Piękna mama - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-04, 21:30   #1
molinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 52

Piękna mama


Przeczytałam tutaj świetny artykuł jak to kobieta po ciązy próbuje dojść do siebie. I pocieszyłam się, że to nie tylko ja widzę (wciąż) w lustrze niemal obcą kobietę. Jakąs taką zaniedbaną, szarą, z żadną figurą. Napawa mnie optymizmem, że jednak można, jak się chce wrócić do normy, a raczej do stanu, kiedy człowiek po prostu się sobie podoba. Ja już doszłam do jakiegoś absurdu z kupowaniem kosmetyków, żeby trochę poprawić swój wygląd i nic nie pomagało (pomijam, że cierpiał na tym nasz budżet) i tylko się frustrowałam. A to chyba nie tędy droga. Że to chyba trzeba najpierw się samemu zaakceptować i zmiany, które w nas zachodzą po urodzeniu dziecka. Po pierwsze więc postanowiłam ograniczyć wydatki na kosmetyki (w związku z tym kupiłam naprawdę świetną, a tanią pomadkę lasting finish rimmel i tusz do rzęs loreal) i już nie zachodzę do sephory po lancome czy estee lauder. I wiecie co? jestem zadziwiona, bo mi się wydawało, że kosmetyk musi być drogi, żeby był dobry.
molinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 21:42   #2
dorka19801
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 894
Dot.: Piękna mama

to podziwiam że kupowałaś takie drogie kosmetyki.ja nawet o takich nie snię a wydaję mi sie że jak niecałe 3 miesiące po porodzie wyglądam nieżle. i nie kosztowało mnie to tak duzo a z kosmetyków to serum i krem wyszczuplający eveline(ok 12 zł opak.)trochę przysiadów i dużooooo pieszych spacerów z wózkiem.trochę balsamu brązujacego ( teraz to solarium) i poczułam sie lepiej no i odpowiednie ubranko( niekoniecznie drogie- w lumpeksach tez sa super ciuchy i akurat na taki okres przejsciowy do odzyskania figury)i nie narzekam.ja jestem zadowolona ze swojego wyglądu.

dodam zdjęcia -chociaz na nich to chyba aż tak dobrze nie widać.

Edytowane przez dorka19801
Czas edycji: 2008-02-22 o 21:39
dorka19801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 12:31   #3
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: Piękna mama

A ja wróciłam właśnie ze spaceru w dobrym humorku bo jakiś facet wołał za mną ależ piękna pani
głupia bo głupia sytuacja , bo ludzie się gapili, ale jak poprawia nastrój takim zmęczonym mamuśkom pchającym wózek
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 12:35   #4
dorka19801
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 894
Dot.: Piękna mama

no ,no-a nam to potrzebne.

dobrze że mój tż tez mi czasem w ten sposób poprawia nastój.

a dzisiaj jego wypłata to sama sobie poprawię nastój a jutro pójdę do solarium i już będzie super.
dorka19801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 07:01   #5
katmaz1
Raczkowanie
 
Avatar katmaz1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 150
Dot.: Piękna mama

Ja jestem dwa miesiace po porodzie i czuje się świetnie i chyba wyglądam też raczej dobrze Nie używam żadnych kremów wyszczuplających, jedynie na twarz nakładam różne "mazidła" A humor poprawiam sobie małym słodkim ciachem z kremem (nie za dużo bo mała nie może, a karmie piersią ) Pozdrawiam mamuśki z klasa!
katmaz1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 07:09   #6
Martula_F
Raczkowanie
 
Avatar Martula_F
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 105
Dot.: Piękna mama

odświeżam wątek

bo właśnie zdałam sobie z tego sprawe ze juz niestety nie piekna


jestem mama 2 szkrabow
30 na karku
i czuje sie zaniedbana
planuje zaczac dbac o siebie. ale jak znalezc czas? na razie nie wiem w planach mam zakup maski algowej pod to jakies serum. potem naturalna pielegnacja. filtry. delikatny naturalny makijaz. fryzjer. potrzebne tez beda cwiczenia bo brzych jak balon. zamierzam robic brzuszki. na poczatek trzy serie po 15. potem prysznic szorowanie i balsamowaniekto sie przylancza? moze jakies inne propozycje?

