Przegrywam małżeństwo - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-22, 22:24   #331
Valtamerii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 943
Dot.: Przegrywam małżeństwo

Bardzo przykry ten wątek...
Autorko, jesteś bardzo młodą osobą a już doświadczasz rozpadu małżeństwa i praktycznie samotnego wychowania dwójki dzieci.

Niestety będziesz musiała bardzo szybko dojrzeć ,bo posiadanie dzieci ,czy ślub tego nie daje.

I myślę, że dasz sobie radę. Ja bym na Twoim miejscu wniosła sprawę o separację.

Jestem coraz dalsza od wydawania kategorycznych sądów na wizażu ,bo znamy wersję tylko jednej strony. Nie wiem jak wyglądają Wasze rozmowy ale małżeństwa zawierane w tak młodym wieku często niestety kończą się rozwodem. Proza życia przytłacza.

Może i Twój mąż jest niezrównoważony a może nie radzi sobie z tym wszystkim i "zabawa" w dom go przytłoczyła.
Valtamerii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-23, 02:43   #332
Jogurtowe_love
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 294
Dot.: Przegrywam małżeństwo

Ojciec mojego męża jest takim człowiekiem jak mąż autorki. Teściowa męczy się z nim już ponad 30 lat, obecnie jest cichą myszką która boi się odezwać przy nim. Mąż przez to jak ojciec ich traktował w dzieciństwie ma rozwaloną psychikę i chodzi na terapię. Bardzo długo mu zajęło dojście do siebie w dorosłym życiu. Naprawdę nie polecam kontynuowania takiego związku. Tacy ludzie się nie zmieniają. Całe życie siedzisz na bombie. Pomyśl o tym jaki to będzie miało wpływ na psychikę dzieci, wychowywanie się z niestabilnym rodzicem bardzo obciąża.
Jogurtowe_love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-23, 04:28   #333
Jogurtowe_love
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 294
Dot.: Przegrywam małżeństwo

https://youtu.be/BsAGxQOnyKk

Obejrzyj to sobie autorko postu
Jogurtowe_love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-23, 23:22   #334
m_adamka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 5
Dot.: Przegrywam małżeństwo

A ja tam trzymam kciuki za autorkę i jej małżeństwo. Każda sytuacja jest inna i czasami warto zawalczyć, nawet gdyby to nie miało sensu niż oddać zwycięstwo walkowerem. Czasami trzeba mieć siły i wytrwałości za dwoje.

Nie przejmuj się tym, że ktoś Cię skrytykował bo powinnaś odejść - to Twoje życie i wiesz najlepiej czy jest dla was szansa.

Ze swojej strony życzę Ci ogromnej cierpliwości bo będzie Ci bardzo potrzebna. Powodzenia
m_adamka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 03:32   #335
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Przegrywam małżeństwo

Jakiej cierpliwości??? Autorka już wykazywała się cierpliwością. Mąż daje ciała więc teraz jego ruch albo separacja.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 06:07   #336
Jogurtowe_love
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 294
Dot.: Przegrywam małżeństwo

Cierpliwości do czego? Do tolerowania chorych zachowań męża, który będzie niszczył życie jej i dzieciom? Ja nie rozumiem koncepcji ratowania małżeństwa za wszelką cenę bo to małżeństwo. Jeżeli ktoś się zachowuje toksycznie i nie ma woli się zmienić i nic nie robi w kierunku zmiany to mu się nie pomoże żadnym sposobem.
Jogurtowe_love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 09:04   #337
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Przegrywam małżeństwo

