Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-19, 20:38   #61
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez Karalajn Pokaż wiadomość
ja miałam taką samą sytuację jak dynahh i gama sunny okazała się strzałem w 10 (kolor fair)

dziewczyny a patrzę jeszcze na podkłady marki Earthinicty - czy któraś z Was stosowała? Jakie wrażenia? Szukam coś bardziej kryjącego w odcieniu zbliżonym do Annabelle (sunny fair)
Earthncity slabo kryje, nie ma porownania do Annabelle. Do tego maly wybor kolorow, jedynym pasujacym bylby pewnie Sunrise.

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez dynahh Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziękuję za radę. Wezmę w takim razie ten sunny fair choć kusi mnie to zmieszanie golden fair +golden light... Tylko jakim sposobem to zamieszać.? Da się jakoś wsypać do jednego odcienia drugi czy trzeba za każdym razem mieszać na wieczku?
Ze względu na konstrukcję opakowań Annabelle najłatwiej wymieszać probki. Ja bym do Golden Fair dosypała Light, aż osiągniesz odpowieni odcień. Mozna do tego tez użyć jakieś stare opakowanie po podkladzie.
Pudełka Annabelle nie bardzo sie nadają, bo raz otwarte (trzeba wyciagnac zatyczke na spodzie) juz sie ładnie nie zamkną.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-20, 08:18   #62
Karalajn
Raczkowanie
 
Avatar Karalajn
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 134
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Earthncity slabo kryje, nie ma porownania do Annabelle. Do tego maly wybor kolorow, jedynym pasujacym bylby pewnie Sunrise.

Dzięki
to jeszcze pytanko - a inne są bardziej kryjące?? Np Lily lolo lub Pixie? Czy jednak sobie odpuścić??




Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Ze względu na konstrukcję opakowań Annabelle najłatwiej wymieszać probki. Ja bym do Golden Fair dosypała Light, aż osiągniesz odpowieni odcień. Mozna do tego tez użyć jakieś stare opakowanie po podkladzie.
Pudełka Annabelle nie bardzo sie nadają, bo raz otwarte (trzeba wyciagnac zatyczke na spodzie) juz sie ładnie nie zamkną.
to chyba zależy od opakowania - bo mi jedno po odsypaniu się nie domknęło i musiałam dodatkowo w celu zabezpieczenia włożyć pudełko z podkładem do woreczka, a drugie jak otwierałam to super się domknęło i jest ok

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

Cytat:
Napisane przez dynahh Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradźcie,mam golden fair i jest trochę za jasny a znów golden Light zbyt ciemny. Czy któryś z gamy sunny byłby właśnie taki pomiędzy?

dynahh - Ty masz próbki tych podkładów? Zanim zakupisz sunny rzeczywiście można spróbować wymieszać oba jak radzi syshda (do starego opakowania bądź nawet jakiegoś małego słoiczka).

Edytowane przez Karalajn
Czas edycji: 2017-03-20 o 08:19
Karalajn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-20, 23:04   #63
oaleksandra
Raczkowanie
 
Avatar oaleksandra
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 43
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Ja dopiero mam zamiar zacząć przygodę z Anabelle Minerals. Miałam już nawet próbki w koszyku, ale doszłam do wniosku, że wolałabym kupić stacjonarnie, a nie przez internet.
oaleksandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 17:20   #64
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez Karalajn Pokaż wiadomość

Dzięki
to jeszcze pytanko - a inne są bardziej kryjące?? Np Lily lolo lub Pixie? Czy jednak sobie odpuścić??






to chyba zależy od opakowania - bo mi jedno po odsypaniu się nie domknęło i musiałam dodatkowo w celu zabezpieczenia włożyć pudełko z podkładem do woreczka, a drugie jak otwierałam to super się domknęło i jest ok

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------




dynahh - Ty masz próbki tych podkładów? Zanim zakupisz sunny rzeczywiście można spróbować wymieszać oba jak radzi syshda (do starego opakowania bądź nawet jakiegoś małego słoiczka).
Podkłady w formule kryjącej mają firmy: Amilie, Neauty, Pixie MLB, Chrimaluxe bez miki. Te firmy mają tez ogromny wybor kolorow, wiec na pewno bys cos znalazla dla siebie.
Prawdę powiedziawszy u mnie Annabelle miał najlepsze krycie i najgorzej wyglądał na twarzy 😐.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 17:39   #65
Karalajn
Raczkowanie
 
