Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-09, 20:11   #451
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

kurcze wlasnie tak myslalam,zeby zmienic.No z tymi pieprzykami to nie wiem bo nie widze zbytnio ;/

no tak juz jakis czas temu chcialam zamienic heh,ale nie wiem czy tez z LSD na LS?jestem mieczak mocno mnie boli ;(

tutaj ciezko cos znalezc ;/ tzn sa,ale malo osob zna/poleca na wizazu i w necie tez tak nie bardzo z opiniami...

potrzebowalabym cos w Bydgoszczy,Toruniu ewentualnie w Poznaniu ehh no jeszcze mysle ew o Wawie bo moj brat tam mieszka,ale nie wiem czy oplaca mi sie jechac tyle km na laser do Pnia tez mam 2-3 godziny a do Wawy musze okolo 5 liczyc bodajze ;/
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 21:00   #452
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
kurcze wlasnie tak myslalam,zeby zmienic.No z tymi pieprzykami to nie wiem bo nie widze zbytnio ;/

no tak juz jakis czas temu chcialam zamienic heh,ale nie wiem czy tez z LSD na LS?jestem mieczak mocno mnie boli ;(

tutaj ciezko cos znalezc ;/ tzn sa,ale malo osob zna/poleca na wizazu i w necie tez tak nie bardzo z opiniami...

potrzebowalabym cos w Bydgoszczy,Toruniu ewentualnie w Poznaniu ehh no jeszcze mysle ew o Wawie bo moj brat tam mieszka,ale nie wiem czy oplaca mi sie jechac tyle km na laser do Pnia tez mam 2-3 godziny a do Wawy musze okolo 5 liczyc bodajze ;/
Ja się szczypałam jechac 50 km,a ty myslisz o 5 godz jazdy
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 08:03   #453
milon
Rozeznanie
 
Avatar milon
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 518
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
-musisz czekać,aż minie lato i zejdzie ci opalenizna.skóra musi być najjaśniejsza,aby nie poparzyć .
zabiegi najlepiej robic późną jesienią,lub zimą
A jeżeli chroniłam twarz i szyje filtrami i unikam słonka to można już teraz wykonać taki zabieg? czy jednak po takim zabiegu musiałabym w kaftanie chodzić po dworze?
__________________



milon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 09:48   #454
agaapra
Raczkowanie
 
Avatar agaapra
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 44
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
kurcze wlasnie tak myslalam,zeby zmienic.No z tymi pieprzykami to nie wiem bo nie widze zbytnio ;/

no tak juz jakis czas temu chcialam zamienic heh,ale nie wiem czy tez z LSD na LS?jestem mieczak mocno mnie boli ;(

tutaj ciezko cos znalezc ;/ tzn sa,ale malo osob zna/poleca na wizazu i w necie tez tak nie bardzo z opiniami...

potrzebowalabym cos w Bydgoszczy,Toruniu ewentualnie w Poznaniu ehh no jeszcze mysle ew o Wawie bo moj brat tam mieszka,ale nie wiem czy oplaca mi sie jechac tyle km na laser do Pnia tez mam 2-3 godziny a do Wawy musze okolo 5 liczyc bodajze ;/
Nie wiem dlaczego, ale czułam podskórnie,że jesteś z Bydzi lub okolic. Prawdopodobnie robiłaś laser w Eldermie na Glinkach. Nie polecam absolutnie. 3 zabiegi LS Duetem nic nie dały, pani doktor nie dokładna, głupoty opowiada, bikini i pachy jedzie dużą końcówką od tej zimy wykonałam 2 serie w W-awie w NY Laser Center na Mokotowie- bez porównania. Z opinii wiem, że też super jest w W-wie Studio Laser na Koakowskiego, cena taka sama jak w NY Laser Center.NY LC ma LS Duet, ale wogóle tą końcówką nie robią tylko małą ze względu na efekty. Chyba,że ktoś jest bardzo wyczulony na ból i nie wytrzymuje LS, to robią duże obszary Duetem. Cena za komplet : nogi całe, bikini głębokie, pachy 1.320,00 za LS. Delegacje w W-ie się skończyły i poszłam do Galerii Pomorskiej - Studio Laser w Bydgoszczy. Mają tylko małą końcówkę LS, ale mi to odpowiada. Bólu nie czuję, czytam gazetę . Cena podana za komplet 1.950,00 po negocjacjach 1.440,00 . Jestem zadowolona z zabiegu zarówno w W-ie jak i tutaj trwał ok. 5 godzin. Panie kompetentne, nie naciągają na terminy Polecam
agaapra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 10:24   #455
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

tak robilam w eldermie dwa raazy a efekt znikomy...mam pcos wiec robilam dekold,kark,brodawki,pach y i nogi...no to kasa wywalona w bloto...

