Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV. - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-24, 08:15   #2611
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez gabipati Pokaż wiadomość
wreszcie obfociłam swój zbiór pielęgnacyjny,pozużywałam trochę zalegających mi kosmetyków i całość prezentuje się tak:
,
Gabipati -świetny zbiorek! Poza Avonem, widzę sporo inspiracji biedronkowych Mam prawie te same kosmetyki. Proszę podziel się opiniami nt:
- preparatów do twarzy Avon z serii anew
- hydrolatu i oleju z ZSK
- kremu pod oczy (Ziaja Calma??)
- odżywki Diplona - zrezygnowałam z jej zakupu, bo podobno ta seria ma słaby skład a Ty jak oceniasz?
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 14:45   #2612
majcia2
Raczkowanie
 
Avatar majcia2
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 252
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Moja skromna kolekcja kosmetyków, nie kupuję za dużo bo wolę mieć mało a systematycznie używać a tak bym pewnie zapominała o nich jak bym więcej miała, chociaż czasem skuszę się na jakąś nowość Obecnie szukam jakiegoś dobrego toniku i maseczki do twarzy.
1. twarz
2. dłonie i stopy
3. ciało
4. inne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC12096.jpg (221,4 KB, 236 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC12098.jpg (220,3 KB, 188 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC12099.jpg (218,0 KB, 238 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC12100.jpg (202,6 KB, 166 załadowań)
majcia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 14:50   #2613
black secret
Wtajemniczenie
 
Avatar black secret
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mój świat :)
Wiadomości: 2 155
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Ale klasycznie jest Ja nie noszę obcasów, z kilku powodów - jestem wysoka (178 cm wzrostu ), a mój TŻ niższy ode mnie o 5 cm, ale to nie jest główny powód. Mam chory kręgosłup i nie mogę chodzić na obcasach, bo to go nadwyręża i mnie samą zaczyna boleć, choć kiedyś, jakieś 4 lata temu chodziłam prawie cały czas, tak je lubiłam
Bokserki są super, bardzo uniwersalne i idealnie się wpasowujące do całego stroju Do tego są długie, co lubię, bo jestem wysoka i często bluzki są na mnie po prostu za krótkie Też z tego powodu od 4 lat nie miałam na sobie spodni innych niż dresowe do spania. Większość spodni mi się przy kostkach kończyła. Więc się wkurzyłam i zaczęłam chodzić tylko w sukienkach i spódnicach Poza tym jest mi wygodniej, lepiej i ładniej
A kosmetyków z serii Skin So Soft używałaś? Tam też jest żel i może on by tak nie wysuszał?
Zamówiłaś coś dla siebie oprócz perfum?
Nie miałam kiedy odpisac,wiec dopiero teraz nadrabiam.
Widze,ze duzo nas laczy... ja nosze obcasy,ale nie czesto,poniewaz mam rowniez problemy z kregoslupem...( przepuklina dyskowa, duze skrzywienie kregosłupa, problemy z kregami dolnymi), jeszcze jakis czas temu czesciej z nich zrezygnowałam,ale nie chce ciagle soboe wszystkiego odmawiac, rezygnowac i tak i tak jestem cały czas na lekach,wiec pozwalam sobie na chodzenie w nich czasami,mimo,ze pozniej bardzo bola mnie plecy

Uzywałam serii Skin so soft. Jednak na nogach miałam uczulenie. Wydaje mi sie,ze musi miec cos drazniacego dla mnie w skladzie. Z tego co pamietam jest dosc mocno perfumowany,moze dlatego. Choc teraz wlansie mysle nad kremem do rak z tej serii,moze sie skusze i sprawdze jak sie sprawuje.
Hm...wlasnie zaczełam sie zastanawiac czy brałam teraz cos jeszcze dla siebie oprocz perfum w tym zamowieniu...i kompletna dziura...chyba nie...a odbierałam w czwartek paczke...
A!Moja mama ma podklad rozswietlajacy i dzis go przetestowałam-z racji,ze nie uzywam tego typu rzeczy,bo nie lubie i poza tym nie moge ze wzgledu na wrazliwa,alergiczna cere to uwazam go za udany.Slicznie kryje, nie pozostawia efektu maski.


gabipati śliczny zbiorek
Chciałam tez zadac kilka pytan,szczegolnie o kremy z serii SSS,ale Kretka mnie wyprzedziła
I wlasciwie juz wszystko wiem

brzoskwinkaanus eh...podziwiam za ten minimalistyczny zbiorek Sama nie potrafilabym tak:P
Zadowolona jestes z zelu Dove??

