Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował. - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-13, 22:58   #331
Klocylda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 135
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Na allegro jest na 100%, sama dzisiaj zamówiłam. Jak nie to na stronie elgonu. A co do farby( nie sprecyzowalas o co chodzi wiec pisze wszystko co mi przychodzi do glowy): jeśli chodzi Ci o markę to raczej każda, choć nie polecam Pallette. Jeśli o kolor, wybierz dwa tony jaśniejszą bo włosy chłoną farbę mocniej. Jeśli o rodzaj koloryzacji, czytałam ze lepiej nie używać szamponów do 24 myc. Ale nie próbowałam wiec mogę się mylić:P
Klocylda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 08:05   #332
alusia123123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Dzięki Zamówiłam go na stronie Elgonu, a co do farby chodziło mi o markę ale mi pomogłas
alusia123123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 08:30   #333
ClassicCreature
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 69
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Więc,ja jestem po dekoloryzacji czarnych włosów Pierwsze,dwa razy pod rząd nakladany był colorpeel prosalon i jest super ściąga kolor a po 10 minutach widać już rezultat Potem,kolor zszedł trochę nie równo ponieważ kilka pasemek zostało ciemnych i nałożony został właśnie elgon po czym włosy też stały się jaśniejsze i kolor zdjął równo miernie . Mam włosy do ramion i jedna saszetka wystarczyła,zdjęcie w załączniku . Pozdrawiam
ClassicCreature jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 07:50   #334
karolineczqaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

kurcze, zrobiłam dekoloryzacje color assist Elgonu ,i jak zmyłam dekoloryzator był jasny rudy . i od razu nałożyłam po tym farbę , bardzo jasny lodowy blond L'oreala, a mam hmm może o ton jaśniejsze od tych co miałam na początku :/ przed nałożeniem dekoloryzatora. Zużyłam 2 saszetki tzn dwa zestawiki ! został mi jeszcze jeden. Dziewczyny co poradzicie??Może nałoże skromniej dzisiaj ten jeden zestawik co mi został i pofarbuje na ..hmm bardzo bardzo jasny blond??;d

P.S. Jak zobaczyłam ten jasny rudy to byłam wniebowzięta, ale nie rozumiem dlaczego mi ściemniały tak włosy , mimo ,że nakładałam jasną farbę :/

Edytowane przez karolineczqaa
Czas edycji: 2010-04-17 o 07:53
karolineczqaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 15:16   #335
Klocylda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 135
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Dobra, to teraz ja i moje wątpliwości:P
Mam zamiar się poelgonować w piątek. Wiem ze na pewno wyjdą rude, bla, bla, bla I później farba blond. Tylko czy to nie było tak ze jak na rudym położy się blond to mogą wyjść zielone? Czy po Elgonie to nie działa? :P I jeszcze jedno:P Chce taki średni blond, wiec farbę muszę kupić dość jasną. Tylko że jasne to raczej rozjaśniające. Czy mimo to włosy będę miała ciemniejsze niż na opakowaniu farby?
Klocylda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 19:38   #336
madziaalhabis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez Klocylda Pokaż wiadomość
Dobra, to teraz ja i moje wątpliwości:P
Mam zamiar się poelgonować w piątek. Wiem ze na pewno wyjdą rude, bla, bla, bla I później farba blond. Tylko czy to nie było tak ze jak na rudym położy się blond to mogą wyjść zielone? Czy po Elgonie to nie działa? :P I jeszcze jedno:P Chce taki średni blond, wiec farbę muszę kupić dość jasną. Tylko że jasne to raczej rozjaśniające. Czy mimo to włosy będę miała ciemniejsze niż na opakowaniu farby?
ja wlasnie czekam na elgon i modle sie aby z tej mojej czarnej czupryny wyszedl choc rudy
madziaalhabis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 17:45   #337
Patrishia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Ja mam pytanie czy po tym wypadają włosy? bo ja mam bardzo cienkie,długie,słabe włosy,które często wypadają i boję się użyć tego produktu w obawie,że na mej głowie nic nie zostanie.Czekam na odp.
Patrishia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-26, 08:10   #338
madziaalhabis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

