Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-24, 20:09   #3961
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość

piekne zakupy promolcia mozesz wstawic swatche anabellekow?? udalo Ci sie dobrac kolory podobne do Lily lolo? z tego co pamietam to od Ciebie mialam probaski prawda??
zrobiłam fotke przed chwilą ale guzik widać w sztucznym świetle
z ll jestem warm peach, fairest gold kryjący jest za jasny a fair gold kryjący za ciemny...dla mnie przydałoby się coś pomiędzy nimi
jeśli jesteś blondie mogłoby Ci pasować fairest gold

po przetestowaniu 3 różnych firm (lauress, lumiere, anabelle) stwierdzam, że bardzo kremowe i dobrze kryjące podkłady nie nadają się do mojej bardzo tłustej gęby...
wyglądają dobrze do ok 4 -5 godzin od nałożenia...później zaczyna się jazda...a do jasnej ciasnej przeciętna kobieta nosi makijaż ok 10 godzin na dobę (zależy jak daleko dojeżdża do pracy itp.)...
po tych 5 h makijaż zaczyna się rozjeżdżać, wchodzi w każde zagłebienie i podkreśla co niepowinien a na dodatek muszę bardzo uważać żeby mnie nikt nie dotknął bo przypadkowy buziak kończy się dziurą makijażową na twarzy
po tych doświadczeniach wracam z podkulonym ogonem do ll i proszę o namiary na inne podkłady, które są uważane za mniej kremowe i mniej kryjące
mimo wszystko zaopatrzę się w jedno opakowanko jakiegoś dobrze kryjącego cuda bo one się sprawdzają na krótkie, wieczorne wyjścia

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Fajne zakupy

Promolciu polecam na objetość szampon phenome - u mnie działa podobnie jak Lavera z mleczka pomarańczowego i Farmona, Herbal Care, Szampon pokrzywowy robi super czuprynke i przecudnie pachnie .
dziękuję za sugestie
phenome nie mogę używać, ze względu na als...
farmonę znalazłam na kwc i tam widnieje sls w składzie to już w ogóle odpada...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg anabelle minerals.jpg (47,0 KB, 32 załadowań)
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 20:23   #3962
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

a probowalas lauress w kazdej formule? bo kremowa jest Etheral ale inne sa bardziej proszkowe

a blusche?
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2013-01-24 o 20:24
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 20:30   #3963
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
zrobiłam fotke przed chwilą ale guzik widać w sztucznym świetle
z ll jestem warm peach, fairest gold kryjący jest za jasny a fair gold kryjący za ciemny...dla mnie przydałoby się coś pomiędzy nimi
jeśli jesteś blondie mogłoby Ci pasować fairest gold

po przetestowaniu 3 różnych firm (lauress, lumiere, anabelle) stwierdzam, że bardzo kremowe i dobrze kryjące podkłady nie nadają się do mojej bardzo tłustej gęby...
wyglądają dobrze do ok 4 -5 godzin od nałożenia...później zaczyna się jazda...a do jasnej ciasnej przeciętna kobieta nosi makijaż ok 10 godzin na dobę (zależy jak daleko dojeżdża do pracy itp.)...
po tych 5 h makijaż zaczyna się rozjeżdżać, wchodzi w każde zagłebienie i podkreśla co niepowinien a na dodatek muszę bardzo uważać żeby mnie nikt nie dotknął bo przypadkowy buziak kończy się dziurą makijażową na twarzy
po tych doświadczeniach wracam z podkulonym ogonem do ll i proszę o namiary na inne podkłady, które są uważane za mniej kremowe i mniej kryjące
mimo wszystko zaopatrzę się w jedno opakowanko jakiegoś dobrze kryjącego cuda bo one się sprawdzają na krótkie, wieczorne wyjścia


dziękuję za sugestie
phenome nie mogę używać, ze względu na als...
farmonę znalazłam na kwc i tam widnieje sls w składzie to już w ogóle odpada...
Lumiere w VV też są takie kremowe?
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 20:33   #3964
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
a probowalas lauress w kazdej formule? bo kremowa jest Etheral ale inne sa bardziej proszkowe

a blusche?
miałam tylko etheral...mówisz, że inne są godne uwagi?które formuły będą mniej kremowe i mniej kryjące? a jak z odcieniami w różnych formułach...te same?
blusche też nie miałam...
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 20:37   #3965
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mój już zaczyna się buntować, ma 5 lat i bardzo suchą skórę od urodzenia, niestety. Już rozróżnia kosmetyki i jak go chce posmarować czymś co nie pachnie jak kwiatki Chanel (np kapsułką Gal), to kręci nosem i zwiewa