a i jeszcze trzeba zadbac o intelekt...jakas ksiazka? ale jaka

i pasja ktora zamierzam rozwijac...zamierzam zaczac na nowomalowac

moze teraz WY?
__________________
comptine d'un autre été - yann tiersen
Martula_F jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 07:32   #7
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Piękna mama

Często cena jednak idzie z parze z jakością, jednak dzięki wizażowi odkryłam multum tanich i niezastąpionych kosmetyków Cienie sleek to mój absolutny kwc np

Ja rodzę dopiero w lipcu jednak martwię się o mój wygląd po, póki co praktycznie nie tyje więc liczę że los będzie dla mnie łaskawy, jednak już jestem zorientowana w laserach na rozstępy oraz ugadałam się ze znajomym osobistym trenerem że go zatrudnię i mnie weźmie w obroty, mam nadzieję że to wytarczy bo o diete sama dobrze zadbam Dziś o 14 lecę też na manicure hybrydowy pierwszy raz, mam nadzieje że pomoże mi zachować ładne paznokcie po porodzie bo chcę go wtedy stale robić

Martula brzuszki to średni pomysł, weź jakieś ćwiczenia aerobowe żeby szybko spalić tłuszcz, ja polecam hula hop, w mig dojdziesz do formy
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009

Edytowane przez kejtigda
Czas edycji: 2012-02-21 o 07:34
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-21, 16:53   #8
Martula_F
Raczkowanie
 
Avatar Martula_F
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 105
Dot.: Piękna mama

super wszystko ... jak sie ma czas na dbanie o siebie. moja pielegnacja musi byc szybka i skuteczna, i ograniczac sie do mozliwosci zrobienia tego w domu...a hula hop wstyd sie przyznac ale nie potrafie
__________________
comptine d'un autre été - yann tiersen
Martula_F jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 17:33   #9
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Piękna mama

a ja dzisiaj obejrzałam swoje stare /o zgrozo sprzed 3 lat/ zdjęcia z wakacji! i moja mina póżniej była taka:
wiecie jak ja wyglądałam? jakby mnie zdjęli z okładki elle, a wiecie jak dzisiaj wyglądam? jakbym miała z 50 lat. wyglądałam tak obłędnie, że normalnie nie mogę uwierzyć, że to ja! i popieram post pierwszej autorki - ja również nie poznaję siebie w lustrze, nie odpowiada mi chodzenie w dresie, ani w butach emu. nie odpowiada mi, jak mi zszyli ranę po cesarce i że zwisa lużny fragment skóry. tak zwisa! boję się, że jak schudnę, zwiśnie jeszcze bardziej.
zamierzam iść na siłownię już od kilku miesięcy, ale z pwoodu notorycznego niewysypiania się - nie mam ochoty. po prostu jestem leniwa. takie są fakty.
bez kitu, ale nigdy tak tragicznie nie wyglądałam
mam 15 kg nadwagi, połamane paznokcie, wypadające włosy, czasem nieogolone nogi , brak peelingu od 2 tygodni..ogólnie wyglądam tragicznie! rok po porodzie. acha - moje majtki nijak nie układają się na mojej fałdzie brzusznej. myślę poważnie o plastyce brzucha, ale oglądałam program na tlc, że jak zrobi się stan zapalny, to można poważnie zachorować, albo robi się sącząca dziura w brzuchu. a ja miałam właśnie zakażenie rany cc, więc boję się. ale bez kitu, jak schudnę i ta fałda zostanie , to idę ją obciąć!
nie nawidzę swojego obecnego wyglądu i wiele bym dała, żeby wrócić do poprzedniego. miałam zrobione paznokcie u nóg i rąk , a takimi rzeczami jak golenie nóg nawet się nie zajmowałam, bo zawsze miałam ogolone. to jakiś horror!
i piszcie sobie dalej na tym wątku 2+ kilkoro! po moim trupie!
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 17:45   #10
dorka19801
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 894
Dot.: Piękna mama