do Wawy jade w sierpniu wiec skorzystam...

ehhh

a w Galeri Pom. jest wszystko ok?

a ten laser studio czy jakos tak na Jagiellonskiej? CM Bienkowski jeszcze ma i jeszcze cos tam z medycyny estetycznej heh bo najlepiej pasowaloby mi z Bydg ale nie chce wydac tyle kasy w bloto...
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 16:37   #456
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez milon Pokaż wiadomość
A jeżeli chroniłam twarz i szyje filtrami i unikam słonka to można już teraz wykonać taki zabieg? czy jednak po takim zabiegu musiałabym w kaftanie chodzić po dworze?
musiałabyś chodzić w burce

nie masz szans,aby słońce choć troche nie ruszyło.nie wiem jakich filtrów używasz.
twoja sprawa,ale im skóra jaśniejsza,a włos ciemniejszy tym lepszy efekt
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 16:39   #457
agaapra
Raczkowanie
 
Avatar agaapra
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 44
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
tak robilam w eldermie dwa raazy a efekt znikomy...mam pcos wiec robilam dekold,kark,brodawki,pach y i nogi...no to kasa wywalona w bloto...

do Wawy jade w sierpniu wiec skorzystam...

ehhh

a w Galeri Pom. jest wszystko ok?

a ten laser studio czy jakos tak na Jagiellonskiej? CM Bienkowski jeszcze ma i jeszcze cos tam z medycyny estetycznej heh bo najlepiej pasowaloby mi z Bydg ale nie chce wydac tyle kasy w bloto...
to zależy co rozumiesz pod pojęciem wszystko ok? W NY LC w W-ie napewno było ładniej jeśli chodzi o wystrój (ale nie o to przecież chodzi ), pani wykonująca zabieg dużo mnie zagadywała, dała gazety do poczytania, herbatę, kawę, proponowała znieczulenie, nawet odwiozła mnie do hotelu (była pierwsza w nocy jak skończyłyśmy), czuło się, że bardzo zależy im na jakości i klientach W Studio Laser w B-szczy w Galerii Pomorskiej nie ma takiego luksusu. Nikt niczego nie proponuje, aczkolwiek panie wykonujące zabieg również były kompetentne i skupione na swojej pracy .
Innych miejsc w B-szczy nie znam osobiście (oprócz niepolecanego Eldermu ) więc się nie wypowiadam.
Jeśli nie chcesz się opalać latem to zabiegi możesz robić cały czas osobiście poczekałabym do późnej jesieni.
Mam nadzieję, że najwyżej jeszcze jeden zabieg będę musiała zrobić, a być może już odpuszczę. Na razie nie odrastają włoski wogóle (1 m-c po zabiegu w Galerii Pomorskiej)
agaapra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-10, 17:22   #458
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

salon ok to dla mnie taki gdzie bedzie wykonana i dobrze i bezpiecznie wykonana depilacja,zadnych dodadkow nie potrzebuje

czy w Gal.Pom. maja znieczulenie?

czy w ogole istnieje cos poza emla co mozna uzyc?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 21:30   #459
solange421
Zakorzenienie
 
Avatar solange421
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 726
GG do solange421 Wyślij wiadomość przez MSN do solange421 Send a message via Skype™ to solange421
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej
Tak przeglądam wątek, bo przyszłosciowo planuję udać się na laser, ale na razie chciałabym udać się na IPL+RF. Tak, wiem, że to "pseudo" laser, ale mnie w tej chwili zależy na zwykłej depilacji, jednorazowej o taki samym efekcie jak po depilacji woskiem, ale bez wrastania włosków, bo mam z tym ogromny problem.
Widze, że niejedna z was ma za sobą tego typu zabieg, także postanowiłam napisać w tym wątku.
Pomyślałam o tym, ze wzgledu na oferte na gruponie i chciałabym jednorazowo skorzystać, aby miec na jakis czas spokój z goleniem. Jak długi efekt jest po takim zabiegu i czy włoski nie wrastają? W jakiś sposób wpływa na skóre tj. np. siniaki?
Interesuje mnie bikini. Poprzez bikini mam rozumieć całość, czy tylko pachwiny?
solange421 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 22:15   #460
agaapra
Raczkowanie
 
