VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-18, 14:01   #1
Diva1
Zadomowienie
 
Avatar Diva1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 241
Lightbulb

VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???


Visaxinum czy pomagają? bo nie wiem czy je kupić ;/ nic mi nie pomaga ;(

Edytowane przez Diva1
Czas edycji: 2009-06-18 o 14:02
Diva1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 20:42   #2
milusia1991
Rozeznanie
 
Avatar milusia1991
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 639
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

Właśnie tez chciałabym wiedziec usłyszałam reklamę gdzieś w radiu.
milusia1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 12:30   #3
limette
Raczkowanie
 
Avatar limette
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 49
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

Tego nie znam ale słyszałam o tabletkach Cerabit - też na cerę i trądzik.
limette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 13:51   #4
Diva1
Zadomowienie
 
Avatar Diva1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 241
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

Cerabit mówisz a brałaś je czy tylko słyszałaś o nich ? bardzo mi zależy na znalezieniu czegoś co mi pomoże bo wizyty u dermatologa mi i tak nie pomagają
Diva1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 15:09   #5
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

Nie, te tabletki nie pomagają na trądzik. Wizyta u dermatologa też Ci nie pomoże.

Jedyne co działa na trądzik to mocne lekarstwa i odpowiednia pielęgnacja.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 18:32   #6
Diva1
Zadomowienie
 
Avatar Diva1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 241
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

hmm mocne lekarstwa ? tylko jakie?
a jeżeli chodzi o pielęgnację to staram się jak tylko mogę
Diva1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 18:46   #7
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

Te tabletki mogę pomóc w walce z trądzikiem jako wspomaganie kuracji, ale nie sądzę, żeby mogły stać się antidotum na trądzik. Zawierają wyciąg z bratka, cynk, wit PP itp. składniki, które dobrze wpływają na cerę, ale reklamowanie ziołowo-witaminowego preparatu jako cudownego leku na trądzik, na który nie zadziałały kuracje dermatologiczne jest dużym nadużyciem.
Na trądzik najlepiej wpływa poszukanie dobrego dermatologa (niestety wymaga to czasu i prób) i zaprzyjaźnienie się na dłużej z lekarzem.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-20, 21:19   #8
Diva1
Zadomowienie
 
Avatar Diva1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 241
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

najgorsze jest to że u mnie w mieście nie ma dobrych dermatologów;/
walcze z trądzikiem już 7 lat ;/
Diva1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 22:27   #9
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

Cytat:
Napisane przez Diva1 Pokaż wiadomość
najgorsze jest to że u mnie w mieście nie ma dobrych dermatologów;/
walcze z trądzikiem już 7 lat ;/
Byłeś u wszystkich? Pytałeś o opinię znajomych? Szukałeś w internecie opinii o wszystkich dermatologach, którzy przyjmują w twoim mieście?
Jeśli naprawdę u ciebie nie ma dobrego lekarza poszukaj takiego w sąsiednim mieście. Dla dobrego lekarza warto raz w miesiącu dojechać gdzieś.
Ja też odwiedziłam kilku lekarzy u siebie zanim całkiem niedawno nie znalazłam dobrej lekarki. Niestety na wizytę u niej trzeba czekać 1,5 miesiąca, ale warto.
Czy tych 7 lat leczysz się pod okiem dermatologa? Jaki masz rodzaj trądziku?
Jakie kuracje przeszedłeś i czym na codzień pielęgnujesz cerę?
Te tabletki mozesz wypróbować, ale nie sądzę, zeby dały radę solo. Jeśli trądzik jest uporczywy witaminki nie dadzą spektakularnych efektów.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 12:01   #10
Diva1
Zadomowienie
 
Avatar Diva1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 241
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