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Cytat:
Napisane przez majcia2 Pokaż wiadomość
Moja skromna kolekcja kosmetyków, nie kupuję za dużo bo wolę mieć mało a systematycznie używać a tak bym pewnie zapominała o nich jak bym więcej miała, chociaż czasem skuszę się na jakąś nowość Obecnie szukam jakiegoś dobrego toniku i maseczki do twarzy.
1. twarz
2. dłonie i stopy
3. ciało
4. inne
O prosze-kolejna wizazanka z minimalistycznym zbiorkiem
Jak oceniasz Nivea All-in-1, double effect oraz płyn do hig intymnej?? sama uzywam tych produktow i jestem zadowolona bardzo spisuja sie swietnie
__________________




black secret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 15:02   #2614
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez black secret Pokaż wiadomość
Nie miałam kiedy odpisac,wiec dopiero teraz nadrabiam.
Widze,ze duzo nas laczy... ja nosze obcasy,ale nie czesto,poniewaz mam rowniez problemy z kregoslupem...( przepuklina dyskowa, duze skrzywienie kregosłupa, problemy z kregami dolnymi), jeszcze jakis czas temu czesciej z nich zrezygnowałam,ale nie chce ciagle soboe wszystkiego odmawiac, rezygnowac i tak i tak jestem cały czas na lekach,wiec pozwalam sobie na chodzenie w nich czasami,mimo,ze pozniej bardzo bola mnie plecy

Uzywałam serii Skin so soft. Jednak na nogach miałam uczulenie. Wydaje mi sie,ze musi miec cos drazniacego dla mnie w skladzie. Z tego co pamietam jest dosc mocno perfumowany,moze dlatego. Choc teraz wlansie mysle nad kremem do rak z tej serii,moze sie skusze i sprawdze jak sie sprawuje.
Hm...wlasnie zaczełam sie zastanawiac czy brałam teraz cos jeszcze dla siebie oprocz perfum w tym zamowieniu...i kompletna dziura...chyba nie...a odbierałam w czwartek paczke...
A!Moja mama ma podklad rozswietlajacy i dzis go przetestowałam-z racji,ze nie uzywam tego typu rzeczy,bo nie lubie i poza tym nie moge ze wzgledu na wrazliwa,alergiczna cere to uwazam go za udany.Slicznie kryje, nie pozostawia efektu maski.
Jeszcze więcej nas łączy - również mam przepuklinę lędźwiową, 2 razy operowaną i wstawiony implant (to w przeciągu jedenego roku ), generalnie dyskopatię mam. Także to samo dzielimy Jednak mi jakoś do obcasów nie jest tęskno, jakoś dziwnie bym się czuła jakby TŻ i wszyscy ludzie dookoła mi do ramion sięgali

Też nie używasz tapety? Ja jedynie maluję oczy i usta jak już, zwykle tylko rzęsy (i to jedną warstwę, nie lubię posklejanych i nienaturalnych rzęs), a czasem całkiem goła twarz, nie przeszkadza mi to, lubię moją gębę I uwielbiam szminki Mogłabym mieć ich miliony, ale maluję się nimi rzadko. No i mam bardzo monokolorowy zbiór, bo moje ulubione to ciemne beże, herbaciane róże, transparentne czerwienie - ogólnie kolory naturalne, mało się wyróżniające od ust. Muszę zacząć używać w końcu (no chcę, ale zawsze jakoś nie wychodzi mi to), sam tusz i szminka to dobre połączenie, takie codzienne No i mam zamiar zaszaleć z kolorami i zamówić jakąś bardziej intensywną szminkę w następnym katalogu, np. Can't Resist Coral lub Kicked Up Coral Ciekawe jak będzie się komponować z moimi rumieńcami
SSS wypróbuję, może mi nic nie zrobi. Choć jak jest mocno perfumowana, to sam zapach może mi się nie spodobać
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 15:44   #2615
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

A o to mój zbiór...Musze zużyć niektóre kosmetyki, które mi nie pasują,bo nie mam tendencji do wyrzucania.
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 17:57   #2616
majcia2
Raczkowanie
 
Avatar majcia2
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 252
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Jak kupowałam Nivea All-in-1 myślałam że znowu reklama przesadza ale polubiliśmy się i jak go używam mam mniej niespodzianek na twarzy , double effect- może być a płyn do hig intymnej łagodny i fajnie pachnie
majcia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 18:04   #2617
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;30124307]A o to mój zbiór...Musze zużyć niektóre kosmetyki, które mi nie pasują,bo nie mam tendencji do wyrzucania.[/QUOTE]

