Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :) - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-07, 14:18   #811
Julitka85
Przyczajenie
 
Avatar Julitka85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 21
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Słyszałam, że Fatale mało kto potrafi używać odpowiednio... Czy rzeczywiście ta szczoteczka jest taka trudna w obsłudze?
Julitka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 14:24   #812
Julitka85
Przyczajenie
 
Avatar Julitka85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 21
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Powiedz mi kochana, Ty swoje rzęsy masz na pewno długie?


Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Jejku nie mogłam znaleźć Twojego postu bo udzielam się na wielu wątkach o tuszach Sumienie mnie gryzło, że Ci obiecałam zdjęcie a go nie wkleiłam...

Jakiś czas temu dawałam już fotki z Fatale ale były mało wyraźne więc dzisiaj pstryknęłam specjalnie dla Ciebie


Jedynie muszę zaznaczyć, że dzisiaj nie malowałam oczu mocno, dlatego to jest taka wersja 'soft' jeżeli chodzi o umiejętności Lancome Fatale w pogrubianiu.
On potrafi zrobić mi rzęsy 2x takie jak są na zdjęciu
Julitka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 14:28   #813
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

avon, super full mascara
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 14:31   #814
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Kurcze przeczytałam ostatnie 3 strony i żadnej wzmianki o MF 2000 calorie A ja jestem jego wielbicielką
Teraz chciałabym coś na odmianę. Ale sama nie wiem co. Najlepiej do 23zł (oczywiście allegro ). Przyglądałam się temu Masterpiece Max, ale widze, że opinie podzielone.
A co sądzicie o bourjois? tym z różówą nakrętką.
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 14:34   #815
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
Kurcze przeczytałam ostatnie 3 strony i żadnej wzmianki o MF 2000 calorie A ja jestem jego wielbicielką
Teraz chciałabym coś na odmianę. Ale sama nie wiem co. Najlepiej do 23zł (oczywiście allegro ). Przyglądałam się temu Masterpiece Max, ale widze, że opinie podzielone.
A co sądzicie o bourjois? tym z różówą nakrętką.
BYLO O 2000CAL pelno ale to trzeba caly watek przeszmaglowac o bourjois tez bylo najlepiej wejsc na KWC i spr, ja mialam ale z czarna nakretka ultra black i dosc bylam zadowolona, ale ja wole mocniejszy efekt
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 14:42   #816
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

No własnie ja wolę i chcę coś na wzór 2000 calorie A że w całym wątku była moja własnie o caloriach to wiem, ale napisałam że w przeciągu 3 ostatnich stron nie ma ani słówka o nim
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 15:06   #817
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

A ja musze napisac ze moj Fatale sprawuje sie znakomicie
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-07, 15:19   #818
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh wlasnie ja jak jest PMS nie moge nic jesc bo mi zaraz niedobrze jak jeszcze nie kupilas olejku do rzes to kupuj smialo!! teraz mija mi cos 2 tyg, moze pare dni wiecej i sa o wiele dluzsze! nie wypadaja i powoli mi sie dziura wyrownuje prawie nie widac juz roznicy miedzy jednym okiem a drugim ciekawe co bedzie jak pouzywam z 2 miesiace?
Za 2 miesiące to będziesz mogła drapać się po czole tymi rzęsiorami!

Ja ten olejek na 100% kupię, tylko tego nie można po otwarciu trzymać dość długo, bo w końcu to przy oczach się nakłada. Teraz łykam witaminy i jestem ciekawa czy efekt jakiś będzie
Więc ten olejek może kupię teraz ale nie otworzę i wtedy powinien być wciąż świeży, co? Bo potem jak znów będę miała początki wypadania rzęs to im szybciej zacząć go używać tym lepiej...



Cytat:
Napisane przez Julitka85 Pokaż wiadomość
Powiedz mi kochana, Ty swoje rzęsy masz na pewno długie?
Tak, mam raczej długie. Przynajmniej tak mi mówią inne osoby.
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 16:10   #819
Julitka85
Przyczajenie
 
Avatar Julitka85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 21
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

MF 2000 calorie jest dobry pod tym względem, że długo żyje i nawet po półrocznym codziennym stosowaniu, mimo iż troszkę robi się zeschnięty nadal pokrywa rzęsy tak jakby był nowy. Poza tym cały dzień trzyma się i nie rozmazuje. Jednak na mnie nie zrobił wielkiego wrażenia, bo on tylko pogrubia rzęsy...

