Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-09, 09:25   #151
mitasa
Raczkowanie
 
Avatar mitasa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 410
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Witam Dziewczyny !

Zdecydowałam się na depilację bikini i teraz zastanawiam się jaki gabinet wybrać. Jestem z okolic Krakowa i myślę nad Vesuną w Bonrace lub Krokusie oraz Glamour Vectus i Medestetis. Macie jakieś doświadczenia z tymi gabinetami ? Z góry dziękuję za odpowiedzi
__________________
Ślub: 24.09.2016.
Oczekiwanie na syna : 08.06.2017.
mitasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 10:45   #152
Honcia1995
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 35
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

A czy epiduo stosowane na twarz jest przeciwwskazaniem do depilacji nóg np czy pach?
Honcia1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 15:31   #153
EwaTranquility
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 17
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Z Vesuną w Krokusie miałam kontakt poprzez "managerkę" , chciałam o coś dopytać a ona myślała że jestem klientką która najwidoczniej wcześniej dzwoniła z reklamacją i zaczęła na mnie krzyczeć, straszna baba Jak sie zorientowała to nawet nie przeprosiła. Medestetis nie znam a <ciach>.

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-11-24 o 00:20
EwaTranquility jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 02:08   #154
holly-dolly
Raczkowanie
 
Avatar holly-dolly
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 53
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez Honcia1995 Pokaż wiadomość
A czy epiduo stosowane na twarz jest przeciwwskazaniem do depilacji nóg np czy pach?

Tez mnie zastanawia czy maści na trądzik używane na innych obszarach niz te które beda poddane depilacji moga doprowadzić do poparzeń?
__________________
"don't worry about a thing
'cause every little thing gonna be all right"

‎"Nobody can tell you what tomorrow brings so live your life today"
holly-dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 22:30   #155
quid
Raczkowanie
 
Avatar quid
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 55
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez mitasa Pokaż wiadomość
Witam Dziewczyny !

Zdecydowałam się na depilację bikini i teraz zastanawiam się jaki gabinet wybrać. Jestem z okolic Krakowa i myślę nad Vesuną w Bonrace lub Krokusie oraz Glamour Vectus i Medestetis. Macie jakieś doświadczenia z tymi gabinetami ? Z góry dziękuję za odpowiedzi
Ja chodzę do <ciach> i nigdzie indziej nie byłam. Doświadczenia i wrażenia mam bardzo dobre. Vectus wymiata i szczerze go polecam!

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-11-24 o 00:22
quid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 19:01   #156
scarlettjohansson09
Przyczajenie
 
Avatar scarlettjohansson09
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 9
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Witajcie dziewczyny !

Chciałam się zapytać, czy mogłaby się wypowiedzieć któraś z was, która miała przeprowadzone zabiegi (najmniej 4) na którąś z okolic i od ostatniego zabiegu minął minimum rok?? Jest tutaj któraś, żeby powiedzieć jak to wygląda teraz?? Nigdzie nie moge znaleźć żadnej info... pozdrawiam serdecznie!
scarlettjohansson09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 13:23   #157
Saarenka
Raczkowanie
 
Avatar Saarenka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 31
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez scarlettjohansson09 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny !

Chciałam się zapytać, czy mogłaby się wypowiedzieć któraś z was, która miała przeprowadzone zabiegi (najmniej 4) na którąś z okolic i od ostatniego zabiegu minął minimum rok?? Jest tutaj któraś, żeby powiedzieć jak to wygląda teraz?? Nigdzie nie moge znaleźć żadnej info... pozdrawiam serdecznie!
U mnie minęło dokładnie 11 miesięcy od ostatniego zabiegu vectusem na skórze mam pojedyncze włoski, dosłownie 6 sztuk
Saarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-13, 12:06   #158
laylala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cześć dziewczyny, właśnie chwilowo zakończyłam swoją przygodę z Vectusem. Jestem po serii 6 zabiegów na łydki, uda, pachy i bikini. Włosów praktycznie nie ma, a jeśli to tylko jasne i pojedyncze. Co do samego zabiegu, no cóż, dla mnie był on niesamowicie bolesny. Nic nie pomagały tabletki przeciwbólowe. Chłodzenie danej powierzchni też nie przynosiło jakiejś spektakularnej ulgi. Raz zostałam posmarowana wspomnianą wyżej maścią "emla" i muszę przyznać, że wówczas zabieg był praktycznie bezbolesny. Haczyk tkwi jednak w tym, że pani boją się znieczulać dużego obszaru ciała. No ale, przeżyłam te wszystkie cierpienia, efekt jest jak najbardziej na tak Dodam jeszcze, że moje owłosienie było bardzo problematyczne. Ciemne, grube włosy (podobno właśnie na takie vectus działa najlepiej). Teraz tylko czekam i mam nadzieję, że nigdy więcej nie odrosną ! Pozdrawiam i polecam !
laylala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 15:55   #159
shekade
Raczkowanie
 
