Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-26, 13:25   #1291
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
to dobrze hehe nie ma to jak samowolka

brawo bardzo ladna kolekcja


Wydaje mi sie ze ta wit C bedzie w kapsulkach takich zelatynowych
Ciesze sie, ze moj patent sie sprawdza



a jak dziala brahmi? dziala na wypadanie albo porost wlosow??



kocham wasze hasla poplaklam sie ze smiechu


mojej kolezanki przyjaciolka pracuje w tym sklepie takze jakby co to wiesz


jak wypadaka brazowa glinka w porownaniu do bialej?

Jestem hard corem zrobilam dzis sobie znowu mikro i kwasy 40%
Testowalam dzis tez kosmetyki firmy Apis i jestem pod wielkim wrazeniem maski algowej do twarzy czekolada i kokos oraz peelingu czekoladowego do ciala.
Maski sklady maja super, nie pachna tak intensywnie jak bielenda bo nie sa perfumowane a w mojej byly kawalki czekolady i wiorki kokosowe na dekolt polozylam sobie maske czekoladowa z olejkiem z babassu a na koniec wysmarowalam sie maslem shea z marokanskim olejem arganowym i ekstratem z baobabu w ktorym sie bez pamieci zakochalam:lo ve: w sobote bede miala katalog i cos czuje ze poplyne
A co do spray Alvy to zapach ma bardzo fajny, przynajmniej nam sie podoba
masz jakieś zniżki ????
ja się od dawna czaję na ich olej z opuncji ale jakoś tak mnie trochę boli stówkę na olej wydać....

[QUOTE=margoltka;37267042]Jej zapomniałam Wam o tych nowościach napisać. Masło do włosów ma moje kuzynka i chwali je sobie, aczkolwiek potrafi nieźle obciążyć włosy Jeszcze kusi mnie olejek do kąpieli waniliowy, podobno jest boski. Pojawiło się tez trochę kolorówki

Co do cięcia odkąd podcieniowałam włosy, lepiej się układają. A raczej nie wiszą na topielicę. Niestety mam bardzo ciężkie i proste włosy, więc śrdnio to wygląda. Teraz zastanawiam się nad grzywką Tylko nie wiem, czy będzie mi paskowała. Poza tym wizyta u fryzjera to niezły stres i ryzyko, tym bardziej, że nie mam zaufanego

PS: Co sądzicie o tych ekoampułkach?[/QUOTE]
po co włożyli trójglicerydy do przeciwtrądzikowej...zawi odłam się
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 13:27   #1292
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
PS: Co sądzicie o tych ekoampułkach?[/QUOTE]
po co włożyli trójglicerydy do przeciwtrądzikowej...zawi odłam się
I tak całe szczęście, że nie wsadzili tam gliceryny jak do reszty ekoampułek. Myślałam, że to będzie coś fajniejszego, bardzo liczyłam na tą przeciwtrądzikową... Poczekam na jakieś recenzje, a jeśli zdecydowałabym się ją kupić to tylko po jakiejś mega okazyjnej cenie.
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 13:39   #1293
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
masz jakieś zniżki ????
ja się od dawna czaję na ich olej z opuncji ale jakoś tak mnie trochę boli stówkę na olej wydać....
nic od nich nie kupowalam ale przy okazji sie zapytam co i jak
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 13:40   #1294
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
I tak całe szczęście, że nie wsadzili tam gliceryny jak do reszty ekoampułek. Myślałam, że to będzie coś fajniejszego, bardzo liczyłam na tą przeciwtrądzikową... Poczekam na jakieś recenzje, a jeśli zdecydowałabym się ją kupić to tylko po jakiejś mega okazyjnej cenie.
na dodatek każda twarzowa zrobiona na wodzie różanej a w moim przypadku po zmieszaniu jej z czymkowliek innym będzie rumień na twarzy (tak jak po mgiełce phenome)...ehhh...nie dla mnie
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 14:44   #1295
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Ja też liczyłam na ta ampulke anty-pryszczowa. I się zawiodlam jak zobaczylam sklad. Mam ekoampulke 1 ale nie zachwyca. Strasznie mam sciagnieta skórę po niej nawet kiedy mieszam z olejami czy kremem.
Dziewczyny, czy któras miała może esencje francuska synesis?
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 15:07   #1296
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
jeśli w szamponie love2mix to biorę!