witam
od mojego ostatniego posta trochę minęło i trochę się zmieniło.ważę trochę więcej i wiecie co- dobrze mi z tym.stałam się bardziej kobieca. za kilka dni skończę 32 lata i czuje się super. uważam że nieźle wygladam mam całkiem spoko figurę .odpowiednie ubranko i jest ok. czasem wpadam do solarium. raz w miesiącu fartbuję sama włosy, henne na brwi robię sama.dodam że odkąd wróciłam z macierzyńskiego(moje dziecko miło 6 miesięcy) ciagle pracuję na cały etat i staram sie wszystko godzić. dom-praca- dziecko no i mąż.jestem bardzo szczęśliwą mamą i myslę że całkiem zadbaną. mam czas dla siebie.córka chodzi czasem ze mną do solarium, patrzy jak nakładam maseczkę i rozumie że mama potrzbuje poleżeć 15 minut w wannie.może było mi łatwiej dlatego że mam super męża i bardzo pomagał i nadal to robi. sam wygania mnie do solarium. chodzi z dzieckiem do parku żebym ja też miała chwilę dla siebie.

wszystko sie tylko trzeba umieć to zorganizować.
dorka19801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 17:54   #11
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Piękna mama

napisałaś bardzo pocieszająco.
mnie pocieszyły moje zdjęcia, że jednak kiedyś byłam naprawdę ładna i było to całkiem niedawno.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-21, 18:26   #12
dorka19801
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 894
Dot.: Piękna mama

i da się - tylko musisz w siebie uwierzyć. mnie się wydaje że wygladam dużo lepiej niż kiedyś.patrzę w lustro i nie wierzę że zaraz 32 na karku. miałam taki moment jak miałam 30 . złapałam wtedy trochę doła- chyba tamta praca źle na mnie działała. tylko mąż mn ie bardzo wspierał i szybko wyszłam z dołka.kilka nowych ciuszków- część wygrzebanych w lumpku, cześ z wyprzedaży( na nadmiar pieniedzy nie narzekam)i jest ok.
dorka19801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 19:08   #13
Martula_F
Raczkowanie
 
Avatar Martula_F
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 105
Dot.: Piękna mama

ja wlasnie mam dola, jeszcze mi chyba uczulenie na buzi wyszlo takastraszna sucha bolaca czerwona plama niczym jej od tygodnia wyleczyc nie moge
__________________
comptine d'un autre été - yann tiersen
Martula_F jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 19:51   #14
dorka19801
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 894
Dot.: Piękna mama

Cytat:
Napisane przez Martula_F Pokaż wiadomość
ja wlasnie mam dola, jeszcze mi chyba uczulenie na buzi wyszlo takastraszna sucha bolaca czerwona plama niczym jej od tygodnia wyleczyc nie moge
a krem dla dzieci?jakiś bambino,linomg?
dorka19801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 21:02   #15
Martula_F
Raczkowanie
 
Avatar Martula_F
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 105
Dot.: Piękna mama

wlasnieie wyprobowalam wszystko, nawet protopic sprobowalam. teraz bylam w aptece i zostalo mi do sprawdzenia emolium krem specjalny jak na razie mniej piecze.

dziewczyny moze Wy wiecie jak sie wreszcie zmotywowac. czekam na pieniazki moze to wreszccie mnie zmotywuje aby cos dla siebie zrobic. tylko nie wiem co kupic

mam zamiar maske algowa bielendy diamentowa lub ta ze spirulina pod to jakies serum(eliksir winogronowy z bu bedzie dobrym roziwazniem?)a co radzicie na zwezenie porow i ogolnie zmeczona twarz

pragne miec skore jak pupcia niemowlaka
__________________
comptine d'un autre été - yann tiersen
Martula_F jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 22:21   #16
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Piękna mama

Cytat:
Napisane przez Martula_F Pokaż wiadomość
a co radzicie na zwezenie porow i ogolnie zmeczona twarz
Piling!
Ja używam tego, dla mnie jest najlepsiejszy póki co ze sklepowych:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...szczajacy.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...akteryjny.html

Albo domowy, z kawy na ciało, z płatków owsianych lub cukru brązowego na twarz. Ale ja mam grubą skórę, która uwielbia ścieranie, nie wiem jak Twoja. Zawsze możesz użyć enzymatycznego (albo zrobić sama w domu z drożdży).

