płaski brzych miraculum..czy cos:D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-01, 19:03   #1
HaNy_BaNy_OnA
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Mielec:]
Wiadomości: 4
Question

płaski brzych miraculum..czy cos:D


Hmm...tak sobie pomyslalam ze zapytam tutaj bo nie wiem gdzie...czy mzoe ma ktos lub mial z was Taki krem wyszczplajacy płaski brzuch miraculum czy jakos tak..? bo czytalaam o tym osttanio na necie i nie weimc zy to chcociaz troche daje jakis rezultat.. od razu upzredzam ze cwicze codziennie po 100 polbrzuszkow, 50 na skos i jakies tam przyasiady jak mi sie zachce ale to tak tlyko o... no i jesli o jedzeni chodzi to jem tlyko jakas bulke w szkole i obiad lekkii i na tym moj jadlospis sie konczy...zadnej kolacji zxiemniakow i slodyczy...niby psiza ze sie 8 cm traci..mi by wystaczyly 2 no i ujedrnienie bo ja juz cwicze od stcznia 1 te brzyszki i ejstem na diecie i schudlam tlyko 3 kg ale nie widac
HaNy_BaNy_OnA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-01, 19:10   #2
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: płaski brzych miraculum..czy cos:D

Jeżeli to Twoje całkowite dzienne menu, to nigdy nie schudniesz, bo jedząc mniej niż 1000 kcal. spowalniasz sobie coraz bardziej metabolizm. Skoryguj to, zanim zaczniesztyć od wszytstkiego.

A kremu nie próbowałam
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-01, 21:06   #3
HaNy_BaNy_OnA
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Mielec:]
Wiadomości: 4
Dot.: płaski brzych miraculum..czy cos:D

Hmm...no ja...to jem tak kolo 100 kalori...moye troche mniej...tak z 900...nie wiem nie liczylam nigdy...az sobie policze
HaNy_BaNy_OnA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 05:41   #4
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: płaski brzych miraculum..czy cos:D

Poza tym najlepiej jeść mniejsze posiłki co 3 godziny, jeśli przerwy są większe, metabolizm pada również
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 06:45   #5
dorcius
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 602
GG do dorcius
Dot.: płaski brzych miraculum..czy cos:D

vadi dobrze prawi....mniej niz 1000 kcal to sobie predzej krzywde zrobisz niz cos dobrego z tego wyjdzie...powinno sie jesc ok 5 posiłków dziennie w rownych odstapach czasu..no jest sporo tych zasad..radze poczytac ułozyc sobie sesowna diete ktora bdzie dostarczała wsyztskich potrzebnych skłądników do tego trening areobowy bądz siłowy i jakies pdstawy juz są
Zapraszam na www.sfd.pl dział odzwywianie,trening poczytaj..tam kopalnia wiedzy jest.
A same brzuszki tłuszczyki nie spala jedynie co to miesnie sie wzmocnia ale co z tego jak bedą pod tłuszczykiem? cwiczenia areobowe (biegi,rowerek) najlepsze na spalanie tłuszczyku...
No ale poczytaj..bo teraz to sobie krzywde robisz jedzac bułke i obiad na dzien
dorcius jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 06:51   #6
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: płaski brzych miraculum..czy cos:D

Zgadzam się z dziewczynami
1) poczytaj dokładnie nasze frum i sfd
2) jedz więcej! nie ważne że zjadasz ok. 1000 kcal jeśli załatwiasz to wszystko dwoma posiłkami. nie będę się tu rozpisywać o odżywianiu, ale poczytaj i zmień nawyki
3) niestety troszkę mało tych ćwiczeń jeśli mają mieć na celu coś więcej niż tylko ujędrnienie
4) niestety same kremy cudów nie czynią
5) trzymam kciuki za wprowadzanie pozytywnych zmian życie, bo tym co teraz robisz rzeczywiście tylko krzywdę możesz sobie zrobić
6) buziaki
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 19:00   #7
HaNy_BaNy_OnA
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Mielec:]
Wiadomości: 4
Dot.: płaski brzych miraculum..czy cos:D

ej no ale mi chodzi tlyko o 2 cm mniej w talii... esh nie nzma sie ale po tych 100 brzyszkach itp to mi sie troszke splaszyl brzusek ...tak mi sie zdawalo przynajmnije tlyko chcialam sie dowiedziec czy taki krem zeczywscie cos moze zdzialac? choc watpie w to szzcerze...:P bo juz nawte ani nogi ani brzuch mi nie pzreszkadza tak strasznie..ale chialabym meic 2 cm mniej w tali..a ja tluszczu znowu nie mam niewidomo jakiego...
HaNy_BaNy_OnA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-02, 19:20   #8
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: płaski brzych miraculum..czy cos:D

Szczerze mówiąc, już nie wierzę w żadne odchudzające kremy. Tylko dieta + ćwiczenia, możesz do tego dodać peeling kawowy (boski! ponoć stosowany regularnie działa wyszczuplająco i antycellulitowo) i jakiś balsam ujędrniający, albo antycellulitowy (np. ziaja, nivea q10), zajrzyj też do wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=54221
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 22:45   #9
beauty_sleep
Raczkowanie
 
