Jasny podkład - zbiorczy - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-01, 15:00   #601
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Podklad dla jasnej cery z zaznaczeniem chlodny/cieply - podsumowanie.

Cytat:
Napisane przez annemon Pokaż wiadomość
Moim zdaniem odcień Porcelain 11 X-Ceptional Wear jest właśnie w tonacji, której szukasz - neutralny jasny beż.
dziekuje za propozycje a do jakiej cery sie nadaje?
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-01, 15:05   #602
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Podklad dla jasnej cery z zaznaczeniem chlodny/cieply - podsumowanie.

Poczytaj recenzje: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=9320. Nie wiem dokładnie, do jakiej jest cery, jak znajdę na ten temat coś, to napiszę.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-01, 15:08   #603
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Podklad dla jasnej cery z zaznaczeniem chlodny/cieply - podsumowanie.

Cytat:
Napisane przez annemon Pokaż wiadomość
Poczytaj recenzje: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=9320. Nie wiem dokładnie, do jakiej jest cery, jak znajdę na ten temat coś, to napiszę.
ok dzieki
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-01, 16:43   #604
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Podklad dla jasnej cery z zaznaczeniem chlodny/cieply - podsumowanie.

Chłodny jaśniutki beż ma Revlon Colorstay odcień Buff.
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-01, 17:39   #605
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Podklad dla jasnej cery z zaznaczeniem chlodny/cieply - podsumowanie.

Martinka_m, tu masz opis X-Ceptional Wear i jego odcienie: http://www.estyl.pl/sklep/customer/p...cat=463&page=1.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-01, 17:50   #606
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Podklad dla jasnej cery z zaznaczeniem chlodny/cieply - podsumowanie.

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Chłodny jaśniutki beż ma Revlon Colorstay odcień Buff.
Ja miałam Buff Revlona ale Colorstay Naturals i jak dla mnie był to jasny beż ale bardziej w stronę ciepłego:rollyeyes:
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-01, 18:12   #607
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Podklad dla jasnej cery z zaznaczeniem chlodny/cieply - podsumowanie.

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Ja miałam Buff Revlona ale Colorstay Naturals i jak dla mnie był to jasny beż ale bardziej w stronę ciepłego:rollyeyes:
ten który opisuję jest chłodnym odcieniem jasnego beżu
nazwy mogą być takie same, ale to są inne podkłady więc i kolory się pewnie różnią
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-01, 19:34   #608
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Podklad dla jasnej cery z zaznaczeniem chlodny/cieply - podsumowanie.

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
ten który opisuję jest chłodnym odcieniem jasnego beżu
nazwy mogą być takie same, ale to są inne podkłady więc i kolory się pewnie różnią
Rzeczywiście nazwy mogą być mylące. To ważne, zwłaszcza jak kupuje się kosmetyki w sieci.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-01, 23:41   #609
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Podklad dla jasnej cery z zaznaczeniem chlodny/cieply - podsumowanie.

Miałam podkład ujędrniający Oriflame Giordani Gold Porcelain i dla mnie nie był on ani zimny ani ciepły. Jakby był zimny, na pewno bym to zauważyła, bo w zimnych odcieniach mi źle. A ciepły też tak do końca nie był. Neutral jak nic.
Z ciepłych i jasnych znam:
- L'oreal Infallible 120 Vanille
- Mary Kay Medium Coverage Foundation (Podkład średnio kryjący) 100 Ivory (wersja niemiecka)
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-02, 15:04   #610
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Podklad dla jasnej cery z zaznaczeniem chlodny/cieply - podsumowanie.

czyli o ile dobrze zrozumialam Revlon Colorstay Naturals i Revlon Colorstay to dwa inne podklady?

i Revlon Colorstay odcień Buff jest chlodny a

Revlon Colorstay Naturals odcień Buff jest cieply ?

martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-02, 15:11   #611
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Podklad dla jasnej cery z zaznaczeniem chlodny/cieply - podsumowanie.

