, bo juz nie moge patrzec na te worki pod oczami!
__________________
Więc teraz serca mam dwa...
Tanitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 16:30   #1660
krtek_
Zadomowienie
 
Avatar krtek_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 680
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Czy używał ktoś kremu pod oczy Ziaja '100% pielęgnacji'? Kupiłam niedawno, pod wpływem impulsu w sumie, i nie wiem czego się spodziewać.

I to samo pytanie mam o korektor Manhattanu 'Wake up concealer', tyle że w kwestii krycia a nie usuwania cieni oczywiście :P u mnie działa średnio na jeża i chciałabym wiedzieć, czy to najlepsze, czego mogę się spodziewać w tej cenie.
__________________

Give thanks for unknown blessings already on their way.

2012: 55

2013: 13
tu piszę o przeczytanych książkach
krtek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 21:42   #1661
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez krtek_ Pokaż wiadomość
Czy używał ktoś kremu pod oczy Ziaja '100% pielęgnacji'? Kupiłam niedawno, pod wpływem impulsu w sumie, i nie wiem czego się spodziewać.
Używałam, nic mi nie robił: nie nawilżał, nie rozświetlał, bez niego skóra była w takim samym stanie jak i z nim.
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-11, 22:21   #1662
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

A jak śpicie? U mnie zwykłe spanie na brzuchu powodowało cienie i wory, przez jakiś czas spałam na plecach i znacznie mi się poprawiło.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

Edytowane przez jyyli
Czas edycji: 2011-04-28 o 23:56
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 09:21   #1663
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

witam ja tez mialam od dluzszego czasu problem z cieniami schudlam troche i coraz bardziej byly widoczne a wlasciwosci pewnego kosmetyku odkrylam przypadkiem kiedy to zaczelam kuracje izotekiem i wszytkie podklady i kremy mnie uczulaly i niemilosiernie szczypaly nawet niepozorny zel ze swietlika tak wiec zaczelam szukac czegos delikatnego, lagodzacego i nie podrazniajacego i co mi jeszcze mojej biednej skory nie wysuszy jeszcze bardziej zaczelam szperac po aptekach , ale do vichy nie mam zaufania szczegolnie do skladu ;/ no i znalazlam przypadkiem ten oto kosmetyk:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...20.html&next=1

poczatkowo nakladalam na cala twarz ( mineraly dodatkowo podsuszaly i tak moja juz 'papierowa skore') efekt genialny jak o bb cream! swietlista skora , nie plaski mat, zdrowy wyglad a co najwazniejsze wszytkie zaczerwienienia zakryte ! i co za tym idzie cienie pod oczami! a ze nie jest to kosmetyk ktory matowi na plasko to pod oczami nie uwydatnial zmarszczek daje taki glow jest nawilzajacy i wreszcie cos co mialo dobry sklad i nie podraznialo co lepsze po zmyciu cera byla uspokojona i jednolota! bardzo dobry kosmetyk naewt jako pielegnacyjny a nie upiekszajacy po odstawieniu retinoidow przeszlam na mineraly rowniez pod oczy. ale niestety skra pod oczami nie polubila sie z prochami;/ poglebily sie zmarszczki i wyszuszyla sie skora( za to reszra twarzy ok) i tak znow powrocilam do podkladu nakladanego pod oczy cos fantastycznego! ( jak bedzie okazja zrobie zdjecie porownawcze) od czasu do czasu nakladam tez na cala twarz szczegolnie kiedy mam cere podrazniona np po kwasach UWAGA! osoby z cera mieszana powinny finiszowac np skrobia by przedluzyc trwalosc co do nakladania wole do tego celu uzyc duzy pedzel do podkladu ( ja mam hakuro H18) niz maly do korektora

