Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-18, 22:01   #2941
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
yatamanka no gratuluję, mamy mini rudy odrost
Dziewczyny ej a tak na serio czego wy się mnie nie słuchacie?
To jest tak jak jajko chce być mądrzejsze od kury...ech...
A w ogóle nie wiem co ty położyłaś ale zdaje się że C10 lub C12 a one są żółte. Ja po 2 mcach z C10 powiedziałam że nigdy więcej i miałam żółte włosy plus rudy odrost.


Agusia jak masz farbowane włosy brązową farba to tylko balejaż i schodzenie pasemkami do blondu albo dekoloryzacja...tak czy inaczej u fryzjera- koniec pieśni.

wasienka a na co ty położyłaś tą 532? bo to wygląda że położyłaś na jakiś balejaż a gdzie podkład o którym była mowa?
tragicznie nie jest ale pięknie też nie. niebieskawy poblask się spłucze po tyg. i będzie lepiej ale te ciemne pasma psują jak wół do karety.
A włosy już były chyba parę razy rozjaśniane bo widać gdzie się wyłamują. Pielęgnuj jak możesz ale i tak widzę ok 5cm do ścięcia.

To XXL (tak jak ta 00A) a kolor na pudełku to sama 10 bez C - jak w załączniku.

Nie to, że się nie słucham bo miałam robić 00A jak zwykle, ale coś mnie tknęło na ten mroźny blond mogę na to położyć n& 522, da to coś? nie wyjdzie zielony? złapie ten rudy? nie zniszczy mocno włosów?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (27,0 KB, 8 załadowań)

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-12-07 o 22:38
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 22:13   #2942
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

yattamanka możesz dać teraz tą 522 i nie powinna bardzo ci włosów zniszczyć ale daj na sam odrost lekko przeciągając jakbyś chciała pokryć dosłownie 3 cm włosów, trzymaj 45 min. a na koniec pomasuj z wodą z kranu całosć i potrzymaj 5min i dopiero spłucz- kolor ma byc równy a zaraz albo zniszczysz włosy albo plam nowych narobisz. Zgasi rude bo ma niebieski barwnik.
Ja się nie dziwię że ten mroźny ci nie wziął bo on jest do max ciemnego blondu a nasze odrosty to jakiś jasny/średni brąz.
Masz nauczkę- ratuj się.
Trzymam kciuki. Daj foto po wszystkim.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 22:15   #2943
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
yattamanka możesz dać teraz tą 522 i nie powinna bardzo ci włosów zniszczyć ale daj na sam odrost lekko przeciągając jakbyś chciała pokryć dosłownie 3 cm włosów, trzymaj 45 min. a na koniec pomasuj z wodą z kranu całosć i potrzymaj 5min i dopiero spłucz- kolor ma byc równy a zaraz albo zniszczysz włosy albo plam nowych narobisz. Zgasi rude bo ma niebieski barwnik.
Ja się nie dziwię że ten mroźny ci nie wziął bo on jest do max ciemnego blondu a nasze odrosty to jakiś jasny/średni brąz.
Masz nauczkę- ratuj się.
Trzymam kciuki. Daj foto po wszystkim.
No tak człowiek całe, życie się uczy tylko czemu te lekcje takie bolesne
Tak zrobię dziękuję Ci bardzo. Mam tylko nadzieję, że jak to ma niebieski barwnik to w połączeniu z tym mroźnym blondem nie wyjdzie jakaś kupa
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 22:22   #2944
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Mroźny blond też miał niebieski barwnik więc jeden ch...
Będzie lepiej na pewno. W najgorszym wypadku zrobią ci się niebieskie pasma ale to się zmyje w ciągu tygodnia.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 22:28   #2945
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Mroźny blond też miał niebieski barwnik więc jeden ch...
Będzie lepiej na pewno. W najgorszym wypadku zrobią ci się niebieskie pasma ale to się zmyje w ciągu tygodnia.
Ciapka była biała a na włosach ciemny fiolet, aż się przeraziłam Ale wierzę na słowo
Wezmę od razu jakiś szampon przeciwłupieżowy i najwyżej będę szorować

Oby się udało.. ach.. no masz racje sama sobie winna jestem :/
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 00:36   #2946
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Eghem


A gdy chciałam zasiąść do komputera by wam to opisać, mój mąż powiedział "kosmici nie siadają do komputerów, oni porozumiewają się z nim na odległość"