Wiesz co? Najlepiej daj mu święty spokój, niech się sam pielęgnuje, jak taki mądry, wtedy może zobaczy, jak wygląda skóra bez odpowiednich zabiegów i matczynej troski. Może wtedy przestanie mu to być obojętne
nie dam rady
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 20:38   #3966
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Lumiere w VV też są takie kremowe?
niestety jak dla mnie też...liczyłam na nie bo przeznaczone są właśnie do tłustych...
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 20:44   #3967
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
niestety jak dla mnie też...liczyłam na nie bo przeznaczone są właśnie do tłustych...
jeśli chodzi o minerały, to najbardziej sypkie mam z Th e Body Shopu... teraz leci do mnie Lumiere Cashmere (dla mnie to ważne, bo kładę je na tłuste i treściwe kremy
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-24, 20:46   #3968
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Promolcia - świetne zakupy

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
odebrałam kozieradkę i capitavit... zdziwiłam się, że kozieradka nei jest w ziarnach jak siemię lniane, tylko w formie proszku. Nie miałam sitka, przecedziłam przez bandaż, dolałam capitavitu w proporcji 1:1, popsikałam na głowę i śmierdzę rosołem oby efekty były szybko.

ja się pomału przyzwyczajam do tej kuchennej woni
Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze "przyokazjowe" zakupy. Nie była najtańsza, bo 19,00 PLN ale przynajmniej wiadomo, że sprawdzona. Właśnie nałożyłam ją na twarz i "podlewam" wodą termalną. Chyba forma w paście bardziej mi odpowiada...nie trzeba się ciapać, ani walczyć z grudkami.
dobry wybór


Emilia - no i gdzie zdjęcia?????
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 20:48   #3969
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
miałam tylko etheral...mówisz, że inne są godne uwagi?które formuły będą mniej kremowe i mniej kryjące? a jak z odcieniami w różnych formułach...te same?
blusche też nie miałam...
w Lauress jest jeszcze Elemental i Minimalist, Blusche ma duzo odcieni i ladnie kryja, nie sa tez az tak kremowe.. moge ci cos podeslac
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 21:31   #3970
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Lumiere w VV też są takie kremowe?
VV na mojej cerze strasznie się ważyło. Okropne były dla mnie. Meow są zdecydowanie bardziej proszkowe i suchsze od Lauress. Niestety nie mam jasnych próbek. Mam tylko biga 3 - Naughty Abysssinian, ale jakbyś chciała to mogę podesłać odsypkę (formuła FF).
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 23:25   #3971
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
niestety jak dla mnie też...liczyłam na nie bo przeznaczone są właśnie do tłustych...
Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
VV na mojej cerze strasznie się ważyło. Okropne były dla mnie. Meow są zdecydowanie bardziej proszkowe i suchsze od Lauress. Niestety nie mam jasnych próbek. Mam tylko biga 3 - Naughty Abysssinian, ale jakbyś chciała to mogę podesłać odsypkę (formuła FF).
Ojej, to rozwiałyście moje nadzieje na Lumierki... Klolciu, dziękuję za propozycję , ale w razie czego sama zamówię sobie próbki. Jestem strasznym bledziochem, więc 3 byłaby na pewno za ciemna.

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Możecie polecić przy okazji jakieś primery i pudry wykańczające zgrywające się z minerałami?
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-24, 23:43   #3972
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
nie dam rady



Przed chwilą drugi raz w życiu spsikałam twarz mgiełką Phenome. Wczoraj był pierwszy raz (tak wiem, że kupiłam ją prawie rok temu, kiedy to Phenome było na pierwszej fali popularności). Tyle czekała, aż wykończę inne podobne pootwierane zapasy i po drugim użyciu stwierdzam jedno: Czysty relaks Buzia ukojona taka świetlista, promienna, gładziutka. No mgiełka to to nie jest, bo fes mnie natluściła i nawilżyła. Zapowiada się naprawdę nieźle
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 23:57   #3973
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Ojej, to rozwiałyście moje nadzieje na Lumierki... Klolciu, dziękuję za propozycję , ale w razie czego sama zamówię sobie próbki. Jestem strasznym bledziochem, więc 3 byłaby na pewno za ciemna.

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Możecie polecić przy okazji jakieś primery i pudry wykańczające zgrywające się z minerałami?
Ja polecam primer z kolorówki Prelude Matte. Świetnie się trzymają na nim minerały, trochę wygładza, matuje. Można go używać też jako puder wykańczający. Italiana go opisywała na swoim blogu.
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 00:02   #3974
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Przed chwilą drugi raz w życiu spsikałam twarz mgiełką Phenome. Wczoraj był pierwszy raz (tak wiem, że kupiłam ją prawie rok temu, kiedy to Phenome było na pierwszej fali popularności). Tyle czekała, aż wykończę inne podobne pootwierane zapasy i po drugim użyciu stwierdzam jedno: Czysty relaks Buzia ukojona taka świetlista, promienna, gładziutka. No mgiełka to to nie jest, bo fes mnie natluściła i nawilżyła. Zapowiada się naprawdę nieźle
Mgiełka była fajna. Gdyby tylko tak się nie lepiła po niej twarz... No i ta cena + brak Phenome we Wrocławiu.

