Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-12, 12:47   #3151
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
najlepiej w wakacje zacząć
A dzisiaj widziałam piękne włosy, dziewczyna musiała galancie o nie dbać, piękne na długość 50 cm zadbane równe lśniące anturalne włosy <3 Marzenie :P Moze za 5 lat -.-
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 13:27   #3152
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

pewnie dba odpowiednio
moje co prawda mają farbowańce, ale też coraz ładniejsze
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 13:38   #3153
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

och, jak marzę o całych naturalnych, długich... mmmhhh,,teraz jeszcze bardziej niż kiedykolwiek
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 13:47   #3154
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
och, jak marzę o całych naturalnych, długich... mmmhhh,,teraz jeszcze bardziej niż kiedykolwiek
ja na razie marze o calych naturalnych
ale mam kolezanke z naturalkami dlugimi wlosami o pieknym brazowym kolorze
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 14:17   #3155
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

A swoją drogą...co myślicie o niskich kobietach (ale naprawdę niskich, czyli mniej niż 158cm) z dłuuugimi włosami? Ja mam mieszane uczucia. Sama jestem mała i szczupła i wydaje mi się, że moje proste, sztywne włosy przytłoczyłyby mnie, gdyby były dłuższe niż do ramion.

Poza tym mam ochotę bardziej ściąć włosy, ale z drugiej strony moja obecna fryzurka bardzo mi się podoba.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 14:34   #3156
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
A swoją drogą...co myślicie o niskich kobietach (ale naprawdę niskich, czyli mniej niż 158cm) z dłuuugimi włosami? Ja mam mieszane uczucia. Sama jestem mała i szczupła i wydaje mi się, że moje proste, sztywne włosy przytłoczyłyby mnie, gdyby były dłuższe niż do ramion.

Poza tym mam ochotę bardziej ściąć włosy, ale z drugiej strony moja obecna fryzurka bardzo mi się podoba.
ja mam podobne zdanie dot. bardzo długich włosów u niskich kobiet. btw masz w avatarze Rukię! Co mi przypomina, jak bardzo lubiłam kiedyś czytać Bleach'a, zwłaszcza w Soul Society arc

ja teraz twardo chodzę w chustkach a'la pinup, dziś w czerwonej. dobra stylówa dla krótkich włosów
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 14:48   #3157
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
ja mam podobne zdanie dot. bardzo długich włosów u niskich kobiet. btw masz w avatarze Rukię! Co mi przypomina, jak bardzo lubiłam kiedyś czytać Bleach'a, zwłaszcza w Soul Society arc

ja teraz twardo chodzę w chustkach a'la pinup, dziś w czerwonej. dobra stylówa dla krótkich włosów

Oj, tak. Przez Bleach'a omal nie zawaliłam sesji, bo chciałam nadrobić anime i siedziałam praktycznie non-stop przed komputerem - istny maraton.

Mmm...pinup. Uwielbiam kontrastowe makijaże w tym stylu.

A żeby nie być całkiem poza tematem: kupiłam dzisiaj skrzyp...ciekawa jestem, czy mi zasmakuje, bo co do zasady lubię popijać ziółka. Gorzej będzie z systematycznością.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-12, 14:49   #3158
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
A swoją drogą...co myślicie o niskich kobietach (ale naprawdę niskich, czyli mniej niż 158cm) z dłuuugimi włosami? Ja mam mieszane uczucia. Sama jestem mała i szczupła i wydaje mi się, że moje proste, sztywne włosy przytłoczyłyby mnie, gdyby były dłuższe niż do ramion.

Poza tym mam ochotę bardziej ściąć włosy, ale z drugiej strony moja obecna fryzurka bardzo mi się podoba.
Ja sadze, ze jesli taka filigranowa osobka nosi jakies fajne uczesanie - np. wysoko upiety konski ogon, jakies fajne "plecionki" itp. to czemu nie - uroczo to wyglada. Mam taka niziutka kolezanke z wlosami po pas i super wyglada w wysokich upieciach - szczegolnie slodko wyglada w takim koczku na czubku glowy - troche jak Mala Mi Rozpuszczone daja wg. mnie wrazenie "topielicy" i przytlaczaja i tak juz niska sylwetke.
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 14:51   #3159
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
A swoją drogą...co myślicie o niskich kobietach (ale naprawdę niskich, czyli mniej niż 158cm) z dłuuugimi włosami? Ja mam mieszane uczucia. Sama jestem mała i szczupła i wydaje mi się, że moje proste, sztywne włosy przytłoczyłyby mnie, gdyby były dłuższe niż do ramion.