Avatar shekade
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 219
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez laylala Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, właśnie chwilowo zakończyłam swoją przygodę z Vectusem. Jestem po serii 6 zabiegów na łydki, uda, pachy i bikini. Włosów praktycznie nie ma, a jeśli to tylko jasne i pojedyncze. Co do samego zabiegu, no cóż, dla mnie był on niesamowicie bolesny. Nic nie pomagały tabletki przeciwbólowe. Chłodzenie danej powierzchni też nie przynosiło jakiejś spektakularnej ulgi. Raz zostałam posmarowana wspomnianą wyżej maścią "emla" i muszę przyznać, że wówczas zabieg był praktycznie bezbolesny. Haczyk tkwi jednak w tym, że pani boją się znieczulać dużego obszaru ciała. No ale, przeżyłam te wszystkie cierpienia, efekt jest jak najbardziej na tak Dodam jeszcze, że moje owłosienie było bardzo problematyczne. Ciemne, grube włosy (podobno właśnie na takie vectus działa najlepiej). Teraz tylko czekam i mam nadzieję, że nigdy więcej nie odrosną ! Pozdrawiam i polecam !
Robiłam te same obszary co Ty i też dla mnie ból był mega ogromny. A już myślałam, że tylko mnie tak boli. Jestem dopiero po drugim zabiegu. Też brałam tabletki przeciwbólowe i zero różnicy...
shekade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-14, 12:02   #160
Magdin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez mitasa Pokaż wiadomość
Witam Dziewczyny !

Zdecydowałam się na depilację bikini i teraz zastanawiam się jaki gabinet wybrać. Jestem z okolic Krakowa i myślę nad Vesuną w Bonrace lub Krokusie oraz Glamour Vectus i Medestetis. Macie jakieś doświadczenia z tymi gabinetami ? Z góry dziękuję za odpowiedzi
W Krakowie w Vesunie jest miły personel, ale depilacja laserowa niezbyt tania, ale najważniejsze że skuteczna.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-06-06 o 01:56 Powód: Link.
Magdin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-14, 17:29   #161
dziubas3105
Zadomowienie
 
Avatar dziubas3105
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 573
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Robiłam dziś 1. zabieg Vectusem na nogi (całe), pachy i bikini. Powiem szczerze, ból znikomy tylko trzeba chłodzić głowicę i strzelać powoli

Miałam 4 lata temu podejście do lasera na bikini. Nie pamiętam co to był za sprzęt ale po kilku strzałach zwiałam bo tak bolało

Na ten gabinet trafiłam z polecenia i jestem w 100% zadowolona. Przy wykupieniu pakietu jest 20% zniżki. Gabinet na Wilanowie.
dziubas3105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-24, 10:03   #162
pavots
Przyczajenie
 
Avatar pavots
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 7
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez scarlettjohansson09 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny !

Chciałam się zapytać, czy mogłaby się wypowiedzieć któraś z was, która miała przeprowadzone zabiegi (najmniej 4) na którąś z okolic i od ostatniego zabiegu minął minimum rok?? Jest tutaj któraś, żeby powiedzieć jak to wygląda teraz?? Nigdzie nie moge znaleźć żadnej info... pozdrawiam serdecznie!
Cześć ja miała 5 zabiegów na brodę, szyję i wąsik laserem Palomar Vectus w odstępach co 4 tygodnie. Bardzo jestem zadowolona z efektów zważywszy że mam Zespół Policystycznych Jajników i generalnie cała jestem zarośnięta. Zaczęłam od twarzy żeby w ogóle sprawdzić skuteczność tego lasera i moje oczekiwania nawet nie były tak wysokie jaki jest efekt uzyskałam. Jeszcze przed wakacjami planuje zrobić przedramiona, ramiona i pachy. Pozdrawiam Cię

