Pomóżcie mi zorganizować czas w dniu wesela - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-16, 17:23   #1
darcik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 88

Pomóżcie mi zorganizować czas w dniu wesela


Hej dziewczyny! Mam straszliwy problem z zorganizowaniem sobie dnia ślubu.Chodzi o to,że nic nie będzie po mojej myśli- tzn. tak jak sobie wymarzyłam.Otórz-zdjęcia mają być przed ślubem .ślub jest na 16.00, a zdjęcia na 13. Chodzi mi o to jak rozplanować przyjazd pana młodego do mnie? Jak to konkretnie ma wyglądać-bo przecież bedzie musiał mi dać bukiet.A później gdy przyjdzie pora do kościoła jeszcze raz mi da bukiet by kamerzysta nagrał razem z gośćmi? I jeszcze jedno- jak przyjedzie po mnie na zdjęcia -maja one trwać do 15 to co przez tą godzinę mamy robić? No ja napewno będę poprawiać makijaż a on? Czy znowu jedzie do siebie i jak nigdy nic przyjeżdża o 15.30 już w konkretnej sprawie? I jak to wogóle zrobić z kamerzystą? Jak widzicie pogubiłam się i nie wiem jak zaplanować przyjazd pana młodego. co myślicie o tym byśmy sie ubierali w jednym domu tyle,że ja na górze ,a pan młody na dole?Może byłoby to lepsze rozwiązanie?Wy napewno mi pomożecie- bardzo na was liczę
darcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 17:33   #2
darcik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 88
Dot.: Pomóżcie mi zorganizować czas w dniu wesela

zapomniałam jeszcze dodać ,że zdjęcia bedą w tym dworku co mamy wesele- czyli i plener i studio ,bo są przepiekne wnetrza. Więc może poprostu sesje zdjęciową zrobić tam? ale o której? i czy ładnie wyjdą zdjęcia? no bo to będzire wieczór najprawdopodobnie jsesja zdjeciowa wypadłaby około 19.00 - za nim dojedziemy z kościoła , pożniej obiad pierwszy taniec. Dodam że ślub 14.07.07 czy to jest lepszy pomysł od poprzedniego?doradźcie
darcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 22:07   #3
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Pomóżcie mi zorganizować czas w dniu wesela

Uuu... faktycznie masz problem. Początkowo pomyslałam,ze może lepiej byłoby gdyby to kamerzysta przyjechał wczesniej, a młody zawsze tą godzinke mógłby u Ciebie poczekać (zleciałaby momentalnie). Ale faktycznie przydaliby się goscie, no i ukłon...
Ja osobiście chyba byłabym za Twoim drugim pomysłem, skoro zdjęcia mają być robione tam gdzie wesele.. Poza tym bylibyście juz odstresowani, wszystko spokojnie,z uśmiechem. Może załapolibyście się na piekny zachód słońca... A i przed slubem miałabyś więcej czasu dla siebie. Wiadomo kosmetyczka, fryzjerka itp. U mnie często były zbliżenia na dłonie,na obrączki,a jednak nie chciałabym jej zakładac przed przysięgą.
Ja też miałam ślub o 16tej,ale było jeszcze tyle spraw do załatwienia,że bałam sie,że nie zdążę i będzie tak jak u mojej siostry ciotecznej u której byłam za starszą-my się jeszcze ubierałysmy, a młody juz czekał pod drzwiami
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 16:35   #4
darcik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 88
Dot.: Pomóżcie mi zorganizować czas w dniu wesela

ja po głębszych przemyslałam że faktycznie ta druga opcja jest fajniejsza masz racuję troche dziwn ie zakladać wcześniej obrączki, Jakoś sobie tego nie wyobrażam
darcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 17:42   #5
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Pomóżcie mi zorganizować czas w dniu wesela

Wiesz, ja mam inny problem. Slub też o 16.00 a o 14.00 zdjęcia i właśnie się dowiedziałam ,że jest taki przesąd że pan młody nie powinien widzieć sukni do ceremonii - a tu wcześniej zdjęcia w studiu i jeszcze trzeba by założyć do nich obrączki. Nie wiem co o tym myśleć , a tu juz fotograf zamówiony. Chodzi o to że my robimy tylko przyjęcie nie wesele -takiie do 23.00 maxcwięc nie chcemy zostawiać roiny na 3 godz na plener i jeszcze studio, dlatego wymyśliłam studio przed ślubem.
Co ja mam zrobić??
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 17:58   #6
darcik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 88
Dot.: Pomóżcie mi zorganizować czas w dniu wesela