Avatar Karalajn
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 134
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Co oznacza dla Ciebie najgorzej? Tak myślę właśnie o Pixie. Podpowiedz prosze jaki kolor byłby bardzo podobny do Sunny Fair? ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karalajn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 22:12   #66
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez Karalajn Pokaż wiadomość
Co oznacza dla Ciebie najgorzej? Tak myślę właśnie o Pixie. Podpowiedz prosze jaki kolor byłby bardzo podobny do Sunny Fair? ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kryjący Annabelle niestety bardzo szybko się u mnie warzył, skora sie pod nim pocila, wiec nie był też trwaly. U mnie wygladal dobrze przez 5 minut, a pozniej splywajaca tragedia.
Sunny Fair, to też moj zimowy kolor. Z innych firm używam następujących odcieni: Pixie Butter Cream zimą, Light Sunset latem, Neauty Golden Fair zimą, Golden Light latem, Amilie Sesame.
I jak mogłam zapomnieć o kryjącym Meow Flawless Feline, który jest jednym z moich ulubieńców? Zimą używam Manx 2 Frisky, latem Manx 3 Naughty.
Z Pixie jest taki problem, ze oni mają bardzo duzo podobnych odcieni, gdzie dopiero przy probowaniu wychodza niuanse kolorystyczne.
Ja bardzo lubię Neauty, to taki bezproblemowy podklad i Meow, ale tu jest gorzej z dostepnoscią, choc wysyłaja do Polski.
Ja bym ci radziła zaopatrzyc sie w probki w sklepie, w ktorym jest kilka firm np. www.mineralsy.pl
Jesli zajrzysz do warkow Neauty i Pixie, to wrzucalam tam zdjecia porownawcze tych odcieni.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 09:46   #67
Karalajn
Raczkowanie
 
Avatar Karalajn
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 134
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Dziękuję Tobie bardzo 😊 za pomoc. Zamowie próbki jak radzisz bo tak bezpieczniej.
Karalajn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-22, 10:02   #68
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez Karalajn Pokaż wiadomość
Dziękuję Tobie bardzo 😊 za pomoc. Zamowie próbki jak radzisz bo tak bezpieczniej.


Powodzenia😀.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 11:55   #69
Karalajn
Raczkowanie
 
Avatar Karalajn
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 134
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Dzięki.
Mam jeszcze pytanie odnośnie kremów z filtrami. Jakie polecacie pod minerały??
Karalajn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 12:34   #70
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez Karalajn Pokaż wiadomość
Dzięki.
Mam jeszcze pytanie odnośnie kremów z filtrami. Jakie polecacie pod minerały??
Myślę, że to sprawa indywidualna, ale ja używam emulsji Lirene 50+ i nie mam zarzutów.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-23, 05:58   #71
Karalajn
Raczkowanie
 
Avatar Karalajn
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 134
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Ok dzięki za info.
Czy ma znaczenie czy to sa filtry chemiczne czy mineralne?
Karalajn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-24, 14:02   #72
201704260901
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

ja mam pytanie o wersję kryjącą ich podkładu. kryje pięknie, nie musiałam nawet używać korektora, ale już po 3-4 godzinach zrobiło mi się straszne ciasto na twarzy, a położyłam 2 cienkie warstwy, jak zwykle - robię tak samo z wersją matującą (albo i 3 cienkie, zawsze jest dobrze) i wygląda ok cały dzień. macie na to jakiś sposób? może tylko jedna warstwa, albo jakiś primer pod podkład?
201704260901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-25, 07:30   #73
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Rzapa lepiej użyć korektor, a dać 1 cieniutką warstwę. To trudny podkład bo lubi się ciastolić, mi tylko krzemionka pomagała z nim.