a teraz wieści z frontu.
1. kupiłam ostatnio frakcjonowany olej shea. posmarowałam sobie nim twarz na noc. więcej tego nie zrobię.......masakra na twarzy - jakaś podskórna kaszka, syfy, zaognienia
2. olej konopny - świetny lekki, nie zapycha, fajnie pielęgnuje.
3. dostałam próbkę kremu alvy salve - derm i chyba niestety będzie boski..... użyłam go 2 razy i wydaje mi się, że widzę poprawę paszczy gęsty, treściwy, zapach taki apteczny ale słaby, wchłania się szybciutko i do matu, pod prochy super. próbka duża, więc jeśli będzie po kolejnych użyciach nadal tak dobrze to będzie do kupienia
4. masło bacuri (kocia sraczka) udowodniło wiele razy, że super radzi sobie z problemami skórnymi warto mieć....
5. krem pd oczy safea z oliwką - przyjemny, fajny, dobrze mi służy, no ale wersji z arganem do pięt nie dorasta.
6. żel do mycia twarzy avalon organics z wit C polubiłam bardzo - fajnie myje, odświeża, nie szkodzi.
7. masło do ciała love2mix z macadamią coraz bardziej lubię! jeszcze po żadnym nie miałam tak aksamitnej skóry. chyba nawet jest lepsze niż moje ukochane zielone MF
8. krem do rąk schellera z nagietkiem niesamowicie mi służy - cudny jest
9. żyrafka na opakowaniu truskawkowego balsamu do ust out of afrika sprawiła, że używam go codziennie, conajmniej jeden raz (a zdarza się, że częściej ) - to jest mój osobisty rekord, bo do tj pory balsamu do ust używałam średnio 10 razy na rok.........
10. w sobotę idę obciąć włosy - znudziło mi się zapuszczanie a poza tym wyglądam jak debil .
11. róż natura siberica jest dla mnie za jasny i słabo się trzyma - żałuję zakupu.
12. minerały annabelle mi nie służą (lauress is the best )
13. mam dziś mały wielki sukces w pracy i strasznie się cieszę

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------


Dajcie znać jak equavie

balsam truskawkowy

oby dali dobrą premię za ten sukces

dam znać

życzę wam miłego dnia kochane
ja uciekam na noc zakupów
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 15:36   #1297
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Nawet nie zerknęłam na składy ampułek. Skoro piszecie, że nic specjalnego, to pozostaję przy hauschce, Gaia i toniku migdałowym. Szkoda myślałam, że będziecie ostro kusiły


A oto co pojawiło się na FB: Szkodliwe naturalne konserwanty klik
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-10-26 o 15:40
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-26, 16:28   #1298
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Nawet nie zerknęłam na składy ampułek. Skoro piszecie, że nic specjalnego, to pozostaję przy hauschce, Gaia i toniku migdałowym. Szkoda myślałam, że będziecie ostro kusiły


A oto co pojawiło się na FB: Szkodliwe naturalne konserwanty klik
ja tam nikogo nie zniechęcam...oceniam skład pod kątem siebie a każda z nas wie co dla niej najlepsiejsze
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 18:47   #1299
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
o nieee dlaczego nam to pokazałaś
ja jestem spłukana na ten miesiąc tyle rzeczy kupiłam

1. podkład Lilly Lolo
2. Pędzel hakuro + olejek arganowy z mineralcosmetics
2. Zamówienie Meow Podkład+kilka Sampli
3. Mydełko Aleppo
4. Tonik AHA/BHA BU
5. Serum AZELO oliwkowe BU
6. ZSK mały zestawik półproduktów
7. Książkę

A trzeba żyć jeszcze
'zacne' zakupy .
Miałaś już wcześniej tonik aha/bha? U mnie nic nie zdziałał. Za to od jakiegoś czasu kusi serum/krem azelo
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
jeśli w szamponie love2mix to biorę!

