Róże, rozświetlacze - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-13, 22:17   #1831
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci za tak szczegółowy opis

Kupiłam Orgasm w ciemno i do tej pory mam mieszane uczucia. To jest świetny kolor, tak naturalny, jak rzadko kiedy widziałam. To taki róż pomieszany z pomarańczem, z przewagą różu. Kolor fantastyczny.
ALE: ma drobinki, mocne drobinki. Jak nakładam go na policzki, to widać taką drobinkową poświatę. Może innym to nie przeszkadza, ale to źle wygląda przy tlustej cerze z rozszerzonymi porami.
Waham się: zostawić go, czy się go pozbyć? Maki taki kolor, że żal mi się go pozbywać, ale z drugiej strony nie korzystam z niego na co dzień, bo jest zbyt drobinkowy.
Marzy mi się, żeby Nars wypuścił taki sam kolor, ale bez tych drobinek.
Slyszalam wlasnie, ze Orgasm ma super kolor i pasuje wszystkim i wogole, kolor owszem fantastyczny, ale nie dla mnie, moja skora kazdy kolor bardzo ociepla i balabym sie, ze Orgasm wyjedzie na mnie ogniscie marchewkowy Poza tym, tak jak piszesz, jest strasznie drobinkowy, bardzo sie blyszczy, tez mam tlusta skore i nie lubie takich efektow swietlnych na mojej buzi. Bardzo podobny do Orgasm jest kolor Deep Throat, tyle ze wlasnie mniej blyszczacy

Sama Narsa bede testowac dopiero jutro, wiec zdam relacje.
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 21:46   #1832
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość


Mozaika Avonowa jest jest inna - w słońcu sposób błyszczenia jest taki sam - efekt chłodny, srebrny, metaliczny, nie widać barwienia skóry tylko błysk. Natomiast bez światła błysk jest delikatny i widać lekkie zaróżowienie skóry - czyli to taki rózo-nabłyszczacz - bez swiatła/słońca wyglada jak róż z drobinkami, a w swietle daje metaliczny błysk bez nadawania koloru

Odebralam dzisiaj Mozaike Avonu i musze w pelni poprzec Twoje zachwyty jest rewelacyjna.Efekt mozna stopniowac lub wybierac kolor. Niby wydaje sie,ze to cieple barwy ale po nalozeniu na skore efekt metalicznego blysku nadaje zimny odcien-super!
Jestem oczarowana
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 22:02   #1833
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Odebralam dzisiaj Mozaike Avonu i musze w pelni poprzec Twoje zachwyty jest rewelacyjna.Efekt mozna stopniowac lub wybierac kolor. Niby wydaje sie,ze to cieple barwy ale po nalozeniu na skore efekt metalicznego blysku nadaje zimny odcien-super!
Jestem oczarowana
Nie wiem czy sie cieszyć czy nie Liczyłam że sie Tobie nie spodoba i mi odsprzedasz


ale na powaznie - bardzo się ciesze że Ci sie spodobała Ja dopiero za tydzień bede ją zamawiać, chyba że nei wytrzymam i na Allegro bedzie w atrakcyjnej cenie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 22:31   #1834
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

przepraszam, ze sie wtrace, ale czy mowa jest caly czas o tym specyfiku http://allegro.pl/item294024196_avon...zy_nowosc.html ??
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 22:33   #1835
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
przepraszam, ze sie wtrace, ale czy mowa jest caly czas o tym specyfiku http://allegro.pl/item294024196_avon...zy_nowosc.html ??
Tak
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 22:36   #1836
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Odebralam dzisiaj Mozaike Avonu i musze w pelni poprzec Twoje zachwyty jest rewelacyjna.Efekt mozna stopniowac lub wybierac kolor. Niby wydaje sie,ze to cieple barwy ale po nalozeniu na skore efekt metalicznego blysku nadaje zimny odcien-super!
Jestem oczarowana
Kusisz
A masz mozliwość zrobienia foty na żywo i efektu na skórze?
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 17:59   #1837
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
Slyszalam wlasnie, ze Orgasm ma super kolor i pasuje wszystkim i wogole, kolor owszem fantastyczny, ale nie dla mnie, moja skora kazdy kolor bardzo ociepla i balabym sie, ze Orgasm wyjedzie na mnie ogniscie marchewkowy Poza tym, tak jak piszesz, jest strasznie drobinkowy, bardzo sie blyszczy, tez mam tlusta skore i nie lubie takich efektow swietlnych na mojej buzi. Bardzo podobny do Orgasm jest kolor Deep Throat, tyle ze wlasnie mniej blyszczacy

