Jak podkreślić jasną cerę? część VII - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-05, 18:15   #3871
rotten_lilly
Rozeznanie
 
Avatar rotten_lilly
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 704
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ingram z tego co pamietam jesteś raczej z typów zimowych, nie powinno być za mocno. Nie każdy lubi błyszczyk nude + brzoskwinke na oczach.
__________________
Wymianka
rotten_lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 18:23   #3872
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Wrzucić fotki, ocenimy

Ciekawe jak z jasnością tego nowego Rival De Loop (jakis bbcream teraz wypuścili ponoć)

Ja czekam na wypłate i zamawiam minerałki.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 18:42   #3873
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Mówisz, że ciemny? Możesz porównać do jakiegoś innego, np. Bourjois HM?
postaram się jutro zrobić zdjęcie

ktoś pisał o nowej wersji - Maqua pytała o żelowy rimmel w słoiczku, nową wersję ma Match Perfection
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 18:44   #3874
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Porcja swatchy ode mnie Na ostatnim jest najnowszy rimmel match perfection 010 light porcelain porownany z lorealem true match N1 ivory
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 18:58   #3875
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
postaram się jutro zrobić zdjęcie

ktoś pisał o nowej wersji - Maqua pytała o żelowy rimmel w słoiczku, nową wersję ma Match Perfection
Tak właśnie, ten co ma 18ml.
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 19:03   #3876
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

u mnie na swatchach ten rimmel 100 to właśnie ten żelowy :P
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 19:06   #3877
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Wrzucić fotki, ocenimy

Ciekawe jak z jasnością tego nowego Rival De Loop (jakis bbcream teraz wypuścili ponoć)

Ja czekam na wypłate i zamawiam minerałki.
z 1,5 miesiąca temu tak go sobie trzymałam w ręku ale grzecznie odstawiłam przeglądam niemieckie blogi i panuje opinia że jasny choć oksyduje. Ze swatchy wynika że troszkę ciemniejszy od Misshy PC #13 i odrobinę jaśniejszy od Misshy #21, natomiast o wiele jaśniejszy od Garniera do cery tłustej w odcieniu jasnym ale to przed utlenieniem tak się prezentuje. Na naszych polskich stronach piszą z kolei że pomarańcza jesli chodzi o odcień do cery ciemnej
http://1.bp.blogspot.com/-qh1wPCnub7...0/SL733421.JPG
http://2.bp.blogspot.com/-4wzu7--qya...-Vergleich.jpg
http://www.fragdiegurus.de/clinique-...0-aufgetragen/
http://freulein-wunder.blogspot.com/...l-de-loop.html


chochliku jak Ci się nosi tego Rimmela? Nie prosiaczkuje?
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-05, 19:09   #3878
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
ach, tego akurat niestety nie miałam, ale po swatchach widzę że strasznie ciemny(może się wtapia,jaśnieje potem)
http://caramelpretzels.wordpress.com...2%80%99s-skin/

napiszę tak, miałam kiedyś odlewkę(z wizażowych rozbiórek) bb kremu Bio Essence zachwalanego przez Azjatycki Cukier jako genialny i ekstremalnie jasny oliwkowy kolor. Okazało się że jest jak najzwyklejszy podkład a i kolor okazał się o parę tonów(!) dla mnie za ciemny

Jednak kosmetyki ze śluzem ślimaka są bardzo dobre jeśli chodzi o właściwości pielęgnacyjne mam żel Mizona i testowałam tez bb krem ślimakowy od Mizona(dosyć jasny żółtek) i Skin79(meeeega prosiakowy) W jasność bb kremów jeśli mówi o tym AC nie wierzę, zdjęcia ma chyba mocno rozjaśnione albo największe ciemnidła się u niej magicznie wtapiają. Cukier bardzo lubię i czytam jej bloga więc nie piszę tego złośliwie

