Z czego najbardziej lubicie tworzyć? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-17, 15:59   #1
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398

Z czego najbardziej lubicie tworzyć?


Z jakich materiałów najbardziej lubicie robić biżuterię? Czy są takie? A moze są takie, których nie znosicie i nigdy ich nie wykorzystacie w swoich pracach?
A może są jakieś materiały, których u nas w Polsce nie ma, a bardzo chciałybyście, zeby były?

Ja uwielbiam kryształy, kamienie półszlachetne i perły Troszkę mniej Cloisonne, a chyba najmniej lampwork i zwykłe korale. Nie lubię robić biżuterii z materiałów posrebrzanych. Traci szlachetność przez nie Pozłacane, owszem,ale posrebrzane nie dla mnie, chociaż czasami je stosuję

Najbardziej chciałabym, zeby pojawiła się u nas szlachetna masa perłowa- kto ma katalog z firemountaingems wie o czym mówię Brakuje mi też minerałów- wybór jest u nas marniutki Do tego różnorakie zawieszki ze srebra i metalu Bali, większy wybór Swarovskiego, chociaż z tym się poprawia, i porcelana, której u nas nie można znaleźć, a jest piękna. Do tego korale cynowe, kosciane, drewniane rzeźbione... ech... rozmarzyłam się Mam nadzieję, że wkrótce doczekam czasów, kiedy będzie można sobie to wszystko kupić za grosze
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 17:26   #2
mooooonia
Zadomowienie
 
Avatar mooooonia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 253
Dot.: Z czego najbardziej lubicie tworzyć?

Krysztaly tez uwielbiam, wszystko co szlifowane
Cloisonne i lampworki tez lubie, natomiast za masa perlowa nie przepadam - chyba ze takie kwiatuszki, pastylki, ale nie takie nierownie kostki
Ze szklem weneckim nie mialam za duzo do czynienia, ale chyba je polubie Zreszta wlasnie do mnie idzie
Chcialabym zeby w Polsce byl wybor roznych metalowych zawieszek i porcelana tez by sie przydala, bo ostatnio sie w niej zakochalam
A poza tym ostatnio polubilam linke stalowa strasznie

EDIT: Jeszcze nie dodalam ze piorek nie lubie
mooooonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 18:38   #3
Esme
Raczkowanie
 
Avatar Esme
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 192
Dot.: Z czego najbardziej lubicie tworzyć?

Uwielbiam lampwork, millefiori, kryształy, kamienie półszlachetne... Niezbyt podoba mi się za to masa perłowa... Laka też całkiem nie w moim guście...
Kiedyś tworzyłam z drutu posrebrzanego, teraz tylko ze srebrnego

A w Polsce chciałabym większy wybór lampworków (zafascynowały mnie koraliki-rybki, żółwie, itp. Aaach...) I, tak jak aniielica, minerałów... Kiedy pojawiły się w Raju, przez pierwszą godzinę poszły najlepsze rzeczy.

Inna sprawa- myślę, że z czasem zmienią się moje upodobania I pewnie będę się kiedyś krzywić na krzykliwe millefiori
Esme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 18:40   #4
mroczna_panna
Zadomowienie
 
Avatar mroczna_panna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: wieś Warszawa
Wiadomości: 1 162
Dot.: Z czego najbardziej lubicie tworzyć?

lubiękryształy, szklane róznosci, najlepiej kule...
mroczna_panna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 18:46   #5
Irrrka
Raczkowanie
 
Avatar Irrrka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszafka
Wiadomości: 228
Dot.: Z czego najbardziej lubicie tworzyć?

