Kosmetyki M.A.C. cz.6 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-05, 21:42   #61
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ha! Jeszcze nie tak dawno też się pod tym mogłam podpisac obiema rękami
No, ale za dużo mi sie nakombinowało życiowych zakrętasów i chwilowo nico mnie nie pociesza. Dzisiaj próbowałam się czym umalować, ale skutek taki, że ostatecznie zmyłam malunek nim skończyłam makijaż

A co do tych pigmaków - Krycha wstawiła zdjęcie makijazu nimi i kurczę - straznie mi się kolorki spodobały, że aż mi się tego zestawu zachciało
Wiec może nie jest tak źle ze mną do końca?


Mi się też te pigmaki podobają... i najchętniej wzięłabym je na spółę Skusisz się Corii?
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 21:45   #62
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość


Mi się też te pigmaki podobają... i najchętniej wzięłabym je na spółę Skusisz się Corii?

Nevado, ja bym je chciała wszystkie cztery, tyle ze po polowie słoiczka, bo całego nie zużyłabym nigdy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 21:49   #63
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Nevado, ja bym je chciała wszystkie cztery, tyle ze po polowie słoiczka, bo całego nie zużyłabym nigdy
Ja bym mogła wziąć drugą połówkę
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 21:51   #64
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Ja bym mogła wziąć drugą połówkę
Tylko pozostaje problem zamiennych słoiczków
Sprawiedliwie by było, abyś Ty zostawiła sobie 2 w oryginalnych i ja 2 w oryginalnych, reszta w zastępcze coś, byle nie woreczki strunowe
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 21:55   #65
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tylko pozostaje problem zamiennych słoiczków
Sprawiedliwie by było, abyś Ty zostawiła sobie 2 w oryginalnych i ja 2 w oryginalnych, reszta w zastępcze coś, byle nie woreczki strunowe
Nie strasz tymi woreczkami Ja mam przezroczyste słoiczki, ewentualnie mogłabym skombinować takie ładne przezroczyste wieżyczki podobne do tych z MACa. Jak najbardziej pasowałby mi taki podział Jestem tylko ciekawa czy mieliby jeszcze ten zestaw na stanie, jutro mogłabym przedzwonić?
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 22:13   #66
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ha! Jeszcze nie tak dawno też się pod tym mogłam podpisac obiema rękami
No, ale za dużo mi sie nakombinowało życiowych zakrętasów i chwilowo nico mnie nie pociesza.
Strasznie mi przykro, że zakręty się piętrzą , trzymaj się mocno . Mam nadzieję, że je przewalczysz i znów zaczniesz się cieszyć, nie tylko malowaniem zresztą. Twoje makijaże są dla mnie inspiracją - ja sobie do Maca wzięłam ostatnio Twoje oko obfocone, żeby pokazać, jak mnie mają umalować, wyobrażasz sobie?
Także głowa do góry i pędzle w ruch - jeszcze nam nie pokazałaś, co fajnego wychodzi np. z ciepłych szósteczek. No i jak się skunksiki sprawują? W opinii zaprzyjaźnionych macówek wybrałaś chyba najlepszy zestaw pędzli (białe niestety dość tandetne są, z innego, sztucznego włosia i inaczej w ogóle przycięte inaczej niż duże wersje, a już ten płaski w ogóle jak miniszczota do zamiatania wyglądał).
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 22:25   #67
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Strasznie mi przykro, że zakręty się piętrzą , trzymaj się mocno . Mam nadzieję, że je przewalczysz i znów zaczniesz się cieszyć, nie tylko malowaniem zresztą. Twoje makijaże są dla mnie inspiracją - ja sobie do Maca wzięłam ostatnio Twoje oko obfocone, żeby pokazać, jak mnie mają umalować, wyobrażasz sobie?
Także głowa do góry i pędzle w ruch - jeszcze nam nie pokazałaś, co fajnego wychodzi np. z ciepłych szósteczek. No i jak się skunksiki sprawują? W opinii zaprzyjaźnionych macówek wybrałaś chyba najlepszy zestaw pędzli (białe niestety dość tandetne są, z innego, sztucznego włosia i inaczej w ogóle przycięte inaczej niż duże wersje, a już ten płaski w ogóle jak miniszczota do zamiatania wyglądał).
Bardzo dziękuje Najadko za słowa pocieszenia
No musi w końcu być lepiej, bo przeciez raz na wozie, raz pod wozem, prawda?
Liczyłam, że w piątek będę się mogła rozliczyć z Toba, a tu jeszcze nie, bo 6 wypada jutro, wrrr. A Nevada już mnie kusi że prawie zapomniałam, że z próżnego i Salomon ...