No i jeśli chodzi o cerę to podstawa: dużo wody mineralnej, jak najmniej ostrych i sztucznych potraw, słodyczy, żadnych papierochów, minimum alkoholu, codziennie spacer i dobry sen. Mi właśnie niewysypianie się czyni największe szkody urodowe.

No ale z tym uczuleniem to może poczekaj z różnymi zabiegami na twarz. Może dbanie o siebie należałoby zacząć od najmniej przyjemnych spraw-np. wizyta u dermatologa Może jakaś maść na receptę i po sprawie, a będziesz się męczyć kremami nie wiadomo jak długo.

Ja jestem mamą prawie dwóch szkrabów, po pierwszym dziecku mój wygląd nie zmienił się znacznie (choć przybyło mi 20 kg, ale szybko straciłam), za to teraz, będę się ostro brać za siebie po porodzie, bo coś czuję, że nie będzie tak łatwo, więc chętnie będę Was podczytywać

Dorka, nasz wątek coś ledwo ciągnie

Edytowane przez taszkin
Czas edycji: 2012-02-21 o 22:25
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 22:55   #17
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Piękna mama

Cytat:
Napisane przez taszkin Pokaż wiadomość
Piling!
i krem zaraz po tym
mi znowu wyskoczyly w ciazy plamy na buzi, takie jak watrobowe i nie wiem jak i czy wogole mozna sie tego pozbyc

jak patrze na siebie teraz i tak jak wygladalam dwa lata wczesniej to musze przyznac ze mam chyba duze poczucie humoru - bo mozna sie tylko zalamac
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 04:15   #18
dorka19801
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 894
Dot.: Piękna mama

Cytat:
Napisane przez taszkin Pokaż wiadomość
Piling!
Ja używam tego, dla mnie jest najlepsiejszy póki co ze sklepowych:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...szczajacy.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...akteryjny.html

Albo domowy, z kawy na ciało, z płatków owsianych lub cukru brązowego na twarz. Ale ja mam grubą skórę, która uwielbia ścieranie, nie wiem jak Twoja. Zawsze możesz użyć enzymatycznego (albo zrobić sama w domu z drożdży).

No i jeśli chodzi o cerę to podstawa: dużo wody mineralnej, jak najmniej ostrych i sztucznych potraw, słodyczy, żadnych papierochów, minimum alkoholu, codziennie spacer i dobry sen. Mi właśnie niewysypianie się czyni największe szkody urodowe.

No ale z tym uczuleniem to może poczekaj z różnymi zabiegami na twarz. Może dbanie o siebie należałoby zacząć od najmniej przyjemnych spraw-np. wizyta u dermatologa Może jakaś maść na receptę i po sprawie, a będziesz się męczyć kremami nie wiadomo jak długo.

Ja jestem mamą prawie dwóch szkrabów, po pierwszym dziecku mój wygląd nie zmienił się znacznie (choć przybyło mi 20 kg, ale szybko straciłam), za to teraz, będę się ostro brać za siebie po porodzie, bo coś czuję, że nie będzie tak łatwo, więc chętnie będę Was podczytywać

Dorka, nasz wątek coś ledwo ciągnie
no cóż ledwo- a szkoda bo ja bardzo lubię nasz wątek
dorka19801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 05:36   #19
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Piękna mama

Cytat:
Napisane przez Martula_F Pokaż wiadomość
ja wlasnie mam dola, jeszcze mi chyba uczulenie na buzi wyszlo takastraszna sucha bolaca czerwona plama niczym jej od tygodnia wyleczyc nie moge
przegotowana woda do mycia i oliwa z oliwek do smarowania
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-22, 08:40   #20
Martula_F
Raczkowanie
 