O ja uwielbiam mase perłowa (ale nie kostki!), perełki (zwłaszcza naturalne), lampwork (ale nie z wypukłymi "krostkami") szlifowane szkiełka (swavorski drożyzna,ale śliczna), kamienie półszlachetne , i ten drobny jablonex do wszystiego pasuje! a no i szkło weneckie ładne. Nie przepadam za millefori i cloissone, ani laką, piórami i cekinami
__________________
Moje Twory: Seria G&M i wcześniejsze
zapraszam do oglądania Nowości NIE BĘDZIE!

z cyklu MŻ: Najlepsza żona to taka, ktora ma cztery ręce i nie ma języka
by kobitka z bazaru

MŻ=mądrości życiowe
Irrrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 18:48   #6
Irrrka
Raczkowanie
 
Avatar Irrrka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszafka
Wiadomości: 228
Dot.: Z czego najbardziej lubicie tworzyć?

I zapomniałam! Moje ostatnie odkrycie Szkło indyjskie jest genialne i jak na razie znalazłem je tylko w 1 sklepie w Polsce
__________________
Moje Twory: Seria G&M i wcześniejsze
zapraszam do oglądania Nowości NIE BĘDZIE!

z cyklu MŻ: Najlepsza żona to taka, ktora ma cztery ręce i nie ma języka
by kobitka z bazaru

MŻ=mądrości życiowe
Irrrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 19:00   #7
guga1
Wtajemniczenie
 
Avatar guga1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 317
Dot.: Z czego najbardziej lubicie tworzyć?

a ja ostatnio uwielbiam mase perlowa poprostu sie w niej zakochalam. No i kocham wselkiego rodzaju kwiatuszki z kazdego materialu

Czego mi brakuje w polskich sklepach nie bede pisac, bo nie chce sie dolowac
guga1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-17, 19:05   #8
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Z czego najbardziej lubicie tworzyć?

koraliki szklane i plastikowe o ciekawych kształtach piórka są ok. korale drewniane i cała ta drobinica szklana a takie cloisonne, lampwork, millefiori... muszę spróbowac... jestem mało doświadczona, niestety...
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 19:18   #9
bierdonka
Wtajemniczenie
 
Avatar bierdonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: jestem czarownica wiec pewnie gdzies latam na miotle...
Wiadomości: 2 048
Dot.: Z czego najbardziej lubicie tworzyć?

ja cloisonne nie lubię wcale a z lamworkami nie miałam styczności...
bardzo lubię kamienie i kryształki oraz wszystkie inne szklane cudeńka (poza wyżej wymienionymi lampworkami)
bierdonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 19:24   #10
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Z czego najbardziej lubicie tworzyć?

A ja nietypowo nie przepadam za kryształkami, wszędzie ich pełno. Lubię muszelki choć nieco trudno je wykorzystać, kamienie uwielbiam! Dalej czarne piórka, cloisonne. A reszta jeszcze musi poczekać.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 19:48   #11
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Z czego najbardziej lubicie tworzyć?

Ja jestem zakochana w masie perłowej, ale tylko w pastylkach i regularnych kształtach. Nie podobaja mi sie kły i inne farfocle...
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-17, 19:50   #12
JoannM
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 324
Dot.: Z czego najbardziej lubicie tworzyć?

A czemu nie lubicie Cloisonne? Chodzi o wzory? czy o co? ja w zasadzie jeszcze ich nie kupowałam, ale się przymierzalam..
A ogolnie z czym lubie pracowac? lubie jak sie blyszczy i tyle.. na razie nic mi nie przychodzi do glowy..
__________________

Razem z Gabrysią

JoannM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 09:16   #13
anna r
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bełchatów\Łódź
Wiadomości: 36
Dot.: Z czego najbardziej lubicie tworzyć?

ja bardzo lubie drobne szklane koraliki, mają swój urok. I zakochałam się w większych szklanych kuleczkach, łezkach ;-). Lubie tez wykorzystac raz na jakiś czas drewniane koraliki tak dla kontrastu zaszaleć. ostatnio też uzalezniam się od modeliny.
__________________
kto nie ma odwagi do marzeń , nie bedzie miał siły do walki (..mieczem heheh)
anna r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 10:14   #14
Lena :)
Rozeznanie
 
Avatar Lena :)
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wielkopolska :)
Wiadomości: 818
Dot.: Z czego najbardziej lubicie tworzyć?

bardzo lubię wszystko co naturalne: drewno, muszle, kamienie, rzemień, włoczka...
wiadomo, kombinuje tez w innych!
przymierzałam się do cloisonne, ale nie wiem co z tego wyjdzie
fakt faktem, najfajniejsze koraliki dostaję,
że tak powiem "w spadku", tu ktoś coś znajdzie w domu, tu niepotrzebne
__________________


tęsknię za wiosną....

wizaż weekendami, jeśli w ogóle.

moja biżuteria
1989



Lena :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 10:37   #15
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Z czego najbardziej lubicie tworzyć?