---------- Dopisano o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano o 00:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Ja polecam primer z kolorówki Prelude Matte. Świetnie się trzymają na nim minerały, trochę wygładza, matuje. Można go używać też jako puder wykańczający. Italiana go opisywała na swoim blogu.
Czytasz mi w myślach. Dokładnie o tym primerze myślałam. Nawet nie wiedziałam, że Italiana go recenzowała, musiałam to przegapić. Już zerkam.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 00:14   #3975
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Mgiełka była fajna. Gdyby tylko tak się nie lepiła po niej twarz... No i ta cena + brak Phenome we Wrocławiu.
O tak, twarz mi się cała klei i nie zabezpieczyłam włosów, będę musiała je rano umyć, bo już widzę fryty opadające na czoło. Ale na noc idealna No potestuję i zobaczymy, czy mi nie zrobi jakiegoś kuku W sumie chyba za dużo napsikałam, ale nie mogłam się powstrzymać

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-01-25 o 00:17
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 01:55   #3976
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość



Przed chwilą drugi raz w życiu spsikałam twarz mgiełką Phenome. Wczoraj był pierwszy raz (tak wiem, że kupiłam ją prawie rok temu, kiedy to Phenome było na pierwszej fali popularności). Tyle czekała, aż wykończę inne podobne pootwierane zapasy i po drugim użyciu stwierdzam jedno: Czysty relaks Buzia ukojona taka świetlista, promienna, gładziutka. No mgiełka to to nie jest, bo fes mnie natluściła i nawilżyła. Zapowiada się naprawdę nieźle
Mam podobne odczucia. Którą wersję posiadasz? Ja dziś wykończyłam Enlivening, ale kolejna butla już na mnie czeka . Psikadełko nie rozpyla ładnej mgiełki i dlatego używam wacika.
Faktycznie nieźle nawilża, ale moja cera teraz tego potrzebuje. Stosuję zamiennie ze spray'em alvy lub hydrolatem (obecnie z niacynamidem)
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 07:09   #3977
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Mgiełka była fajna. Gdyby tylko tak się nie lepiła po niej twarz... No i ta cena + brak Phenome we Wrocławiu.
Ano była fajna znowu już dość długo jej ni ma ale Enlivening bardzo jest podobny w składzie i w działaniu...
nie ma też maski oczyszczającej, kremu ochronnego Everything...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 09:48   #3978
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Mam podobne odczucia. Którą wersję posiadasz? Ja dziś wykończyłam Enlivening, ale kolejna butla już na mnie czeka . Psikadełko nie rozpyla ładnej mgiełki i dlatego używam wacika.
Faktycznie nieźle nawilża, ale moja cera teraz tego potrzebuje. Stosuję zamiennie ze spray'em alvy lub hydrolatem (obecnie z niacynamidem)
Ja ma wersję Oil free Hydrating Dew. Na trzecim miejscu w składzie ma olej z róży, więc nie rozumiem o co kamman z tym oil free

Jestem maniaczką tego typu kosmetyków, toników, hydrolatów, miceli, a to przez wzgląd, że nie używam na co dzień kremów i olejów. Moja cera ich nie toleruje w nadmiarze. Ta mgiełka myślę świetnie je zastąpi. Moim hitem pod makijaż był tonik Ikove też z atomizerem, niestety obecnie ciężko dostępny. Teraz będę używać tej mgiełki na noc na zmianę z Corine de Farme, a na dzień mam tonik w żelu AMB ( taki sobie) i tonik do tłustej cery Baikal Herbals, bardzo fajny

Ale mam gładką buzię po tej mgiełce dzisiaj, na dzień dzisiejszy uważam ją za bardzo udany produkt, ale z aż takim lepieniem twarzy jeszcze nie miałam do czynienia po żadnych tonikach i wodach. No cóż, wychodzę z założenia, że coś za coś, nie można mieć wszystkiego i żeby jeszcze nie szkodziło cerze na dłuższą metę