Avatar agaapra
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 44
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
salon ok to dla mnie taki gdzie bedzie wykonana i dobrze i bezpiecznie wykonana depilacja,zadnych dodadkow nie potrzebuje

czy w Gal.Pom. maja znieczulenie?

czy w ogole istnieje cos poza emla co mozna uzyc?
W Galerii mają znieczulenie, ale musisz wcześniej to zgłosić ponieważ przed zabiegiem ok. godziny posmarują Cię właśnie Emlą (poza tym to dodatkowy koszt) - ja z tego nie korzystałam więc nie wiem jak to jest. W NY LC proponowano mi znieczulenie poprzez okłady z lodu, w Emlę musisz chyba sama się zaopatrzyć i wcześniej posmarować. Może spróbuj mały fragment bez znieczulenia, być może nie będzie tak źle
Czasami strach ma wielkie oczy, ja też się bałam iść od razu na LS przez opinie które przeczytałam o niesamowitym bólu przez co trafiłam do nieprofesjonalnego gabinetu i bez sensu wyrzuciłam kupę kasy w błoto na LS Duet Aczkolwiek podobno próg bólu jest indywidualny, na Duecie to zasnęłam a LS tylko na 1 pasze czułam ukucia jakby igłą i na górce tyle dałam radę zacisnąć zęby przez te kilka minut.
agaapra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 22:53   #461
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez solange421 Pokaż wiadomość
Hej
Tak przeglądam wątek, bo przyszłosciowo planuję udać się na laser, ale na razie chciałabym udać się na IPL+RF. Tak, wiem, że to "pseudo" laser, ale mnie w tej chwili zależy na zwykłej depilacji, jednorazowej o taki samym efekcie jak po depilacji woskiem, ale bez wrastania włosków, bo mam z tym ogromny problem.
Widze, że niejedna z was ma za sobą tego typu zabieg, także postanowiłam napisać w tym wątku.
Pomyślałam o tym, ze wzgledu na oferte na gruponie i chciałabym jednorazowo skorzystać, aby miec na jakis czas spokój z goleniem. Jak długi efekt jest po takim zabiegu i czy włoski nie wrastają? W jakiś sposób wpływa na skóre tj. np. siniaki?
Interesuje mnie bikini. Poprzez bikini mam rozumieć całość, czy tylko pachwiny?
nie trac czasu, nerwow, a przede wszystkim kasy na IPL Wrastające wlosy przezyjesz, a IPL da Ci efekt jak wosk na dobrą sprawę. A za kilka lat, jak bedziesz miala kase na prawdziwy laser, to bedziesz zalowac, bo IPL oslabi Ci wlosy w taki sposob, ze Light Sheer czy inny laser nie beda w stanie Ci ich usunac, wiec nie bedzie dobrego efektu.
Zbieraj na LS a miedzy czasie pozostan przy starej metodzie.
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 08:58   #462
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez solange421 Pokaż wiadomość
Hej
Tak przeglądam wątek, bo przyszłosciowo planuję udać się na laser, ale na razie chciałabym udać się na IPL+RF. Tak, wiem, że to "pseudo" laser, ale mnie w tej chwili zależy na zwykłej depilacji, jednorazowej o taki samym efekcie jak po depilacji woskiem, ale bez wrastania włosków, bo mam z tym ogromny problem.
Widze, że niejedna z was ma za sobą tego typu zabieg, także postanowiłam napisać w tym wątku.
Pomyślałam o tym, ze wzgledu na oferte na gruponie i chciałabym jednorazowo skorzystać, aby miec na jakis czas spokój z goleniem. Jak długi efekt jest po takim zabiegu i czy włoski nie wrastają? W jakiś sposób wpływa na skóre tj. np. siniaki?
Interesuje mnie bikini. Poprzez bikini mam rozumieć całość, czy tylko pachwiny?
włosy tak samo wrastają,jak do depilatorze,a odrastają po 2 mies .
bikini to tylko pachwiny.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 14:28   #463
solange421
Zakorzenienie
 