a teraz wieści z frontu.
1. kupiłam ostatnio frakcjonowany olej shea. posmarowałam sobie nim twarz na noc. więcej tego nie zrobię.......masakra na twarzy - jakaś podskórna kaszka, syfy, zaognienia
2. olej konopny - świetny lekki, nie zapycha, fajnie pielęgnuje.
3. dostałam próbkę kremu alvy salve - derm i chyba niestety będzie boski..... użyłam go 2 razy i wydaje mi się, że widzę poprawę paszczy gęsty, treściwy, zapach taki apteczny ale słaby, wchłania się szybciutko i do matu, pod prochy super. próbka duża, więc jeśli będzie po kolejnych użyciach nadal tak dobrze to będzie do kupienia
4. masło bacuri (kocia sraczka) udowodniło wiele razy, że super radzi sobie z problemami skórnymi warto mieć....
5. krem pd oczy safea z oliwką - przyjemny, fajny, dobrze mi służy, no ale wersji z arganem do pięt nie dorasta.
6. żel do mycia twarzy avalon organics z wit C polubiłam bardzo - fajnie myje, odświeża, nie szkodzi.
7. masło do ciała love2mix z macadamią coraz bardziej lubię! jeszcze po żadnym nie miałam tak aksamitnej skóry. chyba nawet jest lepsze niż moje ukochane zielone MF
8. krem do rąk schellera z nagietkiem niesamowicie mi służy - cudny jest
9. żyrafka na opakowaniu truskawkowego balsamu do ust out of afrika sprawiła, że używam go codziennie, conajmniej jeden raz (a zdarza się, że częściej ) - to jest mój osobisty rekord, bo do tj pory balsamu do ust używałam średnio 10 razy na rok.........
10. w sobotę idę obciąć włosy - znudziło mi się zapuszczanie a poza tym wyglądam jak debil .
11. róż natura siberica jest dla mnie za jasny i słabo się trzyma - żałuję zakupu.
12. minerały annabelle mi nie służą (lauress is the best )
13. mam dziś mały wielki sukces w pracy i strasznie się cieszę

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------


humorek widzę dopisuję

tak! on bryluje a ja odwalam robotę

Dajcie znać jak equavie

No i mamy piękne podsumowanie.
Współczuje reakcji na shea. Najgorzej jak już człowiek podleczy gębę i tu takie coś.


Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Jej zapomniałam Wam o tych nowościach napisać. Masło do włosów ma moje kuzynka i chwali je sobie, aczkolwiek potrafi nieźle obciążyć włosy Jeszcze kusi mnie olejek do kąpieli waniliowy, podobno jest boski. Pojawiło się tez trochę kolorówki

Co do cięcia odkąd podcieniowałam włosy, lepiej się układają. A raczej nie wiszą na topielicę. Niestety mam bardzo ciężkie i proste włosy, więc śrdnio to wygląda. Teraz zastanawiam się nad grzywką Tylko nie wiem, czy będzie mi paskowała. Poza tym wizyta u fryzjera to niezły stres i ryzyko, tym bardziej, że nie mam zaufanego

PS: Co sądzicie o tych ekoampułkach?
Właśnie wczoraj ściełam włoski. Poszło o.k. 10cm, a były już do łopatek. Zaczęłam się z nimi naprawdę męczyć...

Mnie P&R zawsze kusi. Uwielbiam ich ampułkę 1. Znakomicie sprawdza mi się w pielęgnacji z Gaią. Niestety widzę, że składy mocno zmienione. Chyba wole coś lżejszego jeśli już sam krem jest treściwy.
Chociaż może w sobotę się skuszę

P>S> Kod 100%NATURY nadal działa.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 19:09   #1300
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
balsam truskawkowy

oby dali dobrą premię za ten sukces

dam znać

życzę wam miłego dnia kochane
ja uciekam na noc zakupów
baw się dobrze i życzę udanych łowów
co do sukcesu to udało mi sie przekształcic umowe na zastepstwo jednej z moich pracownic na czas nieokreślony i przy tej okazji b.duża podwyzkę dla niej - więc na premie nie liczę, ale cieszę się bardziej niz z kasy
Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość

No i mamy piękne podsumowanie.
Współczuje reakcji na shea. Najgorzej jak już człowiek podleczy gębę i tu takie coś.




Właśnie wczoraj ściełam włoski. Poszło o.k. 10cm, a były już do łopatek. Zaczęłam się z nimi naprawdę męczyć...
własnie - zepsuć ryja łatwo, tylko naprawic potem gorzej......
Ja aż tyle do ścięcia chyba nie wyhodowałam
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-10-26 o 19:17
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 19:15   #1301
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

gdybyś potrzebowała wspólnika to pamiętaj że ja zawsze i wszędzie. choć coś takiego to pewnie sama będziesz chciała rozpracować

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
7. masło do ciała love2mix z macadamią coraz bardziej lubię! jeszcze po żadnym nie miałam tak aksamitnej skóry. chyba nawet jest lepsze niż moje ukochane zielone MF
8. krem do rąk schellera z nagietkiem niesamowicie mi służy - cudny jest

pisałam Wam że miałam straszne problemy ze zgrubiałym stopami, zaczęłam smarować próbką masełka od Anuli i przeszło momentalnie, a nawet mocznik sobie nie radził... normalnie żałuję, że nie wzięłam wtedy tego masła na spółkę ale chyba zrobię zakupy niedługo i nadrobię