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
No własnie ja wolę i chcę coś na wzór 2000 calorie A że w całym wątku była moja własnie o caloriach to wiem, ale napisałam że w przeciągu 3 ostatnich stron nie ma ani słówka o nim
Julitka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 16:19   #820
Julitka85
Przyczajenie
 
Avatar Julitka85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 21
Question Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Dziewczyny jakiego olejku używacie?
Julitka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 16:22   #821
Julitka85
Przyczajenie
 
Avatar Julitka85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 21
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Clinique High Impact tego tuszu nie polecam. Ładne efekty daje, jednak osłabia bardzo rzęsy i wypadają po nim...
Julitka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-07, 16:28   #822
Julitka85
Przyczajenie
 
Avatar Julitka85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 21
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Szukam tuszu do rzęs, który byłby trwały, długo działał i na maxa wydłużał i pogrubiał rzęsy bo moje są krótkie i rzadkie. Używałam już wiele tuszy, jednak nie trfaiłam jeszcze na swój ulubiony. Niektóre dawały super efekt ale starczały mi zaledwie na miesiąc albo niszczyły rzęsy. Z kolei ten, który teraz mam MF 2000 calorie długo działa, nie niszczy rzęs ale nie daje mi takiego efektu jakbym chciała... Pomóżcie dziewczyny
Julitka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 16:31   #823
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
No własnie ja wolę i chcę coś na wzór 2000 calorie A że w całym wątku była moja własnie o caloriach to wiem, ale napisałam że w przeciągu 3 ostatnich stron nie ma ani słówka o nim
przejadl sie juz pewnie

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Za 2 miesiące to będziesz mogła drapać się po czole tymi rzęsiorami!

Ja ten olejek na 100% kupię, tylko tego nie można po otwarciu trzymać dość długo, bo w końcu to przy oczach się nakłada. Teraz łykam witaminy i jestem ciekawa czy efekt jakiś będzie
Więc ten olejek może kupię teraz ale nie otworzę i wtedy powinien być wciąż świeży, co? Bo potem jak znów będę miała początki wypadania rzęs to im szybciej zacząć go używać tym lepiej...




Tak, mam raczej długie. Przynajmniej tak mi mówią inne osoby.
hym powiem CI ze on sie wydaje dosc szczelny wiec nic nie powinno mu sie stac mam nadzieje ze sie bede mogla nimi drapac bo takie by mi sie przydaly! a przynajmniej geste jak Bush

Cytat:
Napisane przez Julitka85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakiego olejku używacie?
mavala
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 16:31   #824
agata4ldz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 111
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Zdecydowanie tusze z Maybelline.
agata4ldz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 16:34   #825
Julitka85
Przyczajenie
 
Avatar Julitka85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 21
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

YSL MASCARA VOLUME EFFET FAUX CILS czy wiecie coś na temat tego tuszu?? Bardzo mnie kusi ale sama nie wiem...
Julitka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 16:38   #826
Julitka85
Przyczajenie
 
Avatar Julitka85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 21
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
przejadl sie juz pewnie

hym powiem CI ze on sie wydaje dosc szczelny wiec nic nie powinno mu sie stac mam nadzieje ze sie bede mogla nimi drapac bo takie by mi sie przydaly! a przynajmniej geste jak Bush


mavala
a gdzie mogę go kupić?? Bo na allegro nie ma...
Julitka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 16:38   #827
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez Julitka85 Pokaż wiadomość
YSL MASCARA VOLUME EFFET FAUX CILS czy wiecie coś na temat tego tuszu?? Bardzo mnie kusi ale sama nie wiem...
skrajne ma opinie, jedni uwazaja ze to totalny bubel inni go kochaja miloscia absolutna ja sie zaliczam do grupy tych drugich ale wiadomo zalezy kto ma jakie rzesy, jezeli masz cieniutkie i rzadkie to moze byc za ciezki i nie dawac ladnego efektu ale czern ma gleboka, bardzo ladna

Mavali wogole nie bedzie pewnie na all, mozna kupic albo na strawberrynet.com albo na feelunique.com albo w marrionaud tylko ze tam kosztuje 60zl, teraz jak dolar i funt polecialy w gore wiec tez pewnie ok 50zl kosztuje na tych stronach
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2008-11-07 o 18:50
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 18:31   #828
johimbina
Raczkowanie
 