BYŁAM u wszystkich a moi znajomi nie maja problemów z cerą i nie potrafią mi polecić kogoś dobrego. ;/ A te preparaty przepisane przez lekarzy typu Zineryt, Differin, Skinoren , jakieś robione na zamówienie itd nie pomogły niestety.
Mam dużo przebarwień na całe policzki i wychodzą mi duże podskórne bolące pryszcze;/ wogóle najlepsze jest to że żaden z dermatologów mi nawet nie powiedział jaki mam rodzaj tego trądziku tylko wypisując receptę usłyszałam : " No to może tym razem spróbujemy to...". Jeżeli chodzi o pielęgnację używałam tych aptecznych żelów i kremów z la roche posay itp. ja wiem ,że one nie leczą i mają za zadanie to aby nowe pryszcze nie wychodziły ale jednak u mnie się nie sprawdziły. Obecnie myję twarz mydłem dla dzieci czasami zwykłym i później smaruję twarz kremem matującym do tłustej cery bo którym twarz jest nawilżona ale nie tłusta.
Diva1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 17:43   #11
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

Cytat:
Napisane przez Diva1 Pokaż wiadomość
BYŁAM
Przepraszam za zamienienie cię w faceta, ale równocześnie czytałam posty jakiegoś faceta w innym wątku.
Jeśli dokuczają ci podskórne gule może to być objaw trądziku hormonalnego. W sumie 3 razy miałam kurację hormonalne, pierwszy razy typowo na trądzik i po odstawieniu diane było dobrze, potem w celach antykoncepcyjnych i tu niestety po odstawieniu był wysyp takich gul po których do tej pory mam przebarwienia.
Może kuracja kilkumiesięczna diane lub sindi (ten sam skład) pomoże.
Trafiłam teraz do dermatolożki, która jako jedyna z kilku dermatologów nie boi się prowadzić kuracji isotrtinoiną doustną. Co ciekawe uznała, ze trądzik uporczywy, który nawraca po kuracjach antybiotykami i preparatami zewnętrznymi kwalifikuje się do retinoidów doustnych.
Szkoda cery na kolejne kuracje nie przynoszące efektów i lepiej się pomęczyć z retinoidami niż klepywać setną maść po odstawieniu której i tak trądzik wróci.
Ja mam przez wakacje czas na przemyślenie czy chcę kuracji isotrinoiną, ale chyba się zdecyduję.
Zamiast zwykłego mydła używaj żelu dla dzieci typu hipp, babydream, albo tzw mydła bez mydła, czyli syndetu. Jeden z tańszych, a dobrych to isana med.
Co to za krem matujący? Może lepiej zmienić go na kwasy (effaclar, cleanance, acnederm) na noc i filtry na dzień. Z filtrów polecam lirene 50+ do cery wrażliwej w żółtej tubie.
Jeśli pozwolisz się skórze opalić latem, to być moze skóra będzie wyglądała lepiej, ale jesienią na 99% nasili sie wysyp gul i podskórnych krostek.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-21, 22:18   #12
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

a zadbałaś o zdrowy tryb życia ?? dieta itp >?
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 10:37   #13
Diva1
Zadomowienie
 
Avatar Diva1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 241
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

Spytałam dermatologa czy tabletki hormonalne by mi nie pomogły jednak stwierdził że lepiej będzie stosować te Zineryty itd.
Mydła dla dzieci których używam to Bambino i Johnson's Baby, ale wypróbuję żele o których napisałaś
Krem który używam to Nivea matujący na dzień, ponieważ te wyżej wymienione przez Ciebie miałam, jak również wiele innych tego typu i niestety nie pomogły

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Jeżeli chodzi o dietę to staram się. Nie jem w fast food'ach a jeżeli już to raz na pół roku, ostrych i sztucznych rzeczy staram się unikać no i czekolady także momo tego dalej problem jest
Diva1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 20:26   #14
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 997
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

