Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-24, 21:13   #1111
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dobry wieczór... chciałabym zapytać, bo mnie tak teraz zastanowiło...czy cień, którego zdjęcia wrzuciłam jest podobny do Stars'n'Rocket?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2742.jpg (180,8 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2743.jpg (95,6 KB, 12 załadowań)
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 21:41   #1112
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Oj tam, oj tam .
Trzeba docenić inwencję w opisach kolorów - np. "złoty pomarańcz opalizujący na złoto" albo "niebiesko-szary" obok "szarego wpadającego w niebieski" .

heh no nie można im odmówić kreatywności... fakt.

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość

A to fakt, szacun dla sprzedawcy za tak karkołomne opisy
(i za odwagę of kors, żeby takie sh..y wystawiać )
iiii tam odwaga - czysta matematyczna kalkulacja - ma 100 osób 95 kupi a tylko pozostałe 5 będzie miało jakieś wątpliwości i poszuka więcej info... :/ niestety.
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Dobry wieczór... chciałabym zapytać, bo mnie tak teraz zastanowiło...czy cień, którego zdjęcia wrzuciłam jest podobny do Stars'n'Rocket?
a kupiłaś go jako Stars n' Rockets? bo jeśli tak, to niestety ale SnR to cień prasowany... nie ma pigmentu o tej nazwie.
Jeśli zaś nie, to powiem tak - może w ogólnym wyglądzie - SnR ma podobną opalizację ale na tym podobieństwa się kończą.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 21:59   #1113
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a kupiłaś go jako Stars n' Rockets? bo jeśli tak, to niestety ale SnR to cień prasowany... nie ma pigmentu o tej nazwie.
Jeśli zaś nie, to powiem tak - może w ogólnym wyglądzie - SnR ma podobną opalizację ale na tym podobieństwa się kończą.
To jest cień z Bell wkład SnR czeka na mnie u Rodziców, do których jadę już w piątek się doczekać nie mogę no i tak pytam, bo myślałam, że zrobiłam błąd kupując go ale ufff i dziękuję
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 22:16   #1114
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
To jest cień z Bell wkład SnR czeka na mnie u Rodziców, do których jadę już w piątek się doczekać nie mogę no i tak pytam, bo myślałam, że zrobiłam błąd kupując go ale ufff i dziękuję
a to spoko
pytałam, bo na allegro to normalny proceder, że się sprzedaje sypkie cienie z chin podpisane jako pigmenty MAC - pod nazwami ichnich cieni prasowanych czyli pigmenty typu "stars n' rockets" albo "vex", albo "deep truth" dlatego mi się lampka włączyła poza tym - cień MACa będzie na pewno bardziej napigmentowany
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 22:23   #1115
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a to spoko
pytałam, bo na allegro to normalny proceder, że się sprzedaje sypkie cienie z chin podpisane jako pigmenty MAC - pod nazwami ichnich cieni prasowanych czyli pigmenty typu "stars n' rockets" albo "vex", albo "deep truth" dlatego mi się lampka włączyła poza tym - cień MACa będzie na pewno bardziej napigmentowany
Wiem, wiem, nie kupuję tam a jeśli się zdarzało to najpierw szukałam, pytałam, porównywałam, także w tym temacie uświadomiona jestem ale dziękuję za czujność.
Ten Bell (już wycofany niestety) jest dość dobrze napigmentowany, tylko go maksymalnie roztarłam, w sumie nie wiem dlaczego
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 22:52   #1116
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
iiii tam odwaga - czysta matematyczna kalkulacja - ma 100 osób 95 kupi a tylko pozostałe 5 będzie miało jakieś wątpliwości i poszuka więcej info... :/ niestety.
Chodziło mi o odwagę cywilną, żeby nie mieć żadnych skrupułów i własnym imieniem i nazwiskiem podpisywać się pod fałszerstwem ...
Może jestem dziwna, ale sumienie nie pozwalałoby mi się czuć tak bezkarnie...
Jeżeli o mnie chodzi to chciałabym doczekać chwili, kiedy znikną wszystkie podróbki i ten temat na naszym wątku umrze śmiercią naturalną....