Poza tym mam ochotę bardziej ściąć włosy, ale z drugiej strony moja obecna fryzurka bardzo mi się podoba.
mi sie tez wydaje ze takie wlosy beda przytlaczac drobna sylwetke

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
ja teraz twardo chodzę w chustkach a'la pinup, dziś w czerwonej. dobra stylówa dla krótkich włosów
pokaz
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 15:21   #3160
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Tygrysko - wlasnie zajrzalam do Twojego albumu - bobik bardzo Ci pasuje Dlugie wloski same w sobie w prawdzie tez bardzo piekne, ale w tych krotszych niesamowicie Ci do twarzy
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 15:35   #3161
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Tygrysko - wlasnie zajrzalam do Twojego albumu - bobik bardzo Ci pasuje Dlugie wloski same w sobie w prawdzie tez bardzo piekne, ale w tych krotszych niesamowicie Ci do twarzy
dziekuje
poki co dobrze sie czuje w tej fryzurze
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-12, 17:47   #3162
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
A swoją drogą...co myślicie o niskich kobietach (ale naprawdę niskich, czyli mniej niż 158cm) z dłuuugimi włosami? Ja mam mieszane uczucia. Sama jestem mała i szczupła i wydaje mi się, że moje proste, sztywne włosy przytłoczyłyby mnie, gdyby były dłuższe niż do ramion.

Poza tym mam ochotę bardziej ściąć włosy, ale z drugiej strony moja obecna fryzurka bardzo mi się podoba.
jestem niska i bardzo szczupła ale długie włosy mi pasują dużo bardziej niż krótkie ale ja też nie lubię takich super długich, mi pasują takie do zapięcia stanika
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 18:03   #3163
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
jestem niska i bardzo szczupła ale długie włosy mi pasują dużo bardziej niż krótkie ale ja też nie lubię takich super długich, mi pasują takie do zapięcia stanika
Zajrzałam do twojej galerii i zakochałam się w twoich falach. Uwielbiam falowane włosy!
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 20:01   #3164
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Hej dziewczyny troche mnie nie bylo ale zalatwialam klopoty sercowe potem egzaminy na uczelni etc etc ale regularnie Was czytalam TYle sie u Was dzieje i widze ze jakies chwile zwatpienia byly
Aha Farmetka przede wszystkim gratulacje sliczne imie

Boze jak mi ciezko sie tu miedzy Was znowu wbic;( Nie wiem poprostu co mam Wam napisac Wiec moze w temacie: moj odrost to jakies 5cm jako ze mam "nieregularny" przedzialek (tam gdzie przy czesaniu zarzuce wlosy tak zostaje) to sie zlewa z wlosami i nie rzuca w oczy i ani mi sie sni go zamalowywac chociaz kolor moich wlosow to jakas tragedia No i co jest smieszne "po kolei" schodza mi z glowy wszystkie farby, gdzie niegdzie mam czerwone pasemko tu troche brazu, tam jakies dziwne cos ale w wiekszosci to nadal czer smiesznie wygladam dlatego smigam we fryzurach pinupowskich z bandamka (czy bandanka?? nie wiem ktoro poprawne hehe) i jest ok ostatnio coraz bardziej korci mnie na sciecie
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 20:24   #3165
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny troche mnie nie bylo ale zalatwialam klopoty sercowe potem egzaminy na uczelni etc etc ale regularnie Was czytalam TYle sie u Was dzieje i widze ze jakies chwile zwatpienia byly
Aha Farmetka przede wszystkim gratulacje sliczne imie