Avatar solange421
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 726
GG do solange421 Wyślij wiadomość przez MSN do solange421 Send a message via Skype™ to solange421
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

ok, dziękuje dziewczyny za odpowiedzi
wydawało mi się, że warto za 39zł, tym bardziej, że sama depilacja woskiem bikini wyszłaby więcej
ale skoro wrastają i są to tylko na pachwiny to nie jest to co by mnie interesowało
solange421 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 17:56   #464
weraxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej, to mój pierwszy post w tym wątku
Dziewczyny, mam takie nietypowe pytanie co do przeciwwskazań lasera.

Czy przyjęcie jodu radioaktywnego na kilkanaście dni przed zabiegiem przeszkadza w czymś, jest przeciwwskazaniem, czy też laser wtedy może być niebezpieczny?
Przyjęłam radiojod 4 czerwca (w leczeniu na nadczynność tarczycy), do 14stego siedzę w domu a na 22giego mam umówioną depilację w Laser Expert (pachy). W necie nie znalazłam żadnych informacji na ten temat, i zastanawiam się czy nie powinnam przełożyć wizyty, chociaż wolałabym tego nie robić..
weraxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 19:46   #465
katpab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cześć! Przeczytałam obie części wątku i o ile czegoś nie pominęłam to nie znalazłam odpowiedzi na swoje pytanie.. jeśli jestem w błędzie to przepraszam
czy ktoś ma jakiekolwiek doświadczenie z salonami Medical Expert i 4 body w Warszawie? lub zna opinie na ich temat?
Obecnie dostępne są promocje w ww. miejscach.. tylko wolałabym nie kupować w ciemno
katpab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 19:55   #466
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez weraxx Pokaż wiadomość
Hej, to mój pierwszy post w tym wątku
Dziewczyny, mam takie nietypowe pytanie co do przeciwwskazań lasera.

Czy przyjęcie jodu radioaktywnego na kilkanaście dni przed zabiegiem przeszkadza w czymś, jest przeciwwskazaniem, czy też laser wtedy może być niebezpieczny?
Przyjęłam radiojod 4 czerwca (w leczeniu na nadczynność tarczycy), do 14stego siedzę w domu a na 22giego mam umówioną depilację w Laser Expert (pachy). W necie nie znalazłam żadnych informacji na ten temat, i zastanawiam się czy nie powinnam przełożyć wizyty, chociaż wolałabym tego nie robić..
najlepiej bedzie jeśli zadzwonisz do salonu i zapytasz wykwalifikowaną załoge
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 15:16   #467
weraxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
najlepiej bedzie jeśli zadzwonisz do salonu i zapytasz wykwalifikowaną załoge
No niestety pani w salonie nie potrafiła mi udzielić takiej informacji a mój lekarz prowadzący jest na urlopie..
weraxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 15:59   #468
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez weraxx Pokaż wiadomość
No niestety pani w salonie nie potrafiła mi udzielić takiej informacji a mój lekarz prowadzący jest na urlopie..


jest jeszcz inna mozliwość.
zadzwonić do innego salonu z zapytaniem.powiedz,że planujesz u nich depilcję,ale nie wiesz,czy możesz.
może w którymś z salonów znajdzie się osoba kompetentna
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 18:31   #469
weraxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Tak też zrobię. Jeszcze mam pytanie czy możliwe jest aby w 10min wykonać odpowiednio depilacje pach, i jaką mocą powinien być wykonywany zabieg? Zapisując się uzyskałam informacje że własnie 10min to będzie trwało, a chyba nie posiadają tam Duetu więc trochę mnie to zdziwiło
weraxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-12, 22:03   #470
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

moje zabiegi na pachy, jesli liczac samo "strzelanie" to nawet nie trwa wiecej niz 10 minut, wiecej "odpoczywam" z woreczkami lodu z efektow jestem zadowolona, chociaz lewa pache ostatnio mam niedokladne zrobioną. jest sens po miesiacu od zabiegu starac sie o poprawke? mam dwa takie miejsca, gdzie sa niewydepilowane 4 moze 5 ciemnych wlosow, ogolnie ich nie widac, ale wiadomo, ze to denerwuje, bo ja wiem, ze one tam są
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 23:24   #471
agaapra
Raczkowanie
 
