regeneracja rzęs po przedłużaniu 1:1 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Wygraj serum do rzęs Inveo!

Notka

Wygraj serum do rzęs Inveo! Podziel się z nami swoimi trikami i poznaj sposoby innych Wizażanek na piękne oczy i rzęsy! Może to właśnie ty wygrasz hypoalergiczne serum do rzęs Inveo!

 
 
Narzędzia
Stary 2013-12-08, 20:39   #1
Atomowka_ob3
Raczkowanie
 
Avatar Atomowka_ob3
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 62
Exclamation

regeneracja rzęs po przedłużaniu 1:1


witam serdecznie
Zacznę od tego, że moje rzęsy przyjaźnią się już z tuszem spory czas, bo aż 12 lat. Ze względu na to, że mam małe oczy i zostałam obdarzona lichymi rzęsami maluję je codziennie, żeby uwydatnić i zaznaczyć oczy na twarzy. Bez makijażu czuję się tak bez wyrazu. Nigdy nie używałam na moje rzęsy nic oprócz tuszu i czasami smarowałam je odżywką drogeryjną.
Wszystko do czasu...
W lipcu tego roku pierwszy raz przedłużyłam rzęsy metodą 1:1. Byłam bardzo zadowolona z efektu...zero malowania myślałam, zero rozmazywania...byłam taka szczęśliwa...aż w końcu nadszedł czas i je ściągnęłam...a tam koszmar moje rzęsy były krótsze niż rzęsy dolne, było ich o połowę mniej niż wcześniej, były cienkie i jakby poszarpane...
Zaczęłam zmasowany atak:

*zmieniłam tryb życia, jem więcej owoców, warzyw, piję dużo wody, biorę witaminy (suplementy z cynkiem, krzemem) - w sumie jesteśmy tym co jemy.
* od 2 miesięcy piję olej lniany, teraz dopiero widzę efekty na włosach...są pięknie nawilżone (włosy, rzęsy, brwi), czasami tez wcieram kropelkę oleju w brwi i rzęsy. Aplikowałam też na włoski olej arganowy, warto o nim poczytać bo to cudowny kosmetyk.
*do makijażu używam tuszy lepszych firm, a pod tusz zawsze nakładam albo odżywkę, albo specjalną bazę, żeby nie przesuszać już i tak zniszczonych rzęs.
*do demakijażu używam hipoalergicznego płynu miceralnego Dermedic. Jest przeznaczony do skóry suchej, dlatego nie wysusza również rzęs.
*w domu staram sie chodzić bez makijażu, żeby nie potrzebnie nie obciążać włosków.
*używałam olejku rycynowego ale niestety piekły mnie oczy, dlatego kupiłam specjalne serum do rzęs z l'biotica, mam je pod poduszką i nakładam je codziennie przed snem. Chyba temu kosmetykowi zawdzięczam najbardziej spektakularny efekt.
*czasem na noc zamiast serum albo dodatkowo wcieram w rzęsy kropelkę witaminy e
*wazelina fajnie nawilża włoski, są po niej takie elastyczne. Nakładam ją jak chodzę po domu bez makijażu.
*na dno szuflady schowałam zalotkę - polecam bo strasznie łamała mi rzęsy.
*czasem robię okłady z torebek z herbaty, lubię pokrzywę bo włoski są po niej ciemniejsze i ładnie urosły.
*był czas, że nakładałam na rzęsy czystą szczoteczką od tuszu niewielką ilość nafty kosmetycznej z olejem rycynowym. Włoski były grubsze.

Od czasu ściągnięcia sztucznych rzęs minęło prawie 5 miesięcy, moje rzęsy wyglądają już lepiej ale nadal wymyślam różne metody, żeby im pomoc. Nadal szukam złotego środka, który zaprowadzi porządek po tym jak przez miesiąc byłam "szczęśliwa" z powodu pięknych, długich, sztucznych rzęs...następnym razem dwa razy przemyślę temat, zanim zrobię coś takiego.
__________________
[eucerin][/eucerin]

Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
Atomowka_ob3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 19:47   #2
sylwiaaa_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 22
Dot.: regeneracja rzęs po przedłużaniu 1:1

Wow widzę, że zrobiłaś naprawdę wszystko co w Twojej mocy! Jeżeli jeszcze nie próbowałaś to polecam jeszcze witaminę H czyli biotynę albo jeżeli Cię stać to odżywka Revitalash podobno działa cuda, ale równie drogo kosztuje :/
__________________
moje nieśmiałe blogowanie -->www.galeria-urody.blogspot.com
sylwiaaa_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 12:00   #3
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: regeneracja rzęs po przedłużaniu 1:1

hej tu masz sposob aliny http://www.alinarose.pl/2013/04/duzs...oj-sposob.html pomadka z alterry na rzesy ja smaruje tez olejkiem na noc moze byc arganowy albo marakuja jesli znajdziesz, bo jest duzo lepszy, ale wlasnie ciezko dostepny.
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 18:25   #4
CiastoPanda
Rozeznanie
 
Avatar CiastoPanda
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 802
Dot.: regeneracja rzęs po przedłużaniu 1:1

ja polecam siemie lniane
__________________
zrozum...nie jestem chamska, jestem szczera
CiastoPanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 19:06   #5
Wazka93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 893
Dot.: regeneracja rzęs po przedłużaniu 1:1

Też słyszałam wiele dobrego o siemieniu lnianym, więc może rzeczywiście warto
__________________
Zapraszam do mojego bloga
http://codziennamoda.blogspot.com/
Wazka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 12:38   #6
wenus_lifestyle
Raczkowanie
 
Avatar wenus_lifestyle
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 108
Dot.: regeneracja rzęs po przedłużaniu 1:1

Używasz kremu l'biotici w tubce czy serum z plastikową szczoteczką? Bo używałam obu i zdecydowanie lepsze efekty były po tym z plastikową szczoteczką, więc polecam. Dodatkowym plusem jest to, że możemy je stosować jako bazę pod tusz, a kremu z tubki nie
Kiedyś używałam olejku kokosowego i byłam zadowolona- rzęsy się nie wydłużyły, ale pogrubiły i mniej wypadały.

PS. Tak z ciekawości, w jakiej ilości pijesz olej lniany?
__________________
www.wenus-lifestyle.pl
wenus_lifestyle jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Wygraj serum do rzęs Inveo!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-28 13:38:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:34.