Boze jak mi ciezko sie tu miedzy Was znowu wbic;( Nie wiem poprostu co mam Wam napisac Wiec moze w temacie: moj odrost to jakies 5cm jako ze mam "nieregularny" przedzialek (tam gdzie przy czesaniu zarzuce wlosy tak zostaje) to sie zlewa z wlosami i nie rzuca w oczy i ani mi sie sni go zamalowywac chociaz kolor moich wlosow to jakas tragedia No i co jest smieszne "po kolei" schodza mi z glowy wszystkie farby, gdzie niegdzie mam czerwone pasemko tu troche brazu, tam jakies dziwne cos ale w wiekszosci to nadal czer smiesznie wygladam dlatego smigam we fryzurach pinupowskich z bandamka (czy bandanka?? nie wiem ktoro poprawne hehe) i jest ok ostatnio coraz bardziej korci mnie na sciecie
hej
nie martw się to chyba normalne to "schodzenie". Ja też dziś odkryłam cud natury -nagle widzę, że pasemka mi znowu wyłażą i to z jednej strony -chyba z powodu słońca no ale trudno. Też mam 5 cm. A co najlepsze -miesiąc temu było 1,5 cm mniej, więc mam nadzieję, że to znak iż moje kudłaszcze ruszają z kopyta
jak Cię korci to ścinaj a jakaś fryzurka upatrzona?

Ja dziś robię eksperyment. Mojego bobka umyłam i na mokro związałam w koka na czubku głowy i zamierzam tak spać -ma nadzieję, że jutro będą ładnie odbite od nasady, i że dadzą się wyprostować bo jak nie to będę musiałą je znowu umyć, bo chcę w końcu zrobić zdjęcia dla porównania przyrostu

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Konwalia -> jak idzie picie herbaty z pokrzywy?
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 20:47   #3166
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Zajrzałam do twojej galerii i zakochałam się w twoich falach. Uwielbiam falowane włosy!
o rany dziękuję to było rok temu prawie z początku pielęgnacji i do tego jeszcze z farbą na głowie, na tym zdjęciu co wstawie to mi się najbardziej podobały i do takiej długości dążę na tym zdjęciu to chyba październik 2011 i tam miałam dopiero gdzieś pół cm odrostu, ale już nie farbowałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0385 (2).jpg (70,2 KB, 48 załadowań)
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 20:51   #3167
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
o rany dziękuję to było rok temu prawie z początku pielęgnacji i do tego jeszcze z farbą na głowie, na tym zdjęciu co wstawie to mi się najbardziej podobały i do takiej długości dążę na tym zdjęciu to chyba październik 2011 i tam miałam dopiero gdzieś pół cm odrostu, ale już nie farbowałam
Piękne i błyszczące mimo farby to jak muszę teraz błyszczeć -nie oślepiasz ludzi na ulicy?
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 21:08   #3168
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Piękne i błyszczące mimo farby to jak muszę teraz błyszczeć -nie oślepiasz ludzi na ulicy?
haha trzeba by się zapytać ich, ale to też flesz trochę przekłamuje, ale muszę przyznać, że na brak blasku nie narzekam

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
hej
Ja też dziś odkryłam cud natury -nagle widzę, że pasemka mi znowu wyłażą i to z jednej strony -chyba z powodu słońca no ale trudno.
ja się cieszę z tego w końcu troszkę mniej widać mój odrost przynajmniej
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 21:12   #3169
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
haha trzeba by się zapytać ich, ale to też flesz trochę przekłamuje, ale muszę przyznać, że na brak blasku nie narzekam

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------



ja się cieszę z tego w końcu troszkę mniej widać mój odrost przynajmniej
No i git!

Tylko wiesz, mi wychodzą pasemka, które mi spartoliła we wrześniu fryzjerka, a to mnie wcale nie cieszy, bo są smutne i matowe
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-12, 21:21   #3170
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
No i git!