A tak zupełnie MACowo to pochwalę się, że leci do mnie Ever Hip - nie oparłam się pokusie i kliknęłam go na ebay'u
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 23:05   #1117
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Zazdraszczam! Koniecznie wrzuć swatcha, jak już do Ciebie dotrze i może porównaj ją do innych macowych szminek. Szczerze mówiąc, mam nadzieję, że napiszesz "paskudna, nie żałujcie, że jej w PL nie ma" ))
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-24, 23:33   #1118
naluzach
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

jaki ciekawy temat ja nie umiem żyć bez pudrów MACa juz od kilku dobrych lat tak szczerze to tańsze pudry zawsze wyjdą drożej, bo MACa jest baaardzo wydajny, wiec starcza na niesamowicie dlugo
naluzach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 02:23   #1119
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Nowego domku szukają:
Lustre Drops - Bronze Hero z minimalnym ubytkiem
Połowa PaintPot'a Fresco Rose
obydwa kupione na zniżkę
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 02:23   #1120
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dziewczyny - wielkie dzięki za rady, będę musiała zatem metoda prób i błędów Vexa rozgryzać. Bazę mam z Urban Decay - również za Waszą podpowiedzią, ale ona raczej nie podbija koloru (a przynajmniej wersja oryginal), za to rzeczywiście staja się praktycznie niezniszczalne. Na Paint Poty się czaje, są jako kolejna rzecz na liście, lecz najpierw cienie w ilościach hurtowych (znaczy - nie więcej niż trzy w miesiącu ), bo widzę, że im więcej ich mam, tym bardziej rośnie apetyt na nowe...

Kasiaj85, muszę spróbować triku z neutralnym cieniem jako podstawą, jakiś stary Inglot trzeb będzie wygrzebać, bo z MAC - owych jeszcze nie mam (brzmi jak herezja, no i przyznam się, że ostatnio próbowałam się właśnie Inglotami umalować - i namęczyłam się straszliwie, by na koniec stwierdzić - jak mogłam kiedyś je uważać za idealne!) .