Jak sprawuje się Pasta Lassari? Masz porównanie ze zwykłą pastą cynkową?
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-24, 18:37   #2618
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

mój zbiór
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PA241199.jpg (115,7 KB, 352 załadowań)
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 18:55   #2619
majcia2
Raczkowanie
 
Avatar majcia2
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 252
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;30124307]A o to mój zbiór...Musze zużyć niektóre kosmetyki, które mi nie pasują,bo nie mam tendencji do wyrzucania.[/QUOTE]


Jaki jest Bebeauty nawilżający żel do mycia twarzy lub peelingujący żel do mycia twarzy? Czy po umyciu masz uczucie ściągnięcia twarzy? Po firmie widzę że to produkty z biedronki w każdej można dostać je?
majcia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 19:29   #2620
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
mój zbiór
ooo bardzo mi się podoba i oczywiście kilka pytań^^

- pierwszy płyn w szlanej buteleczce to woda różana? jak tego używasz i jak działa?
- to cuś z Uriage to krem? do jakiej skóry, co robi? i obok Mineral flowers? Jak dobrze widzę to pisze day cream. Jakie są twoje wrażenia po nim?
- z Flos Leku to maseczka? Jak działa?

Widzę, że zelami Be Beauty robisz identycznie jak ja
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 19:46   #2621
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
ooo bardzo mi się podoba i oczywiście kilka pytań^^

- pierwszy płyn w szlanej buteleczce to woda różana? jak tego używasz i jak działa?
- to cuś z Uriage to krem? do jakiej skóry, co robi? i obok Mineral flowers? Jak dobrze widzę to pisze day cream. Jakie są twoje wrażenia po nim?
- z Flos Leku to maseczka? Jak działa?

Widzę, że zelami Be Beauty robisz identycznie jak ja
-wody rózanej jeszcze nie uzywałam , to mój nowy nabytek zdam potem relecje

- to filtr,do cery tustej i tradzikowej, nawet nie najgorszy, ale jesli ktos uzywa kolorówki czy skrobi to stawiam na biodermę, a jesli ktoś chce do ludzi wyjśc w samym filtrze ten i tak nie jest az taki najgorszy

- tak to krem na dzien, ale ja uzywam go na noc i go lubie ma ładny zapach nawilza ale czasem mam wrazenie że niedostatecznie ( w sumie to krem na dzien wiec nie powinnam sie spodziewac mega nawilżenia, ale plus za super naturalny skład )

- maseczka troche ma dziwny zapach, ale lubie ja stosowac bo uzia po niej gładk, i równiez eco skład przyciągnął mą uwage


hehe jakos trzeba wydobyc zawartość bo nie lubie tak marnowac
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów

Edytowane przez karmazynka99
Czas edycji: 2011-10-24 o 19:48
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-24, 20:26   #2622
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
mój zbiór
Fajnie. Jak się sprawuje produkt Flos lek z serii Eco (cóż to jest).
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 21:58   #2623
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Fajnie. Jak się sprawuje produkt Flos lek z serii Eco (cóż to jest).

maseczka relaksujaca
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 23:12   #2624
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
maseczka relaksujaca
To tym bardziej jestem ciekawa - użyłaś? Jak się sprawuje? Jak nie to daj znać jak zaczniesz używać...
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 08:47   #2625
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
mój zbiór
A ja jeszcze dopytam o żel żywokostowy i tonik Marion
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 14:04   #2626
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
-wody rózanej jeszcze nie uzywałam , to mój nowy nabytek zdam potem relecje

- to filtr,do cery tustej i tradzikowej, nawet nie najgorszy, ale jesli ktos uzywa kolorówki czy skrobi to stawiam na biodermę, a jesli ktoś chce do ludzi wyjśc w samym filtrze ten i tak nie jest az taki najgorszy

- tak to krem na dzien, ale ja uzywam go na noc i go lubie ma ładny zapach nawilza ale czasem mam wrazenie że niedostatecznie ( w sumie to krem na dzien wiec nie powinnam sie spodziewac mega nawilżenia, ale plus za super naturalny skład )

- maseczka troche ma dziwny zapach, ale lubie ja stosowac bo uzia po niej gładk, i równiez eco skład przyciągnął mą uwage


hehe jakos trzeba wydobyc zawartość bo nie lubie tak marnowac
Ten krem Uriage mni zaciekawił jaka jest jego pełna nazwa? jak z ceną? Konsystencja fajna, zapycha cię?
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 15:54   #2627
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Jak sprawuje się Pasta Lassari? Masz porównanie ze zwykłą pastą cynkową?
Niestety nie mam porównania z pasta cynkową.Ta pasta jest dobra na duze syfki,dobrze je wysusza i łagodzi zaczerwienienia.

