Moja mama jest naj... lepszym doradcą życiowym! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Moja mama jest NAJ

Notka

Moja mama jest NAJ Maj to miesiąc miłości, budzącego się życia i miesiąc naszych kochanych mam. W związku z tym przygotowaliśmy dla Was razem z marką Rossmann kolejne zadanie konkursowe, w którym prosimy Was o wątki poświęcone Waszym Drogim Mamom.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-05-06, 12:56   #1
letniwiatr2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3

Moja mama jest naj... lepszym doradcą życiowym!


List do Mamy...

Droga, nbajukochańsza ma Rodzicielko!
Dziękuję Ci najszczerzej z całego serca za wszystkie wpojone mi wartości, które od dziecka pielęgnowałaś, aby miały właściwe ukierunkowanie w mojej egzystencji. Pragnę nosić je w sobie i głosić wszystkim tym, którzy zapragną czerpać z nich siłę na rozwój własny.
Dziękuję również za wiarę we wszystkie poczynania i sukcesy, jakich się powzięłam. Jesteś dla mnie najlepszym wsparciem i podporą życiową. Jedno słowo, wyrażające „dziękuję” przez te 20 lat wytrwałości z Twojej strony- dzisiaj może nie wystarczyć. Ale chcę, byś wiedziała, że dla mnie każdy dzień z mojego życia dzięki Tobie zyskał barw, jakich pozazdrościć może mi niejedna osoba.
Dziękuję też za szczerą ocenę, gdy wiesz, że coś robię nie tak. Gdy podejmuję niewłaściwe kroki – otwierasz mi oczy. Gdy źle lokuję swoje uczucia – uświadamiasz mi popełniane błędy. Gdy trzeba – sprowadzisz mnie szybko do tzw. „parteru”. Przecież wiesz, co dla mnie dobre.
Dziękuję za uśmiech i tę radość, która towarzyszy nam zawsze, gdy jesteśmy blisko siebie. Za żarty, których inni nie muszą rozumieć, za tajemnice, których inni nie muszą znać. Dziękuję za to, że dzięki Tobie jestem. Tak bardzo chciałaś mieć córkę… I masz. Mimo boleści, mimo trudów, gdy ząbkowałam, gdy przechodziłam okres młodzieńczego dorastania, mimo stresów, gdy zdawałam maturę i prawo jazdy… gdy zrywałam z chłopakiem i patrzyłaś na me łzy… mimo wszelkich przeszkód, które stawały Ci na drodze wraz z nowym obowiązkiem nad dzieckiem w domu – staram Ci się wynagrodzić nieprzespane nade mną noce i nerwy.
Kocham Cię Mamo, jesteś najwspanialsza na świecie. Razem możemy dużo! Dałaś mi postawy mądrego patrzenia na świat i myślenia na wysokim poziomie. Dzięki Tobie jestem człowiekiem inteligentnym, wykształconym i otwartym na świat. Dzięki Tobie wiem, że moje życie nie jest pozbawione sensu. Wierzę, że nasze relacje będą się utrzymywać nadal na tak pięknym poziomie. Życzę sobie w głębi serca tego… Wiesz przecież, że gdy przez chwilę się pokłócimy, wszystko inne w moim życiu się sypie…
Uwielbiam w Tobie tę radość życia Mamo. Śmieję się, kiedy inne kobiety patrzą na nas i pytają się, czy jesteśmy siostrami. Kocham Twoje żarty i to, jaka jesteś. Cenię sobie każde nasze sekundy, kiedy przebywamy razem, kiedy zmęczone oglądamy film nie mówiąc nic, lub kiedy mamy możliwości finansowe – idziemy na miasto i kupujemy to, co wpadnie nam w oko.
Cieszę się Mamo, że tworzysz w domu to ciepło rodzinne, którego w innych domach czasami brak. Dziękuję Ci też za to, że urodziłaś mi siostrzyczkę – tak bardzo przecież chciałam mieć rodzeństwo… Miałam 13 lat, mało wiedziałam o życiu. Nie musiałaś, mogłaś się bać, mogłaś nie chcieć, czuć inne powołanie, przygniecenie obowiązkami, i inne.. Mogłaś… a jednak mimo trudów, boleści i problemów zdrowotnych, urodziłaś wspaniałą Patrycję. Pozwoliłaś mi jej nadać imię. Między mną a nią jest 13 lat różnicy. Pati lada chwila idzie do Pierwszej Komunii Świętej… już za 2 dni. Wszyscy się stresujemy, przeżywamy i patrzymy na to z ciekawością, czy będzie to tak, jak podczas mojej uroczystości, czy też nie… Czasy się zmieniły, a Ty nadal masz w sobie ducha walki i siłę, którą podziwiam, której mi czasami brak a Ty masz i siejesz wokół siebie – „zarażając” pozytywnie innych. Za to również Ci dziękuję Mamo. Jesteś wspaniała.
Dziękuję za to, że mamy silne więzi rodzinne. Zamiast cieszyć się „wolnością studencką”, ja pakuję walizki i z przyjemnością wracam do domu napić się z Tobą herbatki z cytrynką i miodem. Zawsze powtarzasz wtedy: „cieszę się, że mam przy sobie rodzinę w komplecie. Brakowało mi Twojej radości i uśmiechu córa”. Bardzo budujące. Zresztą, Ty wiesz, kiedy trzeba mnie podbudować. Jesteś niesamowita.
Dziękuję Ci mamo za to, że jesteś taka nowoczesna, że lubisz się śmiać, to takie piękne! Że lubisz posługiwać się młodzieńczymi sloganami, kiedy inne kobiety nie rozumieją, co mówisz do mnie, - ja w lot pojmuję i śmiejemy się do rozpuku. To wszystko jest bezcenne.
Dziękuję Ci za to, że jesteś otwarta na świat i pozytywnie myśląca. Że masz w sobie dużo energii. Że lubisz jak ja słuchać głośno muzyki, która jest miła dla ucha i daje tzw. „kopa”. Dziękuję też za to, że z dumą opowiadasz o naszych sukcesach, kiedy ja przyniosę dobrą nowinę z uczelni a siostra 5 z polskiego.
Mamo, jesteś NAJLEPSZA we wszystkim co robisz. Dziękuję za dobre geny. Za mój żywot. Za siostry żywot. Za możliwość edukowania się i za dobre rady. Jesteś najcudowniejszym rodzicem pod słońcem. Dziękuję.

Twoja Najstarsza Córka.
letniwiatr2 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Moja mama jest NAJ


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:32.