DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-08, 22:11   #3241
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Ktoś mi gdzieś kiedyś pisał, żeby lnianego oleju za często nie używać, bo po czasie grozi przeproteinowanie, bo ponoć ma 30% białka. Ale szczerze Ci powiem, że tego nie ustaliłam, bo po prostu wypadło mi z głowy. Musiałabym zobaczyć na swoje opakowanie.

Jeśli włosy nie lubią protein, to unikasz wszystkiego co ma w składzie "protein" głównie milk protein, wheat protein, coś tam jeszcze. Niektóre są hydrolizowane (hydrolized protein) i te cząsteczki są najmniejsze- nawet, jeśli włosy nie lubią protein, te u niektórych się sprawdzają. Jeśli nie proteiny to silikony albo zioła, produkty naturalne. Staram się w zasadzie łączyć wszystko- ziołowe szampony czasami, maska z proteinami raz na tydzień (kallos), przez pozostałe dni raczej produkty silikonowe, Garniery, Loreale, tego typu sprawy. Loreal do farbowanych jest całkiem całkiem, miałam kilkakrotnie.

1 to rzeczywiście popiel, ale nie wszystkie farby mają tę samą numerację. Cendre akurat pochodzi z łaciny jak dobrze pamiętam, więc zdecydowanie nie jest to normalne nazewnictwo . Fajnie, że Garnier się tak dobrze spisał, chociaż nie jestem zdziwiona, często kupuję ich farby a szampony i odżywki miałam wszystkie . Profesjonalna farba, dobrze dobrana, zazwyczaj daje lepszy efekt. Przynajmniej z moich obserwacji. Co do przesuszenia- lekkie jest po każdej, tutaj marka niewiele akurat niestety zmienia. A farby bez amioniaku są jak dla mnie beznadziejne, ostatnio jednej próbowałam, po pięciu myciach koloru żadnego. Szamponetka dłużej trzyma. Ale bez offu. Z profesjonalną Londą niestety nie miałam jeszcze do czynienia, więc nie jestem w stanie Ci powiedzieć jak działa, niestety . Ja się skłaniam ku Kolestonowi i na 9, bo 12 wysuszy bardziej na sto procent. Aha, co do mieszania- 1:2, dobrze myślisz.
Dziękuję Ci bardzo Zamówię Koleston czyli tak - ta 8 po przec to by był niebieski pigment czysty, a 1 zielony z niebieskim? czy sam zielony? Wybacz ze Cie tak męczę ale nie chce mieć glona na głowie a nie ukrywam że kusi mnie to 12/89 myślisz że może wyjść dobrze na moich włosach ? (mam ciepły poziom 6-7). Bardzo mi zależy żeby po tej farbie uzyskać kolor którego chwilowo nie będę musiała tonować i będzie się dało wyjśc w nim na ulice A Ty robiłaś tym odcieniem?
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 22:37   #3242
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo Zamówię Koleston czyli tak - ta 8 po przec to by był niebieski pigment czysty, a 1 zielony z niebieskim? czy sam zielony? Wybacz ze Cie tak męczę ale nie chce mieć glona na głowie a nie ukrywam że kusi mnie to 12/89 myślisz że może wyjść dobrze na moich włosach ? (mam ciepły poziom 6-7). Bardzo mi zależy żeby po tej farbie uzyskać kolor którego chwilowo nie będę musiała tonować i będzie się dało wyjśc w nim na ulice A Ty robiłaś tym odcieniem?
Nie ma sprawy mam nadzieję, że pomogłam Ci najlepiej jak umiałam (jestem ciekawa efektów). Mówisz o tym cendre? Jakby to rozszyfrować to będzie rozjaśniający superjasny blond chłodny z domieszką niebieskiego. Dziubię w nazwie, bo te numerki to oni mają dość ostro pomieszane. Czyli będziesz brała 12/0? Glonik Ci w tym przypadku absolutnie nie grozi. Aż na 6 poziomie jesteś? Teraz czy naturalnie? Jak naturalnie to w porządku jak teraz to będzie mnieejszy efekt. Wybacz, jeśli już o tym pisałaś, ale tyle tutaj w wątkach codziennie piszę, że czasem zapominam co komu. Używałam 10/16, 12/89 i coś mi się kojarzy, że 12/16, ale nie mogę obecnie tego odcienia znaleźć, chyba pokręciłam numerki no i oczywiście ciemniejszej palety, kilku kolorów (obecnie znowu jestem kruczoczarna ).
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 23:02   #3243
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy mam nadzieję, że pomogłam Ci najlepiej jak umiałam (jestem ciekawa efektów). Mówisz o tym cendre? Jakby to rozszyfrować to będzie rozjaśniający superjasny blond chłodny z domieszką niebieskiego. Dziubię w nazwie, bo te numerki to oni mają dość ostro pomieszane. Czyli będziesz brała 12/0? Glonik Ci w tym przypadku absolutnie nie grozi. Aż na 6 poziomie jesteś? Teraz czy naturalnie? Jak naturalnie to w porządku jak teraz to będzie mnieejszy efekt. Wybacz, jeśli już o tym pisałaś, ale tyle tutaj w wątkach codziennie piszę, że czasem zapominam co komu. Używałam 10/16, 12/89 i coś mi się kojarzy, że 12/16, ale nie mogę obecnie tego odcienia znaleźć, chyba pokręciłam numerki no i oczywiście ciemniejszej palety, kilku kolorów (obecnie znowu jestem kruczoczarna ).
No nieźle widzę że ciężko Ci się zdecydować i to takie skrajności...
Włosy mam takie https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3186 Schodzę z poziomu 5 farbowanego, chcę jasną 8kę, max 9. Rozważam w tej chwili w sumie tylko Koleston 12/0 i 12/89 wzięłabym ten /89 tylko boję się glona
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 23:33   #3244
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Najbardziej kocham się w czerni tylko, że ona się często nudzi.
Ale masz ładne włoski i ładny kolor!!! Aż się dziwię, że chcesz zmieniać. Hehe. Bierz 12/0 w tym przypadku
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 08:27   #3245
piniata
Rozeznanie
 