Cytat:
Napisane przez annemon Pokaż wiadomość
Martinka_m, tu masz opis X-Ceptional Wear i jego odcienie: http://www.estyl.pl/sklep/customer/p...at=463&page=1.
jak rozumiem uzywalas tego podlkadu w odcieniu porcelain ? na tej stronce troche w pada w roz, ale to moze moj monitor orientujesz sie czy odcien nastepny czyli natural jest o wiele ciemniejszy? bo wylada mi troche na bardziej cieplejszy ale jakby wpadajacy w zolc
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-02, 15:25   #612
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Podklad dla jasnej cery z zaznaczeniem chlodny/cieply - podsumowanie.

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
jak rozumiem uzywalas tego podlkadu w odcieniu porcelain ? na tej stronce troche w pada w roz, ale to moze moj monitor orientujesz sie czy odcien nastepny czyli natural jest o wiele ciemniejszy? bo wylada mi troche na bardziej cieplejszy ale jakby wpadajacy w zolc
Tak, używałam/używam Porcelain. Moim zdaniem ma neutralną tonację (na moim monitorze też taki jest). Nie wiem, jak jest z innymi odcieniami, używałam tylko najjaśniejszego, ale mam wrażenie, że byłyby dla mnie za ciemne, bo b. mało odcieni jest dla mnie odpowiednio jasnych. Najlepiej sprawdź sama w drogerii (kolorówka Gosha jest w Naturze) i weź sobie próbki do swojego pojemniczka.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-02, 17:54   #613
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Podklad dla jasnej cery z zaznaczeniem chlodny/cieply - podsumowanie.

Na pewno baaaardzo jasnym i chłodnym kolorkiem jest obecnie używany przeze mnie Dior Sculpt nr 010- muszę go mieszać z innym podkładem, trochę ciemniejszym, bo dla mnie jest za jasny
A myślałam, że jestem naprawde bardzo blada....
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-02, 18:02   #614
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Podklad dla jasnej cery z zaznaczeniem chlodny/cieply - podsumowanie.

SiSleyS, a ile on kosztuje? I gdzie go można kupić - Sephora, Douglas?

Edytowane przez annemon
Czas edycji: 2007-04-03 o 13:07
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 07:23   #615
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Podklad dla jasnej cery z zaznaczeniem chlodny/cieply - podsumowanie.

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
czyli o ile dobrze zrozumialam Revlon Colorstay Naturals i Revlon Colorstay to dwa inne podklady?

i Revlon Colorstay odcień Buff jest chlodny a

Revlon Colorstay Naturals odcień Buff jest cieply ?

Są 2 rodzaje Colorstaya(włąściwie to nawet trzy)

Colorstay(mocno kryjacy) - Buff-jasny chłodny beż (tak pisała SiSleyS)
Colorstay Naturals (trochę lzejsza wersja) - Buff - jasny ciepły beż

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
jak rozumiem uzywalas tego podlkadu w odcieniu porcelain ? na tej stronce troche w pada w roz, ale to moze moj monitor orientujesz sie czy odcien nastepny czyli natural jest o wiele ciemniejszy? bo wylada mi troche na bardziej cieplejszy ale jakby wpadajacy w zolc
Ja porcelain testowałam tylko na ręce, ale był troszkę za różowy, dlatego odznaczał sie. Natural (mimo, że ciemniejszy)pasuje mi idealnie, bo jest neutralny - ani żółty, ani różowy.
Załaczam zdjęcie Gosh X-ceptional Wea Natural w porównaniu z Rimmellem Recoverem 103. Podkłady wyszły dość ciemno, ale toncacja jest dobrze odzwierciedlona.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 22.jpg (30,0 KB, 159 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 33.jpg (22,7 KB, 134 załadowań)
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 12:25   #616
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Podklad dla jasnej cery z zaznaczeniem chlodny/cieply - podsumowanie.

Ja nie używałam klasycznej wersji ale Colorstay Softflex.
Klasyczna to już jest dla mnie hardcor, z tego co czytałam na KWC.