Avatar johimbina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 70
GG do johimbina
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Wrzucę parę słów od siebie nt. tuszy
Używałam MF 2000 Calorie ze 3 opakowania i potem 2 opakowania MF Masterpiece Max - obydwa mocno pogrubiają rzęsy, nie pamiętam tylko czy 2000 Calorie dobrze wydłużał bo Max nie za rewelacyjnie a nawet kiepsko. Przy okazji zapytam o efekt owadzich nóżek czy dobrze myślę, że to tusz na końcówkach rzęs powywijany w lewo i w prawo, na każdej rzęsie w inną stronę? Spojrzałam na rzęsy Julitki i widzę to leciutko, od razu przypomniało mi się, że Max u mnie tez potrafił dać taki efekt. (Teraz mam Maybelline Volum Express Lift-up Mascara, który jest tragiczny pod tym względem).
Co do obydwu tuszy MF to jeszcze dodam, że żadne opakowanie nie przeżyło u mnie więcej niż 2 miesiące, wysychają bardzo szybko, jak żaden inny tusz a wszystkie miałam ze sklepu. Jeden 2000 Calorie wylądował w śmietniku po 3 tygodniach bo nie dało się nim malować bez wielokrotnej powtórki, tak szybko wysechł.... Teraz po Masterpiece Max nie mam połowy rzęs i nie wpadłabym na to, że to przez tusz, gdybym nie przeczytała tutaj, że innym wizażankom też się to przytrafiło po tym tuszu

Używałam kilkakrotnie Bourjois Volume Glamour ale to juz kilka lat temu i nie wiem, czy dzisiaj byłabym tak samo zadowolona z efektu, bo oczekuję dosyć wyraźnych rzęs po 2-krotnym malowaniu, wiem, że na pewno jest bardzo wydajny bo jest go dużo, starcza na długo, dobrze maluje i nie wysycha za szybko
Jutro idę go kupić znowu

P.S. Sorki za troche chaotyczny post
__________________
pozdrowionka

Edytowane przez johimbina
Czas edycji: 2008-11-07 o 18:33
johimbina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 19:22   #829
pineczka166
Raczkowanie
 
Avatar pineczka166
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 153
GG do pineczka166
Dot.: Re: ulubione tusze do rzęs :)

ja się zakochałam w tuszu mabelline takim różowym.. chyba Define Lash.. cudny
ładnie wydłuża podkręca.. mm
pineczka166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-07, 20:31   #830
gosia140
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 966
Dot.: Re: ulubione tusze do rzęs :)

A to Miss sporty studio lash https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...#review-251835
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.jpg (19,9 KB, 99 załadowań)
gosia140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 22:48   #831
SaMa
Zadomowienie
 
Avatar SaMa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 205
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez Julitka85 Pokaż wiadomość
Clinique High Impact tego tuszu nie polecam. Ładne efekty daje, jednak osłabia bardzo rzęsy i wypadają po nim...
a ja polecam, bo grzebyk świetnie rozdziela rzęsy i nie ma mowy o żadnych grudkach. mnie po nim nic nie wypadało, ale może to zależy od tego jakie kto ma rzęsy?
SaMa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 11:31   #832
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Ja polubilam bardzo Lancome Fatale, ale jednak moim ukochanym tuszem nadal pozostaje Masterpiece MAX Mam po nim najpiękniejsze rzęsy
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 13:47   #833
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Moim ulubionym tuszem był L'oreal Double Effect Carbon Black - potrafił zrobić efekt teatralnych rzęs, ale dopiero kilka miesięcy temu zorientowałam się, że posklejane rzęsy wcale nie są ładne... Po prostu były oblepione tuszem Mam teraz MF 2000 Calorie, ale cudów to on nie wyprawiał, poza tym bardzo szybko mi się zestarzał, momentalnie się kruszy i strasznie mnie to wkurza. Może trafiłam na taki egzemplarz? Dodam, że był w promocji z kredką do oczu, może było to stare opakowanie i po prostu chcieli sprzedać. Zastanawiam się, czy dać mu drugą szansę.
__________________

Edytowane przez Jeanne90
Czas edycji: 2008-11-08 o 13:48
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 13:51   #834
wiosenny wiatr
Raczkowanie
 
Avatar wiosenny wiatr
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 44
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

A ja bardzo lubię Everlong YSL. Różne są o nim opinie, ale spróbowałam i jest naprawdę fajny. Kiedyś miałam Long Pretty Lashes Clinique. Też mi się podobał. Ale ja lubię jak rzęski są tak delikatnie podkreślone. Bardziej wydłużone i rozdzielone, niż pogrubione. Na codzień, do pracy i pracy przy komputerze, co powoduje u mnie pieczenie oczu, używam tuszu Dr Hauschki. Bardzo delikatny. Pozdrawiam
wiosenny wiatr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 14:14   #835
madzikUK
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 866
GG do madzikUK
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
mavala