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
J

PS: Co sądzicie o tych ekoampułkach?
po rzuceniu okiem na skład, mam takie odczucia jak dziewczyny. mogli się bardziej postarać...
Widziałyście Organic People na Kalinie?Maski wyglądają ciekawie
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/

Edytowane przez aga89s
Czas edycji: 2012-10-26 o 19:17
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-26, 19:17   #1302
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
Ja też liczyłam na ta ampulke anty-pryszczowa. I się zawiodlam jak zobaczylam sklad. Mam ekoampulke 1 ale nie zachwyca. Strasznie mam sciagnieta skórę po niej nawet kiedy mieszam z olejami czy kremem.
Dziewczyny, czy któras miała może esencje francuska synesis?
może robisz ten sam błąd, co ja do tej pory, aż mnie dziewczyny tu uświadomiły - ja nakładałam za dużo, teraz biorę kropelkę wielkości groszku i nakładam na całą twarz uprzednio zwilżoną mocno wodą termalną albo hydrolatem. żadnego ściągnięcia już nie zauważam.

ja liczyłam bardzo na ekoampułkę anti-aging, ale trójglicerydy i gliceryna nie dla mnie, a w każdym razie nie na tym etapie...

teraz będę polować na jakieś obniżki JMO, szczególnie serum z mącznicą mnie korci i może jeszcze zielona herbata (jak wykończę wit. C).
nie wiem, czy wrócę jeszcze do ekoampułki 1 P&R.

Edytowane przez Fryne
Czas edycji: 2012-10-26 o 19:19
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 19:38   #1303
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
gdybyś potrzebowała wspólnika to pamiętaj że ja zawsze i wszędzie. choć coś takiego to pewnie sama będziesz chciała rozpracować



pisałam Wam że miałam straszne problemy ze zgrubiałym stopami, zaczęłam smarować próbką masełka od Anuli i przeszło momentalnie, a nawet mocznik sobie nie radził... normalnie żałuję, że nie wzięłam wtedy tego masła na spółkę ale chyba zrobię zakupy niedługo i nadrobię


po rzuceniu okiem na skład, mam takie odczucia jak dziewczyny. mogli się bardziej postarać...
Widziałyście Organic People na Kalinie?Maski wyglądają ciekawie
Aguś ja bardzo chętnie wezmę to masło do włosów na pół z Tobą
cieszę się że masło z macadamią i Tobie pasuje - bierz, fajne rzeczy z ciałkiem robi
Maski organic people widziałyśmy - chociaz ja osobiście staram się wymazać to z pamięci
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 20:33   #1304
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Dziewczyny, mam szybkie pytanie - jak to jest z tym talkiem w kosmetykach, szczególnie do twarzy, w kolorówce??? Unikać, jak ognia, czy jednak się nie bać...

(przypomnę, że cerę mam mieszaną, zaskórnikową, odwodnioną na policzkach)
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 21:23   #1305
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam szybkie pytanie - jak to jest z tym talkiem w kosmetykach, szczególnie do twarzy, w kolorówce??? Unikać, jak ognia, czy jednak się nie bać...

(przypomnę, że cerę mam mieszaną, zaskórnikową, odwodnioną na policzkach)
Była o tym dyskusja w poprzedniej części. Padały ciekawe argumenty, warto poszukać
Chciałabym trochę przestrzec, szczególnie początkujące dziewczyny bawiące się biochemią. Robiłam glinkę czerwoną, dodałam ekstraktu z lukrecji - nawiasem mówiąc, w duecie jest super działanie na naczynka, ładny koloryt skóry, rozjaśnione przebarwienia - ale za którymś razem sypnęło mi się dużo za dużo tej lukrecji i podrażniła mnie dość znacznie. Reasumując - ostrożnie z ekstraktami.
Kolejny przykład to dwie koleżanki, które dodały ekstraktu z borówki do hydrolatu i je wysypało / podrażniło. Ekstraktu było 5%.