Jednak tak sobie myślę, że każdy może mieć inne odczucie względem odcieni- wczoraj oglądałam swojego Colorstaya (bo już na szczęście go nie używam) i dla mnie jest on w 100% chłodnym odcieniem. Ale ktoś inny powie że jest np. ciepły
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 20:11   #617
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Podklad dla jasnej cery z zaznaczeniem chlodny/cieply - podsumowanie.

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Są 2 rodzaje Colorstaya(włąściwie to nawet trzy)

Colorstay(mocno kryjacy) - Buff-jasny chłodny beż (tak pisała SiSleyS)
Colorstay Naturals (trochę lzejsza wersja) - Buff - jasny ciepły beż



Ja porcelain testowałam tylko na ręce, ale był troszkę za różowy, dlatego odznaczał sie. Natural (mimo, że ciemniejszy)pasuje mi idealnie, bo jest neutralny - ani żółty, ani różowy.
Załaczam zdjęcie Gosh X-ceptional Wea Natural w porównaniu z Rimmellem Recoverem 103. Podkłady wyszły dość ciemno, ale toncacja jest dobrze odzwierciedlona.
dzieki za to porownanie a ktory z tych trzech podkladow jest twoim zdanien najlepszy? revlon, rimmel czy gosh ?
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 20:13   #618
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Podklad dla jasnej cery z zaznaczeniem chlodny/cieply - podsumowanie.

w zasadzie, taka prawda, dla kazdego kolor wyglada troche inaczej, i na kazdym moze tez wygladac odmiennie ale zawsze czyjes doswiadczenie to jakas wskazowka czego szukac. bede musiala porownac sobie w sklepach, ale zawsze mam ten problem ze w sklepie a potem w domu jakos juz inaczej ten odcien wyglada.
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 20:44   #619
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Podklad dla jasnej cery z zaznaczeniem chlodny/cieply - podsumowanie.

wczepiam sie

a co myslicie o kolorze cameo tego nowego podkladu maybelline?tego podwojnego co go w Polsce jeszcze nie ma?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-04, 08:56   #620
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Podklad dla jasnej cery z zaznaczeniem chlodny/cieply - podsumowanie.

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
dzieki za to porownanie a ktory z tych trzech podkladow jest twoim zdanien najlepszy? revlon, rimmel czy gosh ?
Trudno mi porównac za soba te 3 podklady, bo w zasadzie każdy spełnia inne zadanie
Rimmell jest doskonały na lato, lekki, rozświetlający, mało kryjący. Na "długotrwałe" imprezy czy wyjście, albo nawet cały dzien na uczelni - na pewno potrzebuje poprawek.

Gosh i Revlon Colorstay Naturals już mogłabym ze soba porównywać. Gosh mimo mocnego krycia jest niemal niewyczuwalny na skórze, mocno matuje, pozostawia takie pudrowe wykończenie. I jest jaśniejszy od Revlona Buff(nie moge zrobić Ci porównania na kartce, bo już skończyłam Revlona)
Revlon jest cięzszy od Gosha, ale daje bardziej świetliste wykończenie. Mogłabym powiedzieć, że Gosh ma bardziej suchą, pudrową konsystencje, a Revlon - półpłynny krem, który w przypadku tłustej skóry należy przypudrować. Obydwa trzymają sie na mojej twarzy długie godziny, nawet bez potraktowania ich pudrem sypkim czy w kamieniu.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-04, 21:55   #621
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Podklad dla jasnej cery z zaznaczeniem chlodny/cieply - podsumowanie.

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Trudno mi porównac za soba te 3 podklady, bo w zasadzie każdy spełnia inne zadanie
Rimmell jest doskonały na lato, lekki, rozświetlający, mało kryjący. Na "długotrwałe" imprezy czy wyjście, albo nawet cały dzien na uczelni - na pewno potrzebuje poprawek.

