Przelewy bankowe w weekendy... ?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-11, 18:10   #1
migotka2106_90
Raczkowanie
 
Avatar migotka2106_90
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 128

Przelewy bankowe w weekendy... ?!


Witam,

Wczoraj (sobota) pewna osoba zakupiła u mnie przedmiot na allegro, około 11:35 wpłaciła pieniążki na konto ale ich jeszcze nie dostałam. Czy w weekendy przelewy dochodzą czy dopiero po weekendzie? Otrzymałam od allegro informacje o wpłacie wiec niby ok ale brak pieniążków na koncie mnie martwi, nie zostały po prostu jeszcze zaksięgowane.
Mam konto w PKO BP.

Dzięki z góry.
__________________
Kobiety to istoty nadprzyrodzone: potrafią zmienić życie w piekło lub zabrać do nieba - wszystko w zależności od nastroju, dnia cyklu miesiączkowego i tego, co było na obiad.

migotka2106_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 18:14   #2
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Dot.: Przelewy bankowe w weekendy... ?!

Cytat:
Napisane przez migotka2106_90 Pokaż wiadomość
Witam,

Wczoraj (sobota) pewna osoba zakupiła u mnie przedmiot na allegro, około 11:35 wpłaciła pieniążki na konto ale ich jeszcze nie dostałam. Czy w weekendy przelewy dochodzą czy dopiero po weekendzie? Otrzymałam od allegro informacje o wpłacie wiec niby ok ale brak pieniążków na koncie mnie martwi, nie zostały po prostu jeszcze zaksięgowane.
Mam konto w PKO BP.

Dzięki z góry.
W weekendy przelewy między bankami nie dochodzą, ewentualnie w niektórych bankach, jeśli obie strony mają konto w tym samym banku np. w ING tak jest.
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 18:17   #3
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Przelewy bankowe w weekendy... ?!

Cytat:
Napisane przez migotka2106_90 Pokaż wiadomość
Witam,

Wczoraj (sobota) pewna osoba zakupiła u mnie przedmiot na allegro, około 11:35 wpłaciła pieniążki na konto ale ich jeszcze nie dostałam. Czy w weekendy przelewy dochodzą czy dopiero po weekendzie? Otrzymałam od allegro informacje o wpłacie wiec niby ok ale brak pieniążków na koncie mnie martwi, nie zostały po prostu jeszcze zaksięgowane.
Mam konto w PKO BP.

Dzięki z góry.
Z tego co wiem to nie dochodzą w weekendy, powinno dojść w pon do 12, zalezy o których godz twój bank księguje przelewy
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 18:21   #4
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Dot.: Przelewy bankowe w weekendy... ?!

Poza tym skoroo dostałaś informację od Allegro tzn., że użytkownik zapłacił Ci przez program PayU, więc masz już je tak jakby na tym koncie i musisz zrobić przelew z konta Allegro i wtedy PauY przeleje Ci je na konto w banku, co także nie działa w weekendy, a w dni robocze trwa do około 24 godzin.
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 18:33   #5
Margaretja
Raczkowanie
 
Avatar Margaretja
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 56
Dot.: Przelewy bankowe w weekendy... ?!

Cytat:
Napisane przez migotka2106_90 Pokaż wiadomość
Witam,

Wczoraj (sobota) pewna osoba zakupiła u mnie przedmiot na allegro, około 11:35 wpłaciła pieniążki na konto ale ich jeszcze nie dostałam. Czy w weekendy przelewy dochodzą czy dopiero po weekendzie? Otrzymałam od allegro informacje o wpłacie wiec niby ok ale brak pieniążków na koncie mnie martwi, nie zostały po prostu jeszcze zaksięgowane.
Mam konto w PKO BP.

Dzięki z góry.

Migotko, ja również mam konto w PKO. Jeżeli wpłaciła w sobotę, to pieniądze dostaniesz w poniedziałek, najpewniej do godziny 12. Nic się nie martw.
Pozdrawiam
Margaretja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 18:42   #6
migotka2106_90
Raczkowanie
 
Avatar migotka2106_90
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 128
Dot.: Przelewy bankowe w weekendy... ?!

Cytat:
Napisane przez gagateczkaaa Pokaż wiadomość
Poza tym skoroo dostałaś informację od Allegro tzn., że użytkownik zapłacił Ci przez program PayU, więc masz już je tak jakby na tym koncie i musisz zrobić przelew z konta Allegro i wtedy PauY przeleje Ci je na konto w banku, co także nie działa w weekendy, a w dni robocze trwa do około 24 godzin.
czy to przelewanie się robi w zakładce 'Saldo i wypłata środków' ?