Więc wyobraźcie sobie jak ja wyglądam. Mam nadzieję, że po spłukaniu będę wyglądała o wiele lepiej, bo nie widzi mi się jechać znów do shleckera - przez pół miasta !! Żeby kupić 00A i się ratować
hahaha ale sie usmiałam

Kurcze a ja sie wybieram nad morze...i chciałabym zeby w połączeniu z wilgocia nie odznaczał sie az tak ten zólty odrost ...no ale nie wiem czy to dobry pomysł kłaść teraz farbe jeszcze :/

Blond bunny wiem ze zle zrobiłam ale sobie pomyslałam ze moze wyjdzie ładnie ...no i włoski zdrowsze.
I na dodatek zawsze wydawało mi sie ze tonujemy na 3 wiec pomyslałam ze ta 6 akurat o te 2-3 mi rozjaśni no nie istotne teraz juz czasu nie cofnę musze jakos to przeboleć i postarac sie naprawic błąd
moim problemem tez jest to ze schodziłam z czarnych włosów ...wiec np koncówki mam jednak troszke ciemniejsze...w niekórych miejscach włoski sa pomaranczowo-czerwone.
I tak sie zastanawiam jak myslisz ...jesli bede kladła na włosy farby to w koncu zakryje ta czerwien ? czy jednak farba nie "stonuje" tych pasm i mam je powybierac i rozjasniacz +słaba woda?
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 06:09   #2947
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wasienka a na co ty położyłaś tą 532? bo to wygląda że położyłaś na jakiś balejaż a gdzie podkład o którym była mowa?
tragicznie nie jest ale pięknie też nie. niebieskawy poblask się spłucze po tyg. i będzie lepiej ale te ciemne pasma psują jak wół do karety.
A włosy już były chyba parę razy rozjaśniane bo widać gdzie się wyłamują. Pielęgnuj jak możesz ale i tak widzę ok 5cm do ścięcia
chyba muszę jeszcze raz opisać co robiłam. No więc pierwszy raz pasemka miałam robione ze dwa miesiące temu na całej głowie, później czyli miesiąc temu znów miałam robione pasemka ale tylko na górze bo do reszty miałam doczepione włosy. Dwa dni temu robiłam całe włosy rozjasniaczem nie sklepowym tylko ze sklepu plus woda utleniona też z tego sklepu 6 %. Dodałam do tego łyżeczkę odżywki i łyżeczkę szamponu i nałożyłam na wilgotne włosy za jednym razem. Kolor pasemek był biały a reszta jasno ruda. Zaraz po tym nałożyłam Garnier color naturals 111 który wyrównał mi kolor ale zamienił rudy w złoto żółte włosy. Użyłam plukanki która mi na fioletowo zrobiła tylko pasemka. Na drugi dzień czyli wczoraj kupiłam n&e 532 i położyłam na włosy. Złoto lekko zniknęło ale tylko lekko. Cała historia moich włosów. Ps. Zostało mi jeszcze trochę tego rozjasniacza więc jeszcze go użyje, ale może jutro. Pozdrawiam
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-19, 06:17   #2948
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
hahaha ale sie usmiałam

Kurcze a ja sie wybieram nad morze...i chciałabym zeby w połączeniu z wilgocia nie odznaczał sie az tak ten zólty odrost ...no ale nie wiem czy to dobry pomysł kłaść teraz farbe jeszcze :/

Blond bunny wiem ze zle zrobiłam ale sobie pomyslałam ze moze wyjdzie ładnie ...no i włoski zdrowsze.
I na dodatek zawsze wydawało mi sie ze tonujemy na 3 wiec pomyslałam ze ta 6 akurat o te 2-3 mi rozjaśni no nie istotne teraz juz czasu nie cofnę musze jakos to przeboleć i postarac sie naprawic błąd
moim problemem tez jest to ze schodziłam z czarnych włosów ...wiec np koncówki mam jednak troszke ciemniejsze...w niekórych miejscach włoski sa pomaranczowo-czerwone.
I tak sie zastanawiam jak myslisz ...jesli bede kladła na włosy farby to w koncu zakryje ta czerwien ? czy jednak farba nie "stonuje" tych pasm i mam je powybierac i rozjasniacz +słaba woda?
Normalnie jakbym siebie czytała
Mam to samo, końcówki obecnie są rude (a rozjasniane były już nie wiem ile razy - straciłam rachubę) efekt jest taki, że włosy są zniszczone - choć teraz i tak jest z nimi nieźle bo je olejuje i maskuje i wszystko co sie da, a wcześniej to się kruszyły i gumowały - a kolor prawie nie drgnął.. A jeszcze chciałam spróbować naturalnie je rozjaśniać miodkiem z wodą by nie niszczyć i tylko pogorszyłam sprawę bo z powrotem ten czerwony barwnik mi wyciągnęło :/ Więc ja osobiście uważam, że nie ma sensu próbować dalej ich rozjaśniać, lepiej ściąć niż z sianem na głowie chodzić i dlatego właśnie jutro idę się obciąć tak jak wklejałam te fotki ostatnio