Gosh i Revlon Colorstay Naturals już mogłabym ze soba porównywać. Gosh mimo mocnego krycia jest niemal niewyczuwalny na skórze, mocno matuje, pozostawia takie pudrowe wykończenie. I jest jaśniejszy od Revlona Buff(nie moge zrobić Ci porównania na kartce, bo już skończyłam Revlona)
Revlon jest cięzszy od Gosha, ale daje bardziej świetliste wykończenie. Mogłabym powiedzieć, że Gosh ma bardziej suchą, pudrową konsystencje, a Revlon - półpłynny krem, który w przypadku tłustej skóry należy przypudrować. Obydwa trzymają sie na mojej twarzy długie godziny, nawet bez potraktowania ich pudrem sypkim czy w kamieniu.

hmm po tym co napisalas i poczytalam sobie na kwc obawiam sie ze generalnie podklady revlonu beda dla mnie za ciezkie, gosha tez sie troche obawiam chyba wybiore cos lzejszego, nawet ze wzgledu na zblizajace sie lato. nie mam idealnej cery, ale teraz po kwasach jest coraz lepiej. jedyne o co mi chodzi to zaslonic coraz mniejsze zaskorniki i wyrownac koloryt uzyskujac zarazem jak najbardziej naturalny efekt. zauwazylam ze odkad uzywam podkladu Bourjois En Toute Legerete, ktory jest bardzo leciutki moja cera ma sie lepiej. myslisz ze rimmel poradzi sobie z zaskornikami??
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-05, 10:01   #622
Ewiyumi
Raczkowanie
 
Avatar Ewiyumi
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 140
Dot.: Podklad dla jasnej cery z zaznaczeniem chlodny/cieply - podsumowanie.

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
a ktory z tych trzech podkladow jest twoim zdanien najlepszy? revlon, rimmel czy gosh ?
Mialam kiedys Rimmel'a Recover'a i teraz mam Revlon'a Colorstay Stay Natural (buff), osobiscie jestem bardziej zadowolona z Revlon'a, dluzej sie trzyma i nie brudzi ubran. Chociaz moglby byc jeszcze troszeczke jasniejszy. Rimmel denerwowal mnie tymi drobinkami. Nawet moj facet chcial mnie wycierac, bo powiedzial, ze sie dziwnie swiece. Oba podklady slabo kryja, wiec potrzebny bylby korektor.
Jesli chcesz, to moge zrobic test Revlon'a na kartce.

Edytowane przez Ewiyumi
Czas edycji: 2007-04-05 o 11:17 Powód: Poprawiona nazwa Revlon'a
Ewiyumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-05, 10:06   #623
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Podklad dla jasnej cery z zaznaczeniem chlodny/cieply - podsumowanie.

Cytat:
Napisane przez Ewiyumi Pokaż wiadomość
Mialam kiedys Rimmel'a Recover'a i teraz mam Revlon'a Naturals (buff), osobiscie jestem bardziej zadowolona z Revlon'a, dluzej sie trzyma i nie brudzi ubran. Chociaz moglby byc jeszcze troszeczke jasniejszy. Rimmel denerwowal mnie tymi drobinkami. Nawet moj facet chcial mnie wycierac, bo powiedzial, ze sie dziwnie swiece. Oba podklady slabo kryja, wiec potrzebny bylby korektor.
Jesli chcesz, to moge zrobic test Revlon'a na kartce.

o bardzo chetnie maja55 porownywala na kartce rimmela i gosha ale nie dalo sie zauwazyc czy swieci sie bardzo czy nie to teraz znowu mam metlik juz myslalam ze rimmel bedzie dobry, nie mam nic przeciwko rozswietleniu ale skoro mowisz ze az tyle ma drobinek i to widac to nie dobrze
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-05, 15:43   #624
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Podklad dla jasnej cery z zaznaczeniem chlodny/cieply - podsumowanie.