Peeling do ciała Apis, Bogactwo Miodu jest fajny, ładnie i długo pachnie, delikatnie nawilża i zmiękcza skórę. Zdziera delikatniej niż ten rossmanowski w szklanym słoiku. Można w sumie odpuścić sobie balsamowanie, ale po co rezygnować z tej pachnącej przyjemności?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 21:56   #1306
kasik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 338
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

[QUOTE=effa_j;37263374]
Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
Wczoraj po peelingu ciala wysmarowalam sie maslem do masazu twarzy z Apis ten z baobabem i olejkiem arganowym zapach cudny chyba na niego sie tez skusze
a jaki skład ma te masło Apis z baobabem i olejkiem arganowym bo kiedyś Apis miał w składzie parafine i parabeny i te wszystkie fuj...
ja kocham zapach olejku z macadamii tego z masła Alterry i naturalny zapach spożywczego oleju arganowego
a jak pachnie olej z baobabu?
kasik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 22:14   #1307
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość
a jaki skład ma te masło Apis z baobabem i olejkiem arganowym bo kiedyś Apis miał w składzie parafine i parabeny i te wszystkie fuj...
ja kocham zapach olejku z macadamii tego z masła Alterry i naturalny zapach spożywczego oleju arganowego
a jak pachnie olej z baobabu?
z tego co pamietam to same oleje tam byly jutro jeszcze raz zerkne
To jest seria profesjonalna do uzytku w gabinetach kosmetycznych
Maski algowe maja lepsze sklady niz bielenda, peeling do ciala czekoladowy z cukrem brazowym tez mial dobry sklad nie wiem jak pachnie sam baobab ale maslo pachnialo tak orzezwiajaca raczej owocowo
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 22:27   #1308
kasik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 338
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
z tego co pamietam to same oleje tam byly jutro jeszcze raz zerkne
To jest seria profesjonalna do uzytku w gabinetach kosmetycznych
Maski algowe maja lepsze sklady niz bielenda, peeling do ciala czekoladowy z cukrem brazowym tez mial dobry sklad nie wiem jak pachnie sam baobab ale maslo pachnialo tak orzezwiajaca raczej owocowo
jak naturalne to sie nie oprę ja jestem uzależniona od maseł i olejów
i jeszcze Anula wyskoczyła z jakimś cudem na obcych bacuri matka dziecku nie odmówi to młodemu bedę musiała kupić
małż to mi część maseł wyniósł w lodówce turystycznej do piwnicy bo mi z łazienki wychodziły
a jeszcze Anula kusi masłem z macadamią a ja ją kocham znaczy macadamię

Anula a gdzie zdobyć masełko bacuri????

Edytowane przez kasik71
Czas edycji: 2012-10-26 o 22:42
kasik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 07:56   #1309
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość
jak naturalne to sie nie oprę ja jestem uzależniona od maseł i olejów
i jeszcze Anula wyskoczyła z jakimś cudem na obcych bacuri matka dziecku nie odmówi to młodemu bedę musiała kupić
małż to mi część maseł wyniósł w lodówce turystycznej do piwnicy bo mi z łazienki wychodziły
a jeszcze Anula kusi masłem z macadamią a ja ją kocham znaczy macadamię

Anula a gdzie zdobyć masełko bacuri????
nosz kurcze...... a już miałam nadzieję, że to do mnie.........
masło bacuri - a jak juz byś kupowała to dla towarzystwa gorąco polecam afrykańskie tradycyjne mydło
Początkowo po uzyciu masła na twarz czułam, że rozgrzewa, ale tylko pierwsze 2 razy. Naprawdę fajnie uspokaja skórę i widac jak pomaga w gojeniu różnych dziwolągów
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-27, 10:02   #1310
kasik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 338
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
nosz kurcze...... a już miałam nadzieję, że to do mnie.........
masło bacuri - a jak juz byś kupowała to dla towarzystwa gorąco polecam afrykańskie tradycyjne mydło
Początkowo po uzyciu masła na twarz czułam, że rozgrzewa, ale tylko pierwsze 2 razy. Naprawdę fajnie uspokaja skórę i widac jak pomaga w gojeniu różnych dziwolągów
Oj Anula ode mnie i młodego za poleconą maseczkę "Anuli", krem do mycia, spray i korektor Alvy (używamy z młodym razem - oczywiście korektory mamy każdy własny),
koło tego mydła czaję się od jakiegoś już czasu (aby młody miał coś zamiennie do mycia do kremu Alvy)
ale skoro młody przyzwyczaił się już do mydła Aleppo i jak Anula poleca to trza kupić

ale też buziak dla mhm0808 którą podpatruję co tam młodemu do oblucji funduje

Edytowane przez kasik71
Czas edycji: 2012-10-27 o 10:19
kasik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 12:22   #1311
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Błyszczyk sante to maleństwo, 3 ml. Niestety wychodzi poza usta, a brokat po całym dniu mam nawet na brodzie. zawiodłam się
ja kupiłam sobie Lily Lolo, ciekawa go jestem; szkoda, że Sante taki słaby bo czuję sympatię do tej firmy...

