Wygładzenie skóry - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Medycyna i dermatologia estetyczna

Notka

Medycyna i dermatologia estetyczna Chciałabyś poprawić wygląd Twojej skóry bez ingerencji chirurga? Masz pytania z dziedziny medycyny estetycznej i dermatologii? Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-11-24, 18:57   #1
monika14s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 27

Wygładzenie skóry


Witam.
Od kilku lat zmagam się z trądzikiem. Brałam lek Axotret który bardzo mi pomógł i od marca tego roku cieszę się prawie z idealnej cery (od czasu do czasu coś się pojawia jednak da się to przeżyć), jednak jest pewne ale. Głównie wypryski pojawiały się na czole i pozostały tam blizny i przebarwienia (przebarwień już prawie się pozbyłam). Blizny sprawiają że mam nierówne czoło, są takie dziurki itp. W związku z tym mam pytanie czy są jakieś zabiegi które to czoło mi wyrównają ?
monika14s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 01:14   #2
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Wygładzenie skóry

Może jakieś peelingi mechaniczne ? Mikrodermabrazja ?
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 11:27   #3
Patkiszon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 42
Dot.: Wygładzenie skóry

Ja polecam mikrodermabrazje pomaga!
Patkiszon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 20:05   #4
sasankaxx
Przyczajenie
 
Avatar sasankaxx
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 17
Dot.: Wygładzenie skóry

Ja też mikrodermabrazje, miałam podobny problem i to pomogło, miałam blizny a po serii zabiegów stały się niewidoczne. Miałam bruzdy które zostały zniwelowane. Jeden zabieg pewnie nie wystarczy i będzie potrzebna cała seria. Ale to skuteczna metoda jak dla mnie, bo mi zadziałało. Robiłam w Krakowie w Osteomedzie..
__________________
"Kochaj wszystkich, ufaj niewielu, nie czyń krzywdy nikomu."

~ William Szekspir
sasankaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 23:47   #5
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Wygładzenie skóry

Dokładnie... jednorazowy zabieg nie wystarczy. Najlepiej decydować się na całą serię ... na 6 w odstępach tygodniowych. Skusiłabym się gdybym miała pieniążki

edit. z domowych sposobów przychodzą mi tylko ziarniste peelingi i nawilżanie po
__________________

Edytowane przez effulla
Czas edycji: 2012-12-03 o 23:48
effulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 10:42   #6
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Wygładzenie skóry

znam ten ból-miałam trądzik, potem przebarwienia.Pozbyłam się jednego i drugiego- okazało się, że mam taki własnie "dziurki" na twarzy.
Co mogę polecić od siebie- mikrodermabrazja jest ok, ale NIE WYGŁADZI aż tak skóry. To bardziej zabieg poprawiający wygląd na 2-5 dni, ja zrobiłam serię 8 mikro+ kwas migdałowy, efekty utrzymywały się jakiś miesiąc, może nawet nie...
obecnie z powodzeniem stosuję ROLKĘ na całą twarz- po 3 tygodniach widzę poprawę, ale ja najpierw robię peeling kawitacyjny, potem rolluję skórę igiełkami 0,5mm, a potem robię sonoforezę- do wyszystkiego dodaję dobre, samorobione kosmetyki z wit.C i A, żele hialuronowe, peptydy. Sonoforezę robię na masce przeciwzmarszczkowej, no i oczywiście- nie ruszam się z domu bez wysokiego filtra na twarzy
Taką całościową pielęgnacją udało mi sie poprawić stan cery i widzę, że powoli te dziurki i "dołki" w skórze wypełniają się od środka (to pododno dzięki rolce).

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Cytat:
Napisane przez effulla Pokaż wiadomość
edit. z domowych sposobów przychodzą mi tylko ziarniste peelingi i nawilżanie po
ja oczywiście opisuję DOMOWE metody
wszystko robię sama i w domku, koszty są znikome w porównaniu do salonów np.jeden zabieg czyli peeling kawitacyjny z hydrolatem oczarowym+ roller 0,5mm z serum pod rolkę (kwas HA, wit.A, wit.C, peptydy, pseudobotox i coś tam jeszzcze) + sonoforeza z ampułką wit .C 20%, robiona na masce żelowej przeciwzmarszczkowej+ krem łagodząco-nawilżający po zabiegu (w moim przypadku sprawdza się bephanten z kroplą wit.c i a oraz 2% kwasem ha) w sumie łączny koszt wyjdzie w granicach jakichś 35pln za zabieg.
Oczywiście trzeba zainwestować kaskę większą, bo wiadomo że nie kupuje się półproduktów tylko na 1 zabieg, ale raczej na 10-20 zabiegów więc powiedzmy ze jednorazowo to koszt 300-400pln ale za to masz w domu na spokojnie nawet 20 zabiegow...w salonie było by 3 może 4 i tez nie wiem na jakich kosmetykach.
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 13:15   #7
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Wygładzenie skóry

a cóż to za rolka ??
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-13, 19:44   #8
MeryMacom
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 6
Dot.: Wygładzenie skóry

