Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-12-08, 14:13   #151
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

Pod koniec listopada kupowałam perfumy w Empiku. Empik bez promocji miał je taniej niż Rosman w promocji 2 za 1, poważnie ;-) Nawet dziewczyny dla jaj pokazywały na grupach fotki ze sklepów. Wnioski? Zawsze trzeba porównywać ceny bo te promocje w PL są... same doskonale wiecie. Łatwo można dać się zrobić w konia.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-26, 17:43   #152
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

Głównie Sephora, nieraz na IPerfumy, ale rzadko.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 21:23   #153
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

Wszędzie.
Douglas, Allegro - u sprawdzonych sprzedawców, sprawdzone perfumerie internetowe, SuperPharm itp
__________________
WYMIANA Pearl mancera

Edytowane przez ROZ-ter-KA
Czas edycji: 2017-12-31 o 21:26
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-03, 13:14   #154
esaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 33
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

Kiedys niestety udało mi się kupić w sieci podróbę i od tamtej pory robię takie zakupy wyłącznie stacjonarnie. Widziałam ze na iperfumy mają dobre ceny, ale trochę się obawiam, może któraś z Was robiła tam zakupy? opinie ztego, co widziałam maj ą różne, niektórzy przestrzegają przed nimi, że niby sprzedają podróbki, sama już nie wiem.
esaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-03, 15:13   #155
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

Cytat:
Napisane przez esaa Pokaż wiadomość
Kiedys niestety udało mi się kupić w sieci podróbę i od tamtej pory robię takie zakupy wyłącznie stacjonarnie. Widziałam ze na iperfumy mają dobre ceny, ale trochę się obawiam, może któraś z Was robiła tam zakupy? opinie ztego, co widziałam maj ą różne, niektórzy przestrzegają przed nimi, że niby sprzedają podróbki, sama już nie wiem.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=690381
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-03, 19:23   #156
Wellie
Raczkowanie
 
Avatar Wellie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 136
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

Ja kupuję na iperfumy, ewentualnie w drogeriach typu SuperPharm
__________________
never look her in the eyes
never tell the truth
if she knows you're paper
you know she'll have to burn you
Wellie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-03, 20:29   #157
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

Kupiłam wczoraj po 15 flaszkę Lacoste Pour Femme w parfems.pl i już dzisiaj ją miałam. Kupuję także w iperfumy, e-glamour, perfumesco, pachnidełko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-03, 21:21   #158
PaulaMk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 5
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

Ja zazwyczaj decyduje się na testery perfum, bo zapachy są praktycznie nie do odróżnienia, a ceną różnią się zdecydowanie. Dwa dni temu zamówiłam na perfumio i zobaczymy jakie będą
PaulaMk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-03, 21:29   #159
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

Cytat:
Napisane przez PaulaMk Pokaż wiadomość
Ja zazwyczaj decyduje się na testery perfum, bo zapachy są praktycznie nie do odróżnienia, a ceną różnią się zdecydowanie. Dwa dni temu zamówiłam na perfumio i zobaczymy jakie będą
Testery pachna tak samo jak nietestery. Roznicy nie ma zadnej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-04, 12:17   #160
PaulaMk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 5
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

Zależy na jakiej stronie zamawiasz, czasem są buble, które pachną zupełnie inaczej, nie wspominając o intensywności. Kilka razy się już nacięłam, zobaczymy jak będzie tym razem
PaulaMk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-04, 14:12   #161
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

Cytat:
Napisane przez PaulaMk Pokaż wiadomość
Ja zazwyczaj decyduje się na testery perfum, bo zapachy są praktycznie nie do odróżnienia, a ceną różnią się zdecydowanie. Dwa dni temu zamówiłam na perfumio i zobaczymy jakie będą
Och! Jakie beda? Beda i sa podrobka. Zamowilas bubel. I jak piszesz, ze kilka razy sie nacielas, to nic w takim razie twoje bledy cie nie ucza.