Tylko wiesz, mi wychodzą pasemka, które mi spartoliła we wrześniu fryzjerka, a to mnie wcale nie cieszy, bo są smutne i matowe
a no chyba, że tak to może spróbuj jakieś płukanki? albo dobry sprej z UV ?
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 21:31   #3171
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
a no chyba, że tak to może spróbuj jakieś płukanki? albo dobry sprej z UV ?
A tak sobie myślę, że w sumie po co -przecież ta część i tak do obcięcia płukanki mam, tzn. fioletowy szampon -ale on mi może jeszcze bardziej rozjaśnić farbowańce a innych np. kory dębu, orzecha to się boję, bo nie wiem jak to na tych jaśniejszych partiach właśnie wyjdzie
A znasz może jakiś niedrogi spray z filtrem? A podobno oleje chronią włosy -kokos przynajmniej.
Kurczę, dziewczyny już nie mogę się doczekać smażenia na plaży, a urlop TŻ ma dopiero w drugiej połowie lipca Ciekawe ile mi włosy do tego czasu urosną... I dalej nie wiem, podciąć, czy na wakacje zostawić czy łatwiej w kitkę łapać... końce niby suche, ale po podcięciu znowu będę musiała z tyłu do kitki wpinać 5 wsuwek, a nie 3
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 22:01   #3172
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Hej Dziewczyny,
długo myślałam o ścięciu włosów, nawet pisałam o tym w czwartek i w końcu się zdecydowałam ścięłam na takiego dłuższego boba, prawie do ramion. Jakie miałam wcześniej widać w galerii Ale jestem bardzo zadowolona z tej zmiany!! Czuję się młodziej (i tak ponoć wyglądam), chociaż dziwnie ostatnio miałam takie krótkie włosy w podstawówce :P Ale spisałam sobie na kartce plusy krótkich włosów i przeważyły (m. in. mniej męczenia się latem, wygoda, szybsze mycie włosów, szybsze schnięcie, zdrowsze, ładniejsze włosy, mniej czasu spędzonego na ich myciu ).. Chociaż jakbym miała naturalki to na pewno nie zdecydowałabym się ich aż tyle ściąć Zdjęcia mogę zrobić za kilka dni, bo obecnie mam remont w pokoju i nawet nie wiem, gdzie jest mój aparat . Podczas ścinania tylko przez chwilę zabolało mnie serducho - jak zobaczyłam, ile moich kudłów leży na podłodze. Ale zaraz mi przeszło i jak na razie jestem szczęśliwa z tego, że się odważyłam i mam nową fryzurkę
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 22:13   #3173
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,
długo myślałam o ścięciu włosów, nawet pisałam o tym w czwartek i w końcu się zdecydowałam ścięłam na takiego dłuższego boba, prawie do ramion. Jakie miałam wcześniej widać w galerii Ale jestem bardzo zadowolona z tej zmiany!! Czuję się młodziej (i tak ponoć wyglądam), chociaż dziwnie ostatnio miałam takie krótkie włosy w podstawówce :P Ale spisałam sobie na kartce plusy krótkich włosów i przeważyły (m. in. mniej męczenia się latem, wygoda, szybsze mycie włosów, szybsze schnięcie, zdrowsze, ładniejsze włosy, mniej czasu spędzonego na ich myciu ).. Chociaż jakbym miała naturalki to na pewno nie zdecydowałabym się ich aż tyle ściąć Zdjęcia mogę zrobić za kilka dni, bo obecnie mam remont w pokoju i nawet nie wiem, gdzie jest mój aparat . Podczas ścinania tylko przez chwilę zabolało mnie serducho - jak zobaczyłam, ile moich kudłów leży na podłodze. Ale zaraz mi przeszło i jak na razie jestem szczęśliwa z tego, że się odważyłam i mam nową fryzurkę
Kiciu, gratuluję i nie mogę doczekać się zdjęć
A nie mogłaś tych obciętych z ziemi zebrać i wysłać mi? Perukę bym sobie zrobiła albo doczepiła

Dziewczyny, oglądacie KSW?
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 22:25   #3174
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Kiciu, gratuluję i nie mogę doczekać się zdjęć
A nie mogłaś tych obciętych z ziemi zebrać i wysłać mi? Perukę bym sobie zrobiła albo doczepiła

Dziewczyny, oglądacie KSW?