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
Wiesz, ja mam inny problem. Slub też o 16.00 a o 14.00 zdjęcia i właśnie się dowiedziałam ,że jest taki przesąd że pan młody nie powinien widzieć sukni do ceremonii - a tu wcześniej zdjęcia w studiu i jeszcze trzeba by założyć do nich obrączki. Nie wiem co o tym myśleć , a tu juz fotograf zamówiony. Chodzi o to że my robimy tylko przyjęcie nie wesele -takiie do 23.00 maxcwięc nie chcemy zostawiać roiny na 3 godz na plener i jeszcze studio, dlatego wymyśliłam studio przed ślubem.
Co ja mam zrobić??
ja też uważam że z tymi obrączkami to troche trudna sprawa, fotograf proponował nam sesje w innym dniu po weselu, ale nie sądze by to byl dobry pomysł.Poniewaz to juz nie te emocje, miny, wrażenia,makijaż, no ogolnie cala oprawa. Ja jestem chyba w lepszej sytuacji bo mamy małe weselisko i te zdjecia mozna zrobić póxniej. U cibie bedzie z tym gorzej, bo przeciez nie bedziesz robić zdjęć o 23?Chociaż tak sobie myśle że sesja trwa z 1,5 godziny więc mysle że jesli byscie bardzo, badzo chcieli zachować tradycję (tzn. by pan młody nie widzial wczesniej młodej)zróbcie sesje na 18-gora do19.30 , przeciez nic sie nie stanie jak goście przez ten czas posiedzą bez was.
darcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 21:32   #7
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Pomóżcie mi zorganizować czas w dniu wesela

Wiesz darcik, przemyslałam tę sprawę i skłaniam się jednak ku mojej pierwotnej wersji czyli zdjęcia o 14.00. Nie byłam w czerwonych majtkach na studniówce a mature zdalam na piątki i tyle rozwodów wokół że trudno uwierzyc, żeby takie przesądy coś mogły zdziałać w jedną czy drugą stronę.
Jeszcze sie zastanowimy, i sukni przed dniem ślubu tż nie pokarzę ale zdjęcia chyba przed śubem.
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-18, 23:28   #8
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Pomóżcie mi zorganizować czas w dniu wesela

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
Wiesz darcik, przemyslałam tę sprawę i skłaniam się jednak ku mojej pierwotnej wersji czyli zdjęcia o 14.00. Nie byłam w czerwonych majtkach na studniówce a mature zdalam na piątki i tyle rozwodów wokół że trudno uwierzyc, żeby takie przesądy coś mogły zdziałać w jedną czy drugą stronę.
Jeszcze sie zastanowimy, i sukni przed dniem ślubu tż nie pokarzę ale zdjęcia chyba przed śubem.
Mój mąż tez widział moją suknię przed ślubem,bo zawoził mnie do krawcowej
Jak my pojechaliśmy na sesje w trakcie wesela,to teraz wszyscy mówią,że na własnym weselu nas nie było Ale tak naprawdę,to po sesji pojechalismy jeszcze do dziadka męża,bo ze wzgędu na swój wiek,jak również ze względów zdrowotnych,nie mógł uczestniczyć w weselu. Wzruszył sie gdy nas zobaczył...
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 18:38   #9
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Pomóżcie mi zorganizować czas w dniu wesela

więc postanowione, dzięki. Ale teściowa padnie jak usłyszy
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 23:50   #10
darcik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 88
Dot.: Pomóżcie mi zorganizować czas w dniu wesela

wiecie co?, tak naprawdę to ja myslę tak samo jak wy co tam przesądy dla mnie toewidentnt bzdury nie wierzew żadne zabobony , gdyby tak było że 13 piatek przynosi pecha, czarny kot , 3 siodemki, 3 szóstki, maj i inne miesiące bez r, róże na śłubie, pożyczona sukienka bądż mierzona przez kogoś innego
dajcie spokój, ja uważam, że jesli ktoś ma być szczęśliwy to będzie bez względu na wszystko))
darcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 23:50   #11
darcik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 88
Dot.: Pomóżcie mi zorganizować czas w dniu wesela

acha a teściowa się nieliczy hihihih
darcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-21, 09:47   #12
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Pomóżcie mi zorganizować czas w dniu wesela

moja teściowa mowi tak: małgosia tylko że by on niewidział cie w skuni przed ślubem i to nie jest jakiś przesąd!!!:
ale ma argumenty, he
ale tak w ogóle to jest ok
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 16:00   #13
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Pomóżcie mi zorganizować czas w dniu wesela

Ależ w lipcu o 19 jest jasno Moja droga, niewidze problemu, by przesunąć sesję na 19, choć ja jakoś bardziej obstaję za robieniem jej w innym dniu, niż ślub mimo, że podobno wtedy nie ma juz takiego błysku w oku