Avatar Martula_F
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 105
Dot.: Piękna mama

jna wizyte u lekarza nie mam czasu nie mam jak sie zdomu wyrwac. a masci roznych mam pelno w domu innej pewnie nie dostane(moj syna m alergie) peelingow nie znosze jedynie do ciala ten z kawy. jest cudny. a do twarzy to polecam jeszcze maseczke z miodu samego. tylko trzeba nic na buzi tzn rzadnej alergi nie miec. dobra ide plamke zlikwidowac chyba ten emolium triche pomogl jest mniej sucha i nie szczypie caluje Was mocno


moze znacie jakis super peeling enzymatyczny ale nie ten z bu ten mnie uczula
__________________
comptine d'un autre été - yann tiersen

Edytowane przez Martula_F
Czas edycji: 2012-02-22 o 09:48
Martula_F jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 20:40   #21
natalor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 349
Dot.: Piękna mama

Ja dopiero po roku zaczęłam o siebie dbać.Może dlatego,że wtedy straciłam większość kilogramów z ciąży i zaczęłam siebie akceptować.
natalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 13:34   #22
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Piękna mama

Odświeżam...
Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj obejrzałam swoje stare /o zgrozo sprzed 3 lat/ zdjęcia z wakacji! i moja mina póżniej była taka:
wiecie jak ja wyglądałam? jakby mnie zdjęli z okładki elle, a wiecie jak dzisiaj wyglądam? jakbym miała z 50 lat. wyglądałam tak obłędnie, że normalnie nie mogę uwierzyć, że to ja! i popieram post pierwszej autorki - ja również nie poznaję siebie w lustrze, nie odpowiada mi chodzenie w dresie, ani w butach emu. nie odpowiada mi, jak mi zszyli ranę po cesarce i że zwisa lużny fragment skóry. tak zwisa! boję się, że jak schudnę, zwiśnie jeszcze bardziej.
zamierzam iść na siłownię już od kilku miesięcy, ale z pwoodu notorycznego niewysypiania się - nie mam ochoty. po prostu jestem leniwa. takie są fakty.
bez kitu, ale nigdy tak tragicznie nie wyglądałam
mam 15 kg nadwagi, połamane paznokcie, wypadające włosy, czasem nieogolone nogi , brak peelingu od 2 tygodni..ogólnie wyglądam tragicznie! rok po porodzie. acha - moje majtki nijak nie układają się na mojej fałdzie brzusznej. myślę poważnie o plastyce brzucha, ale oglądałam program na tlc, że jak zrobi się stan zapalny, to można poważnie zachorować, albo robi się sącząca dziura w brzuchu. a ja miałam właśnie zakażenie rany cc, więc boję się. ale bez kitu, jak schudnę i ta fałda zostanie , to idę ją obciąć!
nie nawidzę swojego obecnego wyglądu i wiele bym dała, żeby wrócić do poprzedniego. miałam zrobione paznokcie u nóg i rąk , a takimi rzeczami jak golenie nóg nawet się nie zajmowałam, bo zawsze miałam ogolone. to jakiś horror!
i piszcie sobie dalej na tym wątku 2+ kilkoro! po moim trupie!
Mogę o sobie napisać to samo...jakieś 15kg niezrzucone po ciąży. Nie karmiłam, więc słabo waga schodziła...prawie wcale, cc i choć nic się nie paprało, to wygląd mojego brzucha woła o plastykę. Wielki, obwisły, galaretowaty wór...cały w okropnych mega głębokich rozstępach.

