Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 2012. - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-06, 17:04   #5011
kasikzaki
Zadomowienie
 
Avatar kasikzaki
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Tullamore Ireland
Wiadomości: 1 250
Send a message via Skype™ to kasikzaki
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201


Madzia
zapraszam do odchowalni

A z mieszkaniem na razie lipa, z tego pierwszego sie nie odezwali a te co tż ogladał wczoraj beznadziejne.....nadal szukamy
kasikzaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 17:35   #5012
snesha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 643
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Witajcie. Przed weekendem wróciłam ze szpitala i nastąpiło bolesne zderzenie z rzeczywistością. Mąż co prawda świetnie radził sobie z dzieckiem, ale z domem duużo gorzej. Przez weekend musiałam odgruzować dom, przerobić tonę prania i zrobić mega zakupy bo brakowało dosłownie wszystkiego. No i nie mogłam oderwać się od Olka. Nie widziałam go ponad tydzień, i byłam w szoku jak urósł - papmersy prawie się nie dopinają, a wszystkie ciuchy na 56 poszły w odstawkę - niektóre nie ubrane nawet raz. Ale nie narzekam - wszystko lepsze niż leżenie w szpitalu.
Dziękuję wszystkim za słowa pociechy i przepraszam, że nie będę cytować, ale nie nadrobię za nic na świecie. Gratuluję nowym mamusiom.
Dzisiaj byliśmy na pierwszym spacerku. Na schodach spotkaliśmy sąsiada z góry - pytał co to za dziecko i nie wierzył że Nasze - przecież nie było widać że jestem w ciąży wg Niego.
snesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 18:14   #5013
Blanszor
Rozeznanie
 
Avatar Blanszor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 594
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość

nasz puszcze gazy tak ze smierdoli
ale od 2 dni tez luszczy mu sie skora na uszkach plus na boku buzki i za uszkami
kupy sa ok, zolte i dobrej konsystencji....
i jakby bardziej go zsypalo... a w niedz jadlam serek topiony, plus zolty wczoraj.... dzis tez zolty i jogurt ale chyba to wina nabialu bo krochmal i krem dzien w dzien stosujemy a pogorszylo sie
MissZuzia wbiłam się dziś do pediatry.
Generalnie na kolki tak na prawdę wg niej nie pomaga nic. Mówiła, że jej wnuk ma 6 lat i nawet jako lekarz nie mogła mu pomóc. Powiedziała, żeby pociągnąć dalej bebilon pepti, że tydzień to za mało żeby coś się zmieniło. No i oczywiście dieta mamy jest ważna, ale kolki może powodować wszystko i czasem ciężko trafić co. Powiedziała, też żeby wysypką się na razie nie przejmować, bo on jest jeszcze za mały żeby stwierdzić alergię. Więc..przetrzymam małego jeszcze kilka dni na samym pepti a potem po trochu zaczne wprowadzać moje mleko.
__________________

Blanszor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 18:15   #5014
MMONIKA9
Wtajemniczenie
 
Avatar MMONIKA9
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

blanszor my już jestesmy na odchowalni tu już jest zakończony wątek
__________________
"SYNECZEK" MAJKEL 23.12.2011 4,5kg 60cm
MMONIKA9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:11.