Avatar beauty_sleep
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 173
GG do beauty_sleep Send a message via Skype™ to beauty_sleep
Dot.: płaski brzych miraculum..czy cos:D

hany mi udało zgubić się kilka cm w brzuszku robiąc 6weidera, nosząc pas neoprotenowy podczas ćwiczen i masując brzuch (krem wyszczuplający plus uządzonko do masazu), no i oczywiście dieta. dziewczyny mają rację. lepiej jeść kilka razy dziennie małe porcje niż raz dużą. narazie dziennie przyjmuje jakieś 900kcal w dni treningowe jest to o jakieś 200 więcej.
mój problem natomiast jest innej natury. udało mi się zgubić tłuszczyk z brzucha ( w koncu jest płaski ) ale bardzo chciałabym mieć delikatną krateczke... męczę się codziennie z szóstką, plus co drugi dzien na silowni ale nie widze zadnych efektow... moze jestem niecierpliwa.
beauty_sleep jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 23:17   #10
_wanilka_
Raczkowanie
 
Avatar _wanilka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 405
GG do _wanilka_ Wyślij wiadomość przez MSN do _wanilka_
Dot.: płaski brzych miraculum..czy cos:D

...zaskoczyłyście mnei teraz!!
Zawsze myślałam, ze im mniej tym lepiej..a nie, że powinno być 1000
tzn. neiżebym nic nie jadła lub coś podobnego..ale takie własne rozmyślania
..dzięi z ainfo i uświadomienie
_wanilka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 21:01   #11
HaNy_BaNy_OnA
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Mielec:]
Wiadomości: 4
Talking Dot.: płaski brzych miraculum..czy cos:D

no jem teraz czesciej a tyle samo, tlyko ze rozbiajm to na ok 5 posilkow...:P dzieki za rady a ta szostke tez cwiczylam..podobno mialy byc po tygodniu efekty a u mnie miesiac nic nie dal...nie wiem mzoe ja jakas uposledzona ejstem? wszytko wykonywalam jak najbardziej tak bo jak ja juz cos robie co ma dac rezultat a nie ejst przyjemne i robvie to tlyko dla rezultatu to dokladnie zbeym nie miala sobie nic do zarzucenia...
beauty_sleep a ile czasu ty juz ta 6 robisz?

wlasnie jesli chodzi o balsam chcialam kupic ten miraculum czy cos ale nie wiem czy dobry niby na necie polecaja..ale sama nie wiem czy nie lepiej kupci jak ten co mialam osttanio...dove..no wiec ie ten co gadaja ze ujedranienie cial modelek to nie ejst zadne wyzwanie... on jest dobry, ptrzymnamniej u mnie sie sprawdzal...mzoe to dlatego ze mialam zel pod prysnic, balsam i ten krem zel cos tam cos...? ale cialo mialam jedrniejsze...przynajmnej na brzuchu...

o kawie tez slyszlaam:P

ja jesli chozi o uda to spoodno jest doibzre nasmarowac cytryna i obwinac folia...hmm...podobno dobre to ale nie wiem sama...probowalyscie mzoe?


no dobra...rozpisalam sie:P
pozdrawiam syskich i zfekuje za rady
HaNy_BaNy_OnA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-03, 21:05   #12
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: płaski brzych miraculum..czy cos:D

Więc tak - trenerka z siłowni powiedziała mi, że a6w to zabójstwo dla mięśni brzucha

A Suzana oświeciła mnie, że owijanie folią bardzo szkodzi na krążenie :|

Także najlepsze i nejbezpieczniejsze chyba nadal zostaje 1000-1200 kcal. + duzo ruchu
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 21:23   #13
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: płaski brzych miraculum..czy cos:D

Cytat:
Napisane przez vadi
Więc tak - trenerka z siłowni powiedziała mi, że a6w to zabójstwo dla mięśni brzucha
Też miałam takie wrażenie więc odstawiłam.. 40-pare dni ćwiczenia brzucha bez ani dnia na regeneracje? Ten trening został stworzony dla kulturystów, żeby przed zawodami uwidocznić mięśnie brzucha..
Co kto lubia ale ja - niet
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 21:45   #14
_wanilka_
Raczkowanie
 
Avatar _wanilka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 405
GG do _wanilka_ Wyślij wiadomość przez MSN do _wanilka_
Dot.: płaski brzych miraculum..czy cos:D

Dziewczyny oświeccie mnie..o co chodzi z tym peelingiem kawowym?? to taki "domowy" sposób

..no i krem ujędrniający?? poważnie DOVE jest dobry w połaczeniu z żelem.???
..bo ja jestem na etapie początkowym "brania się za siebie" i dlatego szukam pomocy i rady
_wanilka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 11:30   #15
Malinezja
Zadomowienie
 
Avatar Malinezja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: płaski brzych miraculum..czy cos:D

Odświeżam wątek Otóż zakupiłam jakiśczas temu w komplecie Miraculum Płaski Brzuch i Balsam do Ciała rozświetlająco-brązujący. Musze powiedzieć, że jestem zadowolona z tych kosmetyków. Nie ma cudów ale Płaski Brzuch pomaga, mam wrażenie że mój brzuch się troszkę, stopniowo poprawia. Co do balsamu rozświetlająco-brązującego to jest bardzo przyjemny, nadaje skórze ładny delikatny odcień brązu u pozostawia takie świetliste drobinki na całym ciele. No i pachnie przyjemnie
__________________
Lepiej Żałować Tego Co Się Zrobiło, Niż Tego Że Się Czegoś Nie Podjęło
**God is a DJ ... life is a dancefloor ... *


Malinezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:04.