Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-22, 13:38   #1321
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Witam się już po dentyście kolejna wizyta w poniedziałek i kanałowe
Tymczasem pocieszam się u fryzjera pierwsze malowanie włosów od 4 lat
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 13:39   #1322
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Na pewno nie

za ćwiczenia życzę wytrwałości ja nie znoszę aktywności fizycznej, poza kilkoma wyjątkami
dzięki, przyda się haha
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Jutro tatuś i mamusia się mną zaopiekują to będę jak Królowa



Powodzenia i wytrwałości życzę



To tak jak ja
dziękuję, przyda się
Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Wpadłam tylko na chwilkę w przerwie w pracy, żeby się z Wami przywitać. Na szczęście dzisiaj ostatni dzień. Od jutra wolne czyli zaczynam "dzień mis" - będę w misach mieszać.
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 13:42   #1323
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dzięki, przyda się haha

dziękuję, przyda się

A tam przyda się, wciągniesz się i nie będziesz mogła przestać sama nie chodziłam przez całe liceum na wf, chyba przez siatkówke znienawidzilam wszelką aktywność. Teraz jak zaczęłam chodzić na siłownię pod koniec września nie wyobrażam sobie zrezygnować.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 13:43   #1324
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
A tam przyda się, wciągniesz się i nie będziesz mogła przestać sama nie chodziłam przez całe liceum na wf, chyba przez siatkówke znienawidzilam wszelką aktywność. Teraz jak zaczęłam chodzić na siłownię pod koniec września nie wyobrażam sobie zrezygnować.
a chodzisz tak, by miec lepsza kondycje czy np by schudnac? bo ja chce schudnac
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 13:49   #1325
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Jutro tatuś i mamusia się mną zaopiekują to będę jak Królowa



Powodzenia i wytrwałości życzę



To tak jak ja
to super

maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 13:49   #1326
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
nie no efekt teraz już nie jest aż tak spektakularny, mozna się spokojnie malowac jakimi kolorami się chce, jedynie bez makijażu wciąż wyglądam jakbym go jednak miała
teraz wyglada to tak
KLIK

tzn nie moge tego powiedzieć o rzęsach, bo mam jaśniutkie i bez tuszu ich nie widać
Moim zdaniem nawet teraz usta wyglądają na pomalowane
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 13:53   #1327
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które nie mają FB a podglądały stronę Sephory, jak usunąć ten komunikat o rejestracji czy logowaniu, bo nic przeczytac nie idzie i mnie do szału doprowadza, a nie zmuszą mnie tym do rejestracji na FB
A ten komunikat pojawia sie tylko na telefonie? NBo jak tak to zamiast m.face.. w adresie trzeba wpisać pl-pl.face.../sephorapolska czy jakoś tak i działa





Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Witam się już po dentyście kolejna wizyta w poniedziałek i kanałowe
Tymczasem pocieszam się u fryzjera pierwsze malowanie włosów od 4 lat
Ja sie bardziej chyba boje fryzjera.. chociaz dentysta boli.. no nie wiem
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-22, 13:55   #1328
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cześć kobietki!
Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Dzień dobry ja dziś idę na ostatnie zakupy- bieliźniane. Może znajdę jeszcze jakaś sukienkę na sylwestra. Kosmetyków mam nadzieje nie kupić aż do wyprzedazy lub stycznia.
Trzymam kciuki za owocne zakupy!
Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Chyba zwariuję z tym D. W sobotę zrobiłam przelew, więc wczoraj na pewno już u nich był. A dzisiaj dalej status, że wpłata niezaksięgowana To teraz już na pewno paki do Świąt nie dostanę

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

O wooow, to później sobie poszperam po tej ich stronie
Powiedziałabym, że może mają sporo ludzi na urlopach, aaale niestety u nich zawsze to księgowanie doprowadza mnie do szału! Może jeszcze się uda. Jak wyślą do wieczora to do jutra dotrze. Trzymam kciuk!
Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Witam z rana

Czuje sie dzisiaj, jakbym tone wegla przerzucila

Moje nowe chciejstwo -wolne
Trzymaj się
Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Witam się z rana

A mówią, że pieniądze nie leżą na ulicy Ja kiedyś znalazłam 7 dyszek w biedronce, jak byłam na zakupach z rodzicami. Koniec końców okazało się, że to mojemu tacie hajs wypadł z kieszeni, jak wyciągał telefon i blada, tyle się nacieszyłam piniendzami Nawet znaleźnego nie dostałam
Ja czasem zgubię jakąś kasę. O dziwo, bo innych rzeczy nie gubię. I zawsze sobie myślę - niech znajdzie, ktoś, kto bardzo potrzebuje tych pieniędzy!
Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość

teraz wystarczy błyszczyk i jest efekt łał
tak było od razu po zrobieniu, teraz są delikatniejsze

mam i kreski i brwi zrobione, pierwsze kreski bolały strasznie, tzn barwnik w oku szczypał, ale się okazało,że to zła technika kosmetyczki, poprawki robilam u innej i już nic nie bolało ( dwa razy poprawiałam )

trzeba pomagać szcześciu, od lat nowe gatki na sylwka zakładamy, u mnie to z domu rodzinnego wyszło
o w necie też są te gusła
KLIK
Piękne usta
Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Jak tak patrzę, to same ładne dziewczyny na tym forum siedzą.
Co te brokuły i szanele z ludzi robią.