Corii - poszukiwania rozświetlaczy nie do końca się udały - to znaczy okazało sie, że na moim łuku brwiowym lepiej sprawdza się mat lub satyna (może nie jest on neandertalski, lecz na tyle dominujący, że dziewczyna, która mnie malowała od razu stwierdziła, że błysk na nim zdominowałby cały makijaż). Ale w koncu wiem, jak na moich oczach wyglada słynne Paradisco. Zażądałam czegoś odważnego - ja zawsze się tak zachowawczo i naturalnie maluje, że ciekawa byłam, jak poczuję się w takich bardziej zdecydowanych kolorach. No i dostałam istna elektyczną pomarańczę - Paradisco wzmocnione Copperplate, w kącikach nieco przyciemnione Swell Baby, i Vex w wewnętrznym kąciku. Na łuk brwiowy Blanc Type. I oczy mam tak zielone w tej kombinacji, że aż strach Ale nad kupnem Paradisco muszę jeszcze podumać, bo nie wiem, czy będę go aż tak często stosować (lecz pewnie - jak to ze wszystkimi MAC - ami jest znajdę dla na niego setkę pomysłów i przy kolejnej wizycie wyląduje w mojej paletce). No i oczywiście nie zdzierzyłam - Seedy Pearl i Sable moje, tudzież surferska szarość
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 07:38   #1121
anitajas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 67
GG do anitajas
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dziewczyny, walczę od dwóch dni z wrzuceniem fotek na forum i niestety poddaję się, bo mi za każdym razem wyskakuje jakiś błąd. Także mimo szczerych, niestety efekt z MAC-owych warsztatów nie zostanie opublikowany. Przynajmniej nie w tym momencie
anitajas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-25, 09:13   #1122
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Corii - poszukiwania rozświetlaczy nie do końca się udały - to znaczy okazało sie, że na moim łuku brwiowym lepiej sprawdza się mat lub satyna (może nie jest on neandertalski, lecz na tyle dominujący, że dziewczyna, która mnie malowała od razu stwierdziła, że błysk na nim zdominowałby cały makijaż). Ale w koncu wiem, jak na moich oczach wyglada słynne Paradisco. Zażądałam czegoś odważnego - ja zawsze się tak zachowawczo i naturalnie maluje, że ciekawa byłam, jak poczuję się w takich bardziej zdecydowanych kolorach. No i dostałam istna elektyczną pomarańczę - Paradisco wzmocnione Copperplate, w kącikach nieco przyciemnione Swell Baby, i Vex w wewnętrznym kąciku. Na łuk brwiowy Blanc Type. I oczy mam tak zielone w tej kombinacji, że aż strach Ale nad kupnem Paradisco muszę jeszcze podumać, bo nie wiem, czy będę go aż tak często stosować (lecz pewnie - jak to ze wszystkimi MAC - ami jest znajdę dla na niego setkę pomysłów i przy kolejnej wizycie wyląduje w mojej paletce). No i oczywiście nie zdzierzyłam - Seedy Pearl i Sable moje, tudzież surferska szarość
Vanth - przynajmniej wiesz, co na łuk brwiowy dać. Ale z rozświetlaczami to róznie bywa - wszystko zalezy od tego, jaki masz cień na całej powiece - jesli błyszczący to na łuk lepiej delikatną satyne dac, jesli zas matowy to odwrotnie - na łuk mozna sobie pozwolić coś migoczącego. Ale przyznam sie, ze często robie wyjątki od tej reguły, czego dowodem sa moje foty na satchowym
Gratuluję nowych nabytków, niech Ci się dobrze noszą
Przy okazji zainspirowałas mnie makijażem, jaki zrobia Ci Pani w MAC-u, musze go przy okazji wypróbować
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 10:30   #1123
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Nowego domku szukają:
Lustre Drops - Bronze Hero z minimalnym ubytkiem
Połowa PaintPot'a Fresco Rose
obydwa kupione na zniżkę
A co chcesz za PP
__________________

Edytowane przez kolciag
Czas edycji: 2011-05-25 o 10:36
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 12:24   #1124
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Dziewczyny - wielkie dzięki za rady, będę musiała zatem metoda prób i błędów Vexa rozgryzać. Bazę mam z Urban Decay - również za Waszą podpowiedzią, ale ona raczej nie podbija koloru (a przynajmniej wersja oryginal), za to rzeczywiście staja się praktycznie niezniszczalne. Na Paint Poty się czaje, są jako kolejna rzecz na liście, lecz najpierw cienie w ilościach hurtowych (znaczy - nie więcej niż trzy w miesiącu ), bo widzę, że im więcej ich mam, tym bardziej rośnie apetyt na nowe...
Co do baz - może spróbuj z art Deco - nie jest jakoś kosmicznie droga a u mnie się sprawdza np. UD jest super, sama też z niej korzystam, ale w trochę innym celu - kiedy naprawdę mój makijaż MUSI wytrzymać do rana wtedy Urbanek jest niezastąpiony. Art Deco jest w porównaniu do niego bardziej hm, lepka i kolor lepiej do niej przylega (choć też wiadomo - cudów nie będzie, cuda to na mokro, najpierw oczywiście nabieramy cień a potem spryskujemy pędzel np. termalką, nie odwrotnie - tak dla przypomnienia). Paint pot na początek weź jeden, najlepiej Painterly i poeksperymentuj z nim.
co do cieni - no tak to już niestety jest. ja do dzisiaj pamiętam moje rozterki z początku czy kupować paletkę 4kę czy 15stkę, bo przecież "w życiu takiej wielkiej palety nie zapełnię..." tymczasem leci do mnie kolejna paleta - co tu dużo gadać - MACowe cienie wciągają

