czy wlosy odzysaja dawna forme ,jesli przestane rozjasnic? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-30, 12:22   #1
lucy lu
Raczkowanie
 
Avatar lucy lu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212

czy wlosy odzysaja dawna forme ,jesli przestane rozjasnic?


czesc
moze wyda Wam sie to smieszne pytanie,ale mi chodzi o to czy jezeli podczas rozjasniania zostaly np uszkodzone cebulki (o ile to mozliwe?)to czy wlosy odrosna takie jak byly kiedys (chodzi mi glownie o ich gestosc)?
kilka lat temu mialam dosc grube wlosy,a teraz mam ich polowe mniej i nie wiem czy jest to wynik wykruszenia od rozjasniaczy ,czy moze cos nie tak z cebulkami? wiem,ze wiele osob ma taki problem po farbowaniu....czy jesli przestane farbowac,wlosy odrosna jak kiedys?
lucy lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 14:55   #2
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: czy wlosy odzysaja dawna forme ,jesli przestane rozjasnic?

tak, powinny odrosnąć można im też pomóc różnymi wcierkami...
mi od rozjaśniania zrobiły sie zakola które obecnie odrastają (nie rozjaśniam od ok.5 mies), miałam też problem z wykruszaniem się włosów i to mniej wiecej tak od połowy ... w rezultacie skróciłam fryzurę i teraz farbuję włosy na brąz farbą na oksydancie max.3%
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.

Edytowane przez viki1988
Czas edycji: 2009-05-30 o 14:56
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 15:54   #3
lucy lu
Raczkowanie
 
Avatar lucy lu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: czy wlosy odzysaja dawna forme ,jesli przestane rozjasnic?

dzieki
a jaka to farba? jakiej firmy?
i czy sa duze roznice pomiedzy farbami ...czy sa takie ktore mniej niszcza wlosy? mozliwe,ze bede musiala zafarbowac na ciemny blond ,zeby wyrownac z odrostami,a nie chce juz wlosow dobijac
lucy lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 16:04   #4
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: czy wlosy odzysaja dawna forme ,jesli przestane rozjasnic?

ja używam profesjonalnej L'oreala - Majirel, mimo ze powinno sie jej używać na oksydancie 6% to używam na 3% i jest w porzadku ogólnie odradzam farby drogeryjne, bo może CI wyjść zielone albo rude ;/ ogólnie to najlepiej sie wybrać do fryzjera na takie farbowanie i powiedzieć ze chcesz na oksydancie 3%
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 18:04   #5
xCandyFlossx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 411
Dot.: czy wlosy odzysaja dawna forme ,jesli przestane rozjasnic?

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
tak, powinny odrosnąć można im też pomóc różnymi wcierkami...
mi od rozjaśniania zrobiły sie zakola które obecnie odrastają (nie rozjaśniam od ok.5 mies), miałam też problem z wykruszaniem się włosów i to mniej wiecej tak od połowy ... w rezultacie skróciłam fryzurę i teraz farbuję włosy na brąz farbą na oksydancie max.3%
po czym dokladnie odrosly?
xCandyFlossx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 18:28   #6
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: czy wlosy odzysaja dawna forme ,jesli przestane rozjasnic?

Cytat:
Napisane przez lucy lu Pokaż wiadomość
czesc
moze wyda Wam sie to smieszne pytanie,ale mi chodzi o to czy jezeli podczas rozjasniania zostaly np uszkodzone cebulki (o ile to mozliwe?)to czy wlosy odrosna takie jak byly kiedys (chodzi mi glownie o ich gestosc)?
kilka lat temu mialam dosc grube wlosy,a teraz mam ich polowe mniej i nie wiem czy jest to wynik wykruszenia od rozjasniaczy ,czy moze cos nie tak z cebulkami? wiem,ze wiele osob ma taki problem po farbowaniu....czy jesli przestane farbowac,wlosy odrosna jak kiedys?
Tak,odzyskają kondycje ale: kup jakieś ampułki z z substancjami odżywczymi na pobudzenie cebulek-ja polecam Seboradin-14 dniowa kuracja. Łatwo się ich używa-mają koreczki, nie trzeba ich łamać , wiec się nie pokaleczysz. Zetnij włosy ile możesz-odciążysz cebulki i pobiedzić wzrost zdrowego włosa Jedź jakieś suplementy-ja gorąco polecam Vitapil i witaminę B complex Poczytaj o diecie na piękne włosy i staraj się dbać o to by jeść dużo składników odżywczych cennych dla włosów. Mało kto o to dba a dietą można nawet zahamować siwienie włosa, nie mówiąc już o pobudzeniu jego wzrostu. Delikatny szampon, najlepiej do codziennego mycia z neutralnym dla skóry głowy ph- np. Neutrogena z apteki. Ubytki na twojej głowie to efekt: zmęczenia cebulek długością,podrażnienia ich i skóry głowy rozjaśnieniem,wieku-włosy rzedną z wiekiem i kruszenia się martwej części rozjaśnianych włosów (rozjaśnienie bardzo niszczy strukturę łusek na powierzchni włosa a to prowadzi do wypłukiwania z niego w czasie mycia składników odżywczych, do większej podatności na uszkodzenia mechaniczne i na działanie promieni słonecznych). W takim wypadku radykalne skrócenie włosów jest bardzo wskazanym punktem wyjścia dla intensywnej terapii przywracającej zdrowie włosom. Na przyszłość- farbowanie jest dużo zdrowsze od rozjaśniania. Chcesz rozjaśnić-wybierz trwałą, jasną farbę i zaufany salon fryzjerski oraz dobrego fryzjera.. I przed zabiegiem zadbaj o kondycję włosów.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 19:41   #7
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: czy wlosy odzysaja dawna forme ,jesli przestane rozjasnic?