Cytat:
Napisane przez m_adamka Pokaż wiadomość
Ze swojej strony życzę Ci ogromnej cierpliwości bo będzie Ci bardzo potrzebna. Powodzenia
Ty sobie chyba żartujesz. Jej cierpliwość trwała całe 30 dni! Pomogło? Nie. Teraz (być może) trwa miodowy miesiąc, bo facet ewidentnie zorientował się, że przeholował. Nic go nie tłumaczy: ani dzieciństwo do dupy, ani zmęczenie po pracy. Olał żonę, olał dzieci. Ile razy trzeba Ci jeszcze pisać, że to nie jest normalna sytuacja, gdzie rozmowa przy winie pomoże?
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-24, 11:19   #338
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Przegrywam małżeństwo

Autorko dlaczego masz czekać z podjęciem pracy? Skoro ojciec zostaje w domu i ratujecie związek to zaangażować go w obowiązki domowe. Wiele par radzi sobie w taki sposób bez pomocy dziadków zanim dzieci pójdą do przedszkola. Po prostu pracujecie na inne zmiany i zmieniacie się w domu przy dzieciach. Nic się nie zmieni skoro dalej jest tak samo i wszystko jest na Twojej głowie. Jaśnie pan musi sie obudzić i zrozumieć, że ma rodzinę i obowiązki. Nie cackaj się z nim.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 17:24   #339
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Przegrywam małżeństwo

Cytat:
Napisane przez m_adamka Pokaż wiadomość
A ja tam trzymam kciuki za autorkę i jej małżeństwo. Każda sytuacja jest inna i czasami warto zawalczyć, nawet gdyby to nie miało sensu niż oddać zwycięstwo walkowerem. Czasami trzeba mieć siły i wytrwałości za dwoje.

Nie przejmuj się tym, że ktoś Cię skrytykował bo powinnaś odejść - to Twoje życie i wiesz najlepiej czy jest dla was szansa.

Ze swojej strony życzę Ci ogromnej cierpliwości bo będzie Ci bardzo potrzebna. Powodzenia
bardziej przyda się asertywność i konsekwencja w trzymaniu się ustaleń.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 17:27   #340
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Przegrywam małżeństwo

Ten wątek powinien nosić tytuł: Przegrywam dzieciństwo i zdrowie psychiczne swoich dzieci.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 23:29   #341
m_adamka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 5
Dot.: Przegrywam małżeństwo

Wiecie co dziewczyny - wam to nigdy nie da się dogodzić. Nie ma to jak czepiać się słówek.
Tak życzę autorce cierpliwości bo skoro podjęła decyzję o walce o swoje małżeństwo i swoją rodzinę to cierpliwość będzie jej ogromnie potrzebna - ot bo w życiu, w relacjach damsko-męskich ta poprawa dzieje się maleńkimi krokami a nie przechodzi niczym tornado. Życzę jej też cierpliwości jak będzie czytać tutaj komentarze i wytrwałości by pomimo tego co piszecie trwała przy swojej decyzji - bo to ona ją podjęła. I by jej decyzja nadal była jej, a nie użytkowniczek forum.

Szczerze - pierwszy raz odezwałam się tutaj na forum i chyba będzie to ostatni raz. Bo zamiast okazać wsparcie autorce to wolicie się przyczepiać do zdań, źle przez was zinterpretowanych. Ja tam wspieram autorkę w jej działaniach i życzę jej powodzenia. Dobranoc.
m_adamka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-25, 05:36   #342
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: Przegrywam małżeństwo

Cytat:
Napisane przez Karena 73 Pokaż wiadomość
Autorko dlaczego masz czekać z podjęciem pracy? Skoro ojciec zostaje w domu i ratujecie związek to zaangażować go w obowiązki domowe. Wiele par radzi sobie w taki sposób bez pomocy dziadków zanim dzieci pójdą do przedszkola. Po prostu pracujecie na inne zmiany i zmieniacie się w domu przy dzieciach. Nic się nie zmieni skoro dalej jest tak samo i wszystko jest na Twojej głowie. Jaśnie pan musi sie obudzić i zrozumieć, że ma rodzinę i obowiązki. Nie cackaj się z nim.
Dokładnie, to jest rozwiązanie które wybiera wiele osób i nie musi być o od razu praca na cały etat. Czasami w UP są też organizowane szkolenia, a po nich mamy od razu staż, a po stażu pracodawca może wyjść z propozycją zatrudnienia.
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-25, 05:54   #343
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Przegrywam małżeństwo