Sama Narsa bede testowac dopiero jutro, wiec zdam relacje.

Ja się zastanawiałam czy brać Orgasm czy Deep Throat, ale w końcu zdecydowałam się na sławny Orgasm. Drugiego już raczej nie kupię bez obejrzenia, chociaż teraz będę szukać takiego koloru jak Orgasm, ale bez drobinek.
Zdaj relację z Twojego Narsa

Wczoraj testowałam Chanel 99 Rose Petal i 96 Caprice (nareszcie znalazłam w jednej perfumerii obydwa) i po wstępnym testach porównawczych bardziej spodobał mi się 96 Caprice. 99 jest dla mnie trochę zbyt "czystym" kolorem, ja lubię takie przełamane, niejednoznaczne.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-15, 18:38   #1838
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Ja się zastanawiałam czy brać Orgasm czy Deep Throat, ale w końcu zdecydowałam się na sławny Orgasm. Drugiego już raczej nie kupię bez obejrzenia, chociaż teraz będę szukać takiego koloru jak Orgasm, ale bez drobinek.
Zdaj relację z Twojego Narsa
Jakie nazwy
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 18:46   #1839
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Jakie nazwy

dokładnie o tym samym pomyślałam
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 19:28   #1840
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Hex - tez lada dzień będę mieć mozaikę Wygrałam licytację na All. Już nei mogę się doczekać.
Szukałam dziś czekoladek Joko i nigdzie nie mieli
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 09:30   #1841
Januar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 24
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Witajcie dziewczyny! Mam pytanie z trochę innej beczki. (A tak na marginesie - jestem pod wielkim wrażeniem waszej rozległej wiedzy, doświadczenia makijażowego i cudownych kolekcji!!!) Chciałabym wypróbować meteoryty i zastanawiam się, czy dostępne na allegro odsypki po 15 szt. są wystarczające do porządnego przetestowania. Czy taka ilość perełek da miarodajny efekt? Czy da się w tym porządnie "unurzać" pędzel? Nie mam żadnych perełek, więc też nie mam pojęcia jak to jest z ich aplikacją, a boję się kupić w ciemno taki drogi kosmetyk.
Proszę o radę
Januar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-16, 10:50   #1842
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez Januar Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny! Chciałabym wypróbować meteoryty i zastanawiam się, czy dostępne na allegro odsypki po 15 szt. są wystarczające do porządnego przetestowania. Czy taka ilość perełek da miarodajny efekt? Czy da się w tym porządnie "unurzać" pędzel? Nie mam żadnych perełek, więc też nie mam pojęcia jak to jest z ich aplikacją, a boję się kupić w ciemno taki drogi kosmetyk.
Proszę o radę
Moim zdaniem można. Kiedyś Pomadka wklejała zdjęcie policzka pięknie "zrobionego" dosłownie kilkoma perełkami, efekt był naprawdę śliczny. W przypadku małej ilości kuleczek (tylko ważne, aby kolory były dobrane proporcjonalnie) trzeba po prostu więcej się namachać pędzlem.