A na odrosty położę n&e 522 by nie były rude, i mam nadzieję, że jutro moja fryzjerka przy okazji cięcia wyrówna mi kolor po całości matrixem. Bo na razie przy świetle dziennym widzę, że jest okropnie.. siwo (mroźny blond), biało (00A), i rudo (końcówki).. Muszę coś z tym zrobić bo aż nie komfortowo się czuję gdy wychodzę na ulicę.
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 07:09   #2949
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
no był nierówny ten kolorek, ale włoski jakie błyszczące. Głównie o to mi chodziło jak oglądam swoje zdjęcia zanim tak się wybieliłam, to też były jakby bardziej ożywione. Zawsze miałam tendencję do przetłuszczania się włosów, a teraz wogóle mi się nie przetłuszczają. Ostatnio po podkładzie zostawiłam głowę bez mycia na kilka dni i chodziłam w kitku, ale wcale mi się nie przetłuściły nawet przy skórze. To niedobrze. były takie jak po myciu tyleże no rzecz jasna nie tak świeże. Ale ani trochę się nie przetłuszczają... ;/
powiem Ci, ze moja kondycja włosów jest teraz o wiele lepsza niż na tym zdjęciu może zdjęcie tak wyszło, ale teraz moje włosy są naprawdę lepsze

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Normalnie jakbym siebie czytała
Mam to samo, końcówki obecnie są rude (a rozjasniane były już nie wiem ile razy - straciłam rachubę) efekt jest taki, że włosy są zniszczone - choć teraz i tak jest z nimi nieźle bo je olejuje i maskuje i wszystko co sie da, a wcześniej to się kruszyły i gumowały - a kolor prawie nie drgnął.. A jeszcze chciałam spróbować naturalnie je rozjaśniać miodkiem z wodą by nie niszczyć i tylko pogorszyłam sprawę bo z powrotem ten czerwony barwnik mi wyciągnęło :/ Więc ja osobiście uważam, że nie ma sensu próbować dalej ich rozjaśniać, lepiej ściąć niż z sianem na głowie chodzić i dlatego właśnie jutro idę się obciąć tak jak wklejałam te fotki ostatnio

A na odrosty położę n&e 522 by nie były rude, i mam nadzieję, że jutro moja fryzjerka przy okazji cięcia wyrówna mi kolor po całości matrixem. Bo na razie przy świetle dziennym widzę, że jest okropnie.. siwo (mroźny blond), biało (00A), i rudo (końcówki).. Muszę coś z tym zrobić bo aż nie komfortowo się czuję gdy wychodzę na ulicę.
czekamy na zdjęcia po fryjerze: będzie dobrze głowa do góry
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 07:34   #2950
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
a na jaki kolor kładziesz tą blonde nr 18?? ja wczesniej pisałam, że na białawe pasemko ją położyłam i wyszło niebiesko-siwe
Musiałam przeoczyć jak o tym pisałaś.. Kładę na odrosty lekko zażółcone a reszta jasna, kiedyś miałam robione pasemka, a później fryzjerka dała mi jakąś jasną farbkę i od tamtej pory nie robiłam całości (zdjęcie umieściłam na str.85)


Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no teraz je muszę poodżywiac i będzie dobrze musi byc
a ty jaki kolor tej londy kupiłaś i na jakie włoski będzie kładła??
trzymam kciuki kochana i czekam na fotorelacje
Będzie, będzie Ja też później zabieram się za odżywianie, jak już jakiś sensowny kolor uzyskam
A kupiłam dwie 18 i 89, zrobię sobie pasma jedną i drugą..zobaczę jak złapią, jedną wybiorę i położę na całość
Trzymaj, trzymaj te kciuki przydadzą się zobaczymy co będzie z tego kombinowania...
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 07:49   #2951
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Będzie, będzie Ja też później zabieram się za odżywianie, jak już jakiś sensowny kolor uzyskam
A kupiłam dwie 18 i 89, zrobię sobie pasma jedną i drugą..zobaczę jak złapią, jedną wybiorę i położę na całość
Trzymaj, trzymaj te kciuki przydadzą się zobaczymy co będzie z tego kombinowania...
no zobaczymy zobaczymy
kupiłaś te dwie, które mi się strasznie podobają
to kiedy robisz?
i jakie swoje naturalne masz??
mówisz, że kładziesz na lekko zażółcone? to zobaczymy czy sobie poradzi
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-19, 08:21   #2952
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

milusia niestety czasem tak jest że po farbie brązowej, fioletowej lub czerwonej zostają nierozjaśnialne pasemka przebijające na rudo.
Farba na pewno ich nie wyrówna, najlepiej by było na razie je zostawić i stopniowo obcinać.
Ale jak bardzo przeszkadzają to można wybrać je i zrobić rozjaśniaczem, ale nie zawsze to coś da.


Yatamanka nie kładź już więcej na te włosy, pamiętaj że kolor się dopłukuje 2 tyg i po tym czasie może się okazać że masz piękny kolor.

wasienka z tym kolejnym rozjaśniaczem to już bez komentarza. Oby włosy ci się nie zgumowały bo niewiele im w tej chwili brakuje.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 08:25   #2953
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no zobaczymy zobaczymy
kupiłaś te dwie, które mi się strasznie podobają
to kiedy robisz?
i jakie swoje naturalne masz??
mówisz, że kładziesz na lekko zażółcone? to zobaczymy czy sobie poradzi
A no mi też dlatego chcę je przetestować Dzisiaj popołudniu zabieram się za malowanie Naturalki mam w kolorze mysiego brązu, ale odrostów jeszcze nie widać te żółtka są tak 3cm od skóry głowy, więc zobaczymy jak sobie da rade z nimi.. Jak te pasma wyjdą jakoś fikuśnie to oleje system i pójdę do fryzjera..
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 08:45   #2954
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wasienka z tym kolejnym rozjaśniaczem to już bez komentarza. Oby włosy ci się nie zgumowały bo niewiele im w tej chwili brakuje.
znam swoje włosy i naprawdę nie są w złym stanie, od jakichś dwóch lat co mycie używam przeróżnych odżywek, maseczek, to już jest nawyk, dlatego włosy nie mam tak zniszczonych jak niektórym może się wydawać. Normalnie się rozczesuja. Zrobiłam nawet ten test z palcami przy nasadzie i nie szeleszcza ani nie czuć takiej suchosci. A z tym rozjaśniaczem to potrzymam go niedługo żeby nie zrobić z całych włosów białych włosów bo takich nie chce
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 09:05   #2955
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Właśnie kupiłam sobie casting ten o którym pisałam zrobię go za jakiś tydzień to umieszczę fotki. Masakra pachnie, buchnęło jak tylko otworzyłam pudło. Już nie mogę się doczekać
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 09:13   #2956
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
A no mi też dlatego chcę je przetestować Dzisiaj popołudniu zabieram się za malowanie Naturalki mam w kolorze mysiego brązu, ale odrostów jeszcze nie widać te żółtka są tak 3cm od skóry głowy, więc zobaczymy jak sobie da rade z nimi.. Jak te pasma wyjdą jakoś fikuśnie to oleje system i pójdę do fryzjera..
już się nie mogę doczekac po południa
czekam czekam na fotki a jakbyś mogła to wklej zdjęcia przed i po farbowaniu

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
Właśnie kupiłam sobie casting ten o którym pisałam zrobię go za jakiś tydzień to umieszczę fotki. Masakra pachnie, buchnęło jak tylko otworzyłam pudło. Już nie mogę się doczekać
to czekamy na efekty
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 09:17   #2957
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

Yatamanka nie kładź już więcej na te włosy, pamiętaj że kolor się dopłukuje 2 tyg i po tym czasie może się okazać że masz piękny kolor.
Masz rację, szkoda mi ich :/ poprawiła im sie kondycja nie chciałabym teraz experymentami znów ich niszczyć..

Spróbuję spłukać to szamponem przeciwłupieżowym, bo na razie to nijak ten kolor nie wygląda jak ten z pudełka :/jest szarosiwy.
Poczekam zobaczymy jak podziala ten matrix czy wyrowna ładnie kolor, później będę się martwić, odrosty jakoś zniosę.