A zel BeBeauty uzywam narazie tylko zielony...Po nim nie mam uczucia sciagniecia twarzy,dobrze oczyszcza jak za te pieniadze to
w moich biedronka te produkty widzę zawsze.Powinny u Ciebie tez być
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 16:42   #2628
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Jak sprawuje się Pasta Lassari? Masz porównanie ze zwykłą pastą cynkową?
Ja mam porównanie - Lassari wysusza niespodzianki szybciej, bo zawiera jeszcze kwas salicylowy. Sama co prawda już bardzo dawno nie miałam okazji stosować, ale patent przetestowany wielokrotnie na nastoletnim rodzeństwie.
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 20:03   #2629
gabipati
Zadomowienie
 
Avatar gabipati
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 265
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
Gabipati -świetny zbiorek! Poza Avonem, widzę sporo inspiracji biedronkowych Mam prawie te same kosmetyki. Proszę podziel się opiniami nt:
- preparatów do twarzy Avon z serii anew
- hydrolatu i oleju z ZSK
- kremu pod oczy (Ziaja Calma??)
- odżywki Diplona - zrezygnowałam z jej zakupu, bo podobno ta seria ma słaby skład a Ty jak oceniasz?
Dzięki Daszka

uważam Anew za udany wynalazek avonu, widze poprawę stanu mojej skóry gdy używam choćby krem na noc a na dzień biorę lekki np z ziaji o nieco słabszym działaniu.Nie podoba mi się za bardzo skład tych kosmetyków dlatego "dorzucam" do gotowca nieco naturalnych składników jak oleje, wit.B, alantolinę, panthenol a nawet kofeinę kosmetyczną.
Hydrolat ma bardzo mocny zapach i na nim rozrabiam m.in. maseczki z algami morskimi czy spiruliną, do tego dokładam olejek by maseczki bardzo mi nie twardniały na buzi a poza tym i hydrolat i olejek mają właściwości nawilżające

ziaja pod oczy jest z serii sopot spa, calmę miałam wcześniej.Używam na noc , bardzo dobrze nawilża i wchłania się , wygładza zmarszczki no może nie tak dobry jak z Anew noc ale daje rade

co do odżywki - rzeczywiście ma słaby skład , mało dobrodajnych składników ale potrzebowałam takiego giganta bo zaczęłam kurację włosową i przed myciem włosów nakładam gruba warstwę odżywki i znowu "dorzucam " do niej dobroczynne składniki i olejki - mieszam taką papkę i na włosy.Sama odżywka bardzo wygładza włosy,są on lśniące i fajne w dotyku, dobrze się układają , zobaczymy po miesiącu.

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;30124307]A o to mój zbiór...Musze zużyć niektóre kosmetyki, które mi nie pasują,bo nie mam tendencji do wyrzucania.[/QUOTE]

bardzo fajny zbiór , zapytam o żele a Palmolive , szczególnie kokosowy, pachnie prawdziwie kokosowo czy ma zapach chemiczny i czy utrzymuje się on na skórze?
normalnie marzy mi się jakiś żel p/prysznic kokosowy, zastanawiam się z jakiej firmy kupić, poprzedniej jesieni miałam fazę na wanilię
gabipati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-25, 20:55   #2630
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
To tym bardziej jestem ciekawa - użyłaś? Jak się sprawuje? Jak nie to daj znać jak zaczniesz używać...
uzyłam 2 razy i wrażenia pozytywne buzia gładka nawilzona i skład jak najbardziej na plus