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez quid Pokaż wiadomość
Ja chodzę do <ciach> i nigdzie indziej nie byłam. Doświadczenia i wrażenia mam bardzo dobre. Vectus wymiata i szczerze go polecam!
Ja też tam chodzę i uważam to miejsce za godne polecenia. Pozdrawiam

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-11-24 o 00:24
pavots jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 21:32   #163
Kasieńka.
Przyczajenie
 
Avatar Kasieńka.
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1
GG do Kasieńka.
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Witajcie! Po przeczytaniu wszystkich wątków również zdecydowałam się na zabieg na pachy. Od pani kosmetolog dowiedziałam się, że bolesność zabiegu zależy także od rodzaju skóry pod pachami - jeżeli używacie antyperspirantów w kulce, które z założenia wysuszają skórę, to ból podczas zabiegu będzie bardziej odczuwalny. Jestem ze Śląska i już dziś mogę szczerze polecić salon <ciach> - gdyby któraś z Was się zastanawiała lub wybierała to piszcie - dysponuję zniżką na depilację vectusem. Pozdrawiam
__________________
kate8

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-11-24 o 00:24
Kasieńka. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-18, 22:26   #164
mkobus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 18
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

mialam kilka zabiegów laserem Light Sheer Duet na uda i łydki - w sumie chyba 3 czy 4 zabiegi - nie pamietam dokładnie bo zabiegi odbywały się w duzych odstepach czasu przerywane ciażami itp itd. Efekty były bardzo zadawalające ponieważ włosy znacznie się przerzedziły i straciły na grubości. Ponieważ mam bardzo mocne i ciemne owłosienie efekt był widoczny już po pierwszym zabiegu, zwłaszcza na łydkach, które kwalifikowały się do golenia zazwyczaj na dzień następny po depilacji tradycyjnej. Po roku od ostatniego zabiegu postanowiłam rozprawić się z owłosieniem ostatecznie. Równo tydzień temu poddałam się depilacji nóg i pośladków Vectusem ( 200 zł za całość w promocji na dzień kobiet - żal było nie skorzystać), a teraz czekam aż włoski grzecznie opuszczą moją skórę ... ahhh żeby tak jeszcze można było raz na zawsze rozprawić się z cellulitem ...
mkobus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 01:13   #165
AniaKaszubska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 4
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cześć dziewczyny

Chciałabym popytać Was o radę. Mam mega grube, gęste i ciemne włosy dosłownie wszędzie i bardzo jasną karnację. Po depilacji maszynką/kremem po kilku godzinach włosy zaczynają już odrastać i "drapać". Od lat się zbieram na depilację laserową. Chcę zrobić całe nogi i bikini głębokie od razu, bądź partiami, w zależności od efektów i funduszy. Czy któraś z Was ma podobnie i jak oceniacie, lepszym rozwiązaniem będzie VECTUS czy LIGHT SHEER DUET w tym przypadku???

Pozdrawiam,

Ania
AniaKaszubska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 11:55   #166
Natalia041
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 49
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Ja zaczynam dopiero swoją przygodę z depilacją laserową, zdecydowałam się na wąsik i na pachy, mam nadzieję, że będę zadowolona. Mam strasznie ciemne owłosienie, prawie czarne, dość jasną karnację więc myśle, że jakieś efekty bedą
Natalia041 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 09:14   #167
Lakierkii
Przyczajenie
 
Avatar Lakierkii
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 15
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez AniaKaszubska Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Chciałabym popytać Was o radę. Mam mega grube, gęste i ciemne włosy dosłownie wszędzie i bardzo jasną karnację. Po depilacji maszynką/kremem po kilku godzinach włosy zaczynają już odrastać i "drapać". Od lat się zbieram na depilację laserową. Chcę zrobić całe nogi i bikini głębokie od razu, bądź partiami, w zależności od efektów i funduszy. Czy któraś z Was ma podobnie i jak oceniacie, lepszym rozwiązaniem będzie VECTUS czy LIGHT SHEER DUET w tym przypadku???