Znajoma poddała się temu zabiegowi i była bardzo zadowolona. Efekt był widoczny już po pierwszym zabiegu. Zdecydowała się na mikrodermabrazję diamentową i twarz miała jaśniejszą już po pierwszej wizycie. Cera po 5 zabiegach była już bardzo gładka, pory zaczęły się zmniejszać. Nie spodziewała się kompletnie takiego efektu.
MeryMacom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 22:57   #9
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Wygładzenie skóry

Czy ten tańszy derma roller będzie równie skuteczny ?
http://allegro.pl/derma-roller-mt-az...853965590.html
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 22:41   #10
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Wygładzenie skóry

Effula-ja własnie taki mam i sobie go chwalę, noo taki albo identyczny, kupiłam juz jakiś czas temu więc nie pamiętam od kogo, ale kupowałam też na allegro.
PAmiętaj tylko o dobrych kosmetykach pod rolkę (są stosunkowo tanie, ale powinny być odpowiednio dobrane pod rolkę, nie takie normalne kremy, bo z takimi to więcej szkody niż pożytku będzie), jak znajdę to podam ci linka do wątku o rollowaniu


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=361409 proszę
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...

Edytowane przez la'Mbria
Czas edycji: 2012-12-14 o 22:47
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 22:57   #11
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Wygładzenie skóry

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
Effula-ja własnie taki mam i sobie go chwalę, noo taki albo identyczny, kupiłam juz jakiś czas temu więc nie pamiętam od kogo, ale kupowałam też na allegro.
PAmiętaj tylko o dobrych kosmetykach pod rolkę (są stosunkowo tanie, ale powinny być odpowiednio dobrane pod rolkę, nie takie normalne kremy, bo z takimi to więcej szkody niż pożytku będzie), jak znajdę to podam ci linka do wątku o rollowaniu


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=361409 proszę
Coś nie działa link

Właśnie tak się zastanawiałam, że "na sucho" to chyba nie ma sensu. Jestem zielona w temacie
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-15, 13:32   #12
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Wygładzenie skóry

Cytat:
Napisane przez effulla Pokaż wiadomość
Coś nie działa link

Właśnie tak się zastanawiałam, że "na sucho" to chyba nie ma sensu. Jestem zielona w temacie
oj coś mi sie źle kliknęło

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=361409
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-16, 06:05   #13
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Wygładzenie skóry

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
oj coś mi sie źle kliknęło

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=361409
w dalszym ciągu nic ale poszukam sama
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 18:43   #14
dzasmine
Przyczajenie
 
Avatar dzasmine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 27
Dot.: Wygładzenie skóry

długo szukałam dobrego kremu na nierówności skóry, problemy potrądzikowe itd, aż wreszcie znalazłam na stronie FreezeFrame , a dokładnie CPRx Skin Treatment - Sag , warto zainwestować w swoją skórę, bo efekty są tego warte
dzasmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 04:35   #15
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Wygładzenie skóry

'Mikołaj' mi przytargał peeling z ekologicznego sklepu o ciekawym składzie Jak będzie spoko- dam znać
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 13:42   #16
Martynn23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3
Dot.: Wygładzenie skóry

Ja też miałam dużo blizn i przebarwień po trądziku i mój dermatolog polecił mi laser, który sam wykonał. co prawda przez pierwszy tydzien po tym zabiegu wyglądałam okropnie, ale wszystko się wygoiło po ok 3 tyg i teraz efekt jest super
__________________
Świetne wycieraczki
Martynn23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 19:17   #17
nesca1705
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 46
Dot.: Wygładzenie skóry

Dziewczyny co sądzicie o dermawand (z vita shop lub inny),czy któraś stosowała,z jakim efektem?
nesca1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Medycyna i dermatologia estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:23.