Dom przyjęć PRADZIAD w Rogowie (woj. śląskie) BARDZO WAŻNE - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-08, 10:32   #1
martulka32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 10

Dom przyjęć PRADZIAD w Rogowie (woj. śląskie) BARDZO WAŻNE


Czy ktoś miał wesele bądź był u kogoś na weselu w Pradziadzie w Rogowie??? Wczoraj byłam tam z narzeczonym oglądać salę, bardzo nam się podobała, tylko nie wiemy jak jest tam z jedzeniem. Czy jest dobre? Czy jest go dużo? Czy ogólnie wszystko było ok (obsługa, itp.)? Jakie są wasze wrażenia? Bardzo proszę o wpisy, to dla mnie bardzo ważne i PILNE, bo za kilka dni musimy dać odpowiedź czy się decydujemy.
martulka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 12:15   #2
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Dom przyjęć PRADZIAD w Rogowie (woj. śląskie) BARDZO WAŻNE

Byłam na weselu w Pradziadzie, a mój TŻ miał tam studniówkę. Mi osobiście się podobało, jedzenia nie brakowało, obsługa miała ładne stroje, panie bardzo miłe. TŻ też zadowolony, sporo moich znajomych robi tam wesela czyli musi być fajnie
Wiem, ze para młoda dostała tam pokój na noc poślubną.
Bardzo podoba mi się ogród- w lecie przepiękne miejsce na plener
z minusów : schody prowadzące na salę
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 13:40   #3
Stysik
Zakorzenienie
 
Avatar Stysik
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 751
Dot.: Dom przyjęć PRADZIAD w Rogowie (woj. śląskie) BARDZO WAŻNE

Cytat:
Napisane przez martulka32 Pokaż wiadomość
Czy ktoś miał wesele bądź był u kogoś na weselu w Pradziadzie w Rogowie??? Wczoraj byłam tam z narzeczonym oglądać salę, bardzo nam się podobała, tylko nie wiemy jak jest tam z jedzeniem. Czy jest dobre? Czy jest go dużo? Czy ogólnie wszystko było ok (obsługa, itp.)? Jakie są wasze wrażenia? Bardzo proszę o wpisy, to dla mnie bardzo ważne i PILNE, bo za kilka dni musimy dać odpowiedź czy się decydujemy.
ja byłam na weselu w pradzadzie... ogólnie mam mieszane uczucia... troche mi sala nie odpowiadała, ale jeśli ją widzieliście i się wam podoba to nie ma problemu, poza tym jedzenie dobre, chociaz wydawalo mi się że mało kolacji było, aha jedno mi się nie podobało... było mało krokietów, a barszcz dostaliśmy po 30-40 minutach kiedy po krokietach nie było juz śladu. Natomiast znajomi który tam organizowali są bardzo zadowolenia, wiec moze akurat przypadkiem tak się złożyło tam gdzie ja siedzialam

A w ogóle zapraszam do wątku: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=245981
__________________
Rise and rise again
until lambs become lions...




"Granice? Nigdy żadnej nie widziałem.
Ale słyszałem, że istnieją w umysłach niektórych ludzi."




Edytowane przez Stysik
Czas edycji: 2010-02-08 o 13:41
Stysik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 21:44   #4
gosza_m
Zakorzenienie
 
Avatar gosza_m
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dolina Muminków
Wiadomości: 4 937
GG do gosza_m
Dot.: Dom przyjęć PRADZIAD w Rogowie (woj. śląskie) BARDZO WAŻNE

Także miałam okazję imprezowac w Pradziadzie. Ogólnie wrażenie mam bardzo dobre. Wystrój śliczny, ogród w lecie piękny, obsługa bardzo dobra i pyszne jedzenie. na weselu na którym byłam akurat niczego nie brakowało gdybym miała bliżej do Pradziada sama bym się zastanawiała czy nie zorganizować tam wesela
__________________

Pick me. Choose me. Love me

Kubuś 23.12.15- 19tc
Mateusz 15.03.17- 21tc
Joasia 25.03.18
gosza_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 22:57   #5
mayaszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: Dom przyjęć PRADZIAD w Rogowie (woj. śląskie) BARDZO WAŻNE

minusem są jeszcze te lustra...denerwują początkowo...ale ogólnie to ok
mayaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 15:44   #6
kasss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 31
Dot.: Dom przyjęć PRADZIAD w Rogowie (woj. śląskie) BARDZO WAŻNE

Hej, a bawił się ktoś może na sali myśliwskiej? W tym roku organizowany jest tam sylwester,a w opisie na stronie jest napisane, że parkiet jest na sali lustrzanej a nie ma opisu sali myśliwskiej... Więc zastanawiam się czy wogóle będzie tam miejsce do tańczenia
kasss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 20:42   #7
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Dom przyjęć PRADZIAD w Rogowie (woj. śląskie) BARDZO WAŻNE

Jak są dobrze stoły ustawione to jest miejsce byłam tam na poprawinach - nie było zespołu ale też tańczyliśmy - tylko nie może być za dużo ludzi.
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-22, 12:24   #8
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Dom przyjęć PRADZIAD w Rogowie (woj. śląskie) BARDZO WAŻNE

Byłam tam w tym roku na weselu, jak i kilka lat temu i niestety jest gorzej. Najwięcej zarzutów mam do obsługi. Panie chodziły po sali jakby za karę, z wielką łaską coś zrobiły, coś doniosły, gdy je o to poproszono. Całkowicie omijano jeden ze stolików, nie było tam wszystkich potraw, niektóre rzeczy były na "zamówienie" (chociaż na innych stolikach stały normalnie), a gdy się je zamówiło, to najpierw doniesiono jedną rzecz, po ponownym upomnieniu się kolejną i to zostało to z łaski podane, że ktoś miał czelność się o coś upomnieć, ale jak można jeść loda bez łyżeczki? Jedzenie średnie, niektóre rzeczy zimne (w jednym dzbanku kawa gorąca, w innym ledwo letnia, tak samo z barszczem)....

Do luster idzie się przyzwyczaić, ja obserwowałam nas w tańcu
Obejście też super, o ile jest fajna pogoda na dworze. Fajnym pomysłem jest plac zabaw dla dzieci, parking też spory. A schody idealnie nadają się do zdjęcia grupowego
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-22 13:24:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:54.