produkty do stylizacji - Kerastase - Wasze opinie:-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-04-21, 13:13   #1
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452

produkty do stylizacji - Kerastase - Wasze opinie:-)


Witajcie
Czy któraś z Was używała może produktów do układania włosów firmy Kerastase?
mają one za zadanie nabłyszczyć włoski (i przy okazji ułatwiają układanie fryzury). Pytam ponieważ miałam owego czasu pianke do włosów kręconych i była kiepska - za to szampony i odżywki są genialne.
Produktu nabłyszczajacego użyłam tylko raz- do wykończenia fryzury w salonie fryzjerskim - dlatego nie mogę jeszcze ocenić przydatności tych produktów na dłuższą mete.



pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kerastase.jpg (17,6 KB, 0 załadowań)
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-21, 14:42   #2
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Re: produkty do stylizacji - Kerastase - Wasze opinie:-)

Ja mialam pianke do ukladania wlsow z serii Volume Active i nie bylam zadowolona.Pieniadze wydane w bloto!!
Nie dosc ze wcale nie zwiekszala objetosci to jeszcze wlosy niemilosiernie sie po niej kleily(o juz o wiele lepsza byla fioletowa pianka Pantine Pro-vi).
Stosowalam tez szampon z tej samej serii i nie zauwazylam zadnych rezultatow.
Caly czas czytam pochwalne opinie na temat produktow Kerastase, a ja z nich nie jestem zadowolona.
Nierozumiem skad sie biora te pochwaly?
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-21, 14:57   #3
doniczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 287
Re: produkty do stylizacji - Kerastase - Wasze opinie:-)

Używając samego szmponiku bez odżywki cudów napewno nie będzie. Dopiero łącząc szampon i odżywkę można zauwazyć świetne rezultaty Ja jestem zachwycona serią Nutritive i Resistance. Na efekty działania tych kosmetyków nie trzeba długo czekać. Niemniej tak jak wspomniałam obowiązkowo trzeba połączyć szampon + odżywka lub balsam. Co się tyczy produktów do stylizacji to faktycznie pieniądze wyrzucone w błoto. Miałam piankę do włosów cienkich, spray do włosów cienkich, piankę do włosów kręconych, której dałam jedną * na KW oraz piankę nawilżającą. Niestety nie byłam zadowolona. Dużo więcej pożytku mam np z żelu do włosów suchych PHYTUM -- Yves Rocher, jest świetny
doniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:53.