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
też kliknęłam małe zamówienie- wzięłam 2x mini zestaw Anti-Aging i z karty pobrało mi w mbanku 108 zł.Wypróbuje peeling enzymatyczny bo czytałam do tej pory same super opinie o nim.
W S mają tylko jeden zestaw z tym peelingiem i pewnie staroć.
Mnie pobrało niewiele ponad 106 zł. Jeszcze nigdy nie miałam nic z Sampara. Mam nadzieję, że mi posłuży. Aaaale jak Aniyam i Amyz coś polecają to nie ma mocnych musi być dobre
Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość

Ja kiedyś znalazłam 30 zł, w rulon zawinięte, to se skitrałam i kupiłam dużą Milkę wiem, wiem, zakup godny 10 - latka
Czasem trzeba sobie pozwolić na małe słabości. Musiała smakować podwójnie dobrze
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ale masakra

piekne ustka

ja ostatnio codziennie mam, podejrzewam ze to po prostu... ze ja po prostu jestem pasztetem

zapisałam się na trening personalny, a to znaczy- ze zaczynam cwiczyc! na razie kupuję karnet na 3 mieszki
Na pewno nie jest tak źle!
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 13:58   #1329
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
A ten komunikat pojawia sie tylko na telefonie? NBo jak tak to zamiast m.face.. w adresie trzeba wpisać pl-pl.face.../sephorapolska czy jakoś tak i działa







Ja sie bardziej chyba boje fryzjera.. chociaz dentysta boli.. no nie wiem
Właśnie odwrotnie na telefonie jest ok tylko na lapku się pojawia

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Mnie pobrało niewiele ponad 106 zł. Jeszcze nigdy nie miałam nic z Sampara. Mam nadzieję, że mi posłuży. Aaaale jak Aniyam i Amyz coś polecają to nie ma mocnych musi być dobre
guru kosmetyczne
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 13:58   #1330
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Wpadłam tylko na chwilkę w przerwie w pracy, żeby się z Wami przywitać. Na szczęście dzisiaj ostatni dzień. Od jutra wolne czyli zaczynam "dzień mis" - będę w misach mieszać.
fajny dzień się szykuje
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 13:58   #1331
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja mam dziś dzień paszteta, dzień paszczura i dzień godzilli na dodatek, czuję się jak mazepa i nawet szanele dziś nie pomogą




Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ale masakra

piekne ustka

ja ostatnio codziennie mam, podejrzewam ze to po prostu... ze ja po prostu jestem pasztetem
Nie wolno tak gadać!
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-22, 14:00   #1332
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Cześć kobietki!

Trzymam kciuki za owocne zakupy!

Powiedziałabym, że może mają sporo ludzi na urlopach, aaale niestety u nich zawsze to księgowanie doprowadza mnie do szału! Może jeszcze się uda. Jak wyślą do wieczora to do jutra dotrze. Trzymam kciuk!


Trzymaj się

Ja czasem zgubię jakąś kasę. O dziwo, bo innych rzeczy nie gubię. I zawsze sobie myślę - niech znajdzie, ktoś, kto bardzo potrzebuje tych pieniędzy!

Piękne usta



Mnie pobrało niewiele ponad 106 zł. Jeszcze nigdy nie miałam nic z Sampara. Mam nadzieję, że mi posłuży. Aaaale jak Aniyam i Amyz coś polecają to nie ma mocnych musi być dobre

Czasem trzeba sobie pozwolić na małe słabości. Musiała smakować podwójnie dobrze


Na pewno nie jest tak źle!
dawno tak nie było
chociaż... nie mam wyprysków ostatnio, jakaś gładka buzia się wydaje, może ta szczota coś pomaga? w każdym razie lubię jej uzywać- gdyby któraś pytała
po prostu bez makijażu chodzę i chyba dlatego tak się czuję