Cytat:
Kasiaj85, muszę spróbować triku z neutralnym cieniem jako podstawą, jakiś stary Inglot trzeb będzie wygrzebać, bo z MAC - owych jeszcze nie mam (brzmi jak herezja, no i przyznam się, że ostatnio próbowałam się właśnie Inglotami umalować - i namęczyłam się straszliwie, by na koniec stwierdzić - jak mogłam kiedyś je uważać za idealne!) .
z MACowych polecam matowy Bisque - praktycznie w kolorze powieki a doskonale impregnuje i wyrównuje koloryt powieki. Mój muszmieć ) Ja inglota lubiłam jeszcze w liceum, kiedy była to marka dostępna w osiedlowych drogeriach ,bez salonów, bez cudów, po prostu zwykła dobrej jakości firma. Mam wrażenie, że od tamtego czasu poszła bardziej w ilość niż jakość niestety...
a co do Paradisco - będziesz go używać, skoro tak pięknie Ci tęczówkę wybija! poza tym - jak nie na oczy to na poliki przecież idealnie się nada! (racjonalizujemy zakup )
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 14:27   #1125
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Chciałam Was Dziewczyny podpytać, co sądzicie na temat cieni Big Bounce z nadchodzącej kolekcji Flighty. Jeśli się nie mylę, to ta kolekcja wchodzi na początku czerwca. Na Temptalii te cienie mają słabe notowania i po obejrzeniu swatchy mam wątpliwości, czy będą sie nadawać do "noszenia" samodzielnie, ale zastanawiałam się nad ich zastosowaniem jako bazy, co zresztą zdaje się sugeruje Krysia.
Macie jakieś przemyślenia lub plany co do nich, w sensie kupować czy omijać szerokim łukiem ?
Mnie tam kuszą nowości , ale może ktoś mnie skutecznie zniechęci
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 14:32   #1126
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Chciałam Was Dziewczyny podpytać, co sądzicie na temat cieni Big Bounce z nadchodzącej kolekcji Flighty. Jeśli się nie mylę, to ta kolekcja wchodzi na początku czerwca. Na Temptalii te cienie mają słabe notowania i po obejrzeniu swatchy mam wątpliwości, czy będą sie nadawać do "noszenia" samodzielnie, ale zastanawiałam się nad ich zastosowaniem jako bazy, co zresztą zdaje się sugeruje Krysia.
Macie jakieś przemyślenia lub plany co do nich, w sensie kupować czy omijać szerokim łukiem ?
Mnie tam kuszą nowości , ale może ktoś mnie skutecznie zniechęci
Ja to sie sama zniechęciłam od razu po pierwszych zdjęciach, a po recenzjach tylko sie w tym upewniłam

A tak btw - jak tam Olu pedzelek się spisuje?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 14:38   #1127
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja to sie sama zniechęciłam od razu po pierwszych zdjęciach, a po recenzjach tylko sie w tym upewniłam

A tak btw - jak tam Olu pedzelek się spisuje?
Co do Big Bounce to na razie też czuję się zniechęcona, ale zobaczymy jeszcze "na żywo" . Jak znam życie to dziewczyny z Wro będą kusić .
A pędzelek próbowałam po raz pierwszy dziś rano - jak dla mnie super, faktycznie taki troche większy MAC'owy 219, a mniejszy 226. A Ty jesteś zadowolona?
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 14:41   #1128
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Co do Big Bounce to na razie też czuję się zniechęcona, ale zobaczymy jeszcze "na żywo" . Jak znam życie to dziewczyny z Wro będą kusić .
A pędzelek próbowałam po raz pierwszy dziś rano - jak dla mnie super, faktycznie taki troche większy MAC'owy 219, a mniejszy 226. A Ty jesteś zadowolona?
No kusić będa na pewno, ale ze ja nie lubie takiej formy cieni, wiec łatwiej mi sie oprzeć