Pozdrawiam,

Ania
Szczerze? Jak od lat zbierasz na depilację laserową to idź na samego Light Sheer wprawdzie zrobienie łydek tym laserem zajmie 1,5 h i będzie boleć jak diabli ale przynajmniej zrobisz 3 zabiegi i będziesz mieć z dyńki, ale musisz trafić do dobrego gabinetu, bo laser ten jeśli ma działać musi mieć max parametry, ale też takie żeby nie poparzyć skóry, czasami to trudne.

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Natalia041 Pokaż wiadomość
Ja zaczynam dopiero swoją przygodę z depilacją laserową, zdecydowałam się na wąsik i na pachy, mam nadzieję, że będę zadowolona. Mam strasznie ciemne owłosienie, prawie czarne, dość jasną karnację więc myśle, że jakieś efekty bedą
Na pewno będziesz zadowolona, a tym bardziej że robisz wąsik jak zaczyna słoneczko mocniej grzać, pamiętaj o filtrach....chyba że chcesz nabawić się brązowych plam.

Edytowane przez Lakierkii
Czas edycji: 2015-05-06 o 09:15
Lakierkii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 10:45   #168
Katka_krk
Rozeznanie
 
Avatar Katka_krk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 550
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez j_oanna_20 Pokaż wiadomość
Witaj,
ja robiłam wąsik laserem vectus a później całe nogi Light Sherem
różnica jest wielka, po vectusie po 4 zabiegach nadal mam włoski, po Light sheer miałam 2 zabiegi na całe nogi, drugi zabieg był 5 tygodni temu, a ja nadal mam łyse nogi, a uwierz, że miałam mega problem z owłosieniem.
A ja się tutaj nie zgodzę. U mnie było na odwrót. Bikini po 3 zabiegach LS tragedia z odrastaniem po Vectusie rewelacja już nawet sam komfort zabiegu no i brak poparzeń w okolicy ciemniejszej skóry co niestety przy LS mi się przytrafiło.
__________________

Katka_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-07, 13:32   #169
enjas
Przyczajenie
 
Avatar enjas
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 18
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cześć dziewczyny
Przeczytałam prawie cały wątek i nadal nie wiem co wybrać. Jestem jednak bardziej skłonna do Vectusa. Chciałam zrobić depilację bikini, chyba głębokie. Dotychczas chodziłam na woskowanie jednak ciągły problem z wrastającymi włosami zmusza mnie do takich radykalnych posunięć. Jak długo po zabiegu nie można się opalać?Lato nadchodzi i nie wiem czy nie lepiej poczekać do jesieni żeby nie zrobić sobie krzywdy. Naprawdę wystarczy te 4-5 zabiegów jak piszą czy od razu przygotować się na 10?
enjas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-07, 19:08   #170
Natalia041
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 49
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez Lakierkii Pokaż wiadomość
Szczerze? Jak od lat zbierasz na depilację laserową to idź na samego Light Sheer wprawdzie zrobienie łydek tym laserem zajmie 1,5 h i będzie boleć jak diabli ale przynajmniej zrobisz 3 zabiegi i będziesz mieć z dyńki, ale musisz trafić do dobrego gabinetu, bo laser ten jeśli ma działać musi mieć max parametry, ale też takie żeby nie poparzyć skóry, czasami to trudne.

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------



Na pewno będziesz zadowolona, a tym bardziej że robisz wąsik jak zaczyna słoneczko mocniej grzać, pamiętaj o filtrach....chyba że chcesz nabawić się brązowych plam.
Kurczę właśnie wiem, że kiepską porę sobie wybrałam na depilacje, szczególnie tak widocznej części jak wąsik ale od zawsze używam filtrów na twarz 50+ wiec mam nadzieje, ze nic złego sie nie stanie... Postaram się oczywiście jak najmniej wystawiać to miejsce na słońce, ogólnie to nie moge wystawiać całego ciała zbytnio na słońce ze względów zdrowotnych więc myślę, że będzie dobrze a chce sie w koncu tego pozbyć...
Natalia041 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 07:56   #171
ChceByc
Przyczajenie
 
Avatar ChceByc
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 19
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Też myślę o laserze ale pod pachy. Myślicie że powinnam zaczynać zabiegi w maju czy poczekać do jesieni?
ChceByc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 08:16   #172
Lakierkii
Przyczajenie
 