Cytat:
Napisane przez JoannM
A czemu nie lubicie Cloisonne? Chodzi o wzory? czy o co? ja w zasadzie jeszcze ich nie kupowałam, ale się przymierzalam..
A ogolnie z czym lubie pracowac? lubie jak sie blyszczy i tyle.. na razie nic mi nie przychodzi do glowy..
Do mnie właśnie cloisonne jakoś nie przemawiają, takie pstrokate są... i trzeba je umiejętnie połączyć z innymi koralikami, bo nie ze wszystkim ładnie się komponują. Jak już miałabym wybierać to nie te intesywne niebieskie czy zielone, ale raczej coś w brązach, złocie, czerwieni... Z większych podobają mi się jak na razie tylko te:
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 10:59   #16
bierdonka
Wtajemniczenie
 
Avatar bierdonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: jestem czarownica wiec pewnie gdzies latam na miotle...
Wiadomości: 2 048
Dot.: Z czego najbardziej lubicie tworzyć?

nie podobają mi się właśnie dlatego, że, jak to stwierdziła Ally, są pstrokate...
może to tylko moje skojarzenie ale podobne są do bazarowej tandety...
pozatym ja lubię naturalne materiały i takie bogato zdobione koraliki są ni w pięć, ni w dziewięć do stylu jaki ja preferuję... bo jakoś niespecjalnie pasują mi kolczyki z cloisonne do postrzępionych jeansów, gniecionej bluzki i rzemieni na ręku...
bierdonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 11:00   #17
Tońka
Zakorzenienie
 
Avatar Tońka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 702
GG do Tońka
Dot.: Z czego najbardziej lubicie tworzyć?

Najbardziej lubię lampwork, millefiori, masę perłową (ale nie jakieś kwiatuszki itp., tylko "prostopadłościenne" koraliki), i koraliki Rayher. Rayherów mam duuuuży zapas, ale potem przerzucę się na Jablonex. Ciekawe tylko, czy jakość jest podobna. Cloisonne - nie takie złe, można znaleźć ciekawe kształty. Minusem jest to, że ciężko łączyć je z innymi dodatkami.

Co bym chciała? Większy wybór Lampwork i Millefiori, jakiś metalowych akcentów w ikształcie ptaków. I więcej kur, potrzebuję ciekawych piórek.
Tońka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 20:28   #18
Karolave
Przyczajenie
 
Avatar Karolave
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 20
Dot.: Z czego najbardziej lubicie tworzyć?

ja widziałam faceta na pakamerze, ktory na szkle malowal i tak fajnie je oplatal, albo z kokosow, orzechow, ja coz.... malo zrobilam, ale lubie wszystko, aby bylo intensywne i sie swiecilo, bo po co robic biżuterie, ktorej nie widac ?? jak dla mnie masa perlowa i plastiki ruuulez, no i piasek pustyni noc kairu ojj kamyczki
Karolave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 20:51   #19
maghia
Rozeznanie
 
Avatar maghia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 946
GG do maghia
Dot.: Z czego najbardziej lubicie tworzyć?

Ja najbardziej lubie kulki niewazne z czego, no moze z plastiku nie bardzo
maghia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-18, 20:56   #20
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Z czego najbardziej lubicie tworzyć?