aha i najlepiej zamawiać z ebaya
http://www.ebay.pl/itm/Its-Skin-Pres...item19cee26542
Według mnie ona ma ciemną cerę (jak na Polkę), dlatego ocenia jako bardzo jasne kremy BB które wcale takie nie są. Zwyczajna sprawa.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 19:09   #3879
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
chochliku jak Ci się nosi tego Rimmela? Nie prosiaczkuje?
Na razie całkiem dobrze Jest jasny, nie zrobił ze mnie świnki i mnie nie wysypało Ale generalnie jestem w trakcie testów.
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 20:38   #3880
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Mnie też się podoba nowy Rimmelek (fluid, nie ten żelowy) . Szkoda tylko, że jest różowawy, ale trwałość jest na piątkę. Miałam go na sylwestrze i nie zmyłam na noc , a rano był jeszcze w całkiem dobrym stanie. Byłam w szoku
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 20:40   #3881
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;38464357]u mnie na swatchach ten rimmel 100 to właśnie ten żelowy :P[/QUOTE]
Uhh to faktycznie ciemny... Odpada. Dziękuję
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-05, 23:08   #3882
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

a czy rimmel (z pompka) jest jasniejszy od HM 51?
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 23:13   #3883
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
a czy rimmel (z pompka) jest jasniejszy od HM 51?
Jest jaśniejszy i to sporo wg mnie. Ma też inną tonację. Na mnie HM był dobry tylko w samym środku lata, a rimmel jest akurat na zimę
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 23:25   #3884
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Przećwiczyłam od razu po obejrzeniu i podobało mi się ale jęczą, że za mocno... To osłabia moja pewność siebie
To Ty masz się w nim dobrze czuć Niektórzy po prostu uważają, że mocne makijaże są przesadzone, nie zważając przy tym na to, że zimy wyglądają dobrze tylko w wyrazistych kolorach Po prostu ciemne cienie czy czerwone usta są dla nich czymś bardzo mocnym, a takie mocne wersje make-upu świetnie się sprawdzają w przypadku niektórych typów urody
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 23:38   #3885
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Ej, potrzebuje porady. Chce zrobić na studniówkę, mi się podoba bardzo ale koleżanka jeknęła, że za mocny, help http://www.youtube.com/watch?v=4rFPB...pXNup&index=10
zawsze możesz "odciążyć" troche ten makijaż odejmując czerń w wewnetrznym kąciku oka i delikatniej podkreślając policzki Ja bym też dodała na środek powieki nad rzęsami plamkę mocno błyszczącego cienia, srebrnego, złotego, fioletowego czy jaki by ci pasował;D
Zresztą - to twoja twarz, maluj sie jak chcesz. To że tobie sie podoba jest najważniejsze

Ja się bardzo martwiłam trwałością makijażu, bo bardzo mi sie tłuściła cera, a nie lubi sie ona z silikonowymi bazami. Wiekszość kremów matujacych też nie działa raczej. Ale na szczęście Duac razem z doustnym Tetralysalem ograniczyły mi wydzielanie łoju i Revlon CS z fixerem z Essence powinny wystarczyć byle tylko mi ten Revlon nie ściemniał...
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 11:47   #3886
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Właśnie tak kombinowałam, nie malowałam w wewnętrznym kąciku i dodałam trochę połyskującego-metalicznego granatu.
Dzięki za wsparcie
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 11:48   #3887
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
To Ty masz się w nim dobrze czuć Niektórzy po prostu uważają, że mocne makijaże są przesadzone, nie zważając przy tym na to, że zimy wyglądają dobrze tylko w wyrazistych kolorach Po prostu ciemne cienie czy czerwone usta są dla nich czymś bardzo mocnym, a takie mocne wersje make-upu świetnie się sprawdzają w przypadku niektórych typów urody
Racja. Ja miałam czerwone usta na studniówce i do tego z gradientem, a wtedy nie były modne i część osób się bulwersowała, że taka czerwona szminka do takiej "bladej" skóry... I tak ja się dobrze bawiłam, a na zdjęciach fajnie wyglądam.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 11:54   #3888
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