Cytat:
Napisane przez xCandyFlossx Pokaż wiadomość
po czym dokladnie odrosly?
najpierw Seboradinu Niger (tylko na skalp) przez 2 mies., potem Gernier Neril też 2 mies. a teraz zaczynam używać Seboravitu, wszytskie tuningowałam/tuninguje głównie adenozyną i ekstraktem z pokrzywy (moża kupić na www.mazidla.com )- póki co lepiej zadziałał na mnie Neril niż Seboradin (bo seboravit jest jeszcze w fazie testów )
pozatym jeśli chodzi o same zniszcozne włosy to oleje, oleje i jeszcze raz oleje- ja mam efekt dopiero po ok.2-3 mies. używania ale za to jaki! byłam u fryzjera 2 mies. temu a nadal mam końcówki w bardzo dobrym stanie - wcześniej dzień po podcięciu już były rozdwojone
z porduktów gotowych polecam ampułki Kerastase Vita-ciment (ale w kuracji conjamniej 3) oraz balsam Petrole firmy Inter Fragrances (używam go krótko ale już widze ze włosy cudnie nawilżone są po nim, no i nie ma silikonów czyli naprawdę nawilża)
pozatym podpisuje sie pod tym co napisała All_that_jazz
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-31, 10:10   #8
xCandyFlossx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 411
Dot.: czy wlosy odzysaja dawna forme ,jesli przestane rozjasnic?

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
najpierw Seboradinu Niger (tylko na skalp) przez 2 mies., potem Gernier Neril też 2 mies. a teraz zaczynam używać Seboravitu, wszytskie tuningowałam/tuninguje głównie adenozyną i ekstraktem z pokrzywy (moża kupić na www.mazidla.com )- póki co lepiej zadziałał na mnie Neril niż Seboradin (bo seboravit jest jeszcze w fazie testów )
pozatym jeśli chodzi o same zniszcozne włosy to oleje, oleje i jeszcze raz oleje- ja mam efekt dopiero po ok.2-3 mies. używania ale za to jaki! byłam u fryzjera 2 mies. temu a nadal mam końcówki w bardzo dobrym stanie - wcześniej dzień po podcięciu już były rozdwojone
z porduktów gotowych polecam ampułki Kerastase Vita-ciment (ale w kuracji conjamniej 3) oraz balsam Petrole firmy Inter Fragrances (używam go krótko ale już widze ze włosy cudnie nawilżone są po nim, no i nie ma silikonów czyli naprawdę nawilża)
pozatym podpisuje sie pod tym co napisała All_that_jazz
Seboradinu z czarna rzepa uzywam do tej pory... zostało mi malo wiec musze kupic nowe opakowanie bo chyba naprawde włosy po niej rosną widze duże odrosty co do tego garniera neril to troche mam obawy jak dziewczyny pisały, że leca po nim włosy... mnie po seboradinie jak wypadnie 5 włosow to max i to jeszcze jak ja nimi szarpne. Czy ten ekstrakt z pokrzywy do czegoś dolewasz czy jak?? mnie dobrze nawilżał włosy olej kokosowy ale narazie go nie stosuje bo chce kupic cos bardziej fryzjerskiego a o tym balsamie o ktorym wspomniałaś to pierwsze słysze ja narazie na nawilżanie używam kallosa ale potrzebuje coś odbudowującego
xCandyFlossx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 21:14   #9
legallybrunette
Rozeznanie
 
Avatar legallybrunette
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 673
Dot.: czy wlosy odzysaja dawna forme ,jesli przestane rozjasnic?

Witam kochane wizażanki ! Ehh to tak w wielkim skrócie... zabiegi fryzjerów oraz moje samodzielne spowodowały ze straciłam włosy.. pokruszyły sie wyłamały, niektóre miałam długosci 3cm inne długie.. nie moglam juz znieść tego widoku. suche strąki, zadne maseczki nie pomagalo nic. jedynym radykalnym wyjsciem bylo sciecie.. no i zrobilam to. zgolilam głowe na 3mm.. chodze w chustach i czapkach.. czkam az odrosna nowe zdrowe nie farbowane naturalne... czy ktoras z was kiedys zrobila cos takiego? czy mozecie polecic mi jakies ampułki, serum czy tabletki przyspieszajace porost wlosow.. minal dopiero 2 tydzien.. a czeka mnie pare miesiecy walki prosze o odp !!! prawie nie wychodze z domu bo sie wstydze... jedynie do sklepu i z powotem ;(;(;(;(

Jeśli ktoś miałby chęć dać jakąś radę to serdecznie zapraszam :

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post12632314
legallybrunette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:58.