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Margaretja Pokaż wiadomość
Migotko, ja również mam konto w PKO. Jeżeli wpłaciła w sobotę, to pieniądze dostaniesz w poniedziałek, najpewniej do godziny 12. Nic się nie martw.
Pozdrawiam
Dzięki wielkie
__________________
Kobiety to istoty nadprzyrodzone: potrafią zmienić życie w piekło lub zabrać do nieba - wszystko w zależności od nastroju, dnia cyklu miesiączkowego i tego, co było na obiad.

migotka2106_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 18:43   #7
sowaaaaa
Zadomowienie
 
Avatar sowaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 911
Dot.: Przelewy bankowe w weekendy... ?!

jeżeli dostałaś info od allegro to tak jak koleżanka wyzej ci pisała masz je na swoim koncie payU....w zależności od ustawień konta przelewy są realizowane na konto bankowe codziennie w dni robocze lub musisz samodzielnie zlecić wypłatę na konto w banku.... jeżeli nie orientujesz się co i jak to radzę poczytaćlub następnym razem zaznaczyć w aukcji że nie zgadzasz się na taką wpłatę w PayU

tak zleć wypłatę w tej zakladce którą podalaś tylko jest jedno ale jeśli wcześniej nie podawalaś numeru konta to będziesz musiała zgodnie z procedurą, wysłać pierwsze swoje dane i formularz z numerem konta, wtedy pracownik allegro tak jakby aktywuję ci ten numer na koncie i będziesz mogła wypłacać środki przynajmniej tak mjusiaąłm zrobić jak ostatnio chciałam numer konta zmienić...za pierwszym razem trochę to trwa....ale skoro masz je już na tym koncie to nie zwlekaj z wysyłką przedmiotu i nie czekaj aż będziesz je mogła wypłacić...napewno ich nie stracisz a kupujący będzie musiał długo czekać...a to nie jego wina, on wpłacił szybko

Edytowane przez sowaaaaa
Czas edycji: 2013-08-11 o 18:47
sowaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-11, 18:44   #8
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Dot.: Przelewy bankowe w weekendy... ?!

Cytat:
Napisane przez migotka2106_90 Pokaż wiadomość
czy to przelewanie się robi w zakładce 'Saldo i wypłata środków' ?[COLOR="Silver"]

)
tak jeśli zlecisz wypłatę dzisiaj to pewnie będziesz miała kaskę jutro po południu na koncie w banku
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 18:51   #9
migotka2106_90
Raczkowanie
 
Avatar migotka2106_90
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 128
Dot.: Przelewy bankowe w weekendy... ?!

Cytat:
Napisane przez gagateczkaaa Pokaż wiadomość
tak jeśli zlecisz wypłatę dzisiaj to pewnie będziesz miała kaskę jutro po południu na koncie w banku
to dobrze, pierwszy raz coś sprzedałam na allegro i troszke się spietrałam że nie tak coś dzięki

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez sowaaaaa Pokaż wiadomość
jeżeli dostałaś info od allegro to tak jak koleżanka wyzej ci pisała masz je na swoim koncie payU....w zależności od ustawień konta przelewy są realizowane na konto bankowe codziennie w dni robocze lub musisz samodzielnie zlecić wypłatę na konto w banku.... jeżeli nie orientujesz się co i jak to radzę poczytaćlub następnym razem zaznaczyć w aukcji że nie zgadzasz się na taką wpłatę w PayU

tak zleć wypłatę w tej zakladce którą podalaś tylko jest jedno ale jeśli wcześniej nie podawalaś numeru konta to będziesz musiała zgodnie z procedurą, wysłać pierwsze swoje dane i formularz z numerem konta, wtedy pracownik allegro tak jakby aktywuję ci ten numer na koncie i będziesz mogła wypłacać środki przynajmniej tak mjusiaąłm zrobić jak ostatnio chciałam numer konta zmienić...za pierwszym razem trochę to trwa....ale skoro masz je już na tym koncie to nie zwlekaj z wysyłką przedmiotu i nie czekaj aż będziesz je mogła wypłacić...napewno ich nie stracisz a kupujący będzie musiał długo czekać...a to nie jego wina, on wpłacił szybko
numer konta podałam na szczęście, uff... czyli jutro z rana wyślę to to cuś
__________________
Kobiety to istoty nadprzyrodzone: potrafią zmienić życie w piekło lub zabrać do nieba - wszystko w zależności od nastroju, dnia cyklu miesiączkowego i tego, co było na obiad.

migotka2106_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 19:21   #10
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Dot.: Przelewy bankowe w weekendy... ?!

Cytat:
Napisane przez migotka2106_90 Pokaż wiadomość
to dobrze, pierwszy raz coś sprzedałam na allegro i troszke się spietrałam że nie tak coś dzięki [COLOR="Silver"]
Spokojnie, dużo osób nie płaci zaraz po wygranej, a wg. regulaminu po 3 dniach możesz ich ponaglić, więc cierpliwości
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-11, 00:08   #11
ponkam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 5
Dot.: Przelewy bankowe w weekendy... ?!

Sytuacja trochę się zmieniła i wiele banków może już wysyłać przelewy w weekendy i księgować je w ciągu kilkudziesięciu minut.
Są to coraz popularniejsze przelewy Express Elixir. Jednak tylko część banków pozwala wykonać je za darmo. Najczęściej są płatne albo obowiązuje miesięczny limit darmowych przelewów ekspresowych. Choć tutaj https://bankuje.pl/zakladanie-konta-w-ing/ tak jak w każdym innym przypadku polecam przeczytać regulamin prowadzenia konta oraz tabelę opłat i prowizji.

Edytowane przez ponkam
Czas edycji: 2018-11-06 o 18:07
ponkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-11 01:08:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:07.