Dziewczyny oswieccie mnie bo sie zakrecilam czy o tym samym tu mowa. Bo ja tez mam odzywke mavali ale zeby to byl olejek to bym nie powiedziala...hmmm. o tym mowicie http://www.feelunique.com/p/Mavala-E...Lash-10ml.html
???? bo jesli jest jeszcze cos to ja to musze miec
ja dlugo nie wierzylam w dzialanie mavali do czasu ja nie przyuwazylam malych rzes wystajacych na wszystkie mozliwe storny, ktorych nie da sie okielznac na razie bo sa jeszcze za krotkie.
__________________
02.02.2010 urodzilo sie najwieksze szczescie mojego zycia-Natalia:
http://picasaweb.google.co.uk/stanczak.magdalena/Natalia#
madzikUK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 16:16   #836
johimbina
Raczkowanie
 
Avatar johimbina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 70
GG do johimbina
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Mam teraz MF 2000 Calorie, ale cudów to on nie wyprawiał, poza tym bardzo szybko mi się zestarzał, momentalnie się kruszy i strasznie mnie to wkurza. Może trafiłam na taki egzemplarz? Dodam, że był w promocji z kredką do oczu, może było to stare opakowanie i po prostu chcieli sprzedać. Zastanawiam się, czy dać mu drugą szansę.
Ja w ostatnim czasie "przerobilam" 5 tuszy MF - 2000 Calorie i Masterpiece Max i wszystkie szybko się zestarzały, z resztą napisałam kilka postów wyżej... Myślę, że taki ich urok niestety...
__________________
pozdrowionka
johimbina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 16:21   #837
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Johimbino, w takim razie kupię coś innego, a 2000 Calorie chyba sobie odpuszczę na wieki wieków, bo naprawdę ten tusz nie jest wart 50 zł
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 18:38   #838
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez madzikUK Pokaż wiadomość
Dziewczyny oswieccie mnie bo sie zakrecilam czy o tym samym tu mowa. Bo ja tez mam odzywke mavali ale zeby to byl olejek to bym nie powiedziala...hmmm. o tym mowicie http://www.feelunique.com/p/Mavala-E...Lash-10ml.html
???? bo jesli jest jeszcze cos to ja to musze miec
ja dlugo nie wierzylam w dzialanie mavali do czasu ja nie przyuwazylam malych rzes wystajacych na wszystkie mozliwe storny, ktorych nie da sie okielznac na razie bo sa jeszcze za krotkie.
o tym ja po 3 dniach zauwazylam ze rzesy mi sie ladnie ukladaja nie nachodza na siebie, a teraz po cos 2 tyg widze ze sa wyraznie dluzsze normalnie poki co jestem zachwycona!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 18:47   #839
madzikUK
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 866
GG do madzikUK
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
o tym ja po 3 dniach zauwazylam ze rzesy mi sie ladnie ukladaja nie nachodza na siebie, a teraz po cos 2 tyg widze ze sa wyraznie dluzsze normalnie poki co jestem zachwycona!
no ja juz ponad miesiac uzywam, ale jakiegos wydluzenia nie widze zbytniego- moze dlatego ze i tak mam dlugie ale za to rosnie mi masa nowych czego wczesniej nie doswiadczylam.heh. takze sie zageszczaja
zeby nie bylo offtopa, co do tuszu do rzes to wynalazlam mojego starego lancoma hypnose onyx w szafie, w ktorej lezal z jakies 2 miesiace bo myslalam ze sie skonczyl.
mialam juz rzeski pomalowane innym tuszem ale i tak machnelam sobie onyxem na to jeszcze raz i zapomnialam jakie to cudo bylo. nawet po takim czasie lezenia, szczoteczka wydawala sie byc juz suchutka a wyczarowal mi bajeranckie rzesy raz jeszcze. i tak sie zastanawiam czy do niego nie wrocic a czailam sie na fatale, no i teraz nie wiem.....ehhhhh, te dylematy
__________________
02.02.2010 urodzilo sie najwieksze szczescie mojego zycia-Natalia:
http://picasaweb.google.co.uk/stanczak.magdalena/Natalia#
madzikUK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 19:05   #840
malaaniaa
Raczkowanie
 
Avatar malaaniaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wlkp:)
Wiadomości: 157
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Ja polubilam bardzo Lancome Fatale, ale jednak moim ukochanym tuszem nadal pozostaje Masterpiece MAX Mam po nim najpiękniejsze rzęsy

Immolation
ten masterpiece sam z siebie daje taki efekt, czy naturalnie masz tak długaśne i gęste rzęsy i on to tylko podkreśla? jestem ciekawa, jak sprawowałby się na moich, ale też obawiam się, że nie będę potrafiła posługiwać się taką szczoteczką gumową. Miałam tusz Telescopic ale paskudnie sklejał rzesy przez tę szczotę.
Teraz używam tuszu Coolistar i też jest całkiem całkiem
malaaniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-03 13:37:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:02.