Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-23, 21:02   #2161
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
https://www.douglas.pl/douglas/Makij...eRef=qApAT2YC_

Na dłoni kolor bardzo mało widoczny, widoczny milion maleńkich drobinek (bez tandetnego brokatu).
Cena promocyjna, więc chcę spróbować.
Ładna migotka Daj znać, jak użyjesz
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Ja mam podkład lumene- jest super, jest też jasniutki kolor, chociaż sama mam kolejny z rzędu.

Neath ta "bajka" podobno jest świetna, podziel sie wrażeniami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Musiałabym się dorwać do testerów, bo w ciemno nie kupię

Kolega mi polecał bardzo, a i zwiastun mi się podobał

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Jeden taki i jakaś nowość z panache
Ładny

Ja mam oko na panterkowym Cleo, mierzyłam nawet w MiGu, ale $ brak Chciałabym też jedne Melisski, ale nadal ceny na % nie powalają
Muszę wybrać, nie starczy na wszystko
Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Podkłady mieli super (nie wiem jak teraz). Widzę, że zmieniły się opakowania. Miałam kiedyś w granatowym i beżowym z grabatową zakrętką, matujacy i długotrwały chyba. Ale na działanie i trwałość narzekać nie mogłam. Kolory są super, ale firma fińska, a finki super opalone też raczej nie są.
Kupuje w drogerii laboo. Do najbliższego SP mam 40km, a laboo w połowie drogi
U mnie nie ma Laboo Muszę uderzyć do SCC, może mają w SP jakieś testery.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 21:02   #2162
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Jakaś jutuberka (kitulec?) bardzo zachwałała bazę pod cienie LUMENE. Nie wymaga przypudrowania i dobrze utrzymuje cienie (podobno).
Na yt słucham tylko muzyki aktualnie leci BANKS
Baz nie używam, bo i cieni raczej rzadko :S chyba wezmę krem do mycia paszczy i może maseczkę torfowa. Albo nie, jeszcze nie skończyła mi się błotna z sephory, a w zapasie jest hammam z YR. No i jeszcze zobaczę
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 21:04   #2163
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Halo, dobry wieczór

Gdzie dodają miniatury Glamglow? Czy to saszetki czy coś większego?

ja chcę, ja, ja!
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 21:11   #2164
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
mam nadzieje ze i u Ciebie będą fajne rzeczy za udane zakupy
dam znać
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 21:13   #2165
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Ucięło mi całe cytowane
Amyz, będzie wszystko dobrze z mamą moze podświadomie się czymś stresowała? Moja miewa takie nerwobole żołądka , nawet jak uważa, że niczym się akurat nie stresuje...

Kurcze, nie pamiętam kogo jeszcze miałam cytować... nienawidzę tej aplikacji, jest tak słaba...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 21:13   #2166
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Pewnie dlatego, że kupiłam perfumy (za całe 4 dyszki), bo flaszka mi pasuje do toaletki?

A tak serio - jak rozmawiacie o zapachach to czuję się trochę niepełnosprawna, ale cóż... mam może inne zalety
Tez sie czuje niepelnosprawna ale w sumie w tej kwestii jestem troche mi zal ze przez wiekszosc czasu nic nie czuje. Zazdroszcze wszystkim doznan wechowych ale co tam zawsze moze byc gorzej.

Najwazniejsze ze od poniedzialku ide na urlop. Co prawda nigdzie nie jade ale troche odpoczne od pracy. Wylacze wszystkie telefony i niech nikt nic nie chce bo sie wkurze.
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 21:16   #2167
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Dobry wieczór

Amyzku bardzo się cieszę, że jest już ok Musiałaś się nieźle wystraszyć Wyślij mamę koniecznie gdzieś do doktorka.

Korinka b. fajny biustonosz!

Lena za zakupy.
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-23, 21:23   #2168
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Oczywiście gratuluję zakupów Ale... Mam ten krem Irena Eris Hydrogenic - Krem aktywnie nawilżający na dzień na zbyciu Nie odzywałam się nawet, bo wiem, że wątek nie przepada za tą marką. Ale jakby któraś była chętna, to piszcie na pw, bo teraz bardzo rzadko tu zaglądam w tygodniu Krem jest nowy, świeży, całe 50 ml.
A jakby były jakieś superfanki Ireny, to mam jeszcze Institute Solutions Lifting Perfect Anti-wrinke przeciwzmarszczkowy krem na dzień, 25 ml.