A co do nowego Match Perfection to mam próbkę i jestem pod wrażeniem. Ładnie wygląda na buzi, świetnie się rozprowadza, tylko tonacja nie ta;/ ale tragedii nie ma. I trwałość bardzo dobra.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 12:02   #3889
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Zaintrygował mnie ten Rimmel, jak u niego z kryciem?
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-06, 12:46   #3890
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Lekkie. Na przebarwienia/naczynka/wypryski potrzebny korektor.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 00:50   #3891
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Dziewczyny jak Wasze testy podkładu Rimmel?
Skusiłam się na niego i jestem pod wrażeniem (na razie). W niczym nie ustępuje pod względem jakości o wiele droższemu Clarins Skin Illusion (mojemu dotychczasowemu faworytowi). Za to wreszcie dobrałam kolor.
W opakowaniu kolor 010 jest różowawy ale na twarzy u siebie tego różu nie widzę. Ładnie wtapia się w skórę, nie wchodzi w zmarszczki bardziej niż inne podkłady i długo wytrzymuje w nienaruszonym stanie (oczywiście lekko przypudrowany). Oby tak dalej.
A jak się u Was sprawuje?
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 11:29   #3892
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Racja. Ja miałam czerwone usta na studniówce i do tego z gradientem, a wtedy nie były modne i część osób się bulwersowała, że taka czerwona szminka do takiej "bladej" skóry... I tak ja się dobrze bawiłam, a na zdjęciach fajnie wyglądam.
do zdjęć lepiej mieć mocniejszy makijaż - przy zdjęciach z lampą zwykle i tak blednie i zanika.
Dorwałam pięknie bordową (nie bardzo ciemne bordo, taka ciemna czerwień) szminkę z Golden Rose - w ogóle to wśród wszystkich pomadek poniżej 25zł z którymi miałam styczność, to te GR z serii 2000 Lipstick prezentują sie świetnie - jest spory wybór kolorów i mają naprawdę sensowna trwałość - po odciśnięciu chusteczką nawet jedzenie i picie nie zdziera ich w całości. Świetne są Na studniówkę właśnie muszę upolować jakąś brzoskwiniową
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 15:21   #3893
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

No i warto się zastanowić czy chcemy brylować ostatnim krzykiem mody, czy postawić na klasykę, szczególnie to jest ważne dla osób, które lubią sobie robić i oglądać zdjęcia z ważnych momentów (studniówka, ślub)

Bo klasyczny wygląd to i 5, 10 i 15 lat później wygląda fajnie, a moda sezonowa czasem prowadzi do tego, że spojrzysz na to zdjęcie i ręce załamiesz...
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 15:25   #3894
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Bo klasyczny wygląd to i 5, 10 i 15 lat później wygląda fajnie, a moda sezonowa czasem prowadzi do tego, że spojrzysz na to zdjęcie i ręce załamiesz...
Eee, dlaczego. Czasem bywa zabawnie . Ta moda z lat 80. ...
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 17:18   #3895
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

nie wiecie może, czy gdzies jest przeceniony bourjois hm, ale serum;(? mam juz totalne denko w buteleczce, a wolalabym wydac mniej niz 60 zł ;(
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 19:11   #3896
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
A co do nowego Match Perfection to mam próbkę i jestem pod wrażeniem. Ładnie wygląda na buzi, świetnie się rozprowadza, tylko tonacja nie ta;/ ale tragedii nie ma. I trwałość bardzo dobra.
Spróbuj czymś żółtym przypudrować
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 21:25   #3897
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Spróbuj czymś żółtym przypudrować
Na przykład pudrem Rimmela Stay Matte transparentnym. Mimo nazwy wcale taki idealnie transparentny nie jest i ma trochę żółtego pigmentu .
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 22:34   #3898
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Zaintrygował mnie ten Rimmel, jak u niego z kryciem?
Dla mnie ma średnie krycie, na pewno nie takie lekkie. Spokojnie można go trochę dołożyć w pewnych miejscach i ładnie kryje np. rozszerzone naczynka.

W ogóle o dziwo jest niezły, jasny, tylko ten różowy kolor... Kompletnie mi nie pasuje. Twarz odcina się od szyi. Z kolei True Match N1 za ciemny, a amerykańska wersja u mnie się nie sprawdziła, mam wrażenie, że to zupełnie inny produkt.