Cytat:
Napisane przez m_adamka Pokaż wiadomość
Tak życzę autorce cierpliwości bo skoro podjęła decyzję o walce o swoje małżeństwo i swoją rodzinę to cierpliwość będzie jej ogromnie potrzebna - ot bo w życiu, w relacjach damsko-męskich ta poprawa dzieje się maleńkimi krokami a nie przechodzi niczym tornado.
W tym związku facet powinien walczyć, żeby nie stracić rodziny przez swoje zachowanie.
Ja nie wiem ile masz lat, ale brzmisz jak pokolenie mojej babci ( 88 lat). "To kobieta zawsze jest winna rozpadu rodziny, bo nie dość się starała. Zdradził? Widocznie jest słaba w łóżku. Bije? Widocznie go denerwuje. Przegrywa kasę w karty? Mężczyzna potrzebuje rozrywki."
Tak Ciebie odbieram. Propagujesz jakieś przestarzałe treści, które są szkodliwe. Zawinił facet w tym związku i to on ma się starać i walczyć. I nie, poprawa powinna być zauważalna, żeby w ogóle mówić o możliwości kontynuowania związku, a nie mydlenie oczu.
Byłaś kiedyś w jakimś zdrowym związku?
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-25, 06:38   #344
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Przegrywam małżeństwo

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-18 o 16:11
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-25, 11:37   #345
ukladlimbiczny
miss twin peaks
 
Avatar ukladlimbiczny
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 350
Dot.: Przegrywam małżeństwo

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Ten wątek powinien nosić tytuł: Przegrywam dzieciństwo i zdrowie psychiczne swoich dzieci.
Amen
ukladlimbiczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-25, 12:11   #346
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Przegrywam małżeństwo

Cytat:
Wiecie co dziewczyny - wam to nigdy nie da się dogodzić. Nie ma to jak czepiać się słówek.
bardzo lubię to retro vintage 'nie wyrzucać, naprawiać', ale tu kiedy facet postanawia z dnia na dzien stulić dziub, przestać się odzywać i traktując tym samym partnerkę jak powietrze powinien puknąc się w mózg i odezwac to po 1 i jedyne primo i naprawdę nie powinna w ogóle autorka się zastanawiać czy dość często wkłada seksowne majteczki a to sugerujesz swoimi wywodami z czapy odnośnie tego że powinna rozważać się co poszło nie tak.
Aczkolwiek owszem to poszło nie tak że rozdziadowała gościa któy sobie na takie zachowania względem niej pozwala.

Po to ewolucja tak pięknie rozwinęła zdolnośc komunikacji i to nawet w x językach by ludzie ze sobą rozmawiali i na tej podstawie np. decydowali jakieś a lub b. Jesli pan z dnia na dzien realizuje złożone sobie śluby milczenia i o których nikogo nie poinformował to problem jest wyłącznie jego.

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Ja jej życzę wiary w siebie i przekonania że zasługuje na coś więcej niż nabąbany książe którego można tylko po dupie całować co i tak zresztą nic nie daje.
Super związek facet nie daje z siebie totalnie nic, traktuje ją jak pokojówkę w hotelu, i to bardzo niegrzecznie zresztą, bo nawet z obcą osobą np. spotkaną w sklepie można czasem wymienić jakieś uprzejmości, a autorka ma być cierpliwa.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2018-09-25 o 12:13
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-25, 23:27   #347
m_adamka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 5
Dot.: Przegrywam małżeństwo

Dopisujecie sobie teorie o których nigdzie nie wspomniałam. Nigdzie też nie napisałam że jak facet ma w dalekim poważaniu małżeństwo to trzeba się uśmiechnąć i żyć nadal w takiej relacji.
Wspomniałam już że dla mnie sytuacja nawet 1-dniowego focha nie jest normalna i nie wyobrażam sobie być w związku z facetem który zamiast powiedzieć o co mu chodzi, to swoim zachowaniem jedyny komunikat jaki przekazuje to "domyśl się". Tylko dyskusja nie toczy się o naszych własnych doświadczeniach a na temat sytuacji autorki.