ja wlasnie dzis mam zamiar dekoloryzowac wlosy elgonem ale z tego co wiem wlosy po nim fakt brzydko pachna ale podobno da sie przezyc a co do zniszczenia wlosow to elgon nie niszczy wlosow mozna nim dekoloryzowac wlosy nawet kilka razy pod rzad a wlosy zostaja w takiej samej kondycji jak przed. jak zdekoloryzuje to wstawie fotki przd i po
madziaalhabis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 14:49   #339
madziaalhabis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

wlasnie jestem w trakcie dekoloryzacji moich czarnych wlosow elgonem.Narazie nic nie widze aby byly jasniejsze. jak skoncze operacje to napisze jak wyszlo.trzymajcie kciuki
madziaalhabis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 17:08   #340
madziaalhabis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

dziewczyny wstawiam fotki przed i po jednokrotnym dekoloryzowaniu elgonem.w rzeczywistosci wlosy wyszly jasniej niz na zdjeciu.Jutro wstawie fotki po farbowaniu.sama nie moge uwierzyc ze juz nie sa czarne nie sadzilam ze cos ruszy te czarne wlosy.
madziaalhabis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 14:59   #341
Czekooladowaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 140
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

dziewczyny ja mam pytanie.
czy tego dekoloryzatora moga uzywac kobiety w ciazy ??
prosze o pilna odpowiedz
__________________
Może znaczysz więcej niż sam wiesz,
może pragnę bardziej niż ktokolwiek
kiedyś pragnął cię.

< 3


najszczęśliwsza pod Słońcem!


Czekooladowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-27, 21:03   #342
madziaalhabis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

czekooladowaa.najlepiej gdybys zapytala swojego lekarza,ale mysle ze bez problemow mozna.Ja 2 miesiace temu dekoloryzowalam kolezance ktora wtedy byla w 5 miesiacu,wlosy wyszly jej swietnie z cimnego brazu na ciemny bladzik jej wtedy lekarz powiedzial ze nie ma rzadnych przeciwskazan.
madziaalhabis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 21:52   #343
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

witam. wiem,ze wiele juz tu zostało o tym napisane, ale nie dam rady przeczytac wszystkiego :P Farbowałam włosy na czarno, potem ciemny brąz, teraz mam czarno-brązowe, naturalne mam średni brąz. Chciałabym użyć dekoloryzatora, który nie niszczy włosów czy Elgon jest ok? nie wiem czy wybrac go czy renee... co do elgona to ile opakowań użyć do włosów półdługich? ile do długich? jak dojść do rudego? czym zafarbować po dekoloryzacji? jaką farbą i jakim odcieniem, żeby znów mi ciemne nie wyszły?? Widziałam też, że niektóre z Was używają utleniacza. W jakim to jest celu i kiedy się to robi? przed czy po dekoloryzaji? Prosze o odpowiedzi, bo ja już dłużej z ciemnymi włosami nie wytrzymam :P

edit: czytałam, że po elgonie trzeba kupic farbe 2 tony jasniejsza od tego, który się chce. jak to jest w przypadku renee?

Edytowane przez magda1302
Czas edycji: 2010-05-08 o 22:18 Powód: a przypomniało mi się ;)
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 11:41   #344
mla4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Ja użyłam go wczoraj. Cudów się nie spodziewałam kupilam 3 komplety. Na odrosty polozylam tylko raz a na reszte wlosow partiami 3 razy uzyskalam w ten sposob jednolity odcien, mieszanke zmieszalam w stosunku 1:1. Z czerni wyszedł mi rudy brąz z miedzianymi refleksami jestem bardzo zadowolona i na pewno jak będę miała więcej czasu ( w łazience spedzilam w sumie z 6h nakaladanie mycie suszenie...) powtórzę zabieg. Zapach nie jest taki zły w zależności jak ktoś jest czuły ( wg mnie poruwnywalne do 1:10 H2S ) faktycznie długo utrzymuje sie na włosach ale da się wytrzymać po prostu po tym zabiegu stajemy sie berdzeiej na niego wyczulone i myślimy ze zapach jest bardziej intensywny. Zaskoczyło mnie w zupełności to jak preparat jest delikatny dla włosów. Przy zmywaniu mialam odczucie ze zmywam odzywke wlosy byly gładkie i śliskie. Po szamponie (dzieciecy neutralne pH) troche sie pogorszyły ale i tak bylo b. dobrze. Na drugi dzień trochę ściemniały ale i tak nie żałuje ...JUŻ NIE SĄ CZARNE!!!( a były przez 2 lata)
mla4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 16:22   #345
kallinka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 33
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Dziewczyny ja tez zrobilam sobie "kupe" na glowie :/ na wlasne zyczenie...
Naturalnie mam wlosy w kolorze ciemny blond. Przedwczoraj zafarbowalam je na ciemny fiolet. No i jest beznadzieja :/ Chcialabym to jakos zmienic... myslalam nad balejazem, ale fryzjerka powiedziala, ze raczej w gre wchodzi tylko ciemny braz bo nie da rady zrobic pasemek, zeby byly jasne. Mysle tez nad tym Elgonem- ale troche sie boje szczerze mowiac kolejny raz robic cos z wlosami sama... Nie wiem co z takiego fioletu moze wyjsc. Ehh... bardzo prosze o rade bo trzeci dzien mam dola
kallinka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 21:51   #346
domelcia
Raczkowanie
 