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
hmm po tym co napisalas i poczytalam sobie na kwc obawiam sie ze generalnie podklady revlonu beda dla mnie za ciezkie, gosha tez sie troche obawiam chyba wybiore cos lzejszego, nawet ze wzgledu na zblizajace sie lato. nie mam idealnej cery, ale teraz po kwasach jest coraz lepiej. jedyne o co mi chodzi to zaslonic coraz mniejsze zaskorniki i wyrownac koloryt uzyskujac zarazem jak najbardziej naturalny efekt. zauwazylam ze odkad uzywam podkladu Bourjois En Toute Legerete, ktory jest bardzo leciutki moja cera ma sie lepiej. myslisz ze rimmel poradzi sobie z zaskornikami??
Jak dla mnie i Gosh i Revlon na co dzień, na lato są za ciężkie. Recover już lepszy, zwłasza, przez to, że rozświetla. Drobinki to sprawa dyskusyjna - nie wiem czy trafiłam na taką buteleczkę czy po prostu nie przeszkadza mi rozświetlenie, ale ja nie widzę w nm drobinek brokatu. Owszem są zauważalne minimalne drobinki - ale tylko w pełnym słońcu i z bardzo, bardzo bliskaJeżeli chodzi o krycie wągrów, to moim zdaniem kryje bardzo dobrze, ale jest przy tym lekki. Jedynym minusem tego podkładu jest jego krótkotrwałość i "wycieranie się" w koszulę TŻa.
A próbowałaś Dream Matte Mouse?to mój letni niezbędnik. Kryje dość mocno, ale jest taki leciutki i niezauważalny, dodatkowo tez matuje, co jest mile widziane w upały. Tylko niestety ta trwałość też kiepskaTzn bez dotykania, jako tako się trzyma, ale wystarczy chwilę przytulić sie i juz wszystko zostaje na koszuli.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-05, 16:16   #625
Ewiyumi
Raczkowanie
 
Avatar Ewiyumi
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 140
Dot.: Podklad dla jasnej cery z zaznaczeniem chlodny/cieply - podsumowanie.

martinka_m - to zalezy jak lubisz. Na mnie mi sie te rozswietlenie nie podobalo, ale gdy oddalam siostrze ten podklad, to u niej twarz wygladala bardzo ladnie. Mozliwe tez, ze kolor niezbyt dobrze dobralam. Niestety, jak sama nie wyprobujesz, to sie nie dowiesz.

Zalaczam fotki Revlon'a Colorstay - Stay Natural Make-Up (kolor 02 buff). 2 na kartce i 2 na moim czole. Nie wiem czemu na skorze tak sie swieci, w rzeczywistosci jest normalnie. No i tez troche ciemno wyszlo.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg revlon01.jpg (22,3 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg revlon02.jpg (21,4 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg revlon03.jpg (15,5 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg revlon04.jpg (10,6 KB, 110 załadowań)
Ewiyumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-06, 18:25   #626
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Podklad dla jasnej cery z zaznaczeniem chlodny/cieply - podsumowanie.

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie i Gosh i Revlon na co dzień, na lato są za ciężkie. Recover już lepszy, zwłasza, przez to, że rozświetla. Drobinki to sprawa dyskusyjna - nie wiem czy trafiłam na taką buteleczkę czy po prostu nie przeszkadza mi rozświetlenie, ale ja nie widzę w nm drobinek brokatu. Owszem są zauważalne minimalne drobinki - ale tylko w pełnym słońcu i z bardzo, bardzo bliskaJeżeli chodzi o krycie wągrów, to moim zdaniem kryje bardzo dobrze, ale jest przy tym lekki. Jedynym minusem tego podkładu jest jego krótkotrwałość i "wycieranie się" w koszulę TŻa.
A próbowałaś Dream Matte Mouse?to mój letni niezbędnik. Kryje dość mocno, ale jest taki leciutki i niezauważalny, dodatkowo tez matuje, co jest mile widziane w upały. Tylko niestety ta trwałość też kiepskaTzn bez dotykania, jako tako się trzyma, ale wystarczy chwilę przytulić sie i juz wszystko zostaje na koszuli.
mialam kiedys Dream Matte Mouse ale mnie wysuszal to znaczy, moze sam nie powodowal wysuszenia ale podkreslal suche skorki ja mam generalnie duzy problem w wyborze podkladu, bo niby uzywam na codzien filtrow,ale skore mam przesuszona i odwodniona i kazdy podklad nawet nalozony na filtr podowuje podkreslenie skorek im lzejszy i nawilzajacy a mniej matujacy tym lepszy. teoretycznie jestem zadowolona z podkladu Bourjois En Toute Legerete, ktorego teraz uzywam ale mam dusze odkrywcy i wciaz ciagnie mnie do czegos nowego
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-06, 18:31   #627
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Podklad dla jasnej cery z zaznaczeniem chlodny/cieply - podsumowanie.