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
A ja jeszcze dopytam o żel żywokostowy i tonik Marion
żel uzywam pod filtr rano i tez fajnie nawilza, ale chyba miałam taki sam aloesowy i tamten byl chyba lepszy :P


tonik marion bardzo lubie no i ma boooski skład
Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
Ten krem Uriage mni zaciekawił jaka jest jego pełna nazwa? jak z ceną? Konsystencja fajna, zapycha cię?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...sloneczny.html

ponad 50 zł

konsystencja wodnista , ale trche sie roluje, jak kazdy filtr :P

nie zapycha mnie, ale mnie raczej nic nie zapycha, wiec nie wiem czy jest komedogenny
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 08:00   #2631
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez gabipati Pokaż wiadomość
Dzięki Daszka

uważam Anew za udany wynalazek avonu, widze poprawę stanu mojej skóry gdy używam choćby krem na noc a na dzień biorę lekki np z ziaji o nieco słabszym działaniu.Nie podoba mi się za bardzo skład tych kosmetyków dlatego "dorzucam" do gotowca nieco naturalnych składników jak oleje, wit.B, alantolinę, panthenol a nawet kofeinę kosmetyczną.
Hydrolat ma bardzo mocny zapach i na nim rozrabiam m.in. maseczki z algami morskimi czy spiruliną, do tego dokładam olejek by maseczki bardzo mi nie twardniały na buzi a poza tym i hydrolat i olejek mają właściwości nawilżające

ziaja pod oczy jest z serii sopot spa, calmę miałam wcześniej.Używam na noc , bardzo dobrze nawilża i wchłania się , wygładza zmarszczki no może nie tak dobry jak z Anew noc ale daje rade

co do odżywki - rzeczywiście ma słaby skład , mało dobrodajnych składników ale potrzebowałam takiego giganta bo zaczęłam kurację włosową i przed myciem włosów nakładam gruba warstwę odżywki i znowu "dorzucam " do niej dobroczynne składniki i olejki - mieszam taką papkę i na włosy.Sama odżywka bardzo wygładza włosy,są on lśniące i fajne w dotyku, dobrze się układają , zobaczymy po miesiącu.



....normalnie marzy mi się jakiś żel p/prysznic kokosowy, zastanawiam się z jakiej firmy kupić, poprzedniej jesieni miałam fazę na wanilię
Bardzo dziękuję za obszerną odpowiedź A tak na boku - ze swojej strony polecam żel kokosowy Ziaja w dużej butli

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
żel uzywam pod filtr rano i tez fajnie nawilza, ale chyba miałam taki sam aloesowy i tamten byl chyba lepszy :P
tonik marion bardzo lubie no i ma boooski skład
O, dziękuję. Zwłaszcza za info o tym toniku - nie znam się na składach a zwróciłam na niego kiedyś uwagę w zwykłym markecie. Może go jeszcze dostanę.
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 10:56   #2632
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;30144101]Niestety nie mam porównania z pasta cynkową.Ta pasta jest dobra na duze syfki,dobrze je wysusza i łagodzi zaczerwienienia.
[/QUOTE]

[1=025dd70b38ae5ec63576996 b909aa97df2915b11_5f1f5c7 240092;30144924]Ja mam porównanie - Lassari wysusza niespodzianki szybciej, bo zawiera jeszcze kwas salicylowy. Sama co prawda już bardzo dawno nie miałam okazji stosować, ale patent przetestowany wielokrotnie na nastoletnim rodzeństwie. [/QUOTE]

Dziękuję bardzo Jak tylko skończy mi się pasta cynkowa to kupię tę Lassari
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 20:50   #2633
gabipati
Zadomowienie
 
Avatar gabipati
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 265
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

[QUOTE=Daszka;30155245]Bardzo dziękuję za obszerną odpowiedź A tak na boku - ze swojej strony polecam żel kokosowy Ziaja w dużej butli

dzięki, wiesz nie pomyślałam o ziaji , te owocowe blubele mnie jakoś nie zachwyciły więc na ziaję nawet nie patrzyłam a mają rzeczywiście w swej ofercie kokos i kozie mleko - oba nie wypróbowane przeze mnie.

nic dziwnego , że w większości powtarzaja się kosmetyki , których używamy
gabipati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 10:10   #2634
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

[QUOTE=gabipati;30169424]
Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za obszerną odpowiedź A tak na boku - ze swojej strony polecam żel kokosowy Ziaja w dużej butli

dzięki, wiesz nie pomyślałam o ziaji , te owocowe blubele mnie jakoś nie zachwyciły więc na ziaję nawet nie patrzyłam a mają rzeczywiście w swej ofercie kokos i kozie mleko - oba nie wypróbowane przeze mnie.

nic dziwnego , że w większości powtarzaja się kosmetyki , których używamy
Proszę bardzoI mała poprawka - ta Ziaja to mleczko pod prysznic. Mi zapach bardzo spasował, smakowityJa też nie próbowałam jeszcze żelu Kozie Mleko, ale blubele chyba wszystkie.
P.S. Nic dziwnego, że kosmetyki się powtarzają - wpływ edukacji na Wizażu
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 11:09   #2635
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez black secret Pokaż wiadomość
witam mozna sie dołaczyc?

juz kiedys byłam na watku tyle,ze jako monika7891 a moje zbiory wrzucałam tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post11979719 .

