Co się dzieje z KWC? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-12, 21:08   #1
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157

Co się dzieje z KWC?


Zło, co się dzieje z KWC?

Nie mogę wejść ani na swój profil, ani na samo KWC, a jeśli już to musiałam jeszcze raz instalować przeglądarkę.

Dla sprawdzenia próbowałam w:
najnowsza wersja IE - 9
Firefox 9 - najnowsza wesja
najnowsza wersja Chrome

I nigdzie nie daję rady.

Mam Win7, Service Pack 1, dodam, że to samo mam z "małym" vel WinXP Service pack 3

Komunikat:
W witrynie wystąpił błąd podczas pobierania strony https://wizaz.pl/kosmetyki/. Może być ona wyłączona na potrzeby konserwacji lub nieprawidłowo skonfigurowana.

Oto kilka propozycji:
Ponownie załaduj tę stronę internetową później.

Błąd HTTP 500 (Internal Server Error): Napotkano nieoczekiwaną sytuację przy próbie zrealizowania żądania przez serwer.

Mam to cały dzisiejszy dzień.
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 08:52   #2
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Co się dzieje z KWC?

A dzisiaj jest dobrze, czy nadal występują takie błędy?
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 11:45   #3
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Co się dzieje z KWC?

Wczoraj u mnie było:
"HTTP 500 - wewnętrzny błąd serwera"
Dzisiaj już jest ok.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 15:07   #4
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Co się dzieje z KWC?

Jak namierzycie taki błąd, to proszę o maila na zlosliwiec@wizaz.pl - znacznie szybciej mogę zareagować
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 08:04   #5
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Co się dzieje z KWC?

Wieczorem miałam wczoraj database, ale poza tym dziś już śmiga
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 00:46   #6
mrowkapa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2
Dot.: Co się dzieje z KWC?

nie rozumiem co moderatorzy zrobili z wizażem a ogólnie z KWC, przecież tak się nie da przeglądać i szukać, naprawdę chciałabym żeby wróciło do dawnego wyglądu gdzie była lista kosmetyków, można było sobie uszeregować czy według oceny, ilości recenzji, czy ilości hitów .... teraz nie mam siły na nowo się w to wgryzać
niepodoba mi się to nowe wyszukiwanie, nie chodzi mi o konkretną kategorię np tusze do rzęs ale jeżeli wpiszemy sobie jakąś nazwę w polu wyszukiwania
straciłam ochotę na wizaż mimo że wielokrotnie nie mogłam bez niego żyć
nigdy nic nie pisałam, od kilku lat śledzę kosmetyki, niestety aż tak mnie to wkurzyło że postanowiłam napisać

liczę że da się powrócić do poprzedniego wyglądu .....albo na wytłumaczenie dlaczego podjęto takie kroki utrudniające życie, było dobrze po co to zmieniać ???

Edytowane przez mrowkapa
Czas edycji: 2012-02-15 o 00:52
mrowkapa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 08:58   #7
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Co się dzieje z KWC?

Mi nowy wygląd również zupełnie nie odpowiada. Ciężko cokolwiek jest odszukać. Kiedyś wystarczyło wpisać hasło kosmetyku i wszystko przejrzyście się pokazywało, teraz to jest jakiś kosmos! Wyniki wyszukiwania są w ogóle nie czytelne, wyszukanie kosmetyku zajmuje kilka razy więcej czasu niż poprzednio.
Ja jestem na duże NIE

I jak poprzedniczka... nie wiem po co wprowadzane są na siłe nowości, skoro tylko utrudniają one korzystanie z wizażu. Za niedługo wizaż będzie przypominał naszą klasę. Dopóki strona była prosta i przejrzysta ludzie szaleli na jej punkcie, a potem było już tylko gorzej bo zaczęto wprowadzać ,,boskie nowości", które tylko uprzykrzały korzystanie ze strony. Dzisiaj nk świeci pustkami, a wizaż zmierza jak widać w podobną stronę.

Edytowane przez Veiovis
Czas edycji: 2012-02-15 o 09:01
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-15, 10:43   #8
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Co się dzieje z KWC?

Cytat:
Napisane przez mrowkapa Pokaż wiadomość
nie rozumiem co moderatorzy zrobili z wizażem a ogólnie z KWC, przecież tak się nie da przeglądać i szukać, naprawdę chciałabym żeby wróciło do dawnego wyglądu gdzie była lista kosmetyków, można było sobie uszeregować czy według oceny, ilości recenzji, czy ilości hitów .... teraz nie mam siły na nowo się w to wgryzać
niepodoba mi się to nowe wyszukiwanie, nie chodzi mi o konkretną kategorię np tusze do rzęs ale jeżeli wpiszemy sobie jakąś nazwę w polu wyszukiwania
straciłam ochotę na wizaż mimo że wielokrotnie nie mogłam bez niego żyć
nigdy nic nie pisałam, od kilku lat śledzę kosmetyki, niestety aż tak mnie to wkurzyło że postanowiłam napisać

liczę że da się powrócić do poprzedniego wyglądu .....albo na wytłumaczenie dlaczego podjęto takie kroki utrudniające życie, było dobrze po co to zmieniać ???
Jest inny wątek o wyszukiwarce.

Ten dotyczy czegoś innego.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 16:43   #9
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Co się dzieje z KWC?

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Jest inny wątek o wyszukiwarce.

Ten dotyczy czegoś innego.
Ale mimo wszystko jest bajzel z wyszukiwarka KWC, BYŁO DOBRZE, PO CO TO ZMIENIAĆ ? : ( Czy my musimy robić jakiś bunt, petycję pisać by wróciło stare? Doradźcie, bo ja tęsknię za starym. Co mamy zrobić? Bo pańska powyższa odpowiedź sprawia wrażenie "mam w upie ten problem, piszcie gdzie indziej może tam wami się zainteresują".

Edytowane przez mmm3m
Czas edycji: 2012-03-03 o 16:45
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 21:42   #10
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Co się dzieje z KWC?

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Ale mimo wszystko jest bajzel z wyszukiwarka KWC, BYŁO DOBRZE, PO CO TO ZMIENIAĆ ? : ( Czy my musimy robić jakiś bunt, petycję pisać by wróciło stare? Doradźcie, bo ja tęsknię za starym. Co mamy zrobić? Bo pańska powyższa odpowiedź sprawia wrażenie "mam w upie ten problem, piszcie gdzie indziej może tam wami się zainteresują".
Jest inny wątek dotyczący wyszukiwarki. Wypowiedziałaś się w nim, otrzymałaś odpowiedź. Szkoda, że wypowiedź była równie... uprzejma jak ta.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:08.