Cytat:
Napisane przez Karolave
ja widziałam faceta na pakamerze, ktory na szkle malowal i tak fajnie je oplatal, albo z kokosow, orzechow, ja coz.... malo zrobilam, ale lubie wszystko, aby bylo intensywne i sie swiecilo, bo po co robic biżuterie, ktorej nie widac ?? jak dla mnie masa perlowa i plastiki ruuulez, no i piasek pustyni noc kairu ojj kamyczki
Piasek pustyni jest świetny (brązowy)
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 20:56   #21
Syringa
Zakorzenienie
 
Avatar Syringa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 931
GG do Syringa
Dot.: Z czego najbardziej lubicie tworzyć?

Ja najbardziej lubię naturalne materiały - drewno, muszle itp
A nie lubię plastikowych... Oj nie.
__________________

------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszam do galerii zdjęć


Syringa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 20:13   #22
Karolave
Przyczajenie
 
Avatar Karolave
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 20
Dot.: Z czego najbardziej lubicie tworzyć?

hmmm nawet wiem skad ten piasek pustyni nie czepiac mi sie tu plastikow ja nie mowie o rozowych koralikach, chociaz zalezy co kto lubi.... a moze by tak jeszcze krysztal gorski [ piasek pustyni i noc kairu, prawda ze zaczepiscie sie swieca? ]
Karolave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 18:48   #23
Agusia^^
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 107
Dot.: Z czego najbardziej lubicie tworzyć?

ja uwielbiam wszystko co szlifowane^^ bardzo lubie szklo i ogolnie to widze, jak mi sie gust zmienia na poczatku sama drobnica, gdzie drobnica tam ja i w ogole, a teraz koraliki 16mm, 20mm. ogolnie to wiekszosc tego co robie to nie pokazuje, bo mi ucieka nie wiem dlaczego to napisalam xD przyszlo mi do glowy i ogolnie to tak, noc kairu jest piekna iii turkusowe walce mi sie podobaja kwiatki lubie i malutkie perełki słodkowodne, noo i te nienaturalne tez :P i łancuszki lubie i linki tez lubie i druciki cieniutkie^^ i wszytsko lubie jesli mam z czym polaczyc ;P a plastik? to zalezy jaki, a konkretniej to jak wyglada :P i lampworki lubie, a w ogole lubie koraliki i obracac w palcach i sie na nie gapic i slinic xD czasami mi szkoda robic z nich jakies kolczyki, bo sa piekne :P noo sie rozpisalam
__________________
Zawsze jak wychodzę z Wizażu czuję jak wpływa we mnie fala pomysłów i inspiracji^^ ciekawe dlaczego
Agusia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 20:16   #24
solaola
Zakorzenienie
 
Avatar solaola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 439
Dot.: Z czego najbardziej lubicie tworzyć?

Cytat:
Napisane przez Agusia^^ Pokaż wiadomość
ja uwielbiam wszystko co szlifowane^^ bardzo lubie szklo i ogolnie to widze, jak mi sie gust zmienia na poczatku sama drobnica, gdzie drobnica tam ja i w ogole, a teraz koraliki 16mm, 20mm. ogolnie to wiekszosc tego co robie to nie pokazuje, bo mi ucieka nie wiem dlaczego to napisalam xD przyszlo mi do glowy i ogolnie to tak, noc kairu jest piekna iii turkusowe walce mi sie podobaja kwiatki lubie i malutkie perełki słodkowodne, noo i te nienaturalne tez :P i łancuszki lubie i linki tez lubie i druciki cieniutkie^^ i wszytsko lubie jesli mam z czym polaczyc ;P a plastik? to zalezy jaki, a konkretniej to jak wyglada :P i lampworki lubie, a w ogole lubie koraliki i obracac w palcach i sie na nie gapic i slinic xD czasami mi szkoda robic z nich jakies kolczyki, bo sa piekne :P noo sie rozpisalam

O boże...Żeś kobieto wykopała wątek sprzed mojej młodości wizażowej -sprzed dwóch lat
__________________
"Ludzie, którzy odnoszą sukcesy na tym świecie,sami szukają odpowiadających im okoliczności,
a jeśli nie mogą ich znaleźć, to je tworzą."