Czasami na allegro (ostatnio rzadko) pojawią się miniaturki meteorytów po około 8gr - opakowane w pudełeczko - to też fajne rozwiązanie
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 13:07   #1843
Januar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 24
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Moim zdaniem można. Kiedyś Pomadka wklejała zdjęcie policzka pięknie "zrobionego" dosłownie kilkoma perełkami, efekt był naprawdę śliczny. W przypadku małej ilości kuleczek (tylko ważne, aby kolory były dobrane proporcjonalnie) trzeba po prostu więcej się namachać pędzlem.
Czasami na allegro (ostatnio rzadko) pojawią się miniaturki meteorytów po około 8gr - opakowane w pudełeczko - to też fajne rozwiązanie
Dziękuję majade Sprzedający pisze, że kuleczki są odłożone proporcjonalnie do całości kompozycji, ale tak naprawdę to nie wiem.
chciałam odcień Mythic - w odsypce jest 1 złota, 2 białe, 2 zielone, 5 różowych i 5 fioletowych - czy to się zgadza z całością? Czy ktoś to wie? Pomóżcie! Najlepiej byłoby kupić takie małe oryginalne, ale na allegro jeszcze nie spotkałam, a inaczej jest dla mnie nie do zdobycia.
Januar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 13:18   #1844
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez Januar Pokaż wiadomość
Dziękuję majade Sprzedający pisze, że kuleczki są odłożone proporcjonalnie do całości kompozycji, ale tak naprawdę to nie wiem.
chciałam odcień Mythic - w odsypce jest 1 złota, 2 białe, 2 zielone, 5 różowych i 5 fioletowych - czy to się zgadza z całością? Czy ktoś to wie? Pomóżcie! Najlepiej byłoby kupić takie małe oryginalne, ale na allegro jeszcze nie spotkałam, a inaczej jest dla mnie nie do zdobycia.
5 różowych to trochę za dużo, jak na taką ogólną ilość kulek. Poszukaj w necie i na wizażu (np na wątku nasze zbiory kosmetyczne) zdjęć mythiców dziewczyn w pudełkach i zajrzyj, jakie tam są proporcje kulek.
Różowe w mythicach dają niestety dość wyrażny, różowy efekt na twarzy i możesz być niezadowolona.
Z tego co wiem, niektóre dziewczyny wręcz usuwają różowe kulki z zestawów
Na szybko masz link:
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=108
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 13:29   #1845
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez Januar Pokaż wiadomość
Najlepiej byłoby kupić takie małe oryginalne, ale na allegro jeszcze nie spotkałam, a inaczej jest dla mnie nie do zdobycia.
Mówisz i masz
http://www.allegro.pl/item298304542_...yty_puder.html
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 17:38   #1846
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Hex - tez lada dzień będę mieć mozaikę Wygrałam licytację na All. Już nei mogę się doczekać.
Szukałam dziś czekoladek Joko i nigdzie nie mieli
Hosenko jak będziesz mieć mozaikę wklej fotkę na Katalogach