Kolejnym zakupem będzie następny tonik z "ruskich" i sok aloesowy, kto wie, czy nie ta mgiełka, ale to za długi czas Lubię bardzo nowości, ale do jednego kosmetyku na pewno wrócę i to już niebawem, a mianowicie do micela Alphanova, wody do mycia dla dzieci. Polecam, a masz jakiegoś ulubieńca wśród płynów micelarnych?
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 11:59   #3979
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

dziewczeta czy ktoras ma zbedne probki mineralow anabelle na wymianke??
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-25, 15:47   #3980
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Ratujcie! Ostatkiem sił trzymam się, żeby nie zrobić zamówienia na NoaLab. Już wybrałam produkty i powstrzymuję się, żeby ich nie zamówić
Powstrzymajcie mnie
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 16:39   #3981
olaola1
Zadomowienie
 
Avatar olaola1
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: prawie K-ów
Wiadomości: 1 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Klolcia klikaj, moje własnie doszły
__________________
Czas nie leczy ran, tylko przyzwyczaja do bólu ...
olaola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 17:05   #3982
mydlana_pani
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Kolcia pochwal się co kupujesz
mydlana_pani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 17:35   #3983
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez olaola1 Pokaż wiadomość
Klolcia klikaj, moje własnie doszły
A co zamówiłaś ? Nie chwaliłaś się chyba

Cytat:
Napisane przez mydlana_pani Pokaż wiadomość
Kolcia pochwal się co kupujesz
Przecież ja nic jeszcze nie kupuje, ja tylko mam w koszyku Mam tonik z azeloglicyną zachwalany przez margo, serum owoce i nasiona z dzikiej róży z 10% wit. C i myślę nad pianką do mycia geranium i lawenda
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 17:53   #3984
mydlana_pani
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

No to klik i już kupione
mydlana_pani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 18:13   #3985
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mydlana_pani Pokaż wiadomość
No to klik i już kupione
Gratuluję Ja ciągle walczę z pokusą na rzecz zdrowego rozsądku i staram się wykończyć to co mam.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 18:19   #3986
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Klocia ja tez bede na Noa Lab zamawiac kupilam juz na Phenome, Pat&Rub teraz mam zamiar NoaLab i Kaline a i Body Shop zamawiam

Wlasnie co z body Shop polecacie ???
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 18:26   #3987
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Gratuluję Ja ciągle walczę z pokusą na rzecz zdrowego rozsądku i staram się wykończyć to co mam.
To chyba było do mnie, żebym ja kliknęła i kupiła

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
Klocia ja tez bede na Noa Lab zamawiac kupilam juz na Phenome, Pat&Rub teraz mam zamiar NoaLab i Kaline a i Body Shop zamawiam

Wlasnie co z body Shop polecacie ???
No to pochwal się co kupiłaś a co zamierzasz kupić w Noa Lab ?
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 18:39   #3988
olaola1
Zadomowienie
 
Avatar olaola1
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: prawie K-ów
Wiadomości: 1 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
A co zamówiłaś ? Nie chwaliłaś się chyba

Przecież ja nic jeszcze nie kupuje, ja tylko mam w koszyku Mam tonik z azeloglicyną zachwalany przez margo, serum owoce i nasiona z dzikiej róży z 10% wit. C i myślę nad pianką do mycia geranium i lawenda
nie zdążyłam
Tonik azeloglicyna wit. B
Tonik z AHA 10%
Serum-olejek rokitnik i wiesiołek witamina C
muszę ułożyć plan co w jakiej kolejności używać i na razie stop z zakupami-
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg noa lab (3).jpg (59,2 KB, 68 załadowań)
__________________
Czas nie leczy ran, tylko przyzwyczaja do bólu ...

Edytowane przez olaola1
Czas edycji: 2013-01-25 o 18:50
olaola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 18:41   #3989
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

w Phenome-krem sun, peeling enzymatyczny i mleczko Leave-On
Pat&Rub- micel i slawna maska do wlosow
Kalina-mysle co
Noa-Lab- tonik azelogicyna, maska algowa, pianka myjaca cytryna-majeranek
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 18:53   #3990
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez olaola1 Pokaż wiadomość
nie zdążyłam
Tonik azeloglicyna wit. B
Tonik z AHA 10%
Serum-olejek rokitnik i wiesiołek witamina C
zdjęcie dodam jutro - muszę ułożyć plan co w jakiej kolejności używać i na razie stop z zakupami-
Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
w Phenome-krem sun, peeling enzymatyczny i mleczko Leave-On
Pat&Rub- micel i slawna maska do wlosow
Kalina-mysle co
Noa-Lab- tonik azelogicyna, maska algowa, pianka myjaca cytryna-majeranek
Wcale mi nie pomogłyście tymi wpisami Kliknęłam zamówienie, ale tłumaczę się urodzinami
Ciekawa jestem jakie będą nasze opinie o toniku z azeloglicyną.
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:04.