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Testery pachna tak samo jak nietestery. Roznicy nie ma zadnej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oczywiscie, pod warunkiem, ze to sa z tej samej kategorii oryginalow. Bo tester podroby bedzie inny od testera oryginalu
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."

Edytowane przez zania
Czas edycji: 2018-01-04 o 17:05 Powód: edytowalam, bo sie zakrecilam w tych oryginalach i fejkach
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-04, 14:16   #162
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
...
Oczywiscie, pod warunkiem, ze to sa z tej samej kategorii oryginalow. Bo tester podroby bedzie inny od testera podroby
Fakt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-04, 14:47   #163
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Och! Jakie beda? Beda i sa podrobka. Zamowilas bubel. I jak piszesz, ze kilka razy sie nacielas, to nic w takim razie twoje bledy cie nie ucza.

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------


Oczywiscie, pod warunkiem, ze to sa z tej samej kategorii oryginalow. Bo tester podroby bedzie inny od testera podroby
Jakie będą, gówniane, bo podróby są gówniane.
Zaniu, kobieta się wcale nie nacięła, ona ten shit kupiła świadomie, wie co kupiła i do tej pory była zadowolona z tych bubli

Co trzeba mieć w głowie żeby się takimi czynami chwalić na forum pasjonatów?
Kobieta pewnie myśli, że wydy..ła system, bo se kupiła tanio perfume, no brawo ona Tylko jej żeczę żeby jakiegoś uczulenia nie dostała, a sumie, jakby dostała to może by głową ruszyła następnym razem
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-04, 14:51   #164
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

Toz to prawdziwy spam a ja nie zauwazylam, ze podroby reklamuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-04, 16:40   #165
PaulaMk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 5
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

Lucho niestety nie każdy ma tyle pieniędzy, aby kupować nie-testery, a na przykład oryginalne perfumy Tom Ford czy Atkinsons. Każdy robi tyle, na ile może sobie pozwolić. Alergie mam właśnie na takie osoby jak Ty, a jeśli ktoś ma na alkohol zawarty w perfumach, to rzeczywiście nie powinien ich używać, ani testerów, ani innych. Pasjonata perfum rozpoznajesz po tym czy ma produkty z Douglasa czy nie? Brawo
PaulaMk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-04, 17:14   #166
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;80198291]Jakie będą, gówniane, bo podróby są gówniane.
Zaniu, kobieta się wcale nie nacięła, ona ten shit kupiła świadomie, wie co kupiła i do tej pory była zadowolona z tych bubli

Co trzeba mieć w głowie żeby się takimi czynami chwalić na forum pasjonatów?
Kobieta pewnie myśli, że wydy..ła system, bo se kupiła tanio perfume, no brawo ona Tylko jej żeczę żeby jakiegoś uczulenia nie dostała, a sumie, jakby dostała to może by głową ruszyła następnym razem [/QUOTE]
No moze. Zrozumialam, ze wczesniej kupowala podrobki (bo trafila na buble), a teraz ze udalo jej sie ustrzelic tanio oryginal.
Czyli okazuje sie, ze wsrod podrobek tez sa buble
Cytat:
Napisane przez PaulaMk Pokaż wiadomość
Lucho niestety nie każdy ma tyle pieniędzy, aby kupować nie-testery, a na przykład oryginalne perfumy Tom Ford czy Atkinsons. Każdy robi tyle, na ile może sobie pozwolić. Alergie mam właśnie na takie osoby jak Ty, a jeśli ktoś ma na alkohol zawarty w perfumach, to rzeczywiście nie powinien ich używać, ani testerów, ani innych. Pasjonata perfum rozpoznajesz po tym czy ma produkty z Douglasa czy nie? Brawo
Ale Paulo, my tez kupujemy testery! Bo sa tansze. Tylko, ze oryginaly.
A skoro na cos mnie nie stac, to kupuje cos z nizszej polki cenowej, kupuje mniejsza pojemnosc np 30 ml lub udaje sie do watku wspolnozakupowego po np 10 ml danego oryginalnego zapachu.