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Martina balsam różany do ust. Strzał w 10. Pachnie delikatnie, nie zbyt intensywanie różyczką. Jest bardzo twardy, więc 15 ml będę raczej długo zużywać, co jest u mnie niespotykane. Za 16 zł to rewelacyjny zakup, a nawilża bardzo dobrze. Ten balsam obecnie jest moim ulubionym balsamem do ust Nie miałam nic lepszego
oooo, dobrze wiedzieć; ja właśnie wykończyłam pomadkę Sylveco, męczę sie jeszcze z Figs&Rouge.
Ach, no i zgubiłam Madre Bees waniliową pierwszego dnia po zakupie włożyłam ją sobie do kieszenie kurtki i nie wiem, co się stało... wypadła chyba

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Moje październikowe nabytki. Większość jak widać kupiona po to aby dopieścić włosy i powalczyć o mniejsze wypadanie. Jak się nie opamiętają to zetnę się na 3mm.

1. Złota maska ajuwerdyjska - rozczarowałam się zapachem. Oczekiwałam czegoś bardziej kadzidłowego. Takiego zapachu jak ma heenara.
2. algi+placenta - zamierzam używać na skalp
3. Iły lecznicze z Krymu maseczka mineralna - zapach mułu zmieszanego z ropą naftową, konsystencja .... bez komentarza, mam nadzieję przynajmniej, że zdziała cuda na wypadnie. Jestem po pierwszym użyciu
4. Brahmi - dodaje do masek na włosy
5. tonik Baikal nawilżający - odmiana dla hydrolatów. Jeszcze nie rozdziewiczony
6. Lotion ziołowy wzmacniający - fajny zapach, przetłuszcza włosy
7. krem antyoksydacyjny AA eco - świetna konsystencja, dobrze nawilża moją odwodnioną skórę, świetnie na nim leżą minerały. Jestem bardzo na TAK
kurczaki, superowe te nabytki; algi i placenty jestem ciekawa... no i ten kremik on się do matu wchłania?

ten Lotion to Babuszki? Ja sobie ten drugi chyba kupię, jak mi się skończy Capitavit

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
Promolciu, podaj plis nazwę, bo wyczachowało

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
spojrzałam na te kosmetyki saaf w tk maxx, ale nie ma dat ważności, tylko kody. trochę się boję je jednak kupić
no ja nie mam zaufania jednak do tych tk maxxowych kosmetyków bez dat

Edytowane przez Fryne
Czas edycji: 2012-10-27 o 12:27
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 13:09   #1312
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość
Oj Anula ode mnie i młodego za poleconą maseczkę "Anuli", krem do mycia, spray i korektor Alvy (używamy z młodym razem - oczywiście korektory mamy każdy własny),
koło tego mydła czaję się od jakiegoś już czasu (aby młody miał coś zamiennie do mycia do kremu Alvy)
ale skoro młody przyzwyczaił się już do mydła Aleppo i jak Anula poleca to trza kupić

ale też buziak dla mhm0808 którą podpatruję co tam młodemu do oblucji funduje



Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość

Ach, no i zgubiłam Madre Bees waniliową pierwszego dnia po zakupie włożyłam ją sobie



no ja nie mam zaufania jednak do tych tk maxxowych kosmetyków bez dat
no to sie zacznijcie przyzwyczajać - nie ma obowiązku podawania daty wazności, jesli kosmetyk jest zdtany do uzycia min. 30 miesięcy od daty produkcji. - jest obowiązek oznaczenia PAO (czyli wazności od otwarcia) A date produkcji można rozkodować po oznaczeniu producenta. Tak więc to nie ma współnego z kosmetykami dostepnymi w tk maxxx - tak juz po prostu będzie coraz częściej.
Szkoda pomadki......