Jeśli jest milczenie tak długie to jest tego powód i wybaczcie ale jeśli nie znajdzie się przyczyny to usterki też się nie naprawi. Można problem zakamuflować, ale on i tak kiedyś powróci.


Skoro autorka podjęła decyzję o próbie naprawy związku to oby jej się to udało, a wy to uszanujcie.
m_adamka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-26, 06:44   #348
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Przegrywam małżeństwo

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-18 o 16:11
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-26, 18:53   #349
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Przegrywam małżeństwo

Cytat:
Napisane przez m_adamka Pokaż wiadomość
Dopisujecie sobie teorie o których nigdzie nie wspomniałam. Nigdzie też nie napisałam że jak facet ma w dalekim poważaniu małżeństwo to trzeba się uśmiechnąć i żyć nadal w takiej relacji.
Wspomniałam już że dla mnie sytuacja nawet 1-dniowego focha nie jest normalna i nie wyobrażam sobie być w związku z facetem który zamiast powiedzieć o co mu chodzi, to swoim zachowaniem jedyny komunikat jaki przekazuje to "domyśl się". Tylko dyskusja nie toczy się o naszych własnych doświadczeniach a na temat sytuacji autorki.
Jeśli jest milczenie tak długie to jest tego powód i wybaczcie ale jeśli nie znajdzie się przyczyny to usterki też się nie naprawi. Można problem zakamuflować, ale on i tak kiedyś powróci.
Skoro autorka podjęła decyzję o próbie naprawy związku to oby jej się to udało, a wy to uszanujcie.
ależ powód jest znany.

Facet nie kocha i nie szanuje swojej żony i dzieci. I okazuje to swoim miesięcznym milczeniem. Tu nie ma innej przyczyny. Usterkę naprawi rozwód.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-26, 19:51   #350
wolnazajeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 71
Dot.: Przegrywam małżeństwo

Z całym podziwem za cierpliwość... naprawdę przestałabym się domyślać, o co hrabiemu chodzi.

Ze względu na dzieci jeszcze nie myślałabym o rozstaniu, bo to nie tędy droga. To ten typ, który strzeli focha i poczeka, aż się będziesz błagać o audiencję dla jego satysfakcji. Proponuję zwyczajnie z uśmiechem to olać. Serio. Nie bądź złośliwa, bo to mu da argumenty. W kobieco perfidny sposób go olej. Zadbaj o siebie, sprawiaj przyjemności sobie i dzieciom. Nie przejmuj sie nim. Zrób wszystko, żebyś to TY czuła się kobieco, radośnie, zajmuj się domem i dziećmi, po staremu. Szkoda nerwów. Nawet taki mruk w końcu sam się odezwie o co hrabiemu chodzi, kiedy zauważy, ze nie będziesz się go błagać o audiencję.

Zdepcz te jego fochy obcasem i ciesz się wspaniałymi dziećmi!
wolnazajeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-26, 19:58   #351
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Przegrywam małżeństwo

Cytat:
Napisane przez wolnazajeta Pokaż wiadomość
Z całym podziwem za cierpliwość... naprawdę przestałabym się domyślać, o co hrabiemu chodzi.