Avatar domelcia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zakliczyn/krk
Wiadomości: 387
GG do domelcia
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Witam dziewczynki....
Przeczytałam cały watek i jutro z koleżanką robimy zamach na nasze brązy....ale..

mam pytanie do weteranek ściągania koloru.

1 przypadek: Czy po ściągnięciu koloru z brązu ,jak nałożę popielaty blond (MAJIREL) to popiel zniweluje mi rudości czy wyjdzie - o zgrozo- zielony???
2 przypadek: Czy po elgonie mogę nałożyć takie cudo jak L'Oreal Recital Preference 01 Bardzo jasny blond naturalny ( rozjaśnia) czy spali włosy, zrobi się rudy lub inna masakra nastanie??

Proszę o szybka odpowiedz... jutro dead line...
__________________
"...Take me to the bar
Drink up to sorrow
Sorrow for break up
Borrow who you are..."

Wątek ciuszkowy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=360145&page=8
domelcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 06:54   #347
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez domelcia Pokaż wiadomość
Witam dziewczynki....
Przeczytałam cały watek i jutro z koleżanką robimy zamach na nasze brązy....ale..

mam pytanie do weteranek ściągania koloru.

1 przypadek: Czy po ściągnięciu koloru z brązu ,jak nałożę popielaty blond (MAJIREL) to popiel zniweluje mi rudości czy wyjdzie - o zgrozo- zielony???
2 przypadek: Czy po elgonie mogę nałożyć takie cudo jak L'Oreal Recital Preference 01 Bardzo jasny blond naturalny ( rozjaśnia) czy spali włosy, zrobi się rudy lub inna masakra nastanie??

Proszę o szybka odpowiedz... jutro dead line...
po pierwsze to jaki masz swój naturalny kolor włosów? Bo do takiego zejdziesz koloru, może ciut jaśniejszego bo w końcu utleniacze też robią swoje, fakt, mogą być rudawe. Wybierz farbe o odcień lub dwa jaśniejsza, jaśniejsze Ci raczej nie wyjdą, chyba że użyjesz rozjaśniacza. Nie zapomnij dokupić do farby utleniacz max 3% i szamponu po zabiegach fryzjerskich, inaczej możesz być znów brunetka
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 08:55   #348
domelcia
Raczkowanie
 
Avatar domelcia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zakliczyn/krk
Wiadomości: 387
GG do domelcia
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Jak większość polek mój kolor to mysi średni/jasny brąz... A teraz obie z koleżanka mamy ciemnawe sprane brązy.

O wodzie% i o szamponie do farby wiem. Zakupiłam zestawik.

Ale boje się, że majirel 9.1 nie pokryje mi włosów. Choc dziewczyny mówiły że chwyta mocno... Z drugiej strony jak wezme coś z poziomu 7 i rzeczywiście chwyci o dwa tony ciemniej to znów bede brunetka


Czyli po elgonie można używać farby z rozjaśniaczem??
__________________
"...Take me to the bar
Drink up to sorrow
Sorrow for break up
Borrow who you are..."

Wątek ciuszkowy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=360145&page=8
domelcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 09:06   #349
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez domelcia Pokaż wiadomość
Jak większość polek mój kolor to mysi średni/jasny brąz... A teraz obie z koleżanka mamy ciemnawe sprane brązy.