Avatar piniata
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Czarna Dupa
Wiadomości: 649
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy


farbę rozjaśniającą, poziom 12. albo generalnie np. 10 z 34 po przecinku. w ewentualności Joanna gołębi popiel- to Ci tę rudość zlikwiduje.[/QUOTE]

myslalam ze cos z 1 po przecinku a Ty mowisz ze 34?hmm jestem glupia juz

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Cytat:
Napisane przez epikoo Pokaż wiadomość
Piniata, nie jestes sama ja wiaze swoje wlosy zeby nie widziec ich odcieni tsk roznych jak u Ciebie albo I bardziej intensywnych. Zapisalam sie juz do fryzjera za dwa tyg. I musze wytrzymac! Obejrzala moje wlosy , pow ze na nie ktore partie zrobi delikatna kapiel, lub kilka refleksow bo mam naprawde nie rowne kolorystycznie wlosy I nalozymy cos na poziomie 9 ochladzajacym rudosci. Robic bedzie na alfaparf. Chodze juz tak miesiac I widze ze wloskom o wiele lepiej po intensywnej pielegnacji, ja mialam czas odlozyc troszke kaski bo sama chyba nie dam rady doprowadzic ich do ladu, za geste mam I za dlugie. Jestem bardzo pozytywnie nastawiona ale I sie boje sprobuj jeszcze troche wytrzymac. A sama bedziesz robic czy u fryz?

sama zrobie.bo fryzjerce przestalam ufac ja mam krotkie wlosy wiec wlasnie nie moge zwiazac ;/ tak to bym jeszcze troche wytrzymala.naloze jakas jasniutka farbe na calosc i zobaczymy co bedzie..
piniata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 10:10   #3246
agnsk
Raczkowanie
 
Avatar agnsk
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 226
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Witam. Moje naturalne włosy to ciemny,"mysi" blond, od 3 lat farbowałam je na brąz. Wczoraj byłam u fryzjera na dekoloryzacji. Po zdjęciu koloru były żółtawe,im niżej,tym ciemniejsze,bardziej pomarańczowe. Fryzjerka nałożyła mi na to mieszankę farb matrixa, Mocha poziom 8 i 9 (załącznik). Włosy są takie.. jasnorude. Kolor jest całkiem ładny,równomierny, ale źle się w nim czuję,bo to,o co prosiłam,to był kolor najbardziej zbliżony do moich naturalnych,popielaty, a nie taki ciepły...ewentualnie byłam gotowa na jakiś jaśniejszy kolor,niż moje naturalne,ale też nie w odcieniach rudości...
Fryzjerka kazała mi nie myć ich przez kilka dni, a później myć szamponem do włosów farbowanych i przyjść za 2tygodnie. Szczerze-najwcześniej do fryzjera mogę iść w grudniu,a nie widzi mi się chodzenie w takim kolorze,po prostu zle sie czuje. Jakieś porady? z góry dziękuję.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ________________________________________.jpg (70,0 KB, 21 załadowań)
agnsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 11:34   #3247
epikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 109
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez piniata Pokaż wiadomość

farbę rozjaśniającą, poziom 12. albo generalnie np. 10 z 34 po przecinku. w ewentualności Joanna gołębi popiel- to Ci tę rudość zlikwiduje.
myslalam ze cos z 1 po przecinku a Ty mowisz ze 34?hmm jestem glupia juz