Ze względu na dzieci jeszcze nie myślałabym o rozstaniu, bo to nie tędy droga. To ten typ, który strzeli focha i poczeka, aż się będziesz błagać o audiencję dla jego satysfakcji. Proponuję zwyczajnie z uśmiechem to olać. Serio. Nie bądź złośliwa, bo to mu da argumenty. W kobieco perfidny sposób go olej. Zadbaj o siebie, sprawiaj przyjemności sobie i dzieciom. Nie przejmuj sie nim. Zrób wszystko, żebyś to TY czuła się kobieco, radośnie, zajmuj się domem i dziećmi, po staremu. Szkoda nerwów. Nawet taki mruk w końcu sam się odezwie o co hrabiemu chodzi, kiedy zauważy, ze nie będziesz się go błagać o audiencję.

Zdepcz te jego fochy obcasem i ciesz się wspaniałymi dziećmi!
Tak, dokładnie! Ale z dala od pana, bez robienia zbędnego przedstawienia i stosowania jakichś gierek. W nosie bym miała taki związek, gdzie muszę coś przed kimś odgrywać, zamiast się czuć swobodnie i wiedzieć, że zwyczajnie mam do czynienia ze zrównoważonym człowiekiem.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-26, 21:15   #352
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: Przegrywam małżeństwo

Cytat:
Napisane przez wolnazajeta Pokaż wiadomość
Zrób wszystko, żebyś to TY czuła się kobieco, radośnie, zajmuj się domem i dziećmi, po staremu.
Świetnie weź wszystkie obowiązki na siebie i ciesz się kobiecością
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-26, 21:33   #353
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Przegrywam małżeństwo

Cytat:
Napisane przez wolnazajeta Pokaż wiadomość
Zdepcz te jego fochy obcasem i ciesz się wspaniałymi dziećmi!
Wolnazajęta, jesteś tu nowa i już Cię lubię.
Mądrze prawisz.
Wszyscy, w tym ja, byłam za separacją, ale teraz Twój pomysł bardziej mi się podoba.

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Napisane przez paczanga Pokaż wiadomość
Świetnie weź wszystkie obowiązki na siebie i ciesz się kobiecością
Ups, ten pomysł ma jednak mankamenty. Autorka właściwie do tej pory miała cały dom na głowie, więc nie odczułaby różnicy. Mogłaby wprawdzie zacząć gotować tylko dla siebie i dzieci, sprzątać, prasować, prać tylko swoje i ich rzeczy, ale czy szanowny mężuś wtedy nie ograniczyłby jej zasobności portfela? Ten koleś to wariat, więc obstawiam najczarniejszy scenariusz.

Zgadzam się z tym, że Autorka znów musi poczuć siłę własnej kobiecości. Ona nie jest jeszcze gotowa, by wyjść poza sferę komfortu. Zadbanie o siebie to dobry start.
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-26, 23:24   #354
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Przegrywam małżeństwo

facet przemocowiec, a Ty baw się w gierki.
nie daj po sobie poznać, bądź szczęśliwa tyrajac za dwóch.

WTF.




Sent from my SM-G935F using Tapatalk
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-27, 06:23   #355
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: Przegrywam małżeństwo

Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
Ups, ten pomysł ma jednak mankamenty. Autorka właściwie do tej pory miała cały dom na głowie, więc nie odczułaby różnicy. Mogłaby wprawdzie zacząć gotować tylko dla siebie i dzieci, sprzątać, prasować, prać tylko swoje i ich rzeczy, ale czy szanowny mężuś wtedy nie ograniczyłby jej zasobności portfela? Ten koleś to wariat, więc obstawiam najczarniejszy scenariusz.

Zgadzam się z tym, że Autorka znów musi poczuć siłę własnej kobiecości. Ona nie jest jeszcze gotowa, by wyjść poza sferę komfortu. Zadbanie o siebie to dobry start.
Myślę, że właśnie ona powinna się skupić by zmienić układ na partnerski i zadbać o swoją niezależność finansowo-zawodową. Niech to będzie póki co chociaż część etatu lub praca zdalna, ale będzie budować autorkę, że w sytuacji kryzysu nie będzie trząść się jak osika o pieniądze czy fochy misia.
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-27 07:23:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:48.