Ja stosuję Visaxinum i równolegle pielęgnuję cerę oliwką Hipp. Trwa to już prawie miesiąc i widzę znaczną poprawę. Zobaczymy jak będzie dalej bo antybiotyki i mocne leki też tak działały a później było znów to samo.
Jeżeli będzie nadal ok to coś w tym jest chociaż skład Visaxinum nie jest jakiś powalający.
A wcześniej też nic mi nie pomagało. Brałam antybiotyki, różne leki i maści. Leczę się już 8 lat z tego trądziku. Lekarzy dermatologów też wielu odwiedzałam, tych sprawdzonych i polecanych szczególnie.
Pacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 09:03   #15
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

no są specyfiki o lepszym składzie
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 16:49   #16
danielukas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

A jest jakiś wiek, w którym to się kończy?
danielukas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 20:55   #17
tomQ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

Cytat:
Napisane przez Diva1 Pokaż wiadomość
Cerabit mówisz a brałaś je czy tylko słyszałaś o nich ? bardzo mi zależy na znalezieniu czegoś co mi pomoże bo wizyty u dermatologa mi i tak nie pomagają
Jedyne co ci pomoże Divo1 to właśnie wizyta u dobrego dermatologa. Ja osobiście znalazłem dobrego dermatologa za piątym razem (leczyłem się 6 lat) i jestem z niego bardzo zadowolony. Już nie miałem nadziei, że jakiś lek jest mi w stanie pomóc, bo próbowałem wszystkiego. Aż w końcu mój lekarz przepisał mi tabletki o nazwie izotek. Jest to bardzo mocny lek, uciążliwy w stosowaniu bo bardzo wysusza skórę, powoduję też łzawienie i nadwrażliwość oczu i czasami krwawienie z nosa. Nie można też wystawiać się na słońce, dlatego ja brałem go jesienią, zimą i na początku wiosny. Nie każdemu wolno go brać ale o tym zdecydują badania krwi i poziom cholesterolu. No i jest to drogi lek bo 30 tabletek kosztuje ok. 100 zł. A żeby był skuteczny to trzeba brać maksymalną dawkę odpowiednio dla masy ciała. Ja brałem 3 tabletki dziennie przez 6 miesięcy. Leczenie wychodzi drogo ale uważam że było warto, bo przestałem brać izotek dwa miesiące temu i trądzik nie powraca.
Szukaj lekarza który przepisuję izotek lub inny lek na bazie izotretynoiny. Mam jednego znajomego, który też zarzywał ten lek i mu też pomogło, ale trądzik wrócił jak przestał brać, bo łykał go tylko 4 miesiące i 1 tabletke dzienni a ważne jest żeby brać maksymalne dawki ( tak mówił mój dermatolog). Najlepiej bedzie jak sama sobie poczytasz o tym leku.
tomQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 11:33   #18
pannannamaria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

polecam izotek.
to jest bardzo mocny lek. ja go brałam przez pół roku dwa razy dziennie i po 4 miesiącach była OGROMNA poprawa, po 6 miesiącach nie było nic na buzi, gładziutka. przez około rok miałam spokój, ale teraz trądzik zaczyna wracać niestety. no ale podobno wraca tylko u bardzo niewielkiego odsetka osób. myślę, że akurat u mnie jest to spowodowane teraz plastrami antykoncepcyjnymi, bo u tych z którymi miałam kontakt a którzy brali izotek trądzik nie powrócił. jak już ktoś napisał wyżej leki kosztują około 200-250 zł miesięcznie i trzeba co wieczór wcierać w całe ciało balsamy nawilżające, ale naprawdę pomaga.
pannannamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 22:39   #19
lukasznr1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

Pisaliscie zeby do tabletek VISAXINUM stosowac zel HIPP. Tylko ja mam takie pytanie jak go stosuje to skura jest jeszcze bardziej tlusta jakbym sie olejem posmarowal a czy to nie powinien byc jakis wysuszajacy krem zamiast trgo HIPP??? Prosze o odp...
lukasznr1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-10, 09:09   #20
Agaluk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 162
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