Blog o życiu w Walii z przymrużeniem oka:
#23. Cieszę się ze złej pogody i wrzucam moje motywujące linki!
http://blondiewales.blogspot.co.uk/
solaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 08:51   #25
Agusia^^
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 107
Dot.: Z czego najbardziej lubicie tworzyć?

to źle? stara miłość podobno nie rdzewieje
__________________
Zawsze jak wychodzę z Wizażu czuję jak wpływa we mnie fala pomysłów i inspiracji^^ ciekawe dlaczego
Agusia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 08:24   #26
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Z czego najbardziej lubicie tworzyć?

Odświeżę temat i wrzucę swoje "trzy grosze"...

Ja lubuję się w kolorowych sznurkach + koraliki (najchętniej cracle - nie mogę im się oprzeć). W połączeniu z drutami lubię agaty, turkusy, lawę, koral filipiński, noc kairu oraz piasek pustyni
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 17:50   #27
konza
Raczkowanie
 
Avatar konza
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 392
Dot.: Z czego najbardziej lubicie tworzyć?

hhhmmm ja agaty ciete w łączeniach z drutem lub lutowane w ornamenty ,lawy,kryształy górskie, koral,noc kairu i piaski tak jak koleżanka RoksiSK no i swarki ale to już na zamówiąka
konza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 18:04   #28
Interbeta
Raczkowanie
 
Avatar Interbeta
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 324
Dot.: Z czego najbardziej lubicie tworzyć?

Biorąc pod uwagę mój wiek uwielbiam różne lampworki, szkło - szczególnie dmuchane i svarki. No i rpołączenie tego ze srebrnym drucikiem, nieraz kolorowymi linkami jubilerskimi.
Interbeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 00:37   #29
arinitti
Raczkowanie
 
Avatar arinitti
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 461
Dot.: Z czego najbardziej lubicie tworzyć?

Ja, choć biżu nie tworzę, lubię (od niedawna) szlachetne materiały: srebro, minerały. Svarki też. Nawet na zdjęciach wyglądją inaczej, lepiej - nie tak badziewnie jak plastiki. No chyba że ktos świetnie obfoci, jak np. Maghia. Najbardziej mnie irytuje, jak projektant daje np. minerał/kamień naturalny i posrebrzane bali czy przekładki, a bigle już srebrne - takie mieszanie w jednej pracy nie jest dobre, bo będzie potem widać różnicę - posrebrzane bedzie inne. Nie znoszę tylko ciężkich kolczyków, bo z pewnych powodów nie moge ich nosić.
arinitti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 08:12   #30
naisha
Raczkowanie
 
Avatar naisha
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 274
GG do naisha
Dot.: Z czego najbardziej lubicie tworzyć?

Ja w temacie tworzenia biżuterii nadal jestem początkująca....ale się wypowiem...
Najbardziej lubię tworzyć z nici...bo robienie kolczyków itp. na szydełku sprawia mi największą radochę... Poza tym tak: kamienie (malachit, kryształ górski, piasek pustyni i noc kairu, onyks - to moje ulubione), kwiatkowe fimo (do moich szydełkowców się bardzo przydają) kryształki (lubię bo tak ładnie się mienią, a ja jak sroczka lubię jak się koraliki świecą ),drewno, szkło wszelakie..(kostki w szczególności), plastiki też mi się bardzo przydają (niektóre bywają ładne). Uwielbiam listki, kwiatki - nie przepadam za serduszkami, gwiazdkami i motylkami..chyba za stara jestem Ahh....uwielbiam łańcuszki różniste...
nie znoszę linki jubilerskiej - nigdy mi "twór" nie wychodzi tak jak trzeba, jak jej używam. (moze dlatego że nie mam wprawy i jakoś nie wierzę tym zaciskom) Masa perłowa to też nie dla mnie, z muszlami nigdy nie wiem co uczynić ..to samo z Cloisonne. Ale to się pewnie jeszcze zmieni - o ile będę się rozwijać a nie cofać
pozdrawiam
__________________
Adopcja wirtualna - psiaki czekają na pomoc

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520


naisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:10.