Zgodnie z obietnicą wstawiam zdjęcie włosów przed ścięciem - przepraszam, ale jedynie pierwsze zdjęcie, przy którym zapomniałam wyłaczyc lampy, wyszło jako tako ostro..... jest dzisiaj taka szarówa za oknami, że pomimo kilkunastu prób żadne inne zdjęcie nie wyszło.
Ale ponieważ chodzi o pochwalenie się długością mozolnie zapuszczanych włosów to nie zwracajcie uwagi na resztę to się nazapuszczałam
Jak na mnie to są naprawde długie wlosy! A własciwie były
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy 007.jpg (103,7 KB, 70 załadowań)
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-10-27 o 14:19
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 14:37   #1313
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
te kosmetyki z apis chyba jakos zabojczych cen nie maja zobacze jutro to dam znac jak ktos bedzie zainteresowny
o jezuuuuuuuuuuu, pooglądałam maski do pyska
chcęęęęęęęęę

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
7. masło do ciała love2mix z macadamią coraz bardziej lubię! jeszcze po żadnym nie miałam tak aksamitnej skóry. chyba nawet jest lepsze niż moje ukochane zielone MF

13. mam dziś mały wielki sukces w pracy i strasznie się cieszę
Anula, to masełko to jest to, co mi byłaś łaskawa dać do wypróbowania? cudne było... przy jakiejś okazyjnej okazji na pewno sobie kupię

i BARDZO gratuluję sukcesu - z Ciebie to dobry człowiek jest

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
ja uciekam na noc zakupów
Beets, jak tam nocka zakupowa pochwal się łupami

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Była o tym dyskusja w poprzedniej części. Padały ciekawe argumenty, warto poszukać
dzięki znalazłam sporo w pierwszej chyba części
w pudrach będę unikać, ale np. cienie Hauschki mają talk na pierwszym miejscu, a kuszą mnie straszliwie więc chyba zamażę po prostu mazakiem czarnym na opakowaniu

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
no to sie zacznijcie przyzwyczajać - nie ma obowiązku podawania daty wazności, jesli kosmetyk jest zdtany do uzycia min. 30 miesięcy od daty produkcji. - jest obowiązek oznaczenia PAO (czyli wazności od otwarcia) A date produkcji można rozkodować po oznaczeniu producenta. Tak więc to nie ma współnego z kosmetykami dostepnymi w tk maxxx - tak juz po prostu będzie coraz częściej.
Szkoda pomadki......

Zgodnie z obietnicą wstawiam zdjęcie włosów przed ścięciem - przepraszam, ale jedynie pierwsze zdjęcie, przy którym zapomniałam wyłaczyc lampy, wyszło jako tako ostro..... jest dzisiaj taka szarówa za oknami, że pomimo kilkunastu prób żadne inne zdjęcie nie wyszło.
Ale ponieważ chodzi o pochwalenie się długością mozolnie zapuszczanych włosów to nie zwracajcie uwagi na resztę to się nazapuszczałam
Jak na mnie to są naprawde długie wlosy! A własciwie były
z tymi datami tk maxx chodziło mi o to, że moim zdaniem oni mają rzeczy tuż przed przeterminowaniem i to - mimo ceny - nadal ryzyko
ja kupiłam sobie Rejuvenating balm Naturaleve i po 2 tyg. zaczął mi się lać (a był gęściutki) i jakoś tak śmierdzieć piwnicą, zamiast geranium, jak na początku. WYWALIŁAM gada

Włosy masz super - i na żywo i na zdjęciu... ale rozumiem potrzebę ścięcia, hihi, sama tak mam

Edytowane przez Fryne
Czas edycji: 2012-10-27 o 14:38
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 14:48   #1314
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Ania, ale masz cudne włosy, szczerze zazdroszczę. Wglądają tak, jakby były napakowane silikonami i nabłyszczaczami
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 15:14   #1315
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość


Anula, to masełko to jest to, co mi byłaś łaskawa dać do wypróbowania? cudne było... przy jakiejś okazyjnej okazji na pewno sobie kupię

i BARDZO gratuluję sukcesu - z Ciebie to dobry człowiek jest



Beets, jak tam nocka zakupowa pochwal się łupami




z tymi datami tk maxx chodziło mi o to, że moim zdaniem oni mają rzeczy tuż przed przeterminowaniem i to - mimo ceny - nadal ryzyko
ja kupiłam sobie Rejuvenating balm Naturaleve i po 2 tyg. zaczął mi się lać (a był gęściutki) i jakoś tak śmierdzieć piwnicą, zamiast geranium, jak na początku. WYWALIŁAM gada

Włosy masz super - i na żywo i na zdjęciu... ale rozumiem potrzebę ścięcia, hihi, sama tak mam

aaaaaa..... to jak stare kosmetyki to faktycznie dupa......
Jeśli masełko było w kolorze b.jasnej kawki z mlekiem to tak - to własnie love2mix z macadamią