O wodzie% i o szamponie do farby wiem. Zakupiłam zestawik.

Ale boje się, że majirel 9.1 nie pokryje mi włosów. Choc dziewczyny mówiły że chwyta mocno... Z drugiej strony jak wezme coś z poziomu 7 i rzeczywiście chwyci o dwa tony ciemniej to znów bede brunetka


Czyli po elgonie można używać farby z rozjaśniaczem??
można używać ale dobierz odpowiednio odcień tak żeby Ci nie złapało tylko odrostow. Po to kupuje się niskie wody żeby włosy nie wychodziły znów czarne. A ta profesjonalna farba napewno Ci nie pokryje bo przy tak niskiej wodzie nie ma szans, a niska wodę użyć musisz. Musiała byś użyć wysokiej wody żeby Ci coś rozjaśnilo ale wtedy mógłby Ci wyjść znów brąz lub czarny nawet. Jak chcesz być blond to proponuje kupić Ci np. Krem rozjaśniający e0 z garniera a następnie na to jakąś farbę, ale jaki kolor to już zapytaj się blond bunny z wątku o najlepszych farbach blond. Ona Ci dobrze doradzi bo zna się na tym.
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 09:42   #350
domelcia
Raczkowanie
 
Avatar domelcia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zakliczyn/krk
Wiadomości: 387
GG do domelcia
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Nie chce być blondyną taka fest ;p Chciałabym raczej ciemny blond...

Docelowo chodzi mi o kolor Sowińskiej (zdjęcie 1)
A moje włosy mają kolor (zdjęcie 2)

Wiec mi chodzi o zmianę koloru o jakieś 2-3 tony...a nie z brunetki w blondi Czyli jesli chce cos z poziomu 6 to jak mam wziąść farbe o 2 tony jaśniejsza to 9 lub 8 będzie ok. Ty mówisz, ze nie pokryje. To ja sie zapytuje- po co ma elgonem paprać włosy, żeby poźniej nałożyć 6 (która pokryje) i mieć znów moje włosy???

Mam dobrze rozumieć, z MUSZE mieć 3% bo 6% ściemnieją do koloru sprzed elgon'a??

A czy jakbym zmieszała 9.1 z z połową 7.11 z 6%, położę to po elgonie, to nie wyjdzie ciemny blond, średni brąz lub cos kolo tego??

A jakby tak zrobić z 6% wodę 3% (zmieszać w odpowiedniej proporcji z H2O)??



JUŻ GŁUPIEJE ;p
__________________
"...Take me to the bar
Drink up to sorrow
Sorrow for break up
Borrow who you are..."

Wątek ciuszkowy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=360145&page=8

Edytowane przez domelcia
Czas edycji: 2010-08-26 o 09:52
domelcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 09:55   #351
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez domelcia Pokaż wiadomość
Nie chce być blondyną taka fest ;p Chciałabym raczej ciemny blond...

Docelowo chodzi mi o kolor Sowińskiej (zdjęcie 1)
A moje włosy mają kolor (zdjęcie 2)

Wiec mi chodzi o zmianę koloru o jakieś 2-3 tony...a nie z brunetki w blondi

Mam dobrze rozumieć, z MUSZE mieć 3% bo 6% ściemnieją do koloru sprzed elgon'a??

A czy jakbym zmieszała 9.1 z z połową 7.11 z 6%, położę to po elgonie, to nie wyjdzie nic lub będę z powrotem brunetką??

A jakby tak zrobić z 6% i wody 3%??
odpada, musi być 3 procent a już najlepiej jakby było 1.5 procent skoro chcesz ciemny blond to kup jakąś farbę z poziomu średniego blondu. Ale jaki odcień to już pytaj blond bunny, ona naprawdę się zna. Ps. Nie próbuj 6% bo naprawdę wyjdą Ci ciemne.
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 10:31   #352
domelcia
Raczkowanie
 
Avatar domelcia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zakliczyn/krk
Wiadomości: 387
GG do domelcia
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Dobra, coś wymyśle z tym oksydantem ;D Jakis roztwór albo coś....

Mam jeszcze 24 H, bo listonosza dziś nie było z moim elgonem.