Avatar Lakierkii
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 15
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez Katka_krk Pokaż wiadomość
A ja się tutaj nie zgodzę. U mnie było na odwrót. Bikini po 3 zabiegach LS tragedia z odrastaniem po Vectusie rewelacja już nawet sam komfort zabiegu no i brak poparzeń w okolicy ciemniejszej skóry co niestety przy LS mi się przytrafiło.
Pewnie masz rację upierać się nie będę. Jedynie co napiszę to że moje dwie znajome zrobiły 3 razy LS i praktycznie zero włosków takie niedobitki. Zresztą żeby się ich pozbyć chodzą na vectusa ponieważ włos mają cieńszy i jaśniejszy więc LS może ich nie złapać a poza tym mówią że cholernie boli i nie chcą już tak cierpieć. Ja osobiście miałam już 3 zabiegi na nogi vectusem i na pewno będę miała czwarty zabieg bo jak szłam na trzeci to dużo włosków musiałam jeszcze zgolić. Pocieszam się tym że ponoć te włoski wypadają jeszcze jakiś czas ze skóry po zakończonej depilacji.

---------- Dopisano o 08:13 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Natalia041 Pokaż wiadomość
od zawsze używam filtrów na twarz 50+ , ogólnie to nie moge wystawiać całego ciała zbytnio na słońce ze względów zdrowotnych .
więc nie będzie żadnego problemu jeśli jest tak jak piszesz

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

Cytat:
Napisane przez ChceByc Pokaż wiadomość
Też myślę o laserze ale pod pachy. Myślicie że powinnam zaczynać zabiegi w maju czy poczekać do jesieni?
Pewnie że warto choćby dwa zabiegi w maju i czerwcu! Zapomnisz o goleniu na wakacje
a poza tym robi się pachy latem bo mało kto wystawia je do słońca pzd

Edytowane przez Lakierkii
Czas edycji: 2015-05-08 o 08:18
Lakierkii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-09, 14:01   #173
szpilkaXXX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 169
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Jestem po drugim zabiegu Vectus na okolice bikini + brzuch, zabieg robiłam w Warszawie, za jednąâ˜â˜☠sesję płaciłam 350 zł (bikini pełne).

Po pierwszym zabiegu efekty były minimalne, ale dla porównania - miałam też 1 zabieg light sheer i efekty były zerowe.
Po drugim zabiegu Vectus - włosy przestały rosnąć na całym obszarze, który był poddany zabiegowi. To w sumie trochę dziwne, bo cała jestem w czarne kropeczki, ale włosy już nie rosną. Mam nadzieję, że po trzecim zabiegu te zalążki włosów będą na tyle osłabione, że całkiem wypadną. Dziewczyny, które wykonują zabiegi w gabinecie, do którego chodzę, mówią, że po 5 zabiegach zostają może dwa włoski na ciele.

Ból przy pierwszym zabiegu był minimalny, przy drugim był na tyle spory że ściskałam brzeg łóżka )

Podsumowując: widzę efekty i jestem zadowolona.