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------




sama zrobie.bo fryzjerce przestalam ufac ja mam krotkie wlosy wiec wlasnie nie moge zwiazac ;/ tak to bym jeszcze troche wytrzymala.naloze jakas jasniutka farbe na calosc i zobaczymy co bedzie..[/QUOTE]
No tak, ja dam jeszcze szanse fryzjerowi I zobaczymy.. to koniecznie daj znac o rezjltatach I trzymam kciuki!!
epikoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-09, 12:05   #3248
piniata
Rozeznanie
 
Avatar piniata
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Czarna Dupa
Wiadomości: 649
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

napewno dam bo albo sie pochwale albo bede kolejny raz tu prosic o pomoc i porady zaraz wybieram sie chyba po farbe bo korci mnie strasznie.niewiem jeszcze co wybiore okaze sie na miejscu
piniata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 12:46   #3249
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez piniata Pokaż wiadomość
myslalam ze cos z 1 po przecinku a Ty mowisz ze 34?hmm jestem glupia juz
generalnie, jeśli chodzi o likwidowanie rudości kładziesz albo popiel (1) albo mieszankę (34). mysia o tym kiedyś na blogu pisała. bodajże tutaj gdzieś koło początku: http://kokardka-mysi.blogspot.com/20...-co-dalej.html

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Cytat:
Napisane przez agnsk Pokaż wiadomość
Witam. Moje naturalne włosy to ciemny,"mysi" blond, od 3 lat farbowałam je na brąz. Wczoraj byłam u fryzjera na dekoloryzacji. Po zdjęciu koloru były żółtawe,im niżej,tym ciemniejsze,bardziej pomarańczowe. Fryzjerka nałożyła mi na to mieszankę farb matrixa, Mocha poziom 8 i 9 (załącznik). Włosy są takie.. jasnorude. Kolor jest całkiem ładny,równomierny, ale źle się w nim czuję,bo to,o co prosiłam,to był kolor najbardziej zbliżony do moich naturalnych,popielaty, a nie taki ciepły...ewentualnie byłam gotowa na jakiś jaśniejszy kolor,niż moje naturalne,ale też nie w odcieniach rudości...
Fryzjerka kazała mi nie myć ich przez kilka dni, a później myć szamponem do włosów farbowanych i przyjść za 2tygodnie. Szczerze-najwcześniej do fryzjera mogę iść w grudniu,a nie widzi mi się chodzenie w takim kolorze,po prostu zle sie czuje. Jakieś porady? z góry dziękuję.
Tak. Totalny bezsens, bo położyła Ci ciepłe kolorki, z tego co widzę po palecie. Skoro chciałaś mieć popiel- . Niemycie włosów przez kilka dni też jest dla mnie nie do końca jasne. Ja bym myła codziennie, żeby kolor się płukał, skoro chcę go zmienić. Generalnie musiałabyś je ochłodzić jakąś farbą typu 9/1 (bardzo jasny popielaty blond).
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 12:51   #3250
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Najbardziej kocham się w czerni tylko, że ona się często nudzi.
Ale masz ładne włoski i ładny kolor!!! Aż się dziwię, że chcesz zmieniać. Hehe. Bierz 12/0 w tym przypadku
Czarne włosy przede wszystkim przepięknie się błyszczą
Ale to trudny kolor, trzeba się nakombinować z make upem i strojem żeby dobrze wyglądał. Jak Twoje włosy znoszą te wszystkie zmiany? Podziel się tym magicznym sposobem

Zamawiam koleston 12.0 dziekuję za rady
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 13:00   #3251
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Czarne włosy przede wszystkim przepięknie się błyszczą
Ale to trudny kolor, trzeba się nakombinować z make upem i strojem żeby dobrze wyglądał. Jak Twoje włosy znoszą te wszystkie zmiany? Podziel się tym magicznym sposobem

Zamawiam koleston 12.0 dziekuję za rady
Trzymam kciuki!
Generalnie, masz rację co do blasku. Przy żadnym kolorze takiego nie mam i może dlatego tak dobrze się w nim czuję? Ale rodzina i najbliżsi znajomi są tego samego zdania. Co do sposobu- przy nasilonej pielęgnacji nie ma problemu, jeśli chcę zmienić kolor. Olejowanie, maskowanie, odżywki, spray'e, tabsy. Ostatnio muszę uważać jeszcze bardziej i bardziej nawilżać, bo chociaż włosy mam w niezłym stanie, nie suszę, etc. to dwa razy w tygodniu pozwalam sobie na stylizację (prostowanie albo loki), więc uuh.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-09, 13:17   #3252
agnsk
Raczkowanie
 