Avatar agaapra
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 44
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez weraxx Pokaż wiadomość
Tak też zrobię. Jeszcze mam pytanie czy możliwe jest aby w 10min wykonać odpowiednio depilacje pach, i jaką mocą powinien być wykonywany zabieg? Zapisując się uzyskałam informacje że własnie 10min to będzie trwało, a chyba nie posiadają tam Duetu więc trochę mnie to zdziwiło
U mnie same pachy trwały 20 minut Light Sheer EP 33J 1,8 Mhz. Prawdopodobnie to zależy od wielkości obszaru depilowanego i ilości włosów. Pacha pasze nierówna
agaapra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 00:11   #472
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Jestem po trzecim zabiegu na bikini laserem Light Sheer Duet. Kosmetyczka zwiększyła moc od poprzedniego zabiegu z 27 na 30. Muszę przyznać, że ból niesamowity Mam nadzieję, że tym razem włosków odrośnie mniej, ponieważ po drugim zabiegu nie widziałam żadnych efektów.
Pozostalo mi jakieś 50% włosów.
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 08:40   #473
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
Jestem po trzecim zabiegu na bikini laserem Light Sheer Duet. Kosmetyczka zwiększyła moc od poprzedniego zabiegu z 27 na 30. Muszę przyznać, że ból niesamowity Mam nadzieję, że tym razem włosków odrośnie mniej, ponieważ po drugim zabiegu nie widziałam żadnych efektów.
Pozostalo mi jakieś 50% włosów.
w Duecie nie ma takich wielkich mocy
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 09:23   #474
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
w Duecie nie ma takich wielkich mocy
Dwa pierwsze zabiegi miałam robione laserem Light Sheer, natomiast trzeci w tym samym studio LS Duet- jak byk było napisane na tej maszynie. Może ta 30 oznaczała coś innego w takim razie?
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-16, 17:54   #475
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

dziś miałam konsultacje i próbę. Na pachy i bikini, najpierw na pachy szeroką głowicą (niby duet) pozniej bikini najpierw szeroką głowicą pozniej mniejszą. Przy wyjściu zapytałam sie o moc jaką miałam i usłyszałam 11, 32/33 albo cos nie wyraznie usłyszałam ;/ gdzies tu był post o mocy duetu musze poszukac. Czyli pach 11J, szeroka głowica bikini 32 a mała 33 dobrze rozumiem?

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

znalazłam:

Cytat:
Napisane przez TmargoT
pierwsze słyszę,aby każdy laser LIGHT SHEER firmy LUMINES miał inna moc.chyba,że to prawda i OLA,albo GOBO się wypowiedzą i mnie poprawią

Laser LS posiada dawki 10-60J/cm2 (mala glowica) i 4,5-12J/cm2 (Duet) o ile dobrze pamietam (maksymalne na pewno podalam dobre a minimalnych praktycznie raczej sie nie uzywa wiec moge sie mylic bo ich nie ustawiam ) i na100% sa stale dla tych modeli, tylko dla konkretnej osoby ustawia sie dobrane wlasnie dla niej dawki z tego zakresu
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 08:00   #476
kattja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 33
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witajcie

W ubiegły wtorek miałam pierwszy zabieg depilacji LSem obejmujący głębokie bikini, pachy i łydki. Ustawienia miałam następujące: bikini 37J, pachy 42J i łydki 40J. Wydaje się więc, że moc OK. Pachy bolały najbardziej - ledwo wytrzymałam, reszta do zniesienia Po zabiegu miałam lekkie zaczerwienienie w okolicy mieszków włosowych, gdzieniegdzie czarne kropki lub przypalone włosy, a pod pachami odczuwałam lekkie pieczenie. Dziś nie ma już śladu po podrażnieniach, jedynie widać te czarne kropki lub malutkie strupki. Mam jednak pytanie: kobieta wykonująca zabieg poinformowała mnie, że włosy po zabiegu odrosną, by potem wypaść. Tu na forum wyczytałam podobne informacje. Powiedzcie mi jednak, czy te odrastające włosy wyglądają zupełnie normalnie, czyli tak jak po goleniu maszynką? Bo zauważyłam, że rosną wolniej, a miejscami mam puste miejsca, ale włosy są sztywne i mocno siedzą w skórze - wyglądają zupełnie normalnie i to mnie martwi Czy jest jakaś szansa, że mimo wszystko wypadną? Bo już zaczynam sobie wkręcać, że pewnie zabieg będzie nieskuteczny Wiem, że włosy mają jeszcze czas na wypadnięcie (jestem dopiero niecały tydzień od zabiegu), ale napiszcie, proszę, jak odrastające włosy wyglądały u Was
kattja8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 08:03   #477
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez kattja8 Pokaż wiadomość
Witajcie

