Lakiery O.P.I - zna ktoś? - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-08, 09:09   #511
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Z Twojej listy sama od dawna mam ochotę na Black Cherry Chutney Piękny jest! No i St.Petersburgundy też Kiedyś w końcu je kupię
Get Me to the Taj on Time - wg mnie jest to blady zimny róż. Teraz jak mam trochę opalone dłonie przy jednej warstwie wygląda fajnie, ale wcześniej trupio. Przy dwóch to już w ogóle miałam dłonie topielicy Idealnego beżo-różu nadal szukam. Mam jeszcze Hopelessly in Love i z kolei ten jest bardziej beżowy, choć też z kroplą różu, mleczny, ale ciut za żółty
A z granatów mam Russian Navy. On jest ciemniejszy niż Yoga-ta Get this Blue!, który właśnie jest bardziej blue niż navy. Yoga-tę chyba ma rzyrafka.
Z fioletów polecam Catherine the Grape i oba mroczne Lincolny, w zależności od tego, jaki odcień wolisz. Sama mam Lincoln Park at Midnight, ale i ten After Dark mnie kusi
wow, dzięki MagJa
Tak sobie wybrałam te kolory ale zastanawiam się gdzie je kupię w necie chciałam tu ale mały wybór http://www.nailsdesign.pl/index.php?cPath=32_43
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 09:29   #512
Avari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 461
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

z granatów polecam Light My Sapphire, wygląda jakby składał się z miliona kuleczek, daje taki trochę trójwymiarowy efekt, normalnie wygląda jak czarny ze srebrnym połyskiem i pod wpływem światła uzyskuje bardzo fajny niebieski połysk. Mam jedno marne zdjęcie pokazujące ten lakier.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1002.jpg (28,2 KB, 114 załadowań)
Avari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 14:02   #513
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Avari Pokaż wiadomość
z granatów polecam Light My Sapphire, wygląda jakby składał się z miliona kuleczek, daje taki trochę trójwymiarowy efekt, normalnie wygląda jak czarny ze srebrnym połyskiem i pod wpływem światła uzyskuje bardzo fajny niebieski połysk. Mam jedno marne zdjęcie pokazujące ten lakier.
piękny

Napisałam do www.nailsdesign.pl i odpisali
Cytat:
Witam. Z mocnego fioletu mamy: siberian nights, ciemna czerwień: st. petersburgundy, jasny beż z lekkim różem: alone at last
co sądzicie o tych kolorach?

A, i jeszcze jedno. Za ok. 3-4 tygodnie będą mieć dostawę
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 07:55   #514
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Agnieszko, jeśli chcesz większy wybór opi to na victoriasbeauty.com mają bardzo duży
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 08:15   #515
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
Agnieszko, jeśli chcesz większy wybór opi to na victoriasbeauty.com mają bardzo duży
faktycznie, serdeczne dzięki Zahran
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 11:09   #516
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

przejrzałam ofertę i to mi wpadło w oko:

delikatny beż z kapką różu

Polar Bare (ale to kolekcja z 2004 czyli starszy)
No Bees Please
At First Sight
Bubble Bath
Who Needs a Prince?
Fist Dance
Sand In My Suit
Get Me to the Taj on Time

ciemny nasycony granat

Yoga-ta Get this Blue!
Russian Navy

ciemny nasycony fiolet lub bakłażan

Mrs. O'Leary's BBQ
Can You Dig It?
Lincoln Park After Dark
Black Cherry Chutney
Midnight in Moscow

ciemna czerwień
Red, Red Rhine
St. Petersburgundy
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 13:58   #517
Avari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 461
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Lincoln Park After Dark mam i jest cudny, kiedyś zbliżony kolor miał YSL. Jest bardzo ciemny, taki jakby zmieszany fiolet z czernią, ale, nie wiem jak to określić, o podbiciu w kolorze piwonii a nie brązu, przez co jest szalenie szykowny i chłodny w odcieniu. Zwracam na to uwagę bo ciemne fiolety lubią mieć lekko brązową poświatę, czego nie lubię na swoich pazurkach.

We wtorek idę na poszukiwania mlecznego różu do frencha, więc zerknę na te pozycje z Twojej listy
Avari jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-09, 15:15   #518
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Avari Pokaż wiadomość
Lincoln Park After Dark mam i jest cudny, kiedyś zbliżony kolor miał YSL. Jest bardzo ciemny, taki jakby zmieszany fiolet z czernią, ale, nie wiem jak to określić, o podbiciu w kolorze piwonii a nie brązu, przez co jest szalenie szykowny i chłodny w odcieniu. Zwracam na to uwagę bo ciemne fiolety lubią mieć lekko brązową poświatę, czego nie lubię na swoich pazurkach.