Tez jestem ciekawa co Beeets nakupowała

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Ania, ale masz cudne włosy, szczerze zazdroszczę. Wglądają tak, jakby były napakowane silikonami i nabłyszczaczami
dziękuje Ci kochana
ale tym razem to lampa odwaliła robotę niestety bez wspomagacza lampowego dzisiaj nie ma szans na zdjęcie, a robiłam je w ostatniej chwili przed wyjsciem do fryzjera więc nie było czasu czekac na rozpogodzenie

Wiecie - ten krem alva salve-derm jest naprawdę super. Jesli któraś ma wrazliwą cere i problemy z utrzymaniem skóry w kondycji bezpaskudowej to niech bierze próbkę! Ja go sobie napewno kupię tylko musze skończyć serum ruskie i safea arganową.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 15:22   #1316
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Wiecie - ten krem alva salve-derm jest naprawdę super. Jesli któraś ma wrazliwą cere i problemy z utrzymaniem skóry w kondycji bezpaskudowej to niech bierze próbkę! Ja go sobie napewno kupię tylko musze skończyć serum ruskie i safea arganową.
no ja się ciągle zbieram, żeby go dla bąków kupić na przesuszone partie

qrna, dopiero co porobiłam zakupy, a już chcę kolejnych... (na szczęście głównie takich, co to jeszcze nie maja odpowiedników w szufladzie)
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 15:48   #1317
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
kurczaki, superowe te nabytki; algi i placenty jestem ciekawa... no i ten kremik on się do matu wchłania?

ten Lotion to Babuszki? Ja sobie ten drugi chyba kupię, jak mi się skończy Capitavit
Qje. Alg jeszcze nie używałam więc nic nie napiszę. Nie chciałam za bardzo rozpieszczać włosów przed skróceniem. Teraz muszę im jakoś to zrekompensować więc pewnie jutro użyje
Kremik wchłania się do matu. Nic się nie błyszczy nic nie obciąża. Mówię Ci jak dla mnie cudo
Lotion Babuszki. Jestem nim zachwycona. Wydaje mi się, że dzięki niemu mniej włosów leci. Chociaż tyle tego stosuje, że nie jestem na 100% pewna.

Anula, cudne włosy. Choć na żywo jeszcze fajniejsze
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com

Edytowane przez zai
Czas edycji: 2012-10-27 o 15:49
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 16:32   #1318
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Qje. Alg jeszcze nie używałam więc nic nie napiszę. Nie chciałam za bardzo rozpieszczać włosów przed skróceniem. Teraz muszę im jakoś to zrekompensować więc pewnie jutro użyje
Kremik wchłania się do matu. Nic się nie błyszczy nic nie obciąża. Mówię Ci jak dla mnie cudo
Lotion Babuszki. Jestem nim zachwycona. Wydaje mi się, że dzięki niemu mniej włosów leci. Chociaż tyle tego stosuje, że nie jestem na 100% pewna.

Anula, cudne włosy. Choć na żywo jeszcze fajniejsze

Ty to masz dopiero fajne włosiska!

Czekam na info jak algi włosom służa może będziesz zielona
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 16:36   #1319
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Ty to masz dopiero fajne włosiska!

Czekam na info jak algi włosom służa może będziesz zielona
Anula włoski faktycznie z super połyskiem - czym je farbujesz kochana? Ja znów stoję przed dylematem - henna, czy farba?
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 16:51   #1320
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość

ale też buziak dla mhm0808 którą podpatruję co tam młodemu do oblucji funduje
Muszę powiedzieć, że zapodałam młodemu ten sam peeling co sobie ostatnio (aha 30% z EcoSpa) - tylko na nos i czoło (obszary zaskórnikowe) - sobie po całości poleciałam + nawet na dłonie i mam wrażenie że wygładziła mu się ta peelingowana powierzchnia - nic dziwnego, paszcza nienawykła do kwasu jeszcez... poczekam parę dni i jak mi się nie zacznie łuszczyć, to powtórzę, może mu trochę oczyści głębiej :marzy:

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość

no ja nie mam zaufania jednak do tych tk maxxowych kosmetyków bez dat
ja tez nie mam; mam wrażenie jakbym w lumpeksie kupowała...


Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Anula, cudne włosy. Choć na żywo jeszcze fajniejsze


Muszę wam powiedzieć, maskę nawilżającą JMO którą kupiłam przed wakacjami polecam
Super nawilża, bardzo łagodna jest (mam nieco przesuszoną twarz po peelingu i podrażnioną i maska podziałałam zgodnie z opisem producenta
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:52.