Jak juz zmasakruje moje włosy ( coś czuje, że to będzie rzeź niewiniątek ) to powklejam fociaki, chyba, że będą zielone ;p
__________________
"...Take me to the bar
Drink up to sorrow
Sorrow for break up
Borrow who you are..."

Wątek ciuszkowy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=360145&page=8
domelcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 12:03   #353
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
Po to kupuje się niskie wody żeby włosy nie wychodziły znów czarne.
Czytałam na jakiejś zagranicznej stronie czemu pojawia się ten problem. Przede wszystkim po dekoloryzacji produkt należy dokładnie zmyć z włosów, z 2-3 razy szamponem, najlepiej oczyszczającym. Następnie na parę minut nałożyć na włosy wodę 3% jako tester, jeśli włosy ciemnieją oznacza to że:
a) Nie zmyliśmy dokładnie dekoloryzatora i tym samym farby która ulega ponownemu utlenieniu.
lub
b) Dekoloryzator nie usunął całej farby i należy powtórzyć zabieg dekoloryzacji.
Przy dokładnym pozbyciu się produktu oraz przy całkowitym usunięciu farby włosy nie mają prawa ciemnieć, ja ostatnio po dekoloryzacji użyłam wody 6% i nic mi nie ściemniało (włosy szorowałam z 4 razy). Jak znajdę ten artykuł to wrzucę tutaj.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 17:06   #354
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Radykalna zmiana koloru :D

Już nie wiem co począc z włoskami

Mój naturalny kolor to taki nijaki,mysi ciemny blond.Ponad rok temu zdecydowałam się na zmianę koloru na taki dość ciemny brąz.Zarówno ja jak i inni byli zachwyceni moją przemianą i usłyszałam wiele komplementów,że wyglądam o wiele lepiej niż w naturalnym kolorze. Teraz coś mnie podkusiło na taki chłodny blond,więc spytałam się pomocnych Wizażanek na Metamorfozach co o tym myślą.Dziewczyny zgodnie okrzyknęły,że ta zmiana byłaby dla mnie korzystna bo obecny kolor mi w ogóle nie pasuje.To lekki szok dla mnie bo zawsze byłam z niego zadowolona I teraz nie wiem co robić bo coraz częściej chodzi mi ten blond po głowie.Boje się tylko,że taki eksperyment zniszczy mi włosy i będzie bardzo kosztowny.Kolor z moich włosów zapewne będzie strasznie ciężko ściągnąć gdyż ( pewnie wyda Wam się to dziwne) ja W OGÓLE nie mam odrostów.Od 4 miesięcy z kolorem włosów nie robię nic.Na początku wyszedł mi troszkę za ciemny,ale w miarę zmywania się kolor ten stał sie ok,beż żadnego płowienia i odrostów.Dziwne to,bo przecież włosy troszkę mi od tego czasu urosły... Ja już nie wiem,blond kusi,ale obecny kolor też bardzo lubię,chociaż czasami mam wrażenie,że dodatkowo posmutnia i tak już wystarczająca zmarkotniałą i zniechęconą ( ) twarz.Nawet nie wiem czy takie przefarbowanie się na blond byłoby możliwe od razu,czy musiałabym jakoś stopniowo schodzić do swojego naturalnego koloru ( ciekawe jak? ) aby później znów się przefarbować?
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 17:32   #355
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Radykalna zmiana koloru :D

Poczytaj wątki o dekoloryzacji
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 17:37   #356
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Radykalna zmiana koloru :D

Vision Czytałam o Elgonie,podobno dobry jest i tak się zastanawiam Chociaż cały czas myślę
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 18:21   #357
domelcia
Raczkowanie
 
Avatar domelcia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zakliczyn/krk
Wiadomości: 387
GG do domelcia
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

No i dziewczyny tak...z mojego ciemnego brązu po 3 saszetkach elgonu (mam włosy "po cycki" , grube i gęste) wyszedł mi piękny rudo miedziany kolor, myślę ze na poziomie 6/7 nawet.