We wtorek idę na poszukiwania mlecznego różu do frencha, więc zerknę na te pozycje z Twojej listy
bardzo plastycznie opisałaś ten kolor muszę go mieć .
Dziękuję za pomoc ale chcę zamówić najpóźniej w poniedziałek rano by doszły przed następnym weekendem (Komunia w rodzinie).

Pokazałam mężowi zdjęcia i powiedział ze wszystkie ładne
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-05-09 o 20:32
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 21:44   #519
Avari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 461
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Russian Navy (z tego co pamiętam to ma kobaltowy odcień niebieskiego, ale ręki nie dam) widziałam w Sephorze, więc możesz spróbować. Podobny efekt uzyskuję nakładając na Light My Sapphire Blue My Mind, więc nie kupowałam go.
Avari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 13:14   #520
LadyKati
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Ja mam 2 lakiery tej firmy Midnight in Moscow i Mauving To Manitoba. Obydwa kupiłam w Panaromie obok Al. Witosa. Mają tam dużo kolorów, a jeśli jakiegoś nie ma to można zamówić. Lakiery są po 40 zł ,chyba że promocja to dochodzą nawet do 15 zł. A teraz co do lakierów, niestety jestem zawiedziona co do trwałości bo już po dniu odpyskuję i sie ściera (Midnight In Moscow), drugi natomiast lepiej z trwałością (po 2 dniach się sciera lekko). Teraz co do nakładania i pędzelków , lakier Mauving To Manitoba jest wspaniały pod tym względem mam lakiery Inglot, Sally Hansen itp. ale ten najlepiej sie nakłada bez żadnych smug, jedna warstawa już dobrze pokrywa, natomiast co do Midnight In Moscow nawet 2 warstwy ładnie nie pokrywają,widać prześwity :/, lakier o wiele gorzej się rozprowadza niż ten z kolekcji kanadyjskiej (może że względy na pędzelek bo mają różne), no ale i tak uważam że to jeden z ładniejszych kolorów, gdyż jego efekt jak padają na niego promienie słoneczne jest do nie opisania. Jak znajdę czas to wstawie zdjęcia paznokci pomalowane na te kolory
LadyKati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 13:20   #521
see
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 238
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

A odnośnie sklepu Victoria's Beauty - czekam, aż dojdą moje lakiery i dziś znalazłam coś takiego na ich stronie "Twój obecny rabat wynosi: 0 % Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i progami rabatowymi w naszym sklepie.". Kiedy klikam na to, wyświetla mi się pusta strona. Czy oni mają jakiś program lojalnościowy? Bo kiedy wchodzę na sam "Regulamin", tam w tej ramce na dole, nie ma o tym słowa.
__________________
Money is the anthem of success
see jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-11, 08:15   #522
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

za godzinę najpóźniej planuję zamówienie.
Chciałam jeszcze jakąś bazę, utrwalacz...

Dziewczyny-jak dokonac przelewu za zakupy na Victoria's Beauty? Przeciez nie podają nr konta
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-05-11 o 09:09
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 12:28   #523
see
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 238
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
za godzinę najpóźniej planuję zamówienie.
Chciałam jeszcze jakąś bazę, utrwalacz...

Dziewczyny-jak dokonac przelewu za zakupy na Victoria's Beauty? Przeciez nie podają nr konta
Ja też miałam z tym problem, aż anulowałam zamówienie i napisałam do nich maila, że nie podali nr konta i że nie wiem, jak mam to opłacić . Poza tym tam pojawia się taki gotowy przelew, z którym można iść na pocztę od razu i jest bez numeru. Odpisali mi, że przywrócili moje zamówienie i dopiero po potwierdzeniu przychodzi kolejny mail z wszystkimi danymi - przyszedł i tam faktycznie był numer konta. Więc trzeba poczekać.
__________________
Money is the anthem of success
see jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 17:24   #524
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez see Pokaż wiadomość
Ja też miałam z tym problem, aż anulowałam zamówienie i napisałam do nich maila, że nie podali nr konta i że nie wiem, jak mam to opłacić . Poza tym tam pojawia się taki gotowy przelew, z którym można iść na pocztę od razu i jest bez numeru. Odpisali mi, że przywrócili moje zamówienie i dopiero po potwierdzeniu przychodzi kolejny mail z wszystkimi danymi - przyszedł i tam faktycznie był numer konta. Więc trzeba poczekać.
tylko mnie się spieszyło. W ogóle dziwny sklep, najpierw wysyłają na maila kwotę ile trzeba zapłacić, ja płacę a oni po kilku godzinach że nie uwzględniłam kosztów ubezpieczenia i mam dopłacić. Koniec świata
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 20:57   #525
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
tylko mnie się spieszyło. W ogóle dziwny sklep, najpierw wysyłają na maila kwotę ile trzeba zapłacić, ja płacę a oni po kilku godzinach że nie uwzględniłam kosztów ubezpieczenia i mam dopłacić. Koniec świata
A napisano gdzieś, że doliczają ubezpieczenie? O jakim ubezpieczeniu mowią, a paczce wartościowej?