A wypróbuj lukasz Cerabit w żelu. Właśnie on ma właściwości wysuszające.
Agaluk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 12:54   #21
driverpl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

niewiem jak wy, ale ja tez miałem dosc mocny tradzik, który zszedł juz przynajmniej z twarzy, chodziłem do róznych dermatologów i nic, to tylko strata czasu i marnowanie kasy, a zawsze tylko jakies masci i samry i kremy albo tabletki to wszystko pic na wode, takze z tego nic nie uzywam, ja usłyszałem z rekalmy w radiu o tych tabletkach, sprawdzałem cene i za 30 tabletek 16 zł, no ciekawe, moze kiedys wypróbuje, do mycia twarzy stosuje nic innego jak tylko Head&Shoulders, dobrze robi na skóre, niemam jej podraznionej i wogóle, zwykłym mydłem nieradze sie myc bo jeszcze bardziej wychodzą, a teraz w porze letniej chocby w zimowej, mozna tez skoczyc co jakis czas na solarium, skóra sie wysusza i tez znikają
ktos tu pisał o diecie, szczerze to g*wno prawda (sory za wyrazenie), ja tam normalnie jadłem, jadłem nienormalnie, nawet na diecie i dalej miałem takze to tez pic na wode
driverpl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 13:21   #22
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

Cytat:
Napisane przez lukasznr1 Pokaż wiadomość
Pisaliscie zeby do tabletek VISAXINUM stosowac zel HIPP. Tylko ja mam takie pytanie jak go stosuje to skura jest jeszcze bardziej tlusta jakbym sie olejem posmarowal a czy to nie powinien byc jakis wysuszajacy krem zamiast trgo HIPP??? Prosze o odp...
Żel hipp jest tłusty? Przecież go zmywasz. Cery trądzikowej nie można nadmiernie wyszuszać, bo produkuje jeszcze więcej łoju i powstaje więcej pryszczy. Nawilżona skóra w dobrej kondycji goi się szybciej, dlatego oprócz leków na trądzik potrzebny jest łagodny krem.

Cytat:
Napisane przez driverpl Pokaż wiadomość
a teraz w porze letniej chocby w zimowej, mozna tez skoczyc co jakis czas na solarium, skóra sie wysusza i tez znikają
A ja solarium nie polecam. Pomijam szkodliwość zwłaszcza sztucznego opalania, ale poprawa po solarium będzie krótkotrwała. Skóra opalona grubieje i w efekcie mamy gwarantowany wysyp, bo porom trudniej się oczyścić.
Do tego przy większosci preparatów do cery trądzikowej nie powinno się opalać, bo uwrazliwają na słońce czego efektem będą przebarwienia.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 16:35   #23
Ulllaa
Raczkowanie
 
Avatar Ulllaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 169
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

Hej, co do oliwki hipp to ja też jej używam, nakładam na jakąś godzinkę, a potem zmywam. Dodatkowo używam kremu hipp i muszę powiedzieć, że skóra na pewno nie przetłuszcza mi się tak szybko jak kiedyś.
A co do tabletek visaxinum to dziś kupiłam więc za jakiś czas napiszę czy mi sie coś polepszyło
Ulllaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 17:54   #24
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