Zdecydowanie z AM wolę matującą formułę.
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-25, 15:33   #74
april_20
Zadomowienie
 
Avatar april_20
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 018
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
A widzicie, ja za to lubię korektor anabelle nakładać pod oko - mam fisia na punkcie dobrego krycia w tej okolicy (ach, te sińce i cienka skóra <3) i nic mi nie daje takiej pewności jak korektor mineralny
W zmarszczki pod okiem nie wchodzi mi bardziej niż tradycyjne korektory, ale to pewnie kwestia indywidualna.
Akurat szykuje sobie o nim post na blogu, to łapcie fote przed i po
(mam kolor Sunny Cream, jest ciut za jasny, ale pod oczy to nawet pasuje xP)
Gdzieś czytałam, że korektor z AM nie są odpowiednie pod oczy ponieważ wysuszają cienką skórę pod oczami ze względu na jakiś składnik. Ja używam ich tylko na zmiany trądzikowe i przebarwienia.


Czy jest jakiś kod rabatowy na weekend zniżek? Potrzebuje próbek, stacjonarne nie ma a wysyłka droga jak na dwie próbki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
10.12.2014- aparatka (dół i góra- kosmetyczny)
april_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-26, 10:23   #75
Karalajn
Raczkowanie
 
Avatar Karalajn
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 134
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Podkłady w formule kryjącej mają firmy: Amilie, Neauty, Pixie MLB, Chrimaluxe bez miki. Te firmy mają tez ogromny wybor kolorow, wiec na pewno bys cos znalazla dla siebie.
Prawdę powiedziawszy u mnie Annabelle miał najlepsze krycie i najgorzej wyglądał na twarzy 😐.
Napisz mi proszę jeszcze jaką formułę PIXIE zamówić bo widzę, że są dwie
Karalajn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-26, 16:28   #76
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Dziewczyny znacie może odpowiednik kolorystyczny sunny fairest z innej firmy? Kolor jest dla mnie idealny, akurat taki jak moja szyja, ale podkład za bardzo mi się warzy, i to już po 3 godzinach.
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-26, 16:31   #77
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez Karalajn Pokaż wiadomość
Napisz mi proszę jeszcze jaką formułę PIXIE zamówić bo widzę, że są dwie
Jeśli masz taką możliwość weź obie. Zobaczysz, która będzie lepiej na tobie leżała. MLB jest bardziej kryjąca, Amazon Gold lżejsza. Jesli potrzebujesz krycia, to radziłabym korektor + podklad.

Edytowane przez syshda
Czas edycji: 2017-03-26 o 18:10
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-26, 19:11   #78
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

@Looisse a jaka masz formułe? jezeli kryjącą tio przerzuć sie na mat, albo sporóbuj rozświetlającej
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-26, 21:47   #79
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
Dziewczyny znacie może odpowiednik kolorystyczny sunny fairest z innej firmy? Kolor jest dla mnie idealny, akurat taki jak moja szyja, ale podkład za bardzo mi się warzy, i to już po 3 godzinach.
Mnie z AM pasował Sunny Fairest, teraz używam Golden 620 z Clare Blanc i jestem bardzo zadowolona
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-27, 10:16   #80
Karalajn
Raczkowanie
 
Avatar Karalajn
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 134
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Jeśli masz taką możliwość weź obie. Zobaczysz, która będzie lepiej na tobie leżała. MLB jest bardziej kryjąca, Amazon Gold lżejsza. Jesli potrzebujesz krycia, to radziłabym korektor + podklad.
dzięki - wezmę jedną wersję bo nie chcę znowu wydać tyle kaski na próbki, zdecydowałam się na MLB

napiszcie mi proszę jeszcze czy wiecie na czym polega zestaw refillowy podkładu - gdzie wybiera się dwa odcienie i jest w zestawie kulka mixer
Karalajn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-27, 21:32   #81
Szczypiorowaa
robię przyczajke
 
Avatar Szczypiorowaa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: Ślunsk
Wiadomości: 80
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Jako, że zainwestowałam jakiś czas temu podzielę się swoją opinią Mam cere trądzikową, używam maści, wcinam prochy , więc nie mam tu na myśli "dwóch pryszczyków przed okresem" + do tego liczne przebarwienia...

Do tej pory używałam podkładu typu BB, korektora, pudru.. A że słabe umiejętności malarskie mam to czułam jak obciążam buzie. Skusiłam się na próbki AM (natural light kryjący) - mam ją już z 2 tygodnie? Więc bardzo wyyyyyyydajny produkt! Zamówiłam już normalne pudełeczko + MUSZĘ zamówić korektor, ponieważ sprawdza się, a saszetka próbki się kończy.

