Term line S - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum eksperta Therm Line

Notka

Forum eksperta Therm Line Zapraszamy na forum Eksperta Therm Line. Na Wasze pytania czekają specjaliści z zakresu biochemii, technologii żywności i żywienia oraz dietetyki i zdrowego stylu życia.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-05, 00:14   #1
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298

Term line S


W jaki dokładnie sposób działa składnik SinetrolŸ ?
We wszystkich opisach jest mowa o jego "odchudzających właściwościach" co nic nie mówi.

I jaka jest efektywna dawka l-karnityny? zwykle w sumplementach z Olimpu zaleca się 900-1000mg dziennie, term line S ma zaledwie 500mg dziennej dawki, czy to nie za mało?
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2012-03-05 o 00:24
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 04:58   #2
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Term line S

samej l-karnityny moze i tak ale Therm line Forte zawiera tez inne składniki aktywne jak ekstrakt z gorzkiej pomarańczy, kofeinę poczytaj na stronie Olimpu troszkę to wszystkiego się dowiesz
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 10:23   #3
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Term line S

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
W jaki dokładnie sposób działa składnik SinetrolŸ ?
We wszystkich opisach jest mowa o jego "odchudzających właściwościach" co nic nie mówi.

I jaka jest efektywna dawka l-karnityny? zwykle w sumplementach z Olimpu zaleca się 900-1000mg dziennie, term line S ma zaledwie 500mg dziennej dawki, czy to nie za mało?
incorrect, fakt, w zdecydowanej większości miejsc piszemy po prostu, że Sinetrol efektywnie wspomaga odchudzanie. Ta ogolność opisu ma swoje przyczyny. Dzieje się tak dlatego, że proces spalania tkanki tłuszczowej jest wbrew pozorom niezwykle skomplikowany i naprawdę mało kto przebrnął by przez jego cały opis.

Ale spróbujemy w kilku słowach opisać bliżej działanie Sinetrolu.

Sinetrol jest substancją opatentowaną w Stanach Zjednoczonych. Olimp Labs jest firmą, której, po biznesowych negocjacjach, uzyskało się uzyskać wyłaczność na jego sprzedaż w Polsce.

Sinetrol jest to wyselekcjonowany ekstrakt z grapefruitów, guarany i pomarańczy. Zawiera aktywne polifenole, które odpowiadają za jego właściwości odchudzające. Wchodząc w szczegóły, Sinetrol blokuje aktywność enzymu hamującego proces spalania tkanki tłuszczowej, a więc lipolizę. Proces lipolizy hamowany jest przez enzym o nazwie fosfodiesteraza cAMP. Sinetrol powoduje blokowanie aktywności fosfodiesterazy cAMP o około 97%. Innymi słowy, blokuje on enzym który w normalnych okolicznościach hamuje proces spalania tkanki tłuszczowej.

Dokładny schemat działania Sinetrolu znajdziesz tutaj.

Jeśli chodzi o L-karnitynę, to w preparatach Therm Line ma ona działanie jedynie wspomagające główne składniki - Sinetrol oraz kompleks termogeniczny Thermogenic Blend. Działanie Therm Line można uzupełnić przyjmując dodatkowo L-karnitynę z innego suplementu.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 13:02   #4
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Term line S

Dziękuje za odpowiedz



Zachęcona prezentacją therm line na wizazu i ze wzgledu na moje zaufanie ogolne do sumplementow firmy olimp, zakupiłam therm line S (ze wzgledu na to, że mam problemy żołądkowe.)

waże 47-48kg,
przytylam do 49kg po odstawieniu na pół roku leków na niedoczynność tarczycy.

Nie chcę wracać do swojej dawnej wagi (44kg) teraz jest w miare ok- w miare bo mam duzo tluszczu na rekach i udach, ktore są dosc masywne -49cm jak na moja posturę nie wygladaja zgrabnie

chcialabym wiec minimalnie schudnac do tych 47cm w udzie i pozbyc sie wielkich ramion, jaka dawke mi polecacie, z uwaga na to, że regularnie cwicze (4 razy w tyg) ? I jeszcze jak mam stosowac, zgodnie z posilkami czy po prostu przed treningiem? Treningow zbytnio na spalanie nie prowadze bo nie lubie, raczej silowe, obciazenie, dla relaksu pilates. I przez jaki czas mogę stosować Therm line, z uwagi na to, że moja waga miesci sie w normie


trudno mi schudnąć, mimo, że juz od pol roku dużo cwicze i trzymam diete schudlam tylko z 49kg do 47,6kg (chociaz waga sie waha w granicach 47-48) nie wiem czy to jest spowodowane, moze tym że przytylam z powodu niedoczynnosci tarczycy, a moze z tego powodu że biore codziennie duzo lekow na alergię. Przedtem przed przytyciem, utrzymywalam przez kika lat wagę 44kg, duzo jadlam, w ogole nie cwiczylam, wiec nagle przytycie 5kg bylo dla mnie szokiem, mimo, że momentalnie zauwazylam ze tyje, i od razu zredukowalam jedzenie i zaczelam cwiczyc, to waga nadal rosla, pomogl powrot do leczenia niedoczynnosci, jednak to zachamowalo tylko dalsze tycie, waga sama z siebie nie spadla. Mam nadzieje ze z Therm line ruszy sie troche te spalanie tluszczu.. Mięsni sobie bardzo duzo wyrobilam przez te pol roku, bo jem duzo bialka, jednak sylwetka nadal mi sie nie podoba i źle się czuje. A kiedys bylam dumna ze swojej figury

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2012-04-29 o 13:14
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 08:42   #5
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Term line S

incorrect, jeśli chodzi o zalecaną dawkę, to dla wszystkich jest ona taka sama - 2 razy dziennie po 2 tabletki. W dniach w których ćwiczysz bierz TL na pół godziny przed treningiem. W dniach w których nie ćwiczysz, bierz na pół godziny przed posiłkiem.

Jeśl chcesz pozbyć się "obwodów" z ramion i ud to Therm Line na pewno Ci w tym pomoże. To tego właśnie został stworzony.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum eksperta Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:23.