Zresztą skoro na maila podają Ci konkretną kwotę, to zwyczajne krętactwo kazać Ci za cos dopłacać.

Edit: doczytalam w regulaminie, że za przesyłki powyżej 100 zlotych dolicza się 7 zlotych za ubezpieczenie paczki, ale mimo wszystko powinni byli podliczyć Ci to w mailu.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655

Edytowane przez Aggie125
Czas edycji: 2009-05-11 o 21:08
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 21:03   #526
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Wink Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
tylko mnie się spieszyło. W ogóle dziwny sklep, najpierw wysyłają na maila kwotę ile trzeba zapłacić, ja płacę a oni po kilku godzinach że nie uwzględniłam kosztów ubezpieczenia i mam dopłacić. Koniec świata
Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
A napisano gdzieś, że doliczają ubezpieczenie? O jakim ubezpieczeniu mowią, a paczce wartościowej?

Zresztą skoro na maila podają Ci konkretną kwotę, to zwyczajne krętactwo kazać Ci za cos dopłacać.
No właśnie Ja też w tym sklepie kupowałam niecały miesiąc temu i za nic nie dopłacałam na maila dostałam potwierdzenie kwoty, musiałam oczywiście dopytać się o numer konta, bo nie ma podanego nawet po złożeniu zamówienia, ale szybko dostałam i nie kazali nic dopłacać Coś kombinują
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 21:10   #527
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Ja może w czerwcu przejde sie do tej warszawskiej hurtowni, chyba na Barskiej (muszę znaleźc namiary), w razie co mogę komuś cos kupić i wysłać. Ale to dopiero w czerwcu, po sesji.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 07:54   #528
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
A napisano gdzieś, że doliczają ubezpieczenie? O jakim ubezpieczeniu mowią, a paczce wartościowej?

Zresztą skoro na maila podają Ci konkretną kwotę, to zwyczajne krętactwo kazać Ci za cos dopłacać.

Edit: doczytalam w regulaminie, że za przesyłki powyżej 100 zlotych dolicza się 7 zlotych za ubezpieczenie paczki, ale mimo wszystko powinni byli podliczyć Ci to w mailu.
w regulaminie jest ale wiesz, ja zrobiłam zakupy na ponad 150zł gdzie przesyłka jest gratis wiec pomyślałam że nic nie muszę dopłacać i że oni ubezpieczenie też pokryją. Ale dopłaciłam im te 7 zł

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
No właśnie Ja też w tym sklepie kupowałam niecały miesiąc temu i za nic nie dopłacałam na maila dostałam potwierdzenie kwoty, musiałam oczywiście dopytać się o numer konta, bo nie ma podanego nawet po złożeniu zamówienia, ale szybko dostałam i nie kazali nic dopłacać Coś kombinują
Mariolko, Ty pewnie miałaś poniżej 100zł więc ubezpieczenie Cię nie dotyczyło.

Ale sklep zachował się ok. Napisał że mogą wysłać bez ubezpieczenia jesli nie chcę. Oczywiście chciałam i dopłaciłam. Podczas składania zamówienia pojawiło się info ze czas realizacji jest ok. 6 dni bo niektóre produkty muszą sprowadzić. Ale poprosiłam ich by wysłali jak najszybciej moga bo mam w ten weekend większą imprezę rodzinną (komunia) i wyślą mi już dzisiaj sympatyczny kontakt mailowy, polecam. Mimo początkowych trudnosci jestem zadowolona
Szkoda tylko że fiolet Marioli był niedostępny tak mi się spodobał.
Zamówiłam 4 lakiery, bazę i top coat O.P.I
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-05-12 o 07:55
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 08:33   #529
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Ja może w czerwcu przejde sie do tej warszawskiej hurtowni, chyba na Barskiej (muszę znaleźc namiary), w razie co mogę komuś cos kupić i wysłać. Ale to dopiero w czerwcu, po sesji.
może ja bym się skusiła a orientujesz sie jakie są ceny lakierów?
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-12, 08:36   #530
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
może ja bym się skusiła a orientujesz sie jakie są ceny lakierów?
Chyba ponad 20 złotych, z połowę tego co płaci się w Sephorze. Musiałabym przeszukać ten wątek albo podpytać osób, które już tam robiły zakupy
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 12:11   #531
Avari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 461
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

AgaBJ a czy nie można kupić tych lakierów bezpośrednio u dystrybutora? Przecież siedziba jest w Łodzi?
Avari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 14:23   #532
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Avari Pokaż wiadomość
AgaBJ a czy nie można kupić tych lakierów bezpośrednio u dystrybutora? Przecież siedziba jest w Łodzi?
nie mam pojęcia zresztą mnie zależało na zakupach w sieci. Ale warto się dowiedzieć, w końcu wybór powinien być spory i ceny przystępne.