Czekoladki Joko są podobno w G.Krak. w stoisku Joko gdzieś na dole Tak mi napisała jedna wizażanka w Jokowym wątku
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 19:22   #1847
Januar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 24
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
5 różowych to trochę za dużo, jak na taką ogólną ilość kulek. Poszukaj w necie i na wizażu (np na wątku nasze zbiory kosmetyczne) zdjęć mythiców dziewczyn w pudełkach i zajrzyj, jakie tam są proporcje kulek.
Różowe w mythicach dają niestety dość wyrażny, różowy efekt na twarzy i możesz być niezadowolona.
Z tego co wiem, niektóre dziewczyny wręcz usuwają różowe kulki z zestawów
Na szybko masz link:
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=108
Wielkie dzięki majade! Co za cuda! Faktycznie tych różowych jakoś dużo.
Jednak lepiej kupię choć małe, ale firmowe pudełeczko, bo jak z tych 15 trzeba będzie jeszcze coś odłożyć, to już naprawdę nie będzie się czym umalować.
Januar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 19:25   #1848
Januar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 24
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
No proszę! Już kupuję. Dziękuję Karolinko
Buuuuu.... spóźniłam się
I tak miałam kiepski dzień, a teraz to już "masakra"
Chciałabym do tego podejść na spoko, ale jestem wściekła na samą siebie.
Przegapić taką okazję...
Będę polować na następną, może niedługo nadejdzie.
Januar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 19:30   #1849
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez Januar Pokaż wiadomość
Wielkie dzięki majade! Co za cuda! Faktycznie tych różowych jakoś dużo.
Jednak lepiej kupię choć małe, ale firmowe pudełeczko, bo jak z tych 15 trzeba będzie jeszcze coś odłożyć, to już naprawdę nie będzie się czym umalować.
Gdyby ktoś oferował ładny i sensowny zestaw kolorystyczny to i 15 kulek warto mieć
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-16, 20:03   #1850
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Ja się zastanawiałam czy brać Orgasm czy Deep Throat, ale w końcu zdecydowałam się na sławny Orgasm. Drugiego już raczej nie kupię bez obejrzenia, chociaż teraz będę szukać takiego koloru jak Orgasm, ale bez drobinek.
Zdaj relację z Twojego Narsa
ja mam Oragasm! to jeden z fajnieszych rozow do policzkow, pomimo bardzo jasnej karnacji zwykle wybieram znacznie ciemniejsze i kolory niz Orgasm (np. loreal feel naturale in mauve taki jak na zdjeciu) i ogolnie wole chlodniejsze barwy w kosmetykach. Orgasm to jedyny "cieply" roz jaki posiadam, naprawde kolor wyglada zupelnie inaczej niz na stronie NARS jest taki..hmm..bardziej brzoskwiniowy z rozswietlajacymi drobinkami. zastanawialam sie nad Mata Hari, Outlaw i wlasnie nad Orgasm. no i glownie ze wzgledu na mojego TZ, ktory byl absolutnie zachwycony nazwa hahahahha wybralam Orgasm.

Roz jest dosyc trwaly, latwo sie go naklada, naprawde ciezko jest przesadzic z iloscia i nawet na mnie wyglada dobrze jest bardzo wydajny, uzywam go od 4-5 miesiecy a ubytek jest znikomy. rzeczywiscie troche sie blyszczy ale jak dla mnie to bardzo pozytywny efekt, chociaz strasznie wyglada na przesuszonej skorze. im mniej sie go nalozy tym "swiecenie" jest bardziej subtelne. mysle ze jest idealny dla osob ktore lubia dyskretne rozswietlenie z kolorem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg imaages.jpg (886 Bajtów, 718 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (2,3 KB, 720 załadowań)
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 20:07   #1851
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez Januar Pokaż wiadomość
Buuuuu.... spóźniłam się
I tak miałam kiepski dzień, a teraz to już "masakra"
Chciałabym do tego podejść na spoko, ale jestem wściekła na samą siebie.
Przegapić taką okazję...
Będę polować na następną, może niedługo nadejdzie.
Szkoda,że nie zdążyłaś ale na pewno będzie jeszcze okazjaDość długo wisiały,więc chyba aż takiego zainteresowania nie było. Też się nad nimi zastanawiałam, ale mam jeszcze trochę a jak się skończą to kupię pełnowymiarowe, bo ja nie muszę już testować.

Tak sobie myślę, że odsypka jeśli chodzi o mythic nie da za bardzo efektu...Sama mam taką, ale Winter Radiance i tu widać efekt, bo same kuleczki są bardziej błyszczące a mythic dużo delikatniejsze...Radzę jednak polować na miniaturkę
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 20:13   #1852
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Dzisiaj testowalam Oasis Narsa, no i kurcze sama nie wiem
Kolor jest super, w opakowaniu wyglada na fioletowo-różowy ze zlotymi drobinkami, na policzkach daje lekko malinowy, cudowny, ożywczy kolor z ladnym polyskiem, ale bez drobinek.