Tez próbowałam rano i równiez jestem bardzo zadowolona Jest idelany - nie za mały, nie za duży, a do tego tardość w sam raz, jednym słowem jestem zadowolona, ze dałam sie na niego namówic
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 14:46   #1129
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Tez próbowałam rano i równiez jestem bardzo zadowolona Jest idelany - nie za mały, nie za duży, a do tego tardość w sam raz, jednym słowem jestem zadowolona, ze dałam sie na niego namówic
To super
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-25, 17:52   #1130
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Chciałam Was Dziewczyny podpytać, co sądzicie na temat cieni Big Bounce z nadchodzącej kolekcji Flighty. Jeśli się nie mylę, to ta kolekcja wchodzi na początku czerwca. Na Temptalii te cienie mają słabe notowania i po obejrzeniu swatchy mam wątpliwości, czy będą sie nadawać do "noszenia" samodzielnie, ale zastanawiałam się nad ich zastosowaniem jako bazy, co zresztą zdaje się sugeruje Krysia.
Macie jakieś przemyślenia lub plany co do nich, w sensie kupować czy omijać szerokim łukiem ?
Mnie tam kuszą nowości , ale może ktoś mnie skutecznie zniechęci
mnie nie kuszą. no chyba, że nasze ulubione MACówki z Wro znajdą na nie jakiś trick ) ja nie lubię kosmetyków, nad którymi trzeba się namęczyć. Jestem wygodnicka może. ale jakoś do mnie nie przemawiają te cienie...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 18:41   #1131
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
mnie nie kuszą. no chyba, że nasze ulubione MACówki z Wro znajdą na nie jakiś trick ) ja nie lubię kosmetyków, nad którymi trzeba się namęczyć. Jestem wygodnicka może. ale jakoś do mnie nie przemawiają te cienie...
Ja też początkowo postanowiłam sobie dać spokój z takim wynalazkiem, ale Kasia z Wro, jak ją zagadnęłam w tym temacie przy okazji ostatnich zakupów, mówiła, że testowali już te cienie na jakimś szkoleniu i że nie są wcale takie złe, więc zaczęłam się wahać. Nie zdążyłam niestety zgłębić tematu, bo po 40 min. kręcenia się w kółko po MAC'iu mąż zaczął mnie poganiać .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 21:02   #1132
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dziewczyny z Wrocławia!
Czy któraś wybiera się w weekend do MACa? Bo tam podobno jeszcze lakier Soiree z Cham Pale się ostał
Jakby któraś mogła mi kupić to byłabym bardzo wdzięczna
(jakby co to dostęp do neta mam dziś i potem dopiero w niedzielę)
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 21:21   #1133
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A pędzelek próbowałam po raz pierwszy dziś rano - jak dla mnie super, faktycznie taki troche większy MAC'owy 219, a mniejszy 226. A Ty jesteś zadowolona?
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tez próbowałam rano i równiez jestem bardzo zadowolona Jest idelany - nie za mały, nie za duży, a do tego tardość w sam raz, jednym słowem jestem zadowolona, ze dałam sie na niego namówic
a nie mówiłam
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 21:48   #1134
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
a nie mówiłam
mam ochotę na więcej pędzelków Smashboxa
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 22:00   #1135
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
mam ochotę na więcej pędzelków Smashboxa
to kupuj jak coś, w niedzielę lecę do PL i w Dublinie na lotnisku mają Smashboxa i MACa
__________________

mój blog

www.beautyness.pl




Edytowane przez martiryb
Czas edycji: 2011-05-25 o 22:02
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 22:06   #1136
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
to kupuj jak coś, w niedzielę lecę do PL i w Dublinie na lotnisku mają Smashboxa i MACa
Ale nie wiem który Patrzyłam teraz na Twojego bloga i w sumie do linera nie mam takiego parcia, bo te macowe jakoś zaspokajają moje potrzeby. Chyba będe musiała pomacać je w Sephorze w końcu i zdecydować
Ja to bym była happy, jakbyś mogła mi nabyć z Fashion Flowers gdy będzie w lipcu 3 cienie, bo zdaje się, ze w pl nie ma co na nią liczyć