Kurczę, szkoda, że nie wiedziałam wcześniej to bym Ci je pozbierała, chociaż nie wiem, czy chciałabyś takie paskudne farbowańce Jak się dokopię do aparatu to zrobię fotki, chociaż i tak jeszcze dłuuuuuuuuuuuga droga przede mną do pięknych, naturalnych włosów
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 22:35   #3175
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Kurczę, szkoda, że nie wiedziałam wcześniej to bym Ci je pozbierała, chociaż nie wiem, czy chciałabyś takie paskudne farbowańce Jak się dokopię do aparatu to zrobię fotki, chociaż i tak jeszcze dłuuuuuuuuuuuga droga przede mną do pięknych, naturalnych włosów
Ale już o kilka(naście?) cm krótsza ale masz pewnie teraz piękne końcówki jak tyle obcięłaś siedziałabym i macała
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 07:21   #3176
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

dzień dobry, u mnie od rana sesa dostałam ją od znajomej której nie podpasowała i nie rozumiem zarzutów o to, że smierdzi. to raczej intensywny zapach po prostu

Kicia131 - witamy w gronie bobofanek czuję się niejako założycielką tego zacnego ruchu... szkoda tylko, że mi podobno bob nie pasuje więc chętnie pooglądam wasze!
__________________


Edytowane przez makeupnotwar
Czas edycji: 2012-05-13 o 07:22
makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 09:08   #3177
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
dzień dobry, u mnie od rana sesa dostałam ją od znajomej której nie podpasowała i nie rozumiem zarzutów o to, że smierdzi. to raczej intensywny zapach po prostu

Kicia131 - witamy w gronie bobofanek czuję się niejako założycielką tego zacnego ruchu... szkoda tylko, że mi podobno bob nie pasuje więc chętnie pooglądam wasze!
Mmm seska moja została na stancji. Ale ja Sesy bronię jak lwica, bo to świetny olej
Wczoraj za to poszła w ruch maska od połowy długości, dziś wyprostowałam i włosy są mega cudowne w dotyku... chyba te ostatnie przesuszenie to było właśnie wołanie farbowańców o coś bardziej treściwego

ja mam bobka od października i mimo, że zapuszczam i zapuszczam to to ciągle bob
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 10:17   #3178
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Świeżynki!

Wrzuciłam też do mojego albumu dla porównanania ile urosły aha -link jest w podpisie -wystarczy kliknąć na "Zapuszczam włosy "
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05905.jpg (30,3 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05909.jpg (27,6 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05911.jpg (44,4 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05916.jpg (49,9 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05923.jpg (56,5 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05922.jpg (55,9 KB, 10 załadowań)
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 10:42   #3179
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,
długo myślałam o ścięciu włosów, nawet pisałam o tym w czwartek i w końcu się zdecydowałam ścięłam na takiego dłuższego boba, prawie do ramion. Jakie miałam wcześniej widać w galerii Ale jestem bardzo zadowolona z tej zmiany!! Czuję się młodziej (i tak ponoć wyglądam), chociaż dziwnie ostatnio miałam takie krótkie włosy w podstawówce :P Ale spisałam sobie na kartce plusy krótkich włosów i przeważyły (m. in. mniej męczenia się latem, wygoda, szybsze mycie włosów, szybsze schnięcie, zdrowsze, ładniejsze włosy, mniej czasu spędzonego na ich myciu ).. Chociaż jakbym miała naturalki to na pewno nie zdecydowałabym się ich aż tyle ściąć Zdjęcia mogę zrobić za kilka dni, bo obecnie mam remont w pokoju i nawet nie wiem, gdzie jest mój aparat . Podczas ścinania tylko przez chwilę zabolało mnie serducho - jak zobaczyłam, ile moich kudłów leży na podłodze. Ale zaraz mi przeszło i jak na razie jestem szczęśliwa z tego, że się odważyłam i mam nową fryzurkę
zmiany są dobre
po zmianie fryzury zwykle się człowiek lepiej czuje
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 10:44   #3180
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Masz śliczne włosy! Piękna fryzura!!! ech...
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:09.