Mam popsuty aparat,wiec jedyne foto aktualizaji moge z tel wrzucic,wiec przepraszam za jakosc.
Generalnie pielegnacja twarzy nie zmienia sie w ogole. te same kosmetyki kupuje jak sie koncza,wiec nie wyciagałam tych wszystkich kremow, tonikow
Zmiany duze w zapachach i balsamach chyba glownie.
Ile Nivei
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 21:24   #2636
Młoda kobietka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cześć, Dziewczyny. Debiutuję na tym wątku wraz ze swoim (nie tak znowu skromnym) zbiorem. Wiem, że jest tego sporo, ale staram się wszystko na bieżąco zużywać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kąpiel i prysznic.jpg (39,7 KB, 241 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy.jpg (45,2 KB, 228 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pielęgnacja -ciało.jpg (54,0 KB, 223 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dłonie + stopy.jpg (49,8 KB, 185 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pielęgnacja twarzy.jpg (50,4 KB, 260 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg maseczki.jpg (62,6 KB, 228 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg maseczki- zbliżenie saszetki.jpg (71,4 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zapasy-ciało.jpg (61,5 KB, 215 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zapasy-twarz.jpg (47,4 KB, 171 załadowań)
__________________
niestety, nawet kobiety są tylko ludźmi.
Młoda kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 21:27   #2637
paradiso
Zadomowienie
 
Avatar paradiso
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 310
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Młoda kobietka Pokaż wiadomość
Cześć, Dziewczyny. Debiutuję na tym wątku wraz ze swoim (nie tak znowu skromnym) zbiorem. Wiem, że jest tego sporo, ale staram się wszystko na bieżąco zużywać.
Ładna kolekcja! Co powiesz o maskach Ziai(która lepsza?) i serum Bielendy?
__________________
MŻ+fitness/skakanka/rower/Ewa Ch.

Chudniemy...?
paradiso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 21:32   #2638
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Młoda kobietka Pokaż wiadomość
Cześć, Dziewczyny. Debiutuję na tym wątku wraz ze swoim (nie tak znowu skromnym) zbiorem. Wiem, że jest tego sporo, ale staram się wszystko na bieżąco zużywać.
Bardzo podoba mi się Twoja kolekcja
Też jestem ciekawa masek Ziaja
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 21:37   #2639
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Młoda kobietka Pokaż wiadomość
Cześć, Dziewczyny. Debiutuję na tym wątku wraz ze swoim (nie tak znowu skromnym) zbiorem. Wiem, że jest tego sporo, ale staram się wszystko na bieżąco zużywać.
Ciekawa jestem żelu do higieny intymnej z Ziai
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 22:01   #2640
Młoda kobietka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Dziękuję, Dziewczyny
Paradiso i Nadii111, maski oceniam dobrze, ładnie wygładzają włosy, są miękkie i przyjemne w dotyku, dla mnie są na pewno lepsze od garnierów czy innych l'oreali. jeśli chodzi o działanie, to jest podobne, miałam jeszcze trzecią z tej serii i wszystkie zostawiają podobny efekt na włosach. Nakładam maskę po myciu i spłukuje, ale zawsze później jeszcze odrobinę nakładam na same końcówki i zostawiam. Dobrze się spisują również w tej roli. Te trzy warianty dla mnie różnią się tylko zapachem - pod tym względem najmniej spodobała mi się niebieska (której na zdjęciu tu nie ma, chyba "Odbudowa"), najbardziej - różowa, fioletowa też jest ok.
Jeśli chodzi o serum antycellulitowe, to jestem już trochę zniechęcona działaniem kosmetyków antycellulitowych, bo z moim cellulitem nic nie robią. Generalnie produkt Bielendy wypada dobrze na tle innych, które testowałam, ale cudów nie czyni.
Słodka kicunia, żel do higieny intymnej jest bardzo godny polecenia. Nie podrażnia, odświeża i jest jakiś taki komfortowy w stosowaniu, nie za gęsty i nie za rzadki. Użyłam go kiedyś u mamy, jak odwiedziłam rodziców spodobał mi się i kolejny żel jaki kupiłam, to był ten.
__________________
niestety, nawet kobiety są tylko ludźmi.
Młoda kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-04 19:36:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:01.