Dziewczyny, macie jakieś triki, żeby zażółcić podkład? Może mieszać z jakimś konkretnym korektorem, tylko jakim? Ja próbowałam z metodą proszku Color Blend i zniszczyłam sobie ulubiony rozświetlający podkład, jest teraz taki bardziej kryjący i pudrowy, a takich nie lubię.

Próbowałam też z żółtymi pudrami na wierzch, ale jakoś marnie.
Czekam na nowy żółty puder sypki z Bobbi Brown, może będzie lepszy od zostawiającego paskudne żółte smugi Clinique i niewiele robiącego w kwestii koloru prasowańca Bobbi Brown Pale Yellow. Jeszcze mam na liście Get Even Benefita, tylko ten podobno daje strasznie pudrowy efekt, a ja mam odwodnioną skórę. Miała go może któraś z Was?
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 09:06   #3899
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak Wasze testy podkładu Rimmel?
Skusiłam się na niego i jestem pod wrażeniem (na razie). W niczym nie ustępuje pod względem jakości o wiele droższemu Clarins Skin Illusion (mojemu dotychczasowemu faworytowi). Za to wreszcie dobrałam kolor.
W opakowaniu kolor 010 jest różowawy ale na twarzy u siebie tego różu nie widzę. Ładnie wtapia się w skórę, nie wchodzi w zmarszczki bardziej niż inne podkłady i długo wytrzymuje w nienaruszonym stanie (oczywiście lekko przypudrowany). Oby tak dalej.
A jak się u Was sprawuje?
jeśli chodzi o konsystencję, wchłanianie się w skórę i niewidoczność(przy rozsądnej ilości) to faktycznie tak jak pisała quench bardzo bardzo przypomina mi bb krem szczególnie na myśl przychodzi mi Skin79 homme- tylko tamten był jeszcze rzadszy, wyglądał bardziej naturalnie nawet przy obfitych dwóch warstwach i był u mnie na buźce też trochę jaśniejszy.
Szczerze wierzyłam po tym co przeczytałam że Rimmel i u mnie się wtopi- niestety jak dla mnie prosiak ewidentny swoją drogą nie wiem jakim cudem kiedyś większe prosiaki i podkłady i bb wtapiały się, a teraz dramatycznie się wszystko różową brzoskwinią odcina
MissScareAll ja bym z kolei chciała zzielnić podkłady ale tak jak piszesz Color Blend zapaskudza płynne podkłady, jakieś zielone korektory też psują efekt i są widoczne, tak samo pudry których zimą staram się nie używać
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 11:14   #3900
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak Wasze testy podkładu Rimmel?
Skusiłam się na niego i jestem pod wrażeniem (na razie). W niczym nie ustępuje pod względem jakości o wiele droższemu Clarins Skin Illusion (mojemu dotychczasowemu faworytowi). Za to wreszcie dobrałam kolor.
W opakowaniu kolor 010 jest różowawy ale na twarzy u siebie tego różu nie widzę. Ładnie wtapia się w skórę, nie wchodzi w zmarszczki bardziej niż inne podkłady i długo wytrzymuje w nienaruszonym stanie (oczywiście lekko przypudrowany). Oby tak dalej.
A jak się u Was sprawuje?
miałam go na sobie kilka razy oto moje obserwacje:
PLUSY
1 kolor w dziennym świetle w buteleczce jest jednak różowawy, jednak w konfrontacji z moją skórą ta różowość znika
2 konsystencja mi bardzo odpowiada , określiłabym ją jako lekko kremową coś pomiędzy bourjois 10 hours sleep effect a HM rozprowadza się bardzo dobrze IDEALNIE wtapia się w moją skórę
3 krycie średnie, dobrze ukrywa rozszerzone pory na nosie,
4 dobrze się utrzymuje na buzi
MINUSY
1 zapach, dla mnie za mocno pachnie, i za długo ten zapach czuję, mimo tego że zapach określiłabym jako przyjemny.

WIELKA NIEWIADOMA
Nie wiem czy nie przesusza i nie podrażnia ponieważ jednocześnie z tym podkładem zaczęłam stosować nowy płyn micelarny i to chyba jego wina. No i sprawa najważniejsza nie wiem jeszcze czy zapycha

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość
Poka
.
tzn swoją facjatę?
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-18 20:01:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:43.