W ubiegły wtorek miałam pierwszy zabieg depilacji LSem obejmujący głębokie bikini, pachy i łydki. Ustawienia miałam następujące: bikini 37J, pachy 42J i łydki 40J. Wydaje się więc, że moc OK. Pachy bolały najbardziej - ledwo wytrzymałam, reszta do zniesienia Po zabiegu miałam lekkie zaczerwienienie w okolicy mieszków włosowych, gdzieniegdzie czarne kropki lub przypalone włosy, a pod pachami odczuwałam lekkie pieczenie. Dziś nie ma już śladu po podrażnieniach, jedynie widać te czarne kropki lub malutkie strupki. Mam jednak pytanie: kobieta wykonująca zabieg poinformowała mnie, że włosy po zabiegu odrosną, by potem wypaść. Tu na forum wyczytałam podobne informacje. Powiedzcie mi jednak, czy te odrastające włosy wyglądają zupełnie normalnie, czyli tak jak po goleniu maszynką? Bo zauważyłam, że rosną wolniej, a miejscami mam puste miejsca, ale włosy są sztywne i mocno siedzą w skórze - wyglądają zupełnie normalnie i to mnie martwi Czy jest jakaś szansa, że mimo wszystko wypadną? Bo już zaczynam sobie wkręcać, że pewnie zabieg będzie nieskuteczny Wiem, że włosy mają jeszcze czas na wypadnięcie (jestem dopiero niecały tydzień od zabiegu), ale napiszcie, proszę, jak odrastające włosy wyglądały u Was
część wypadnie,aby odrosnąć,ale po jednym zabiegu nie oczekuj cudów.u mnie było to 10% mniej na stałe.
nastaw się na minimum 3 zabiegi i pilnuj przerw,aby nie byly za krótkie
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 10:48   #478
kattja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 33
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

No właśnie, kobieta kazała mi przyjść po 7 tygodniach, ale mam w planie umówić się dopiero po 10-ciu I wykupiłam 4 zabiegi, więc jestem nastawiona na dłuższą walkę ;-)

Czyli te włosy co odrosły, to nie oberwały laserem?
kattja8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 13:37   #479
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez kattja8 Pokaż wiadomość
No właśnie, kobieta kazała mi przyjść po 7 tygodniach, ale mam w planie umówić się dopiero po 10-ciu I wykupiłam 4 zabiegi, więc jestem nastawiona na dłuższą walkę ;-)

Czyli te włosy co odrosły, to nie oberwały laserem?
niekoniecznie. poczekaj jeszcze tydzien i wtedy ocenisz, co wypadlo a co nie. ja czesto mam tak, ze np. polowa pachy mi nie odrasta, adruga polowa rosnie normalnie przez tydzien, a jak chce wyjąc te wlosy, to twardo siedza. a po tygodniu wychodza same i pachy idealnie gladkie badz cierpliwa
ja jestem miesiac po 3 zabiegu na pachy i moze ewidentnie stwierdzic, ze nie zostalam wydepilowana dokladnie. no ale 4. zabieg po wakacjach i łudzę się, ze to bedzie koniec
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 13:56   #480
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez kattja8 Pokaż wiadomość
No właśnie, kobieta kazała mi przyjść po 7 tygodniach, ale mam w planie umówić się dopiero po 10-ciu I wykupiłam 4 zabiegi, więc jestem nastawiona na dłuższą walkę ;-)

Czyli te włosy co odrosły, to nie oberwały laserem?
nie oberwały,bo nie były w tej fazie wzrostu.
poczytaj o fazach wzrostu włosa to zrozumiesz
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:24.