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

I jeśli ktoś jeszcze chce złożyć zamówienie, to też służę swoim goldem
Mocno zastanawialam czy brac, ale postanowilam zaryzykowac i dam szanse

Amyz, super, ze z mama wszystko dobrze
Jak wygrasz miliony to moge prosic o torbunie z Kazarka? Bo mojego rozmiaru butow chyba tylko raz tam widzialam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 05:34   #2169
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Jak się odważę użyć, to zdam relację

Wczoraj użyłam całonocnej maseczki Shiseido i całkiem miłą cerę miałam rano

Za drogie są Niebieskiej nie testowałam, wypatrzyłam w składzie coś co mi nie pasuje.



Możesz go zawsze naciągnąć na Szanelową kredkę Ja polecam Shiseido - jeśli lubisz suche i dość twarde kredki.

Ja mam 05 i na zimę jest super. Teraz bym musiała pewnie 15-tkę kupić albo ciemniejszy.

Inglotowego nie miałam, ale o nim myślałam. Potem wymyśliłam Neverowy, chciałam też Diorka a teraz Narsa. Wychodzi na to, że więcej myślę o pudrach niż kupuję
Takich suchych to jeszcze nie stosowałam, a lepsze są niż takie wysuwane?

---------- Dopisano o 06:14 ---------- Poprzedni post napisano o 06:13 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Pamiętam o niej, jak tylko MJ mi się skończy, cała duża MUFE i mini z biedaboxa to kupię

---------- Dopisano o 06:14 ---------- Poprzedni post napisano o 06:14 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
ale trzyma się nieruszona przez cały dzień
To prawda, bardzo ją za to lubię

---------- Dopisano o 06:15 ---------- Poprzedni post napisano o 06:14 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Oczywiście, że wiedzą - zczytują kod, żeby wydać i wyświetlają się szczegóły zamówienia, cena i czy opłacone w komputerze, poza tym zazwyczaj otwierają paczkę (z automatu zawsze) i dają w torbie Douglasa.
A mnie się zawsze pytają czy opłacone

---------- Dopisano o 06:33 ---------- Poprzedni post napisano o 06:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Ja tez jestem niepelnosprytna zapachowo, dlatego muszę miec dużo
No to ja chyba też

---------- Dopisano o 06:33 ---------- Poprzedni post napisano o 06:33 ----------

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;64499041]Treść usunięta[/QUOTE]

Też chciałam dzisiaj pójść to jestem w stanie wojny z TŻem
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 05:44   #2170
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII




dziś będą moje mini zamówionka
odbieram wszystkie


no i umawiam sie do fryzjera
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 06:00   #2171
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

hejka dziękuję dziewczyny za miłe slowa witam się i uciekam bo pracy mam sporo:/ przez to wczorajsze wcześniejsze wyjście jeszcze dodatkowo sobie dowaliłam roboty

znalazłam sobie kieckę na wesele:
http://prettygirl.pl/sukienki/5833-sukienka.html

myślicie że te zielone kazary by do niej pasowały? czy kolorystycznie niezbyt to będzie fajnie wyglądać?

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość



dziś będą moje mini zamówionka
odbieram wszystkie


no i umawiam sie do fryzjera
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-24, 06:04   #2172
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
hejka dziękuję dziewczyny za miłe slowa witam się i uciekam bo pracy mam sporo:/ przez to wczorajsze wcześniejsze wyjście jeszcze dodatkowo sobie dowaliłam roboty
dobrze, że sytuacja opanowana
mama bierze leki od ciśnienia na stałe?
dobry kardiolog by się przydał

Cytat:
znalazłam sobie kieckę na wesele:
http://prettygirl.pl/sukienki/5833-sukienka.html
taka codzienna
Cytat:
myślicie że te zielone kazary by do niej pasowały? czy kolorystycznie niezbyt to będzie fajnie wyglądać?


Cytat:


śniadanko i chyba skoczę do ogrodu na grzyby
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 06:08   #2173
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
hejka dziękuję dziewczyny za miłe slowa witam się i uciekam bo pracy mam sporo:/ przez to wczorajsze wcześniejsze wyjście jeszcze dodatkowo sobie dowaliłam roboty

znalazłam sobie kieckę na wesele:
http://prettygirl.pl/sukienki/5833-sukienka.html

myślicie że te zielone kazary by do niej pasowały? czy kolorystycznie niezbyt to będzie fajnie wyglądać?


poliester - spocisz się
dla mnie kolor odpada, nie lubię pasteli i rzeczywiście krój taki bardziej do biegania niż na imprezę

zielone kazarki nie będą pasowały
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 06:10   #2174
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Dzień dobry .

Od dziś postanowiłam być rzetelnym pracownikiem.
Skoro od jutra idę na urlop to chyba nie mogę chyba dziś zaczynać żadnych nowych spraw? Z rozgrzebanymi lub nie dokończonymi tematami szefostwo lub inni pracownicy mogą mieć jakieś problemy...