Edytowane przez szpilkaXXX
Czas edycji: 2015-05-09 o 14:10
szpilkaXXX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 13:07   #174
Natalia041
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 49
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Ja jak na razie nie robię sobię wielkich nadziei bo nie chcę się rozczarować ale cieszę się, że w ogóle się zdecydowałam zacząć tę "przygodę"
Natalia041 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-12, 14:44   #175
Natalia041
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 49
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Jestem właśnie po zabiegu na pachy (miał być wąsik ale stosowałam retinoidy zewnętrzenie i zdecydowanie odradzono mi depilację tej części ciała gdyż minął dopiero miesiąc od zakończenia kuracji, więc zdecydowałam się na pachy). Nie powiem, że było przyjemnie... Spodziewałam się "innego" bólu ale jakoś przetrwałam
I teraz dziewczyny mam do Was pytanie... za ile mam zrobić następny zabieg, żeby były jak najlepsze efekty? Pani, która wykonywała mi zabieg proponowała 4-6 tygodniu ale mówiła, że lepiej przedłużyć niż zrobić wcześniej, natomiast po skończonym zabiegu stwierdziła, że za 4tyg byłoby okej ponieważ mam dość mocne, gęste, czarne włosy i byłoby tak samo skutecznie.
Co wy na to? Lepiej poczekać?
Natalia041 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-12, 15:21   #176
Honcia1995
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 35
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Natalia041 a czy retinoidy stosowane na twarz nie stanowią żadnego zagrożenia gdy chcemy wykonywać zabiegi na innych częściach ciała? Poszlabym na tą depilację ale stosuje epiduo od lat na twarz i boję się oparzeń
Honcia1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-12, 15:28   #177
Natalia041
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 49
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Z tego co rozmawiałam z Panią kosmetolog dzisiaj i wyczytałam na internecie, absolutnie zakazana jest depilacja w trakcie kuracji retinoidami doustnymi (aż do 6 miesięcy po zakończeniu kuracji) natomiast zewnętrznie nie można tylko w miejscu stosowania, np ja smarowałam twarz Atredermem, skończyłam około miesiąc temu więc "wąsika" jeszcze robić nie mogłam, wskazana jest 2-miesięczna przerwa ale w miejscu, gdzie nie stosowałam preparatu można przeprowadzić depilację. Chodzi po prostu o to, że miejsca smarowane retinoidami są bardzo uwrażliwione na słońce, promienie itp. ale reszta ciała już nie. Schody zaczynają się przy doustnej terapii ale mnie to na razie ominęło... Więc wydaje mi się, że jeśli chcesz depilować inną część ciała niż tą, którą smarujesz to nie ma problemu... Ewentualnie możesz zaprzestać smarowania na 2-3 tyg przed depilacją tak dla bezpieczeństwa.
Natalia041 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-13, 09:05   #178
Lakierkii
Przyczajenie
 
Avatar Lakierkii
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 15
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez Natalia041 Pokaż wiadomość
Pani, która wykonywała mi zabieg proponowała 4-6 tygodniu ale mówiła, że lepiej przedłużyć niż zrobić wcześniej, natomiast po skończonym zabiegu stwierdziła, że za 4tyg byłoby okej ponieważ mam dość mocne, gęste, czarne włosy i byłoby tak samo skutecznie.
Co wy na to? Lepiej poczekać?
Jak włos jest mocny i gęsty to szybko odrasta za pewne musisz często się golić osoby które mają cieńsze włoski lub jaśniejsze golą pachy nawet co 3 dni, a takie które mają czarne i moce to czasami już na wieczór mają odrośnięte włoski. Pewnie dlatego kobitka zaleciła Ci za 4 tygodnie, gdybyś miała słabsze włoski to odstęp byłby dłuższy. Znam się na tym co nie co bo swoje przeszłam
Lakierkii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-13, 13:58   #179
Natalia041
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 49
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

To prawda... ciemne, gęste , mocne włosy to moja zmora... :< w takim razie poczekam jakieś 5tyg i umówię się na kolejną sesję
Natalia041 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-14, 11:58   #180
freshblossom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Dorzucę swoje 3 grosze
Właśnie minął miesiąc od drugiego zabiegu na pachy. Jestem zachwycona!
Już po pierwszym zabiegu odrosło mi tylko jakieś 20% włosów i to na tyle delikatnych że prawie ich nie było widać. Po drugim zabiegu zostało jakieś 10 % włosów również cieniutkich i wiotkich. Wcześniej zmagałam się z bardzo mocnymi, ciemnymi, grubymi i błyskawicznie odrastającymi włosami (gdy goliłam je rano wieczorem już były widoczne). Jestem też posiadaczką jasnej cery więc świetne efekty spowodowane są prawdopodobnie moimi "dobrymi warunkami".
W przyszłym tygodniu wybieram się na kolejny zabieg. W gruncie rzeczy mogłabym poprzestać na tych 2 bo komfort mam już nieporównywalny ale zależy mi żeby pozbyć się już wszystkich włosów.
Co do bólu w czasie zabiegu to był on jak najbardziej znośny. Za pierwszym razem, może to zabrzmi dziwnie ale był nawet przyjemny (potrafię być masochistką;D). Za drugim razem jednak dał mi już nieco w kość (prawdopodobnie ustawiona moc była wyższa), ale jak najbardziej do wytrzymania zwłaszcza że zabieg trwał dosłownie 5 minut.
Zabieg wykonywałam w Łodzi i polecam wszystkim. Sama zastanawiam się nad kolejnymi partiami ale na razie budżet mnie ogranicza.
freshblossom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-05 19:50:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:45.