Opinia podkładu? Jak do tej pory na +
- Minimalna ilość wystarcza, żeby wygładzić buzię i co nie co zakryć (pewno jakbym dała więcej to i zakryłoby więcej, ale nie lubie takiej tapetki) = wydajność; pudełeczko wystarczy mi chyba na rok
- Buzia nie świeci mi się tak jak po BB, jest do wytrzymania, więc pudruje jedynie nosek = kolejny + dla oddychającej buźki!
- Szybko się nakłada
- Trwałość ok, po całym dniu na uczelni raczej robi robotę
- Zależy od światła ale raczej "ujednolica" się z cerą (chociaż w moim przypadku, gdy posmaruje się jakąś maścią to po nałożeniu podkładu widać tam "brązowe/pomarańczowe" odcienie, może inaczej się nie da?)

Korektor? Mam wrażenie, że lepszy efekt jest po nałożeniu go na większą powierzchnie policzków (tam mam "problemy") niż na pojedyncze zmiany i kropy.. Ale to chyba zależy. Nie jestem ekspertką od makijażu

Podsumowując, dla osoby z moimi problemami - polecam. Oczywiście zawsze coś widać, ale uważam, że lepsze to i naturalne rysy niż efekt maski i pudrowa twarz
Szczypiorowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-28, 13:25   #82
joanna0222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Hej,
Szczypiorowaa, mam pytanie: jakiego pędzla używasz do aplikowania minerałków AM?

Edytowane przez joanna0222
Czas edycji: 2017-03-28 o 13:27
joanna0222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-28, 17:49   #83
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
@Looisse a jaka masz formułe? jezeli kryjącą tio przerzuć sie na mat, albo sporóbuj rozświetlającej
Mam formułę matującą. Innych też próbowałam i nie są lepsze.
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-28, 17:52   #84
elwiratym
elwiratym
 
Avatar elwiratym
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Niewodnica Kościelna
Wiadomości: 31
Wink Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

W moim przypadku kosmetyki z Annabelle Minerals dobrze się sprawdziły i nie wyobrażam sobie obecnie makijażu bez ich podkładu
elwiratym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-28, 21:31   #85
Szczypiorowaa
robię przyczajke
 
Avatar Szczypiorowaa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: Ślunsk
Wiadomości: 80
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez joanna0222 Pokaż wiadomość
Hej,
Szczypiorowaa, mam pytanie: jakiego pędzla używasz do aplikowania minerałków AM?
Zgodnie z radą w opisie AM - pędzel kabuki. Bardzo, bardzo się nie znam w kwestii pędzelków i ogólnie makijażu, więc poszłam w ciemno. I nie narzekam
Szczypiorowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-28, 23:55   #86
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

a próbowałaś z innym kremem może?
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-29, 08:56   #87
blania86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Bardzo lubię ich podkłady. Nigdy nie sądziłam, że kosmetyk mineralny będzie miał tak dobre krycie.
Mam tylko czasami problem z dobraniem koloru na odległość, ale widzę, że jest tu wiele przydatnych wskazówek.
Dzięki!
blania86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-10, 07:12   #88
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Nie wiecie czy szykuje się jakaś promo na AM?

Skusilam sie ostatnio na Amilie Coverage, byloby dobrze, gdyby nie kolor - zbyt ciemny W AM mam Golden Light = IDEAŁ, a w Amilie Golden - Sandy Medium. Nie wiem czy wracać do AM, czy dorwać jaśniejszego Amilie.
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-10, 18:21   #89
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Macie jakieś doświadczenie, porady odnośnie nakładania podkładu kryjącego na mokro? Szczególnie gąbką? Próbowałam kilka razy, ale jestem nie do końca zadowolona. Na sucho nie lubię bo mam za suchą skórę i wszystko widać. Jak nakładam na mokro to podkład się nierówno rozkłada na gąbce i nie mogę stemplować tylko muszę jakby rozcierać, a gąbka za chwilę wysycha, więc prawie jakbym nakładała na sucho
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 17:51   #90
201704260901
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

czy pudrem glinkowym można przypudrować płynny korektor pod oczy?
201704260901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-04 18:41:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:07.