Kruczoczany, ale naturalnie wyglądający?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-10, 04:14   #1
Isavele
Raczkowanie
 
Avatar Isavele
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 127
GG do Isavele
Exclamation

Kruczoczany, ale naturalnie wyglądający??


Tak jak w temacie.
Jest jakakolwiek szansa, aby pofarbować włosy farbą na kolor kruczoczarny, ale aby efekt nie był sztuczny?? Mam w tej chwili średni, może trochę ciemny... brąz.
Mam wrażenie, że jak dziewczyny farbują się na czarny to czasami wygląda to tandetnie, wydaje mi się, że łatwiej jest uzyskać naturalnie wyglądający jasny blond niż czarny... ?
__________________
I am sick and tired of being afraid


staram się przychwycić
na gorącym uczynku- czas


The reason i hold on i need this hole gone- funny you're the broken one but I'm the only one who needed saving
Isavele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 14:45   #2
Illyasviel
Raczkowanie
 
Avatar Illyasviel
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 118
Dot.: Kruczoczany, ale naturalnie wyglądający??

w moim przypadku kazde farbowanie na sredni albo ciemny braz wychodzilo jak naturalna czern
__________________
...Necesita más amigos con alas...
Illyasviel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 17:16   #3
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Kruczoczany, ale naturalnie wyglądający??

Cytat:
Napisane przez Isavele Pokaż wiadomość
Tak jak w temacie.
Jest jakakolwiek szansa, aby pofarbować włosy farbą na kolor kruczoczarny, ale aby efekt nie był sztuczny?? Mam w tej chwili średni, może trochę ciemny... brąz.
Mam wrażenie, że jak dziewczyny farbują się na czarny to czasami wygląda to tandetnie, wydaje mi się, że łatwiej jest uzyskać naturalnie wyglądający jasny blond niż czarny... ?
Jak chcesz mieć naturalnie wyglądający kolor to ...zachowaj swój naturalny
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 19:05   #4
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Kruczoczany, ale naturalnie wyglądający??

Tak się raczej nie da. Chyba, ze masz do czerni adekwatną urodę. Ale ja bym Ci radziła pozostać przy tym brązie. Ciężko potem zejść z tej kruczej czerni.
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 19:32   #5
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Kruczoczany, ale naturalnie wyglądający??

henna daje ladny efekt naturalnej czerni (tzn nie czyste indygo ale z domieszka heny i amli jak np w khadi)

natomiast inna kwestia jest to czy czern komus pasuje bo wydaje mi sie ,ze jednak wiekszosci niezbyt(mi nie pasowala za bardzo niestety...) ale ciemnookim szatynkom spora szansa,ze bedzie pasowac
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 10:41   #6
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Kruczoczany, ale naturalnie wyglądający??

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość
henna daje ladny efekt naturalnej czerni (tzn nie czyste indygo ale z domieszka heny i amli jak np w khadi)

natomiast inna kwestia jest to czy czern komus pasuje bo wydaje mi sie ,ze jednak wiekszosci niezbyt(mi nie pasowala za bardzo niestety...) ale ciemnookim szatynkom spora szansa,ze bedzie pasowac
jest jeszcze pytanie "po co" czyżby ten jeden ton jakieś magiczne działanie miał? Są jakieś badania udowadniające że brąz nr2 jest bardziej sexy od brązu nr3?
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 14:42   #7
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Kruczoczany, ale naturalnie wyglądający??

sprobuj koloru 3N z palety profesjonalnych farb, nazywaja sie ciemnym brazem, ale to wlasnie sa z reguly naturalnie wygladajace czernie, opcjonalnie henna khadi ma tzw. ciepla czern bodajze i to jest piekny naturalny kolor . jesli masz stricte urode do czerni z kolei mozesz dac nawet 2.o . ostatnia opcja jesli jestes chlodnym typem najnaturalniej moga wygladac kolory z poziomu 3 chlodne ( chociaz teoretycznie od poziomu 4 cieple odcienie juz nie wystepuja w prof. farbach). co do pasowania jak kazdy zdecydowany kolor czern wymaga pewnych rysow twarzy, oprawy oczu itd. jesli wiekszosc Polek ma rysy lagodne czern przytlacza z natury rzeczy i tak samo przytloczy i skrzywdzi w takim przypadku czerwien, ostra rudosc czy blond.
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-11, 16:33   #8
Isavele
Raczkowanie
 
Avatar Isavele
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 127
GG do Isavele
Dot.: Kruczoczany, ale naturalnie wyglądający??

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
jest jeszcze pytanie "po co" czyżby ten jeden ton jakieś magiczne działanie miał? Są jakieś badania udowadniające że brąz nr2 jest bardziej sexy od brązu nr3?
-_-

Mam bardzo ciemną oprawę oczu,ciemne tęczówki i raczej jestem śniada. Interesuje mnie odcień, który nosi Selena Gomez na swej głowie. Nie chciałabym efektu zimnej czerni wpadającej w granat.
Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi, rozważę hennę! Na początku w ogóle nie przyszło mi ona do głowy- to może być strzał w 10 Dzięki jeszcze raz!
__________________
I am sick and tired of being afraid


staram się przychwycić
na gorącym uczynku- czas


The reason i hold on i need this hole gone- funny you're the broken one but I'm the only one who needed saving

Edytowane przez Isavele
Czas edycji: 2013-08-11 o 16:36
Isavele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 16:59   #9
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Kruczoczany, ale naturalnie wyglądający??

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
jest jeszcze pytanie "po co" czyżby ten jeden ton jakieś magiczne działanie miał? Są jakieś badania udowadniające że brąz nr2 jest bardziej sexy od brązu nr3?
potzreba zmiany albo zdanie wlascicelki ,ze wyglada (czue sie lepiej ) w danym kolorze sprawia, ze w pwnym sensie tez kolor ejst dla niej bardziej sexy
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 17:50   #10
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Kruczoczany, ale naturalnie wyglądający??

Czerń, oznaczona numerkiem 1, zwykle jest kruczoczarna, bez granatu to najciemniejszy odcień, ale jest chłodny, bo czerń z reguły jest chłodnym kolorem (no chyba że wiśniowa itp.). Ciemny brąz może być bardzo ciemny, ale nigdy nie będzie tak czarny jak prawdziwa czerń (nie da się jej wypłukać, zostaje tylko rozjaśnianie), jednak właśnie ciemny brąz może być ciepły.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:47.