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Nie wolno tak gadać!
no dobrze po prostu gorszy okres
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 14:00   #1333
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Witam się już po dentyście kolejna wizyta w poniedziałek i kanałowe
Tymczasem pocieszam się u fryzjera pierwsze malowanie włosów od 4 lat
Oj, kanałowe. Miałam raz pod mikroskopem. Trzymam kciuki, żeby szybko i sprawnie poszło!
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 14:02   #1334
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Witam się już po dentyście kolejna wizyta w poniedziałek i kanałowe
Tymczasem pocieszam się u fryzjera pierwsze malowanie włosów od 4 lat
Ojej, współczuję
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 14:03   #1335
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Rotkohl ja też współczuję- miałam z 4miesiące temu kanałowe, bardziej bolał portfel niż ząb
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 14:04   #1336
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dawno tak nie było
chociaż... nie mam wyprysków ostatnio, jakaś gładka buzia się wydaje, może ta szczota coś pomaga? w każdym razie lubię jej uzywać- gdyby któraś pytała
po prostu bez makijażu chodzę i chyba dlatego tak się czuję

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------


no dobrze po prostu gorszy okres
Mama robi dzisiaj pasztety napewno tak nie wygladacie!

Poza tym jak samemu sie źle o sobie mówi to inni tak postrzegają jak sie wyrażamy.. nie wolno bo będzie szlaban na forum i szanele :P
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 14:05   #1337
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Właśnie odwrotnie na telefonie jest ok tylko na lapku się pojawia



guru kosmetyczne
No jasne!
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 14:08   #1338
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Mama robi dzisiaj pasztety napewno tak nie wygladacie!

Poza tym jak samemu sie źle o sobie mówi to inni tak postrzegają jak sie wyrażamy.. nie wolno bo będzie szlaban na forum i szanele :P
tego bym nie przeżyła

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
No jasne!
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 14:08   #1339
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Mama robi dzisiaj pasztety napewno tak nie wygladacie!

Poza tym jak samemu sie źle o sobie mówi to inni tak postrzegają jak sie wyrażamy.. nie wolno bo będzie szlaban na forum i szanele :P
Ja myślę, że trzeba mieć dystans do siebie. Czasem można się i z siebie pośmiać. A, że zazwyczaj wyolbrzymiamy to już inna sprawa
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-22, 14:16   #1340
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Mama robi dzisiaj pasztety napewno tak nie wygladacie!

Poza tym jak samemu sie źle o sobie mówi to inni tak postrzegają jak sie wyrażamy.. nie wolno bo będzie szlaban na forum i szanele :P


---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość

Mnie pobrało niewiele ponad 106 zł. Jeszcze nigdy nie miałam nic z Sampara. Mam nadzieję, że mi posłuży. Aaaale jak Aniyam i Amyz coś polecają to nie ma mocnych musi być dobre
co racja to racja

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Ja myślę, że trzeba mieć dystans do siebie. Czasem można się i z siebie pośmiać. A, że zazwyczaj wyolbrzymiamy to już inna sprawa
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 14:20   #1341
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Niezłe znalezisko i super zakup
Zakup pierwsza klasa

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Na pewno nie

za ćwiczenia życzę wytrwałości ja nie znoszę aktywności fizycznej, poza kilkoma wyjątkami

Też nie lubię ćwiczyć, jedynie rolki i rower uznaję, a jakieś dywanowe wygibasy mnie denerwują

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Wpadłam tylko na chwilkę w przerwie w pracy, żeby się z Wami przywitać. Na szczęście dzisiaj ostatni dzień. Od jutra wolne czyli zaczynam "dzień mis" - będę w misach mieszać.


Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość

Czasem trzeba sobie pozwolić na małe słabości. Musiała smakować podwójnie dobrze
Milka Oreo zawsze smakuje wybornie
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 14:22   #1342
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Ja myślę, że trzeba mieć dystans do siebie. Czasem można się i z siebie pośmiać. A, że zazwyczaj wyolbrzymiamy to już inna sprawa
Tak, to prawda

Ja zauwazylam, ze ladne dziewczyny maja nizsze mniemanie o sobie niz te przecietne. W Polsce kultywuje sie przecietnosc. Moja kuzynka uwaza sie za miss world, drwi z ludzi i ocenia. Urody jej jednak nie skomentuje, bo mnie rodzice dobrze wychowali
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 14:30   #1343
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nawet teraz usta wyglądają na pomalowane
no tak, po to robiłam makijaż
ale pisałam że nie ogranicza mnie makijaż permanentny, każdym kolorem pomadki mogę się pomalować



__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 14:34   #1344
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Zakup pierwsza klasa


Też nie lubię ćwiczyć, jedynie rolki i rower uznaję, a jakieś dywanowe wygibasy mnie denerwują





Milka Oreo zawsze smakuje wybornie


Ja najbardziej lubię Milkę karmelowa z orzechami
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 14:38   #1345
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

hehe ćwiczenia w domu i u mnie odpadają, natomiast basen lubię ( moment pływania a nie ubierania się i suszenie włosów
i siłownia mi pasuje, w zeszłym roku przestałam chodzić bo mi coś w plecach pykneło i w sumie teraz ciężko mi się zmobilizować zeby wrócić
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 14:44   #1346
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Tez nie lubie gimnastyki w domu, a przysiadow wrecz nienawidze, za bardzo monotonne.
Uwielbiam za to bieganie
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 14:47   #1347
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