Na Twóje słowa o makijażu zrobiłam o tak
Chryste, w życiu się nie spodziewałam, że ktoś mógłby wziąć za inspirację moje zdjęcie oka w makijazu i kazać się tak umalować wiżazystą (i to w mac-u!)! Rozwaliłaś mnie totalnie, serio
A moge się chociaż spytać, który to Cię tak zainpisrował? Z czystej, kobiecej ciekawości I jak Cię umalowali ostatecznie?

Za szóstki się wezmę, jak tylko większa ochota mi wróci, bo na siłe niczego lubić nie robie, a malować się zwłaszcza
Mówisz, ze zestaw pędzli białych miał inny typ włosia, niźli te normalne? No coś takiego, w życiu bym nie pomyślała
Skunksiki też czekają, aż je w obroty wezmę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-11-05 o 22:26
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-05, 22:35   #68
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Na swatchowym wrzuciłaś kiedyś taką seryjkę intensywnych kolorów, prawda? To ten drugi, rudzielec taki - to miało wyjść właśnie pigmakami z zestawu Berry. Ale w sumie wszystkie Twoje dzieła mi się podobają i - szczerze - uważam, że są bardziej twarzowe i dopracowane, niż niejeden zmalowany w Macu.
A jak mnie umalowali? Pisałam jeszcze w 5. części wątku chyba - w końcu testowalam Winterized z Shimmermint, nie wyszło źle. Ale okazało się, że oni mineralne cienie tylk na sucho stosują (macówka się zdziwiła, że w ogóle na mokro to można???) i niestety nie wydobyla z niego tego najfajniejszego fioletu, co wyłazi na mokro. No i potwierdziło się, że mineralne się osypują - co ona się nasprzątała u mnie pod okiem potem! A i do końca dnia brokat się lekko ze mnie sypał, z winy Shimmermint głównie (to i go nie wzięłam). Fajnie by ta jasna miętka na Twoim oku zapewne wyglądała, ale tyle brokatu jednak to dla mnie dyskwalifikacja.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 22:44   #69
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Na swatchowym wrzuciłaś kiedyś taką seryjkę intensywnych kolorów, prawda? To ten drugi, rudzielec taki - to miało wyjść właśnie pigmakami z zestawu Berry. Ale w sumie wszystkie Twoje dzieła mi się podobają i - szczerze - uważam, że są bardziej twarzowe i dopracowane, niż niejeden zmalowany w Macu.
A jak mnie umalowali? Pisałam jeszcze w 5. części wątku chyba - w końcu testowalam Winterized z Shimmermint, nie wyszło źle. Ale okazało się, że oni mineralne cienie tylk na sucho stosują (macówka się zdziwiła, że w ogóle na mokro to można???) i niestety nie wydobyla z niego tego najfajniejszego fioletu, co wyłazi na mokro. No i potwierdziło się, że mineralne się osypują - co ona się nasprzątała u mnie pod okiem potem! A i do końca dnia brokat się lekko ze mnie sypał, z winy Shimmermint głównie (to i go nie wzięłam). Fajnie by ta jasna miętka na Twoim oku zapewne wyglądała, ale tyle brokatu jednak to dla mnie dyskwalifikacja.
A i owszem, wrzucałam kiedyś taka serię i z tego rudzielca byłam nawet dosć zadowolona.
No fakt, pisałaś, tylko że przez ogrom postów i szybkości ich powstawania wyleciało mi to z głowy
Nie mogę wręcz uwierzyć, że w macu nie wiedziały, iz mineralne cienie najlepiej na mokro - mi Pan Wojtek w krakowskim macu wręcz tłumaczył, iz one sa stworzone do tego, aby je na mokro nakładac, bo inaczej nie dadza takiego efektu, jaki mają dać. Czyzby w wawce byli do tyłu ?
Shimmermint mnie Kochana bardzo zainteresował własnie pod względem koloru, ale jak zobaczyłam ile toto ma brokatu, to nie było żadnej siły, aby mnie zmusić do jego kupienia zreszta i tak kasy nie miałam
Winterized mi nałożono na mokro i owszem - piękny, ale zbyt wtórny
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 09:58   #70
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Wklejam Let's skate solo, w świetle dziennym.
Spróbuję dziś napisać notkę na blog, bo tam mogę załadować zdjęcia większe i ładniejszej jakości. Obrobię też zdjęcia z Let's skate nałożonym na cień...ale lenia mam...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg letskatesolo2.jpg (42,8 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg letsskatesolo1.jpg (45,6 KB, 43 załadowań)
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 10:50   #71
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Wklejam Let's skate solo, w świetle dziennym.
Spróbuję dziś napisać notkę na blog, bo tam mogę załadować zdjęcia większe i ładniejszej jakości. Obrobię też zdjęcia z Let's skate nałożonym na cień...ale lenia mam...
Piękne oczko Damaris
Gdybym na żywo nie testowała tego Let's skate i mnie ten brokat nie wnerwiał, to bym pewno przez Twoje foty biegiem go kupiła
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-06, 12:15   #72
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