edit-moje lakiery już wysłane
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-05-12 o 15:13
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 17:40   #533
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
edit-moje lakiery już wysłane
Wrzucisz fotki dla potomności?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 08:29   #534
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Wrzucisz fotki dla potomności?
spróbuj mnie powstrzymać
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 18:18   #535
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

A jak to w końcu z tymi targami jest- ktoś z OPI pisał tu, że na targach będą jakieś zniżki dla wizażanek- sprawdzałyście to może na jakichs wcześniejszych targach? w KRakowie są w ten weekend i fajnei by było gdyby to była prawda, bo pewnie coś mi się spodoba
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 18:57   #536
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

jestem wściekła!!!
Właśnie dostałam paczkę-powiedzcie mi co za sklep wysyła takie ciężkie rzeczy (cztery lakiery i dwie inne rzeczy w szklanych butelkach czyli razem 6 ciężkich szklanych buteleczek) w zwykłej kopercie bąbelkowej?
Zobaczcie zdjęcia, akurat ten lakier jest mi potrzebny na niedzielę (komunia siostrzenicy)
Zapłaczę się
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lakier.jpg (27,8 KB, 155 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lakier1.jpg (26,8 KB, 131 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-05-13 o 19:10
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 19:05   #537
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
jestem wściekła!!!
Właśnie dostałam paczkę-powiedzcie mi co za sklep wysyła takie ciężkie rzeczy (cztery lakiery i die inne rzeczy w szklanych butelkach) w zwykłej kopercie bąbelkowej?
Zobaczcie zdjęcia, akurat ten lakier jest mi potrzebny na niedzielę (komunia siostrzenicy)
Zapłaczę się
Aż mnie wgięło przeciez te butle są takei grube i ciężkie, jak można to wsadzić do zwykłych bąbelków

W końcu zapłaciłas to ubezpieczenie to rób szybko awanturę i niech wysyłają następną paczkę- co sobei myślą
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 19:08   #538
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Aż mnie wgięło przeciez te butle są takei grube i ciężkie, jak można to wsadzić do zwykłych bąbelków

W końcu zapłaciłas to ubezpieczenie to rób szybko awanturę i niech wysyłają następną paczkę- co sobei myślą
no wiem ale wczoraj po wysyłce dostałam maila od nich o takiej treści
Cytat:
Uwaga: Przed odbiorem przesyłki sprawdź, czy jej opakowanie nie jest uszkodzone lub nie było otwierane oraz czy jej waga odpowiada temu co znajduje się na liście przewozowym. Jeżeli obawiasz się, że przesyłka mogła zostać okradziona, pamiętaj aby przy odbiorze spisać stosowny raport w obecności osoby, która ją doręczyła. W ten sposób będziemy mogli ustalić winnego
tylko nic nie wskazywało ze jeden w środku jest potłuczony w drobny mak. Koperta cała, nawet im ją sfotografowałam.
A tak chciałam użyć tego lakieru w niedzielę
Jak można 6 ciężkich buteleczek wysłać w kopercie bąbelkowej?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 19:30   #539
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Ojeeeeej! :/
Jestem baaaardzo, ale to bardzo zaskoczona... Kurczę, sama poleciłam Ci ten sklep, ale gdybym wiedziała, że takie rzeczy wyprawiają... Juz sie zastanawiam czy to Twój niefart czy ich kombinacje... Współczuję Aga Sprawdziłam i jest w Łodzi dystrybutor OPI:

Beauty In Sp. z o.o.

ul. Pomorska 41
90-203 Łódź
Tel: 42 639-98-99

I może tam możesz zadzwonić i się dowiedzieć czy jest ten kolor...
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 19:39   #540
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Thumbs down Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

O matko...
Nie wiem, co na poczcie wyprawiali z ta kopertą, ale jesli lakiery owinięte były w folie bąbelkową, to musiało je przywalić coś cięzkiego. Wysylam wiele odelwek perfum w atomizerach, owiniętych w warstwę bablofolii i nie zdarzyło sie jeszcze, aby jakakolwiek odlewka przyszla uszkodzona...

Ktoś albo nadepnął na paczkę, albo coś na nią zrzucono, ale skąd to moglas wiedzieć? Jesli koperta nie byłą poszarpana, to nie masz rentgenu w oczach. Koniecznie się awanturuj i nie daj się zbyć, że powinnas byłą zażądać komisyjnego otwarcia paczki.

Wiesz co , nie sądzilam że moja niewinna prośba o wrzuceniu fotek dla potomności to będziie coś TAKIEGO...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655

Edytowane przez Aggie125
Czas edycji: 2009-05-13 o 19:40
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:34.