Zostawiłabym sobie ten kolor gdyby nie doświadczenie innych dziewczyn z niefarbowaniem i "czarnieniem" koloru. Tak wiec nałożyłam blond perłowy z Loreala i trzymałam go jakies moze 4 min. po czym w strachu zmyłam. Kolorek sie lekko przyciemnił, zniwelował sie marchewkowy i wyszedł coś w rodzaju orzecha laskowego. Ładnie. Pochodzę z tym trochę i dawaj popiele moje...

Koleżanka miała wyjściowy jaśniejszy brąz ode mnie. Włosy tej długosci co ja- 2 opakowania elgonu, potem super ultra rozjaśniając blond z loreala (preference) i... kolor sie jej nie zmienil, został taki sam jak był czyli piękny miedziany brąz. Ona z poziomu (moim zdaniem ) 4/5 zeszła na 7. Tak że BOSKO!!!

Włosy- moje w dobrej kondycji. Nie to co po dekoloryzacji w salonie fryzjerskim. Po zabiegu potraktowałam je olejkiem do spłukiwanie z elgonu (zamówiłam z color assist)- jest genialny. Włosy miękkie, gładkie....polecam.
Włosy koleżanki tez niczego sobie, jednak moje po olejku lepsze

(niestety miałam przy sobie tylko aparat w tel i zdjęcia są bardzo słabej jakości )

Zdjęcie 1- mój kolor wyjściowy Ciemny brąz. Koleżanka miała lekko jaśniejszy.
Zdjęcie 2 - mój efekt :P końcowy. Niestety padał cień i mało widać kolor. To ten jaśniejszy przy głowie.

Zdjęcie 3- koleżanka po elgonie.
Zdjęcie 4- koleżanka po Loreal preference ultra jasny jaki sik blond W sumie nic się nie różni kolor ;p tylko inaczej pada światło.

Generalnie miałyśmy podobny efekt po dekoloryzacji. Ja zawaliłam ze nie wzięłam jakiegoś mega jasnego bo przez to mi o ton ściemniały, a kumpela ma piękna rudą czuprynę
__________________
"...Take me to the bar
Drink up to sorrow
Sorrow for break up
Borrow who you are..."

Wątek ciuszkowy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=360145&page=8

Edytowane przez domelcia
Czas edycji: 2010-08-26 o 18:22
domelcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 17:06   #358
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

a ja dziewczyny dałam ciała.

rok temu dekoloryzowałam czarne włosy. długo trwało dochodzenie do idealnego koloru, ale w koncu byłam jasną blondynką.

2 miesiace temu wpadłam na genialny pomysł powrotu do naturalnego ciemnego blondu i gdy odrost zaczał mnie denerwowac, postanowiłąm zrównac reszte włosów z odrostem. udało sie. nałozyłam palette do 24myc color&gloss odcien 7-0 imbir na 10 minut. nie nakłądłam na odrosty. kolor jest identyczny jak moj naturalny.. wygladam potwornie. własciwie mam jasny braz na głowie.

chce to zdjąc. myslicie, ze renee blanche to dobry pomysł? sciaga tylko sztuczny pigment, wiec powinno zadziałac..? po tym nałozyłabym tą farbe co zawsze kładłam od niemalże roku, czyli bardzo jasny blond popielaty.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 12:42   #359
domelcia
Raczkowanie
 
Avatar domelcia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zakliczyn/krk
Wiadomości: 387
GG do domelcia
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

JAk połozysz po renee blanche ten jasny popiel to będziesz miała z powrotem ciemne włosy... musisz położyć cos o 2-3 tony jaśniejsze od pożądanego koloru.

Ja na rudy który mi wyszedł po elgonie, nałożyłam jasny brąz z poziomu 7 i po dosłownie 3 min od nałożenia ściemniały mi do brązu z poziomu 5, czyli takiego z 2, 3 tony jaśniejszego niz czerń... załuje że nie nałozyłam jakiejs platyny, miałabym wtedy jasny braz...
__________________
"...Take me to the bar
Drink up to sorrow
Sorrow for break up
Borrow who you are..."

Wątek ciuszkowy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=360145&page=8
domelcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 19:00   #360
Venqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Question Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Po przekopaniu się przez wątek stwierdzam, że elgon jest całkiem dobry. Ciekawa jestem, co by zrobił z rudo-czerwonym kolorem...? Tyle, że to nie farba, jedynie szpmponetka palette do 60 myć. Zależy mi na szybkim efekcie...
Venqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:13.