Dwa tygodnie temu stwierdziłam, że nie ma co się dalej dzieckiem zasłaniać, tłumaczyć siebie przed sobą i światem, że to przez ciążę. Mam już na minusie 4kg i muszę przyznać, że czuję się z tym doskonale...jeszcze dużo przede mną, ale być może teraz uda się? Musi...
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 14:49   #23
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 710
Dot.: Piękna mama

Ja mam 10 kg do zrzucenia po drugim dziecku, póki co pedałuje na rowerku stacjonarnym. Jak mi się dyszkę zrzucić uda to już wydziwiać nie będe byle tylko te nogi i tyłek stracić
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 18:45   #24
tynka88
Zadomowienie
 
Avatar tynka88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 549
Dot.: Piękna mama

Ja wygladalam koszmarnie po porodzie, ale szybko aczelam dochodzic do siebie, jak juz w miare sie ogarnęłam zachrowalam na ospe i bylam cala w bliznach i kropkach, myslalam ze sie zalame, ale jakos sie wzięłam w garść i teraz jestem zadowolona z siebie , podobam sie sobie i siłe do tego zeby dbac o siebie daje mi mój syn chce zeby mial fajna zadowolona i atrakcyjna mamę, a zeby pozniej znalazl sobie kobitke taka jak ja
ćwicze, codziennie robie makijaż, masuje ciało, smaruje, odżywkuje sie, maluje pazurki i dobrze sie czuje sama ze sobą
__________________
26.03.2012 Mateuszek
21.09.2014 Piotruś




Edytowane przez tynka88
Czas edycji: 2012-09-06 o 18:47
tynka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 19:03   #25
bybella
Wtajemniczenie
 
Avatar bybella
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: piernikowe miasto i okolice
Wiadomości: 2 344
Dot.: Piękna mama

bardzo fajny wątek, dobrze że na niego trafiłam przynajmniej wiem,że nie jestem sama, bo mamy które spotykam są przeważnie tak ładne i zadbane, że aż mi wstyd tutaj można się wspierać, podpowiadać sobie co można zrobić, żeby lepiej wyglądać super pomysł.

ja niestety też mam sobie wiele do zarzucenia. przede wszystkim waga - zostało mi ok. 10 kg , ale powoli coś sie rusza w dół mam pełno rozstepów, ale paradoksalnie robią sie mniej wyraźne, bledsze odkad przestałm je czymkolwie smarować musze tylko nawilzac skóre oliwką moze albo zwykłym balsamem bo mam skłonnosci do przesuszen. moija najwieksza zmorą jest brak kasy na kilka nowszych fajnych ubrań niestety, no ale jak schudne to wcisne się w moje stare fajne ciuszki moze tak co 1,5mies. starams ie isć na hennę brwi i do fryzjera, teraz właśnie nie mam kasy i mam mega odrost juz, i to mnie w tym momencie dołuje jak nie mam zrobionych włosów źle się czuje
codziennie jednak nakładam makijaż, delikatny ale zawsze, no i maluje pazurki na przeważnie czerwony albo różowy kolor.

musiałabym zacząć ćwiczyć, chociaż to nierealne przy dziecku, pilnować sie z peelingami, maseczkami, balsamami itd. to byłoby lepiej. achh no i gdybym s ie mogla wyspać to tez bym o niebo lepiej wygladała.

najbardziej nie pasuje mi we mnie ta zmieniona figura, brzuch, większa d... i pomyśleć, że kiedyś sie sobie wydawałam taka gruba, a teraz jak patrze na swoje zdjęcia sprzed 2 lat to tak jak layla ryczeć mis ie chce

Cytat:
Napisane przez tynka88 Pokaż wiadomość
Ja wygladalam koszmarnie po porodzie, ale szybko aczelam dochodzic do siebie, jak juz w miare sie ogarnęłam zachrowalam na ospe i bylam cala w bliznach i kropkach, myslalam ze sie zalame, ale jakos sie wzięłam w garść i teraz jestem zadowolona z siebie , podobam sie sobie i siłe do tego zeby dbac o siebie daje mi mój syn chce zeby mial fajna zadowolona i atrakcyjna mamę, a zeby pozniej znalazl sobie kobitke taka jak ja
ćwicze, codziennie robie makijaż, masuje ciało, smaruje, odżywkuje sie, maluje pazurki i dobrze sie czuje sama ze sobą
o właśnie, dobra motywacja
__________________
Szczęśliwy ten, kto ma kogo kochaćhttp://www.suwaczek.pl/cache/4dc7bc6f13.png
Jestem mamą
bybella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:25.