I zdziwie cie, ale ja jako pasjonatka perfum nie mam ani jednej flaszki z Douglasa, ani Sephory
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-04, 17:24   #167
PaulaMk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 5
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

Ja mam i z Douglasa, i testery. Po prostu nie czuje różnicy, więc często wybieram te drugie ze względu na cenę. Uwielbiam perfumy, ale cóż.. to wciąż są tylko perfumy A skoro ktoś twierdzi, że posiadacz testerów nie jest pasjonatem - bez komentarza
PaulaMk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-04, 17:42   #168
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

Cytat:
Napisane przez PaulaMk Pokaż wiadomość
Ja mam i z Douglasa, i testery. Po prostu nie czuje różnicy, więc często wybieram te drugie ze względu na cenę. Uwielbiam perfumy, ale cóż.. to wciąż są tylko perfumy A skoro ktoś twierdzi, że posiadacz testerów nie jest pasjonatem - bez komentarza
Przepraszam bardzo, czy ty udajesz, ze nie rozumiesz co sie do ciebie pisze, czy tak malo kumata jestes?
Kto tak twierdzi?
My tu o podrobkach i oryginalach, a ty o testerach. Mam testery perfum, oryginalne testery i jestem pasjonatka.
Miedzy produktem a testerem nie poczujesz roznicy, bo nie masz prawa poczuc (chyba, ze tester popsuty albo perfumy). Ale miedzy oryginalem a podroba juz roznice poczujesz. I nie wazne, czy masz produkt podrobe czy tester podrobe.

I nie, to nie sa tylko perfumy, to cala filozofia Ale...ty tego jak widac, nie zrozumiesz

Pytanie: wg ciebie testery=podroby?

Przejrzalam twoj profil: zarejestrowalas sie wczoraj. Podejrzewam, ze tylko po to, aby zareklamowac ta szajsowata strone, z badziewiem za 129 zl. Darmo bym tego syfu nie chciala.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."

Edytowane przez zania
Czas edycji: 2018-01-04 o 17:45
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-04, 17:49   #169
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

W Douglasie i wychodzi mi z kodami zniżkowymi taniej niż na niejednej bezcłówce.

W Empiku online zamawiałam raz i woda perfumowana była starociem ( sprawdzałam kod w kalkulatorze ).

Znacie tą perfumerię
https://pl-pl.facebook.com/Perfumeri...6602156466010/
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-04, 17:59   #170
PaulaMk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 5
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Przepraszam bardzo, czy ty udajesz, ze nie rozumiesz co sie do ciebie pisze, czy tak malo kumata jestes?
Kto tak twierdzi?
My tu o podrobkach i oryginalach, a ty o testerach. Mam testery perfum, oryginalne testery i jestem pasjonatka.
Miedzy produktem a testerem nie poczujesz roznicy, bo nie masz prawa poczuc (chyba, ze tester popsuty albo perfumy). Ale miedzy oryginalem a podroba juz roznice poczujesz. I nie wazne, czy masz produkt podrobe czy tester podrobe.

I nie, to nie sa tylko perfumy, to cala filozofia Ale...ty tego jak widac, nie zrozumiesz

Pytanie: wg ciebie testery=podroby?