Ja najbardziej lubię Milkę karmelowa z orzechami
Ja uwielbiam czekolady. Tydzień temu byłam w sklepie z niemieckimi towarami. I kurcze nie wiedziałam, gdzie patrzeć. Milka ma tyyyyle świątecznych produktów, że szok. Oczywiście wyszłam nie tylko z płynem do prania. Kulki milka-oreo były pyszne! Jeszcze mam gdzieś zachomikowane białe kulki. Trzeba chować, bo to znika nie wiadomo kiedy. Tak jak kosmetyki się w nocy odnawiają, tak słodycze znikają
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 14:51   #1348
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam czekolady. Tydzień temu byłam w sklepie z niemieckimi towarami. I kurcze nie wiedziałam, gdzie patrzeć. Milka ma tyyyyle świątecznych produktów, że szok. Oczywiście wyszłam nie tylko z płynem do prania. Kulki milka-oreo były pyszne! Jeszcze mam gdzieś zachomikowane białe kulki. Trzeba chować, bo to znika nie wiadomo kiedy. Tak jak kosmetyki się w nocy odnawiają, tak słodycze znikają
też kocham czekolady u nas mało jest świątecznych przysmaków Milki dorwałam kiedyś w Biedzie jajka wielkanocne na takiej fioletowej wytłoczce, jak do normalnych jaj - jeżuuuu, jakie to było pyszne

Edytowane przez maarthusia
Czas edycji: 2015-12-22 o 14:56
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 15:00   #1349
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
hehe ćwiczenia w domu i u mnie odpadają, natomiast basen lubię ( moment pływania a nie ubierania się i suszenie włosów
i siłownia mi pasuje, w zeszłym roku przestałam chodzić bo mi coś w plecach pykneło i w sumie teraz ciężko mi się zmobilizować zeby wrócić
Próbowałaś masaży na to "pyknięcie"?
Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Tez nie lubie gimnastyki w domu, a przysiadow wrecz nienawidze, za bardzo monotonne.
Uwielbiam za to bieganie
Ja lubię ćwiczyć w domu. Rok temu kupiłam nawet płytkę na xbox z trenerem. I leży sobie i się kurzy. Jak mnie zeskanował z fałdkami to się obraziłam na niego
Bieganie lubię. Jak mieszkałam nad morzem to biegałam. Teraz by mi się przydało, ale co chwilę cuś ze zdrowiem mi się dzieje.

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
też kocham czekolady u nas mało jest świątecznych przysmaków Milki dorwałam kiedyś w Biedzie jajka wielkanocne na takiej fioletowej wytłoczce, jak do normalnych jaj - jeżuuuu, jakie to było pyszne
Wiem jakie Widziałam je nawet ostatnio. Jak je dopadnę to Ci wyślę
Mnie ostatnio wpadł w oko czekoladowo-orzechowy dziadek do orzechów. Słodka alternatywa dla mikołajów

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Dziś dwubiegunowość na forum. Z jednej strony ćwiczenia, z drugiej czekolada
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 15:02   #1350
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

byłam na ostatnim świątecznym shopingu to co się dzieje w centrach handlowych to zupełne wariactwo 45 minut szukałam miejsca żeby zaparkować a byłam tam zaraz po południu co się tam będzie działo wieczorem to nie wiem
ale ale! najważniejsze poszłam do S: teraz będzie info dla Aniyam: krem chanelowy kosztuje 309 zł ta baza z guerlaina jest chyba wycofana i na jej miejsce jest ta taka ze złotymi drobinkami. Aczkolwiek nie jest to pewne info - nie było konsultantki Guerlaina a ta sephorowa była mało ogarnięta i wkurzyła mnie na maxa mówię do niej że chcę jeszcze zabaczyć po ile krem chanela i zostałam zmierzona wzrokiem o przesłaniu "przecież i tak cie nie stać" była bardzo olewająca no to stwierdziłam: nie to nie. Chciałam kupić prezent dla TŻ ale w ramach protestu poszłam do konkurencji i, o dziwo, udało mi się trafić na super konsultantkę kupiłam prezent i jeszcze, przy okazji, krem chanela La Lift na noc nie wiem czemu ale za to dostałam dużo próbek - jak nigdy w D chyba mieli dzień dobroci dla zwierząt patrzajta ile dobra

ps: aniyam mam nowe chciejstwo: maskę szanela La Lift. Miałaś może? jak ona cudnie pachnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1229(1).jpg (88,2 KB, 72 załadowań)
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-06 19:34:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:59.