http://4.bp.blogspot.com/_nvYt7KHRpB...eenlabel02.jpg ( cos w tym stylu)
ladniej wtedy jednolicie pokryc skore pod oczami i na powiece niz malym i moga mazy zostac gdy przesadzimy z iloscia kosmetyku mi na obydwoje oczu wystarczy spokojnie wycisnieta kulka podkladu o srednicy tak ok 5-6mm i trzeba pamietac ze lepiej dac za malo i dolozyc niz za duzo przy nadmiarze to nawet najlepszy kosmetyk zbiesze sie w zalamaniach skory ja po zakryciu cieni lubie przypudrowac powieku pudrem z kolorowki jedwabnym brzy omiataniu calej twarzy dla utrwalenia trzyma sie caly dzien

co do koloru : latem sand ( ivory jest za jasny wtdey) ;zima i jesienia ivory

zalanczam zdjecia: jedno jest przed potancowa cala jestem wysmarowana owym podkladem i zmatowiona skrobia a 2gie pod koniec ( juz widac ze wychodzi zaczerwienienie ale trzeba pamierac ze wtedy cala twarz byla mozno czerwona bo to okres lykania retinoidu
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2010-11-12 o 09:51
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 18:49   #1664
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

tez uzywam tego podkładu i jestem z niego bardzo zadowolona odkryłam go rok temu, kiedy zimą moja megawrażliwa i naczynkowa cera przestała tolerować dosłownie wszystko. Świetnie ukrywa sińce i naczynka, nie dając przy tym efektu maski
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 22:36   #1665
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Dziewczyny powiedzcie mi jak zwalczyc cienie pod oczami u faceta znacie jakies kremowe cuda?
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 19:46   #1666
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

ano
też się borykam z paskudnymi cieniami pod oczami ;(
używam Vichy dermablend podkładu aby je zakryć, poza tym jedyne co mi pomaga to picie wody ok 2 litry dziennie wtedy są mniejsze... poza tym stosowałam mnóstwo kremów i nic. zastanawiam się teraz nad kupnem Neostrata Bionic 4% PHA koszt spory. Ktoś uzywał??????
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 10:58   #1667
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Heja dziewczyny, i jak tam sobie radzicie ze swoimi sińcami?
Ja aktualnie kupiła kryolan, do tego zamierzam zacząć stosować kosmetyki z mazideł z argininą bo ona ponoć pomaga.. a myślała któraś z Was o tych zabiegach: ??
https://polki.pl/uroda_twarz_artykul,10011097.html
Jak dla mnie póki co za drogo, ale jeśli NIC innego mi nie pomoże to kiedyś sobie zrobię :P Bez makijażu wyglądam STRASZNIE.
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 12:51   #1668
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

A jakie konkretnie te kosmetyki z argininą?
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 14:51   #1669
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Zrobe sobie hydrolat cytrynowy z jedwabiem hydrolizowanym i NMF :3 Trochę się wzorowałam na serum z BU pod oczy.. take moje eksperymenty, zobaczymy co z tego wynikne...
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-06, 19:52   #1670
Iza995
Raczkowanie
 
Avatar Iza995
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 119
GG do Iza995 Send a message via Skype™ to Iza995
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Odkąd pamiętam od zawsze mam sińce pod oczami,także doskonale rozumiem wszystkie te panie które się męczą aby je zliwidować.Stosował am już kilka różnych kremów aby je usunąć ale bez efektów,słyszałam że można masować okolice pod oczami tak aby lepiej krążyła krew,nie wiem ile w tym prawdy.Codziennie jestem zmuszona do stosowania korektora pod oczy tak aby je zatuszować.Jestem otwarta na wszystkie wasze rady
Iza995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 20:48   #1671
maive
Wtajemniczenie
 
Avatar maive
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 2 776
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Witam
Ostatnio mam problem właśnie z sińcami pod oczami. Są okropne i fioletowe. Nie wiem czy to z niewyspania, czy może z braku jakichś witamin?
Tak czy inaczej. Kupiłam jakiś miesiąc może dwa miesiące temu krem, a raczej żel pod oczy w aptece z ziaji med. Nie daje rezultatów Jest tani ale ja widocznej zmiany nie zauważyłam. I tu moje pytanie. Macie jakieś sprawdzone kosmetyki pod oczy, żeby pozbyć się choć trochę tych okropnych worków?