Cytat:
Napisane przez Ewiyumi Pokaż wiadomość
martinka_m - to zalezy jak lubisz. Na mnie mi sie te rozswietlenie nie podobalo, ale gdy oddalam siostrze ten podklad, to u niej twarz wygladala bardzo ladnie. Mozliwe tez, ze kolor niezbyt dobrze dobralam. Niestety, jak sama nie wyprobujesz, to sie nie dowiesz.

Zalaczam fotki Revlon'a Colorstay - Stay Natural Make-Up (kolor 02 buff). 2 na kartce i 2 na moim czole. Nie wiem czemu na skorze tak sie swieci, w rzeczywistosci jest normalnie. No i tez troche ciemno wyszlo.
no wlasnie najgorsze jest to ze tylko w zasadzie wyprobowujac na wlasnej skorze mozna sie przekonac czy podklad sie sprawdzi jak uzbieram liste podkladow polecanych przez was pojde do sklepu i wszystkie sobie porownam
a jeszcze sie chcialam spytac, ktory odcien z tych dwoch zdjec podkladu na czole jest blizszy rzeczywistosci? to pierwsze zdjecie czy drugie? bo na pierwszej fotce jest troszke ciemniejszy a na drugiej jasniejszy?
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-06, 21:45   #628
Ewiyumi
Raczkowanie
 
Avatar Ewiyumi
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 140
Dot.: Podklad dla jasnej cery z zaznaczeniem chlodny/cieply - podsumowanie.

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
a jeszcze sie chcialam spytac, ktory odcien z tych dwoch zdjec podkladu na czole jest blizszy rzeczywistosci? to pierwsze zdjecie czy drugie? bo na pierwszej fotce jest troszke ciemniejszy a na drugiej jasniejszy?
Hmm, raczej te drugie. Sprobuje jeszcze jutro porobic fotki, moze wyjdzie lepiej. Aparat jest juz dosc stary i robi coraz gorsze zdjecia. A nowy dostane dopiero w maju...
Ewiyumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-06, 23:40   #629
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Podklad dla jasnej cery z zaznaczeniem chlodny/cieply - podsumowanie.

Cytat:
Napisane przez Ewiyumi Pokaż wiadomość
Hmm, raczej te drugie. Sprobuje jeszcze jutro porobic fotki, moze wyjdzie lepiej. Aparat jest juz dosc stary i robi coraz gorsze zdjecia. A nowy dostane dopiero w maju...
nie rob sobie klopotu z tymi fotkami, ale dziekuje skoro ta druga fotka jest blizsza rzeczywistosci to bardzo sie ciesze bo to sliczny kolorek jest, czegos takiego szukam
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-07, 16:25   #630
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Dot.: Podklad dla jasnej cery z zaznaczeniem chlodny/cieply - podsumowanie.

Ja używam Gosha XCeptional Wear 12 (Natural), o którym było mówione juz w tym wątku i musze przyznać, że to jedyny podkład, który całkowicie podpasował mi kolorem. Taki ładny beżyk bez jakichkolwiek skrętów w stronę żółci, a już napewno nie różu
joyka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:54.