To co ja będę dziś robić?

Miłego dnia
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 06:17   #2175
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dzień dobry .

Od dziś postanowiłam być rzetelnym pracownikiem.
Skoro od jutra idę na urlop to chyba nie mogę chyba dziś zaczynać żadnych nowych spraw? Z rozgrzebanymi lub nie dokończonymi tematami szefostwo lub inni pracownicy mogą mieć jakieś problemy...

To co ja będę dziś robić?

Miłego dnia
: hahaha:

---------- Dopisano o 07:17 ---------- Poprzedni post napisano o 07:11 ----------

idę na te grzyby, goopio się wraca z pracy, wszyscy śpią, nie mogę nic porobić żeby nie pobudzić towarzystwa internet juz cały wyczytałam
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 06:21   #2176
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Dzień dobry
Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Takich suchych to jeszcze nie stosowałam, a lepsze są niż takie wysuwane?

---------- Dopisano o 06:14 ---------- Poprzedni post napisano o 06:13 ----------



Pamiętam o niej, jak tylko MJ mi się skończy, cała duża MUFE i mini z biedaboxa to kupię

---------- Dopisano o 06:14 ---------- Poprzedni post napisano o 06:14 ----------



To prawda, bardzo ją za to lubię

---------- Dopisano o 06:15 ---------- Poprzedni post napisano o 06:14 ----------



A mnie się zawsze pytają czy opłacone

---------- Dopisano o 06:33 ---------- Poprzedni post napisano o 06:15 ----------



No to ja chyba też

---------- Dopisano o 06:33 ---------- Poprzedni post napisano o 06:33 ----------



Też mnie kiedyś tak wciągnęło po pierwszej wygranej, a wygrałam 2 zł

---------- Dopisano o 06:34 ---------- Poprzedni post napisano o 06:33 ----------



Też chciałam dzisiaj pójść to jestem w stanie wojny z TŻem
Nie mam porównania do GR Nie lubię takich woskowych kredek jak np. stare strugane z Benefitu albo kredki z S. bo sklejają mi włoski i ciężko je dobrze nałożyć na miejsca gdzie mam ubytki w brwi. Ta z Shiseido daje mi więcej kontroli, tylko jest twarda, czego znów niektórzy nie lubią

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 06:23   #2177
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Tez sie czuje niepelnosprawna ale w sumie w tej kwestii jestem troche mi zal ze przez wiekszosc czasu nic nie czuje. Zazdroszcze wszystkim doznan wechowych ale co tam zawsze moze byc gorzej.

Najwazniejsze ze od poniedzialku ide na urlop. Co prawda nigdzie nie jade ale troche odpoczne od pracy. Wylacze wszystkie telefony i niech nikt nic nie chce bo sie wkurze.

U mnie węchowo jest niby wszystko okej, jeśli chodzi np o potrawy i kwiaty, ale jeśli chodzi o perfumy to leżę. Jak czytam i słyszę co ludzie w nich wyczuwają to oczy mi wychodzą z orbit i zastanawiam się, czy ja na pewno wąchałam ten sam zapach. Sporo zapachów mi się podoba, ale i tak wszystkie potem leżą, więc jak mam wydać kilka stówek na coś co na pewno nie będzie mi się do końca podobać to mnie ściska. Nie czuję potrzeby poznawania nowych zapachów, testowania itp. Odróżniam zapachy jak ktoś mi da kilka różnych do powąchania, ale nie mam do nich pamięci. To jest trochę tak, jakby mój mózg zakodował sobie, że jest jeden fajny zapach, a reszta nie jest warta jego uwagi.

Zresztą, tak jest nie tylko z perfumami. Podobnie mam np z żelami pod prysznic. Lubię tylko zapachy owocowe i koniec. Od lat kupuję małe żele z YR, a jeśli potestuję coś nowego to i tak zawsze do nich wracam.

Przypadek beznadziejny, wiem
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 06:23   #2178
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dzień dobry .

Od dziś postanowiłam być rzetelnym pracownikiem.
Skoro od jutra idę na urlop to chyba nie mogę chyba dziś zaczynać żadnych nowych spraw? Z rozgrzebanymi lub nie dokończonymi tematami szefostwo lub inni pracownicy mogą mieć jakieś problemy...

To co ja będę dziś robić?

