Akcja poród: instruktaż dla niego - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-10-26, 11:00   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Akcja poród: instruktaż dla niego


Bez względu na to, czy zdecydowaliście się na poród rodzinny, czy też będziesz rodziła sama lub czeka cię cesarskie cięcie, w tych wyjątkowych chwilach będzie potrzebne ci wsparcie. Porozmawiaj z partnerem - poniżej wskazówki dla niego. czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 22:17   #2
Wiktusiaczek
Zadomowienie
 
Avatar Wiktusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 402
Dot.: Akcja poród: instruktaż dla niego

Gdyby mój Mąż podczas mojego porodu poszedł na "męską rozmowę" to bym go zabiła! Nie dość, że ja się mam męczyć podczas cesarki, później po cesarce to Jego jeszcze w szpitalu nie będzie i w męskim gronie będzie się odstresowywać?? A my, kobiety rodzące to się niby nie stresujemy? Do tego jeszcze świadomość, że Mąż gdzieś do kumpla poszedł, a nie czeka w poczekalni (zwłaszcza, że CC nie trwa wieczność) będzie budzić więcej frustracji

Edytowane przez Wiktusiaczek
Czas edycji: 2011-10-27 o 22:19
Wiktusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 12:19   #3
Eleusis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6
Dot.: Akcja poród: instruktaż dla niego

To wszystko brzmi tak idealnie. Szkoda, że rzeczywiście tak nie może być... Prawda jest taka, że jak nie ma idealnego poradnika, jak dobrze budować związek i dobrze wychować dziecko, tak też nie ma poradnika, jak dobrze urodzić. A odnośnie do tego kumpla, to w artykule chyba chodziło o to, że kumpel ma towarzyszyć ojcu w poczekalni, co jest trochę bzdurą, bo facet w życiu nie przyzna się przed innym facetem, że się boi lub stracił głowę. No ale jeżeli rzeczywiście facet ma skłonności do panikowania, wyolbrzymiania sytuacji i jest cholerykiem, to lepiej żeby został z tym kumplem w barze... Mniej szkody wyrządzi...
Eleusis jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:28.