A ten przeciwłupieżowy szamponik to jaki? Bardziej jakiś apteczny typu nizoral czy head&shoulders wystarczy?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 09:20   #2958
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
znam swoje włosy i naprawdę nie są w złym stanie, od jakichś dwóch lat co mycie używam przeróżnych odżywek, maseczek, to już jest nawyk, dlatego włosy nie mam tak zniszczonych jak niektórym może się wydawać. Normalnie się rozczesuja. Zrobiłam nawet ten test z palcami przy nasadzie i nie szeleszcza ani nie czuć takiej suchosci. A z tym rozjaśniaczem to potrzymam go niedługo żeby nie zrobić z całych włosów białych włosów bo takich nie chce
takie sprostowanie odnośnie testu Blond Bunny
to chodziło żeby złapac w dwa palce 2cm od końca pasmo włosów a nie u nasady
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 09:26   #2959
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
takie sprostowanie odnośnie testu Blond Bunny
to chodziło żeby złapac w dwa palce 2cm od końca pasmo włosów a nie u nasady
przepraszam, źle napisałam, chodziło mi o końce
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-19, 10:08   #2960
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez agusia5144 Pokaż wiadomość
Tak, mały jest. Jakieś 2 cm.
Mogę z takim odrostem użyć palette 00A, a potem nałożyć np. inną farbę? Czy 00A rozjaśni mi wszystkie włosy?
najpierw na odrost a potem na reszte

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Yattamanka nie rób już żadnej farby! Kochana już tyle tego położyłaś! nie przesadzaj! kiedy wizyta u fryzjera?
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 10:45   #2961
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczyny szkoda mi Was bo sama byłam kiedyś w takich sytuacjach w dochodzeniu bo ukochanego kolorku.Przetestowałam chyba cały asortyment farb sklepowych i niestety ale nic nie dawało satysfakcji.Juz wiem to na 100% ze bez wcześniejszego podkładu robionego skandynawskim 100 nie wyjdzie mi nigdy zadany kolorek z opakowania.To jest po porostu nie możliwe przy moich włosach które ciężko się rozjaśniają.No nic, ale ciesze się ze znalazłam wyjście z tej trudnej sytuacji.Wiedz naprawdę dziewczyny spróbujcie tym sposobem bo już nie jednej pomógł.A kombinowanie to tylko niszczy włosy i do niczego dobrego nie prowadzi.Bo i tak na koniec stoicie w punkcie wyjścia.Ja tez przez moje kombinowanie straciłam 25 cm.włosów i teraz jestem na etapie zapuszczania i wiecie co? Moje włoski są w dobrej kondycji po mimo tego ze traktuje je dwoma farbkami,w gruncie rzeczy to tylko jedna bo doszłam już do takiego punktu gdzie odrosty tylko pokrywam skandynawskim a resztę to jak normalnie i to i tak nie na długo.
Moja dobra rada posłuchajcie blond bunny ona doradza wam indywidualnie w każdym przypadku i ma pojecie o tym co mówi.Wiedz może szybciej uda wam się dojść do wymarzonego kolorku.