Dzisiaj nakladalam na inny podlkad, niz zwykle i niestety trzeba mocno uwazac, zeby nie przesadzic z iloscia. Jest to najbardziej napigmentowany róż, jaki mam i nie jestem przyzwyczajona, zeby uwazac, wiec zrobilam sobie placki Ale przy drugiej probie wyszlo juz ok

Róż stopniuje sie i rozciera o wiele trudniej, niz Chanel, YSl, czy Guerlain, co dla mnie jest minusem, bo trudniej zrobic taka delikatna mgielke koloru, jaka lubie.

No i trwalosc tez gorsza od Chanel, czy YSL, ktore trzymaja sie bez poprawek caly dzien, w prawie nieruszonym stanie. Na pewno trzyma sie dluzej, niz Biotherm, Sephora, czy L'Oreal, ale do Chanel i YSL mu daleko.

Nie zauwazylam ,zeby zmienial kolor w ciagu dnia, co jest oczywiscie plusem

Na razie mam mieszane uczucia, sprobuje jeszcze na innym podkladzie i musze poćwiczyć z tak napigmentowanym rózem.
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 20:55   #1853
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Hosenko jak będziesz mieć mozaikę wklej fotkę na Katalogach

Czekoladki Joko są podobno w G.Krak. w stoisku Joko gdzieś na dole Tak mi napisała jedna wizażanka w Jokowym wątku
Tyle że ja już w Krakowie nie jestem

Naipsz do Hex - ona ma już tą mozaikę. Może wklei fotki
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 16:41   #1854
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Oo bedzie mój następny post - nie wyedytuję poprzedniego, żeby watek poszedł w góre


Moje dzisiejsze nabytki rozświetlaczowe

- różowy rozświetlacz Euphoria Eliksir
- puder brązujący Pierre rene - na zdjeciu i na żywo w pudęłku wyglada na ciemny, a na skórze taki nei jest. Daje raczej bezowy, chłodny efekt, perłowy (nie ma błyszczących drobinek). Moge go porównać z Max Factorem Golden: MF jest ciemniejszy, cieplejszy, bardziej pomarańczowy (na nie opalonej twarzy) i ma złote drobinki
- Pan Stick Shimmer - kupiłam w małej drogerii

Nadal czekam na mozaikę avonowską
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1567.JPG (96,8 KB, 118 załadowań)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 17:23   #1855
anna1112
Zadomowienie
 
Avatar anna1112
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 470
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Możesz mi coś więcej powiedzieć o tym - Pan Stick Shimmer. Rozświetla on policzki? Ile kosztuje?
anna1112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 17:29   #1856
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Tu poczytasz wiecej: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=shimmer

Nie wiem czy go gdzies upolujesz - ja przypadkiem znalazłam w małej drogerii za 29,80

Pakosta wklejała zdjęcia: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1730
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 17:32   #1857
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
- Pan Stick Shimmer - kupiłam w małej drogerii
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Tu poczytasz wiecej: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=shimmer

Nie wiem czy go gdzies upolujesz - ja przypadkiem znalazłam w małej drogerii za 29,80
o ja o ja, byly jeszcze? moglabys dla mnie kupic?
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 17:34   #1858
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
o ja o ja, byly jeszcze? moglabys dla mnie kupic?
Od razu zapytałam czy byłoby więcej, bo akurat był jeden, ale nie siedział tam od dawna. Pani powiedziała że zamówi jak bedzie potrzeba no i jeśli akurat będzie.
Jutro moge zadzwonić i zapytać.

Ktoś jeszcze chetny??
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 18:08   #1859
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

super to ja czekam

(kolejne świecidełka.. oszalałam)
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 23:16   #1860
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Testowałam dzisiaj najnowszy róż,a może to bardziej rozświetlacz Chanel(to ten na dole).Jutro najchętniej bym go kupiła,jednak zastanawiam się,czy aby ten kolor będzie odpowiedni do twarzy,w życiu nie używałam białego różu.Tak sobie wyobrażam go tylko,że w połączeniu ze zwykłym kolorowym różem może fajnie wyglądać,można rozjaśnić to i owo.Co o nim sądzicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Chanel_spring08_blush_luna.jpg (89,8 KB, 162 załadowań)
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-10 14:30:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:45.