Pozdrawiam
__________________
`Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie
2


maive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 21:00   #1672
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Przed chwilą dosłownie przeczytałam, że Arcalen jest świetny na sińce i podpuchnięcia. To maść apteczna przeznaczona głównie na siniaki i stłuczenia, ale że jej głównym składnikiem jest arnika i jest na niewysuszającej skórę bazie, to nada się pod oczy.
Akurat mam tubkę w domu to wypróbuję
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 21:18   #1673
maive
Wtajemniczenie
 
Avatar maive
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 2 776
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Przed chwilą dosłownie przeczytałam, że Arcalen jest świetny na sińce i podpuchnięcia. To maść apteczna przeznaczona głównie na siniaki i stłuczenia, ale że jej głównym składnikiem jest arnika i jest na niewysuszającej skórę bazie, to nada się pod oczy.
Akurat mam tubkę w domu to wypróbuję
To ciekawe... Daj znać czy da jakieś efekty. To może i ja zakupię
__________________
`Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie
2


maive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 11:26   #1674
janova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

A czy któraś stosowała może inneov przeciw oznakom zmęczenia?
janova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 11:48   #1675
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

też o tym myślałam i dużo czytałam w necie. To nowość więc pewnie z opiniami trzeba poczekać
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 15:09   #1676
niezapomnijkaa09
Rozeznanie
 
Avatar niezapomnijkaa09
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 688
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

ja mam problem z sińcami, z workami na szczęście nie.
Swego czasu stosowałam pod oczy serum z wit. c lub po prostu Cevikap i przyznam szczerze, że cienie się zmniejszyły. Niestety z tego co wiem nie powinno się smarowac wit.c latem bo od słońca mogą powstać przebarwienia.

Teraz używam pod oczy korektora, który ma jednocześnie rozjaśnić te cienie i chociaż podchodziłam do tego sceptycznie to efekty są coraz bardziej widoczne.
Wiadomo, że żyłki czy inne podskórne zaczerwienienia zostaną ale obszar moich "cudownych" cieni zmalał do kącików.
__________________
16.10.2010 żonka swojego męża
21.04.2014 szczęśliwa mama Antosia


Aparatka:
góra 27.06.2014
niezapomnijkaa09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 15:25   #1677
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Ile czasu stosowałaś cevikap? I używałaś go solo czy z czymś? Bo niestety u mnie nic się nie zmieniło po nim
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 15:43   #1678
niezapomnijkaa09
Rozeznanie
 
Avatar niezapomnijkaa09
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 688
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

zaczęłam jakoś na jesieni- w październiku i w mirę regularnie używałam go do połowy grudnia czyli ok. 2-3 miesięcy. Efekty były już po kilku tygodniach ale wiadomo, że całkowicie cieni mi nie zlikwidował.
potem zaczęłam inwestować w korektory no i teraz używam tego o którym pisałam a do cevikapu o ile będzie potrzeba (miejmy nadzieję, że nie ) wrócę na jesieni.
__________________
16.10.2010 żonka swojego męża
21.04.2014 szczęśliwa mama Antosia


Aparatka:
góra 27.06.2014
niezapomnijkaa09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 15:09   #1679
konefk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 25
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Ja też mam problem z worami pod oczami... próbowałam już mnóstwa kremów, ale nic mi za bardzo nie pomaga... od jakiegos czasu zastanawiam się nad plastyka powiek, ale nie jestem jeszcze zdecydowana... czy ktoś z was też o tym myślał, a może ktoś ma jakieś doświadczenia w tej kwestii?
konefk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 18:04   #1680
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

myślicie, że jeśli bym posmarowała cienie pod oczami kremem do twarzy an przebarwienie, dośc silnym to czy by się trochę rozjasniły? czy tylko skóra pod oczami by się wysuszyła?
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-16 15:41:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:54.