krwawienie po owulacji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-01, 10:19   #1
vicky26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Question

krwawienie po owulacji


witam, mam takie pytanie. Otóż 24.05 miałam owulacje, a że staramy się z mężem o dzidziusia, kochaliśmy się w tym dniu. Potem przez 2-3 dni czułam kłucie w jajnikach, wczoraj jednak dostałam plamienia z takimi jakby kosmkami/nitkami. Czytałam że może to być plamienie implantacyjne (wypadało akurat 7 dni po owulacji), jednak dzisiaj krwawienie się nasiliło, więc już sama nie wiem . Czy to wcześniejszy okres? Zawsze przed @ czułam bóle w podbrzuszu i bolesność piersi a teraz nic. Zupełnie mnie to zaskoczyło. Żadnych objawów @ no i o wiele za wcześnie. Za kilka dni idę do lekarza, jednak już teraz się tym stresuję. Czy któraś z Was miała podobny problem?

dodam, że mierzę temperaturę i wzrasta ona z każdym dniem - wczoraj 36,8 dziś już 37,1

Edytowane przez vicky26
Czas edycji: 2012-06-01 o 10:40
vicky26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 15:27   #2
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: krwawienie po owulacji

Cytat:
Napisane przez vicky26 Pokaż wiadomość
witam, mam takie pytanie. Otóż 24.05 miałam owulacje, a że staramy się z mężem o dzidziusia, kochaliśmy się w tym dniu. Potem przez 2-3 dni czułam kłucie w jajnikach, wczoraj jednak dostałam plamienia z takimi jakby kosmkami/nitkami. Czytałam że może to być plamienie implantacyjne (wypadało akurat 7 dni po owulacji), jednak dzisiaj krwawienie się nasiliło, więc już sama nie wiem . Czy to wcześniejszy okres? Zawsze przed @ czułam bóle w podbrzuszu i bolesność piersi a teraz nic. Zupełnie mnie to zaskoczyło. Żadnych objawów @ no i o wiele za wcześnie. Za kilka dni idę do lekarza, jednak już teraz się tym stresuję. Czy któraś z Was miała podobny problem?

dodam, że mierzę temperaturę i wzrasta ona z każdym dniem - wczoraj 36,8 dziś już 37,1
1. Skąd wiesz że akurat 24.05 miałaś owulację?
2. Gdzie, o której godzinie i jakim termometrem mierzysz temperaturę?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 15:44   #3
landi0909
Zakorzenienie
 
Avatar landi0909
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 883
Dot.: krwawienie po owulacji

Ja zawsze czułam, kiedy miałam owulację. Specyficzny ból jajników występujący tylko raz w miesiącu

Ja w marcu jak miałam owulację też kochałam się z narzeczonym, i tak samo jak Tobie rosła mi temperatura. Mierzyłam w różnych miejscach o tej samej porze (miałam notes z tabelką, codziennie mierzyłam pod pachą, na czole, w uchu i w pochwie a potem to przenosiłam do tabelki) no i później doszły bóle piersi. A teraz 14 tydzień ciąży
Jednak dziwne to krwawienie. Ja nie miałam żadnego plamienia ani krwawienia... Myślę że jednak to lekarz dokładnie powie Ci, dlaczego coś takiego ma miejsce. Może nie ma się czym niepokoić, ale w sumie jeśli doszło do zapłodnienia to każde krwawienie musi być obserwowane przez lekarza... A jak na krwawienie implantacyjne to jest chyba za mocne.
landi0909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 17:54   #4
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: krwawienie po owulacji

Cytat:
Napisane przez landi0909 Pokaż wiadomość
Ja zawsze czułam, kiedy miałam owulację. Specyficzny ból jajników występujący tylko raz w miesiącu
To, że bolały jajniki, nie znaczy, że w tym momencie była owulacja Ból owulacyjny spokojnie może wystąpić przed owulacją lub po niej.

Cytat:
Ja w marcu jak miałam owulację też kochałam się z narzeczonym, i tak samo jak Tobie rosła mi temperatura. Mierzyłam w różnych miejscach o tej samej porze (miałam notes z tabelką, codziennie mierzyłam pod pachą, na czole, w uchu i w pochwie a potem to przenosiłam do tabelki) no i później doszły bóle piersi. A teraz 14 tydzień ciąży
Z tego wszystkiego, to tylko pomiary w pochwie miały sens, bo pomiary na powierzchni ciała nie są tutaj tutaj istotne.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 17:57   #5
landi0909
Zakorzenienie
 
Avatar landi0909
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 883
Dot.: krwawienie po owulacji

dlatego właśnie mierzyłam wszędzie i wszystko spisywałam. ale temperatura wszędzie się podwyższała

a ból jajników.. możliwe, ja zresztą kochałam się z narzeczonym dosłownie codziennie w okolicach owulacji no i się udało
landi0909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:21.