Cytat:
Napisane przez driverpl Pokaż wiadomość
niewiem jak wy, ale ja tez miałem dosc mocny tradzik, który zszedł juz przynajmniej z twarzy, chodziłem do róznych dermatologów i nic, to tylko strata czasu i marnowanie kasy, a zawsze tylko jakies masci i samry i kremy albo tabletki to wszystko pic na wode, takze z tego nic nie uzywam, ja usłyszałem z rekalmy w radiu o tych tabletkach, sprawdzałem cene i za 30 tabletek 16 zł, no ciekawe, moze kiedys wypróbuje, do mycia twarzy stosuje nic innego jak tylko Head&Shoulders, dobrze robi na skóre, niemam jej podraznionej i wogóle, zwykłym mydłem nieradze sie myc bo jeszcze bardziej wychodzą, a teraz w porze letniej chocby w zimowej, mozna tez skoczyc co jakis czas na solarium, skóra sie wysusza i tez znikają
ktos tu pisał o diecie, szczerze to g*wno prawda (sory za wyrazenie), ja tam normalnie jadłem, jadłem nienormalnie, nawet na diecie i dalej miałem takze to tez pic na wode
trądzik możę występować z kilku różnych powodów, to że u ciebie np. są to zaburzenie hormonalne (i nie da się dermatologicznie go wyleczyć), nie oznacza, że u kogoś innego maści, kremy itp nie zadziałają.
U mnie też nie zadziałały wiele, ale troche stan skóry poprawiły.
Dlatego DOBRY dermatolog to podstawa w leczeniu wszelkich zmian skórnych. Ale dobrego dermatologa czasem szuka sie latami- ja znalazłam po 4 latach intensywnej walki z trądzikiem...teraz leczę się hormonami, jest coraz lepiej....
A co do samych tabletek VISAXINUM- badziewie jakiego pełno w aptekach, sklepach zielarsko-medycznych itp.
To jest suplement diety (czytaj-produkt uzupełniający dietę w odpowiednie składniki odżywcze, witaminy, mikroelementy itp.)
To NIE JEST LEK, więc nie ma możliwości pomóc bardziej niż lek na trądzik.
Wiadomo, ze jeśli trądzik czy inne zmiany skórne są spowodowane niedoborem czegoś co akurat dany preparat zawiera np.cynku, to przyjmowanie go pomoże. Ale jeśli trądzik na podłoże hormonalne, a niestety najczęsciej tak jest, to wywalicie kasę w błoto...
Oczywiście to, jakie podłoże ma trądzik, mozna się dowiedzieć tylko od dobrego lekarza, nie takiego który odwala fuszerkę...no więc tak czy inaczej, dermatolog jest potrzebny
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...

Edytowane przez la'Mbria
Czas edycji: 2009-07-11 o 17:56
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 22:59   #25
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

[QUOTE=la'Mbria;13208848]
A co do samych tabletek VISAXINUM- badziewie jakiego pełno w aptekach, sklepach zielarsko-medycznych itp.
To jest suplement diety (czytaj-produkt uzupełniający dietę w odpowiednie składniki odżywcze, witaminy, mikroelementy itp.)
To NIE JEST LEK, więc nie ma możliwości pomóc bardziej niż lek na trądzik.[QUOTE]

Zgadzam się i uważam, ze reklama wprowadza konsumentów w błąd. Przywołuje się w niej autorytet dermatologa, mówi o wypisywaniu recepty na lek działający kompleksowo od wewnątrz na przyczyny trądziku i obiecuje wyleczenie na dobre. BZDURA, bo niestety to tylko suplement diety o czym zresztą już pisałam. Równie dobrze można popijać herbatkę z bratka czy łykać dowolny preparat witaminowo-mineralny. Jeśli komuś bratek czy cynk nie pomogły, to szkoda pieniędzy na visaxinum.
Obawiam się jednak, że trochę osób kupi go w nadzieji na pełne wyleczenie traktując jako antidotum na problem trądziku
Cena za supelement odpowiednio wysoka, bo młody człowiek kupujący lek musi sfinansować jego natrętną reklamę radiową
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 23:00   #26
pistaacjaa
Raczkowanie
 
Avatar pistaacjaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 341
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

Nie polecam brac tych tabletek, znana i dobra dermatolog odradziła , po prostu powiedziała "reklama dźwignią handlu" i tyle. zamiast tego radze pić bratka polnego, najlepiej zrezygnować ze słodkiego, głównie czekolady, poniewaz cukier osłabia odpornośc skóry i to sprzyja powstawaniu stanów zapalnych czyli pryszczy, zzrezygnowac z mleka słodkiego, fermentowane można . Poza tym myc buzie woda przegotowana albo najtansza z marketu i nawilżać. Ciezko w tym wytrwac,ale zmiana jest kolosalna na plus, z tradzikiem walcze juz ladnych pare lat,chyba juz ok. 6 bedzie.