Avatar agnsk
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 226
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Dodaję zdjęcia,2 pierwsze to mój kolor,ostatni to znaleziony w internecie,najbardziej zbliżony.
SceneQueene,ona mi tłumaczyła,że od razu nie może zrobić popielatym bo wyjdą 'takie brzydkie siwe' [?]. że MUSI zrobić ciepłym.
A dalej za 2 tyg będziemy kombinować.
Mówiła to,kiedy miałam już dekoloryzator na głowie...
Bardzo jasny popielaty blond położyć na to,co mam, i co mi wtedy wyjdzie?

edit: ps. góra nie jest żółta jak na drugim zdjęciu,odrobinę jaśniejsza po prostu od reszty.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20131109_122512.jpg (89,9 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _zv.jpg (33,6 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 30 - jasny rudy.jpg (50,8 KB, 8 załadowań)

Edytowane przez agnsk
Czas edycji: 2013-11-09 o 13:18
agnsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 13:59   #3253
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agnsk Pokaż wiadomość
Dodaję zdjęcia,2 pierwsze to mój kolor,ostatni to znaleziony w internecie,najbardziej zbliżony.
SceneQueene,ona mi tłumaczyła,że od razu nie może zrobić popielatym bo wyjdą 'takie brzydkie siwe' [?]. że MUSI zrobić ciepłym.
A dalej za 2 tyg będziemy kombinować.
Mówiła to,kiedy miałam już dekoloryzator na głowie...
Bardzo jasny popielaty blond położyć na to,co mam, i co mi wtedy wyjdzie?

edit: ps. góra nie jest żółta jak na drugim zdjęciu,odrobinę jaśniejsza po prostu od reszty.
Właściwie być może miała rację, bo po dekoloryzacji kolory różnie lubią wychodzić. Znam sporo dziewczyn, które po deko nakładały mieszankę (chociażby Joanny) gołębi popiel+szlachetna perła i miały ten kolorek bardziej chłodny. Co nie zmienia faktu, że ładny Ci kolor wyszedł i stan włosów nie ucierpiał. Jakbyś nałożyła popiel to ochłodziłby Ci te wszystkie rude tony i kolor byłby spokojniejszy. Ale skoro wizytę masz za dwa tygodnie to może warto poczekać?
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 14:11   #3254
agnsk
Raczkowanie
 
Avatar agnsk
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 226
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

SceneQueene, pewnie bym poczekała,ale,jak pisałam wcześniej, nie spotkam się z nią za 2 tyg, najwcześniej dopiero na początku grudnia. Więc muszę radzić sobie sama.

Zgadzam się,że kolor jest ładny,ale źle się w takim czuję,nie pasuje mi.
Co proponujesz? Zarówno ta mieszanka (popiel+perła) jak i farba 9.1 o której pisałaś jedynie ochłodziłoby mi te włosy? Nigdy nie miałam do czynienia z jasnymi farbami i nie bardzo się na tym znam. Z góry pięknie dziękuję za pomoc
Chciałabym uzyskać coś takiego:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg typ-kolorystyczny-lato_1101_w525.jpg (50,3 KB, 12 załadowań)
agnsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 15:37   #3255
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Tak. Pierwszym krokiem jest pozbycie się tej rudości. Musisz więc użyć czegoś popielatego, żeby je ochłodzić. Nie masz aż tak jasnych włosków, więc jeśli chcesz użyć farby szukaj na poziomie 8. Mam tutaj na myśli 8.1 (popielaty jasny blond) lub 8.11 (podwójny popiel, jeszcze lepszy). Dziewiątka nie pokryje Ci rudości, nie ten poziom. Możesz też spróbować tej mieszanki, albo samego 'gołębiego popielu'.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 16:18   #3256
agnsk
Raczkowanie
 
Avatar agnsk
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 226
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Okej,powoli ogarniam,o co chodzi

1.Jeśli chodzi o tą mieszankę: cały popiel i cała perła? po prostu rozrobić dwie farby i je zmieszać?

2. A jeśli zdecydowałabym się na farbę-trzymać tyle,ile jest napisane na pudełku? wszystko robić normalnie,zgodnie z instrukcja?

W obu przypadkach powinno wyjść to samo?