Przejrzalam twoj profil: zarejestrowalas sie wczoraj. Podejrzewam, ze tylko po to, aby zareklamowac ta szajsowata strone, z badziewiem za 129 zl. Darmo bym tego syfu nie chciala.
Nikt Ci nie każe zamawiać, każdy ma swój rozum, albo i nie. Jak mogę reklamować coś, co nawet do mnie nie doszło, a jakbym się zarejestrowała miesiąc temu, to też by było, że reklama, więc pas, Pasjonacie, hejt wygrany, mam nadzieje, że podniosło na duchu
PaulaMk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-04, 19:13   #171
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

Cytat:
Napisane przez PaulaMk Pokaż wiadomość
Nikt Ci nie każe zamawiać, każdy ma swój rozum, albo i nie. Jak mogę reklamować coś, co nawet do mnie nie doszło, a jakbym się zarejestrowała miesiąc temu, to też by było, że reklama, więc pas, Pasjonacie, hejt wygrany, mam nadzieje, że podniosło na duchu
Ty jak widac go nie masz, skoro zamowilas taki szajs i jeszcze sie tym chwalisz.
Cytujac ciebie: brawo!

Eot.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."

Edytowane przez zania
Czas edycji: 2018-01-04 o 19:15
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-04, 19:42   #172
hatka
Zadomowienie
 
Avatar hatka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 718
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

Cytat:
Napisane przez PaulaMk Pokaż wiadomość
Lucho niestety nie każdy ma tyle pieniędzy, aby kupować nie-testery, a na przykład oryginalne perfumy Tom Ford czy Atkinsons. Każdy robi tyle, na ile może sobie pozwolić. Alergie mam właśnie na takie osoby jak Ty, a jeśli ktoś ma na alkohol zawarty w perfumach, to rzeczywiście nie powinien ich używać, ani testerów, ani innych. Pasjonata perfum rozpoznajesz po tym czy ma produkty z Douglasa czy nie? Brawo

Przede wszystkim nazywajmy rzeczy po imieniu: podróbki, a nie testery. Tester to nie to samo, co podróba, wręcz przeciwnie, testerami nazywamy tańsze, testowe wersje ORYGINALNYCH perfum. Nie wiem, czy ta pomyłka w nazewnictwie zamierzona/świadoma, czy nie, w każdym razie pewnie stąd zamieszanie, bo dla perfumoholika tester = tańsza wersja oryginału, bynajmniej nie podróba, czy odpowiednik.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Fragrantica
hatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-04, 20:25   #173
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

Cytat:
Napisane przez PaulaMk Pokaż wiadomość
Lucho niestety nie każdy ma tyle pieniędzy, aby kupować nie-testery, a na przykład oryginalne perfumy Tom Ford czy Atkinsons. Każdy robi tyle, na ile może sobie pozwolić. Alergie mam właśnie na takie osoby jak Ty, a jeśli ktoś ma na alkohol zawarty w perfumach, to rzeczywiście nie powinien ich używać, ani testerów, ani innych. Pasjonata perfum rozpoznajesz po tym czy ma produkty z Douglasa czy nie? Brawo
Proponuję włączyć myślenie w tryb ON. To co Ty tu chcesz propagować i kupujesz to ordynarne podróby, kapujesz? Są oczywiście oryginalne testery, które są ok, ale to co Ty kupiłaś to zwykłe gówno niewiele warte.

Ja za to mam alergię na osoby, które udają, że nie wiedzą w czym problem, albo jeszcze lepiej, nie widzą problemu. Brawo dla Ciebie za jakieś popaprane poglądy, nie trzeba kupować stacjonarnie żeby mieć oryginały. Ale nie próbuj nazywać się pasjonatką kupując podróby. I jeszcze ta zwyczajowa śpiewka, że nie każdy ma tyle kasy żeby kupić Forda czy Amouage, a w czym problem. Nie stać mnie na oryginał forda to kupuję inny ciekawy zapach za 120-150 zł, Ale nie, trzeba zaszpanować, że się Forda ma Boże jakie to płytkie Nie stać mnie na torebkę od Louis Vuitton za 10000 to kupuję inną oryginalną, a nie imitację gównianą za 300 zł.
To, że kogoś nie stać nie jest wytłumaczeniem używania podrób, nikt Ci tu nie da na to przyzwolenia, nikt nie przyklaśnie. Więc chyba na nas wszystkich dostaniesz alergii.