Yattamanka Kochana no troszkę nie wyszło jak miało wyjść.Ja bym na Twoim miejscu teraz poszła najpierw na ścięcie tak jak to było w moim przypadku i po ścięciu nałożyłam skandynawski 100 palett a potem już wybierz sobie farbkę jaka sobie życzysz.A potem to już z górki pójdzie.Co miesiąc -półtora tylko odrost i druga na całość.Zobaczysz jak odżyjesz jak już znajdziesz rozwiązanie dla swoich włosków.
A szampon ponuć najlepszy jest nizoral,ale hedenschowders tez może być.Czekam z niecierpliwością na rezultaty Twoich postanowień.Pozdrawiam
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 11:28   #2962
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Yattamanka Kochana no troszkę nie wyszło jak miało wyjść.Ja bym na Twoim miejscu teraz poszła najpierw na ścięcie tak jak to było w moim przypadku i po ścięciu nałożyłam skandynawski 100 palett a potem już wybierz sobie farbkę jaka sobie życzysz.A potem to już z górki pójdzie.Co miesiąc -półtora tylko odrost i druga na całość.Zobaczysz jak odżyjesz jak już znajdziesz rozwiązanie dla swoich włosków.
A szampon ponuć najlepszy jest nizoral,ale hedenschowders tez może być.Czekam z niecierpliwością na rezultaty Twoich postanowień.Pozdrawiam
No cóż, aż normalnie mi wstyd, nie wiem co mi odwaliło w tym sklepie, że wzięłam inną, trzeba mi było wziąć tą 00A od razu mi rozjaśniła i było piknie jak na pudełku. No ale teraz już czasu nie cofnę. Jeszcze pewnie jutro opierdziel od fryzjerki dostane
To jak nizoral lepszy to kupie i będę szorować, namaskuje się, nawoskuje a jeszcze na noc olej położę i będzie dobrze
A jutro wieczorkiem po wizycie wrzucę wam zdjęcia, no chyba, że fryzura będzie wyjątkowo nietwarzowa to tylko i w domu będę siedzieć
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 11:30   #2963
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczyny postanowiłam Was zmotywować i zrobiłam przed chwila sesje aby wam pokazać ze używanie podkładu i farby aż tak strasznie źle nie wpływa na kondycje włosów.Moim zdaniem są w całkiem nie złym stanie.Z reszta oceńcie same.Kolorek troszkę wyprany ale nie ma co się dziwić to już miesiąc od farbowania.Juz nie długo kolejne Ost.foto z fleszem a reszta bez wiedz oceńcie same.Dodam tylko ze opuściłam się z aplikowaniem olejów i nakładam tylko maskę latte chwilowo.Podejrzewam,ze gdybym bardziej dbała o nie to pewnie były by takie jak z reklamy
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 11:33   #2964
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dziewczyny postanowiłam Was zmotywować i zrobiłam przed chwila sesje aby wam pokazać ze używanie podkładu i farby aż tak strasznie źle nie wpływa na kondycje włosów.Moim zdaniem są w całkiem nie złym stanie.Z reszta oceńcie same.Kolorek troszkę wyprany ale nie ma co się dziwić to już miesiąc od farbowania.Juz nie długo kolejne Ost.foto z fleszem a reszta bez wiedz oceńcie same.Dodam tylko ze opuściłam się z aplikowaniem olejów i nakładam tylko maskę latte chwilowo.Podejrzewam,ze gdybym bardziej dbała o nie to pewnie były by takie jak z reklamy
Normalnie

teraz to jeszcze bardziej zla na siebie jestem, że tak odwaliłam

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-08-19 o 11:35
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 11:33   #2965
ivysmall
Przyczajenie
 
Avatar ivysmall
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 19
kolejne już farbowanie... BLOND

Hej dziewczyny..

wczoraj poradziłyście mi nałożyć farbę palette color XXL i to własnie zrobiłam. Na pudełeczku było napisane że ze średniego brązu powinna mi wyjść platyna, jednak sie tak nie stało.. moje włosy sa złoto blondawo rudawe.
Jak mam wyjśc z nich na blond?.. rozjaśniacz? Kolejna farba?
Rozjaśniacz jest najpewniejszy... A farba? Da sobie radę? Jedna już nie dała...
Boje sie też troszkę nakładać kolejną farbę która nie wiadomo jaki da efekt a moje włosy kondycyjnie lepiej się trzymają o dziwo po rozjaśniaczu niż po zwykłej farbie.

a i na koniec zaznaczę że przed nałożeniem coloru XXL już miałam włosy rozjaśnione rozjaśniaczem (pasemka, chce mieć całe włosy)
Proszę o rady.. Pozdrawiam.
ivysmall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 11:35   #2966
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Normalnie
DziękujeNie poddawaj się, zetnij to co musisz i do dzieła.Pielęgnacja i farbowanko i wybierz jedna farbkę której będziesz się trzymać.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 11:43   #2967
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