Takie farby znalazłam:
1. Wellaton 8/1 jasny popielaty blond
2. Loreal Wbis 8.1 Kopenhague Jasny Blond Popielaty
3. Loreal
8.1 Jasny Blond Popielaty
4. Garnier Nutrisse 8.1 jasny popielaty blond
żadnych 8.11 niestety nie znalazłam:< Czy któryś z nich jest szczególnie polecany albo niepolecany?
agnsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 17:28   #3257
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Odpisałam Ci na asku co do dwóch pierwszych pytań . Co do tych farb- 1 lub 2 będzie najlepsza.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 20:15   #3258
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

ma ktos tutaj moze jakies doswiadczenia z farba szlachetna perla joanny?
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 20:38   #3259
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
ma ktos tutaj moze jakies doswiadczenia z farba szlachetna perla joanny?
Tak, ładny kolor, dobra farba, imho nie ma co przepłacać kupując droższe.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-09, 20:57   #3260
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Tak, ładny kolor, dobra farba, imho nie ma co przepłacać kupując droższe.
a poradzi sobie z delikatnym kurczaczkiem? rozjasnialam takie miodowe wlosy i wyszedl kurczak delikatny, na szczescie nie zarowa mocna.
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 21:41   #3261
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

popieram. powinna ochłodzić.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 21:47   #3262
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
popieram. powinna ochłodzić.
no to swietnie, kupie jutro a zafarbuje w poniedzialek zeby dac troche wlosom odpoczac, zaczne od polowy i koncowek a potem naloze na chwile na odrost bo jest ciut jasniejszy i chlodniejszy , mam andzieje ze to juz bedzie ostatnie farbowanie do wymarzonego koloru
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 11:43   #3263
agnsk
Raczkowanie
 
Avatar agnsk
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 226
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

a wiec umalowalam wczoraj wlosy farba Loreal Wbis 8.1 Kopenhague Jasny Blond Popielaty. Trzymalam 50min. Efekt znikomy
zrobiłam więc zapienianie z gołębim popielem(15min) i efekt jest naprawdę bardzo delikatny,nadal jestem ruda:<
agnsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 12:10   #3264
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

moje wlosy w swietle dziennym wygladaja bardziej rudo niz przed rozjasnianiem wmawiam sobie ze to wina olejku ktory mam na nie polozony.... bo przeciez to niemozliwe jest jak sie zdenerwuje dzisiaj to kupie jakis sredni blond i sobie poloze....
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 13:24   #3265
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

średni blond załatwi sprawę, ale przyciemni, więc praca na marne.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 14:31   #3266
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
średni blond załatwi sprawę, ale przyciemni, więc praca na marne.
wiem, wiem, ale juz sama nie wiem co moge zrobic zeby wygladaly w porzadku, nie chce zadnej platyny na glowie, ale chce w miare jasny blond, jednolity, nie musi byc 100 procent jednolity ale zeby az tak bardzo sie to nie rzucalo w oczy, i tak mam zamiar trzymac sie fryzury do ramion i podcinac wlosy regularnie. dodaje dwa zdjecia robione rano, w mokrych wlosach i juz wysuszonych . Nastepne zdjecia oto anja i cherry i taki wlasnie blond chcialabym uzyskac docelowo , taaaa....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_000478.jpg (123,4 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_000479.jpg (92,3 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m-CHERRY-HEALEY-620x930c.jpg (55,0 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (10,7 KB, 10 załadowań)
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 15:29   #3267
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

oj kochana, niedaleko Ci już do takiego koloru! tylko trochę tej rudości na długości chłodzić, chłodzić i będzie.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 15:41   #3268
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
oj kochana, niedaleko Ci już do takiego koloru! tylko trochę tej rudości na długości chłodzić, chłodzić i będzie.
no ale czym? : < ta szlachetna perla joanny? srebrnym pylem? mixem obu tych kolorow? chce jechac dzis do sklepu kupic farbe i jutro nalozyc no ale nie moge sie zdecydowac, chce uzyskac najlepszy efekt z mozliwych
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 16:18   #3269
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Mozesz spróbowac platynowo-srebrny z Londy. Ja kładałam na kurczka po rozjaśniaczu i wyszedł ładnie, chłodno.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 16:29   #3270
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Mozesz spróbowac platynowo-srebrny z Londy. Ja kładałam na kurczka po rozjaśniaczu i wyszedł ładnie, chłodno.
masz moze zdjecia gdzies prsed i po? znalazlam tylko efekt u fryza na blogu, mam w domu jeszcze garniera 111 w razie czego ;D
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-16 14:21:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:37.