Hejt, no sorry, ale jak nie jesteś w stanie ogarnąć, że wskakujesz tu z reklamą podrób, to chyba byłaś świadoma, że nikt Cię chwalić nie będzie.

Edytowane przez 3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Czas edycji: 2018-01-04 o 20:27
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-16, 12:52   #174
ixik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

Bardzo proszę o podanie sprawdzonego allegrowicza lub internetowej perfumerii bo ja też niestety nacięłam się na sprzedawcę który ma 100% pozytywów na allegro a wg mnie perfumy są podróbką. Zapach rozwodniony i nawet kolor jaśniejszy niż oryginału. Niestety poznałam dopiero po trwałości po użyciu ich kilka razy. Myślę że ludzie którzy piszą te pozytywy raz lub dwa użyją perfum, zapach taki sam więc uznają że to oryginał. Butelka taka sama, niby ok. Tylko pachną dużo krócej. Cena jak oryginał.
Proszę uczciwie napisać u kogo mogę kupić oryginalne perfumy, nie rozrzedzone.
ixik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-16, 13:29   #175
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

Cytat:
Napisane przez ixik Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o podanie sprawdzonego allegrowicza lub internetowej perfumerii bo ja też niestety nacięłam się na sprzedawcę który ma 100% pozytywów na allegro a wg mnie perfumy są podróbką. Zapach rozwodniony i nawet kolor jaśniejszy niż oryginału. Niestety poznałam dopiero po trwałości po użyciu ich kilka razy. Myślę że ludzie którzy piszą te pozytywy raz lub dwa użyją perfum, zapach taki sam więc uznają że to oryginał. Butelka taka sama, niby ok. Tylko pachną dużo krócej. Cena jak oryginał.
Proszę uczciwie napisać u kogo mogę kupić oryginalne perfumy, nie rozrzedzone.
Masz podane całe listy sprawdzonych sprzedawców i sklepów, ba są one podpięte na górze:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=141292
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=690381

Może wstaw swój flakon do wątku oryginał czy podróbka, się okaże, bo na razie tylko gdybasz...
Często ludzie nie mają pojęcia o reformulacjach i uważają, że podróbę dostali, ale też jest kilku cwaniaków na Allegro co to do oryginalnych flakonów leją trefny sok.
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-30, 19:25   #176
lifeswhatyoumakeit
Raczkowanie
 
Avatar lifeswhatyoumakeit
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 64
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

Chyba wątek będzie odpowiedni. Tak sobie przeglądam ceny zapachów i np. azzaro chrome w douglas za 100 ml 289 zł a w super pharm to samo za 124,90 zł Czy ktoś może mi powiedzieć czy w tym super pharm to są jakieś testery czy co ? czy po prostu douglas jest tak zwariowanie bezsensownie drogi ??
pozdrawiam
lifeswhatyoumakeit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-30, 19:28   #177
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

Cytat:
Napisane przez lifeswhatyoumakeit Pokaż wiadomość
czy po prostu douglas jest tak zwariowanie bezsensownie drogi ??
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-31, 16:39   #178
lifeswhatyoumakeit
Raczkowanie
 
Avatar lifeswhatyoumakeit
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 64
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

No to w takim razie przyznam, że dla mnie czyli dla osoby, która zaczęła się dopiero interesować zapachami to wielkie odkrycie
Nie myślałem, że w takim super pharm są tak dobre zapachy w tak dobrych cenach. Versace pour homme zakupione
lifeswhatyoumakeit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-12, 16:55   #179
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Nie znam, ale widzę, że to perfumeria z mojego miasta. Jeśli poszukujesz perfumerii z Łodzi (chyba, że to przypadek to polecam 2find, na Kościuszki jest
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-24, 20:34   #180
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 675
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

Od 2-3 lat kupuję jedynie w sprawdzonych sklepach internetowych. Zresztą odkąd pamiętam rzadko kupowałam stacjonarnie w perfumeriach.
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-05 10:43:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:46.