A tak btw - ten makijaż ostatni ze sztucznymi rzęsami - słodki jezu .... obłednie wyglądają taaakie rzęsiska. Razem z tą kreską hipnotyzująco wręcz
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-05-25 o 22:09
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 22:25   #1137
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale nie wiem który Patrzyłam teraz na Twojego bloga i w sumie do linera nie mam takiego parcia, bo te macowe jakoś zaspokajają moje potrzeby. Chyba będe musiała pomacać je w Sephorze w końcu i zdecydować
Ja to bym była happy, jakbyś mogła mi nabyć z Fashion Flowers gdy będzie w lipcu 3 cienie, bo zdaje się, ze w pl nie ma co na nią liczyć

A tak btw - ten makijaż ostatni ze sztucznymi rzęsami - słodki jezu .... obłednie wyglądają taaakie rzęsiska. Razem z tą kreską hipnotyzująco wręcz
to jak coś wymyślisz, to daj znać

z Fashion Flower nie ma problemu.. ale chyba będzie dopiero w lipcu, bo w czerwcu Flighty i jakieś kolorowe tusze.. we'll be in touch

dziękuję bardzo.. taki właściwie prosty, bez wielkich wariacji, ale bardzo mi się spodobał chyba mogłabym żyć w latach 50'
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 22:38   #1138
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
to jak coś wymyślisz, to daj znać

z Fashion Flower nie ma problemu.. ale chyba będzie dopiero w lipcu, bo w czerwcu Flighty i jakieś kolorowe tusze.. we'll be in touch

dziękuję bardzo.. taki właściwie prosty, bez wielkich wariacji, ale bardzo mi się spodobał chyba mogłabym żyć w latach 50'
Jasne, najwyzej jak nie teraz to w lipcu razem z FF Mnie na rękę lipiec, bo budżet musze podreperować W każdym moim razie z góry dziekuję odezwę sie w tej sprawie w czerwcu na pw

Moim zdaniem właśnie takie proste makijaże mają najwięcej uroku i pazura też mi się podobają takie pinupy Aczkolwiek krecha tak doskonała jak Tobie, mi jeszcze nie chce wyjść - czeka mnie jeszcze duzo pracy nad opanowaniem Superslicklinera a już najbardziej mnie wkurza, jak upapram nim podczas malowania rzęsy i potem się sklejają i wytuszować nie idzie dobrze, a wyczyścic ich tez nie ma jak, skoro cien juz na powiece
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 23:08   #1139
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jasne, najwyzej jak nie teraz to w lipcu razem z FF Mnie na rękę lipiec, bo budżet musze podreperować W każdym moim razie z góry dziekuję odezwę sie w tej sprawie w czerwcu na pw

Moim zdaniem właśnie takie proste makijaże mają najwięcej uroku i pazura też mi się podobają takie pinupy Aczkolwiek krecha tak doskonała jak Tobie, mi jeszcze nie chce wyjść - czeka mnie jeszcze duzo pracy nad opanowaniem Superslicklinera a już najbardziej mnie wkurza, jak upapram nim podczas malowania rzęsy i potem się sklejają i wytuszować nie idzie dobrze, a wyczyścic ich tez nie ma jak, skoro cien juz na powiece
spoko jak coś, to pisz

jeśli chodzi o kreski, to najszybciej i najłatwiej idzie chromaline.. potem Blacktrack.. Superslicków nie lubię.. a jeśli już używam, to nabieram go na pędzelek, bo jak próbowałam malować aplikatorem, to dokładnie tak jak Tobie sklejały mi się rzęsy i było nieładnie..
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 23:35   #1140
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

iiiiiiiii tam - wymyślacie z tymi superslickami mi się nic z rzęsami nie dzieje a nie mam jakichś wybitnie krótkich rzęs... choć z drugiej strony Marti takich wybitnie długich jak Ty masz to też nie mam ;(
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:29.