No brokat trochę wkurza rzeczywiście, zwłaszcza, że trochę lata po twarzy... jak to brokat. Mnie coś urzekło w tym iskrzeniu, muszę jeszcze zobaczyć jak będzie wyglądał na jasnym cieniu, zamarzył mi się taki frostowy, biały makijaż na zimę. Tylko śniegu brakuje.
A im więcej zdjęć oglądam, tym większą ochotę mam na ten ciemny PP....ech. Dobrze, że nie będę już w Macu...

Wymęczyłam notkę, zaspamuję trochę, bo nie mam siły powtarzać drugi raz tego samego.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 13:04   #73
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Nevado, Damaris piękne oczka
Dodam tylko, że uwielbiam Whirls&Twirls. Na wieczór, do mocnego oczka świetnie wygląda
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 13:21   #74
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Zagoniłam się dzisiaj do pracy makijażowej wreszcie i użyłam pędzelka do blendowania z zestawu skunsków - bosko sie nim blenduje cienie w załamaniu,a myslałam że będzie nieporęczny - myliłam się, jest super
I dodam, że zdradziłam pędzelek 239 na rzecz 242
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 14:28   #75
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Wklejam Let's skate solo, w świetle dziennym.
Spróbuję dziś napisać notkę na blog, bo tam mogę załadować zdjęcia większe i ładniejszej jakości. Obrobię też zdjęcia z Let's skate nałożonym na cień...ale lenia mam...
Istna śnieżynka

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Nevado, Damaris piękne oczka
Dodam tylko, że uwielbiam Whirls&Twirls. Na wieczór, do mocnego oczka świetnie wygląda
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zagoniłam się dzisiaj do pracy makijażowej wreszcie i użyłam pędzelka do blendowania z zestawu skunsków - bosko sie nim blenduje cienie w załamaniu,a myslałam że będzie nieporęczny - myliłam się, jest super
I dodam, że zdradziłam pędzelek 239 na rzecz 242
Ja dzisiaj mejkapowałam 239 i 242, tego pierwszego nawet już nie używam do blendowania w załamaniu, tylko 242... wydaje mi się, że on po prostu lepiej ''rozprasza'' cień i przejścia pomiędzy kolorami są płynniejsze
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 15:41   #76
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Wklejam Let's skate solo, w świetle dziennym.
Spróbuję dziś napisać notkę na blog, bo tam mogę załadować zdjęcia większe i ładniejszej jakości. Obrobię też zdjęcia z Let's skate nałożonym na cień...ale lenia mam...
ale cudo, podobne na szczęście do chanelowego cienia
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 17:49   #77
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj mejkapowałam 239 i 242, tego pierwszego nawet już nie używam do blendowania w załamaniu, tylko 242... wydaje mi się, że on po prostu lepiej ''rozprasza'' cień i przejścia pomiędzy kolorami są płynniejsze
Też tak uważam
Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
ale cudo, podobne na szczęście do chanelowego cienia
Nielot, Ty się tak nie pocieszaj, bo on wcale nie jest podobny do Chanelka, jest duuużo pikniejszy na oku
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 19:22   #78
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Lets skate strasznie migruje po twarzy. Wcześniej nie zwróciłam na to uwagi, może dlatego że używałam go jako bazy, ale dziś użyłam go solo i po prostu masakra. Brokat mam wszędzie, a że jestem okularnicą to widzę "spadajace gwiazdy".
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 19:26   #79
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Dzisiejszy ranek był szczególnie słoneczny więc postanowiłam przy tak wyjątkowej okazji zrobić fotkę mojego minimalistycznego makeupu... W roli głównej kreska zrobiona Paint Pot For Effect + mineralny Blue Flame, troszeczkę Silverthorn i to wszystko doprawione opalizującym na złoto Solar White Nic szczególnego, ale na co dzień bardzo fajnie się nosi
fajny, niestety u mnie nie przejdzie, Ty masz takie wyraziste te oczyska. Jak ja nie naładuje czegoś na górną powiekę, to wyglądam jak "idź stąd i nie wracaj"... :/ a moje "świńskie" oczka mi giną...
Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Nevado, Damaris piękne oczka
Dodam tylko, że uwielbiam Whirls&Twirls. Na wieczór, do mocnego oczka świetnie wygląda
cieszę się, że się w końcu do niej przekonałaś.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-06, 19:34   #80
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

posiadaczki paletki snowglobe warm eye - jesteście zadowolone z niej? mam w sumie patinę już i nie wiem czy brać czy nie - dwa pozostałe zestawy jakoś mniej mi leżą...
nie wiem czy w ogóle są jeszcze dostępne, więc moze problem sam się rozwiąże
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 19:37   #81
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