Miłego dnia
Jak to co? Wyszukiwać okazje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 06:28   #2179
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
dobrze, że sytuacja opanowana
mama bierze leki od ciśnienia na stałe?
dobry kardiolog by się przydał

taka codzienna




śniadanko i chyba skoczę do ogrodu na grzyby
bierze jakieś leki
wiem że prosta ale z moją figurą wchodzi w grę tylko krój A w takich wyglądam najlepiej

---------- Dopisano o 07:27 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dzień dobry .

Od dziś postanowiłam być rzetelnym pracownikiem.
Skoro od jutra idę na urlop to chyba nie mogę chyba dziś zaczynać żadnych nowych spraw? Z rozgrzebanymi lub nie dokończonymi tematami szefostwo lub inni pracownicy mogą mieć jakieś problemy...

To co ja będę dziś robić?

Miłego dnia
rozsądna decyzja

dobra idę do roboty

---------- Dopisano o 07:28 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
poliester - spocisz się
dla mnie kolor odpada, nie lubię pasteli i rzeczywiście krój taki bardziej do biegania niż na imprezę

zielone kazarki nie będą pasowały

no to musze inne buty wykombinować
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-24, 06:29   #2180
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Jak to co? Wyszukiwać okazje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


i podejmować trudne decyzje (który puder wybrać).

Znów zarobiona będę
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 06:30   #2181
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Nie mam porównania do GR Nie lubię takich woskowych kredek jak np. stare strugane z Benefitu albo kredki z S. bo sklejają mi włoski i ciężko je dobrze nałożyć na miejsca gdzie mam ubytki w brwi. Ta z Shiseido daje mi więcej kontroli, tylko jest twarda, czego znów niektórzy nie lubią

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
też ją lubię
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 06:42   #2182
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

W D. nowe prezenty:
żel pod prysznic Armani Si przy zakupach produktów A. pow. 229 zł
2 miniatury EL przy zakupach produktów EL pow 199 zł
samoopalacz ST przy zakupie produktów ST pow. 99 zł
(Never)

jakieś płatki pod oczy yonelle itp.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 06:54   #2183
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 06:56   #2184
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
W D. nowe prezenty:
żel pod prysznic Armani Si przy zakupach produktów A. pow. 229 zł
2 miniatury EL przy zakupach produktów EL pow 199 zł
samoopalacz ST przy zakupie produktów ST pow. 99 zł
(Never)

jakieś płatki pod oczy yonelle itp.
nie kusi

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość


dzisiaj ma być u mnie upał.... na razie w swetrze siedzę bo zimno dziwa panie
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 06:56   #2185
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość

(tylko ekspresu w pracy nie mam, ale jakby co to się starałam...)
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 06:59   #2186
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Dzien dobry jak zwykle spać mi się chce dużo roboty mam, postaram się być na bieżąco
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 07:02   #2187
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Nie mam porównania do GR Nie lubię takich woskowych kredek jak np. stare strugane z Benefitu albo kredki z S. bo sklejają mi włoski i ciężko je dobrze nałożyć na miejsca gdzie mam ubytki w brwi. Ta z Shiseido daje mi więcej kontroli, tylko jest twarda, czego znów niektórzy nie lubią

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ta?

http://www.sephora.pl/Makijaz/Oczy/K...do-brwi/P93516
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 07:02   #2188
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
nie kusi





dzisiaj ma być u mnie upał.... na razie w swetrze siedzę bo zimno dziwa panie
Ja bym spróbowała płatków pd oczy, ale nie mam co kupić z Yonelle.

U mnie też piździ pod plecach, ale od jutra na bank będzie super pogoda
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 07:04   #2189
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Jejku, dlaczego dzisiaj dopiero środa?

chcę już weekend!
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 07:07   #2190
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Aniyam!!!! Maarthusia!!!

z okazji Waszego dzisiejszego święta, życzę Wam obu i każdej z osobna aby:
1. Szanele z nieba spadały zamiast deszczu
2. Melisy, kazary, korsy, ralfyloreny i hilfingery co miesiąc wpadały same do skrzynki pocztowej zamiast rachunku za prąd, gaz i wodę

3. Z kranu leciał dżony łolker
4. Wszystkie marzenia małe i duże spełniały się na pstrynięcie palcami
5. Tżtom nie trzeba było podawać karnego jarmużu ani stosować innych kar
6. złotówki w portfelu rozmnażały sie przez pączkowanie nocną porą
7. życiowe pozytywne szaleńswo nigdy Was nie opuściło
7. no i byście zdrowe były!!!!


Łubu dubu, Łubu dubu, niech żyją nam, dziewczyny z Naszego wątku!!! HAPPY BIRTHDAY moje Piękne !
to mówiłam ja: Anna Jarząbek






Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2016-08-24 o 07:08
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-01 14:14:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:49.