Robie czasem eksperymenty, z tym slodkim i jak sie objem slodkiego to juz wiem,ze beda pryszcze i tak sie dzieje. odstawilam juz wszystkie antybiotki,zbedna sa.one dzialaja tylko jak sie je bierze,po odstawieniu wracaja pryszcze.
pistaacjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 21:35   #27
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

dokładnie.
VISAXINUM nie będzie działać na uporczywy trądzik, tak samo jak nie zadziała picie ziółek i samo łykanie cynku. Ale szczerze mówiąc- natrętna reklama zrobiła już swoje- te tabletki sprzedają się jak świeże bułeczki....nie nadążamy z dostawami
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 22:21   #28
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
dokładnie.
VISAXINUM nie będzie działać na uporczywy trądzik, tak samo jak nie zadziała picie ziółek i samo łykanie cynku. Ale szczerze mówiąc- natrętna reklama zrobiła już swoje- te tabletki sprzedają się jak świeże bułeczki....nie nadążamy z dostawami
Tym bardziej żal mi młodych ludzi, którzy zostali omamieni natrętną reklamą, szczególnie, że są tańsze supelementy o podobnym składzie.
Nawet nie macie pojęcia jak ta reklama działa mi na nerwy. Wiem co znaczy leczyć trądzik i nie wierzę w cud pigułki bez recepty, dlatego wkurza mnie kiedy ktoś dla kasy robi ludziom wodę z mózgu.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 11:31   #29
jusa155
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Thumbs up Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

Visaxinum jest super . Te tabletki naprawdę działają . Efekt jest naprawdę zaskakujący Już po pierwszej tabletce nie wyskakują pryszcze . Zawsze rano budziłam się z nowym pryszczem a od kiedy biore te tabletki stare pryszcze znikają a nowe się nie pojawiają.
jusa155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 15:34   #30
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

Cytat:
Napisane przez jusa155 Pokaż wiadomość
Visaxinum jest super . Te tabletki naprawdę działają . Efekt jest naprawdę zaskakujący Już po pierwszej tabletce nie wyskakują pryszcze . Zawsze rano budziłam się z nowym pryszczem a od kiedy biore te tabletki stare pryszcze znikają a nowe się nie pojawiają.
ooo...JAKA WSPANIAŁA REKLAMA!!!
caps mi się nie zaciął

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Tym bardziej żal mi młodych ludzi, którzy zostali omamieni natrętną reklamą, szczególnie, że są tańsze supelementy o podobnym składzie.
Nawet nie macie pojęcia jak ta reklama działa mi na nerwy. Wiem co znaczy leczyć trądzik i nie wierzę w cud pigułki bez recepty, dlatego wkurza mnie kiedy ktoś dla kasy robi ludziom wodę z mózgu.
wiesz, a mi juz nie żal, bo w sumie jesli ktoś jest tak naiwny, że
-wierzy w tą durnowatą reklamę,
-nie umie przeczytać składu i porównać ceny z innymi suplami,
-daje się omamić,
-nie szuka skutecznego rozwiązania problemu trądziku, tylko idzie na łatwiznę,
to jest ćwierć mózgiem i niech sobie przepłaca.
Druga sprawa, że apteki zarabiają sporo kaski na tych "naiwnych", więc oby takich więcej- ktoś musi sfinansować mi urlop w tym roku
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...

Edytowane przez la'Mbria
Czas edycji: 2009-07-13 o 15:35
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-11 09:26:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:00.