No Adzi07 PIĘKNIE!
Patrząc na twoje włosy czuje się spełniona już jako fryzjerka-kolorystka bo z cięciami trochę gorzej u mnie hehe...ale jeszcze rok przede mną
Właśnie miałam o tym pisać że może co rusz będziemy wklejać swoje osiągnięcia? Żeby motywować inne w walce.
Jowitka dawaj sesje mi tu szybciutko!
Ja też wrzucę jakieś bardzo sensowne jak tylko zrobię upiorny szybko rosnący odrost bo ostatnio brak czasu bo na pazury mnie nękają i zwyczajnie siły nie mam, ale przyrzekam zrobić.
Adzi07 bez kitu masz włosy jak z reklamy może idź na jakiś casting do reklamy farb, u ciebie nawet nie trzeba będzie fotoshopa i jak coś to polecaj mnie jako wykonawcę może wspólny biznes rozkręcimy?
A jak tak patrze to ty masz taki ciemny odrost jak ja... niesamowite masz włoski- kolor i cięcie perfekcyjne jeszcze jak bardziej zadbasz to efekt chyba mnie oślepi... albo spłonę z zazdrości.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 11:51   #2968
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
No Adzi07 PIĘKNIE!
Patrząc na twoje włosy czuje się spełniona już jako fryzjerka-kolorystka bo z cięciami trochę gorzej u mnie hehe...ale jeszcze rok przede mną
Właśnie miałam o tym pisać że może co rusz będziemy wklejać swoje osiągnięcia? Żeby motywować inne w walce.
Jowitka dawaj sesje mi tu szybciutko!
Ja też wrzucę jakieś bardzo sensowne jak tylko zrobię upiorny szybko rosnący odrost bo ostatnio brak czasu bo na pazury mnie nękają i zwyczajnie siły nie mam, ale przyrzekam zrobić.
Adzi07 bez kitu masz włosy jak z reklamy może idź na jakiś casting do reklamy farb, u ciebie nawet nie trzeba będzie fotoshopa i jak coś to polecaj mnie jako wykonawcę może wspólny biznes rozkręcimy?
A jak tak patrze to ty masz taki ciemny odrost jak ja... niesamowite masz włoski- kolor i cięcie perfekcyjne jeszcze jak bardziej zadbasz to efekt chyba mnie oślepi... albo spłonę z zazdrości.
Kochana aż się zarumieniałam.Boże jak ja sobie przypomnę co one przeszły to masakra.Dwa lata experymentow i 25cm włosów poszło w śmietnik.Dlatego nigdy więcej.Mam teraz jedna drogę której się trzymam i będę trzymać.A ty kochana powinnaś się czuć spełniona bo naprawdę Twoje rady maja sens i dziewczyny słuchać mi się tu koleżanki bo inaczej nic z tego nie będzie.Jeszcze raz dziękuje Ci za wszystkie rady,brałam wszystkie skrupulatnie do serducha i efekty widać ja widać.Wielki buziak dla Ciebie należy Ci się

haha A co do biznesu to jestem za.Ja będę piłować pazury a ty farbować łepki hehe.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-08-19 o 12:08
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 12:04   #2969
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dziewczyny szkoda mi Was bo sama byłam kiedyś w takich sytuacjach w dochodzeniu bo ukochanego kolorku.Przetestowałam chyba cały asortyment farb sklepowych i niestety ale nic nie dawało satysfakcji.Juz wiem to na 100% ze bez wcześniejszego podkładu robionego skandynawskim 100 nie wyjdzie mi nigdy zadany kolorek z opakowania.To jest po porostu nie możliwe przy moich włosach które ciężko się rozjaśniają.No nic, ale ciesze się ze znalazłam wyjście z tej trudnej sytuacji.Wiedz naprawdę dziewczyny spróbujcie tym sposobem bo już nie jednej pomógł.A kombinowanie to tylko niszczy włosy i do niczego dobrego nie prowadzi.Bo i tak na koniec stoicie w punkcie wyjścia.Ja tez przez moje kombinowanie straciłam 25 cm.włosów i teraz jestem na etapie zapuszczania i wiecie co? Moje włoski są w dobrej kondycji po mimo tego ze traktuje je dwoma farbkami,w gruncie rzeczy to tylko jedna bo doszłam już do takiego punktu gdzie odrosty tylko pokrywam skandynawskim a resztę to jak normalnie i to i tak nie na długo.
a czy jako podkład mogę użyć rozjasniacza fryzjerskiego i wody 6 % zamiast tej palette? Chciałabym nałożyć po tym Stockholm z loreala a jestem na 90 procent pewna że bez podkładu nie wyjdzie, a mam teraz ciało złote włosy Haha ale jasne dosyć
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 12:05   #2970
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Adzi07 włoski super tylko ciekawi mnie jaka masz teraz długość... ? ja tez stawiam na to ze warto odczekać po farbowaniu ten minimum miesiąc dlatego sobie żadnej masakry nie urządziłam mimo że miałam miesiąc żółtko... i że schodziłam z brązu który miałam od spodu
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:56.