Co do oglądania sukni, to przecież i tak Pan Młody zobaczy Was przed ślubem, bo skoro błogosławieństwa z tego co czytam mają być, to to też trwa i jest przed ślubem, a nie przy ołtarzu Dlatego uważam, ze róbcie jak komu wygodniej, bo skoro macie krótkie przyjęcie weselne, a nie chcecie w innym dniu bo i obrawa i dodatkowe koszta, to nie widze problemu. A co do sesji to trwać może ona do 3 godzin, a 1,5 to bardzo bardzo małe minimum z maleńką liczbą póz i raczej tylko w studio Zarezerwujcie na to minimum 2,5 godz. albo 2 o ile jest to w tym samym miejscu do wesele i nie będziecie musieli się przemieszczać.

Kociulek to bardzo miły gest Napewno się Dziadkowi łza w oku zakręciła, jak Was takich wystrojoncyh zobaczył Bardzo miłe
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 18:50   #14
mayaha
Wtajemniczenie
 
Avatar mayaha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 951
GG do mayaha
Dot.: Pomóżcie mi zorganizować czas w dniu wesela

ojej, ja raczej nie bede miec tego problemu bo slub mam o 13-tej (tylko taka godzina wchodzi w gre bo to niedziela 22.02 i wiadomo normalne msze) tak wiec zdjecia pewnie wieczorkiem a dodatkowo moze w poniedzialek? zastanowie sie jeszcze. za to zastanawiam sie jak ja zdaze z kosmetyczka, fryzjerem itd. o ile wogole uda mi sie zaltwic kosmetyczke bo w niedziele jest z tym problem (a nie mam w miejscu gdzie mieszkam duzego wyboru)
ile wogole czasu powinnam przeznaczyc na fryzjera i makijaz?
mayaha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 19:42   #15
darcik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 88
Dot.: Pomóżcie mi zorganizować czas w dniu wesela

ojej faktycznie do 13 godziny to troche mało czasu. Ale myśle że dasz radę i wszystko pójdzie ok. Jeśli chodzi o fryzjera - zależy jakie masz włosy i jaka chcesz fryzurę. Bo wiadomo że jeśli chciałabyś loki to trochę czasu zleci. Ja myślę że 1 godz. spokojnie starczy na jakąś fajna fryzurkę, podobnie mysle o kmosmetyczce .Jej też napewno wystarczy godzinka, by zrobić Cię na bóstwo. A tak wogóle to jestem w szoku, bo nie wiedziałam że ślub może być w niedziele, ponieważ nigdy się z tym nie spotkałam
darcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 20:25   #16
mayaha
Wtajemniczenie
 
Avatar mayaha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 951
GG do mayaha
Dot.: Pomóżcie mi zorganizować czas w dniu wesela

z ta niedziela to bylo tak ze po prostu zdecydowalismy sie w listopadzie a z wolnymi lokalami w tym czasie wiadomo... a ze nie chcielismy czekac to padlo na niedziele. na dzis dzien wszystko byloby OK poza kosmetyczka. licze sie z tym ze sama bede sobie robic makijaz
mayaha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 20:29   #17
mayaha
Wtajemniczenie
 
Avatar mayaha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 951
GG do mayaha
Dot.: Pomóżcie mi zorganizować czas w dniu wesela

a co do fryzurki to mam wlosy proste sredniej dlugosci. ciagle mysle jaka fryzurka ale jeszcze sie nie zdecydowalam. na pewno nie chce koka. w kazdym badz razie jestem na etapie szukania
mayaha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 00:30   #18
wkretka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 11
GG do wkretka Send a message via Skype™ to wkretka
Dot.: Pomóżcie mi zorganizować czas w dniu wesela

moim zdaniem to tylko zabobony, ktorymi nie warto sie przejmowac..
my mamy slub o 18, a ze zdjecia mamy w plenerze to tez musimy zrobic przed slubem..
a co do pana mlodego to moj chlopak pochodzi z miejscowosci polozonej 600 km ode mnie wiec bedzie sie szykowal do slubu mnie w domu..
mysle ze nie to jest wazne ze bedzie mnie widzial w sukni przed slubem, czy tez ze musimy zalozyc obraczki wczesniej.. wazne jest to ze sie kochamy i chcemy byc razem.. i wierze, ze zadne zabobony nam w tym nie przeszkodza..
pozdrawiam..
wkretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 13:02   #19
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Pomóżcie mi zorganizować czas w dniu wesela

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
Kociulek to bardzo miły gest Napewno się Dziadkowi łza w oku zakręciła, jak Was takich wystrojoncyh zobaczył Bardzo miłe
Oj łezka pociekła
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:29.