W piątek byla tu i tam, więc pewnie i dziś jest. Myślę, że do 23.11 (daty eventu) większość rzeczy z kolekcji powinna być dostępna, bo inaczej po co robić event?
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 19:41   #82
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
W piątek byla tu i tam, więc pewnie i dziś jest. Myślę, że do 23.11 (daty eventu) większość rzeczy z kolekcji powinna być dostępna, bo inaczej po co robić event?
a macałaś ją - jak pigmentacja tego najciemniejszego midnight flurry?
a moze jednak sultry ale ona trochę za różowa dla mnie
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 19:46   #83
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Tak, testowałam na przedsprzedaży i pigmentacja wszystkich ciemnych wydawała mi się ok. Ale może Corii się wypowie, ona ma Też miałam na nią ochotę, ale najbardziej unikalny cień (ten złoty) już mam w kilku wersjach z innych firm, więc odpuściłam.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 19:51   #84
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
posiadaczki paletki snowglobe warm eye - jesteście zadowolone z niej? mam w sumie patinę już i nie wiem czy brać czy nie - dwa pozostałe zestawy jakoś mniej mi leżą...
nie wiem czy w ogóle są jeszcze dostępne, więc moze problem sam się rozwiąże
ja ją bardzo polubiłam a ten mat rozprowadzany pędzlem jest jak najbardziej ok pisałam o niej niedawno na blogu
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 20:04   #85
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Kupiłam pomadke Pro longwear lip creme w kolorze Till Tomorrow ale mi nie podeszła, jednak nude mi nie pasuja, jakby ktoś był chetny to prosze o info.
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 20:22   #86
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie mogę wręcz uwierzyć, że w macu nie wiedziały, iz mineralne cienie najlepiej na mokro - mi Pan Wojtek w krakowskim macu wręcz tłumaczył, iz one sa stworzone do tego, aby je na mokro nakładac, bo inaczej nie dadza takiego efektu, jaki mają dać. Czyzby w wawce byli do tyłu ?
a jakos uwierzyć mogę, wysłąłem ostatnio dwie klientki swoje do salonu, cóż nie były zadowolone

oststnio w jednym z salonów w waw w nowej kolekcji postawione zostały otwarte technakhole, kazdy kto je miał wie ze to konturówki wysychające na lotnych silikonach i otwarte twardnieją szybko - mysle ze juz pierwszego dnia w takim cieple były nie do używania proponuje im jeszcze paintpoty zostawić otwarte
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 20:41   #87
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Tak, testowałam na przedsprzedaży i pigmentacja wszystkich ciemnych wydawała mi się ok. Ale może Corii się wypowie, ona ma Też miałam na nią ochotę, ale najbardziej unikalny cień (ten złoty) już mam w kilku wersjach z innych firm, więc odpuściłam.


Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja ją bardzo polubiłam a ten mat rozprowadzany pędzlem jest jak najbardziej ok pisałam o niej niedawno na blogu
pędzę poczytać
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 20:50   #88
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

witajcie, czy moge zapytac jak oceniacie eyelinery firmy MAC w porowaniu z innymi firmami dostepnymi na rynku? Interesuja mnie eyelinery z pedzelkiem....

wedlug moich testow eyelinery MAC-a w sloiczku sa na przyklad mniej trwale niz eyelinery firmy Zoeva.
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 20:52   #89
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

subskrybuję
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 21:00   #90
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
witajcie, czy moge zapytac jak oceniacie eyelinery firmy MAC w porowaniu z innymi firmami dostepnymi na rynku? Interesuja mnie eyelinery z pedzelkiem....

wedlug moich testow eyelinery MAC-a w sloiczku sa na przyklad mniej trwale niz eyelinery firmy Zoeva.
dla mnie linery Zoeva to totalna porażka - za to Mac i Bobbi Brown są super kremowe - jedno pociągnięcie pędzla wystarczy do zrobienia nasyconej równej linii co przy Zoeva jest u mnie niemożliwe, nawet na pędzelek dobrze nabrać nie mogę
u mnie słoiczki Mac i BB są trwałe, ale ja z bazą używam

z trwałych w pędzelku mam MUFE i jest supertrwały - mam kłopoty ze zmyciem co mnie denerwuje i mało go używam, dodatkowo brudzi rzęsy, czego nie ma przy pędzelku osobnym, więc ja wolę jednak słoiczki

a wracając do pytania Corii chyba lubi Superslicki
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:21.